O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


DLUHY DLABOU ZE TVÉHO TALÍŘE
Téma
Středa, 25 duben 2018

Výsledek obrázku pro exekuce png

V ČR je každou hodinu zahájeno 75 exekucí, přičemž celkově je nyní vymáháno 332,6 miliard korun. Uváděný počet exekucí zahrnuje i tzv. bezvýsledné exekuce – tedy i ty, u kterých je vedeno insolvenční řízení, takže samotný výkon exekuce u nich z toho důvodu nemůže být prováděn. Nejvyšší podíl obyvatel starších 15 let v exekuci žije v Ústeckém (18,1 %) a Karlovarském kraji (17,4 %). Na Ústecku a Mostecku se tento problém týká dokonce každého pátého člověka.
 
STAR WARS NADE VŠE!
Úkol pro vás
Úterý, 24 duben 2018
 Moje kamarádka je milá, hodná, chytrá a krásná po všech stránkách. Bohužel, to se absolutně nedá říct o jejím stylu oblékání. Její šatník se skládá prakticky jen z až na zem dlouhých hábitů, a cokoli ve skříni má, svetry, trička apod., má jediné s logem Star Wars nebo Disney. V práci si ji sice cení, protože má výborné výsledky, ale když se posílá někdo na nějakou konferenci nebo jednání mimo podnik, nikdy to není ona.
 
MILÁ DCERO,
Téma
Úterý, 24 duben 2018
Výsledek obrázku pro mom and daughterMilá dcero, brzy ti bude sedmnáct a já prožívám krizi středního věku jako bič. Ono když se promíchá tvoje puberta s mojí krizí, vznikne zóna výbušnosti s rizikem výbuchu více než 1000 hodin ročně. Holt nemáme to jednoduché. Už jen dostat tě na tento svět nebylo vůbec jednoduché.
 
MĚLA JSEM ZEMŘÍT
Zážitky
Úterý, 24 duben 2018
Související obrázekAnita Moorjani, Indka, která vyrůstala v tradiční hinduistické rodině uprostřed převážně čínské a britské společnosti a kterou odmalička silně ovlivňovaly nejrůznější kulturní a náboženské zvyklosti, onemocněla rakovinou.
 
KAMARÁD TAKY RÁD?
Úkol pro vás
Pondělí, 23 duben 2018
 Vítám anonymitu zdejší poradny, a myslím, že se třebas mezi vámi najde někdo, kdo má podobné zkušenosti a případně problém stejný, jako já... Ono to je ale poněkud složitější. Jsem ženatý, s manželkou jsme svoji už dva roky, a vše mezi námi funguje báječně, I když já jsem orientací bisexuál. Manželka vše o tomhle i o mé minulosti ví, a je s tím v pohodě. Jenže to považuje přesně tak, jak jsem napsal – za minulost.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - VŠEHOCHUŤ
:-)))
Pondělí, 23 duben 2018
Tak zas něco pro bystření mozkových závitků - tentokrát to je všehochuť, takže může zabodovat každý - alespoň trochu... Abych pravdu řekla, já věděla správnou odpověď jen na tři otázky. Nejspíš budu muset víc číst nějaké ty magaziny a ne jen sledovat televizní čtyřiadvacítku, případně ostatní "politický cvrkot". Jednak poslední dobou už přestává být zcela zábavným, druhak je čím dál tím méně zajímavý.
 
ZAMILOVAL JSEM SE DO CIKÁNKY
Úkol pro vás
Pondělí, 23 duben 2018
 Nedávno jsem se seznámil s absolutně nádhernou dívkou. Je milá, veselá, rozumíme si. Jenže nějak se stalo a po naší relativně krátké známosti otěhotněla. A teď přichází problém – je to cikánka. A moje rodina cikány – slabě řečeno – vůbec nemá ráda, nevěří jim.
 
