O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


JE LEPŠÍ BÝT OTCEM CO NEJPOZDĚJI?
Téma
Neděle, 25 červen 2017
Výsledek obrázku pro GRANDPA AND KIDOsoba, většinou z oblasti informačních technologií, která je pro svůj obor zapálená, dokáže vyřešit i obtížné problémy v rámci oboru, se mj. nazývá slovem „geek“. Také se tímto termínem označují lidé se silným zápalem pro jakékoli téma nebo jsou zaměřeni na malou část nějakého oboru. Znáte tento "terminus technicus"?
 
NA VANDRU V OPIČÍCH HORÁCH
Tady a tam
Čtvrtek, 22 červen 2017
Související obrázekBěhem našeho cestování po Etiopii projevily dvě třetiny naší výpravy - tedy manželka Joanne a naše mladší holka Mary - přání, podniknout několikadenní trek v divokých Simien Mountains. Moje chabé námitky, že na takovou akci nemáme výstroj, ignorovaly a protože jsem byl přehlasován, musel jsem se podřídit.
 
ZBYTEČNÉ RISKOVÁNÍ
Téma
Čtvrtek, 22 červen 2017
Určitě jste všichni četli či slyšeli o Otto Warmbierovi, mládenci z Virginie, který před cca dvěma lety dostal stipendium na univerzitu v Hongkongu. A víte tedy, jak to všechno s ním dopadlo… Ano, dopadlo to tragicky. Vrátil se v komatu a před pár dny zemřel. Při té příležitosti jsem si nemohla nevzpomenout na naše dvě dívky, Hanku Humpálovou a Aničku Chrásteckou, které se taky vydaly do exotických krajin. A také na vyvolené místo nedocestovaly…
 
JEŠTĚ NĚCO NAVÍC (O ŠVEJKOVI)
Diskuze
Středa, 21 červen 2017
Výsledek obrázku pro ŠVEJK PNGV prvním filmovém (a tehdy ještě němém) zpracování  Švejka - z r. 1926 - prý exceloval Karel Noll (a už ho většinou známe leda z křížovek), který si roli zopakoval v dílech Švejk na frontě, Švejk v ruském zajetí a Švejk v civilu. Z prvních tří děl vznikl po hercově smrti sestřih Osudy dobrého vojáka Švejka. Jen zčásti se dochoval Dobrý voják Švejk z roku 1931, kde hlavní postavu hrál Saša Rašilov st.
 
TAK NÁM ZAS NATOČÍ ŠVEJKA
Téma
Středa, 21 červen 2017
Tomáš HouškaTaké si říkáte, jak je dobře, že vznikne novodobá adaptace Haškova veledíla, ve kterém se mu podařilo tak hezky se vypořádat se shnilým Rakouskem? Člověk si říká, že když z veřejných peněz padne 17 mega na něčí soukromý projekt, jde jistě o něco důležitého a bohulibého, co všechny významně obohatí... Tedy zkuste si teď vzpomenout, kdy jste naposled juchali nadšením z remake nějakého filmu. Nevzpomínáte?
 
FIDGET SPINNERS
Diskuze
Středa, 21 červen 2017
Související obrázekMezi dětmi je prý fenoménem, uvidíte ho v každé třídě, na každé škole; nejen děti - i dospělí si prý s tím hrají všude - ve škole, v práci  i třeba na sportovních trénincích. Ale není každý fidget OK, například v těchto dnech na letišti ve Frankfurtu zabavili celníci 35 tun této hračky z obavy o dětskou bezpečnost.
 
VŠETEČNICE - DOVOLENÁ SNŮ
Téma
Úterý, 20 červen 2017
Image resultBudu pokračovat v letním, dovolenkovém rozjímání. Čas od času mě napadají úžasné nápady, jak zlepšit vzdělání mých dětí. Jedná se například o rychlé nalezení cca stovky nejdůležitějších míst na mapě, přečtení základních děl krásné literatury, poznání názvu a z čeho jsou jednotlivé skladby vážné hudby a podobně.
 
