O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


RASISMUS JE, KDYŽ SE BRÁNÍME?
Úkol pro vás
Středa, 28 listopad 2007

 Milá Danielo, potřeboval bych poradit s tím, jak se vypořádat se situací, která nastala u mého syna ve škole. Syn začal chodit do první třídy a jeden z jeho spolužáků, René, první třídu nezvládá i přesto, že ji již opakuje. Výsledkem je jeho agresivní a vulgární chování ke spolužákům a učitelce.

 
PŘES HORY, PŘES DOLY – BULHARSKO A ŘECKO - V.
Tady a tam
Úterý, 27 listopad 2007

Nikde žádná známka kempu, a tak jedeme polní cestou kus dál a vjíždíme do jakéhosi oploceného dvora s cedulí, která hlásá, že zde prodávají ryby. Zastavíme u sádek plných pstruhů, kteří mají téměř černou barvu. Z nedaleké chalupy vychází obtloustlá ženščina, které se jdeme zeptat na možnost kempování. Okamžitě nás obklopí psi, z nichž jeden - odrostlé štěně - mě poměrně neurvale okusuje nohu a botu.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 47. TÝDNE
:-)))
Úterý, 27 listopad 2007

Bílo je kolem, bílo... Jak je u vás? Zdalipak se probouzíte do tmy a sněhové krásy? Nebo je "tam u vás" jinak? Napište... Rozhodně ke dnům druhé půle jedenáctého měsíce chladné dny i noci patří spíš, než ty, které asi obklopují naše kamarádky například v krajinách "dalekého amerického Západu". Stejně neuvěřitelné jsou pro Středoevropany i Vánoce novozélandské...

 
MEDIÁLNÍ HYENISMUS
Téma
Úterý, 27 listopad 2007

 Nejspíš jste to i vy zaznamenali - je to ostatně všude: malý Melichar je už na svém obláčku... Pro všechny zúčastněné to nejspíš bylo vysvobozením z trápení; a ať si kdokoli myslel o jeho rodičích cokoli, jednalo se o rodiče a jejich nevyléčitelně nemocné dítě. Ovšem, co mne absolutně nadzvedlo a co je mi absolutně odporné, jsou reakce některých novin: 

 
SUPERŽENA, SUPERMATKA
Téma
Pondělí, 26 listopad 2007

Moje kamarádka je superžena a supermatka dohromady. Těsně po třicítce chodí do práce, vychovává tři syny mezi 4-11 lety, stará se o domácnost, nakupuje, pravidelně vodí a vyzvedává děti ze školy a školky, následně ještě odvádí do všech možných kroužků a poté opět vyzvedává - podotýkám vše bez auta - večer kontroluje domácí úkoly a nachystané věci...

 
POPLATKY ZA PSA
Diskuze
Pondělí, 26 listopad 2007

 K tomuto zamyšlení mě inspirovala dnešní ranní příhoda. Bydlím v bytě na malém sídlišti na okraji největšího moravského města. Mám dva velké psy, se kterými samozřejmě chodím na vycházky. A protože je jeden již čtrnáctiletý a méně pohyblivý, a protože ráno potřebují jít ven oba, je ranní procházka krátká a v podstatě jen po sídlišti. Vždycky s sebou nosím igeliťáky a po svých psech uklízím.

 
POPLATKY U LÉKAŘE
Úkol pro vás
Pondělí, 26 listopad 2007

 Jsem svobodná matka a já, soud a ani policie - nikdo není schopen donutit mého bývalého přítele platit alimenty. Teď mám navrch veliké obavy, kde seženu peníze na šílené poplatky za doktora, recepty a léky; už teď jsem si nemohla dovolit marodit, jelikož jsem neměla na doplatky na léky ( tím myslím ty dražší). Protože z mateřské a přídavků na dítě si to opravdu nebudu moci dovolit.

 
KLÁVESNICE
Téma
Pondělí, 26 listopad 2007

Co víte o klávesnici - nejen o té své, ale o klávesnicích vůbec? Mj. když tu svou jedinou otočíte bříškem dolů, případně s ní trochu bouchnete o stůl - copak se z ní všechno vysype? Prach, vlasy, lupy, kousky jídla ... klávesnice počítače říká o svém majiteli víc, než by chtěl. Nic jiného to nenahradí.

 
LEGRACE NA PLACE
Téma
Neděle, 25 listopad 2007

To se nám toho v poslední době seběhlo....  Do Prahy dorazil vánoční smrk pro Staroměstské náměstí. Osmdesátiletý stromeček je z Dolního Dvora na Trutnovsku a nyní měří 22 metrů. Ozdobený se poprvé rozsvítí v sobotu 1. prosince, tedy v den zahájení trhů. Ovšem předvánoční šílenství už vypuklo, obchodníci  už chrochtají blahem, jak se krásně uvolňují sklady od všech ležáků.

 
ZNÁSILNĚNÁ ARABKA
Téma
Neděle, 25 listopad 2007

Určitě jste slyšeli či četli o potrestání znásilněné Arabky. O tom, jak to všechno prý bylo, píše Polárka: Osmnactileta dívka mela pred svatbou, si chtela u sveho byvaleho pritele vyzvednout  fotografie; mela strach, ze by  ji mohly zdiskreditovat v ocich nastavajiciho  manzela. Zavolala mu proto, a setkali se v obchodnim centru. On ji pak vezl domu.

