O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


CHOĎ PŘESNĚ, NE DŘÍV...
Zážitky
Neděle, 07 říjen 2007

Ve středu posledního týdne měsíce září jsem byl v Mostě na sídlišti Sedmistovka v jedné docela zajímavé firmičce. Tak trochu drbeme u kafe, čekám, než pojede můj rychlovlak a jak jinak, samozřejmě o ženských. A jeden týpek dal k dobrému jednu velmi zajímavou příhodu svého známého, pražského policajta.

 
SPRAVEDLIVÝ OBCHOD
Tady a tam
Neděle, 07 říjen 2007

Za každým produktem, který spotřebujeme, se skrývá lidský příběh. Napadlo vás někdy, jak žijí zemědělci, kteří vypěstovali kávu či čaj k vaší snídani? Víte, že pěstitelé kakaových bobů pravděpodobně nikdy neochutnají čokoládu? Je pro ně totiž příliš drahá.

 
A HEZKY BUDOU PLATIT!!!
Diskuze
Sobota, 06 říjen 2007

Ano, tento případ je zcela ojedinělý, ale s jistým (velkým) nadhledem se dá říci, že se nikomu nic závažného nestalo. Mám tím na mysli srovnání s případy, kdy např. opilý řidič někomu dítě přejede a zabije. Vina je jasná, totální nedbalost a porušení zákona, důsledek jasný a zcela nevratný. I zde si rodiče nesou trauma celý život. A dostanou od někoho deset milonů? Či o ně žádají?

 
LÁSKA Z ŘECKA...
Nejen duše
Pátek, 05 říjen 2007

Zamilovala jsem se, joj lidičky, zamilovala jsem se na ostrově Thassos.  Řekové jsou srdeční, milí, temperamentní, jsou také známí tím, že rádi oslavují, což se neobejde bez spousty jídla, hudby a tance. A teď mám obrovský problém. Dá se to, co je řecké, nahradit českým? Musím se smířit s tím, že těžko...

 
NĚKTERÉ VĚCI NEVYSVĚTLÍŠ...
:-)))
Pátek, 05 říjen 2007

 Chlapik sedi na baru, kouka do sklenicky a kazdou chvili zamumla: Nektery veci nevysvetlis! Pak do sebe kopne zbytek sklenicky, objedna dalsi a tak stale dokola. Vrchni za barem to uz nevydrzi a pta se: Co si to tam porad mumlate, co nejde vysvetlit?? Chlapik zvedne hlavu a povida: No podivejte, jdu dojit do stodoly kozu.

 
SÁM SI VAŘÍ, SÁM SI PERE...
Úkol pro vás
Čtvrtek, 04 říjen 2007

 Dobrý den, zajímal by mě názor někoho zvenku. Mám čerstvý vztah, vše vypadá dobře, jeho si dovedu představit vedle sebe i po delší době, i jako otce mých dětí. On je zamilovaný, já taky. Má koníčky, což mu přeju, já mám taky koníčky. Některé společné. Problém je v tom, že on se mnou nechce trávit tolik času, jako já s ním.

 
DOPISY - POHLED Z DRUHÉ STRANY - II.
Téma
Čtvrtek, 04 říjen 2007

V tom je právě ten problém... Ano, my tu vždy řešíme problém jen z té jedné strany, nemáme možnost zjistit, jak to opravdu bylo, jestli  ten kretén, co chudince naflákal, sebral všechno, vyhodil ji z bytu, a vůbec - je taaaak moc zlej, a nebo jestli to nebylo trochu jinak, jestli - no však víte, jak to může být z pohledu druhého.

 
JÁ SE ROZEŠLA, ON NE A NE...
Úkol pro vás
Čtvrtek, 04 říjen 2007

 Dobrý den paní Danielo, ráda bych se Vás zeptala na radu, jak se " zbavit " přítele, se kterým už nechci být, protože se mi nelíbí jeho chování ke mě ani k okolí. Bohužel jsem s ním na jednom pracovišti a on mi dělá vedoucího.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 39. TÝDNE
:-)))
Středa, 03 říjen 2007

Je všeobecně známo, že zkracující se délka slunečního svitu působí špatně nejen na náladu člověka, ale také na jeho sexuální apetit. Podzim a zima provázené krátícím se dnem a chmurným počasím tyto pocity dále prohlubují. I z tohoto důvodu se mluví o sexuálně méně aktivnějších a chladnějších seveřanech oproti vášnivým a horkokrevným jižanům.

 
V CHALOUPCE U LESA VI.
Tady a tam
Středa, 03 říjen 2007

Chalupa tou dobou byla už dva roky neobývaná. Na dvanácti místech do ní teklo. Půda byla plná sena. Začátky byly náročné, ale radostné zároveň. Narychlo se udělaly palandy, aby bylo kde spát (postele se slamníky po Němcích používat nechtěli), vymetl se komín, zprovoznila se kamna a začalo se hospodařit.

 
SAMA PROTI JEHO PŘÍBUZNÝM
Úkol pro vás
Středa, 03 říjen 2007

 Dobrý den, velmi by mne zajímal váš pohled na mé současné problémy. Žiju se svým přítelem asi pět let ve společné domácnosti. Žije s námi také moje dcera z mého rozvedeného manželství. Teď asi rok bydlíme v domě, který patří strýci mého přítele, přičemž my máme nahoře bytovou jednotku, kterou jsme si sami zrekonstruovali.

