O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


POTŘEBUJETE MOTIVACI?
Téma
Neděle, 01 říjen 2017
Výsledek obrázku pro david gogginsDAVID GOGGINS, (narozen *1975), je bývalý Navy SEAL* (*Název SEALs symbolizuje oblast nasazení: Sea (moře), Air (vzduch) and Land (země)), bývalý voják USAF Tactical Air Control, který bojoval v Iráku a Afghánistánu, ale hlavně je jedním z nejlepších dvaceti ultramaratonců na světě, ultradistance-cyklistou a iron-manským triatlonistou; je v současnosti držitelem světového rekordu v počtu přítahů během 24 hodin (4.025).
 
LIBO-LI ŽEJDLÍK KÁVIČKY?
:-)))
Středa, 27 září 2017
Související obrázekKáva je hned po oleji druhá nejobchodovanější komodita na světě. Ale bezpochyby je jednou z nejoblíbenějších. Káva je první nápoj, který si dává mnoho lidí po ránu na celém světě. Pro zajímavost: v Turecku bylo zvykem že, pokud manžel nepoctil svou ženu kávou, tak to bylo důvodem k rozvodu...
 
TŘETÍ SVĚTOVÁ?
Téma
Středa, 27 září 2017
Výsledek obrázku pro VÁLKA VE STŘEDOVĚKU PNGJen málo lidí bere v úvahu, jak rychle by konvenční konfrontace mohla přerůst do omezené jaderné války, která okamžitě přeroste v naprosto „neomezenou; a jen málo představ o té třetí světové vylučuje použití jaderných zbraní. A bude prý „nemilosrdná a rychlá”.
 
POSLEDNÍ PARÁDY
Diskuze
Pondělí, 25 září 2017
Výsledek obrázku pro JAN KRAUSDost možná, že jste to už někde četli, slyšeli: Rodinu pana Hlobílka připravil zločinný socialismus o veškerý majetek velké hodnoty, statek, půdu, apod. Po desetiletí soudních jednání v demokracii, spravedlivý soud dospěl k rozhodnutí odškodnit jej dvěma stovkami českých korun. Místo spravedlnosti urážka. Paráda.
 
STÁTNICKÁ LISTINA NA VYSOKÉ ÚROVNI
Téma
Pondělí, 25 září 2017

Výsledek obrázku pro FRANTA BOUŠKANěkolik poznámek k mezikulturnímu dialogu ve stylu 17. století. Jak velmi zřetelně vidno, všichni dnešní světoví politici se mají ještě hodně co učit, pokud jde o jednání s muslimy a jejich absurdními požadavky a vydírání. Následující čtení je vopravdu, ale vopravdu pěkný!

 
VÍTE, KDY JE "HODINA ZEMĚ"
Téma
Pondělí, 25 září 2017
Výsledek obrázku pro hodina země PNGMožná víte, možná jste o ní ještě neslyšeli. Jedná se o každoroční mezinárodní akci zavedenou Světovým fondem na ochranu přírody (World Wildlife Fund, zkráceně WWF). První ročník se konal v roce 2007 v Sydney v Austrálii, kdy cílem organizátorů bylo atraktivním způsobem upozornit na změnu klimatu.
 
OSTROVY UPROSTŘED CIVILIZACE
Zážitky
Neděle, 24 září 2017
Eva HauserováJak tak jezdíme po různých permakulturních projektech, navštívili jsme i jeden ostrovní systém. To je dům naprosto nezávislý na okolí, co se týče inženýrských sítí, na jaké jsme z civilizace zvyklí. Takové stavení je zásobováno vodou z vlastní studně, případně potůčku a z deště, odpady se zpracovávají vlastním septikem či kořenovou čistírnou, vnitřek se vytápí dřevem z okolního lesa (nejlíp vlastního), a hlavně je k dispozici vlastní zdroj elektřiny v podobě fotovoltaických panelů a akumulátorů.
 
KÁZEŇSKÝ PŘESTUPEK JAKO HROM!
Zážitky
Neděle, 24 září 2017
Výsledek obrázku pro ruka s drobnými mincemiÚřad pro zastupování státu ve věcech majetkových ve Znojmě převzal neobvyklou hotovost. Pětikorunu a korunu, které se našly u pracujícího vězně. Mince objevila ostraha během osobní prohlídky, když se vězeň vracel z nestřeženého pracoviště. Protože tím porušil zákon, mince propadly státu.
 
JEDNODUŠE SKRBLÍK
Úkol pro vás
Čtvrtek, 21 září 2017
 Dobrý den, Kudlanko, potřebovala bych poradit. S přítelem jsme nedávno oslavovali dvouleté výročí našeho seznámení. Já mu koupila jeho oblíbenou značku vína, kterou přijal s úsměvem a slovy: "Jéje, ani jsem si to neuvědomil, to je vážně už dneska?“, (přitom jsme o tom několikrát předtím mluvili). Tímpádem pro mne žádný dárek neměl.
 
MŇAU, MŇAU - TO ALE NENÍ KOČIČKA!
Téma
Středa, 20 září 2017
Související obrázekTato taneční droga se hodně rychle rozšířila v Česku. Je podobná extázi nebo kokainu a je hojně užívaná mezi mladými lidmi. Jmenuje se mefedron, říká se jí ale také mňau-mňau. Droga se dá sehnat jednoduše na internetu, kde se dokonce jeden čas prodávala jako bílý prášek určený k hnojení. Jenže s rostlinami nemá vůbec nic společného.
 
