O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


KLUB KRÁSNÝCH KUDLANEK - HUBNUTÍ I.
Téma
Úterý, 07 srpen 2007

Tak jsem si po dlouhý době řekla, že bych s těma plíživejma kilama měla zas něco dělat... Ech, teorii mám zmáklou slušně, ale praxe - ta drobátko pokulhává. Problém je, že když se začnu omezovat v jídle, tak mám po pár dnech sliny jak Pavlovův pes, i když jen vidim rohlík na strouhanku.

 
TATÍNEK NA MATEŘSKÉ
Úkol pro vás
Úterý, 07 srpen 2007

 Milá Kudlanko, octla jsem se v takové příjemně nepříjemné situaci. Mám dvě děti, rok od sebe, ve věku 5 a 6 let. Byla jsem s nimi dohromady pět let doma a ač se považuji za dobrou matku, byly to ty nejdelší léta mého života. Nezvládala jsem to zrovna úplně pohodově, prožívala jsem i těžkou manželskou krizi atd.

 
PUCINKA, VĚRNÁ SPOLEČNICE
Fauna a flora
Pondělí, 06 srpen 2007

Takto vypadalo moje zlaticko, ktere se jmenovalo Pucinka. Kdyz byla mala, vypadala takova odrbana, jako hadrova pucka.. a tak jsem ji pojmenovala Pucinka.Byla to Maltyzka, smisena s Pudlem, velmi vesela, hrava a tak graciozni.

 
ČEŠKA = TRIČKO ...
Diskuze
Pondělí, 06 srpen 2007

Poslední komentář "mamči" - viz níže - mi připomněl jednu scénku z mého života: byli jsme s dětmi a ještě dalšími známými u moře. Krásné počasí, krásné okolí, všechno jak vymalované, pohoda vůkol. A vtom ke mně přiběhla nafučená Lenka s dotazem: "Mami, prosím tě, honem mi řekni nějaký norský nebo švédský město!" Nechápala jsem:

 
ZABÍT HO NEJDE... CO S NÍM TEDY?
Úkol pro vás
Pondělí, 06 srpen 2007

 Milá Kudlanko, 25 let jsem měla fakt docela pěkné manželství. A myslela jsem, že se máme rádi.. Jenže - jeho práce byla víc a víc náročná a stres nešel ven jinak než alkoholem, sport už nezabíral..  Přes týden to ještě docela šlo, nenarušilo mu to práci, "ráj" nastával o víkendech s podobnými kamarády.

 
KDYŽ SE JEPTIŠKA ZAMILUJE
Próza a poezie
Pondělí, 06 srpen 2007

Jednoho dne roku 1961 zastavil před bruselskou kanceláří nahrávací společnosti Philips citroen, z něhož vystoupily dvě jeptišky. Ta starší v rozhovoru s vedením studia naznačila, že jedna ze sester z kláštera ve Fichermontu skládá a zpívá pěkné písničky a ještě se sama doprovází na kytaru.

 
CO JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ?
Diskuze
Neděle, 05 srpen 2007

 Když tak čtu některé příspěvky a zamyslím se nad nimi, tak mě docela jímá hrůza. Proboha, kam jsme se to dostali? V době, kdy za nás pracují stroje a my bychom se měli v poklidu věnovat zábavě, rodině, výchově dětí a podobně - končíme zhusta u psychiatra. Jak je tohle možný? Proč k tomu došlo?

 
DĚTI ULICE
Naše dětičky
Pátek, 03 srpen 2007

 Kudlanko a kudlanky, máme v domě rodinu, která mě štve. V podstatě parazituje na nás všech ostatních. Bydlíme v nižším paneláku, takže se všichni známe a vidíme si nejen do talíře. Stejně tak si všichni pomáháme, když je potřeba. Ale tohle už přestává být pomocí. Jedná se totiž o dvě děti.

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - II.
:-)))
Čtvrtek, 02 srpen 2007

Gejši jako vybrané, vzdělané společnice mužů mají v Japonsku bezmála třísetletou tradici. Jejich výchova trvá řadu let a je spojena se značným odříkáním a námahou. Dnes už je málokterá Japonka ochotna něco takového podstoupit a zdá se, že současná generace gejš je také generací poslední.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 31. TÝDNE
:-)))
Čtvrtek, 02 srpen 2007

Meteorologie je věda. Někdy mi připomíná spíš takové to luštění budoucnosti z kávové sedliny. Vám ne? Prozradím vám tajemství, jak to dělají meteorologové na druhém konci světa:

Indiáni přijdou za šamanem zeptat se, jestli bude tuhá zima. Šaman rozhodí kamínky, podívá se na ně a řekne:  “Nevím, Velký Manitou mlčí. Ale pro jistotu štípejte dříví.”

 
DOPISY - DCERA A MATKA
Zážitky
Středa, 01 srpen 2007

Jako holka jsem ráda četla knížky z konce devatenáctého a začátků dvacátého století. Tahle báječná doba se mi nesmírně líbila. Dokonce jsem chodila do univerzitní knihovny a půjčovala si tehdejší časopisy. Jak odlišné to bylo v porovnání se současným bujícím socialismem, který sliboval, že se všichni už zítra budeme mít báječně a stejně.... 

