O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


NEDOSÁHNU NA TEBE...
Poradna
Pondělí, 09 červenec 2007

 Milá Kudlanko, chtěla bych Tě poprosit o radu. Jsem vdova a mám dvě dospělé děti. Mám přítele. Je rozvedený a žije se 17letou dcerou. Každý žijeme se svými dětmi. Jsme od sebe vzdáleni cca 200 km, takže se často nevídáme. Když se vidíme a jsme spolu, je vše v pohodě, popovídáme si, zasmějeme se a jsme šťastni, nebo mám-li

 
PROČ S NÁMI BYDLÍ HAD
Fauna a flora
Sobota, 07 červenec 2007

Jak už jsem minule psala, jedna z kudlanek, Saša, žije nejen s rodinou, ale i s papoušky. Tedy, vlastně žije nejen s rodinou a papoušky, ale ještě i se psy. A - představte si, že ti psi (mimo dalších dovedností) dokonce závodně tancují...   mj. hodnotí se to jako krasobruslení, podobně...  Že jsem vám už čtení o psech jednou slíbila? Nojo, jenže - oni měli ještě myši...

 
 
JIŽANSKÝ RENDLÍK
Nejen duše
Sobota, 07 červenec 2007

Víte že máme chuťovou paměť? Tedy - nevím jak vy, ale já ji rozhodně mám. Stačí si vzpomenout a přímo cítím na jazyku chuť povidlových buchet a švestkových koláčů se žmolenkou, co je kdysi moje maminka pekávala k sobotním obědům. Vždycky mi připadá, že maminka mnohem lépe pekla než vařila; i když - její rajská je pro mne nezapomenutelná.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 27. TÝDNE
:-)))
Sobota, 07 červenec 2007

 Začaly prázdniny, lidé si nakoupili bazény, napustili - a zákonitě se ochladilo. Ale byl to jen strašák, léto je tu, ještě se ohřejeme, až nás to bude mrzet. Začaly i dny "zavařovací"; mnohé  hospodyňky se zřítelnicemi plnými únavy,  s depresemi z nezvládnutelné dřiny, šílející z rychle ubíhajících hodin otrhávají, oplachují, naplňují, přelévají, zavařují, ukládají... Vždyť všechno dozrává o měsíc dřív....

 
HAD TCHÝNĚ
Úkol pro vás
Středa, 04 červenec 2007

 Ahojky Kudlanko, chtěla bych se podělit o problém a poprosit o radu, jak dál! Moje budoucí tchýně (jsem s přítelem už 5 let) mě evidentně nemusí! Vypisovat zde vše, proč si to myslím, je zbytečné a myslím, že všechny to moc dobře známe. Tchýni tzv. nevoním, přestože vypadám normálně, mám vysokoškolské vzdělání, přesto jsem

 
KACHNIČKY NEJSOU ŽÁDNÁ "KACHNA"!
Téma
Středa, 04 červenec 2007

 Bylo nebylo, do amerického Seattlu byl vypraven náklad. V jednom z kontejnerů byly také dětské gumové hračky, takové ty potvůrky, co si s nimi děti hrají ve vaně. Gumové kachničky, žabky, bobříci a želvičky. Snad to bylo kolem roku 1995, kdy během bouře se kontejner rozbil,  z lodi spadl do moře a hračky začaly svou nekonečnou pouť.

 
HYALURGIE - SKLENĚNÁ BUDOUCNOST
Téma
Úterý, 03 červenec 2007

Sklo bude jednou materiálem, kterému může stěží cokoli jiného konkurovat. Známe sklo, které odolává vysokým teplotám, mrazu, korozi, radioaktivnímu záření, sklo tvrdší než ocel a přitom lehčí než hliník. přitom ho lidé vynalezli již někdy před pěti tisíci léty. Slavná je tradice našich sklářů, kteří v uplynulých staletích prosluli zejména křišťálovým sklem.

