O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


VŠETEČNICE - VÁNOČNÍ CUKROVÍ JE TADY…
Téma
Středa, 29 listopad 2017
Image resultAno, vánoční euforie je v plném proudu a útočí na nás ze všech stran. U nás je naštěstí vše – téměř - v klidu. Manžel se účastní jen pokud já něco zorganizuji a děti očekávají, že vánoční čas znamená především haldy napečeného vánočního cukroví, poslech vánočních písniček, různé vánoční kreativní aktivity a konečně napětí a překvapení z dárků.
 
JAK STARÁ A ODKUD JSOU "ČESKÁ" VEJCE?
Diskuze
Úterý, 28 listopad 2017
Výsledek obrázku pro polská vejce prodávana jako českáPřestože stále více spotřebitelů údajně preferuje při nákupech potravin české výrobky, vozí se do ČR stále více potravin ze zahraničí. Platí to mimo jiné i pro vejce, ačkoli v kvalitě, nákladech na produkci a ceně dodávek vajec do maloobchodních sítí je Česko plně konkurenceschopné v rámci celé EU.
 
JEJÍ POSTEL JE PRŮCHOĎÁK?
Úkol pro vás
Úterý, 28 listopad 2017
 Tak nějak jsem v šoku. Nejsem žádná pruderní puťka, ale teď si najednou vůbec nevím rady. Starší dcera studovala necelý rok na VŠ v zahraničí a nedávno se vrátila zpět. No a já jsem náhodou vyslechla, jak vypráví mladší sestře své nové zkušenosti a zážitky. Což by bylo zcela v pořádku, kdyby to nebyly především zážitky sexuální.
 
JAK PAN TOMÁŠ ORTEL O PTÁKA PŘIŠEL
Diskuze
Pondělí, 27 listopad 2017
Ne teda, že bych na to koukal. To by bylo na mý síly. Stačilo, že mi ráno rádio řeklo, že Zlatýho Slavíka opět vyhrála staletíma ověřená sestava. Kdo taky jinej, žejo. Jistě podle zásady: "Vítězná sestava se nemění". I kdyby mi to rádio neřeklo, věděl bych to taky. Jen mi přišlo divný, že rádio, oproti jinejm letum, mlčelo o dalších místech v pořadí.
 
ZEMANOVA CESTA
Téma
Pondělí, 27 listopad 2017
Premiérka Mayová vystoupila opět ostře proti Rusku a jeho údajnému ovlivňování voleb v západních zemích. Je viděl obrovský strach z propíchnutí informační bubliny, kterou vytvořily vládnoucí elity na celém Západě. Tento strach je spíše hypotetický, skutečné informace o aktivitách Ruska nejsou dokázané, spíše se operuje s možnostmi, které dnešní informační technika umožňuje.
 
ZAŠLÁ SLÁVA - ŽENA V SEDLE
Tady a tam
Neděle, 26 listopad 2017

Norma

Dnešní vypravování bude patřit k příběhům, které jsou svědectvím o lidské píli, vytrvalosti a pokoře. Ve své době hrdinové z příběhů Zašlé slávy vynikali svojí houževnatostí a je dobré si je připomenout s respektem k jejich nezdolnému entusiasmu a odvaze čelit nepřízni osudu. Velká pardubická steeplechace je nejstarší a nejtěžší překážkový závod v Evropě. Jeho historie sahá do konce 19. století. V jeho dlouhé historii vyhrála závod pouze jedenkrát žena.
 
ČERVENÁ ŘEPA
Nejen duše
Neděle, 26 listopad 2017

O červené řepě toho bylo napsáno již spoustu, protože ve své tvrdé dužnině ukrývá množství vitamínů a minerálů a je známá přílohová zelenina. Ovšem – nemusíme ji jíst jen naloženou na kyselo… Čerstvou stačí přistrouhat k trošce mrkve, rukoly, cherry rajčátkům a hrsti oliv. Hotový salát pak zakápnout limetovou šťávou, dozdobit petrželovou natí a slunečnicovými semínky.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - PAN UČITEL A RŮŽENKA
U nás doma
Neděle, 26 listopad 2017
Tak jsem brzy ráno v půl deváté konečně vylezla ven, pevně rozhodnutá, že dnes to bude opravdu velká ranní procházka. A vydala jsem se tedy opačným směrem než obvykle - tedy ne jen obejít blok, sebrat a odložit Kayovy hovínka, počkat, dokud z něj nevykape poslední čůrání - a namířila si to kolem Billy někam dozadu. Asi po dvaceti minutách jsme potkali krásnou slečnu v nádherném, jednoznačně na míru šitém kabátku.
 