 
VIŠŇOVÁ BUBLANINA S CUKETOU A TVAROHEM
Nejen duše
Středa, 01 srpen 2007

Na zahradě jsem posbírala poslední zbytky krásně zralých a šťavnatých višní, cukety už zas rostou jako blázen neb je zrovna jejich sezóna… no a doma jsem pak dumala, co z těch višní spáchat dobrého (a pokud možno se zároveň taky nenápadně zbavit co největšího kusu cukety). Probrala jsem svou kuchařskou literaturu, nenašla nic, co by se mi zrovna hodilo -

 
ARQOVOVÁ SHERRY A JEJÍ KNIHY
Próza a poezie
Středa, 01 srpen 2007

...ona pro něj dělá první poslední, vaří večeři o třech chodech, nic si neplánuje, dokud jí nezavolá, ve všem ho chápe... A ON SI PŘESTO NAJDE JINOU - potvoru, která ho komanduje, stará se jen o sebe, nic neumí a navíc není ani moc hezká!  Sherry Arqovová ve svých knihách dává odpověď na otázky, která trápí už celé generace žen:

 
ZABUBÁKOVANÝ RÉBUS NA KUŘÍ NOŽCE
Fauna a flora
Středa, 01 srpen 2007

Daní, srdečně zdravím a posílám takový malý "rébus" pro znalce přírody. Tak jsem si minulý víkend vyšla do lesa a kromě košíku suchohřibů jsem objevila tuhletu "potvůrku podivnou". Nejprve jsem ji tak nějak přelétla zrakem a šla dál, pak jsem narazila na dvě další, menší, zabubákované, vypadaly spíš jak nějaká divná houba, žluté, jako zárodky zvonečků na kuří nožce...

 
O DVOU HOSPODÁCH A JEDNOM PRASETI
Zážitky
Úterý, 31 červenec 2007

Někde jsem se zmiňoval o nově otevřené hospodě v Předlicích, našem malém, milém a útulném ústeckém cikánském ghettu. Říkal jsem si, že se tam vypravím, ale nějak jsem se k tomu nedostal. Ale velice zajímavé zprávy už mám. Hospodu vlastní nějakej Cikán z oblasti Teplic, chlap jako hora a žádný mejdlo. Má perfektní přehled: pár hostu tmavší pleti (jiná sorta tam samozřejmě nechodí, kde by se tam taky vzali) se pokusilo zdrhnout bez placení.

 
ACH TI MORMONI...
Poradna
Úterý, 31 červenec 2007

 Milá Kudlanko, jsem normalni pohledna zena - věk "tak akorát" - 50 +,  27 let vdana, máme dceru. Muj problém: manzel se behem podnikani seznamil s vdanou pani, se kterou udrzuje jiz 13 let telefonicky  a SMSkovy kontakt (a to velmi vrely a citlivy). Osobne se stykali - pokud vim - behem prvnich let pomerne casto, (jak rikal sluzebne)

 
ZABIJÁK VYSOKÝ TLAK
Téma
Úterý, 31 červenec 2007

Dle doporučení České společnosti pro hypertenzi je vysoký krevní tlak definován jako TKl ³ 140/90 mm Hg. O hypertenzi se jedná, i když je zvýšen pouze systolický (horní) tlak. Pokud pravidelně chodíte k lékaři a ten vám jednou naměří vysoký tlak, nemusí se hned jednat o hypertenzi.

 
SOLNÉ JESKYNĚ - PRO ZDRAVÍ - NEBO JEN "IN"?
Diskuze
Pondělí, 30 červenec 2007

 Ahoj Kudlanko, šla jsem si  koupit - nebo spíš se jen podívat do Hortezu na nějaké pořádné botasky  - a místo prodejny se sportovním vybavením jsem našla  solnou jeskyni. A docela mě to zaujalo. Vešla jsem dovnitř, vonělo to tam solí a jódem jako u moře a ještě trochu víc, ale bylo to příjemné.

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - I.
:-)))
Pondělí, 30 červenec 2007

Miroslav Horníček blahé paměti říkával, že - ať vstanu kdy vstanu, probouzím se kolem desáté. S tím velice ráda souhlasím, ale ještě bych dodala: ať jsem, kde jsem, kolem druhé po poledni usínám, ať dělám co dělám. Znáte to také? Bohužel, nedá se nic dělat, je nutno tyto těžké chvilky přemoci - co takhle si vyzkoušet svůj postřeh v jednoduché hádance?

 
LÍBACÍ PUSINKA
Úkol pro vás
Pondělí, 30 červenec 2007

 Milá Kudlanko Danielo a vy všechny, všichni. Využívám anonymity a svěřím se vám, protože jinému nemám komu. Ne že by nebyli lidi, ale prostě to nejde. Rozešel se se mnou můj přítel, o kterém jsem byla přesvědčená, že je to ten vysněný princ, kterému budou jednou moje budoucí děti říkat tatínku, který bude vedle mne usínat i se probouzet.

 
JSEM JEHO MILENKA
Úkol pro vás
Neděle, 29 červenec 2007

 Je to něco přes rok, co jsem objevila mužskýho, jakého vlastně odjakživa hledám. Od počátku bylo tohle zjištění oboustranné. Bohužel, má to nejen háček, ale přímo hák. (Uhodli jste, je ženatý.) Ale stejně nám to nevadilo. A nějak plynul čas, já se cítila šťastná (samozřejmě v mezích možností), bylo to pro mě stále silnější a hlubší a samozřejmější... až do tohoto víkendu.

 
<< Začátek < Předchozí 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 Následující > Konec >>

Výsledky 9094 - 9114 z 9408
[CNW:Counter]