O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


HOROR ZVANÝ PUBERTA
Úkol pro vás
Čtvrtek, 21 červen 2007

 Tak jsem tu a žadoním o radu, co si počít... Po třech letech si konečně otec vzal na týden k sobě naši dceru (předtím si na víkendy sem tam brával jen syna, ji ještě nikdy nechtěl, neměl zájem). Po týdením pobytu se mi domů vrátil naprosto neskutečně protivný cizí fracek (ne že by s ní dřív nebyly sem tam problémy, ale teď to byla síla... ).

 
KAŽDÁ ZMĚNA NEMUSÍ BÝT K DOBRU
Téma
Středa, 20 červen 2007

Milá kudlanko, na Tvoji stránku chodím už nějakou dobu s velikým potěšením. Připadá mi, že opravdu spousta problémů pramení z toho, že si ženská ve vztahu nedokáže udržet hrdost a jistou míru nezávislosti a odstupu. Před nějakou dobou jsem o podobném tématu diskutovala s jedním kamarádem. Ptala jsem se ho, proč nechce žádný vážnější vztah.

 
LETNÍ ZELENINOVÉ VAŘENÍ
Nejen duše
Středa, 20 červen 2007

Prázdniny se blíží mílovými kroky, cena zeleniny v obchodech se příjemně snižuje a za chvíli bude dost zeleniny i na zahrádkách. Kuchařkám i strávníkům přichází čas letních zeleninových obědů a večeří. Typickou letní večeří je, myslím, běžné lečo. Ovšem z kombinace – rajčata, papriky a vajíčka se dají vyrobit i různá jiná rychlá jídla - jen trochu podobná leču.

 
NÁSTĚNKA - ANEB NA VĚDOMOST SE DÁVÁ...
Téma
Středa, 20 červen 2007

 Kudlanky a kudlánci, v poslední době jste projevili přání, aby byla na Kudlance zřízena  NÁSTĚNKA, kam by se mohlo napsat cokoliv zajímavého, nutného, případně nějaký vzkaz pro všechny atd. Ale - co vám budu vypisovat všechny možnosti, vždyť to sami dobře znáte... Nástěnka, pominu-li ty vynucené, které se zdobily k různým výročím, je super věc.

 
VODNÍ SVĚT VE ŠKOLIČCE
Naše dětičky
Středa, 20 červen 2007

Ahoj Danielo a všichni Kudláňáčci, včera jsem se byla podívat ve škole, kam chodí můj syn. ZŠ Plzeňská, Praha 5. Mají tam keramický kroužek, paní učitelka na keramiku je úžasná a v minulém měsíci se dokonce zúčastnili výstavy i v italském městě Urbania. Proč ale píšu, chtěla bych vám všem, kteří mají ještě dnes čas, doporučit jejich keramický bazar.

 
ČÍM ZAHNAT HLAVABOL Z PŘEMÍRY ALKOHOLU
Nejen duše
Středa, 20 červen 2007

 Jestli pak všichni víte, jak jednoduše a na úrovni  předejít kocovině? Dělejte přestávky. Organismus spaluje alkohol rovnoměrně - asi 7,5 g za hodinu (litr vína tedy spálí asi za 13 hodin). Pokud nebudete pít příliš rychle, do mozku bude alkohol přicházet postupně v množství, které jej méně zatěžuje. A - nezapomeňte na jídlo!

 
MALÉ ŽENSKÉ PROBLÉMY
Téma
Středa, 20 červen 2007

Milí Kudlaňáci, potřebuju poradit, ano, ale ne s mužským, s naší malou. Ono  výchovou dětí je to všelijaké. Máme devítiletou dcerku Petru a už opravdu nevím, co děláme špatně. Ona je jedináček, tudíž částečně rozmazlená. Taky se vaše děti nafukují kvůli každé drobnosti? Mluví s vámi na půl huby“ nebo kuňkají, že jim není rozumět? Na všechno odpovídá: Nevim.“

 
NESHODY V MILOVÁNÍ – II.
Manuály
Úterý, 19 červen 2007

 Říká se, že tenhle problém řeší jeden ze tří párů. Ano, téměř 30 procent mužů chodí denně se svou partnerkou do postele, aniž by se spolu milovali.Týká se všech typů lidí bez ohledu na věk či délku vztahu. Samozřejmě, že pro muže je nesmírně těžké přiznat, že už necítí touhu. To už je skoro snadnější přiznat sexuální poruchu.

