O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

HELE LIDI, TROCHU ÚSMĚVU... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 září 2022
Je to všude kolem nablblý. Snad jen pejskaři ještě občas mají na tváři přilepený úsměv, zvláště když se potkávají mezi sebou. Protože jinak se po ulicích a cestách pohybují "zamračené blumy". Jedna legrační zajímavost: potkají-li se  beze psů, stává se, že nejprve jakoby v duchu zapátrali: "Hernajs, odkud já tohodle člověka znám?" Dokonce i ti mladí psí majitelé jsou fajn - zcela běžně zdraví ty starší, což jinak už běžné není.
 
KDYŽ PÁLÍ ŽÁHA PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 září 2022
Může se zdát, že pálení žáhy je vážné onemocnění. Ovšem nemusíte se znepokojovat, jde o zcela běžný stav. Podle některých odhadů až 12% lidí na celém světě pozná někdy během svého života pálení žáhy. Vše, co sníme, prochází naším jícnem do žaludku. Uvnitř žaludku je potrava trávena pomocí žaludečních šťáv, což je kombinace kyseliny chlorovodíkové a několika enzymů. Možná se ptáte, jak je možné, že mám uvnitř těla kyselinu a přesto za normálních okolností nedochází k jeho poškození?
 
SNAD JE TO VŠECHNO PRAVDA :-))) PDF Tisk E-mail
Pátek, 16 září 2022
Výsledek obrázku pro Děložní myomPokud si myslíte, že se znáte na 100%, tak to nemusí být tak zcela pravda. Pravděpodobně nejspíš ani nevíte, jaké smysly - a kolik jich - vaše tělo vlastně má. Také jste možná nečekali, že se dozvíte, že jsme příbuzní s banány. Lidské tělo je zázrak, o tom není pochyb. Věděli jste například, že ráno jste o něco vyšší než večer? U vysokých lidí může jít dokonce až o dvoucentimetrový rozdíl. Jde o to, že páteř, která probíhá více než třiceti procenty lidského těla, obsahuje mimo obratlů také meziobratlové ploténky, které schraňují poměrně značné množství vody.
 
DO RESTAURACE NA OTRÁVENÉ JÍDLO? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 září 2022
Jezte doma a riziko otravy jídlem budete mít pod kontrolou, to je jasné. Dejte si však večeři venku a váš osud je rázem v rukou někoho jiného... Děsivá vyhlídka, když nevíte, čí ruce to byly. Pochopitelně, pojídání určitého množství škodlivých bakterií je důležité pro normální rozvoj našeho imunitního systému. Stejně tak přílišná sterilita okolí je jedním z hlavních činitelů vzniku alergie. Ale všeho s mírou. Protože ne vždy se dá snadno poznat, jestli restaurace nenabízí zkažená jídla, tady máte pár návrhů, čím se řídit:
 
JAK NA PARASKAVEDEKATRIAFOBII PDF Tisk E-mail
Pátek, 09 září 2022
Nevím, jestli trpíte paraskavedekatriafobií, ale já rozhodně ne. Chorobný strach z pátku třináctého považuju za něco vědecky snadno vyvratitelného – kdyby totiž byla pravda, že pátek třináctého je nešťastný den, měla by smůlu celá naše zeměkoule najednou. Ještě bychom mohli pozorovat, jak na Zemi přibývá průšvihů pěkně podle časových pásem. Úplně stejný výmysl jako pátek třináctého jsou třeba horoskopy.
 
SPRÁVNÁ ŽENSKÁ MÁ BÝT: PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 září 2022
Tak nejprve chlap: Ten Ideální chlap je vysoký, tmavovlasý, tmavooký, s ostře řezanými rysy. Ideální chlap je galantní. Vždycky nám nabídne rámě, otevře dveře, pověsí kabát, podsune židli a zaplatí účet. Ideální chlap má úžasný vkus a je romantik. Umí vybrat úžasný šperk i uvařit romantickou večeři. Ideální chlap je dokonalý milenec . Má velký "charakter", ví co a jak, a dokáže to dělat dlouhé hodiny a hodiny až do rána... Ideální chlap nás vezme na luxusní večeři někam na francouzskou riviéru a při západu slunce, svitu svíček a při výrazném aroma nejlepšího francouzského vína nás požádá o ruku s prstenem, jaký svět neviděl.
 
ŠETŘÍM, ŠETŘÍŠ, ŠETŘÍME PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 září 2022
Všiml jsem si, že prvního září vyslal náš pan premiér další signál. Tentokrát prvňáčkům, které při návštěvě jakési školy obdaroval Karafiátovým bestsellerem Broučci: "Tady máte knížky a vemte si broučky za příklad, vy smradi. Broučci byli pokorní, bohabojní, trpěli, nestěžovali si, zadarmo sloužili, poslušně svítili na cestu a v zimě radši zmrzli, než aby si stěžovali nebo dokonce demonstrovali." Já osobně věřím, že Broučky naše vláda miluje. Mně ovšem přijdou úchylní. Broučci od dětství, pan premiér asi posledních deset let.
 
NECHTĚNÉ BREBERKY PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 září 2022
Štípance a kousance na rukou, nohou a vyvolaná alergická reakce, to je v kostce výsledek nájezdu (každovečerního) štěnic v pokojích na studentských kolejích v Praze na Strahově. Ano, největší areál studentských kolejí v Česku zase zamořily štěnice. Podle studentů jsou tito parazité nejčastěji v matracích, nábytku nebo mezi prádlem a povlečením.
 
SNÍDAT NEBO NESNÍDAT? PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 září 2022
Články od autora MUDr. Michal VilímovskýSnídaně je prý nejdůležitější jídlo dne. Tenhle mýtus je ve společnosti silně zakořeněný. Říká se, že snídaně nám pomáhá hubnout a že nesnídání zvyšuje riziko obezity. Ale nedávný průzkum, potvrdil, že více než polovina Čechů pravidelně nesnídá. Je však možné, že lidé, kteří snídají, dodržují i další zdraví prospěšné zásady, které mohou být příčinou toho, že tolik nemarodí. Že dodržují zásady zdravé výživy a jedí potraviny s vyšším obsahem vlákniny a stopových prvků. Naproti tomu lidé, kteří nesnídají, častěji kouří, pijí více alkoholu a méně cvičí.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 2120
[CNW:Counter]