O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VÍTE, CO JE STYL VINTAGE? PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 září 2018
Výsledek obrázku pro vintage styl WHITE
Lidé se v podstatě dělí do dvou skupin. Na ty, kteří uznávají vše moderní, technicky čisté až dokonalé, a pak ty, kteří prostřednictvím své romantické duše více inklinují ke „starým a dobrým“ designovým trendům. Právě pro ně je jako stvořený styl vintage. Na stylu vintage je zajímavé to, že ačkoliv se jedná v podstatě o staromódní a technicky překonaný design, v současnosti představuje velmi populární styl.
 
JMÉNO A JMENINY - 5. PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 září 2018
Stejné, jako je to dnešní,  si představuju "anglické počasí". K tomu ještě slečnu Marpleovou, šéfinspektora Barnabyho, vůkol půvabné vesničky s příjemnými a milými lidičkami (kteří se jen tak mimochodem mezi sebou neustále a sveřepě vraždí) - a hlavně to jejich počasí...Teplo, ale ne moc, sluníčko, ale ne příliš, občas vlahý deštík, aby trávník byl přesně ten, co o něm básnil Karel Čapek: nemusí se s ním nic moc dělat, jen "takhle" udržovat asi sto let...
 
TOLIK ŠPATNOSTI, A BEZ NÁPRAVY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 září 2018
Výsledek obrázku pro Great Pacific Garbage Patch a řešeníPlastový odpad v oceánech je ekologickou katastrofou, která se zhoršuje každým rokem. Odpad, který zabíjí mořské živočichy, tvoří ostrovy z plastu. A je jich hodně, těch ostrovů – ten největší nyní vědci změřili a jeho velikost je překvapila. Umělohmotné lahve, slámky, sáčky, rybářské sítě a další plastové odpadky tvoří ostrov, který je podle nejnovějšího průzkumu větší než Německo, Francie a Španělsko dohromady. A to je jen jeden…Osm milionů tun plastů – tolik se dostane do oceánu za jeden každý rok.
 
CO NOVÉHO VE SVĚTĚ - ANEB STÁLE VŠE STEJNÉ? PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 září 2018

Výsledek obrázku pro terrorist pngPrakticky každý den je v Evropě někdo pobodaný, přejetý autem nebo kamionem, o střelbě z různých zbraní a znásilnění ani nemluvím.  Ale jestli je to to pravé multi-kulti obohacení kultury v Evropě, pak jsem na vážkách, jestli podobné obohacení našeho života skutečně potřebujeme a chceme. Od novinářů se často dozvídáme o tom, před čím migranti prchají. Ale ještě jsem nečetla žádný rozhovor s migranty o tom, jak chtějí v Evropě žít a pracovat. Pouze výjimečně někteří vykřikovali, že zde bude vládnout Islám a muslimové. Pak není divu, že lidé mají strach.

 
CO KDE V LEDNICI? PDF Tisk E-mail
Středa, 29 srpen 2018
Výsledek obrázku pro vnitřek ledniceOvoce a zelenina - mnoho lidí ukládá obojí dohromady, např. v oné spodní zásuvce. Což je průšvih, přátelé. Mnoho ovoce a zeleniny totiž jednak etylen emituje, případně na něj reaguje. Je to plyn, který má naše jedlé rostlinstvo velký vliv – proměníte si totiž onen šuplík na „dozrávárnu“.  Takže - skladovat odděleně.  Ačkoliv za ideální místo pro skladování čerstvých potravin považujeme lednici, v některých případech potravinám uskladnění v nízkých teplotách může spíš škodit.
 
ÚŽASNÁ KATEŘINA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 srpen 2018
Výsledek obrázku pro katherine johnsonNarodila se roku 1918 v městečku White Sulfur Springs v době, kdy Afroameričané mohli navštěvovat jen osm stupňů školy. Aby mohla získat vyšší vzdělání, musel ji její otec vozit do 180 kilometrů vzdáleného města. Střední školu dokončila ve čtrnácti letech, univerzitu v osmnácti – obě s vynikajícím prospěchem. Již tehdy ji její učitelé považovali za výjimečný matematický talent, přesto měla po absolutoriu problém najít si místo.
 
JMÉNO A JMENINY - 4. PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 srpen 2018
Kolem třetí, spíš kolem půl čtvrté ráno mě probouzívají ptáci. Nejprve si některý z nich pípne, později se celá ta kumpanie rozeřve na plné kolo. Zvykla jsem si na to, venku už bylo svítání, to zvláštní světlo, čisté a čiré, ještě bez teplých tónů sluníčka. Ale najednou co to? V poslední době mám pocit, že se to dvounohé opeřené obyvatelstvo probouzí dřív - je ještě tma! Ale ne, jdou jim dobře, jejich budíci, to jen sluníčko si dává víc a víc na čas. Přispává si, vůbec na nic nebere ohledy - že by to bylo tím, že už je tu podzim? Utíká nám léto, utíkají nám léta...
 
DLOUHÁ CESTA PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 srpen 2018
Výsledek obrázku pro Linda MajerováV letním období velká část světové populace vyráží do cizích krajů za poznáváním a objevováním něčeho nového. Samozřejmě pak porovnáváme. Nejinak tomu je i letos. Leckdy bývají střety kultur obrovské. Jižní státy mají již téměř klasický „maňana“ přístup, u těch severských můžeme naopak ocenit jejich racionalitu. A v těchto dnech člověk velmi přivítá i jejich geografickou polohu, kdy se za teplo považují teploty rozdílné až o dvacet stupňů od našich.
 
POMŮŽETE NÁM NAJÍT POTOMKY DVOU VĚZŇŮ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 srpen 2018
Můj dědeček měl bratra, který se stal komunistou a ve svém velkém nadšení odjel do Ruska budovat socialismus. Brzy ale poznal, že socialismus skutečně není to pravé ořechové a začal to tam kritizovat. Jak to s ním dopadlo, to asi každý uhodnete - skončilo to jeho popravou. Zbyla po něm ruská žena s malou holčičkou a později novorozenětem.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1760
[CNW:Counter]