ŠKODÍ VEJCE VAŠEMU SRDCI?
Téma
Neděle, 22 duben 2018
Velikonoce jsou za námi, zbylá vajíčka spotřebována v povelikonočních salátech a pomazánkách. Kolik jste jich za ty minulé týdny snědli? Je to moc nebo málo? Ohrozilo to vaše zdraví? Jaké množství je neškodné? Odpovědi hledala německá organizace Medizin transparent.
 
ŘEKLO BY SE - DROBNOST, MALICHERNOST - ALE...
Úkol pro vás
Neděle, 22 duben 2018
 Dobrý den, chtěla bych se s vámi poradit ohledně venčení pejska. Máme malého maltézáčka, který je veselý a velice přátelský. Sousedé mají zas miniaturního knírače, který je úplně stejně velice přátelský. Naši psi spolu vychází velice dobře – ovšem, jen přes plot. Jakmile vyjdeme ven je to absolutně o něčem jiném.
 
VÝPOVĚĎ JEDNÉ CHYTRÉ HOLKY
Téma
Neděle, 22 duben 2018
Každý z nás touží po velké lásce. Věkem se sice názory i nároky na intenzitu mění, ale pořád jsou pro nás vztahy jedním z nejdůležitějších faktorů pro spokojený a naplněný život. Když se k tomu přidá plná peněženka a vydařené děti, jsme na vrcholu blaha. O zdraví nemluvím. Ale co s tím, když se něco pokazí?
 
HUMOR ZVANÝ ČERNÝ...
:-)))
Čtvrtek, 19 duben 2018
Výsledek obrázku pro horror joker pngJde starší muž lesem, když uvidí na cucky rozstříleného chlápka. No nic, pokračuje v procházce a opodál z potoka vyčnívá utopená žena. Po pár metrech najde roztrhaného chlapce, a u cesty plačící děvčátko. "Co se ti stalo, holčičko?" ptá se soucitným hlasem chlápek. "Tatínka mi zastřelil myslivec, maminka se utopila, když se šla napít, bratra mi roztrhal medvěd..." škytá holčička.
 
AUTOSTOPAŘI?
Úkol pro vás
Čtvrtek, 19 duben 2018
 Potřebuju poradit od někoho nezávislého ohledně autostopu. Jedná se o to, že manžel chronicky rád bere stopaře. Bydlíme kousek za Prahou, a hodně lidí stále místo čekání na vlak popojede autobusem, a pak přejde na stop. No a manžel tvrdí, že jednak lidem pomáhá, a druhak i on má zpříjemněnou cestu.
 
NEŠIKOVNÝ CTITEL?
Úkol pro vás
Středa, 18 duben 2018
 Mám takový veselý – (snad) problémek. Je mi 42 let, pravidelně cvičím, udržuju se, chodím ke kadeřnici, snažím se dohánět ujíždějící vlak, a řekla bych, že mi to ještě v rámci možností celkem jde. Pracuju v celkem velké firmě, máme tu IT oddělení a právě s jedním IT kolegou mám ten problém… Tzn., nevidíme se denně, jen když se něco přímo v naší kanceláři stane, tak někdy přijde on.
 
REAGUJETE SPRÁVNĚ?
Téma
Středa, 18 duben 2018
Výsledek obrázku pro jestřáb origami PNGVětšina lidí zná staré pravidlo – napřed se nadechni, počítej do desíti, teprve pak nějak reaguj. Jenže většina lidí to ale nevydrží, a začne to “řešit” okamžitě. Z pusy vylítne všechno a hned, byť by to dotyčný tak nemyslel, ruce a nohy zareagují okamžitě a často i bez rozmyslu. Nedávno jsem slyšela vyprávět velice zajímavý příběh. Třeba jste ho už někde slyšeli…
 
KUŘECÍ JÁTRA PODLE FLORENTÝNY
Nejen duše
Středa, 18 duben 2018
Při psaní dnešního článku jsem si dost živě vybavila příhodu, kterou mi kdysi dopřál můj drahý muž. To bylo tehdy, když jsme si spolu odskočili oslavit nějaké hodně kulaté výročí svatby do Paříže. Než se mi podařilo na víkend zabezpečit děti, domácnost i zvířata, přilítla jsem na letiště dost hladová a dost na poslední chvíli.
 
