O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NA SOBOTU I DNY DALŠÍ ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 03 únor 2023
Příšerné předvolební panoptikum, plné prázdného plkání party podezřelých panáků (plus prosté panímámy) pominulo. Pátek po práci. Padla. Počal plebiscit. Postkomunisté potměšile prohlížejí předvolební plakáty. Plný počet. Paráda! Přicházím po prkenné podlaze pohostinství. Podávám průkaz předsedovi. Pátravě porovnává podobu. Předseda předává průkaz paní po pravici. Paní pečlivě propiskou podle pravítka přeškrtne příslušné políčko. Podává papíry. Přísedící plkají, předstírají práci. Pěkně placenou.
 
JAK CHYTŘE VYUŽÍT ZÁCPU PDF Tisk E-mail
Středa, 01 únor 2023
„Mě hrozně drtí ty každodenní stresy – máma, který pomáhám, ale ona věčně není s ničím spokojená, expřítel a jeho smsky, každodenní zácpy cestou do práce…“ stěžovala si mi jednou (vlastně nejednou) jedna (no, vlastně taky nejedna) klientka. A měla pravdu – tyhle opakované nervy, a napínající situace umí na člověka zakleknout a přidušují ho. Podle toho, kolik na dané téma vychází chytrých knih, je zřejmé, že řešení zatím nikdo nenašel.
 
TA NAŠE ČESKÁ NÁTURA ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 31 leden 2023
Psát znovu a znovu: "holky a kluci, nehádejte se" - to nemá cenu, to už dávno vím. Nehledě na to, že ta naše "banda" je tak trochu víc dospělá, žejo. Takže člověk je naštvanej už věkem, někdy i nemocema. A hlavně - už jsme toho zažili dost a dost, ať dobrého, nebo zlého. Mnohdy i toho nejhoršího. No - a to ti mladší, mladí a ti nejmladší už vůbec - to ti neznají. Jenže v tom je právě to strašlivý kouzlo, ty velký čáry: člověk věří nejvíc tomu, co sám zažil, viděl na "vlastní oči". Jenže ti, co pamatují nejvíc, tu sice nechávají (v naší užasně technické době už tuplem) své zážitky a moudra zaznamenaný, ale...
 
CO MUSÍ, MŮŽE A MĚL BY - DĚLAT PREZIDENT PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 leden 2023
Dělat prezidenta není nic jednoduchého, ještě štěstí, že k této funkci přináleží různí rádcové, kanceláře, které zajišťují a kontrolují a vyřizují... Má toho na starosti hodně - jen si přečtěte "letmý výcuc", co všechno má v pracovní náplni... Samozřejmě, že je nutno zajistit prezidentovu bezpečnou dopravu, ať je to autem či letadlem. On sám má samozřejmě nárok na užívání služebního vozidla s řidičem (i bez něho) k výkonu funkce, a rovněž i k osobní dispozici.
 
R - BABIČKY MOJE, MILOVANÝ OBĚ PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 leden 2023
Vizuální vyhledávací dotazAhoj lidi, posílám vám taky pár řádek o mých babičkách. Asi jako většina z nás jsme měla babičky dvě. O té první jsem se už v komentářích zmiňovala, byla to matka mého tatínka. Je zajímavé, že jí vykal, my děti jsme ale babičce tykaly. Kdybych ji měla popsat – byla taková maličká a kulaťoučká. Nosila pečlivě učesaný drdůlek, na něm šátek a vlastně jsem ji neviděla jinak než s nažehlenou zástěrou.
 
BOHEMIA, CARPE DIEM! PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 leden 2023
„Využij dne či užívej dne“ jsou nejčastější české překlady. Poselství tohoto latinského výroku má motivační účel a sílu, která nabádá lidi, aby se snažili o co nejlepší využití všech příležitostí s ohledem na omezenou délku lidského života. Prostě řídit se heslem: "žij svůj život naplno". Carpe diem je cesta k vnitřnímu klidu, což věděl už jeho autor, antický básník Horatius, dávno před naším letopočtem.
 
STARÝ KRÁL JDE DO PENZE, AŤ ŽIJE NOVÝ PDF Tisk E-mail
Pátek, 27 leden 2023

Zítra odpoledne, hodinu až dvě po uzavření volebních místností, tedy okolo třetí až čtvrté hodiny odpoledne, budeme znát jméno našeho nového prezidenta. Moc ráda bych napsala, že tím skončí půtky, hádky, nechutnosti a zbytečná řevnivost dvou třetin našeho dospělého národa. Jenže, to bychom nemohli být lidi, ale například zvířata. Protože jen lidi dokážou to, co jsme už delší dobou prožívali, co v posledních dnech jak láva z rozdivočelé sopky na nás odevšud tryskalo. Ale stejně doufám, že se všechno zase uklidní, že se vrátíme k běžnému nadávání na věci běžné. Jako například na nesehnatelný Nurofen...

 
R - BABIČKA NAŠE OBĚTAVÁ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 leden 2023
Každý jsme měli babičku. Ta naše se narodila v roce 1896 a měla sedmnáct vnoučat. Favoritem jsem byl já. Dle přání matky jsem až do nástupu povinné školní docházky nosil blonďaté dlouhé kudrnaté vlasy. V šumavském městečku jsem díky tomu byl velice populární. Většinu času, co si pamatuji, jsem byl (a rád) odložen rodiči u babičky, na maličké vesnici. Když přišel čas odjezdu domů, tak jsem se vždy schoval. Co si pamatuji, byla babička vždy usměvavá a ráda se smála.
 
R - BABIČKO, PROČ MÁŠ TAK VELKÝ NOHY? PDF Tisk E-mail
Středa, 25 leden 2023
Ne, fakt vám nechci vyprávět pohádku o Karkulce, natož o její babičce. Ale o sobě a o své německé babičce, Sudeťačce, té nejhodnější babičce co kdy na světě byla. Bydlela asi půlhodinky chůze od nás, takže asi od druhé třídy jsem vždy po škole, sotva jsem doma odhodila aktovku (vzpomínáte na ty velké školní aktovky?) a shltla oběd, tak jsem se vydala do Holešovic, do jejího kouzelného pidibytečku. Za dveřmi byla dlouhá chodba, v ní po obou stranách plno dveří...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 2287
[CNW:Counter]