O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


PÁR PRAŽSKÝCH "NEJ" - 1.
Zážitky
Neděle, 30 srpen 2020
Bezejmenná pražská ulička, vedoucí z ulice U Lužického semináře na zahrádku restaurace Čertovka, leží v samém srdci Prahy na Malé straně, poblíž Karlova mostu. Je tak úzká, že jí zprvu vůbec nevidíte. Je to vlastně jen uzounký průchod mezi domy čp. 22 a čp. 24. Na to, že se blížíte k pražské turistické atrakci, vás upozorní až skupinka turistů na chodníku.
 
PROFESOR KOUTECKÝ - ZAKLADATEL
Téma
Neděle, 30 srpen 2020
Dnes by to bylo devadesát let, co se narodil lékař, chirurg a zakladatel dětské onkologie u nás, Josef Koutecký (zemřel 5.7.2019). Po listopadu 1989 byl děkanem 2. lékařské fakulty UK a prorektorem Univerzity Karlovy. Před deseti lety obdržel Národní cenu projektu Česká hlava za celoživotní dílo a výzkum v oboru dětské onkologie. A v roce 2015 převzal Cenu Neuron za přínos světové vědě v oboru medicína.
 
ČEKÁME NA VAKCÍNU
Téma
Čtvrtek, 27 srpen 2020
Klíčová složka vakcíny proti covid-19 se bude vyrábět u nás, v americké globální firmě Novavax, která má vyrábět dvě miliardy vakcín ročně, z toho půlku u nás. Koupila totiž výrobní závod Praha Vaccines. Sídlí kousek za Prahou, nedaleko Kostelce nad Černými lesy, konkrétně v oblasti Bohumile v Jevanech.
 
TAK ZAS NĚJAKÉ TO HÁDÁNÍČKO...
:-)))
Čtvrtek, 27 srpen 2020
Hele, nemlaťte mne za tu zdrobnělinu, protože ty hádanky jsou fakt pro mrňata, to bych uhodla i já... Ale abyste neřekli, tak to proložim i nějakejma ftípkama. OK. I když já osobně mám do ftipkování daleko. Ne že by mi něco bylo, to né, vegetím si docela slušně, už mám uklizenej sklep i komoru, zítra budu řezat kus lamina na poličky a potřebuju pověsit. Kytku. Ze stropu. Velkou... A vůbec nevím, jak na to. 
 
ZA ROMANTIKOU NA YUKON - 18.
Zážitky
Čtvrtek, 27 srpen 2020
Muslimové se modlí pětkrát denně. Ráno, večer a třikrát během dne. Já bych určitě pořád zapomínala, jak se znám. Pravidelnost je mi bohužel neznámým pojmem... Kde je mešita, tam je k modlitbě vyzývá muezzin, ale tady v poušti jsem se divila, když oba beduíni dělali na modlení pravidelné zastávky. Jejich víra musela být opravdu pevná Když si to uvědomíte – kolik to je modliteb do roka...
 
PROZRADIT, NEBO MLČET?
Úkol pro vás
Středa, 26 srpen 2020
Už od školy se kamarádím s Petrou. Kdykoli k ní přijdu na návštěvu, je doma i její manžel (pracuje teď z domova). Celkem často se zapojuje do naší konverzace. Je mi to sice divné, neboť chodím na návštěvu za kamarádkou, ale nijak extra mi to nevadí. Každopádně se ale jako dva manželské páry nestýkáme.
 
JAK JSEM "ZRUŠILA" PÍCHAČKY
Diskuze
Úterý, 25 srpen 2020
S píchačkami jsem přišla do styku třikrát. Poprvé po střední, když jsem byla brigádničit v obrovské fabrice na stihačky, kam jsem jezdila na sedmou. Bylo to přes celou Prahu tramvají až na konečnou, a pak ještě půl hodiny autobusem. Strašný... z té doby vzpomínám, jak jednou jsem takhle cestou tam pospávala v prázdné tramvaji, pak v prázdném autobusu, a když jsem si ve vrátnici chtěla odpíchnout, tak se na mne vrátný vyděšeně podíval:
 
PÍCHALI JSTE NĚKDY, ČI PÍCHÁTE JEŠTĚ NYNÍ?
Diskuze
Úterý, 25 srpen 2020

Určitě si ještě pamatujete na tu technickou "vymoženost", která dlouhá léta zaměstnavatelům umožňovala přehledně a snadno evidovat docházku. Ještě nedávno většina zaměstnanců začínala svou pracovní směnu "odpíchnutím" příchodu. Obvykle natiskly čas příchodu či odchodu na příslušné místo kontrolního lístku.