 
NESHODY V MILOVÁNÍ - I.
Úkol pro vás
Úterý, 19 červen 2007

 Milá Kudlanko, mám dlouhodobý problém, na který jsem včera opětovně poukázala a tím se situace mezi mnou a manželem opět vyhrotila. Je nám s manželem 38 let, jsme spolu 16 let a posledních pět šest let upadá náš sexuální život. Dříve řekněme prvních deset let, jsme v této oblasti neměli problém.

 
HLUBINNÁ ABREAKTIVNÍ PSYCHOTERAPIE
Téma
Pondělí, 18 červen 2007

V současné době je neskutečné množství všelijakých „berliček", které mají pomáhat lidem z trampot, které by neměli, kdyby žili o něco klidněji, vyrovnaněji. Ale - od dob pradávných lidi fascinovaly všelijaké ty „nadpřirozené mocnosti, schopnosti různých šamanů, kouzelníků, mágů.

 
BILINGUÁLNÍ DĚTI - ANO ČI NE?
Diskuze
Pondělí, 18 červen 2007

 Čím dál tím víc Češek a Čechů žije kdesi ve světě, či si berou za své partnery "cizince". A pak časem zákonitě přichází  na přetřes otázka: jakou řečí bude naše dítě mluvit? Ale stejně tak i v ČR čeština čím dál více prorůstá anglickými výrazy, které používají všichni, kteří chtějí být „in" - zejména ve velkých městech. 

 
POSTELOVÝ PROBLÉM MUŽE POST-STŘEDNÍHO VĚKU
Diskuze
Neděle, 17 červen 2007

Paní a panny Kudlanky, rád bych se na Vás, jako na ženy v postelových problémech a postelových polohách jistě zkušené, obrátil se svým vlastním postelovým problémem. Jsem už zcela bezradný... chodím kolem postele jako mátoha - jako chudák pan Tůtaj ze soudniček Fr. Němce. Cejtim se taky jak vostuda baráku, nevim kam bych vrazil, pohnutě stírám slzu...

 
ROZCHOD? NA VŽDYCKY?
Úkol pro vás
Neděle, 17 červen 2007

 Dobrý den, s přítelem jsme byli spolu tři roky a oba jsme věřili, přestože jsme mladí (mě je 20, jemu 26), že jsme stvořeni jeden pro druhého a chtěli jsme se v budoucnu vzít a mít spolu děti. Přes jeden rok u nás bydlel (celé podkroví našeho domu jsme měli sami pro sebe, k jeho rodičům do bytu si jezdil jen pro věci a spal tam jen když jsem nebyla doma).

 
KAMARÁDKY, KAMARÁDI - PORAĎTE MÉ KAMARÁDCE
Úkol pro vás
Pátek, 15 červen 2007

 Milá Kudlanko, mám v práci prima kolegyni, která se nemá ráda... Ano, takhle bych to skoro shrnula. Já bych jí moc chtěla pomoct a poradit, ale nějak nevím jak. Je to chytrá a hodná holka, bohužel, když je tu toho na ní moc, tak je protivná a nevychází s okolím. Okolí jí to samozřejmě dá najevo a ona je pak ublížená; že přeci to a to myslela dobře.

