O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DĚDEČKOVÉ A BABIČKY ZAČÍNAJÍ FEST VADIT PDF Tisk E-mail
Středa, 10 červenec 2024

Babička A14 - topgarden.sk - zahradní sochaNení to hezké číslo, ale je fakt, že pod hranicí příjmové chudoby žije v Česku téměř 17 procent seniorů. A bude jich víc. Důchodců totiž neustále přibývá, zároveň výrazně klesá jejich životní úroveň. Průšvih je, že současně ubývá lidí v ekonomicky aktivním věku, z jejichž důchodového pojištění se penze vyplácí. Stále se mluví o tom, je je NUTNO to řešit, ale vem z dlaně chlup...

 
FILMOVÝ FESTIVAL NEPRACUJÍCÍCH A DALŠÍ KRATOCHVÍLE PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 červenec 2024
Je toho teď strašně moc najednou, co proběhlo za mý "psací" indispozice. Ale ne, že bych to nevnímal, akorát mi bylo zatěžko psát. Začnu teda srandovně, s tim Filmovym festivalem nepracujících (dříve FFP, filmový festival pracujících). Pochybuju, že by někoho zajímaly promítaný umělecký díla, že by někdo byl zvědavej, co za jeho prachy vzniklo. "Hvězdy" festivalu též sotva někdo kdy zaregistroval, to ale nevadí, pár neznámých postav se prošlo na červenym koberci, moc lidí to stejně nezajímalo, hlavní byly chlastačky a možnost zahlídnutí českejch bezvýznamnejch hvězdiček.
 
URČITĚ VŠECHNO NEZNÁTE - A NAVÍC: PDF Tisk E-mail
Středa, 03 červenec 2024
NENÍ TO ZDALEKA VŠECHNO!  V komunikaci se často používají tzv. akronymy. Jsou to zkratky slov a vět, jimiž uživatel vyjadřuje svůj pocit. Zde uvedené české překlady jsou navíc hodně "umravněny", některé akronymy by se totiž musely z angličtiny přeložit pomocí vulgárních slov. Akronym či akronymum (slovo pochází z řečtiny – ἄκρος akros „krajní“ a ὄνομα onoma „jméno“) je druh zkratky, která nebývá – na rozdíl od běžných zkratek – hláskována, a lze ji tedy přečíst jako jedno slovo, potažmo i skloňovat. Stejně jako ostatní zkratky vzniká zpravidla spojením počátečních písmen několika slov.
 
33. OLYMPIÁDA - PRŮŠVIH ZVANÝ SEINA... PDF Tisk E-mail
Pátek, 28 červen 2024
Paříž 2024: Olympijské hry, program a sporty | Venclíkovi.czK francouzským břehům připlula historická třístěžňová plachetnice Belem se vzácným nákladem. Na palubě totiž vezla olympijskou pochodeň. Plavidlo, které na konci 19. století přiváželo z Karibiku kakaové boby, rum a cukr, připlulo do Marseille, kde na jeho bezpečnost ve městě i v přístavu dohlíželo několik tisícovek policistů. Nad nimi pak na nebi francouzská letka kreslila olympijské kruhy. Loď zvolna připlouvala k pontonu, který připomínal atletickou dráhu.
 
KOUZELNÉ TESTY NA VŠECHNO PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 červen 2024
TESTY POTRAVINOVÉ INTOLERANCE | SOUBOR 4 BALENÍNeuvěřitelné. Lidé mnohdy věří těm největším blbostem, vlastně čím větším, tím víc "víry" - ale to všichni známe, že. Dnes vám nabízím téma „Testy na nesnášenlivost potravin“. Mnozí si je nechávají dělat, i když nemají podle odborníků žádný vědecký základ. Za více než deset tisíc korun je nabízí řada komerčních laboratoří. Ale nejen ty – toto vyšetření dělá i jedna z velkých pražských veřejných nemocnic. Hájí se tím, že potravinové testy provádí „na vyžádání někdy až zoufalých pacientů, kteří často nemohou sehnat žádného alergologa“.
 
KŘEČE V NOHÁCH A CO PROTI NIM? PDF Tisk E-mail
Středa, 05 červen 2024
Křeče jsou nekontrolovatelné a bolestivé kontrakce svalů, které dovedou pořádně potrápit. Trvají několik vteřin i minut, nejčastěji přicházejí v noci nebo po sportovním výkonu. Křeče na nohách vyřeší i úplné maličkosti. Díky následujícím radám můžete najít úlevu a předcházet jim. Vyzkoušejte a zjistěte, které vám nejlépe vyhovují. Nezapomínejte na správnou hydrataci, vyváženou stravu a pravidelný pohyb, abyste udrželi své svaly a celé tělo zdravé.
 
KDYŽ NE JE NEPŘEKROČITELNĚ NE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 červen 2024
Známý poslanec FERI, ta někdejší politická hvězda, prožije následující tři roky ve vězení s ostrahou. Poškozeným dívkám musí navíc zaplatit odškodné ve výši více než půl milionu korun. Ale stejně se proti pravomocnému rozsudku chce dovolat k Nejvyššímu soudu, protože obvinění ze sexuálního násilí odmítá a zpochybňuje věrohodnost dívek. Odvolací soud v dubnu odmítl, že by byl uložený nepodmíněný trest vězení nepřiměřeně přísný. Naopak zdůraznil, že Ferimu za každé ze dvou dokonaných znásilnění hrozilo až deset let odnětí svobody.
 
SVĚTOVÁ ZPRÁVA O ŠTĚSTÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 červen 2024
SP FINSKO vlajka velká FINLAND | Srovnanicen.czFinsko bylo i v letošním roce organizací OSN vyhlášeno - už posedmé v řadě za sebou - nejšťastnější zemí na světě.  Důvodů, proč Finsko předčilo dalších 142 zemí světa, je mnoho: ke srovnání soutěžících se používá šest proměnných, mezi něž patří výše hrubého domácího produktu na obyvatele, úroveň sociální podpory, očekávaná délka života ve zdraví, svoboda, štědrost a míra korupce.
 
TOHLE ASI NEVÍTE - 3. PDF Tisk E-mail
Pátek, 31 květen 2024
Transplantace hlavy je možná. Na unikátní operaci si troufá italský chirurg  | cdr.czDějou se věci… A opravdu neuvěřitelné. Výzkumníci představili první systém transplantace hlavy na světě. Start-up v oboru neurovědy a biomedicínského inženýrství „BrainBridge“ ohlásil unikátní technologii, je to první revoluční koncept systému pro tuto neuvěřitelnou transplantaci, který využívá špičkovou robotiku a umělou inteligenci k zajištění úspěchů. BrainBridge bude schopen provádět transplantace obličeje a vlasové pokožky za účelem obnovení funkčnosti a estetického vzhledu.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 2297
[CNW:Counter]