O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


JAK JSEM ZAKOPLA O RÁDIO
Zážitky
Pátek, 29 červen 2007

Mám něco, co mě opravdu baví, těším se na to pokaždé víc a víc a chci to teď barvitě vynachválit i vám ostatním. To je totiž celý můj  táta a jeho koníček, na který nedá dopustit. Že to s ním myslí opravdu vážně, dokazuje mj. jeho snaha hledat další mladé lidi, které by to bavilo a rozšiřovat tak „naše řady". 

 
MŮRINEK - ANEB TROJÍ KŇUČÁNKY
Próza a poezie
Středa, 27 červen 2007

 Můra, jinak  „Pan Mooray Goldwein“, náš pidičokl, má "osobního" pana doktora. Dostává od něj psaníčka, adresovaná jemu konkrétně, na obálce má vždy nějaký líbivý obrázek - nu, je jednoznačné, že pan veterinář umí. Můrova nevlastní maminka (a má vlastní dcera Lenka) nyje, div že i nevrká - a platí a platí.

 
BUBLANINA RYBÍZOVÁ, BUCHTA JABLÍČKOVÁ
Nejen duše
Středa, 27 červen 2007

"Jsem hvězda sedmi móóóříííí, hvězda sedmi móóóříííí.... sice ti pošlu velkej mail, ale to je mi jééédnóóó, jééédnóóó....", zpívala si Margotka, když se jí povedlo zprovoznit foťák, vyfotit svoje nádherný a novoučký dílko, přetáhnout fotky do počítače a poslat mi je. Ovšem, tohle už mi psát neměla:

 
PENÍZE? PENÍZE... III.
Úkol pro vás
Středa, 27 červen 2007
 Danielo a všichni ostatní, ani nevíte, jak těžce se mi píše. Ale slíbila jsem, že vám dám vědět a sliby se mají plnit, že. Jak už jsem psala, tak jsem to prostě nevydržela. Byla jsem stále taková napjatá, asi jsem ho pořád pozorovala, no nedal pokoj, stále se ptal, co se mnou je, a proč kazím legraci a proč se nesměju, což jsem opravdu nedokázala.
 
VELKÝ SEN RICHIEHO SOWY
Tady a tam
Středa, 27 červen 2007

Richie Sowa, tedy „ten Richie, co si postavil svůj vlastní ostrov“,  je cca padesátiletý Angličan, který se jednoho dne rozhodl, že nechá všeho a odjel si do Mexika splnit svůj velký sen. Nějak kolem roku 1997 si všechno rozmyslel, naplánoval a roku 1998 začal…  Trvalo mu to léta, ale povedlo se.

 
JAK VYCVIČIT TOHO SVÉHO?
Fauna a flora
Úterý, 26 červen 2007

Jedna z kudlanek, Saša, žije nejen s rodinou, ale i s papoušky. Vlastně nejen s papoušky, ještě se psy… Ale o těch zas až příště. Prohlížela jsem si stránky této velké rodinky; jsou velmi hezké a jednoznačně s velkou láskou udělané. Že by ženská ruka? Ale vraťme se zpět k papouchům.

 
TAK O PENĚZÍCH?
Diskuze
Pondělí, 25 červen 2007

  NČ psal v jednom příspěvku, že všechny ženský šacujou. Já tedy ne. Třeba jsem zbabělá, říkám si: co oči nevidí a tak - znáte to.  Jednou jsem vyprala půlku výplaty v kapse své,  ondyno zas plnou náplň do modré propisky  v kapse manžela. Od té doby připomínám - projeď kapsy, než dáš něco do prádla na praní!

 
HODNÝ HOLKY TO MAJ ZLÝ
Poradna
Pondělí, 25 červen 2007

 Jsem 7 let, 10 měsíců a několik dnů rozvedená… Byla to tenkrát medická láska - v laboratoři a na pitevním stole, pak v nemocnici, v ambulanci. Do toho dvě děti, dům a zahrada. Hodně peněz, málo času, hodně let - a posléze prázdné hnízdo a jeho milenka... Tak jsem to vzdala a odstěhovala se. S klavírem a psem. Doslova.

 

    

 
PENÍZE? PENÍZE... - II.
Diskuze
Neděle, 24 červen 2007

 Dita mi napsala, milé Kudlanky a Kudlánci, a mohu vám říci, že mi "spadly rysy".  Také jsem dostala hodně osobních e-mailů od vás. Většinou zněly nějak takto: "Je mi je z toho hodně úzko, ten poslední příběh z poradny mě fakt dostal. Někdo by mohl říct, že to není tak zlý, ale pro mě je to jeden z nejdrsnějších článků co tu poslední dobou byl.

 
PENÍZE? PENÍZE... - I.
Úkol pro vás
Pátek, 22 červen 2007

 Milá Kudlí, kudlanky a kudláci, poraďte, jsem teď dost mimo. Jsem podruhé vdaná, už sedm let, mám z prvního manželství 17 letou dceru. Bydlíme na sídlišti v manželově 3 + 1. Tedy - můj menší byt jsme prodali a přestěhovali se k němu. Jsem ráda, když můžu byteček šlechtit, takže z doupěte jsem postupem času udělala docela hezké bydlení.