 

 
INČINY OLEJÍČKY A OCTÍKY
Nejen duše
Pátek, 15 červen 2007

Jsem osobně spíš „degustátor“ - něco si udělám k jídlu a pak to ráda dochucuji tím, co mě právě napadne. A tak si dělám různé „octíky“. Nejdříve ty octy a oleje nachutnáš jen tak samotné, a pak to zkoušíš na jídlo. Třeba jsem si říkala, že ze šalvěje by byl divnej ocet a skutečnost je, že je super, dochutit si tím třeba čočku je báječný.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 24. TÝDNE
:-)))
Čtvrtek, 14 červen 2007

 Lidi, jak snášíte tahle vedra, dusna, horka, prach, smog, pyl... a ostatní podobné libůstky začínajícího léta? Kolik stupňů máte tam, kde pracujete? Kolik doma? Sluní na vás svítíčko skrz zavřená okna do klimatizované prostory, temperované na "chladno", nebo otvíráte dveře, okna (pokud to možností a vedení dovolí), pouštíte ventilátory a současně zapíjíte prášky proti "bolestem z ofouknutí a průvanu"?

 
MÁM SE TO SNAŽIT ŘEŠIT?
Poradna
Čtvrtek, 14 červen 2007

 Dobry den, obracim se na Vas s dotazem, vlastne s zadosti o radu. Je mi 24 a 4 roky chodim/jsem chodila s pritelem, ktery je stejne stary, oba studujeme vysokou skolu. Vloni v lednu odjel pritel na semestr studovat do zahranici, vratil se v kvetnu, ja pak odjela na 4 mesice v rijnu, vratila se v unoru 2007 a nyni jsem od brezna zase pryc.  

 
GENEALOGIE - ODKUD JSME?
Téma
Středa, 13 červen 2007

Kdo by nechtěl vědět, kde vlastně před několika staletími sídlili jeho předkové, odkud přišli do zdejšího středoevropského prostoru? Lidé šlechtického původu většinou dobře znají svůj rodokmen. I když ani ten nemusí být vždy nejspolehlivějším vodítkem. Manželská nevěra kvetla i v temném středověku... "Plebejci"  to ale mají každopádně horší.

 
KDYŽ ROZHODNOUT - TAK S ROZUMEM
Úkol pro vás
Středa, 13 červen 2007

 Milá Danielo,  delší dobu mně trápí problém kolem nevěry mého partnera, se kterým jsme 2 roky a zjistila jsem, že už téměř více jak půl roku se schází s vdanou paní. Musím podotknout, že nejsme manželé, pouze spolu žijeme,  máme každý své děti z předchozích manželství. Nevím, jak se mám chovat, vím přesně, kdy mi lže a jsou spolu, nebere mi mobil, atd. 

 
VIŠŇOVKA Z HUMPLU
Nejen duše
Středa, 13 červen 2007

 Včera jsem byla pro "něco" ve zdejším supermarketu a málem mi vypadly oči... měli tam krásné skoro černé buclaté višně, bratru i sestře za "pouhých" 69,- Kč. No, neberte to... Hned jsem si vzpomněla na recept, který mám pro vás schovaný, z krásného Humpolce poslaný. Já ještě s přípravou počkám, jestli najdu levnější, 

 
KUDLANKA PROSÍ SVOJE DRAHÉ A MILÉ
Úkol pro vás
Úterý, 12 červen 2007

 Ahoj lidi, během noci ze včerejška na dnešek, asi do středně dopoledních hodin, byla Kudlanka vzata něžně do náruče a přenesena z jednoho hostingu na druhý. Konkrétně - Kudla už není na www.pipni.cz, ale na www.ignum.cz. Pochopitelně, že se mohou vyskytnout (a jak to vypadá, tak vyskytují) určité drobné zádrhele - takže vás chci poprosit, aby cokoliv vám nejde, jste mi nějak - jakkoliv - popsali a buď sem, nebo e-mailem poslali.

 
<< Začátek < Předchozí 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 Následující > Konec >>

Výsledky 8317 - 8337 z 8537
[CNW:Counter]