KOLIK STOJÍ BLECHA
Zážitky
Čtvrtek, 23 listopad 2017
Výsledek obrázku pro POŠTÍPANÁ OD BLECHVAROVÁNÍ: V pruběhu čtení se u vás může vyskytnou nutkavá potřeba se podrbat. Jsem čistotná. Myslím. Alespoň podle obecných měřítek. Sprcha je moje kamarádka. Ovoce a zeleninu drhnu kartáčkem. Syrové vejce bych do úst nevzala. V tramvaji se přidržuji malíčkem, který následně dezinfikuji. Nádobí myji ihned po použití a v tekoucí vodě. (Již brzo v myčce, panebože!) Mám krátkosrstého psa, protože chlupatý se mi zdají tak trošku... schmuzig.
 
KDYŽ DO FIRMY ZABLOUDÍ "ÍTÝ" (AJŤÁK)
Diskuze
Čtvrtek, 23 listopad 2017
Související obrázekPracuji v nevelké firmě v městečku mezi horami. Někde uprostřed Moravského Slovácka. Je tady krásně. Lidi tady chodí pravidelně v nedělu do kostela, takovým exotickým hrátkám, jako jsou krojované hody, taky ještě neodzvonilo, a světe div se, i děti a mládež se nastrojí do krojů. Prostě jiný kraj jiný mrav a rozhodně – nic proti.
 
ZAJÍMAVOSTI VESMÍRNÉ A NESMÍRNÉ
Zážitky
Středa, 22 listopad 2017
Vesmír je záhada sama o sobě. Bílá hmota, černá hmota, temná energie, trpaslíci a díry, to všechno nás obklopuje a člověk si ani neuvědomuje, co se tam děje a co je všechno možné... Našla jsem pár zajímavých bodů, které by se vám snad mohly líbit. I když každý normální člověk ví o vesmíru hodně, přesto doufám, že najdete něco, co jste ještě nevěděli…
 
STŘÍLEJTE, JE JEDNO NA KOHO...
Téma
Středa, 22 listopad 2017

„Střílejte. Je jedno na koho. Je potřeba to urychlit,“ nařídili nám. „Každý začal střílet, dvě nebo tři rány za sebou. Trvalo to patnáct dvacet minut. Neměli jsme na výběr. Bylo nám nakázáno střílet bez rozdílu jak na policisty, tak na demonstranty,“ vypověděl jeden z ostřelovačů na italské televizi Canale 5, která patří do impéria založeného a spoluvlastněného Silviem Berlusconim. V roce 2014 v Kyjevě na Ukrajině zemřelo 80 lidí.

 
TRVÁ TO DLOUHO A STÁLE NIC
Úkol pro vás
Středa, 22 listopad 2017
 V roce 2015 nám zemřela matka a uspořádání dědictví se ujal můj bratr, se kterým žila. Bratr se měl podle závěti postarat o prodej všeho co šlo a veškeré uspořádání a vyplacení rovným dílem nás všech ostatních, celkem čtyř sourozenců. No a už to trvá celkem dlouho. V roce 2015 nám zemřela matka a uspořádání dědictví se ujal můj bratr, se kterým žila. Bratr se měl podle závěti postarat o prodej všeho co šlo a veškeré uspořádání a vyplacení rovným dílem nás všech ostatních, celkem čtyř sourozenců. No a už to trvá celkem dlouho.
 
ON, ONA A "TO" - ZVYKEJME SI, PŘÁTELÉ!
Diskuze
Pondělí, 20 listopad 2017
Výsledek obrázku pro hlava v dlaníchBritský učitel, působící i jako evangelický farář, možná přijde o práci, protože oslovil skupinu dětí jako dívky: „Výborně, děvčata.“ Průšvih byl, že byl mezi nimi i transgenderový student, který se identifikuje jako chlapec. Poté, co učitele Sutcliffa ostatní opravili, okamžitě se omluvil a považoval tím celou věc za vyřízenou.
 
