O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


DETEKTIV SEDLINA
Próza a poezie
Čtvrtek, 13 únor 2020
Filip Klecírek hleděl nepřítomným pohledem před sebe do zdi. Sedí v kalhotách na posteli, pod sebou zmuchlané prostěradlo. Teprve relativně nedávno mu bylo dvacet let – a už je více méně odsouzen k nebytí. Dostal šestnáct let – a to mu ještě při odvolání ubrali. Zatím si odseděl pár měsíců. Všechno má tedy teprve před sebou. Kdyby měl nějaký smysl pro humor, nejspíš by se usmál. Ale kde by ho měl vzít?
 
DÁM OSKARA ZA MOUDROU RADU!
Úkol pro vás
Úterý, 11 únor 2020
Tohle, o čem vám dnes budu  psát, se na Kudlance už párkrát přetřásalo, a stejně tak se občas řeší i jinde. Dokonce si myslím, že to v současné době leží v hlavách mnoha dalších lidí - a nejen jako drobný problém. Ptáte se co? KNIHY. Ty krásné papírové, brožované i vázané, beletrie i naučné, knihy nejrůznějších kvalit, stáří, oborů, cen... Všechny ty, které máte doma.
 
OBRANÁŘI, SLÍDIČI A VELCÍ BOJOVNÍCI
:-)))
Pondělí, 10 únor 2020
(pozor - jen pro otrlé nátury!) Mnozí policisté používají k výkonu služby dva, v některých případech i tři psy, každého v jiné specializaci, a jsou tak schopni vyhledávat výbušniny, drogy nebo akceleranty. To znamená, že jsou v permanentním nasazení. Kam lidské oko nedohlédne, co lidské ucho nezaslechne, může odhalit školený čich těchto úžasných policejních psů.
 
ORKÁNOVÉ PERLIČKY
Zážitky
Pondělí, 10 únor 2020

Image result for many booksV pátek jsem odjela na Rokycansko, napadlo tam tochu sněhu a já si chtěla užít krapet zimy. V sobotu bylo nádherně, ale sníh už roztával, neděle ta už byla vypečená; celý den jsme vyklízeli zahradu, v očekávání toho nejhoršího.Vítr se přiřítil kolem desáté a burácel pak celou noc.

 
SABINA ČI CIARA - ZUŘÍCÍ HURIKÁN
Diskuze
Neděle, 09 únor 2020
Image result for orkánV neděli se přihnala do Evropy ze severního Atlantiku nebezpečná bouře Sabine (Ciara) doprovázená silným větrem. Nejprve udeřila na Britské ostrovy. Narušen je i provoz letišť, včetně londýnského Heathrow. Do Česka dorazí nejsilnější poryvy větru během pondělního rána a dopoledne.
 
DIETA I FYZIOTERAPIE - ZNÁTE TO?
:-)))
Pátek, 07 únor 2020
Přijde paní k lékaři s tím, že má malá ňadra a že by chtěla mít větší. Lékař jí říká: "Bude vám to sice připadat velice divné, ale budete-li si je denně přesně v 16:00 masírovat krouživými pohyby a předříkávat u toho 'Kolo kolo mlýnský'; uvidíte, jak se vám prsa v krátké době krásně zvětší." Paní se tedy poctivě denně přesně o čtvrté masíruje, leč jednoho dne jede v tento čas vlakem - a co teď… 
 
HRŮZOSTRAŠNÉ VIDEO Z PŘEJEZDU
Zážitky
Pátek, 07 únor 2020
Video, které tak vzrušilo snad každého, kdo měl možnost to sledovat, případně i proslov pana tamějšího starosty, už bylo konečně vysvětleno. A - mj. se také na sto procent potvrdilo, že je nebezpečné vynášet soudy bez přesné znalosti všeho, jak to skutečně bylo. Takže tedy:
 
LIDSKÁ BLBOST NEZNÁ MEZÍ
Zážitky
Středa, 05 únor 2020
Za devatero horami, za devatero řekami žil - byl jeden chlápek. Nebyl to ani extra pán, ani šéf, ani extra podnikatel, prostě jen obyčejný, postarší chlápek. A ten se, milé kamarádky a milí kamarádi, jednoho dne logicky rozhodl, že že nebude podporovat státní rozpočet jednoho Absurdistánu, že si začne vážit svého zdraví a přestane kouřit, prostě s tím sekne. Jak řekl, tak učinil.
 