POSLEDNÍ ZÁVAN ŠKOLY ...
:-)))
Úterý, 20 červen 2017
Výsledek obrázku pro OTISKY RTŮ NA ZRCADLEJedna střední ekonomická škola se potýkala s velmi unikátním problémem. Mnoho dívek začalo používat novou rtěnku a chodilo si malovat ústa na WC. To bylo v pořádku, ale po nanesení rtěnky přitiskávaly dívky ústa na zrcadla, nechávajíce tak na něm desítky otisků rtů. Nakonec se ředitelka školy odhodlala s tím něco udělat.
 
LAHODY A LAHŮDKY
Nejen duše
Pondělí, 19 červen 2017
Výsledek obrázku pro domácí šťávy a likéryRozhodla jsem se zas, po pár letech, že budu "likérovat a šťávovat" - jednoduše - udělám si různé likéry a ještě různější šťávy. Tudíž už mám hotovou šťávu z drobných výhonků nejrůznějších vonných jehličnanů, uklizená je i  letos velmi povedená šťáva z bezinkových květů a teď právě se začaly macerovat nezralé ořechy.
 
BAREVNÝ STŘEDOVĚK
Téma
Pondělí, 19 červen 2017

Tomáš Houška

V posledních letech u nás pravidelně vznikají veselými granty podpořené "historické" filmy, a ty středověké mě vyprovokovaly k malému ohlédnutí za historickou realitou. Tou skutečnou, barevnou, veselou, rafinovanou. Většinou mi stačí několik fotek „jakožehistorického“ filmu, ze kterých je vidět výprava, a smutně si povzdechnu: Už zase...
 
TAKHLE SE NA TO MUSÍ...
Diskuze
Neděle, 18 červen 2017
Bydlíme (se ženou na mateřské a malým dítětem) v menším okresním městě 120 km od Prahy ve zděděném rodinném domku. Ještě nedávno jsem pracoval jako systémový analytik u místního výrobce telekomunikačního softwaru, vydělával jsem na náš region slušné peníze, žena dostávala mateřskou a docela hezky a spokojeně jsme si žili.
 
LONDON´S BURNING
Diskuze
Neděle, 18 červen 2017
Nevím, co bylo prvotní příčinou požáru londýnskýho paneláku, ale o to přeci vůbec nejde. Hořet může kdykoliv kdekoliv od čehokoliv. Stejně, jako je tupá blbost zakazovat kouření bez možnosti umožnění kouření. Kuřák prostě kouřit bude, a je daleko lepší mu to NĚKDE zabezpečeně umožnit, než to zakázat plošně. On hulit prostě bude.
 
FLORENTÝNA - ZAPEČENÉ MANGOLDOVÉ NOKY
Nejen duše
Neděle, 18 červen 2017
Jak jsem slíbila, abych vás na mangold namlsala ještě trochu víc, přidávám recept na mangoldové zapečené noky, o které se nerada dělím a které nejsem líná si udělat uprostřed pracovního dne na oběd (když mám v lednici předem připravený spařený mangold a zbytek vařených brambor ze včerejška). Případně se podívejte na můj článek na téma amarant, je v něm recept na polévku s mangoldem.
 
FLORENTÝNA - MANGOLD A JEHO PARTA
Nejen duše
Čtvrtek, 15 červen 2017
Mangold je půvabná letní zelenina, kterou si můžete v kuchyni užít skoro stejně jako vzrostlý špenát. Chutná podobně, má podobné uplatnění a podobná pravidla pro přípravu. Protože stonky mohou mít bílou, žlutou i červenou barvu, oči se vám díky němu snadno rozzáří ještě dlouho předtím, než ho naservírujete na talíř.
 
OKO SKAKAVICE ANEB KAM V ČERNÉ HOŘE
Tady a tam
Čtvrtek, 15 červen 2017

Na jihovýchodě Černé hory, na úpatí Prokletých hor, se nachází tři zajímavá turistická místa, která si rozhodně nenechejte ujít. Oko Skakavice (Sávino oko), Alipašini Izvori (Alipašovy prameny) a vodopád Grla. Jižně od města Gusinje leží malá obec Vusanje, která bude naším východiskem pro zmíněná místa.

