O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


JOSEF KAINAR
Próza a poezie
Neděle, 18 listopad 2007

Jakou máte z poslední doby milou příhodu?" zeptala jsem se Josefa Kainara. Seděli jsme spolu v jedné příjemné pražské hospůdce, já měla na stole zapnutý diktafon a „dělali jsme interview". Začínající a rozklepaná slečna redaktorka a "Pan" spisovatel. Kainar se zamyslel, pak se usmál, a začal vyprávět.

 
KASTROVAT BOHUŽEL NELZE...
Úkol pro vás
Sobota, 17 listopad 2007

 Milá Kudlanko, nikdy jsem si neuměla představit, že bych žádala o pomoc a radu takovým způsobem, ale jsem zoufalá a na dně. Je  mi 28 let, jsem tři roky vdaná. Máme dvouletého syna a začátkem ledna čekáme další mimčo, tentokrát neplánované. Naše manželství bylo až doposud celkem příjemné a bezproblémové.

 
DRSNÉ RADY PRO DRSNÉ LIDI
:-)))
Pátek, 16 listopad 2007

Občas se přihodí, že někomu přeskočí. Ono se mnohdy není čemu divit, že... Například jako v článku o šalvěji, která rozhodně, ale roooozhodně není žádná "léčivka"... Pokud se vám poštěstí vyhmátnout svou ratolest zfetovanou, není divu, že začnete tančit kankán na křižovatce, říkat psovi slečno (a to prosím ještě psovi vaší domovnice). 

 
NENÍ ŠALVĚJ JAKO ŠALVĚJ
Diskuze
Pátek, 16 listopad 2007

Šalvěj lékařská nebyla ještě donedávna příliš známá. Přesněji řečeno, byla jakousi zapomenutou bylinkou našich babiček. Ty znaly velmi dobře tuto vonnou bylinku z čeledi hluchavkovitých. Lidový název je babské ucho, koníčky či smrtky. Nejznámější je jako léčivka a koření, ale je též vynikající medonosnou a okrasnou rostlinou.

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - XIII.
:-)))
Čtvrtek, 15 listopad 2007

Občas je to tu překočkováno... Dostala jsem od několika z vás dokonce kočičí hádanku. Chachá... děkuju všem, kteří si o mě myslí, že zvládnu i počítat. :-))).  Tuhle akci jsem se šikovností mě vrozenou dovedla během studií (na všech absolvovaných školách) zdárně eliminovat a kupodivu i přes tento nedostatek odpromovat.

 
DESATERO PRVNÍ POMOCI
Úkol pro vás
Čtvrtek, 15 listopad 2007

 Dopis, který teď bude číst, je zas jen další a další obměna všech těch předchozích a bohužel, docela určitě ještě mnoha budoucích. A tak mě napadlo vytvořit jakési DESATERO PRVNÍ POMOCI - co má nešťastná holka udělat, když se k ní její partner zachová jako k ubrousku (sebere, použije, zmačká a zahodí). Třebas to nebude desatero, možná, že těch bodů bude míň nebo víc...

 
CO POTŘEBUJEŠ K ŽIVOTU
Nejen duše
Čtvrtek, 15 listopad 2007

No přeci jídlo... Tak poslouchejte: Kilo rajčat pokrájíme na čtvrtky, dáme na pekáč, přidáme malou feferonku (pro lidi, kteří neradi pálivé nemusíme) - bez jader!!!, zasypeme tak dvěma, třemi lžičkami pískového cukru a dáme do trouby na 250 stupňů - tak asi na půl hodinky. Než se to upeče, připravíme si vývar, může být i z kostky - asi tak půl litru.

 
STEJNÁ JAKO LEDNIČKA
Manuály
Středa, 14 listopad 2007

Pár let po svatbě jsem dosáhla mateřské a manželkovské dokonalosti, mýtu českých žen. Protože jsem se z té "Země dokonalosti" vrátila při relativním duševním zdraví, mohu všem, kdož tam míří, poradit, jak se dostat zpět mezi „šťastné nedokonalé".

 
SOCIÁLNĚ PRÁVNÍ SYSTÉM V ČR
:-)))
Středa, 14 listopad 2007

 Ač se jedná o záležitost spíš smutnou, vzhledem k tomu, že je to taková internetová poezie, textík "letem světem" nabízím vám ho v dnešním pošmourném dni víceméně k pobavení. Vzpomínám si na jeden starý italský černobílý film, ve kterém se - při pohledu na padající sněhové vločky -

 
CHUDÁK HOLKA - II.
Poradna
Středa, 14 listopad 2007

 Milá Danielo, milé kudlanky,  ještě bych ráda doplnila pár věcí, ve kterých jsou nesrovnalosti co se týče lidiček, kteří mi píší reakce na můj minulý dopis. Mému bývalému příteli je už sedmadvacet, takže zase tak mladý už také není. Ano, s penězi je to problém.

 
MŮJ DŮM, MŮJ HRAD
Téma
Úterý, 13 listopad 2007

Kde by se člověk měl cítit bezpečněji, nežli doma? Máme tam věci, které máme rádi, které jsme si pořídili, dostali, které jsou pro nás cenné vzpomínkami. Náš domov je naší jistotou. Jenže... Kolika z nás se už stalo, že po odemčení a vstupu do svého bytu zjistili, že byli vykradeni!

