O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NAŠE PŘÍMOŘSKÉ PŘÍSTAVY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 srpen 2021
Po první světové válce, na základě Versailleské smlouvy, získal český stát od Německa dvojici přístavů Moldauhafen a Saalehafen - abychom po překreslení hranic v poválečné Evropě měli otevřený přístup k moři. Česko má přístavy svěřené k užívání až do roku 2028. Hamburk se ale od první poloviny 20. století zásadně proměnil, a z kdysi průmyslových přístavních území na okraji města jsou dnes lukrativní pozemky.
 
PŘED POUHÝM ČTVRT STOLETÍM ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 srpen 2021
Ovce domácí | ZOO ChlebyNa začátku byl vlastně omyl… V červenci roku 1996 spatřila světlo světa Dolly. Na první pohled vcelku obyčejná ovce, avšak s neobyčejným původem. Přišla na svět klonováním - metodou přenosu jader somatických buněk - pod rukama Iana Wilmuta a Keitha Campbella ve skotském Roslin Institute. Jediná ovečka během pár týdnů otočila kormidlem dějin.
 
GENIÁLNÍ KOUZELNÍK VŠECH DOB PDF Tisk E-mail
Středa, 28 červenec 2021
David Copperfield — Arch Mission Foundation - Preserving humanity forever,  in space and on Earth.David Copperfield – nejznámější a nejbohatší ze současných iluzionistů. Jeho jméno se stalo symbolem a každý si jej spojuje s kouzelnictvím a čímsi nemožným. Díky němu si tisíce mladých lidí zamilovaly svět kouzel a iluzí. Jak se mu podařilo dosáhnout takových výsledků, kde se v současnosti iluzionista nachází a čím se zabývá – o tom bude dnes řeč. Každopádně - je to neuvěřitelný workholik!
 
LEGRACE NA PLACE - ANEB NEPOLAPITELNÝ PADOUCH PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 červenec 2021
El Gru Dice Buenardo - YouTubeZní to neuvěřitelně, ale Praha zažila jednu z nejkurióznějších policejních honiček, při které pachatel svým početným pronásledovatelům unikl. Ani vrtulník ho nedokázal najít. Původně přitom hlídku zavolala nešťastná obyvatelka Kyjí, která našla pobudu v psí boudě na svém pozemku. Ve zvířecím příbytku měl ustláno.
 
ZOUFALÁ PSÍ KRIZE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 červenec 2021
Bull plemena se poslední roky těší větší a větší popularitě. Každý rok narůstá počet odchovaných psů typu bull, a to logicky zase vede k přibývání dalších štěňat.. Většina lidí, kteří si pořizují tyhle hezké psy, štěňata, si ale nepřečetla to dole, tím drobným písmem, že bull plemena jsou dominantní, mají krátký doutnák a rvou se tvrdě. Před rokem začal enormní hon na bull štenda, více než kdy předtím; staford, piťák, stafbul, bullterier a všemožné i nemožné kombinace těchto plemen.. k tomu bandog, Argentina, atd..
 
NAŠI "ÚŽASNÍ" MLADÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 červenec 2021
Každou nastávající generaci ti starší kritizují. To známe, že ano. Z té mé generace během puberty však nebylo kritizováno vzdělání a neschopnost, pouze dlouhé vlasy. Holt generace "mániček". Co se týče školství, sice nemám ponětí, co se dnes ve školách učí, ale několikrát jsem nevěřícně sledoval reportéra, který dával 20letým studentům primitivní otázky z české historie. (Třeba jste to také viděli.)
 
JE DUSNO, PRŠÍ, DOMA BINEC PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 červenec 2021
Tak už jsem pár dnů zase v Praze. Snažím se ráno vstávat. No, musím, já si dojdu doma, ale Kayouk musí ven. A tak se fofrem obhodím nějakými těmi hadérky a už vyrážíme. Což o to, tady zvládám těch cca deset tisíc kroků za den, přeci jen je tu snesitelněji. Ale časový posun mi dává pořád zabrat. Naštěstí máme vyšlapanou cestičku, naštěstí je pes vychovaný, aby si mne hlídal, naštěstí tu moc aut nejezdí... Robert mne napomíná, když vidí, že ho mám navolno: "Hele, přejedou ti ho jen jednou, a co si pak počneš?"
 
O JEDNOM ZNOVU VZKVÉTAJÍCÍM ŘEMESLE PDF Tisk E-mail
Středa, 14 červenec 2021
Střední odborné učiliště - nově otevíráme | O škole | Střední škola řemesel  a Odborné učiliště Lipová - lázněVzít kus kamene a udělat z něj něco krásného není výsada uměleckých sochařů, dokážou to i kameníci. Pokud vás zajímá něco málo o jejich historii, pokračujte ve čtení… Kámen lidé využívají od nepaměti, ať už jako nástroj, zbraň či ke stavbě, ne nadarmo jsme před tisícovkami let měli dobu kamennou. Od té doby však opracovávání kamene udělalo značný pokrok a dnes používané technologie by pračlověka pravděpodobně vyděsily.
 
ČERVENCOVÉ PRANOSTIKY PDF Tisk E-mail
Středa, 07 červenec 2021
bouře - Aktuálně.czKdyby všechno fungovalo tak jako naše pranostiky… Určitě jich znáte hodně. Pár, těch vyloženě červencových, si tu můžete přečíst. Jinak - pranostiky se liší pravděpodobností svého naplnění. Nejvyšší logicky je u takzvaných kalendářních a časoměrných pranostik, které se týkají nástupu slunovratů, rovnodenností či délky dne a noci. Jako reálné pranostiky se označují takové, jejichž pravděpodobnost naplnění je vysoká, například naše pranostika týkajících se veder v polovině července:„Když se slunce obrací k zimě, léto spěje v psí dny.“
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 1982
[CNW:Counter]