O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


POSTELOVÝ PROBLÉM MUŽE POST-STŘEDNÍHO VĚKU
Diskuze
Neděle, 17 červen 2007

Paní a panny Kudlanky, rád bych se na Vás, jako na ženy v postelových problémech a postelových polohách jistě zkušené, obrátil se svým vlastním postelovým problémem. Jsem už zcela bezradný... chodím kolem postele jako mátoha - jako chudák pan Tůtaj ze soudniček Fr. Němce. Cejtim se taky jak vostuda baráku, nevim kam bych vrazil, pohnutě stírám slzu...

 
ROZCHOD? NA VŽDYCKY?
Úkol pro vás
Neděle, 17 červen 2007

 Dobrý den, s přítelem jsme byli spolu tři roky a oba jsme věřili, přestože jsme mladí (mě je 20, jemu 26), že jsme stvořeni jeden pro druhého a chtěli jsme se v budoucnu vzít a mít spolu děti. Přes jeden rok u nás bydlel (celé podkroví našeho domu jsme měli sami pro sebe, k jeho rodičům do bytu si jezdil jen pro věci a spal tam jen když jsem nebyla doma).

 
KAMARÁDKY, KAMARÁDI - PORAĎTE MÉ KAMARÁDCE
Úkol pro vás
Pátek, 15 červen 2007

 Milá Kudlanko, mám v práci prima kolegyni, která se nemá ráda... Ano, takhle bych to skoro shrnula. Já bych jí moc chtěla pomoct a poradit, ale nějak nevím jak. Je to chytrá a hodná holka, bohužel, když je tu toho na ní moc, tak je protivná a nevychází s okolím. Okolí jí to samozřejmě dá najevo a ona je pak ublížená; že přeci to a to myslela dobře.

 

 
INČINY OLEJÍČKY A OCTÍKY
Nejen duše
Pátek, 15 červen 2007

Jsem osobně spíš „degustátor“ - něco si udělám k jídlu a pak to ráda dochucuji tím, co mě právě napadne. A tak si dělám různé „octíky“. Nejdříve ty octy a oleje nachutnáš jen tak samotné, a pak to zkoušíš na jídlo. Třeba jsem si říkala, že ze šalvěje by byl divnej ocet a skutečnost je, že je super, dochutit si tím třeba čočku je báječný.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 24. TÝDNE
:-)))
Čtvrtek, 14 červen 2007

 Lidi, jak snášíte tahle vedra, dusna, horka, prach, smog, pyl... a ostatní podobné libůstky začínajícího léta? Kolik stupňů máte tam, kde pracujete? Kolik doma? Sluní na vás svítíčko skrz zavřená okna do klimatizované prostory, temperované na "chladno", nebo otvíráte dveře, okna (pokud to možností a vedení dovolí), pouštíte ventilátory a současně zapíjíte prášky proti "bolestem z ofouknutí a průvanu"?

 
MÁM SE TO SNAŽIT ŘEŠIT?
Poradna
Čtvrtek, 14 červen 2007

 Dobry den, obracim se na Vas s dotazem, vlastne s zadosti o radu. Je mi 24 a 4 roky chodim/jsem chodila s pritelem, ktery je stejne stary, oba studujeme vysokou skolu. Vloni v lednu odjel pritel na semestr studovat do zahranici, vratil se v kvetnu, ja pak odjela na 4 mesice v rijnu, vratila se v unoru 2007 a nyni jsem od brezna zase pryc.  

 
GENEALOGIE - ODKUD JSME?
Téma
Středa, 13 červen 2007

Kdo by nechtěl vědět, kde vlastně před několika staletími sídlili jeho předkové, odkud přišli do zdejšího středoevropského prostoru? Lidé šlechtického původu většinou dobře znají svůj rodokmen. I když ani ten nemusí být vždy nejspolehlivějším vodítkem. Manželská nevěra kvetla i v temném středověku... "Plebejci"  to ale mají každopádně horší.

 
KDYŽ ROZHODNOUT - TAK S ROZUMEM
Úkol pro vás
Středa, 13 červen 2007

 Milá Danielo,  delší dobu mně trápí problém kolem nevěry mého partnera, se kterým jsme 2 roky a zjistila jsem, že už téměř více jak půl roku se schází s vdanou paní. Musím podotknout, že nejsme manželé, pouze spolu žijeme,  máme každý své děti z předchozích manželství. Nevím, jak se mám chovat, vím přesně, kdy mi lže a jsou spolu, nebere mi mobil, atd. 

 
VIŠŇOVKA Z HUMPLU
Nejen duše
Středa, 13 červen 2007

 Včera jsem byla pro "něco" ve zdejším supermarketu a málem mi vypadly oči... měli tam krásné skoro černé buclaté višně, bratru i sestře za "pouhých" 69,- Kč. No, neberte to... Hned jsem si vzpomněla na recept, který mám pro vás schovaný, z krásného Humpolce poslaný. Já ještě s přípravou počkám, jestli najdu levnější, 

 
KUDLANKA PROSÍ SVOJE DRAHÉ A MILÉ
Úkol pro vás
Úterý, 12 červen 2007

 Ahoj lidi, během noci ze včerejška na dnešek, asi do středně dopoledních hodin, byla Kudlanka vzata něžně do náruče a přenesena z jednoho hostingu na druhý. Konkrétně - Kudla už není na www.pipni.cz, ale na www.ignum.cz. Pochopitelně, že se mohou vyskytnout (a jak to vypadá, tak vyskytují) určité drobné zádrhele - takže vás chci poprosit, aby cokoliv vám nejde, jste mi nějak - jakkoliv - popsali a buď sem, nebo e-mailem poslali.