 
POČÍTAČOVÁ BABIČKA
Zážitky
Úterý, 03 červenec 2007

 Včera jsem se dovolala dceři. Skypem… Kousek od ní – prý – byla i obě má vnoučata. Nevím, co mě to napadlo, pozdravila jsem je, oni „prý“ odpověděli…a já navrhla, že jim povím pohádku. „Mami, báječně tě slyšíme, tak prej máš povídat!“ napsala dcera. Neměla totiž ani kamerku, ani mikrofon, takže – mě viděli, mě slyšeli – já četla, co psala. Věřili byste tomu?

 
HÁRÁNÍ NAŠICH POLITIKŮ
Diskuze
Úterý, 03 červenec 2007

 Co si mohli novináři přát víc, než současné trapné výlevy našich politických "celebrit", které s každým novým dnem do nás buší… Jupí, jak úžasný manžel je tenhle, jupí, jak dokonalý je tamten… Vzpomínám, že už ve středověku se říkalo, že „královny nemají nohy“, což mělo poněkud nonšalantněji dát najevo, že nemají „to" mezi nima. Jéje, naši páni politici také nejspíš „to“ nemají, případně jsou zhýralí panici…

 
BONNA, NAŠE MILOVANÁ POTVŮRKA
Fauna a flora
Úterý, 03 červenec 2007

Tvoreček, který je na svá léta neuvěřitelně nabitý energií. Chová se občas zcela neúměrně svému vzrůstu a běžným zvyklostem. Občas si myslím, že má v sobě zakódováno dokonce cosi z pavouka... Velice ráda totiž leze po výškách. Když byla malá, byla  můj velký mazel. Nyní je to tvrdohlavá mrška, která ač malinká, ovládá celou naši rodinu.

 
PENÍZE A TI DRUZÍ
Téma
Pondělí, 02 červenec 2007

Když tu spolu s Ditou prožíváme její současné trampoty, vzpomněla jsem si na příběh jedné mé známé, dá se říci i po několik let mé kamarádky. Bydlela poblíž a tak jsme se vídaly téměř každý den. Na rozdíl ode mne měla dceru asi o deset let starší, takže jsem měla „tu čest" s ní prožívat dceřinu poněkud divočejší pubertu.  Ale o tom snad příště. Dnes vám povím mou poněkud smutnou vzpomínku...

 
SEBEDŮVĚRA, SEBELÁSKA
Diskuze
Pondělí, 02 červenec 2007

 V poslední době jsem dostala několik dopisů do kudlančí poradny na téma nejistoty, malé sebedůvěry, strachu před lidmi – nemyslím před lidmi vůbec, ale „jak budu před nimi vypadat?“ Zajímavé je, že ač jsou to dopisy od jinak velmi odlišných žen a dívek, jedno mají společné: podceňují samy sebe, nevěří si, nemají se rády, myslí si o sobě, že „to a to a to a to – je na nich špatné“.

 
PENÍZE? PENÍZE... IV.
Úkol pro vás
Neděle, 01 červenec 2007

 Milá Kudlanko Danielo, milé kudlanky a kudlánci. Píše se mi to dost těžko, byl to asi můj nejhorší týden co si pamatuju. Mám v příbuzenstvu advokáty, tak jsem se byla poradit. Nejhorší na všem je, že jsem si musela uvědomit, že to všechno není jen nějaký zlý sen, ale nefalšovaná skutečnost.

 
LEGRACE NA PLACE
Téma
Neděle, 01 červenec 2007

 Asi jste to už zaregistrovali - DRUHÁ MÍZA NAŠICH POLITIKŮ (a nejen jich) přímo kypí, bublá. Tolik už  jich vyměnilo "mladou za starou"... Když mi přišel email s odkazem na stránku, na které jedním vrzem šťastná babička Zuzana Paroubková oznamuje světu narození vnučky a šťastný dědeček Paroubek oficiálně světu hlásá „změnu v obsazení svého lože", nevěřila jsem svým očím...

