O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Tady a tam

PRAŽSKÉ TOULKY - SV. JAN NA PRÁDLE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 říjen 2013

Tento týden vás zvu na toulky půvabnou částí Prahy, do prostoru mezi Vítěznou třídou a Kampou. Zde kdysi stávala osada Újezd a farním kostelíkem této osady byl dosud stojící  kostelík zasvěcený sv. Janu Křtiteli, později  nazývaný sv. Janem Na prádle. 

 
PRAŽSKÉ TOULKY - MALVAZINKY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 říjen 2013

Léto předalo svoji vládu podzimu a je tu čas podzimních vycházek. Dnes vás pozvu na vycházku Smíchovem, konkrétně na Malvazinky.  Povídání tentokrát začnu poněkud netradičně, na hřbitově.  Na místo se dostanete autobusem linky 137 odjezd z Knížecí, zastávka Urbanova.

 
VÝLET NA ČESKOKRUMLOVSKO PDF Tisk E-mail
Středa, 28 srpen 2013

Dnes navštívíme další okres na jihu Čech a tím okresem je Český Krumlov. Většina turistů zde míří buď do samotného Českého Krumlova, který je skutečným klenotem,  nebo do oblasti Lipenské přehrady. 

 
VÝLET NA PÍSECKO PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 srpen 2013

Jsem tu opět se svými prázdninovými jihočeskými toulkami a tentokrát vás zvu na sever Písecka, konkrétně do Milevska, ležícího na trase Tábor - Plzeň. Zdejší klášter, o němž dnes bude řeč,  byl založen v letech 1184-1187 a jedná se o nejstarší klášter na jihu Čech. Zásluhu na jeho založení měl pán Jiří z Milevska.

 
VÝLET NA PRACHATICKO PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 červenec 2013

Prázdniny a dovolené jsou v plném proudu a mnozí z vás zamíří také na jih republiky.  Většina z turistů míří do známých míst – Hluboká, Český Krumlov, Lipno.  Já bych vás ale v několika článcích ráda pozvala do míst méně známých, do míst, kde nenarazíte na davy turistů a přesto mají své kouzlo, a mohou turistovi nabídnout něco neobvyklého.

 
KAM SE VYDAT? NA BALATON! PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 červenec 2013

Co se vám první vybaví, když se řekne Maďarsko? Většinou je to stejné -  Balaton, čabajky, uherák, tokajské. Červená paprika a malé pálivé feferonky.  Já zůstanu u toho Balatonu a pozvu vás na příjemnou dovolenou právě sem. Kromě výše uvedeného jsou zde také všude pěkné asfaltové cyklostezky. Upravené pláže s hřišťátky pro děti a stánky s maďarskými specialitami.

 
PRAŽSKÉ TOULKY - FOTOHÁDANKY PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 červen 2013

V dnešním příspěvku jsem pro vás připravila několik dalších zajímavostí z Prahy a tak si můžete lámat trochu mozkové závity nad otázkami, týkajícími se našeho hlavního města. Jeden objekt byl za protektorátu věznicí SS, pak v něm sídlila československá kontrarozvědka... Od počátku 90. let XX. století má zase svůj původní účel...

 

 
PRAŽSKÉ TOULKY - SV. APOLINÁŘ NA VĚTROVĚ PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 duben 2013

V minulém povídání o Karlově jsem se na závěr zmínila o Jedové chýši stávající  na pražském  Větrově. Dnes Vás tedy zvu na krátkou procházku Větrovem. Hlavní dominantu této lokality tvoří kromě známé porodnice zdaleka viditelný kostel sv. Apolináře.

 
"LEGÍNY" TROCHU JINAK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 únor 2013

Protože i v našem jedenadvacátém století věří mnoho lidí na nejrůznější čáry máry kouzla, hlavně pokud pomohou k penězům, lásce, případně tělíčko uzdraví, vybrala jsem pro vás jednu trošku morbidní zajímavůstku. (Už vidím, jak se některé drsoňky zamyslí... že by to snad za zkoušku stálo?)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 314
[CNW:Counter]