 
TÁTA U PORODU
Naše dětičky
Středa, 03 říjen 2007

Mladý muž, manžel a otec, starostlivý až téměř ustrašený výraz. Mladá vyčerpaná žena, spánky skrápěné potem se napínají velkým úsilím, on jí trpělivě utírá čelo, drží za ruku.  Střih.

Slzy dojetí, úsměvy, slova lásky, nesmírné štěstí, hrdý otec přestřihuje pupeční šňůru a chová poprvé v náručí svého potomka, láskyplně líbá svou unavenou ženu.

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - X.
:-)))
Středa, 03 říjen 2007

"Ono je při zkoušce vždy lepší, když student myslí a neodříkává jen odstavce skript a ještě někdy i s tiskovými chybami", řekl jeden profesor. A tak si na ně vymyslel takovou vychytávku: "Jdete do sauny, kde je sto stupňů Celsiových. Jste tam dvacet minut, vyjdete zdráv, ale vezmete-li s sebou syrové vajíčko, je pak uvařené. Proč vy to vydržíte a vajíčko ne?"

 
ACH, TA OLMERKA....
Próza a poezie
Úterý, 02 říjen 2007

Není nic horšího než psát úvody k básničkám a básníkům, které mám ráda. A není nic lehčího než si v duchu "pustit" hlas Evy Olmerové k následujícím veršům. Ale k podzimu, který se nám tento týden začal předvádět v celé své "kráse", ke krátícím se dnům, se prostě hodí jedině a pouze blues. Blues smutné a teskné, podkreslené zpěvaččiným hlasem a přesně takové, jako uměl napsat Josef Kainar...

 
PODNEBÍ, POČASÍ A MY
Téma
Pondělí, 01 říjen 2007

Ano, podnebí a počasí mají vliv na naše zdraví. Někteří lidé jsou na tyto vlivy dokonce podstatně citlivější než jiní. Schopnost organismu reagovat na stav a změny atmosférického prostředí se nazývá meteorosenzibilita. Vedle jedinců zcela necitlivých na tyto změny, se u části populace projevuje vliv počasí na jejich organismus:

 
NECHCETE PRÁCI?
Tady a tam
Pondělí, 01 říjen 2007

U hotelu Bohemia, ve středu města Ústí, otevřela jedna firma Agenturu práce. Obrovitá výloha polepena papírky s obou stran a všude samý: příjmeme, příjmeme, i s trhacíma lístečkama. Čumím jen tak pro informaci, jaké jsou nabídky a platy. Máme tady opravdu dost tvrdý nedostatek lidiček na práci.

 
DOMÁCÍ PEKÁRNA - DILEMA...
Diskuze
Pondělí, 01 říjen 2007

 Jsem člověk konzervativní? Nevím. Rozhodně koupě nové věci ve mně probouzí neskutečně schizoidní stavy: ne jedna, ne dvě - ale hned několik různých osob se ve mně hádá, jedna přes druhou obhajuje svůj názor (mimo jiné veskrze pochybný a docela jistě špatně informovaný). Oč dražší a oč složitější monstrum si mám koupit, o to větší problém.

 
NEVÍTE, KDE MÁM BREJLE?
Diskuze
Pondělí, 01 říjen 2007

Poslala mi jedna kamarádka má milá následující e-mail. Známe se (jako s většinou z vás) jen virtuálně, ale někdy si myslím, že mě má docela přečtenou. Protože tohle je jak o mně... Ale přiznejte, nestalo se i vám někdy, že jste pro jedno zapomněli druhé, případně oboje?

 
DOPISY - POHLED Z DRUHÉ STRANY
Téma
Neděle, 30 září 2007

Poslala jsem pár kamarádům (těm, co nemají strach z kudlanek), dotaz. Že se jich chci zeptat na názor "z druhé strany", ze "strany silnějšího pohlaví", které je na Kudlance občas obžalováváno z trapičství. I když občas je to i obráceně, ale to opravdu jen občas.

 
VSTUP PŘÍSNĚ ZAKÁZÁN!
Zážitky
Čtvrtek, 27 září 2007

Než jsem se jel s ženou Pavlou léčit do Beskydského rehabilitačního centra v Čeladné, přečetl jsem si v bulváru, že tato valašská obec je českým Beverly Hills. A skutečně. Centrem je hřbitov, kostel, exkluzivní hotel Prosper a pak pár zhruba pěti až desetimilionových apartmánů a haciend,

 
O VAŘENÍ, MAĎARSKÉM PAK ZVLÁŠTĚ
Nejen duše
Čtvrtek, 27 září 2007

Jak si tak jezdím, a věřte mi že je to někdy (většinou) strašlivá nuda, snažím se myslet si na věci příjemné. No a co je příjemnějšího, než něco dobrého na zub. Někdy to dopadne tak, že honem volám Aničce, co má uvařit až přijedu, jindy, jako zrovna teď, je vaření spíš moje doména a - ne že by to nedokázala, ale nepustím ji k tomu...

 
<< Začátek < Předchozí 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 Následující > Konec >>

Výsledky 8464 - 8484 z 8924
[CNW:Counter]