O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


PECUNIA NON OLET
Diskuze
Čtvrtek, 27 červen 2019
Detektivové Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) prověřují externí smlouvy, za které Středočeský kraj vyplatil externím pracovníkům celkem pět milionů korun. Pro dokumenty si policisté v úterý přišli na úřad hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové ve Zborovské ulici v Praze. Zasahují také ve Středočeské vědecké knihovně Kladno.
 
RADOSTNÁ, ALE NE PRO MNĚ
Úkol pro vás
Středa, 26 červen 2019
Jsem členem cyklistického oddílu a máme celkem velkou partu. Pořádáme pravidelné vyjížďky, i několikadenní. Už pár let s námi občas jezdí i “Zdenka”. O Zdence se všeobecně ví, že je holka “radostná”. Co já vím, tak pár kluků z naší party zcela jistě vystřídala. Někdy to bylo jen krátkodobé, někdy na sezónu. Nedávno jsem se se Zdenkou dal do řeči, a párkrát i souhlasila jít se mnou na večeři či do kina.
 
JÁ, MOJE MÁMA A VIRTUÁLNÍ SVĚT
Zážitky
Úterý, 25 červen 2019

Jitka GotterováS mojí mámou to bylo vždycky těžké. S tátou se rozvedla, když jsem byla ještě malá holka a její další tři partneři vzali nohy na ramena sotva si stihli vybalit. Ale jo, proč to nepřiznat. Utekli. Všichni. Však mě už taky kolikrát napadlo sbalit si těch pár švestek a jednou pro vždy zavřít dveře zvenčí. Jenže tady je malý brácha, kterému jsou dva roky, a já vím, že ho tu s ní nechat nemůžu. S ní a s těmi jejími záchvaty vzteku a vymyšleným světem.

 
STARÉ, ALE DOBRÉ
:-)))
Úterý, 25 červen 2019
Nemocnice. Nemusí být ani na kraji města. Pokoj, v pokoji postel. Přítomni: pacient a sestřička. V posteli ... No, asi takhle: "Sestřičko, prosím, polibte mne..." "Ale ne, pane Novák, nemůžu!!!" "Sestřičko, moc vás prosím, udělejte to..."
 
BUĎ VŮLE MÁ!
Úkol pro vás
Úterý, 25 červen 2019
Jsem hrdá majitelka malé cukrárny. Nejsem nijak nábožensky založená, a zastávám názor, že každý ať se stará o sebe, a jak ty mě, tak já tobě. Nikoho nesoudím, a když se někomu něco líbí, ať si každý dělá, co chce a jak chce, když to jiného nijak neohrožuje a neubližuje. Ale teď k mému problému – je to můj dlouholetý zákazník, kněz z blízkého kostela.
 
DEMONSTRACE NA POZADÍ CELOEVROPSKÉHO BOJE
Téma
Pondělí, 24 červen 2019
Odpor k Babišovi vstoupil do druhé fáze. První byla aktivizace přímých odpůrců, ať už politických stran nebo různých organizací. Druhá fáze je masová nespokojenost. To se změnilo poslední kauzou. Babiš je v nepřízni univerzalistů (univerzalismus – snaha obsáhnout všechno).
 
LÉTAT ČI NELÉTAT?
Fauna a flora
Pondělí, 24 červen 2019
Eva HauserováPrávě svádím urputný vnitřní boj: mám úplně přestat létat letadlem, jak to dokáží dodržovat mí radikálnější ekologičtí přátelé? Jsem na tom jako onen kuřák z anekdoty, který zanechává kouření třicetkrát denně... Popravdě zase tak moc často nelétám, ale naposledy jsem byla letos v lednu na Zanzibaru, a kdybych neměla ekologické zábrany (uhlíková stopa a klima), pomalu bych si na příští zimu začínala plánovat další dovolenou u nějakého tropického moře.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - KLÍŠTĚ, TŘEŠNĚ, CHUTĚ
U nás doma
Pondělí, 24 červen 2019
Zamilovala jsem se. No, vlastně ne tak moc, ale trošku joooo. Do svého pejska. Protože se ke mně chová tak, jak v životě nikdo. Má mne rád bez sebemenších výhrad, líbím se mu, ať vypadám jakkoliv, je mi vděčný za mou přítomnost a  - a občas mi něco předá... Ano, tentokrát mi předal klíště!!! Tedy, já ho vždy po příchodu z venku probírám, pročesávám... A hup, ta mrcha, co ji svým nezájmem (díky chemii) odpudil Kayouk, se zahryzla do mne!
 
