O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

AI - DOBRÝ SLUHA, ZLÝ PÁN PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 duben 2023
Hned se musim omluvit ajťákum za svý laický vyjadřování. Oni by to určitě dokázali napsat líp, ale nikdo takovej mi není k dosažení. Jestliže se někdo znalejší zapojí pod článkem do diskuse, potěší mě. TAK TEDY: Mluví se teď o hrozbě umělý inteligence AI (Artificial Intelligence), což je v podstatě naprogramování, který počítači umožňuje se učit a přizpůsobovat. Jedním z odvětví je ChatGPT (Generative Pre-trained Transformer), dneska už čtvrtej stupeň. Rozdělení do stupňů (úrovní) nerozumim, ale bude to nějakej vždycky další pokrok.
 
ALKOHOL, TO JE MOJE MILÁ ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 duben 2023
Domácí palírna - návodPijete rádi? Alkohol? Tedy, pokud ano a nemáte zas moc financí na ten „z obchodu“, udělejte si vlastní alkohol. Čistě nezištně vám tu nabízím návod, vysvětlení a postup výroby. Ano, destilujte si sami! Při destilaci se oddělí voda od alkoholu a vy získáte láhev čisté whisky, rumu nebo vodky. Proces je jednoduchý, ale vyžaduje určitý čas a trpělivost. Pokud hledáte způsob, jak se levně opít, může to být pro vás dobrá volba.
 
ZAJÍMAVOSTI O OLEJI Z KOKOSU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 duben 2023
Kokos | Zdraví na dlaniKokosový olej patří mezi několik málo druhů potravin, které můžeme označit slovem "super potravina". V západním světě (tedy i v naší České republice) je kokos stále ještě považován za exotickou potravinu, kterou většinou jí jen lidé zajímající se hodně o své zdraví. Nicméně v některých částech světa je kokos hlavní a nepostradatelnou součástí jídelníčku a lidé ho tam konzumují v různých podobách po celé generace.
 
CO S DATOVOU SCHRÁNKOU? PDF Tisk E-mail
Středa, 29 březen 2023
Mám datovou schránku. Krásnou, novou, nedotčenou, panenskou. K čemu? To teď netuším, protože tomu nerozumím. Stát mi ji zřídil na základě toho, že kdysi před třiceti lety jsem na vedlejšák živnostničil. Po asi deseti letech jsem se na živnostničení vyprd, když pro mě přestalo bejt zajímavý. Na úřadě mi tehdá poradili, ať to neruším, že jednodušší je pozastavení, že to pak při nečinnosti samo zanikne. Tak jsem pozastavil a tím to pro éra živnostničení skončila. Ale pro stát zjevně neskončila a teď, po dvaceti letech od pozastavení, si na mě stát vzpomněl a k 75. narozeninám mi nadělil datovou schránku.
 
KDOPAK KUJE TYHLE PIKLE? PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 březen 2023
Eva HauserováSoučasná rozháraná doba s vyostřenými rozpory nejrůznějšího druhu úspěšně vyvolává bujení domněnek typu „zase na nás šijou nějakou boudu“... ale mně vesměs připadají nedotažené až zfušované. Pokusím se shrnout jednu takovou ucelenou „myšlenkovou soustavu“, co koluje na internetu a občas se v různě pozměněných podobách vynoří znova. Rovnou k tomu napíšu, s čím souhlasím a k čemu už jsem skeptická, a pak se to pokusím zdůvodnit.
 
CIBULIČKA SLADKÁ, MÁ PANENKA HLADKÁ PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 březen 2023
Zázračná moc cibule je lidmi pěstována již přes 7 000 let. Cibule kuchyňská, nazývaná také zahradní a obecná, je rostlinou z rodu Allium, kam patří například i česnek, pažitka a pór. Pravděpodobně jste slyšeli, že je používána k léčbě mnoha různých onemocnění. Cibule patří do čeledi Aillium a má vysoký obsah síry a flavonoidů. To je důvod, proč je schopna poskytnout tak silné antiseptické a antibiotické účinky. Což je také super pro diabetiky, kterým pomáhá snížit hladinu cukru v krvi. Šťáva z cibule je užitečná i v případě, že máte respirační problémy, jedná se totiž i o přírodní expektorans. Cibuli využijete i při problémech srdce, artritidy a vysoké hladiny cholesterolu v krvi. Je vhodná i pro lidi, kteří mají problémy s chronickým zvracením. Prostě – cibule je zázračná!
 
JEDLÉ NÁLEPKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 březen 2023
Čtete si pečlivě nálepky na ovoci a zelenině, když je kupujete? Jestli ne, tak byste s tím měli co nejdříve začít. Dá se říct, že část kódů mluví také o jménu ovoce. Například kód 4011 je pro banány, 4030 pro kiwi atd. Také je důležité zmínit, že výrobci samolepek zajišťují, že všechny tyto samolepky jsou jedlé. Samozřejmě to neznamená, že byste je měli jíst schválně, ale pokud se stane, že ji sníte, nic se vám nestane.
 
SVĚTOVÝ DEN SPÁNKU... PDF Tisk E-mail
Pátek, 17 březen 2023
Již po několik let je pátek před jarním slunovratem spojován se spánkem. Světovým dnem spánku, který letos připadá na 17. března, se totiž Světová asociace spánkové medicíny (WASM) snaží zvýšit povědomí o epidemii, která ohrožuje zdraví a kvalitu života miliónů lidí na celém světě. Nejrůznější poruchy spánku jsou totiž stále častější. V mnoha případech jde přitom o poruchy či onemocnění, jimž se dá předcházet, případně se dají účinně léčit.
 
ŽIVOT DÁVÁ I BERE. MULTIREZISTENTNÍ TBC PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 březen 2023
OSEL.CZ :: - Totální tuberkulózaZnáte knížky „Vejce a já“ a „Co život dal a vzal“? O nich se dá říct, že jsou to takové ženské bible. Takže nepočítám moc s tím, že je znají pánové. V té druhé je popsáno, jak se autorka potýkala s tuberkulozou, tenkrát bez jakýchkoliv léků – víc než rok dlouhou dobu proležela jako pacientka plicního sanatoria. Tehdejší léčba? Jen stálý pobyt na horském vzduchu, zima… Je to sedmdesát neuvěřitelných let. Ukázkové dílo, jak všechno jde, když se chce. Nebo spíše když se musí.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 2287
[CNW:Counter]