MAXIDOBRÉ MINIŠÁTEČKY
Nejen duše
Neděle, 19 listopad 2017
Tohle těsto je neuvěřitelně dobré a dá se z něj vyrobit mnoho lahodností. Pokud se nerozhodnete přímo pro šátečky či koláčky, můžete zkusit i koláč... Vykrojila jsem z těsta 4 kruhy do dortové formy. Na první kruh v dortové formě jsem na těsto dala švestková povidla s rumem, dala další kruh těsta a ten natřela tvarohovou nádivkou, další kruh těsta a potřela meruňkovou marmeládou a navrch poskládala jablka, pokrájený na plátky a posledním kruhem těsta přikrýt  a propíchat špejlí.
 
ZNALOST ZÁKONŮ NEOMLOUVÁ
Téma
Neděle, 19 listopad 2017
Jedny volby skončily a hned nás čekají další. Tentokrát volby prezidentský. Svýho koně mám, ale nejde mi teď o to, kdo zvítězí. Zarazila mě kandidatura několika osob, na základě deseti podpisů senátorů (tak i přípustná kandidatura na základě dvaceti podpisů poslanců, k tomu ale letos nedošlo). Nechci hodnotit (ne)mravnost zákona, kterej zcela automaticky předpokládá, že jeden každej poslanec má nutně shodnej názor na osobu prezidenta, jako dva tisíce lidí, anebo jeden každej senátor má shodnej názor, jako pět tisíc lidí.
 
ZA KORUNU??? NO NEKUPTE HO...
Diskuze
Sobota, 18 listopad 2017
Výsledek obrázku pro sad dog jack russellPředvánoční atmosféra brnká na struny naší dobrosrdečnosti a my se rozhlížíme po dárcích a pozornostech pro naše blízké. Ale ne pro všechny... Jsou i tací, kteří jednoduše dostanou padáka... Proč mám pocit, že by inzerát neměl vypadat třeba nějak takhle? "Hledám dočasné hlídání pro svého pejska. Z vážných osobních důvodů ho bohužel nyní nemohu mít u sebe. Situaci řeším, ale momentálně hledám okamžitou pomoc. Svěřím proto pejska do dobrých rukou ideálně s možností kontaktu. Můžete-li pomoc, prosím kontaktujte mne na..."
Ale ne - dejte kačku, a je váš...
 
ROZVERNÉ SOŠKY PRAŽSKÉ
Zážitky
Středa, 15 listopad 2017
Ale ale, byla jsem téměř nařčena, že jen myslím na smilstva :-)). Ale kdepak, děvuchy a mládenci, to ti dávní pradávní předkové naši si zalaškovali a nechali nám tu na památku nějakou tu sošku, která by se mohla klidně účastnit v Kámasútře... Je jich plno, opravdu... A - nejen v Praze :-)))
 
JE TO FAJN, ALE LEZE TO MOC DO PENĚZ
Úkol pro vás
Středa, 15 listopad 2017
 Před půl rokem se k nám přistěhovali noví sousedé, téměř stejný pár důchodců, jako my s manželem. Padlí jsme si s nimi tak nějak do oka a velice brzy jsme se každý víkend začali pravidelně scházet. Večer probíhá vždy tak nějak podobně, partička karet, pustíme si film, sklenička - no a vždycky k tomu patří i večeře.
 
JAK JSEM DĚKOVALA DOKTOROVI
Úkol pro vás
Středa, 15 listopad 2017
Výsledek obrázku pro doctor PICTURE pngPo poradě s vámi vyhrála buchta. Tím tříposchďákem, co jsem se vytahovala, byly nakonec  „míša-řezy“ a „nebe v hubě“. Tak se to fakt jmenuje a rodina a známí to neustále vyžadují. Prostě jsem vystřihla to nejlepší, co umím. Večer jsem pekla, míchala krémy. V časných ranních hodinách mazala, polévala atd., okolo osmé jsem jela do práce. Vtom mi volala kolegyně, že má pro mne brambory z vlastní zahrádky. No, nekupte to...
 
VŠETEČNICE - NEŠTĚSTÍ NECHODÍ PO HORÁCH
Téma
Úterý, 14 listopad 2017
Image result…ale, bohužel, po lidech. A někdy si dokonce vybere lidi, kteří si to zaslouží co nejméně. Tento víkend byl jedním z těch bláznivých. Spousta práce kolem domu a ještě větší kolem zahrady. Loučení se s podzimem a příprava všeho na zimu chce svůj čas.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 85 - 105 z 8075
[CNW:Counter]