O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

JAK SE TO VŠECHNO SEMLELO PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 červen 2023
Woman, female, business, advocate, legal, lawyer, law iconMilá Kudlanko, nějak špatně se mi hledají slušná slova, když chci popsat svou současnou situaci. Opravdu jsem si dost pohnojila život. Když jsem se dostala na vejšku, seznámila jsem se při jedné akci se svým současným partnerem. Chodili jsme spolu asi rok, pak on odjel do Anglie, a já studovala dál. To jsem začala taky bydlet s novým partnerem. Po dvou letech jsme se rozešli a shodou okolností se vrátil ten první a já se vrátila k němu. A taky jsme spolu začali podnikat.
 
JURODIVÝ CHLÁPEK - ALE CO S NÍM?? PDF Tisk E-mail
Středa, 01 únor 2023
Woman, female, business, advocate, legal, lawyer, law iconPánové, a vlastně i dámy, mám tu probléééém: tuhle jsem četla, že jeden lék proti Parkinsonově nemoci prý nebývale zvyšuje sexuální apetit. Jenže - můj drahý žádné léky nebere. Je to už prďola, ale teď jakoby se najednou nechal napíchat nějakýma drogama. Chudák, sice zjistil, že už neudělá dvacet kliků v kuse a neodnese za odpoledne třicet pytlů cementu... ale zaplaťbůh mu ještě funguje jeho chlouba.
 
ON MOU MÁMU NEMÁ RÁD PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 červenec 2022
Woman, female, business, advocate, legal, lawyer, law iconBydlím doma, takže všechno, co se u nás děje, můžu dobře posoudit. Moje maminka, která je podle mne ta nejlepší na světě, si našla přítele. Proti tomu nic, ale on se mne snaží vyštvat, chce se k nám nastěhovat, a tak se snaží maminku přesvědčit, aby mne vyhodila. Doposud nám to vyhovovalo, já jsem ve svém pokoji, takže nepřekážím, naopak se snažím pomáhat, peru, uklízím.
 
NECHCI PŘIJÍT O "NAŠEHO" PSA ... PDF Tisk E-mail
Sobota, 30 duben 2022
Woman, female, business, advocate, legal, lawyer, law iconDobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. S bývalým manželem jsme si pořídili pejska. Jednalo se o koupi psa s PP. Chovatelka, která nám štěně prodala, trvala na tom, že se bude jednat o spoluvlastnictví. Tedy chovatelka je první majitelem a můj bývalý manžel je uveden v kupní smlouvě a vystupuje jako druhý majitel.
 
NECHCI TU SVOU NIKOMU PŮJČOVAT! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 únor 2022
Woman, female, business, advocate, legal, lawyer, law iconChodili jsme všichni do jedné školy. Inu, venkovani, praví „burani“ z maloměsta. Moje manželka se svou kamarádkou už na základce byly spolu, seděly v jedné lavici, pak byly na stejném gymplu. Já se s ní a s jejím manželem samozřejmě také znám, ale jak se říká „od vidění“. No a je to asi tři měsíce, co mi žena řekla, že ta Anka s manželem začali chodit na swingers party; a od té doby je to to jediné, o čem spolu tyhle dvě ženské mluví.
 
JAK SE ZBAVIT MANŽELČINA MILENCE? PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 únor 2022
Woman, female, business, advocate, legal, lawyer, law iconNejsem rozvedený, a s manželkou nebydlím víc jak dva roky, protože si našla milence. Což byl ve své podstatě i důvod našeho rozvodu. Dům jsem zaplatil ze svých prostředků a na malou část mám hypotéku, kterou platím. Na nákladech provozu domu se podílím rovným dílem. Manželka dostala děti do své péče. Rozvod máme podaný, ale protože nejsme schopni se domluvit na majetku, tak se nic neděje.
 
KDYŽ JÁ HO TAAAAK MILUJU ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 listopad 2021
Woman, female, business, advocate, legal, lawyer, law icon

Procházela jsem Kudlankou, dotazy z poradny, a našla jeden, psaný cca před patnácti léty. Myslím, že je to dost stálé téma, protože zrovna před dvěma dny se mi s podobným trápením svěřila v parku jedna pudlíková panička. To, co vyprávěla, se právě odehrává a je téměř totožné s následujícím dotazem. Nemyslím, že bych na své tehdejší odpovědi cokoliv měnila. Tehdy se pak rozvinula docela ostrá debata – tak třeba vás to dnes také zaujme. Zajisté by mne zajímalo, jak to pak dopadlo… Inu, čtěte:

 
MILÁ ANEŽKO! PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 srpen 2021
Woman, female, business, advocate, legal, lawyer, law iconPrávem se říká, že „zakázané ovoce nejvíc chutná“. A nejen to zakázané, také to „s jinou příchutí“. Tys měla zatím velkou kliku i velkou smůlu – kliku v tom, že sis našla za manžela prima hodného chlápka, se kterým nemáš žádné nerváky, ale který ti neposkytuje žádné vzrůšo. Velkou smůlu, že jsi ochutnala luxusní drogu, ty chvíle se svým spolupracovníkem. Jenže průšvih, který by nastal, pokud by se záležitost provalila, by nešel řešit nástupem na odvykačku, tohle by bylo horší, protože bys s sebou stáhla i svá mrňata.
 
ANI JEDEN SI NEVÍME RADY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 srpen 2021
Woman, female, business, advocate, legal, lawyer, law iconDobrý den, prosím o radu. Já mám 44 let, mám holčičku 3,5 roku a kluka 6 letého, manželovi je 51. Už dlouho spolu ale nespíme. No, a v zimě tomu bude rok, co se scházím se ženatým mužem. Manžela ráda mám jako bratra, ale nemiluji ho. Ten druhý je kamarád z práce, je o tři roky starší než já. A jak to tak bývá, stalo se to na jednom teambuildingu. Říká, že mě miluje a neví co s tím. A já jsem v tom stejně.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 276
[CNW:Counter]