O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ENZYM, KTERÝ LIKVIDUJE PLASTY PDF Tisk E-mail
Středa, 25 duben 2018
Výsledek obrázku pro PET LAHVE, vorvaň ve španělskuMalý, nenápadný enzym, který vznikl úplnou náhodou. Mohl by být ale odpovědí na rostoucí množství plastového odpadu ve světě. Britští a američtí vědci při studiu jedné bakterie vyrobili a následně ještě zdokonalili enzym, který dokáže rozložit i plastové lahve. Zmutovanou látku vytvořili vědci z univerzity v britském Portsmouthu a z Národní laboratoře pro obnovitelné zdroje energie v americkém Coloradu.
 
DLUHY DLABOU ZE TVÉHO TALÍŘE PDF Tisk E-mail
Středa, 25 duben 2018

Výsledek obrázku pro exekuce png

V ČR je každou hodinu zahájeno 75 exekucí, přičemž celkově je nyní vymáháno 332,6 miliard korun. Uváděný počet exekucí zahrnuje i tzv. bezvýsledné exekuce – tedy i ty, u kterých je vedeno insolvenční řízení, takže samotný výkon exekuce u nich z toho důvodu nemůže být prováděn. Nejvyšší podíl obyvatel starších 15 let v exekuci žije v Ústeckém (18,1 %) a Karlovarském kraji (17,4 %). Na Ústecku a Mostecku se tento problém týká dokonce každého pátého člověka.
 
MILÁ DCERO, PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 duben 2018
Výsledek obrázku pro mom and daughterMilá dcero, brzy ti bude sedmnáct a já prožívám krizi středního věku jako bič. Ono když se promíchá tvoje puberta s mojí krizí, vznikne zóna výbušnosti s rizikem výbuchu více než 1000 hodin ročně. Holt nemáme to jednoduché. Už jen dostat tě na tento svět nebylo vůbec jednoduché.
 
ŠKODÍ VEJCE VAŠEMU SRDCI? PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 duben 2018
Velikonoce jsou za námi, zbylá vajíčka spotřebována v povelikonočních salátech a pomazánkách. Kolik jste jich za ty minulé týdny snědli? Je to moc nebo málo? Ohrozilo to vaše zdraví? Jaké množství je neškodné? Odpovědi hledala německá organizace Medizin transparent.
 
VÝPOVĚĎ JEDNÉ CHYTRÉ HOLKY PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 duben 2018
Každý z nás touží po velké lásce. Věkem se sice názory i nároky na intenzitu mění, ale pořád jsou pro nás vztahy jedním z nejdůležitějších faktorů pro spokojený a naplněný život. Když se k tomu přidá plná peněženka a vydařené děti, jsme na vrcholu blaha. O zdraví nemluvím. Ale co s tím, když se něco pokazí?
 
REAGUJETE SPRÁVNĚ? PDF Tisk E-mail
Středa, 18 duben 2018
Výsledek obrázku pro jestřáb origami PNGVětšina lidí zná staré pravidlo – napřed se nadechni, počítej do desíti, teprve pak nějak reaguj. Jenže většina lidí to ale nevydrží, a začne to “řešit” okamžitě. Z pusy vylítne všechno a hned, byť by to dotyčný tak nemyslel, ruce a nohy zareagují okamžitě a často i bez rozmyslu. Nedávno jsem slyšela vyprávět velice zajímavý příběh. Třeba jste ho už někde slyšeli…
 
VĚŘÍTE NA POVĚRY? – „POVĚSTNÁ 13“ PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 duben 2018
Jak jsem uvedl, z doby, kdy jsem válčil jako novinář, mám pár vzpomínek, na které nezapomenu. Myslím na naše nepodložené pověry. Říkáme si, že pověry jsou blbost, ale stejně nás více méně ovládají. Hranice mezi pověrou a fobií na pověry, je tenká a člověk může docela snadno skončit i u psychiatra.
 
ZÁKAZ PITÍ ALKOHOLU NA ULICÍCH PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 duben 2018
Související obrázekObecně platí, že alkohol se v Praze nesmí pít u zastávek MHD, na autobusových a vlakových nádražích, na vltavských ostrovech, v mnoha parcích, vnitroblocích domů, v blízkosti dětských hřišť anebo u obchodních center. Podle návrhu, který předložila radnice, by měl zákaz nově platit na Malostranském, Anenském, Dražickém, Maltézském a Velkopřevorském náměstí či v Nerudově, Karmelitské, Mostecké, Rámové a Bílkově ulici. Později přibyly ještě tři ulice u Betlémského náměstí - Náprstkova, Karolíny Světlé a Anenská.
 
O DEPRESI A JARNÍ NADĚJI ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 duben 2018
Obvykle přichází jarní deprese po dlouhé zimě z nedostatku vitamínů. Avšak v současném jaru mohou vyvolat depresi spíše neustávající špatné zprávy. Jen za posledních 7 dnů … Zemřel Juraj Herz – kultovní film Spalovač mrtvol jsem viděla snad 5x, Petrolejové lampy a Habermannův mlýn jsou vždy silný zážitek, zemřel Miloš Forman – poděkování patří televizi za nasazení jeho filmů.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 1593
[CNW:Counter]