 
TY NESPRÁVNÉ EMOCE
Téma
Úterý, 25 srpen 2020
Utrpení je způsobeno tím, že jsme pod vlivem rušivých emocí (pýcha, připoutanost, nevědomost, hněv, žárlivost a možná ještě něco dalšího). Proč někteří lidé jsou ve stejné situaci šťastní a jiní nešťastní? Proč mně připadá super, že mám co jíst a kde spát, a někdo jiný se stejným příjmem by trpěl, že nemá stejný auto a stejnou dovolenou jako soused? Všechno to jsou rušivé emoce.
 
LETNÍ KUŘE OD FLORENTÝNY
Nejen duše
Pondělí, 24 srpen 2020
Dovolím si tomuto receptu říkat kuře na kapii, neboť nevím, jak jinak odlišit tohle moje letní kuře na paprice od klasického celoročního kuřete na paprice. Tentokrát se totiž kuře dusí na čerstvé červené paprice – čili na kapii. Vlastně se dusí v pyré z rozmixovaných pečených paprik a na závěr se zjemní smetanou, čímž vznikne skvost, na který si budete zvát hosty z širokého a dalekého okolí, abyste se o tu radost podělili.
 
VERONIČČIN CHUDINKA CHLUPATEJ
Zážitky
Neděle, 23 srpen 2020
Ahojte kočky, tak si vám musím postěžovat, co ta moje panička na mě ušila. Včera dopoledne nachystala přepravku, a protože nejsem nějaký hloupý kocour, věděl jsem, že se jede na veterinu. Na mě si ale nepřijde! Pro jistotu jsem celou noc nešel domů. Ráno jsem přišel, jakoby nic, čekala na mě výborná rybí konzerva, a protože jsem byl tedy po noční, tak jsem usnul jako kotě. Mamka mě ve spánku drapla a zavřela do té přepravky! Prostě - zase mě podvedla.
 
CO MÍVÁTE NA HLAVĚ?
Diskuze
Neděle, 23 srpen 2020
TAK DNES PÁR OTÁZEK NA TĚLO – nebo spíš „na hlavu“. Budeme si psát o kloboucích… Tahle pokrývka hlavy je pro většinu z nás něčím, co je tak trochu hudbou minulosti. Nošení klobouků se však prolíná staletími. Klobouky byly vždy pokládány za kulturní a sociální symboly, slouží a sloužily jako způsoby komunikace, reprezentují osobitý vkus a názor jejich nositelů.
 
NEBEZPEČNÝ SPORTOVEC
Zážitky
Neděle, 23 srpen 2020
Občas se povede vyblejsknout snímek, většinou zcela náhodou, který je neuvěřitelně virální - jako například ten, který vám tu přikládám. Ale i tak je možné, že jste ho ještě neviděli... Vede k zamyšlení, jak může být sport neuvěřitelně nebezpečný - nebo spíš "sportovec", který se právě šíleně naštval... Neuvážený čin, který změní život jiným lidem... 
 
SVĚT SE OBRACÍ NARUBY
Diskuze
Čtvrtek, 20 srpen 2020
Chicago Black Lives Matter Organizer Calls Lootings "Reparation ...Všechno spustil policejní zásah v černošské čtvrti Englewood. Mladistvý podezřelý při konfrontací s policií vytáhl zbraň a začal střílet. Policisté palbu opětovali a podezřelého postřelili. Po sociálních médiích se brzy nato začaly šířit dezinformace: začalo to lživým videem, zveřejněným na facebooku, ve kterém se tvrdilo, že policisté zastřelili patnáctiletého chlapce.
 
TENHLE NUDISTA SE NENUDIL...
:-)))
Čtvrtek, 20 srpen 2020
Více než 8000 lidí už podepsalo petici, která chce zabránit odstřelu divokého prasete u berlínského jezera Teufelssee. Bachyně se nedávno proslavila, když „ukradla“ na tamějším koupališti jednomu nudistovi tašku s laptopem. Snímky, na kterých nahý muž prase pronásleduje, zveřejnila řada světových médií. No, divoké prase... to je relativní: na dalších záběrech, které se vám rozhodně budou líbit, je jasně vidět, že ta prasečí maminka ani její robátka už dávno divocí nejsou...
 