 
KVERULANT
Téma
Čtvrtek, 15 červen 2017

logoObjevila jsem velmi zajímavý web – www.kverulant.orgVětšina veřejnosti nemá čas, prostředky, zkušenosti a vytrvalost věnovat se roky řešení konkrétních problémů ve veřejném zájmu. Vyžaduje to totiž mnoho úsilí a výsledek je navíc nejistý. Kverulant se do takových kauz systematicky již od roku 2009 pouští. Ctí právní řád, pochybné postupy se mu příčí. Jeho silou je důkladné využití všech zákonných možností.  Podává návrhy, stížnosti, žaloby, petice všem možným institucím. Obtěžuje orgány státní i místní správy s cílem sjednat nápravu.

 
LEGRACE NA PLACE - EXTRA LIDI
Téma
Čtvrtek, 15 červen 2017
Podívala jsem se na otištěné výplatnice hradních pánů. Je to, myslím, za uplynulých sedm let. Většinou je to plus minus sto tisíc měsíčně. Nejvíc mne však zarazilo, když pan Mynář (cca 125 tis. měs.) prohlásil, že „Zveřejnění platů našich má jiný dopad (provázený rizikem zneužitelnosti) u nás, zaměstnanců Kanceláře prezidenta republiky, a jiný v případě nějakého ředitele základní či mateřské školy někde ve Lhotě." - Prostě oni jsou něco jiného, lepšího, důležitějšího!
 
JE KONEC, UŽ SI NEVRZNU
Téma
Úterý, 13 červen 2017
Můj neduh spočívá v tom, že malík levé ruky se mi postupně ohnul až dovnitř dlaně, čímž mi je znemožněno nejen ten malík používat, ale i mi přímo překáží. Vrznout si na kytaru je tedy vyloučeno. Snad ještě Ddur a A7 se dá třemi prsty zvládnout (i když líp to zní na 4 prsty), ale už třeba při Cdur se malík nejen že použít nedá, ale navíc překáží tak, že to prostě zmáčknout nejde ani těma třema zbylejma. A to už ani nemluvím o barré.
 
PROJEV STATEČNOSTI!
Téma
Úterý, 13 červen 2017
Radek Banga z Gipsy.cz: Miminko není na pořadu dne | Sedmička.czRomský rapper Radoslav "Gipsy" Banga je znám svým energickým a charismatickým koncertním projevem, při kterém dokáže strhnout každého v sále. A tak vedle nesporných hudebních kvalit je právě pro tuto skutečnost uznávaným a vyhledávaným muzikantem. Minulou neděli jsme se z České televize a jejího pořadu 168 hodin dozvěděli, že dostal získal cenu od Nadace Charty 77. Tato cena je prioritně určena lidem, kteří prokázali svou statečnost nějakým zvlášť důležitým činem v boji za lidská práva, národní nezávislost, suverenitu a podobně.
 
DITA PULLMANNOVÁ, NADĚJE NEŠŤASTNÝCH PSŮ
Fauna a flora
Pondělí, 12 červen 2017
Chtěla bych vám dnes představit jednu moc bezvadnou ženskou, Ditu Pullmannovou, zakladatelku úžasné organizace, Dočasky De De, jinak parťáka projektu Se psem mě baví svět. Dočasky se zabývají umístěním pejsků v domácích depozitech, kde je jim poskytnut dočasný domov s veškerou péčí. Ale nejlépe bude, když vám o sobě a své lásce ke zvířatům a především pejskům, povypráví sama:
 
V SUPERMARKETECH UTRATÍME VÍC...
Téma
Pondělí, 12 červen 2017

Po letech se v Česku znovu hlásí o slovo inflace. Nahoru ji v uplynulých měsících tlačily především rostoucí ceny potravin. Jen v květnu jsme za jídlo zaplatili v průměru o devět procent víc než loni. Nejvíc podražil sýr, vejce a máslo. Český statistický úřad každý měsíc sleduje ceny šestadvaceti vybraných potravin a nápojů. Z dat za květen vyplývá, že potraviny v tuzemských supermarketech meziročně zdražily o 9,2 procenta. Za co a o kolik si letos připlatíme? Napoví náš přehled.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 85 - 105 z 7832
[CNW:Counter]