SEDMILETÝ ZLOBIVÝ KNÍRAČ
Diskuze
Středa, 05 únor 2020
Potřebuju radu! Moje sestra má psa, je to kříženec knírače, takové na pohled velmi, velmi milé stvoření. Jenže - oni mají dvě téměř dospělé děti, oba chodí do práce, a i když se snaží tomu psovi dopřát, co jde, tak cca tři čtyři hodiny denně je doma úplně sám. No, a poslední dobou on dost zlobí.
 
S KŘÍŽKEM PO FUNUSE?
Diskuze
Středa, 05 únor 2020

V těchto dnech krasobruslařským sportem ve Francii otřásá sexuální skandál. Úřady vyšetřují bývalého trenéra Gillese Beyera, kterého jeho bývalá svěřenkyně Sarah Abitbolová (nyní čtyřiačtyřicetiletá) ve své právě vydané knize obvinila ze zneužívání. Policie se teď snaží najít možné další oběti. Nařčení čelí i další dva bývalí trenéři. Tenér ji údajně znásilňoval od patnácti let, prý se o tom ale dodnes bála promluvit.

 
KYTIČKA SNĚŽENEK
Zážitky
Středa, 05 únor 2020
Bylo to dávno, v minulém století, když jsem nosívala mamince malou kytičku sněženek. Kupovala jsem ji na rohu před Dětským domem, kam jsem téměř denně jezdila do čítárny v prvním patře. Později, sotva o desítku let, jsem je dostávala já. Kupodivu, obě ty kytičky byly většinou ve stejném stavu: tedy pomačkané, povadlé. Já je měla po dlouhou cestu domů v kapse (pamatuju se, že stály celé dvě koruny), mí nápadníci  mi je většinou věnovali až před domem, když jsme se loučili poslední pusou. 
 
TYKAT – ČI VYKAT?
Diskuze
Středa, 05 únor 2020
Občas se zatoulám i na jiné servery. Krom technických, zabrousím i na jeden politický, do kterého přispívají známí, bývalí i současní opoziční politici, novináři a ostatní sympatizanti. Ne, nemám v úmyslu mu zde dělat reklamu a tím i případný odliv příznivců Kudlanky. Navíc - s mnohými názory převážné většiny tamních, pečených vařených, stejně nesouhlasím.
 
BEJVALKA SI NEDÁ POKOJ
Úkol pro vás
Pondělí, 03 únor 2020
Chodím s přítelem čtyři měsíce. Plánujeme společnou budoucnost, vše je vynikající, kromě jedné věci. Jeho bývalka, se kterou se rozešel téměř před osmi měsíci, ho stále bombarduje textovkama. Zpočátku to vypadalo nevinně, psala např., kdy mu pošle peníze, co mu dluží apod. Jenže v poslední době přicházejí textovky od ní téměř každý den a jsou stále osobnější.
 
JAK SE CHOVAT?
Úkol pro vás
Pondělí, 03 únor 2020
Pracuji v advokátní kanceláři, jsme tu spíš jako jedna velká rodina, než normální zaměstnanci. Všichni se dobře a dlouho známe a doposud jsem myslela, že máme navzájem výborný vztah, podmínky a komunikaci. Doposud. Ale co se stalo: jeden z mých kolegů se před několika dny pokusil zabít. Všichni jsme z té zprávy byli v šoku.
 