CHODÍTE NA MASÁŽ?
Téma
Středa, 19 srpen 2020
Masáže v Teplicích a okolí – Dobrý masér.czKdo by neměl rád masáže... Pojem „masáž“ je odvozen od řeckého slova „massó“, což znamená mačkat, hníst. Slovní kmen se objevuje ve francouzském „masser“, které má stejný význam a také zásluhu na „zmezinárodnění“ tohoto výrazu. Masáží je ovlivněn doslova každý systém v těle, od svalů přes krevní oběh až po mentální stav. Pomáhá i při problémech se zažíváním - díky stimulaci svalstva je masáž skvělým pomocníkem při řešení zažívacích a vylučovacích potíží.
 
ZA ROMANTIKOU NA YUKON - 17.
Zážitky
Středa, 19 srpen 2020
Mustafa nás opravdu probudil brzy ráno a přinesl nám tradiční oblečení do pouště: pruhovaný chlamys a bílý přehoz přes hlavu. Podívala jsem se na Alaina a nemohla jsem zadržet smich... vypadal jako by ho právě pustili z kriminálu, ale já jsem asi taky nevypadala jinak. V kuchyni nám potom Zohra vytvořila z toho bílého šálu turban na hlavu a k snídani nám připravila "brik tunisiene" s tuňákem a harrisou.
 
DÁM ZDARMA. ZN: JEN DO DOBRÝCH RUKOU
Téma
Úterý, 18 srpen 2020
Nebudu blbě napínat. Jde o videorekordér Panasonic s HD 250GB, nepřijímá ovšem DVB T2, takže se už hodí jen pro STA nebo kabelový rozvody, čímž je mi úplně naprt. Já to chytám přímo z žižkovskýho vysílače, kterej mi čumí rovnou na pavlač. Samozřejmě má i šuplík DVD/CD. Sloužil mi skvěle ještě vlóni pro DVBT, ale pro DVBT2 neslouží.
 
ŠKOLA VOLÁ: "VEM SI NÁHUBEK!"
Diskuze
Úterý, 18 srpen 2020
Čerstvé zprávy z městyse Pozořice o udatném boji s pandemií – č. 5Od úterý 1. září bude v Česku ve vnitřních prostorách, jako jsou obchody, obchodní centra a pošty, v MHD či ve školách mimo třídy povinné nošení roušek, uvedl v pondělí po zasedání rady vlády pro zdravotní rizika ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. Opatření má podle něj bránit šíření koronaviru po začátku školního roku.
 
KONEČNĚ VYSVĚTLENÍ, CO JE TO COVID!!!
:-)))
Úterý, 18 srpen 2020
Česká poštaPůvodcem a vynálezcem koronaviru COVID-19 je Jára Cimrman. V letech 1915 - 1919 se věnoval výzkumu virů, bakterií a epidemií, protože chtěl s jejich pomocí zastavit První světovou válku. Počítal, že po nakažení všech bojujících stran všichni vyhlásí kapitulaci a po podepsání míru dostanou od Járy vakcínu na uzdravení. První vytvořený virus poslal Jára v roce 1917 do Španělska na testy. Ovšem v laboratoři jim utekly myši. Ty pak roznesly virus mezi lidi (na tzv. Španělskou chřipku zemřelo asi 50 milionů lidí).
 
VŠECHNO JE ÚPLNĚ JINAK
Úkol pro vás
Pondělí, 17 srpen 2020
Včera jsem měli s manželem třicetileté výročí. Manžel mi řekl, že teď už mi může říct, že mě vlastně nikdy nemiloval a vlastně si mě ani nechtěl vzít. Že vlastně to všechno bylo přání a vůle jeho rodičů a on se prostě podřídil. A tohle mi řekne po tak dlouhé době společného soužití ... Jsem úplně zničená a nevím, co mám dělat. Je pravda, že jsem vždy, když jsem se z manžela snažila dostat větší emoce, ničeho nedosáhla. On opravdu nikdy neprojevoval nijak moc lásku a city, ale vždy jsem si myslela, že to je prostě tvrdý "chlap". 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 85 - 105 z 9563
[CNW:Counter]