O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


JAK HO VYMÝT Z HLAVY?
Úkol pro vás
Čtvrtek, 31 květen 2007

 Ahoj Kudlanko, psala jsem Ti více než před rokem (těhotná s partnerem), který mně mimo jiné párkrát zmlátil. Miminko teď má už rok a je úžasné... To jen já blb jsem ještě doufala, že narození chlapečka změní situaci... ale vše bylo ještě horší. Sebrala jsem sílu, odstěhovala se, dítě je svěřené do mé péče. Co je můj problém teď?

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 22. TÝDNE
:-)))
Čtvrtek, 31 květen 2007

 Od zítřka se začne oteplovat a na Den dětí – v pátek 1. června - se odpolední teploty mají pohybovat mezi 22 až 26 °C. Bude polojasno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. V sobotu (pro změnu) polojasno, během dne oblačno, přeháňky, místy bouřky. Denní teploty 20 až 24 °C.. a od neděle do středy nejspíš bude stejně; místy přeháňky, ojediněle bouřky. Denní teploty 21 až 27 °C. Ano, to nás -doufejme - čeká příští týden v Čechách…

 
FIREMNÍ PSYCHOLOG
Diskuze
Středa, 30 květen 2007

 V poslední době se rozmohl na mnoha pracovištích určitý fenomén - nazvala bych ho "dvorní psycholog". Zaměstnavatel při úvahách, koho povýšit či ponížit, jeho služby využívá. Obdobně také, když si někdo ve vedení neví rady s podřízeným, tak ho pošle k psychologovi v očekávání, že ten mu sdělí nějaký tajný kód, jak dotyčného "přimět", aby dělal to, co se po něm žádá (a obvykle nejde o plnění pracovních úkonů).

 
LEGRACE NA PLACE
Téma
Středa, 30 květen 2007

 24. května letěl z Prahy do kanadského Montrealu cestující, který měl často smrtelnou tuberkulózu typu XDR TB. ČSA informaci o nakaženém pasažérovi obdržely od amerických úřadů. Čeští hygienici podrobnosti případu získali od kolegů z amerického střediska pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) v Atlantě ve státě Georgia, kde je nyní muž ve federální karanténě.

 
DOVOLENÁ S BŘÍŠKEM
Poradna
Středa, 30 květen 2007

 Ahoj Kudlanko, mám jedno dilema - nabízí se mi možnost odjet koncem června na týden do Chorvatska, na Istrii, poblíž Rovinje. Je tu ale jeden problém - v tu dobu už budu na začátku sedmého měsíce těhotenství. Jeli bychom tedy já, manžel, tříletý syn a miminko v bříšku. Podle lékaře jsem v pořádku, cítím se vcelku fajn.

 
HLAVA PLNÁ STRACHU
Poradna
Středa, 30 květen 2007

 Dobrý den, Danielo, obracím se na Vás, jelikož si myslím, že sama už to všechno asi nezvládnu. Jedná se o krizi v našem manželství. Jemi třicet let a jsem osm let vdaná. Máme sedmiletého syna. S manželem jsme si rozuměli a myslím si, že i náš vztah byl velmi dobrý a celkem bez problémů až do letošního roku.

 
AGNUS DEI
Próza a poezie
Úterý, 29 květen 2007

 "Pojď se mnou na dýzu," vyzvala mě ségra. "Ses zbláznila? Nejsem zvědavej na odrhovačky od ABBY," odbyl jsem ji. "Pojď, někoho ti ukážu, nebudeš litovat," lákala mě. "Na ty tvoje splašený kámošky jsem zvědavej ještě míň než na ABBU," odpověděl jsem. "Brácha pojď, tohle jsi ještě neviděl!" A tak jsem šel. Poblázněné kámošky švitořily a hity od skupiny ABBA mi rvaly uši.