JAK OBALIT A OSMAŽIT – 1.
Nejen duše
Pondělí, 03 únor 2020
Tak nejprve si „rozebereme“ návod na řízečky: vepřové maso - nejlepší je krkovička - nakrájíme přes vlákno na plátky. Každý asi o hmotnosti 80 až 100 g. Důkladně je naklepeme, lehce osolíme, opepříme a ještě jednou slabě naklepeme, či spíše rozklepneme do požadovaného tvaru.
 
SLIBY - CHYBY!!!
Téma
Neděle, 02 únor 2020
Tak jsem pořád čekala, kdy už konečně ona Žena, s velkým „Ž“, nám podá slibovaný raport o své misi proti oligarchovi Babišovi. Nejspíš nemá čas, protože jakžto souputnice Miliónu chvilek je nesmírně zaměstnána skartováním letáků, na kterých tvrdili, že Česká republika bude muset vracet stovky milionů... Tedy korun. Bez velkého povyku totiž proběhla v České televizi i v tisku zpráva, která toto tvrzení popírá.
 
JAK JSEM SE PODÍLELA NA ZLOČINU
Zážitky
Neděle, 02 únor 2020
Zhruba před půl rokem nám v ložnici bouchla televize. Byl to takový malý, celkem nevinný „puf“ zvuk, a umřela. Měla toho docela dost za sebou, však taky ještě patřila do rodiny CRT. Mě to naplnilo nezměrným optimismem, že konečně se o víkendech nebudu budit do kreslených pohádek. Ono totiž jejich sledování Honzu - od dětských let našich dětí - ještě nepřešlo a komu by se chtělo vstávat a chodit dolů do obýváku, že.
 
KORONAVIRUS LETEM SVĚTEM
Téma
Čtvrtek, 30 leden 2020
„Světová zdravotnická organizace (WHO) ve čtvrtek večer kvůli koronaviru vyhlásila globální stav zdravotní nouze. Koronavirus se objevil už ve 20 zemích.“  Snažím se nemyslet na ty „moc nemocné“ lidi tam daleko v Asii, jak to musí být pro ně hrozné. My si tu skuhráme s obyčejnou virózou – kdežto tam bojují v zoufalství o život. Neumím si představit, co bych dělala, být v jejich situaci. V situaci rodičů, kteří mají nemocné děti, v situaci lidí, na které doktoři nemají čas, připadně v situaci těch, které už nechali na pospas…
 
TAKY VIRÓZUJETE?
Zážitky
Čtvrtek, 30 leden 2020
Ne, nic extra se neděje, jen jsem se kamarádsky připojila k davu těch, co kašlou, kejchají, teče jim z nosu a vůbec jsou právě teď totálně k ničemu.  Mj. už je to o něco lepší, už jsem schopná i házet Kajoukovi doma balónek a za jeho okamžité doručení je odměňovat kousíčkem suchého masa. A konečně přemýšlím i o nějakém tom jídle pro sebe. Celé dva dny jsem se tu zatím jen povalovala jak opuštěný kus něčeho někde v trávě :- )))
 
HACKATON – ANEB KDYŽ SE CHCE, VŠECHNO JDE
Diskuze
Úterý, 28 leden 2020

Vše vzniklo vyhlášením absurdní státní zakázky na informační systém a e-shop pro elektronické dálniční známky - za 401 milionů. Takových peněz! Testovací e-shop elektronických dálničních známek, který o víkendu naprogramovala skupina dobrovolníků, navštívilo za prvních 22 hodin 176 tisíc uživatelů a na tomto webu - fairznamka.cz - provedli 13 971 transakcí.

 
NO, NENÍ TO ZAS AŽ TAK NESLUŠNÝ...
:-)))
Pondělí, 27 leden 2020
Katolický kněz byl poctěn večeří na počest 25 let působení na farnosti. Přední politik a člen církevního shromáždění byl pověřen, aby pronesl malý projev. Opozdil se, a tak se kněz rozhodl, že také řekne pár slov: "Názor o této farnosti jsem si udělal na základě první zpovědi, kterou jsem zde slyšel. Myslel jsem, že mě poslali na tohle strašné místo snad za trest ...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 85 - 105 z 9286
[CNW:Counter]