 
SUPERMODERNÍ POSTUPY VE VÝUCE...
Téma
Pátek, 23 listopad 2007

Novopečená paní učitelka se vědoucně usmívá nad seznamem svých budoucích prvňáčků. Ještě je neviděla, ale už o nich hodně ví. Prostudovala si totiž podle data narození jejich znamení. Tak Jindra Hladil je ve znamení býka, hmmm... to bude potřebovat pevnější ruku. Býci jsou praktičtí, svéhlaví, nenechají si nic vymluvit. A jéje.

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - XIV.
:-)))
Čtvrtek, 22 listopad 2007

Včera večer už potřetí zněla sálem hudba, kterou většina přítomných sledovala "poslepu". Ano, konal se už třetí benefiční koncert Anety Langerové. Zapívala i paní Hana Hegerová, NO NAME a nevidomé děti, které Světluška podporuje v rozvoji talentu.

 
VÝŽIVNÉ
Výživné
Čtvrtek, 22 listopad 2007

Hezký den přeju, mám prosbu o radu: má přítelkyně je konečně po rozvodu. Odhodlala se k němu po pěti letech psychického a ekonomického týrání ze strany jejího manžela. Soud svěřil jejich syna do péče mé přítelkyně a rozhodl o výživném pro dobu po rozvodu. Zatímco do té doby manžel mé přítelkyně přispíval na syna určitou částkou, po tomto rozhodnutí už nedal ani korunu.

 
HAPPY THANKSGIVING DAY
Zážitky
Čtvrtek, 22 listopad 2007

Amerika si hraje svou každoroční hru - škatule, škatule, hejbejte se - všichni poctivě jedou či letí (tam se pěšky moc nechodí, pouze vystupuje z auta či letadla), aby zvládli potěšit své blízké či známé. Však to znáte z většiny seriálů či filmů: udatný rozvedený detektiv se ranním rozjímáním svěřuje nad zastaralým včerejším kafem své sexy spolupracovnici:

 
POTÍŽE SE SLAVNOU PACIENTKOU
Zážitky
Středa, 21 listopad 2007

Je to už velmi, velmi dávno, co do ordinace jednoho známého pražského specialisty docházela pacientka v letech. Byla to slavná zpěvačka, ale osoba značně nevyrovnaná. K lékaři chodila hlavně pro revmatické potíže, ale často ho obtěžovala zcela zbytečně, bohužel někdy i uprostřed noci, naštěstí ji zpravidla stačilo uklidnit několika slovy a spokojeně odcházela. 

 
NOVINKY, STAŘINKY
Úkol pro vás
Středa, 21 listopad 2007

 NA VĚDOMOST SE KUDLANSTVU VEŠKERÉMU DÁVÁ, ŽE:  nejspíš jste si všimli - a pro ty, kteří snad ne,  to tu právě píšu - v levém sloupci jsou uvedeny vášnivé diskuze - tedy ty, ve kterých se vám tak nádherně debatovalo, hádalo, přesvědčovalo... Nemusíte už zdlouhavě vyhledávat, abyste se dozvěděli, co kdo nového přidal...  A dále:

 
VISENÍ NA NOZE
Naše dětičky
Středa, 21 listopad 2007

Zase víkend v prachu, večeronedělní depka na obzoru. Minulej týden byl náročnej pro Pupíčka, čtrnáct dní nebyla ve školce, takže se jí v úterý nechtělo, cestou do školky začala pronášet svý obvyklý "Já nechci jít do školky", v šatně pak pobrekávat a když jsem ji strčila za dveře do třídy, nechtěla mě pustit, slzy jí tekly po tvářičkách...  

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 46. TÝDNE
:-)))
Úterý, 20 listopad 2007

Málo světla, málo světla... to je významnou příčinou podzimních a zimních či sezónních depresí. Lidem s takovými problémy pomůže hodně svítit - terapie světlem. Mimo ordinace může pak být náhradním „lékem" vrstva sněhu. Proto je nám tak dobře na zasněžené pláni, rozzářené sluníčkem...

 
HÝTA A BATUL
Próza a poezie
Úterý, 20 listopad 2007

Jestlipak znáte skvostnou knížku HÝTA A BATUL? Tříletý Batul a pětiletý Hýta, jejichž úsměvné příhody vyprávěl před mnoha a mnoha léty spisovatel John  Habberton ústy jejich zoufalého strýčka Rudolfa ....  Všechno začalo, když dotyčný mladý muž  slíbil  své sestře -  neprozřetelně -  že dohlédne v době její nepřítomnosti na tyto dva kloučky.

 

 
SUPER RADY DO ŽIVOTA
:-)))
Úterý, 20 listopad 2007

 Dobrá rada nad zlato; už pradávná babička honila Barunku přes plot pro jediné pírko. Víte například, že když místo pracného napařování knedlíků v hrnci vložíme knedlíky do mikrotenového sáčku, jemně zatočíme vršek¨a pytlík neuzavřeme, necháme na tak na 3 - 5 vteřin prohřát v MW, tak knedle budou krásně napařené? Jéje, dobrá hospodyňka, ta by mohla vyprávět:

 
ARACHNOFOBIE
Fauna a flora
Pondělí, 19 listopad 2007

Bojím se pavouků - strašně MOC. Víc než čehokoli na světě. Normální zvíře, ať je to krokodýl nebo myš, má oči. Když vidí člověka, tak se klidí. Pavouk je ovšem členovec. Sice má složená oka, nicméně bůhví co jimi vidí...  a tak houby ví, po čem vlastně leze. Bydlím na venkově, kde jsou pavouci hnusný, hnědý a veliký jak mokka podšálek.

 

 
<< Začátek < Předchozí 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 Následující > Konec >>

Výsledky 8821 - 8841 z 9408
[CNW:Counter]