O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

NEVYBOUŘENÁ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 květen 2014

Ahoj Kudlanko, s přítelem jsme spolu 3 roky. Je hodný, ohleduplný, neskutečně laskavý, chytrý, pozorný, dobře vypadá (a holkám se líbí), má spoustu plánu do budoucna, v posteli taky vše klapalo skvěle, prostě - do nedávna vše bylo ok. Bydleli jsme sice každý na jiném konci republiky, ale vše fungovalo; a i když to občas steskem bolelo, vlastně jsme každý žili vlastní i společný život. A tato rozpolcenost se nám asi stala osudnou.

 
ZAMILOVANÁ A NEVĚRNÍK PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 květen 2014
Milá Danielo, dlouho jsem s dotazem pro Tebe váhala, ale Tvé odpovědi pro ostatní tazatelky mě vždy zaujaly, a tak jsem nakonec posbírala odvahu napsat Ti. I když se bojím, že pro moji situaci neexistuje "dobré" řešení a hlavně - zřejmě nic nezáleží na mě. Takže - je mi 34, jsem rozvedená a mám čtyřletou dceru a pět a půl roku starého kluka.
 
CHTĚLI BYCHOM JEHO DÍTĚ DO PÉČE PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 duben 2014

Dobrý den, žiji několik měsíců s přítelem a jeho synem; matka synka a družka přítele odešla po bouřlivých hádkách a scénách do pronájmu. Oba jsme se jí snažili pomáhat jak to šlo. Zaplatili jsme jí kauci a nájem za dva měsíce, což bylo cca 50 000,-Kč.

 
KDYŽ JE NĚKDO MOC DOBRÝ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 březen 2014

Dobrý den, prosím vás o radu ohledně užívání poloviny domu a jeho příslušenství po smrti mého tatínka. Před rokem a půl jsem jej vyzvedla z LDNky, kam ho odložila po jeho mozkové mrtvici jeho tehdejší družka, s tím, že si ještě chce něco užít a z domu se před stejnou dobou odstěhovala.

 
DOBROVOLNÝ MASOCHISMUS? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 březen 2014

Prosím o radu. Nevím, kdo mi pomůže...  jsem svobodná matka a mám dvě děti - 4 a 11 let, bydlím v podnájmu. Otec mých dětí s námi žije přes můj zákaz, nemohu ho z bytu dostat. Donutil mě také pod nátlakem, abych ho nechala zapsat do nájemní smlouvy.

 
TĚŽKÝ ŽIVOT VE ČTYŘÚHELNÍKU... PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 březen 2014

Ahoj Kudlanko, nějakou dobu už chodím na tenhle web pročítat příběhy ostatních, a teď doufám, že i mně se podaří  - díky názorům druhých - podívat se na svůj problém z jiného úhlu. Je mi 30 a mám o něco staršího přítele, milence, dalo by se říct.

 
MLADISTVÝ TATÍNEK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 únor 2014

Dobrý den, já mám dotaz: mě je 21 a příteli je 16  a čekáme spolu miminko. A přítel by chtěl být u nás, ale jeho matka mu to zakazuje,  můžeme se nějak bránit? A můžu ho zapsat do rodného listu? TEREZKA

 
HODNÝ KLUK NEBO MAMÁNEK? - 2 PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 únor 2014

Děkuju vám všem za ty komentáře, co jste mi napsali, ale musím se bránit proti některým z nich. Tak zaprvé: je mi osmadvacet let. Což znamená, že už se potřebuju vdát a založit rodinu. A že potřebuju partnera, na kterého se budu moct spolehnout a který se nebude dělit ještě pro rodiče. Tím nemyslím, že by se o ně neměl občas postarat, navštívit je, zavolat jim, ale potřebuju, aby pak naše rodina byla pro něj "jednička".

 
HODNÝ KLUK NEBO MAMÁNEK? - 1 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 leden 2014

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Chodíme s mým přítelem už téměř rok, občas přespí u mne. Jeho rodiče ještě neznám, u nás už byl a našim se líbí. Problém je ale v tom, že on se, podle mne hodně přehnaně, stará o svou maminku. To je samé: musím ještě nakoupit něco domů, pak zase že pojede mamku vyzvednout z návštěvy, že je pozdě večer, tak aby nechodila sama, atd. On u rodičů bydlí, ale mám pocit, že jim neumí říct ne.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 280
[CNW:Counter]