O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

OSLAVA CHYTRÝCH A BÁJEČNÝCH PADESÁTEK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 04 květen 2020
Výsledek obrázku pro Děložní myomNejvíce rozvedených Češek je ve věku kolem padesátky. Mnohé chtějí poslední fázi svého života strávit podle svých představ, v klidu, bez hádek. Zůstávají často samy, i kdyby nechtěly, protože volní muži v jejich věku si hledají partnerky o hodně mladší. Další důvod nepoměru sil v této oblasti je fakt, že osaměle žijící muži vyššího věku se do seznamování příliš nehrnou. Dokonce se žertem říká, že volní muži nad padesát zřejmě vymřeli.
 
NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ PRAŽSKÝ SOKOL PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 květen 2020
V úterý 10. března jsme vypustili sokola stěhovavého, který se v naší Záchranné stanici hl. m. Prahy pro volně žijící živočichy 18 dní zotavoval po celkovém vysílení. Desetiletý samec kriticky ohroženého druhu byl v Malešicích nalezen na zemi, vyčerpaný a neschopný letu.
 
TAK NÁM ZABILI KUBERU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 duben 2020
V nedělním večerním pořadu ČT1 Kuberova manželka a dcera vyslovily názor, že jejich manžel a otec snad dostal infarkt z rozčilení, které způsobily nátlaky ohledně jeho cesty na Tchajwan. Cesta na Tchajwan bez schválení Číny se totiž jeví Číňanům jako nepřátelský akt. - Uskutečnění takové cesty bych považoval za důležité nějak zdůvodnit, protože dráždit Čínu není nějaká legrace.
 
VZPOMEŇTE NA NĚJ... BYL TO FRAJER, TENHLE RYTÍŘ! PDF Tisk E-mail
Středa, 08 duben 2020
Text písničky, který dbá o logiku, má těžkej zadek, říkal Suchý ...Tam, kde jsem prožila dětství a mládí, na pražské Letné, jsem měla v nejbližším okolí mnoho fajn sousedů. A že to byly fakt frajerky a frajeři… (I když, v době, kdy jsme se honili v letenských sadech, to byli jen bezva kámoši.) Jedním z nich byl i Zdeněk, co bydlel u nás za rohem. Po matuře studoval na Karlově univerzitě, já právě začínala „psát do novin“. On naopak začal psát poezii, hrál na baskytaru a foukací harmoniku v několika rokenrolových skupinách, a později ve skupině Mefisto, která získala v roce 1966 stálé angažmá v divadle Rokoko.
 
ČEŠI JSOU DOBRÝ :-))) PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 duben 2020
Vtipné masky | Ptakoviny-cb.czJak všichni víme, pokud má infikovaný člověk roušku, skutečně tím brání přenosu „svých“ koronavirů na jiné lidi. Tedy, že opravdu platí pravidlo „moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě“. Látkové roušky jsou levné a dostupné. Nehledě na to, že šikovné švadlenky už určitě několikrát "obšily a orouškovaly" celou republiku. V podstatě se z těch nejrůznějších látkových roušek vyvinul i docela zajímavý "módní doplněk".
 
SOLIDARITA V TÉTO ZEMI PDF Tisk E-mail
Pátek, 03 duben 2020
Koronavirus přinesl strach, zmar, nenávist i kýbly žluče. Přinesl ale také očekávání, naději, víru a nové příležitosti. A hlavně přinesl upřímnou a dobrovolnou solidaritu, jaká tu nebyla desítky let. Nevěřil bych, že to zažiju. Nemíním přikládat pod kotel k variacím na téma „kde jsou ty roušky“ jen proto, že teď jde v záři reflektorů kopat do jiných. Mediální prostor je zahlcen. A téměř všude je negace.
 
PANE ŘIDIČI, VYSTUPTE SI! PDF Tisk E-mail
Středa, 01 duben 2020
Tak už žádné: „Pane řidiči, dýchněte si!“ Zcela novou metodu měření alkoholu v organismu pomocí analýzy potu vymyslel český biochemik Jan Halámek a jeho tým výzkumníků na univerzitě v Albany na východě USA. Podle vědců je přesnější než dechová zkouška a navíc neinvazivní. 
 
ŠTĚPÁNKA MIKEŠOVÁ - LIDICE PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 březen 2020
Prožíváme dobu přepisování dějin. Prý proto, že jsou komunistické. Ale ve skutečnosti proto, že jsou národní a neodpovídají univerzalistickému zadání. Světový symbol zrůdnosti nacismu totiž začíná vadit, jako konečně všechny památníky protinacistického boje. Lidice mají světový význam jako symbol zrůdnosti nacismu. Ve zřizovací listině památníku je mj. psáno: „...péče o trvalé uchování vzpomínky na vyhlazení Lidic a utrpení jejích občanů ... a zachování obce Lidice jako celosvětového symbolu oběti válečných zločinů.“
 
POTKALI POTKANI POTKANY PDF Tisk E-mail
Pátek, 27 březen 2020
Potkan | ZvěrokruhBrzy začne plošná deratizace Prahy. Každoroční tažení proti potkanům potrvá do konce října a hlavní město za něj zaplatí cca 4 miliony korun. Podle odhadů deratizátorů Pražských vodovodů a kanalizací žije v Praze několik milionů těchto hlodavců. Na jednoho obyvatele hlavního města připadá zhruba pět potkanů. Povinnost hubit škodlivé hlodavce je stanovena zákonem o ochraně veřejného zdraví.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1950
[CNW:Counter]