JÁ TO VÍM DOBŘE, JÁ SE PTÁT NEBUDU!
Zážitky
Středa, 20 září 2017
Někdo má úžasný smysl pro orientaci, jiný se musí ptát. A někdo zabloudí i v garsonce :-). Jedna starší paní, která zrovna neoplývala jistotou při cestování, asi překonala všechny „bloudící rekordy“ – kam se na ni hrabou Jeníček s Mařenkou…
 
ARCHIV - DVOJNÁSOB NADÍVANÝ PES
Nejen duše
Úterý, 19 září 2017

(Tenhle "recept" je deset let starý, a protože má i kouzelné komentáře z té doby, počtěte si, pobavte se, "vkročte do té dávné doby!") Znáte to všichni... Dítě nedá pokoj, dokud si na rodičích nevymrčí morče. Potom následuje koťátko a nakonec štěňátko. Dítě i zvířata rostou, dítě přichází do puberty a přestává se o ně starat. A tak zoufalý rodič shání morčeti zrní, kočičce ryby a psa chodí venčit - zatímco jeho zpovykaná šestnáctileté dcera tiše hlasitě souloží ve společných prostorách paneláku, konkrétně v kočárkárně.

 
JAK NA ADOPCI?
Poradna
Úterý, 19 září 2017
Kudlanko, měla bych dotaz ohledně zbavení otcovství. Za jakých podmínek je to možné, a hlavně, jestli to možné vůbec je... Otec mého dítěte neplatí výživné. Podala jsem na něj trestní oznámení, dluh uhradila jeho matka a otec mého dítěte je nyní v podmínce, jelikož to znovu nebylo uhrazeno včas. Po zaplacení dalšího dluhu matkou se opět rozhodl výživné neplatit. O dítě nikdy zájem nejevil, byl do toho spíše tlačen mnou a jeho matkou.
 
ČESKÉ POVĚSTI A LEGENDY - CO SI PAMATUJETE?
:-)))
Úterý, 19 září 2017
Související obrázekPevně věřím, že většina z vás správně zodpoví většinu následujících otázek. Je sice pravda, že asi nejste zrovna čerství středoškoláci, ale myslím, že jsou to - až na pár těch záludnějších - opravdu otázky docela lehké. No, a pokud si nebudete jisti, vždycky se můžete podívat jak do VYLUŠTĚNÍ, tak pak ještě se poradit s wikipedií, případně si něco navíc zajímavého vygooglit. Protože naše pověsti a legendy jsou opravdu velmi zajímavé.
 
JSEM TLOUŠTÍK, A KDO JE VÍC?
Téma
Pondělí, 18 září 2017
Výsledek obrázku pro fat peopleV Čechách to mají tlouštíci těžké. Zaprvé na sebe nic moc neseženou (a když jo, pak je to něco mezi pytlem, pracovní zástěrou a teplákami) a zadruhé se na ně většina hubeňourů dívá skrz prsty. A co teprve, když se takoví oplácaní Češi jdou bavit!
 
SLÁVA NAZDAR VEJLETU!
Zážitky
Pondělí, 18 září 2017
Včera večer poštou ranní, růžové mi přišlo psaní... zpíval Jiří Suchý a podobně hezky mi to znělo do uší, když jsem si četla e-mail od Stáni (snad se nebude zlobit, když prozrazuji její křestní jméno). Nedávno byla na nějaké fuj operaci s kolenem - a ejhle, za pár dnů už zase křepčí po lukách i lesích, jen v doprovodu svého pejska Pirxe:
 
DŮVĚŘIVEJ BLBEČEK A ANDÍLEK V AUTOBAZARU
Zážitky
Neděle, 17 září 2017
Nechtěl jsem nic víc, než menší auto s jasným původem a s prokazatelným počtem do 120 tis. najetých kilometrů, v ceně kolem 60 tis. Kč. A tak jsem navštívil renomovaný pražský autobazar. Dost dobrý. I jsem si na ploše pár tipů udělal. Pak si mě všiml a ujal se mě sympatický mladík s neskrývaným pochopením pro moje požadavky.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - LOGIKA A MATEMATIKA
:-)))
Neděle, 17 září 2017
Tak si zase potrapte mozkové závitečky. Počasí ochladlo, takže se nemůžete vymlouvat na vedro, které totálně umrtvuje, ohlupuje, uspává... Je příjemné frišno, sychravý vzdoušek hlavy ochlazuje, a proto není nic, co by bránilo střelhbitým moudrým odpovědím :-)))
 
STRACH V MILÁNĚ
Téma
Neděle, 17 září 2017
Po případu tří ukradených dodávkových vozidel DHL, probíhá další šetření protiteroristické jednotky. Bylo totiž současně odcizeno 30 kilogramů zápalného materiálu. Tato krádež (v tomto období vysoké pohotovosti proti terorismu) je detektivy, kteří se zabývají prevencí proti útokům, definována jako „anomální“.
 
MOJE DĚTI, TVOJE DĚTI
Úkol pro vás
Čtvrtek, 14 září 2017
 Dobrý den, byl bych moc rád, kdybyste mi poradila, co mám dělat nebo aspoň napsala svůj názor.. Druhým rokem chodím se ženou, která je rozvedená a vychovává tři děti (dvě jsou v pubertáním věku, jedno školáček). Moc ji miluji, chtěl bych s ní založit rodinu.
 
TAK TOMU SE ŘÍKÁ ŠTĚSTÍ!
Zážitky
Čtvrtek, 14 září 2017
Stalo se to před pár dny. Georgie Knox byla ráno na cestě do práce, když jí najednou skočil přímo před auto kojot. "Slyšela jsem a cítila naráz, ale protože jsem si myslela, že jsem do něj narazila a zabila ho, tak jsem jela dál,” napsala Georgie ve svém příspěvku na facebook.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 85 - 105 z 7981
[CNW:Counter]