O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TAM, KDE JEDÍ PSY PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 listopad 2020
Lidé v Severní Koreji jsou nuceni vzdát se svých psů, které úředníci následně posílají na maso do místních restaurací. Kim Čong-un zakázal vlastnictví mazlíčků jako kapitalistickou dekadenci, protože obyčejní lidé v KLDR mají chovat pouze prasata a jiná hospodářská zvířata. Přestože majitelé zvířat Kima v soukromí proklínají, proti zabavení svého pejska nemohou nic dělat. Odmítnout vyhovět úřadům totiž je vykládáno jako akt vzdoru proti vůdci.
 
JEN PÁR SLOV NA VYSVĚTLENOU ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 20 listopad 2020
Nejen covid může lidi sekýrovat a otravovat jim život. Nechci se pouštět do žádného extra vysvětlování, ale mám v současné době, respektive v posledních cca dvou měsících, fakt extra velké trápení. Zatím, dokud nebude všechno za mnou, tak nebudu nic psát, prozrazovat. Ale je mi někdy tak, že nejen že nejsem schopná Kudlanku udělat, ale jsem ráda, že se vůbec donutím jít se svým psiskem ven. Opravdu, nemít ho, tak nevím... To bych se snad rozběhla hlavou proti zdi. Takže - prosím prosím, tolerujte výpadky Kudly, budu se snažit. Ostatně říká se: "Dum spiro, spero". Dokud dýchám, doufám... Tak díky...
 
JSEM TĚŽCE ZÁVISLÁ. NA POČASÍ! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 listopad 2020
Výsledek obrázku pro Děložní myomDocela dost lidí je meteosenzitivních. A stále jich přibývá. Víte, co vyvolává citlivou reakci a následně i problémy? Vrozená nebo získaná dispozice, postupující choroby i věk a v poslední době také nezdravý a příliš zchoulostivělý způsob života. Vede k tomu, že organismus reaguje méně pružně na změny počasí a hůř se jim přizpůsobuje. Jo, a bohužel, někdo má tuto nezáviděníhodnou „přednost“ už vrozenou.
 
DOKLADY O VELKÉM SVÁRU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 listopad 2020
Sto let zazděný čekal v měděné schránce vzkaz stavitelů staré střekovské školy otevřené roku 1908. Skrýš odhalili zedníci při její přestavbě na bytové domy v roce 2008. Ještě 12 let ale trvalo, než pamětní poklad doputoval do Muzea města Ústí nad Labem. Kovový tubus o průměru 8 cm a výšce 37 cm obsahoval řadu rukou psaných dokumentů. Zásluhou pečlivého uzavření se dochovaly v dokonalém stavu.
 
LÉKAŘ NAŠICH DUŠÍ A SRDCÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 listopad 2020
Love Hearts PNG Image - PurePNG | Free transparent CC0 PNG Image LibraryPsychiatr, psychoterapeut, publicista a spisovatel MIROSLAV PLZÁK opustil to naše skuhravé údolí před deseti léty - 13.11.2010, ve svých pětaosmdesáti létech. Působil na Psychiatrické klinice Fakulty všeobecného lékařství UK, od roku 1964 jako primář, až do odchodu do důchodu. Myslím, že je málo lidí, kteří by při vyslovení jeho jména nevěděli, o koho se jedná. Tedy, dospělých, navíc v tom „nejlepším věku“.
 
CHLAPI, CO TO S VÁMI JE? PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 listopad 2020
Woman, female, business, advocate, legal, lawyer, law iconZajímalo by mne, co se to poslední dobou stalo s muži? Abyste rozuměli, k nám do práce před časem nastoupil další chlap, já nevím, snad už desátý v řadě, kterému je po čtyřicítce, není to žádný padavka, slušně vydělává... A zase svobodný, bezdětný¨, bez zájmu o to, najít si přítelkyni. Žije sám v domku, který zdědil po babičce. Takže je i zajištěný.
 
RANDĚNÍ NA PETŘÍNĚ PDF Tisk E-mail
Středa, 04 listopad 2020
Tou strašnou zprávou o požáru petřínského kostelíčka jsem se najednou přenesla ve vzpomínkách "dávno dávno tomu" do dob, kdy byl Petřín krásnou a voňavou oázou pro zamilované. Poetické sedánky na lavičkách, kdy jsme se spolu dívali na nebe, já poslouchala vyprávění o hvězdách, které tam svítily.... A sem tam si nechala ulovit něžnou pusu. Jo - časy se mění... Dnes jde všechno nesmírně rychle. Dnes už ani zamilovaní neplují po Vltavě na lodičkách... Dva mladíci na téhle, dvě slečinky na druhé.... Mám pocit, jako když píšu o době před dvěma sty léty. No - řekněte...
 
POSTUPUJÍCÍ CHAOS PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 říjen 2020
Kdysi napsal Edmond Burke asi toto: „Když není řád vnitřní, musí nastoupit řád vnější.“ Když lidi nespojují vnitřní emotivní pravidla založená obvykle na příslušnosti k národu a státu (nebo ke společné kultuře) rozplývá se společnost v chaosu zájmů jednotlivců a skupin a pokud nemá společnost zaniknout, musí nastoupit diktát – vnější řád.
 
S ROZUMEM TO ZVLÁDNEME PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 říjen 2020
Občas se objevují nápady, zda nenechat covid-19 jednoduše projít populací a nevsadit na "přirozenou imunitu". Čistě teoreticky to může znít lákavě, prakticky je to ale dost hazard s řadou neznámých a etických problémů. Velmi jednoduše, většina lidí sice covid-19 "nějak dá", ale spoléhat se na to nedá. Do kategorie mírný průběh spadá i zápal plic, což fakt nechcete zažít.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 1920
[CNW:Counter]