O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


DĚSNĚ DIVNÝ SEN
Úkol pro vás
Neděle, 10 květen 2020
Bylo asi půl sedmé ráno, když jsem otevřela oči a nebyla v tmavém přeplněném kupé vlaku, kde jsem nikomu nerozuměla. "Tam" byla zimní doba,  všichni kolem byli narváni do teplých bund, na nohou měli silné pevné boty, a i já byla stejně navlečená. Na jedné ruce jsem držela asi tak jedenapůlleté dítě, druhou jsem držela svázané lyže. Zvolna jsem se prodírala uličkou, hledala nějaké volné místo.
 
JAK PŘÍŠTĚ S PREZIDENTEM?
Diskuze
Středa, 06 květen 2020
I když to ještě chvíli potrvá, blížej se nám nejen krajský a parlamentní volby, ale pak i volby prezidentský (pokud se teda dožijem). Tak mě zrovna napadlo, koho bych si tak za prezidenta představoval. Určitě ne někoho doteď neznámýho, zase na poslední chvíli vytaženýho, jak králíka z klobouku. Ale jak s těma známějšíma, o kterejch aspoň něco vím? Několik už se jich otevřeně přihlásilo, a vím určitě, že nikoho z nich bych za žádnou cenu nevolil.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE - HÁDANKA PRO PRVÁKY
:-)))
Středa, 06 květen 2020

Doufám, že je to už dobře vidět, že ani housenka, ani hodinky, ani kvítí - že nic vám nezkazí požitek z hádání, co který předmět vlastně představuje, jaké numero se za ním skrývá. Musím se zcela upřímně přiznat, že JÁ NA TOHLE NEMÁM. Já jsem zvládla spočítat časem své prsty na rukou i nohou, vím už, kolik nohou má můj pes (jsem vždycky, když mu ty zaprasené končetiny po procházce meju, nesmírně ráda, že nejni stonožka). Ale vy jste všichni úžasní šoumeni! 

 
RVETE SE S NÍM? NA ŽIVOT A NA SMRT?
Fauna a flora
Středa, 06 květen 2020
Ptačinec žabinec: plevel nejzelenější – Abecedazahrady.czNevím jak vy, ale například moje kamarádka s ním zápasí v jednom kuse. Kdyby to šlo, tak by ho nejraději zahubila napořád. Jenže – ono tak jednoduché není… Sotva ho „vyzmizíkuje“ tuhle, objeví se tamhle. A tak to jde stále dokolečka. Přemýšlela, že by tu potvoru mohla otrávit nějakým jedem, ale to je zas riskantní – protože co kdyby….
 
DETEKTIV SEDLINA - 13.
Próza a poezie
Středa, 06 květen 2020
Damián Petříček už byl z nejhoršího venku. Tedy po zdravotní stránce. Nyní bude čelit stíhání za vydírání. To si myslel, jak to má skvěle vymyšlené. Tu krávu podcenil. Nenapadlo ho, že na něho zaútočí. Říkal si, kolik tak může dostat. Nebyl ještě nikdy stíhán. Bude to chtít dobrého advokáta. Měl strach, aby ho doma nevydědili. Během chvilky si totálně podělal svůj život.
 
OSLAVA CHYTRÝCH A BÁJEČNÝCH PADESÁTEK
Téma
Pondělí, 04 květen 2020
Výsledek obrázku pro Děložní myomNejvíce rozvedených Češek je ve věku kolem padesátky. Mnohé chtějí poslední fázi svého života strávit podle svých představ, v klidu, bez hádek. Zůstávají často samy, i kdyby nechtěly, protože volní muži v jejich věku si hledají partnerky o hodně mladší. Další důvod nepoměru sil v této oblasti je fakt, že osaměle žijící muži vyššího věku se do seznamování příliš nehrnou. Dokonce se žertem říká, že volní muži nad padesát zřejmě vymřeli.
 