 
ČAROVÁNÍ S BÍLOU PANÍ
Zážitky
Čtvrtek, 21 červen 2007

Mé milé kudlanky, čarování bylo vždycky výsadou žen. Samozřejmě, že bylo i je plno slavných kouzelníků, ale to pravé kouzlení patřilo vždy nám. A teď se kvapem blíží chvíle, kdy nastane - každé z vás - možnost zkusit si trochu začarovat. Nesmíte ovšem zapomenout, že využívat síly magie pro ubližování jiným je velice nebezpečné.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 25. TÝDNE
:-)))
Čtvrtek, 21 červen 2007

Venku je vedro k padnutí a vzduch by se dal krájet. Naštěstí není vlhko, jen dusno k zalknutí. Takovéhle teploty jsou běžné v místech přímořských, jako je například New York. Tedy minimálně čtyři měsíce. Už jsem tam dvě léta prožila, nebo tři? Každopádně už po prvním kroku z letiště „na vzduch“ dostáváte tvrdou vlhkou rozpálenou pěstí mezi oči,

 
HOROR ZVANÝ PUBERTA
Úkol pro vás
Čtvrtek, 21 červen 2007

 Tak jsem tu a žadoním o radu, co si počít... Po třech letech si konečně otec vzal na týden k sobě naši dceru (předtím si na víkendy sem tam brával jen syna, ji ještě nikdy nechtěl, neměl zájem). Po týdením pobytu se mi domů vrátil naprosto neskutečně protivný cizí fracek (ne že by s ní dřív nebyly sem tam problémy, ale teď to byla síla... ).

 
KAŽDÁ ZMĚNA NEMUSÍ BÝT K DOBRU
Téma
Středa, 20 červen 2007

Milá kudlanko, na Tvoji stránku chodím už nějakou dobu s velikým potěšením. Připadá mi, že opravdu spousta problémů pramení z toho, že si ženská ve vztahu nedokáže udržet hrdost a jistou míru nezávislosti a odstupu. Před nějakou dobou jsem o podobném tématu diskutovala s jedním kamarádem. Ptala jsem se ho, proč nechce žádný vážnější vztah.

 
LETNÍ ZELENINOVÉ VAŘENÍ
Nejen duše
Středa, 20 červen 2007

Prázdniny se blíží mílovými kroky, cena zeleniny v obchodech se příjemně snižuje a za chvíli bude dost zeleniny i na zahrádkách. Kuchařkám i strávníkům přichází čas letních zeleninových obědů a večeří. Typickou letní večeří je, myslím, běžné lečo. Ovšem z kombinace – rajčata, papriky a vajíčka se dají vyrobit i různá jiná rychlá jídla - jen trochu podobná leču.

 
NÁSTĚNKA - ANEB NA VĚDOMOST SE DÁVÁ...
Téma
Středa, 20 červen 2007

 Kudlanky a kudlánci, v poslední době jste projevili přání, aby byla na Kudlance zřízena  NÁSTĚNKA, kam by se mohlo napsat cokoliv zajímavého, nutného, případně nějaký vzkaz pro všechny atd. Ale - co vám budu vypisovat všechny možnosti, vždyť to sami dobře znáte... Nástěnka, pominu-li ty vynucené, které se zdobily k různým výročím, je super věc.

 
VODNÍ SVĚT VE ŠKOLIČCE
Naše dětičky
Středa, 20 červen 2007

Ahoj Danielo a všichni Kudláňáčci, včera jsem se byla podívat ve škole, kam chodí můj syn. ZŠ Plzeňská, Praha 5. Mají tam keramický kroužek, paní učitelka na keramiku je úžasná a v minulém měsíci se dokonce zúčastnili výstavy i v italském městě Urbania. Proč ale píšu, chtěla bych vám všem, kteří mají ještě dnes čas, doporučit jejich keramický bazar.

 
ČÍM ZAHNAT HLAVABOL Z PŘEMÍRY ALKOHOLU
Nejen duše
Středa, 20 červen 2007

 Jestli pak všichni víte, jak jednoduše a na úrovni  předejít kocovině? Dělejte přestávky. Organismus spaluje alkohol rovnoměrně - asi 7,5 g za hodinu (litr vína tedy spálí asi za 13 hodin). Pokud nebudete pít příliš rychle, do mozku bude alkohol přicházet postupně v množství, které jej méně zatěžuje. A - nezapomeňte na jídlo!

 
MALÉ ŽENSKÉ PROBLÉMY
Téma
Středa, 20 červen 2007

Milí Kudlaňáci, potřebuju poradit, ano, ale ne s mužským, s naší malou. Ono  výchovou dětí je to všelijaké. Máme devítiletou dcerku Petru a už opravdu nevím, co děláme špatně. Ona je jedináček, tudíž částečně rozmazlená. Taky se vaše děti nafukují kvůli každé drobnosti? Mluví s vámi na půl huby“ nebo kuňkají, že jim není rozumět? Na všechno odpovídá: Nevim.“

 
NESHODY V MILOVÁNÍ – II.
Manuály
Úterý, 19 červen 2007

 Říká se, že tenhle problém řeší jeden ze tří párů. Ano, téměř 30 procent mužů chodí denně se svou partnerkou do postele, aniž by se spolu milovali.Týká se všech typů lidí bez ohledu na věk či délku vztahu. Samozřejmě, že pro muže je nesmírně těžké přiznat, že už necítí touhu. To už je skoro snadnější přiznat sexuální poruchu.

 
NESHODY V MILOVÁNÍ - I.
Úkol pro vás
Úterý, 19 červen 2007

 Milá Kudlanko, mám dlouhodobý problém, na který jsem včera opětovně poukázala a tím se situace mezi mnou a manželem opět vyhrotila. Je nám s manželem 38 let, jsme spolu 16 let a posledních pět šest let upadá náš sexuální život. Dříve řekněme prvních deset let, jsme v této oblasti neměli problém.

 
<< Začátek < Předchozí 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 Následující > Konec >>

Výsledky 8569 - 8589 z 8801
[CNW:Counter]