O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


VZPOMÍNÁTE? PŘED ČTYŘMI ROKY...
Diskuze
Sobota, 14 červenec 2007

 Bylo to právě na Karolinu, když jsme se s Pavlou rozhodly, že Kudlanku pošleme do světa... nu, do světa - do toho virtuálního, na internet. Pavla, nesmírně šikovná a vstřícná (k mým neustále se měnícím nápadům), našla server, kam bylo možno Kudlanku umístit, vybraly jsme šablonu - a ona pak - seč jí sily a schopnosti umožňovaly - se snažila vyhovět mým představám.

 
KUDLANKY "NADIVOKO"
Zážitky
Pátek, 13 červenec 2007

 Na včerejší setkání s Kudlankami se mnou šla (v mém duchu) i pedantická maminka: "Zase jsi nechala všechno na poslední chvíli. A kolikrát ti mám říkat, abys si nemyla hlavu, když někam jdeš, podívej se na sebe, jsi jako lev v ulicích..." A tak nějak podobně. I ze svého obláčku mě sekýruje... Já se té mámy asi nezbavím :-).

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 28. TÝDNE
:-)))
Čtvrtek, 12 červenec 2007

Máme léto ...  a začalo pršet. Jako naschvál, řeknou mnozí, kteří právě na začátek prázdnin naplánovali své dovolené. Naopak ti, kteří netrpělivě vyhlíželi déšť a s neklidem pozorovali klesající hladinu ve své studni, mohou být rádi.  Konečně prší a ještě několik dnů bude, takže voda se dostane dolů a nasytí prameny, na jejichž vydatnosti bude letos ještě hodně záležet.

 
ZÁŽITKY MÉ BULHARSKÉ
Zážitky
Středa, 11 červenec 2007

OK, tak já bych vám napsala něco o mých zkušenostech z Bulharska, když jsem to slíbila.... Jezdívala jsem tam před drahnými lety, kdy jste si - v reálném socialismu - mohli vybrat jen mezi Rumunskem a Bulharskem, chtěli-li jste někam do tepla. Zbytek světa byl studenej, nebo zakázanej.

 
KLUK - TATÍNEK
Výživné
Středa, 11 červenec 2007
 

Dozvěděli jsme se, že náš 15letý syn čeká dítě  s téměř 18letou dívkou. Ale když byla ve 4. měsíci, tak se rozešli. Přesto se dívka i její matka rozhodly, že si dítě nechá, dokonce prý říkala, že by  z nás mohly dostat nějaké peníze. Nevíme, co nás čeká a jaké povinnosti jako prarodiče budeme mít - mj. máme doma ještě jednoho syna.

 
JAK SE ŽIJE KUDLANKÁM
Zážitky
Středa, 11 červenec 2007

 Ahóóój, dělnická třída zdraví, no, jestli tě to uklidní (napsala mi jedna z kudlanek na můj zoufalý povzdech, jak nic nestíhám), tak já také kmitám až se potkávám, orosená jsem denně až na patách, můj stoleček v práci začal žít vlastním životem, můj manžel a byt též, ale včera jsem byt stačila po třech týdnech zpacifikovat, taktéž i špinavé prádlo, u manžela se mi to bohužel ještě nepodařilo.

 
KŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮPTE SI GOLF....
Téma
Úterý, 10 červenec 2007

Po Ústí chodí dealeři jedné developerské firmy, která začala stavět na starých důlních výsypkách kousek za Ústím, ve Všebořicích, docela exklusivní golfové hřiště. Stojí to celé asi velice slušný balík (někde jsem cosi zaslechl o 100Megakorunách a více), tak oslovují kde koho a prodávají akcie i po kouskách ( půlku,čtvrtku, osminku).

 
ŽENSKÝ ÚDĚL...
Diskuze
Úterý, 10 červenec 2007

 Pročítala jsem si pozorně, a to i zpětně, všechny zdejší příspěvky na téma opuštěná či opouštěná žena. Přemýšlela jsem o tom a zahrnula do této množiny i případy ze svého okolí či z literatury.  Ano, taková jsem já, matinko... šťoura. A posléze jsem dospěla k názoru, že je to jakési "osudové zakódování ženského živlu".

 
JAK SE VYROVNAT S NEVĚROU
Úkol pro vás
Úterý, 10 červenec 2007

 kUDLANKO,  kamarádi, poraďte mi - nevím si rady, a nechci zatím žádný velký řez. Sebrat se a odejít. Nevím, jak se smířit s nevěrou, jak zapudit zlé a dotírající myšlenky, představy, když není se mnou a není žádný velký důvod, aby nebyl. Jak se naučit věřit, nepodezírat. Ale není to jen zbytečná žárlivost na nějaké bludy - 

 
KACHNÍ PRSA PREZIDENT
Nejen duše
Pondělí, 09 červenec 2007

Proč zrovna Prezident? Protože v Intersparu měli v akci máslíčka Président, á 8g, á 1,90 Kč - no nekupte to :-). (Když jsem tak četla pokračování receptu, který nám jak slíbila posílá "bb", vzpomněla jsem si bezděky na starou známou pohádku o tom, jak voják vařil polévku ze sekery. Znáte?