VĚŘÍTE NA POVĚRY? – „POVĚSTNÁ 13“
Téma
Úterý, 17 duben 2018
Jak jsem uvedl, z doby, kdy jsem válčil jako novinář, mám pár vzpomínek, na které nezapomenu. Myslím na naše nepodložené pověry. Říkáme si, že pověry jsou blbost, ale stejně nás více méně ovládají. Hranice mezi pověrou a fobií na pověry, je tenká a člověk může docela snadno skončit i u psychiatra.
 
ZÁKAZ PITÍ ALKOHOLU NA ULICÍCH
Téma
Úterý, 17 duben 2018
Související obrázekObecně platí, že alkohol se v Praze nesmí pít u zastávek MHD, na autobusových a vlakových nádražích, na vltavských ostrovech, v mnoha parcích, vnitroblocích domů, v blízkosti dětských hřišť anebo u obchodních center. Podle návrhu, který předložila radnice, by měl zákaz nově platit na Malostranském, Anenském, Dražickém, Maltézském a Velkopřevorském náměstí či v Nerudově, Karmelitské, Mostecké, Rámové a Bílkově ulici. Později přibyly ještě tři ulice u Betlémského náměstí - Náprstkova, Karolíny Světlé a Anenská.
 
PRO DOBROTU - POZDĚ DO PRÁCE
Úkol pro vás
Úterý, 17 duben 2018
 Dobrý den, potřebuju poradit jak se sousedem…Jsem doma s dcerkou na mateřské a mám souseda, který je vdovec a stará se sám o dvojčata. Moje dcerka chodí do stejné školky jako jeho dvojčata. Bylo mi jich všech líto a slovo dalo slovo a já jsem se nabídla, že mu pomůžu s braním holek do školky, když mám stejně stejnou cestu.
 
NAKUPUJTE U ODBORNÍKŮ
Zážitky
Pondělí, 16 duben 2018
Tak jsem se definitivně rozhodl, že už s tím starým haj*zlem po dvaceti letech nechci mít nic společnýho! Zase začal protékat napouštěcí ventil, už asi po třetí měněnej, taky se přidal i vypouštěcí ventil ... a vůbec! Konec! V OBI jsem si z vystavenejch vybral krásnej, lesklej, chytrej, voňavej, jak Donaldovy rakety (to bude posezeníčko, mňam.
 
O DEPRESI A JARNÍ NADĚJI ...
Téma
Pondělí, 16 duben 2018
Obvykle přichází jarní deprese po dlouhé zimě z nedostatku vitamínů. Avšak v současném jaru mohou vyvolat depresi spíše neustávající špatné zprávy. Jen za posledních 7 dnů … Zemřel Juraj Herz – kultovní film Spalovač mrtvol jsem viděla snad 5x, Petrolejové lampy a Habermannův mlýn jsou vždy silný zážitek, zemřel Miloš Forman – poděkování patří televizi za nasazení jeho filmů.
 
ZÁKEŘNÁ ZBRAŇ - JED 4.
Téma
Pondělí, 16 duben 2018
Výsledek obrázku pro jedyNic netrvá věčně, a tak i v tomto oboru přichází nová doba. Respektive - nová doba, nové jedy. Každá doba má „svoje“. Například osmnácté století je ve znamení arzeniku. Arzenik se stává běžně dostupný ve formě jedu na krysy. A tak tehdejší kriminalistická praxe přímo volala po jednoznačné metodě, jak detekovat arzen v těle oběti.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 85 - 105 z 8301
[CNW:Counter]