 
KRYSAŘÍKOVÁ A CHUDÁK PÁNÍČEK
Fauna a flora
Úterý, 13 listopad 2007

Myšlenkové pochody slečny krysaříkové jsou vědní disciplínou samy o sobě. Dospěli jsme u nás doma sice k přesvědčení, že celé její myšlení se odehrává v podobě několika bludných světélek poletujících v temnotě krysařičí hlavičky, ale já se nemohu zbavit dojmu, že se ta světélka čas od času shluknou do formy, kterou bych nazval poťouchlost.

   

 
KDYŽ SI HRAJOU HOLČIČKY
Naše dětičky
Pondělí, 12 listopad 2007

Už odmalička jsem se těšila na dobu, až budu mít své vlastní miminko. Vozila jsem s kamarádkou v kočárku panenku vlasatici - takzvanou chodičku, protože při zakoupení chodila, od čehož jsem jí v cukuletu dopomohla a ten chodící strojek, co ji měl posunovat při vykročení vždy druhou nohu vpřed, jsem ještě ten den strhla.

 
CHUDÁK HOLKA...
Poradna
Pondělí, 12 listopad 2007

 Milá kudlanko, mám takové moc veliké trápení a jsem moc ráda, že se s vámi o něj mohu podělit. Je mi 23 let a sedm let jsem žila se svým přítelem. Máme spolu dvě děti dcerku (2 roky) a synka (1 rok).V červnu tohoto roku jsme se měli konečně brát a vše bylo v pořádku, ale jen do doby, než přítel změnil zaměstnání. Potom se s ním začalo něco dít.

 
UDRŽOVAT? PRODLUŽOVAT?
Diskuze
Neděle, 11 listopad 2007

 Dnešní téma je víc než citlivé.  Přesto věřím, že všichni, co budou psát své názory, nevybočí ze slušného vyjadřování. Poslední dobou jsme byli svědky, že se děti - dítě, které se narodí s velkým postižením, v podstatě téměř neslučitelným se životem, udržuje až neuvěřitelnými prostředky při životě. 

 

 
POMSTA MILENČINA
Zážitky
Sobota, 10 listopad 2007

Ženský jsou fakticky skvělá věc, ovšem když se na tebe nasrdínkuje ta tvoje, no jak to stvoření jenom slušně nazvat, tak to nejni vopravdu, ale vopravdu žádná sranda. V poslední týden krásného a opravdu teplého září dorazil jeden maník z vedlejšího okresu, vysoce vzdělaný a erudovaný, m.j. také politik krajského formátu a ukuli jsme oba spolu jakýsi malinký obchod.

 
STRÝČEK V BAZÉNU
:-)))
Pátek, 09 listopad 2007

 To se tak někdy stanou věci... Následující příhoda mi připomněla další píseň - snad ji někdo znáte: "Zmýlená neplatí - láska se chápe opratí - Za plotem z bílých latí - životem za lásku platí - ten, co se nikdy nevrátí... - Zní píseň labutí - jak zout toulavý obutí - rovnici lásky vykrátí - na kameni nápis "má dáti" - Co bude dál... "

 
MOSSAD
Téma
Pátek, 09 listopad 2007

Ještě nedávno by se nemohl ani zmínit o tom, že pracoval u nejlepší výzvědné služby světa. Dnes už je všechno jinak. Bývalí šéfové Mossadu píší o svých akcích celé knihy. Prozrazují věci, které byly ještě nedávno přísně střeženým státním tajemstvím. "Samozřejmě, že vám neřeknu co, kdy a kam jsem posílal za zprávy.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 45. TÝDNE
:-)))
Pátek, 09 listopad 2007

Každý jistě zažil situaci, kdy po rychlejší procházce či sportování v chladu a zimě, posléze doma zjistil, na kolika místech má doslova ledovou a mrazem zarudlou pokožku a přitom to ani během pohybu neregistroval. Jedním z nejčastějších prohřešků, který má za následek prochladnutí, bývá setrvání v propoceném oblečení.

 
NENÁPADNÉ ZNAMÍNKO
Téma
Čtvrtek, 08 listopad 2007

Jsem od přírody pihatá. Hodně. Čím jsem starší, tím pihatější. Poslední roky sílí osvěta na téma prohlížení mateřských znamének a já si myslím, že to je skvělá věc. Už jsem jednou na kontrole byla, ale jsou to čtyři roky. Na další kontrole jsem byla dnes. A co se nestalo - jedno velmi nenápadné znamínko ve výstřihu se paní doktorce nelíbilo.

 
JOGURTOVÉ PEČENÍ
Nejen duše
Čtvrtek, 08 listopad 2007

Nejspíš to většina z vás zná - a také jsem to už na Kudlanku asi před dvěma roky dávala. Ale vždy je dobré si připomenout něco tak jednoduchého a lahodného, jako jsou různé koláče, řezy či záviny, vyrobené s pomocí jugurtu. Těsto je jemné a kypré. Nu, a protože je teď dost jablek i dalšího ovoce, je "něco ke kafi" za malou chvíli - s malou námahou.

 
<< Začátek < Předchozí 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 Následující > Konec >>

Výsledky 8800 - 8820 z 9361
[CNW:Counter]