DĚDA
Zážitky
Pondělí, 04 květen 2020
Při úklidu na půdě jsem našla magnetofonovou kazetu. Bylo na ní tužkou napsané moje jméno. Oživila jsem tedy prehistorického walkmana a nestačila se divit. Celá kazeta je věnovaná mně. Skládá se z drobných střípků, které natáčel můj děda, když se mnou zůstal doma, aby maminka mohla pracovat. Nahrával běžné situace všedního dne…
 
NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ PRAŽSKÝ SOKOL
Téma
Neděle, 03 květen 2020
V úterý 10. března jsme vypustili sokola stěhovavého, který se v naší Záchranné stanici hl. m. Prahy pro volně žijící živočichy 18 dní zotavoval po celkovém vysílení. Desetiletý samec kriticky ohroženého druhu byl v Malešicích nalezen na zemi, vyčerpaný a neschopný letu.
 
ASI PROPADNU ORCHIDEJOVÁNÍ ...
Diskuze
Neděle, 03 květen 2020
Těsně před koronáčem jsem dostala nádherný dárek. Fialovou orchideu, v krásném stejně fialovém ozdobném květináčku. Já se do ní přímo zamilovala... Mám kytky moc ráda, celý život, a už jsem pěstovala ledacos. Ale orchideje ještě ne... Něco málo jsem si o nich tedy zjistila - a jedno je absolutně jasné: až se odhodlám jít do nějakého toho hobymarketu nebo květinářství, a určitě si koupím další.
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 7.
Zážitky
Neděle, 03 květen 2020
Lesk a šeď. Tenhle dojem se mi vnucoval již od příjezdu do Toronta. Vrátil mě zpět do krkonošské chalupy, odkud jsme občas jezdili do letního kina, kde v amerických filmech nebyl vidět chudý člověk. Všichni se tvářili šťastně, každá rodina vlastnila dům, měli pět dětí, ženy byly v domácnosti a po ulicích jezdili nádherná auta. Horečka sobotní noci, Velký Gatsby a jiné americké filmy, tvořily mou představu o zemi zaslíbené.
 
NA PŮL ŽERDI
Zážitky
Sobota, 02 květen 2020
Jo, mezi lidi, do obchodu... To beru. Ale když jste sami? Na půl žerdi je podfuk, případně výmluva. Je to taky strach z lidí, co vyhrožujou policajtem, pokud nemáte to kousavé a čuchavé celé zakryté. Věřte nevěřte, ale i když jsem po ránu široko daleko sama, jen s kolem mne pobíhajícím Kayoukem, tak je na mne vidět z lodžií blízkých paneláků.
 
PRVNÍ MÁJ S JEDLÝMI RŮŽENKAMI ŠÍPKOVÝMI
Nejen duše
Čtvrtek, 30 duben 2020

"Zítra je 1. máj, ale pusu pod rozkvetlou třešní určitě nestihneme - ta naše třešinka už dávno odkvetla. I když...před pár lety na to třešňové předčasné kvetení manžel vyzrál - když stromek v dubnu kvetl, ustřihl malou větvičku a schoval ji do mrazáku. A já pak mohla dostat prvomájovou pusu pod sice zmrzlou, ale kvetoucí  třešní". Tohle píše Iva Trhoňová, autorka báječné knížky "RUCE V MOUCE",  o které jsme také na Kudlance četli.

 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 6.
Zážitky
Čtvrtek, 30 duben 2020
Na dostihovém závodišti jsem pracoval jen ráno. Placen jsem byl dle počtu odježděných koní a vydělal tolik, co Alenka za osm hodin práce. Z rodné země v korespondenci nepřicházely ohledně dětí žádné pozitivní zprávy. Po dohodě s mou sestrou jsem poslal notářem ověřené zplnomocnění, aby mě v jednání s úřady v Praze mohla zastupovat. Navštívila Kanadskou ambasádu, pasové oddělení a použila telefon na ministerstvo zahraničních věci.
 
DETEKTIV SEDLINA - 12.
Próza a poezie
Čtvrtek, 30 duben 2020
Groliš zběžně prolétl fotografie, které mu Mojmír Koňařík předal ve velké obálce. Zatvářil se spokojeně. Vytáhl pár bankovek a Koňařík mu poděkoval. Groliš zastrčil obálku do černého kufříku a měl se k odchodu. „Dobrej materiál“, utrousil a otočil se ke Koňaříkovi zády. Štefan Ruhal si prohlížel fotografie – a mračil se. Tak ta děvka spí nejenom s jeho zetěm – ale i s tchánem jeho dcery.
 
