O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


KOUSEK Z KORESPONDENCE
:-)))
Úterý, 17 červenec 2007

Někdy něco na někoho "prásknu" bez dovolení, pak je to ovšem zcela anonymně a bez bližších indicií, takže o koho se jedná poznají jen Kudlanky a Kudláci (ale vůůůůbec nikdo cizí), nebo se zeptám předem a pak zneužiju soukromý text i s podpisem. Nojo, koukám, že dovolujícímu se NČ se "vrbí" konkurent - Kráťa. 

 
MOC MLADÁ?
Úkol pro vás
Úterý, 17 červenec 2007

 Dobrý den, Kudlanko, mám 21 let a už jsem vdaná a mám dítě 17 měsíců staré. Se svým manželem jsem chodila 4 měsíce,  když jsem zjistila že jsem těhotná. Ani jeden z nás neuvažoval o potratu.Ale trvalo mi do pátého měsíce těhotenství, než jsem se s tím vyrovnala.

 
COMING OUT - ANO ČI NE?
Úkol pro vás
Úterý, 17 červenec 2007

 Clovek sa aj stebla chyta a hlada odpovede na otazky.... mam 36 r. 7,5 ročnu dceru, manzela s ktorym zijeme v jednom byte a pri tom uz 4roky kazdy sam..... A aby to bolo este lepsie po dlhom obdobi ked som bola sama na domacnost a dceru, som sa zalubila do zeny.

 
POZOR NA BOLŠEVNÍK!
Fauna a flora
Úterý, 17 červenec 2007

Jedovatý bolševník se nekontrolovatelně šíří po celé republice. Ano, je to tak, tahle velká a malebná rostlina nás skutečně ohrožuje! Kalamitní stav je zejména v Karlovarském kraji, ale lokalit, kde tahle bylinka roste, je už v celé zemi přes 600. Jejímu dalšímu rozšiřování se bohužel nedaří účinně zabránit. 

 
ODŠKODNÉ PRO ÚČASTNÍKA DOPRAVNÍ NEHODY
Právní
Pondělí, 16 červenec 2007

 Dobrý den, moje babička (přes 60 let) chce vědět, jestli je nějaká právní možnost k tomu, aby ji pojišťovna začala vyplácet rentu nebo aspoň nějaké peníze. 21. srpna to bude přesně 10 let, co ji přejela motorka a teď má sešroubovanou nohu - nemůže pořádně chodit, speciální boty, které musí nosit, stojí 15 000,- Kč. Hrozí jí dokonce i amputace. .

 
NENÍ TO SICE ZROVNA PLAYBOY...
:-)))
Pondělí, 16 červenec 2007

 Tropická vedra pokračují! Žhavé počasí během včerejška doslova rozpálilo městské ulice a většinu lidí vyhnalo k vodě. I přes upozornění lékařů a hygieniků, kteří varují před dlouhodobým pobytem na přímém slunci, jsou plovárny a břehy řek zaplněné k prasknutí. Největší vedro nás prý ale ještě čeká.... Následující fotografie (otevřete klinutím na modrá slovýčka, jak jinak) -

 
KDYŽ CHYBÍ SLADKÁ POMSTA
Téma
Pondělí, 16 červenec 2007

Kudlanko, asi mi budeš říkat, že si naříkám zbytečně, že hledám mouchy tam, kde bych neměla. Ale – já to tak prostě cítím… Vypíšu vám všem  kus ze svého života: víc než deset let jsem byla vdaná, dvě malé děti, plno práce v domácnosti a ještě další mezitím. Protože jsem si našla „práci na doma“.

 
ODEŠEL A PŘECI ZŮSTAL ...
Úkol pro vás
Pondělí, 16 červenec 2007

 Nekdo se rozvede a netrpi, nekdo se rozvede a ma to nasledky. Jednoho trapi svedomi, jineho financni trable. Ja se rozvedla po cca 20 letech, protože mi byl neverny.  Zahnul jednou a odpustila jsem v domeni, ze to pochopi (a take pro moje ciste svedomi, ze se to stat mohlo). Ale jemu me odpousteni vyznelo jinak, zacal to delat casteji a casteji, pak o tom doma i povidal. 

 
TI NAŠI - PES A KOČKA...
Fauna a flora
Neděle, 15 červenec 2007

Kolikrát mne už napadlo, proč zrovna psi a kočky dokáží ovlivnit život mnoha rodin. Zřejmě onen den, kdy se vám v domácnosti objeví chlupaté kničící klubíčko zanechávající loužičky na nejnemožnějších místech v bytě, je toho počátkem. A tak stokrát vytíráte, čistíte a snažíte se udržet byt v "slušné" podobě.

 
THE FIRST CONTACT
Zážitky
Neděle, 15 červenec 2007

Tak o tomhle se mi ani nesnilo…. Večer si takhle vysedávám u počítače, popíjím lahváče, kecám na ICQ se sestřičkou, který se na klín dere tříletej synovec. Kolika z vás se ve třech letech zdálo možný sednout si k počítači a psát si se strejdou?
Dnešní děti jsou vážně někde ú
plně jinde…    A jaká byla ta jeho první zpráva?

