O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

RUCE, ACH TY MOJE RUCE ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 červen 2020
Kromě očí jsem po otci zdědila taky choulostivou kůži na rukách. Naštěstí se to projevilo až před čtyřicítkou, do té doby jsem ruce nešetřila v domnění, že je mám odolné, po mámě. Nikdy jsem nepoužívala rukavice, ani při čištění cihel od staré malty, ani při řízkování babek na chmelu, natož při úklidových pracích. Nikdy jsem nekrémovala. Pro kůži na těle to naštěstí platí pořád, mohla bych se mýt jelenem a bylo by to v pohodě. Ale ruce ne, kdepak.
 
ČAS DO STŘEDOMOŘSKÉ VÁLKY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 červen 2020
Po telefonátu mezi tureckým prezidentem Recepem Erdoganem a US prezidentem Donaldem Trumpem zaútočila turecká armáda a její pomocné džihádistické sbory na třech frontách. Turecké stíhačky F-16 bombardovaly široký pás země. Od cílů v Kurdistánu, který vyhlásil nezávislost v roce 2017, přes oblasti v Iráku až po město Kámišlí v kurdské oblasti Rojava na severu Sýrie. Cílený turecký útok dronem zabil tři ženy ve vesnici nedaleko Kobání.
 
TLAKOVÉ NEPŘÍJEMNOSTI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 červen 2020
Výsledek obrázku pro Děložní myomVysoký krevní tlak trápí v ČR cca 1,5 milionu lidí. O vysokém krevním tlaku hovoříme tehdy, když hodnota systolického tlaku opakovaně překročí 140, či hodnota diastolického tlaku opakovaně překročí 90. Přezdívá se mu tichý zabiják. Nebolí, navenek se většinou nijak výrazně neprojevuje, ale když zaútočí, může to mít fatální důsledky.
 
PHISHING - VÍTE, CO TO JE? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 červen 2020
Hoax
Čím dál tím víc jsme obklopeni cizími slovy. Slovy, kterým ne všichni rozumí. Ale které je nutno co nejdříve poznat a to, co zobrazují, vzít "setsakra rychle" na vědomí. Takovým slovem je například "PHISHING". Ne, není to nic sexuálního, je to podvodný e-mailový útok a cílem je vylákat důvěrné informace! Nejčastěji jsou to údaje k platebním kartám včetně PINu nebo různé přihlašovací údaje k účtům.

 

 
SNAD TO TAKY ZNÁTE ... PDF Tisk E-mail
Středa, 10 červen 2020
Už zas pár dnů stojím za výčet těch nejneslušnějších slov.  Že byto bylo tím počasím? Snažím se na ně svádět všechno, co se dá, ale poslední dobou jsem tak sotva na recyklaci. Ani to snad už ne... Celou noc se mi zdá o všech průserech, co mám poslední měsíc na triku, ale aby mne něco řešitelného sen přinesl, to ne. A přitom jsem četla, kolika géniům ty jejich slavné nápady vznikly právě v noci. No, tak to mně asi nehrozí...
 
NEOHROŽENÁ ŽENA NEOHROŽENĚ VYŠLA! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 červen 2020
Čtyřicítka má svoje výhody i nevýhody. Mezi jednoznačný výhody patří, že víte víc než ve dvaceti. To je vám často hodně platný a dost často taky hovno platný. Mezi další výhody patří schopnost relativizace. Ne že by problémů ubývalo, nebo že by se nějak zásadně měnily, ale nadhled dvaceti let vám umožní mít některé z nich u prdele. A neplatí to jen o problémech. Platí to o všem. I o chlapech. I když to je vlastně to samý.
 
UČ SE DÍTĚ, MOUDRÝM BÝTI PDF Tisk E-mail
Středa, 03 červen 2020
Roger Page - Principal - Nossal High School | LinkedInŘeditel jedné australské střední školy si obarvil vlasy na jásavě růžovou poté, co prohrál se svými studenty sázku, že žádný nedosáhne při závěrečných zkouškách dvanáctého ročníku dokonalého skóre - tedy minimálně 99,95. Což znamenalo, že v podstatě celý školní rok nebude mít horší známku, než jedničku. Takže – pan ředitel Melbourne 's Nossal High School, Roger Page, splnil slib a na slavnostní zakončení přišel opravdu jak růžová víla Amálka.
 
DOKTOR NOW A JEHO TŘISTAKILOVÍ PACIENTI PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 červen 2020
5 profilů pro „Nowzaradan“ | LinkedInPokud jste viděli alespoň jeden díl televizní show TLC s názvem Můj 270kg život, jistě vám není neznámé jméno doktora Nowzaradana, který na své klinice v Houstonu zachraňuje životy morbidně obézním pacientům vážícím víc jak 270 kilogramů. Cílem lidí, kteří se svou vášní k jídlu propracovali až na samý práh smrti, je získat od vyhlášeného bariatrického chirurga povolení k operaci.
 
KORONAVIRUS V LEPŠÍM SVĚTLE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 červen 2020
Mám týden nočních. To se vždycky ukládám kolem sedmé a pro klidné usínání si pustím nějakou muziku, v současnosti hodně poslouchám klasiku a pomalu objevuju její krásy. K novinkám dne se tedy dostávám zhruba kolem poledne. Ty tři ubrečený žlutý ksichtíky v messengeru od našeho kluka jsem si „přečetla“ jako první. A pak už jsem rovnou pátrala, co ho tak rozhodilo.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1950
[CNW:Counter]