TAK NÁM ZABILI KUBERU
Téma
Čtvrtek, 30 duben 2020
V nedělním večerním pořadu ČT1 Kuberova manželka a dcera vyslovily názor, že jejich manžel a otec snad dostal infarkt z rozčilení, které způsobily nátlaky ohledně jeho cesty na Tchajwan. Cesta na Tchajwan bez schválení Číny se totiž jeví Číňanům jako nepřátelský akt. - Uskutečnění takové cesty bych považoval za důležité nějak zdůvodnit, protože dráždit Čínu není nějaká legrace.
 
VERONIKA - VEPŘO-KNEDLO-ZELO
Zážitky
Čtvrtek, 30 duben 2020
Před mnoha a mnoha lety, když jsem byla ještě mladá, krásná, atraktivní a naivní (což jsem možná dodnes), jsem žila na ostrově Fuerteventura, kde jsem pracovala v hotelu jako holka pro všechno. Kanárské ostrovy se mohou pochlubit nekonečnými krásnými plážemi, plantážemi s Aloe vera a neskutečným množstvím koz. Moje pracovní doba byla velmi přijatelná. Pracovala jsem od rána do poledne, pak byla odpolední siesta, kterou jsem trávila na pláži a další směna mi začala až večer.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE - JEN KOUKNOUT, A UŽ TO VÍTE ...
:-)))
Úterý, 28 duben 2020
... se mi líbilo, že vás docela bavilo řešit tu obrázkovo-matematickou hádanku. Tak aby se vám moc nezkrátily ty mozkové závitky, co máte v hlavě (či cokoliv tam skrýváte), našla jsem zas pár - ano, dva - obrázky, které byste stopro měli mezi nadechnutím a vydechnutím uhodnout... No, a jako minule, pište své dohady zas do komentářůůůch, ať se pobavíme... Ale fakt, tentokrát i slovo "lehounké" je ještě málo, tohle určitě budete vědět "ancvajdraj".

 

 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 5.
Zážitky
Úterý, 28 duben 2020
Mrazivé Toronto s ulicemi plnými sněhu, vítr, boty vybělené solí. Začali jsme docházet na večerní kurzy angličtiny.. “To je židle, to je stůl, to je lžíce, to je sůl”. Když jsme měli za sebou šest hodin studia angličtiny, do učebny vešla jiná učitelka, představila se, a začala hodinu rázně: „Přátelé, dnes si probereme, co je slovo prokrastinace”. Bylo nás studentů asi patnáct, na stejné úrovni v jazyce anglickém a nikdo neměl námitku.
 
PRAŽSKÉ DÁVNÉ ZAJÍMAVOSTI - 1.
Tady a tam
Úterý, 28 duben 2020

Jako malou mne vodívala babička po Praze a vyprávěla mi nejrozličnější zajímavosti. A tak v hodinách, kdy (jako jedináček velmi zaměstnaných rodičů) jsem byla často sama - stávala jsem se v duchu prostou dívkou, dámou měšťanskou či šlechtičnou. Podle doby, o které mi babička vyprávěla. Vzpomínám na záchvěv hrůzy, když jsem zírala na černý pařát, visící na řetězu v jednom kostele.

 
VOLNÉ POSTELE ...
Zážitky
Úterý, 28 duben 2020
Můj otec je vizionář. Kdybyste si snad nebyli jistí osudem svým, nebo vývojem globální situace, zeptejte se mýho táty. Jeho věštby se plní. Když mi bylo asi čtrnáct, řekl mi, že mě nikdo nebude chtít, protože mám nohy a ruce jako žába. Mokrý a studený. No a měl vlastně pravdu. Nikdo nechce holku s žabíma končetinama.
 
PEJSEK
Zážitky
Pondělí, 27 duben 2020
Tento příběh se skutečně udál. Byl jsem jeho přímým účastníkem. Psal se rok 1973. V té době byl vydán zákon, že majitelé psů budou platit až 1000 Kč ročně za svého miláčka. U mnohých občanů při rozhodování jak dál, nakonec zvítězily peníze.  -  V sobotu začínalo mezinárodní mistrovství ve skocích na lyžích. Na stadionu ve Svatém Petru ale týden před závody nebylo po sněhu téměř ani památky. 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 85 - 105 z 9408
[CNW:Counter]