DALŠÍ DEMONSTRACE? BUDE!
Téma
Pondělí, 24 červen 2019

Lidé s transparenty přicestovali vlakem na pražské Hlavní nádraží.Do Prahy se v neděli odpoledne sjeli lidé z celého Česka na protest za nezávislost justice a proti premiérovi Andreji Babišovi (ANO). Podle organizátorů bylo na Letné jen o něco méně lidí, než v roce 1989. Policie odhadla počet demonstrantů na 200 000, podle údajů mobilního operátora to bylo 258 000 lidí.

 
LOVE YOU ALL
Próza a poezie
Neděle, 23 červen 2019
Říkáte si doma "miláčku"? Já tím vždycky strašně pohrdala a dávala jsem to patřičně najevo, takže mi tak nikdy nikdo neříkal. Přišlo mi to trapný, zprofanovaný a k uzoufání neoriginální. Takový nějaký upatlaný prostě. Jak bych jí tak nejlíp říkal? No tak co třeba stejně, jako tý minulý. Žejo.
 
VZALI MĚ, VZALI!!!
:-)))
Neděle, 23 červen 2019
Image result for přijímací zkouškaNevím, asi je to jen milý spam, ale současně je to velmi vtipné. Jeden mládenec se chtěl stát zaměstnancem společnosti Google. Mimo jiné mu byly předloženy otázky k zodpovězení. Jeho velmi vtipné odpovědi mu sice nepřinesly žádné body ze zkoušky, ale i přesto byl do firmy Google přijat. Ano, někdy stačí mít "za kloboukem"...
 
V NEDĚLI V PODVEČER NA LETNÉ
Téma
Čtvrtek, 20 červen 2019
Image result for DEMONSTRACE PNG
Praha se připravuje na demonstraci: technické služby, policie, dopravní podnik, pražští záchranáři… Pokud vydrží horké počasí, zajistí cisterny s pitnou vodou. Policii zase dohlédne na dopravu. Dopravní podnik posílí linku metra trasy A na Hradčanskou.
 
MERUŇKOVÝ KOLÁČ S KEFÍREM
Nejen duše
Čtvrtek, 20 červen 2019
Ahoj kamarádky a kamarádi, je doba meruněk, třešní, jahod... A já bych vám chtěla nabídnout velmi jednoduchý a velmi dobrý koláč. Tenhle je přímo nezkazitelný, zvládne ho i ten největší ňouma z "Prostřeno". Dá se upéci z čerstvého i kompotovaného ovoce a vždy bude fajn. Jen nemám ponětí, jak dlouho vydrží. Protože nám vždy sotva do vychladnutí...
 
NA SAMOTĚ U LESA?
Úkol pro vás
Čtvrtek, 20 červen 2019
Dobrý den, chtěla bych se poradit s jedním problémem. Já i manžel jsme praví Pražáci, zvyklí na město a městský život. Do nedávna jsme bydleli i pracovali v Praze. Já účetní v jedné střední firmě, on jako vedoucí ve velkém skladu. Práce obou dvou byla dost monotonní a dost náročná. Na nějaké koníčky nám už nezbývalo.
 