 
A JE TO TADY – ZASE NA DOVOLENOU
Zážitky
Úterý, 12 červen 2007

 Kam letos pojedete vy? Jezdíte naslepo, do neznáma, nebo na jistotu? Jedete za romantikou, za nevinnou přírodou, do vinných oblastí, k moři zelenému, modrému, teplému, ledovému? Do hor, či jeskyní? Co považujete za nejlépe „vybavenou“ dovolenou? Jste mastňáci se super výbavou luxusních nesmyslů?  Co potřebujete mít s sebou?

 
VAJEČNÉ SKOŘÁPKY
Nejen duše
Úterý, 12 červen 2007

 V každé domácnosti se za rok spotřebuje značné množství vajec, která jsou sice biologicky cennou potravinou, ale skořápky se většinou zahazují. Bohužel se tak zbavujeme levného a výborného zdroje minerálních látek a to zejména vápníku. Přitom děti je tolik potřebují - přerůstají výškou a váhou své kostry rodiče, 

 
ZRUŠILI JSTE PEVNOU LINKU?
Téma
Pondělí, 11 červen 2007

 Ano, už jsem nechtěla platit paušál – tak používám Skype. S těmi, co si ho nahráli, si telefonuju zadarmo (a můžeme se i vidět, pokud je na obou stranách kamerka), s těmi, co ho nemají, to platím. Používám však tenhle způsob volání (tzn.placený) pouze pro zahraničí –  volám tak manželovi a dceři do Spokojených států amerických, oběma na jejich pevnou - protože cca hodinový hovor mě vyjde asi na dvacku…

 
DEN DAŇOVÉ SVOBODY
Téma
Pondělí, 11 červen 2007

 Den daňové svobody nám dává pomyslnou čáru mezi dny, kdy vše, co vyprodukujeme, odevzdáme státu, berním úředníkům a na tu část, kdy vyděláváme sami na sebe. Ode dneška tedy už nevyděláváme na pokrytí výdajů veřejných rozpočtů, po zbývajících 204 dní už si každý může sám svobodně rozhodovat, jak s vydělanými penězi naloží.

 
PŘIPADÁM SI BEZVLÁDNÁ, BEZMOCNÁ
Úkol pro vás
Neděle, 10 červen 2007

 Zdravím tě, milá Kudlanko. Vypíšu svoje trampoty: v mém už druhém manželství  běží všechno podle předem nachystaného scénáře mého manžela, já se jen přizpůsobuji všem jeho aktivitám a plánům.  Když se někdy vzepřu a nesouhlasím, stejně není žádná změna, ať se snažím po dobrém či po zlém;

 
ZBYTKY
Diskuze
Neděle, 10 červen 2007

 Můj manžel nesmírně rád vaří. Také rád jí, ale to je až ve druhém gardu. Vaření, dokonalá úprava jídla na talíři, naservírování a pak vyslechnout obdiv… to je jeho. Bohužel, doplácejí na to jak jeho, tak i moje rozměrové parametry. Žít s ním, to znamená buď mít k jídlu přístup anorektika, nebo rezignovat a užívat si.

 
JAK TATÍNEK PROHRÁL
Zážitky
Pátek, 08 červen 2007

 Margotčin recept na lívance a vaše oblizující se komentáře spolu s dalšími a dalšími variantami receptů na toto sladké téma mi připomněly zážitek s jedním z mých ctitelů. Kdysi jsem se na horách seznámila s jedním sympaťákem, fantasticky jezdil, byl úžasně inteligentní a z daleké Bratislavy.

 
LÍVANCE, LÍVANEČKY
Nejen duše
Čtvrtek, 07 červen 2007

 Klasické kynuté lívance, běžnou to součást kulinářského repertoáru našich babiček, jistě všichni znáte. Pravda, lívanečky zřejmě nebudou tak úplně vrcholem zdravé výživy, ale dá se to vcelku příjemně obejít a propašovat do sebe o trošku víc minerálů a vitamínů, pokud je člověk udělá s ovesnými vločkami.

 
POSLEDNÍ VŮLE
Právní
Čtvrtek, 07 červen 2007

 Ráda bych se zeptala, jak je to s poslední vůlí. Bavili jsme se o tom nedávno doma, když jsme slyšeli příběh naší známé, které se stala velmi nepříjemná věc; ohledně dědictví po babičce. Ta nechala sice poslední vůli, ale byly tam nějaké nesrovnalosti, takže vůle nakonec nebyla uznána a všechno se pak dělilo podle "zákona".

 
STŘÍDAVÁ PÉČE O DĚTI - ANO? NE?
Diskuze
Čtvrtek, 07 červen 2007

 Když se dva rozvádějí, asi mají setsakra důvody, proč spolu nebýt. A většinou za sebou nemají jen růžové líbánkové dny a hodiny. Pokud se mezi nimi nejedná jen o dělení majetku, ale i o to, kdo, kdy, na jak dlouho, kde atd. bude mít jejich dítě, příp. děti, stává se z obyčejného rozvodu mnohdy nenávistná válka, ve které se používají ty nejhorší podpásovky....

 
POZDĚ BYCHA...
Úkol pro vás
Čtvrtek, 07 červen 2007
 Dobrý den, prosím vás, potřeboval bych poradit, tak jestli mi můžete zodpovědět následující dotazy: 1) Byl jsem v Night clubu a zajímá mě, jestli mě může prostitutka třeba kdyby přeci jen náhodou otěhotněla (měli jsem ale kondom) nařknout z otcovství? Abych pak neplatil nějaké výživné? 2) A nemůže použít sperma z kondomu? Děkuji, Roman 
 
<< Začátek < Předchozí 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 Následující > Konec >>

Výsledky 8905 - 8925 z 9114
[CNW:Counter]