 
KUDLANKY A KUDLÁNCI, JEŠTĚ JEDNOU..
Úkol pro vás
Pondělí, 09 červenec 2007

  ZMĚNY JSOU ŽIVOT.... - tak znovu - a ještě jednou - nakonec i s "vysvětlením toho -"cosi".... ale to se dočtete jinde, viz tady dole. Takže ještě jednou  --- "SLET PANEN KUDLÍCH"--- Pochopitelně i Kudlánků, všem předem slibujem, že žádnému nebude zhola nic uhlodnuto...  Jak už jsem předestřela (hihihi), stalo se "cosi"

 
NEDOSÁHNU NA TEBE...
Poradna
Pondělí, 09 červenec 2007

 Milá Kudlanko, chtěla bych Tě poprosit o radu. Jsem vdova a mám dvě dospělé děti. Mám přítele. Je rozvedený a žije se 17letou dcerou. Každý žijeme se svými dětmi. Jsme od sebe vzdáleni cca 200 km, takže se často nevídáme. Když se vidíme a jsme spolu, je vše v pohodě, popovídáme si, zasmějeme se a jsme šťastni, nebo mám-li

 
PROČ S NÁMI BYDLÍ HAD
Fauna a flora
Sobota, 07 červenec 2007

Jak už jsem minule psala, jedna z kudlanek, Saša, žije nejen s rodinou, ale i s papoušky. Tedy, vlastně žije nejen s rodinou a papoušky, ale ještě i se psy. A - představte si, že ti psi (mimo dalších dovedností) dokonce závodně tancují...   mj. hodnotí se to jako krasobruslení, podobně...  Že jsem vám už čtení o psech jednou slíbila? Nojo, jenže - oni měli ještě myši...

 
 
JIŽANSKÝ RENDLÍK
Nejen duše
Sobota, 07 červenec 2007

Víte že máme chuťovou paměť? Tedy - nevím jak vy, ale já ji rozhodně mám. Stačí si vzpomenout a přímo cítím na jazyku chuť povidlových buchet a švestkových koláčů se žmolenkou, co je kdysi moje maminka pekávala k sobotním obědům. Vždycky mi připadá, že maminka mnohem lépe pekla než vařila; i když - její rajská je pro mne nezapomenutelná.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 27. TÝDNE
:-)))
Sobota, 07 červenec 2007

 Začaly prázdniny, lidé si nakoupili bazény, napustili - a zákonitě se ochladilo. Ale byl to jen strašák, léto je tu, ještě se ohřejeme, až nás to bude mrzet. Začaly i dny "zavařovací"; mnohé  hospodyňky se zřítelnicemi plnými únavy,  s depresemi z nezvládnutelné dřiny, šílející z rychle ubíhajících hodin otrhávají, oplachují, naplňují, přelévají, zavařují, ukládají... Vždyť všechno dozrává o měsíc dřív....

 
HAD TCHÝNĚ
Úkol pro vás
Středa, 04 červenec 2007

 Ahojky Kudlanko, chtěla bych se podělit o problém a poprosit o radu, jak dál! Moje budoucí tchýně (jsem s přítelem už 5 let) mě evidentně nemusí! Vypisovat zde vše, proč si to myslím, je zbytečné a myslím, že všechny to moc dobře známe. Tchýni tzv. nevoním, přestože vypadám normálně, mám vysokoškolské vzdělání, přesto jsem

 
KACHNIČKY NEJSOU ŽÁDNÁ "KACHNA"!
Téma
Středa, 04 červenec 2007

 Bylo nebylo, do amerického Seattlu byl vypraven náklad. V jednom z kontejnerů byly také dětské gumové hračky, takové ty potvůrky, co si s nimi děti hrají ve vaně. Gumové kachničky, žabky, bobříci a želvičky. Snad to bylo kolem roku 1995, kdy během bouře se kontejner rozbil,  z lodi spadl do moře a hračky začaly svou nekonečnou pouť.

 
HYALURGIE - SKLENĚNÁ BUDOUCNOST
Téma
Úterý, 03 červenec 2007

Sklo bude jednou materiálem, kterému může stěží cokoli jiného konkurovat. Známe sklo, které odolává vysokým teplotám, mrazu, korozi, radioaktivnímu záření, sklo tvrdší než ocel a přitom lehčí než hliník. přitom ho lidé vynalezli již někdy před pěti tisíci léty. Slavná je tradice našich sklářů, kteří v uplynulých staletích prosluli zejména křišťálovým sklem.

 
POČÍTAČOVÁ BABIČKA
Zážitky
Úterý, 03 červenec 2007

 Včera jsem se dovolala dceři. Skypem… Kousek od ní – prý – byla i obě má vnoučata. Nevím, co mě to napadlo, pozdravila jsem je, oni „prý“ odpověděli…a já navrhla, že jim povím pohádku. „Mami, báječně tě slyšíme, tak prej máš povídat!“ napsala dcera. Neměla totiž ani kamerku, ani mikrofon, takže – mě viděli, mě slyšeli – já četla, co psala. Věřili byste tomu?

 
HÁRÁNÍ NAŠICH POLITIKŮ
Diskuze
Úterý, 03 červenec 2007

 Co si mohli novináři přát víc, než současné trapné výlevy našich politických "celebrit", které s každým novým dnem do nás buší… Jupí, jak úžasný manžel je tenhle, jupí, jak dokonalý je tamten… Vzpomínám, že už ve středověku se říkalo, že „královny nemají nohy“, což mělo poněkud nonšalantněji dát najevo, že nemají „to" mezi nima. Jéje, naši páni politici také nejspíš „to“ nemají, případně jsou zhýralí panici…

 
BONNA, NAŠE MILOVANÁ POTVŮRKA
Fauna a flora
Úterý, 03 červenec 2007

Tvoreček, který je na svá léta neuvěřitelně nabitý energií. Chová se občas zcela neúměrně svému vzrůstu a běžným zvyklostem. Občas si myslím, že má v sobě zakódováno dokonce cosi z pavouka... Velice ráda totiž leze po výškách. Když byla malá, byla  můj velký mazel. Nyní je to tvrdohlavá mrška, která ač malinká, ovládá celou naši rodinu.

 
<< Začátek < Předchozí 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 Následující > Konec >>

Výsledky 8779 - 8799 z 9037
[CNW:Counter]