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 26. TÝDNE
:-)))
Pátek, 29 červen 2007
 Na jihovýchodě Evropy stoupá počet obětí veder. Kvůli vysokým teplotám zemřelo už padesát lidí, zejména v Rumunsku. Řecko k tomu trápí rozsáhlé lesní požáry. Problémy má také Itálie, kde se už projevuje nedostatek vody. V Řecku panují nejhorší vedra za posledních 110 let, vyžádaly si už nejméně devět životů. Teploměry tam několik dní ukazovaly až 46 stupňů Celsia. 
 
JAK JSEM ZAKOPLA O RÁDIO
Zážitky
Pátek, 29 červen 2007

Mám něco, co mě opravdu baví, těším se na to pokaždé víc a víc a chci to teď barvitě vynachválit i vám ostatním. To je totiž celý můj  táta a jeho koníček, na který nedá dopustit. Že to s ním myslí opravdu vážně, dokazuje mj. jeho snaha hledat další mladé lidi, které by to bavilo a rozšiřovat tak „naše řady". 

 
MŮRINEK - ANEB TROJÍ KŇUČÁNKY
Próza a poezie
Středa, 27 červen 2007

 Můra, jinak  „Pan Mooray Goldwein“, náš pidičokl, má "osobního" pana doktora. Dostává od něj psaníčka, adresovaná jemu konkrétně, na obálce má vždy nějaký líbivý obrázek - nu, je jednoznačné, že pan veterinář umí. Můrova nevlastní maminka (a má vlastní dcera Lenka) nyje, div že i nevrká - a platí a platí.

 
BUBLANINA RYBÍZOVÁ, BUCHTA JABLÍČKOVÁ
Nejen duše
Středa, 27 červen 2007

"Jsem hvězda sedmi móóóříííí, hvězda sedmi móóóříííí.... sice ti pošlu velkej mail, ale to je mi jééédnóóó, jééédnóóó....", zpívala si Margotka, když se jí povedlo zprovoznit foťák, vyfotit svoje nádherný a novoučký dílko, přetáhnout fotky do počítače a poslat mi je. Ovšem, tohle už mi psát neměla:

 
PENÍZE? PENÍZE... III.
Úkol pro vás
Středa, 27 červen 2007
 Danielo a všichni ostatní, ani nevíte, jak těžce se mi píše. Ale slíbila jsem, že vám dám vědět a sliby se mají plnit, že. Jak už jsem psala, tak jsem to prostě nevydržela. Byla jsem stále taková napjatá, asi jsem ho pořád pozorovala, no nedal pokoj, stále se ptal, co se mnou je, a proč kazím legraci a proč se nesměju, což jsem opravdu nedokázala.
 
VELKÝ SEN RICHIEHO SOWY
Tady a tam
Středa, 27 červen 2007

Richie Sowa, tedy „ten Richie, co si postavil svůj vlastní ostrov“,  je cca padesátiletý Angličan, který se jednoho dne rozhodl, že nechá všeho a odjel si do Mexika splnit svůj velký sen. Nějak kolem roku 1997 si všechno rozmyslel, naplánoval a roku 1998 začal…  Trvalo mu to léta, ale povedlo se.

 
JAK VYCVIČIT TOHO SVÉHO?
Fauna a flora
Úterý, 26 červen 2007

Jedna z kudlanek, Saša, žije nejen s rodinou, ale i s papoušky. Vlastně nejen s papoušky, ještě se psy… Ale o těch zas až příště. Prohlížela jsem si stránky této velké rodinky; jsou velmi hezké a jednoznačně s velkou láskou udělané. Že by ženská ruka? Ale vraťme se zpět k papouchům.

 
<< Začátek < Předchozí 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 Následující > Konec >>

Výsledky 8590 - 8610 z 8837
[CNW:Counter]