O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NEBÁT SE A NEKRÁST? - NEBÁT SE KRÁST? PDF Tisk E-mail
Středa, 22 červen 2022
Prezident Masaryk prej řekl to první. Prej! Nevím, neslyšel jsem ho, mám to teda jen z druhý ruky. Podle situace po r. 89 do dneška, bych spíš řekl, že naši nejhlasitější bojovníci za demokracii v duchu Masaryka si heslo přečetli jako NEBÁT SE KRÁST. Ale skutečně nevim, ony se často ty historický výroky zkreslujou tak, že už nakonec neví nikdo, co vlastně ten kerej tatíček řek. Ví se ovšem, a to je nesporně doložený, že i za první republiky politická morálka odpovídala spíš tomu druhýmu významu.
 
NÁŠ ŠTÍT PŘED ZEVNÍM SVĚTEM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 červen 2022
Poruchy štítné žlázy - příznaky a léčbaTAK ZAS TROCHU POUČENÍ - co víte o štítné žláze? Je velmi důležitá -  podílí na celkovém vývoji, růstu, termoregulaci, látkové výměně, i fungování jiných žláz s vnitřní sekrecí.  Štítná žláza je umístěna dole na krku před hrtanem a je motýlovitého tvaru. Jejím úkolem je shromažďovat z krve jód k výrobě dvou hormonů – thyroxinu a trijodthyroxinu, které regulují spotřebu energie doslova ve všech orgánech i ve všech buňkách těla. Poruchy funkce štítné žlázy, a to zejména její autoimunitní zánět, bohužel nabývá v populaci nebývalý nárůst.
 
NEJVÝDĚLEČNĚJŠÍ KŠEFT? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 červen 2022
drawing of a fat face - Clip Art LibraryNo, schválně. Zkuste se zamyslet a přijít na zaměstnání, respektive přímo povolání, do kterého nemusíte vložit žádné extra investice, a které vám bude dláždit chodník perskými koberci… No dobře, tak zas až moc ne, tedy ne každému, ale které vás docela dobře uživí. Stačí jen mít správně prořízlou pusu, vhodnou dávku potřebné fantazie a nastudované nějaké ty vědomosti.
 
PŘIHOŘÍVÁ, PŘIHOŘÍVÁ, HOŘÍ! PDF Tisk E-mail
Pátek, 03 červen 2022

Zase hořelo v Roztokách - mezi starejma, a některejma i nesvéprávnejma. A podle toho, co ukazovala televize, byl to fajrák jak hrom. O příčinách zatim nikde ani slovo. Jenže nejde ažtak o příčinu vzniku. Chytnout cokoliv může kdykoliv, kdekoliv, doma, v hotelu, v ubytovně, ve špitále ... To se vyloučit nedá NIKDY! Jde o to, aby se zajistilo včasný zpozorování, zabránilo rozšíření, zajistila se co nejbezpečnější evakuace, zajistily se co nejlepší vnitřní cesty pro zásah hasičů.

 
ZOUFALÝ A NEŠŤASTNÝ DOMINIK PDF Tisk E-mail
Úterý, 31 květen 2022
Někdo zavolal sanitku, která pak odvezla pořezaného a pobodaného právníka D. F. do nemocnice. Tam ho zašili a je nyní zase relativně v pořádku.  Naštěstí to bylo všechno včas, takže - teď má zase čas na přemýšlení. A vlastně i my. Naše společnost je dost názorově rozdělená - v podstatě generačně. Ti starší mají tendenci sexuální agresivitu bagatelizovat a považovat za tak nějak normální "mužskou vlastnost". Nejmladší generace (nejen dívek) ale má v tomhle toleranci nulovou. 
 
POTŘEBUJEME DRASLÍK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 květen 2022
DRASLÍK VE VÝŽIVĚ A ZDRAVÍAsi to bude dost protiřečící si, v jednom článku píšu pozor na ovoce a zeleninu, ve druhém vám tohle vše zas doporučuju. Ale - ono nesmírně záleží na tom, odkud ovoce a zelenina jsou. A hlavně, jestli se na něm nevyřídil nějaký milovník chemických postřikovačů. Zpátky k DRASLÍKU, o kterém bude dnes řeč, a který je tak důležitý pro naše tělo. Nabízím vám několik potravin, které ho hodně  obsahují - takže vybírejte.
 
KDYŽ SI CHCI KOUPIT OVOCE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 květen 2022
Výsledek obrázku pro Děložní myomNo, nejspíš bychom si měli pořádně rozmyslet, co a kde přesně koupíme, a co s tím uděláme, než se odhodláme to sníst. Analýza vzorků našeho populárního evropského ovoce zjistila za uplynulých devět let 53% nárůst kontaminace těmi nejnebezpečnějšími pesticidy. Některé z nich jsou spojeny se závažnými zdravotními obtížemi a nemocemi včetně rakoviny, srdečních onemocnění nebo vrozených deformací. A to navzdor oficiálním tvrzením, že se od používání toxických pesticidů upouští.
 
DO TEPLA, DO THAJSKA - 1. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 květen 2022
Byl konec měsíce ledna... Rozloučil jsem se na obrovském, poloprázdném letišti v Bangkoku se svou Joanne. Musela chudák coby učitelka zpět do Kanady do práce, zatímco já měl ještě dva týdny volna. Ten měsíc, který jsme spolu a s naší mladší dcerou prožili na jihu Thajska, byl dost zajímavý. Komplikovaný tím, že jsme kvůli epidemii covidu museli vyplnit neuvěřitelné množství formulářů a prožít jednu noc v karanténě drahého hotelu.
 
ODKLAD - NEBO TO RISKNOUT? PDF Tisk E-mail
Pátek, 20 květen 2022
Četla jsem, že se našim nadřízeným moc nelíbí, když jdou děti do první třídy o rok později - tedy, když například pro dítě narozené v srpnu, požádají rodiče o odklad, a tedy nástup do školy až příští rok. No, protože já sama osobně jsem zažila na vlastní kůži, jak je hloupé odklad nevyužít, tak vám to předkládám k zamyšlení. Jsem narozená 26. října, takže jsem do školy šla v pěti. A aby ta smůla nebyla jen tak malá, tak jsem skoro celou třetí třídu byla v nemocnici.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 2092
[CNW:Counter]