O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NAPOLEON BONAPARTE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 listopad 2018

Výsledek obrázku pro caesar napoleonNabulion Buonaparte, pojmenovaný tak svou matkou, nebyl ani pofrancouzštěním svého jména na Napoleon jménem zrovna nadšen. Podepisoval se jen Bonaparte a málokdy přidal před podpis „N“ či „Np“. A že těch podpisů bylo… Návrhy ústav pro dobytá území, rozkazy armádě a příkazy a zákony všeho druhu, a pro všechny. To vše z titulu Císaře stojícího na vrcholu pyramidy totalitního státu, kterému neomezeně vládl skoro dvacet let. Sám byl neznaboh, lidstvem pohrdal.

 
BYTY V PRAZE A OKOLÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 21 listopad 2018
Související obrázekPrůměrná cena bytu v Praze za posledních osm let vyskočila o 39 procent. Ceny už jsou tak vysoko, že na ně běžní lidé nedosáhnou, i když se zadluží až do smrti. Ještě horší je situace, když se zaměříme jen na nové byty. Tady rostou ceny naprosto raketově. Developeři vidí, že lidé by byty chtěli, ale ne za tyto ceny. Za tyto ceny je mnoho bytů neprodejných.
 
JIHOAMERIČTÍ VANDROVNÍCI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 listopad 2018
Související obrázekMexické karavany migrantů zmizely z denních zpráv stejně rychle, jako se objevily. Progresivní a pokrokový svět se na chvíli vetřel do osudu tisíců tzv. migrantů a jejich pouti Mexikem „za lepším“. Pětitisícový dav byl lidstvu představen jako směs kapitalismem postižených chudáků, vinících industrializací, a zoufalých matek kojících na sajtnách náklaďáků svá mimina.
 
KONEC I. SVĚTOVÉ VÁLKY PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 listopad 2018

Související obrázekJako první velký válečný konflikt v dějinách zasáhla první světová válka téměř celý svět. Bojovalo se ve třech světadílech, na všech světových mořích, a konflikt, ve kterém zahynulo téměř deset milionů vojáků a 8,5 milionu civilistů, postihl 38 států. Válka začala 28. července 1914, trvala čtyři a čtvrt roku a jejím výsledkem bylo zcela nové rozložení sil v Evropě i ve světě.

 
REALITY SHOW O NOVÉM BYDLENÍ PRO NEBOŽÁKY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 listopad 2018

Reality show, klasika známá z mnoha jiných TV. Model je jednoduchý. Seženou se nějací lidé, co to v životě nemají jednoduché a za to, že jim TV zaplatí nový domov či rekonstrukci toho starého, je předhodí ve veškeré nahotě národu. Točí detaily v bídě jejich původního bydlení, i v okamžicích jejich dojetí při vstupu do nového.

 
SMRTELNÁ ALTERNATIVNÍ LÉČBA PDF Tisk E-mail
Středa, 07 listopad 2018
logoČeská televize v květnu 2018 odvysílala dokument Obchod se zdravím, další pokračování úspěšného cyklu Infiltrace, který popisuje praxi „Terapeutického centra AKTIP“. V dokumentu je zachyceno, jak jsou pacienti „odborníky“ z AKTIPu dovedně manipulováni k tomu, aby odmítli ověřenou léčbu klasickou medicínou a léčili se za peníze alternativně. To naplňuje nejen znaky trestného činu podvodu, ale i trestného činu ublížení na zdraví.
 
LEGRACE NA PLACE - ZAS JEDNA MEDAJLE PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 listopad 2018

Výsledek obrázku pro NOHAVICATO SE TOHO ZASE UDÁLO…  Oslavy a velké události jako kdyby nebraly konce… A tak oslavuje i náš „Český bard“, jak Jaromíra Nohavicu nazvala agentura RIA Novosti, kterému ruský prezident Vladimir Putin na slavnostní recepci u příležitosti Dne národní jednoty udělil Puškinovu medaili.

 
SLIBY CHYBY - TENTOKRÁT TO ZASE NEVYŠLO... PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 listopad 2018
desesperadoV blízké budoucnosti obce směrem na severozápad od hlavního města nejspíš budou patřit do Prahy. Proto jsou už nyní obce Horoměřice, Únětice, Statenice, Velké Přílepy cílem mnohých developerů. Přátelé, všichni snad znáte kauzu H-systému, o projektu AURA jste - asi - slyšel málokdo. TAK ČTĚTE A NEPLAČTE... (nebo nesmějte se?)
 
POČTY K ZAMYŠLENÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 říjen 2018
Související obrázekLidí je na světě stále víc a víc... bohužel, je to smutná pravda. Afričané se rozmnožují stále rychleji a začali s přesunem do Evropy, protože se nezvládnou o sebe postarat. V historii Země neexistuje žádný jiný velký obratlovec, jehož populace by se rozšířila tak rychle a s tak devastujícími následky pro další obyvatele planety. Jen v letech 1800 – 1930 vzrostl počet lidí z jedné miliardy na dvě, a za dalších 90 let pak dokonce na dnešních víc než sedm miliard.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1760
[CNW:Counter]