O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení






Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

BÁJEČNÝ PAN DOKTOR PDF Tisk E-mail
Neděle, 17 říjen 2021
Základní uzly - Ostrov nápadů
Obrovský sympaťák. RADIM UZEL, gynekolog, který proslul především jako popularizátor sexuologie. Publikoval mnoho populárních článků v tisku, rozhovorů, je autorem publicistických pořadů v rozhlase a v televizi. Zúčastňuje se mnoha přednášek a besed v oblasti sexuální výchovy. Na jaře v roce 2020 oslavil osmdesáté narozeniny, úspěšně zvládl těžký průběh covidu-19, a neustále hýří dobrou náladou a vtipem.
 
UPALME COVIDOVÉ ČARODĚJNICE! PDF Tisk E-mail
Pátek, 15 říjen 2021
Síť 5G již i nás: Pět českých pokusných měst – první už se vzbouřilo.  “Všechny nás to tu zabije!” děsí se občané Jeseníku. V okolních zemích  přibývá útoků žhářů na věže |Světové spiknutí, zbraň z tajné laboratoře i neexistence mrtvých.  Mrtví ani nakažení neexistují, statistiky jsou kompletně vyfabrikované a  je to celé globální hoax. Objevuje se celá řada teorií, že covid-19 byl uměle vytvořen, cíleně rozšířen a že pandemie je kontrolovaná Světovou zdravotnickou organizací.
 
SMOLÍČKU PACHOLÍČKU, OTEVŘI NÁM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 říjen 2021
Ano, trochu mi to připomíná tuhle známou pohádku. Jeskyňky prosily, že jen dva prstíčky si ohřejí... Nojo, no. Smolíček se nechával ukecat, otevíral - až na to jednou div těžce nedoplatil. Následující situace mi taky trochu toho nepoučitelného Smolíčka připomíná... Co všechno jsme měli, kam všude jsme jeskyňky vpustili... Víc než polovina nemovitostí v Karlových Varech patří jeskyňkám z postsovětských států, navíc především se to týká historického centra města. Stejně jako Lázně Teplice v Čechách vlastní zhruba z poloviny nizozemská firma Spanet. Kdo je za ní, nelze zjistit. Stejně tak u Lázní Libverda figuruje společnost usídlená v Lichtenštejnsku.


 
DNESKA JE VŠECHNO JINAK… PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 říjen 2021

Čára Plaz Pozadí - Obrázek zdarma na PixabayProfesor Jaroslav Max Kašparů, český řeckokatolický kněz, psychiatr, pedagog atd. – mj. oficiální držitel rekordu za největší počet vysokoškolských titulů v České republice – jednou podotkl, že jsme u nás negativa vymýtili tak, že jsme je přejmenovali. „Bojím se toho, až někdo hada pojmenuje jako kočku a bude se domnívat, že nedostane hadí kousnutí.“

 
"TA POSLOUCHACÍ ROURA PANA DOKTORA" PDF Tisk E-mail
Středa, 06 říjen 2021
Vintage doctor stethoscope Stock Photos - Page 1 : MasterfileStetoskop, či lépe fonendoskop, je symbolem lékaře. Jestlipak víte, jak tato pomůcka vznikla a k čemu přesně slouží? Moderní fonendoskop slaví padesát let. Za půl století se v medicíně udály ohromné pokroky a nejinak je tomu u vývoje tohoto lékařského nástroje, i když na první pohled se nám může zdát, že se nijak nemění. Už Hippokrates si všiml, že když přiloží ucho na hruď nemocného, může lépe slyšet tep jeho srdce.
 
KDYŽ VÁS BOLÍ KOLENA PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 říjen 2021

Vepřové pečené koleno | VartesMajklem.czAť už pociťujete bolesti kolen v klidu, nebo třeba při chůzi ze schodů, vždy se jedná o nepříjemnou záležitost. Za bolestmi kolenou, které vás budí z vašeho zaslouženého spánku, může být artróza. Ve své podstatě jde o chronické onemocnění kloubů, které ovlivňuje zdraví a normální fungování chrupavek. Zároveň jde o jednu z nejčastějších příčin tohoto typu bolesti. (Jo, tohle pečený kolínko si můžete dát na žal...)

 
DOMINIKU, NIKU, NIKU, TY HŘÍŠNOU DUŠI MÁŠ PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 září 2021
Dominiku, -niku, -niku, teď jsi sám jak poustevník, ty hříšnou duši máš, můžeš zázrak udělat, když mě budeš míti rád, peklo, ďábla překonáš. Všude číhá pokušení, proč nás tolik musí být, jako správný anděl strážný ostražitě budu bdít… Trošku podobně to zpívala Judita Čeřovská blahé paměti. Ovšem, ona a nejspíš ani ta jeptiška, která písničku vymyslela, neměly na mysli podobného krasavce. Přesto jeho postelí prošel pěkný zástup dívek. Holt, proti gustu – žádný dišputát.
 
BRŠLICE TI PALEC POHLADÍ PDF Tisk E-mail
Pátek, 24 září 2021
Tak jsem přečetla několikero návodů z různých webů, a jeden byl lepší než druhý: jestliže vás bolí nohy (dolní končetiny), připravte si koupel z kořenů bršlice. 100 g čerstvých kořenů povařte ve 2 litrech vody a nechejte táhnout 15 minut. Poté nálev vlijte do nádoby na koupel nohou a přidejte tolik vody, aby vám teplota byla příjemná. Kozí noha totiž pomáhá při dně. (V tomhle receptu se mi nejvíc líbilo to vysvětlení, co jsou to „nohy“).
 
INDIE POD SMRTÍCÍM MRAKEM PDF Tisk E-mail
Středa, 22 září 2021
Indie má nejhorší ovzduší na světě. Indický toxický vzduch zabije každý rok více než milion lidí. Zakouřený vzduch zahalující indická města obsahuje nebezpečně vysoké množství jemných částic, známých jako PM2,5. Jejich hlavní složkou je černý uhlík, který dokáže absorbovat milionkrát více energie ze slunce než oxid uhličitý. Jen v Novém Dillí způsobilo znečištěné ovzduší PM2,5 vloni cca 54 000 předčasných úmrtí. Byla tam zaznamenána dosud nejvyšší koncentrace těchto částic, 14násobek bezpečného limitu stanoveného Světovou zdravotnickou organizací (WHO) a významně zvýšila i počet úmrtí v důsledku covid-19.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 2005
[CNW:Counter]