A PAK JDE PO SVEJCH...
Zážitky
Středa, 19 červen 2019

Děje se mi teďka poslední dobou strašně zajímavý fenomén. Říkám tomu syndrom odloženého orgasmu nebo taky porno fenomén. Každou chvíli na mě někde čumí nějakej chlap. Čím to je netuším. Nějaký možná poslední hormonální vzepětí? Fakt nevim.
 
HRY NA POČÍTAČI
Téma
Středa, 19 červen 2019
Staff photo Markus PerssonNarodil se před čtyřiceti lety. Bylo to ve Švédsku, v městě Edsybyn. Na rodiče moc kliku neměl. Táta chlastal a pak se ještě dal na drogy. Ale nakonec to byl on, kdo mu určil jeho budoucí život – v chlapečkových sedmi mu táta přinesl počítač Commodore 128 a už v osmi naprogramoval svou první aplikaci. Nikdy to nebyl žádný extra krasavec...
 
KOMENTÁŘE HODNÉ DOST, I NE MOC
Diskuze
Úterý, 18 červen 2019
Tohle moje zamyšlení by spíš mělo být v rubrice "JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA?", ale protože to není ani tak popis nálady mé a mého případného okolí, anóbrž nálad vašich, je to v rubrice "DISKUZE". Chtěla bych dnes moc a moc poděkovat všem dosavadním diskutujícím, že už víceméně drží svoje klávesnice na uzdě a jednají tak, jako kdybychom se scházeli v jedné hospodě (kavárně, restauraci, doplňte si sami). 
 
ROZUMÍTE ŘEČI TĚLA?
Téma
Pondělí, 17 červen 2019
Image result for žena tělo
Podle jednoduchých signálů můžeme mít člověka lépe odhadnutého během pár minut, což se při pohovorech, na poradách, schůzích, ale i v osobním životě může hodit. Neplatí to samozřejmě obecně, ale jisté vodítko to je. Neverbální komunikace vytváří obraz naší osobnosti a dojmu, jaký zanecháváme. Řeč těla je součást osobnosti, o které většinou vůbec nepřemýšlíte. Pokud to tak je, tak s tím musíte něco udělat. Jinak si totiž můžete hodně zavařit. Hlavně v práci. Máte-li zájem, tady je pár tipů:
 
KAMARÁDKA CHODÍ NA SWINGERS
Úkol pro vás
Pondělí, 17 červen 2019
Manželka se kamarádí s Aninou už od první třídy, znají se tedy neuvěřitelných třicet let. Anka je vdaná, a její i naše manželství je spokojené. My máme dvě mrňata, oni zatím prý čekají. Problém je, že cca před rokem tahle její kamarádka s manželem začali chodit na swingers party. A od té doby je to to hlavní, o čem s mou ženou mluví.
 
PO TŘICETI LETECH ...
Úkol pro vás
Neděle, 16 červen 2019
Minulý týden jsme měli s manželem třicetileté výročí. Všechno jsem naklidila, navařila, napekla a těšila se, jak si to výročí užijeme. Manžel mi ale hned po příchodu z práce řekl, že se konečně rozhodl, a že teď už mi může říct, že mě vlastně nikdy nemiloval a vlastně si mě ani nechtěl vzít. Že to bylo tenkrát i z nátlaku rodičů, že když jsem byla v jiném stavu, a že ale celý život se mnou stejně nebyl šťastný.
 
MS MUŽŮ V SOFTBALLU - VÍTE, CO JE "HAKA"?
Zážitky
Neděle, 16 červen 2019
Poprvé v historii se softballové mužské mistrovství světa koná v Evropě. Deset červnových dní (13. - 23. 6. 2019) tak patří šestnáctce týmů, které se kvalifikovaly z regionálních mistrovství kontinentů. Dosavadním nositelem titulu světového šampiona je Nový Zéland, Češi se na MS kvalifikovali jako vítězové mistrovství Evropy 2018.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 85 - 105 z 8936
[CNW:Counter]