 
TRAPNĚ SE ZAPALUJÍCÍ LÝTKA
Úkol pro vás
Sobota, 14 červenec 2007

 Na Očku je v noci chat. To snad ví každý, kdo se někdy na tenhle program podíval. V pátek jsem byla večer u kamarádky, povídaly jsme a měly jsme puštěnou tv, jako zvukovou kulisu. Jen tam občas jsme hodily oko. A najednou jsem tam viděla povědomé číslo… Zcepeněla jsem a tak jsme to pak sledovaly obě. Ano, vedle textu:

 
VZPOMÍNÁTE? PŘED ČTYŘMI ROKY...
Diskuze
Sobota, 14 červenec 2007

 Bylo to právě na Karolinu, když jsme se s Pavlou rozhodly, že Kudlanku pošleme do světa... nu, do světa - do toho virtuálního, na internet. Pavla, nesmírně šikovná a vstřícná (k mým neustále se měnícím nápadům), našla server, kam bylo možno Kudlanku umístit, vybraly jsme šablonu - a ona pak - seč jí sily a schopnosti umožňovaly - se snažila vyhovět mým představám.

 
KUDLANKY "NADIVOKO"
Zážitky
Pátek, 13 červenec 2007

 Na včerejší setkání s Kudlankami se mnou šla (v mém duchu) i pedantická maminka: "Zase jsi nechala všechno na poslední chvíli. A kolikrát ti mám říkat, abys si nemyla hlavu, když někam jdeš, podívej se na sebe, jsi jako lev v ulicích..." A tak nějak podobně. I ze svého obláčku mě sekýruje... Já se té mámy asi nezbavím :-).

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 28. TÝDNE
:-)))
Čtvrtek, 12 červenec 2007

Máme léto ...  a začalo pršet. Jako naschvál, řeknou mnozí, kteří právě na začátek prázdnin naplánovali své dovolené. Naopak ti, kteří netrpělivě vyhlíželi déšť a s neklidem pozorovali klesající hladinu ve své studni, mohou být rádi.  Konečně prší a ještě několik dnů bude, takže voda se dostane dolů a nasytí prameny, na jejichž vydatnosti bude letos ještě hodně záležet.

 
ZÁŽITKY MÉ BULHARSKÉ
Zážitky
Středa, 11 červenec 2007

OK, tak já bych vám napsala něco o mých zkušenostech z Bulharska, když jsem to slíbila.... Jezdívala jsem tam před drahnými lety, kdy jste si - v reálném socialismu - mohli vybrat jen mezi Rumunskem a Bulharskem, chtěli-li jste někam do tepla. Zbytek světa byl studenej, nebo zakázanej.

 
KLUK - TATÍNEK
Výživné
Středa, 11 červenec 2007
 

Dozvěděli jsme se, že náš 15letý syn čeká dítě  s téměř 18letou dívkou. Ale když byla ve 4. měsíci, tak se rozešli. Přesto se dívka i její matka rozhodly, že si dítě nechá, dokonce prý říkala, že by  z nás mohly dostat nějaké peníze. Nevíme, co nás čeká a jaké povinnosti jako prarodiče budeme mít - mj. máme doma ještě jednoho syna.

 
JAK SE ŽIJE KUDLANKÁM
Zážitky
Středa, 11 červenec 2007

 Ahóóój, dělnická třída zdraví, no, jestli tě to uklidní (napsala mi jedna z kudlanek na můj zoufalý povzdech, jak nic nestíhám), tak já také kmitám až se potkávám, orosená jsem denně až na patách, můj stoleček v práci začal žít vlastním životem, můj manžel a byt též, ale včera jsem byt stačila po třech týdnech zpacifikovat, taktéž i špinavé prádlo, u manžela se mi to bohužel ještě nepodařilo.

 
KŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮPTE SI GOLF....
Téma
Úterý, 10 červenec 2007

Po Ústí chodí dealeři jedné developerské firmy, která začala stavět na starých důlních výsypkách kousek za Ústím, ve Všebořicích, docela exklusivní golfové hřiště. Stojí to celé asi velice slušný balík (někde jsem cosi zaslechl o 100Megakorunách a více), tak oslovují kde koho a prodávají akcie i po kouskách ( půlku,čtvrtku, osminku).

 
ŽENSKÝ ÚDĚL...
Diskuze
Úterý, 10 červenec 2007

 Pročítala jsem si pozorně, a to i zpětně, všechny zdejší příspěvky na téma opuštěná či opouštěná žena. Přemýšlela jsem o tom a zahrnula do této množiny i případy ze svého okolí či z literatury.  Ano, taková jsem já, matinko... šťoura. A posléze jsem dospěla k názoru, že je to jakési "osudové zakódování ženského živlu".

 
JAK SE VYROVNAT S NEVĚROU
Úkol pro vás
Úterý, 10 červenec 2007

 kUDLANKO,  kamarádi, poraďte mi - nevím si rady, a nechci zatím žádný velký řez. Sebrat se a odejít. Nevím, jak se smířit s nevěrou, jak zapudit zlé a dotírající myšlenky, představy, když není se mnou a není žádný velký důvod, aby nebyl. Jak se naučit věřit, nepodezírat. Ale není to jen zbytečná žárlivost na nějaké bludy - 

 
KACHNÍ PRSA PREZIDENT
Nejen duše
Pondělí, 09 červenec 2007

Proč zrovna Prezident? Protože v Intersparu měli v akci máslíčka Président, á 8g, á 1,90 Kč - no nekupte to :-). (Když jsem tak četla pokračování receptu, který nám jak slíbila posílá "bb", vzpomněla jsem si bezděky na starou známou pohádku o tom, jak voják vařil polévku ze sekery. Znáte?

 
<< Začátek < Předchozí 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 Následující > Konec >>

Výsledky 8947 - 8967 z 9215
[CNW:Counter]