 
MEDVĚDI NEVĚDÍ, ŽE.... - III.
Fauna a flora
Úterý, 29 květen 2007

 Posledni druh medveda (mimo ty zoologicky zname) bych nazvala medved zkazeny. Tech clovek vidi nejvic; staci si dojet na nejblizsi mestskou skladku (myslim tim napr. tady na Yukonu). Nevystupujte však z auta, tihle medvedi jsou ze všech nejnebezpecnejsi. Vetsinou jsou to mladi medvedi, kteri nemaji sve uzemi, hledaji jidlo, při svém hledani narazi na skladku a zjisti, ze je to pohodlny zpusob obzivy.

 
RODNÉ ČÍSLO
Téma
Úterý, 29 květen 2007

 Co všechno o tomto čísle, které nás provází od narození, vůbec víme? Právníci radí a křičí – nedávejte rodné číslo z ruky, a přitom ho téměř na každém rohu na nás někdo požaduje. Jak s ním tedy zacházet? Vždyť rodné číslo je ten nejcennější úřední údaj, který o sobě máme.

 
BRÁNA DO PEKLA
Próza a poezie
Pondělí, 28 květen 2007

 Martin zvolna procitl, snad ho probudily nějaké hlasy. Šíleně ho bolela hlava a cítil nepříjemné mravenčení po celém těle. pokusil se otevřít oči, ale viděl jen rozmazané siluety v bílém pokoji. Všechno bylo přikryto šedým závojem mlhy. Kde to jsem? Dva hlasy k sobě velmi naléhavě mluvily. 

 
MEDVĚDI NEVĚDI, ŽE... II.
Fauna a flora
Pondělí, 28 květen 2007

 Dalsí nas „meda Beda“ je grizzly - jedno z nejmohutnejsich zvirat Severni Ameriky. Na Yukonu jich zije sest až deset tisic kusu. Když medvedice dospeje, coz je tak kolem jejich sesti let a pozdeji, ma jedno az dve mladata a potom dalsi kazde tri az pet let. Samice odmita samce dokud ma kolem sebe male, proto nekdy samci puvodni rodinu vyvrazdi.

 
DOMÁCÍ NÁSILÍ - JAK POMOCI KONKRÉTNĚ?
Úkol pro vás
Pondělí, 28 květen 2007

 Domácí násilí. Dvě slova, která se v posledních létech stala velice známými, která v sobě skrývají mnohdy dlouhá léta skrytého utrpení... Ano, už domácí násilí poznáme, je lehké rozlišit fyzické od psychického, víme, co všechno bylo "špatně", co "se nemá". Ale zatím si ještě nevíme rady s jednou důležitou věcí -

 
DUNIHLAVY A TLAMOLEPY
Zážitky
Pondělí, 28 květen 2007

 Slyšeli jste už někdy slovo "čůčo"? Jo, někdo si na něj dokonce i vzpomene - na tento jistý druh vína. Lepkavého, levného, ovocného. Kolem 15 korun za litr, maximálně. Malagelo, Třešňové dezertní, Rybízové dezertní, Orange punch, Encián, Vermouth frutti, Šumavské bylinné, Čoko-róso, Perla Famóza, Curacao, Zelená, Piris (lahodné hruškové víno za neskutečných 5,50 Kčs) a plno dalších.

 
MEDVĚDI NEVĚDÍ, ŽE… I.
Fauna a flora
Neděle, 27 květen 2007

 turisti nemaj zbrane... a taky ze se boji jen vylezt do buse. Na batohy si proto zavesi cinkave zvonecky, aby medved vcas rozpoznal, ze mu prichazi vecere.  Podle toho se pry pak pozna grizzly od cerneho medveda, protoze v jejich trusu se ty zvonecky najdou. Alespon tak zni mistni historky... Pravda je, ze nekteri zdejsi navstevnici v touze po dobrodruzstvi neprimerene a taky hloupe riskuji.

 
DÁRCOVSTVÍ VAJÍČEK
Diskuze
Neděle, 27 květen 2007

 Kudlanku čtu pravidelně, a někdy minulý rok jsme tu řešili problém v osobním životě, ale za poslední dobu (za ten rok) se vše vyřešilo samo a ve vztahu pokračujem nadále.. Ovšem problémy jsou a vždycky budou.. Dnes bych měl otázku pro vás všechny - respektive chtěl bych znát váš názor na následující věc: téma dárcovství vajíček, vše kolem toho a případně rizika s tím spojená. 

 
ALERGIE - TA MĚ BIJE
Téma
Pátek, 25 květen 2007

 Budou to asi tři neděle, co jsem si slavnostně koupila letenku za velkou louži. Stála strašně moc (už jednou tolik než před pár léty). Ale vem to čert, jednak ji platil manžel :-))), druhak jsem se tam moc těšila, protože jsem měla o další týden později letět ještě o kus dál a na měsíc za dcerou a vnoučaty. Kupodivu si mě drobečkové ještě pamatovali, jak jsem zjistila po telefonu.

 
LÁSKA JE KRÁSNÁ....
:-)))
Čtvrtek, 24 květen 2007

 U manželů Novákových to už delší dobu neklape.  nastalo u obou ochlazení v citové oblasti. Co dělat, jak to řešit? Jednoho dne přijde Pepa domů a praví ženě: "Miláčku, sama víš, že oba si předstíráme city i vzrušení. Měli bysme se pokusit třebas o něco novýho, co bys řekla tomu, že -  jen na krátký čas - takhle zkusit uvažovat o nějakym milenci?

 
OŘECHOVICE OD WENDULKY
Nejen duše
Čtvrtek, 24 květen 2007

 Pozor, pozor! na vědomí se  velectěnému publiku dává recept na ořechovici! Pěkně si jej prostudujte a dělejte si poznámky. Pro ostřejší ořechovici, asi se 48 % alkoholu (tak jak to mají chlapi rádi), si obstarejte konzumní líh. Prodává se 80-procentní a k dostání je hlavně v drogériích nebo se dá pořídit v Lihovaru Smíchov         

     

 
MÁM RÁDA SVOJE AUTO
Zážitky
Čtvrtek, 24 květen 2007

 Nemá ode mne jméno. Když do něj vstupuju, nepřezouvám se, nemá háčkovaný přehoz na volantě a dokonce mu  nedávám ani pravidelnou hygienu, ale mám ho ráda. Je totiž velmi užitečné,  zejména proto, že mě (třebas i pomalu)  doveze tam, kam bych mohla jít (třeba i rychle).

 
KONEC? KONEC... ALE JAK TO PŘIJMOUT?
Úkol pro vás
Čtvrtek, 24 květen 2007

 Dobrý den, mám na vás dotaz. A budu se snažit být stručná... Měla jsem přítele, všechno fungovalo krásně, až do chvíle, kdy jsem zjistila, že je ve velkých problémech - nejen co se týká drog, ale i dluhů atd. On vše přiznal, ale od té doby mi připadalo, že se odcizujeme i přes to, že jsem vše se snažila pochopit a dala jsem mu i já sama šanci.

 
ÓDA NA HERMELÍN
Nejen duše
Středa, 23 květen 2007

 Je to již pár dní co se navěky změnil můj život. Stalo se to náhle, bez varování a zajisté to ovlivní generaci mých pravnuků, vnuků, budoucích manželek, manželů, jejich dětí i smetí. Ani nevím, jak mě to vlastně napadlo. Ještě když jsem vstupoval do supermarketu na našem sídlišti, netušil jsem zradu. Regály v obchodě jsou nyní již plné a vždy se na mě smějí svým typickým úsměvem:

 
<< Začátek < Předchozí 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 Následující > Konec >>

Výsledky 8863 - 8883 z 9032
[CNW:Counter]