O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


MEXICKÁ RÝŽE A TRIKY SE SEKANOU
Nejen duše
Čtvrtek, 23 srpen 2007

To jsem si jednou, už je to mnoho let, objednal na truckstopu sekanou s bramborovou kaší, tedy americký „meatloaf". Servírka, stará půvabná dáma v černých a přímo elegantních šatech, s krajkovou zástěrkou a krajkou ve vlasech (oblečení to na americkou servírku v podřadné restauraci dost neobvyklém), mne vzala kolem ramen, naklonila se a do ucha mi zašeptala:

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - V.
:-)))
Čtvrtek, 23 srpen 2007

Svatba - jeden z nejkrásnějších dní vašeho života, na který se vzpomíná po celý život. Obřad oslavující lásku muže a ženy v sobě skrývá sladké drama již celá staletí. Uspořádání svatby záleží především na vašem přání a fantazii. Ať už zvolíte svatbu v zámecké zahradě, romantickém hotelu nebo skromné posezení

 
SPAGHETTI ALLA PUTTANESCA
Nejen duše
Středa, 22 srpen 2007

Jsem líný a mlsný (báječná kombinace). Dnes vám nabízím recept na špagety, které dokáže kdokoli spáchat za 20 min. Existuje X receptů tohoto názvu, ale držme se toho, co je vyzkoušené. Tenhle opravdu ověřený (Jamie Olivier + italské zkušenosti) recept dokáže uspokojit i milovníka Itálie.

 
JEDNOU ZA ČAS "ZNÁSILNĚNÁ"
Úkol pro vás
Středa, 22 srpen 2007

 Milá Kudlanko, mám trápení. Asi bych měla jít za nějakým psychologem, sexuologem, ale já to prostě nezvládnu, neumím si představit, že bych někde měla nahlásit své jméno, adresu atd. a pak říct, jaký mám problém. Protože asi na "tohle" nejsou žádné prášky, tak si stejně nemyslím, že bych dostala nějakou extra radu.

 
HAMTY HAMTY
Téma
Úterý, 21 srpen 2007

Tak jako jsou tací, co jezdí do ciziny kvůli tomu, aby mohli na*írat příbuzné nebo se vytahovat na večírcích, tak jsou i hromadílkové. A zařizoválkové. Ti si nepořídí dům se zahradou od architekta proto, že by to hlavně sami chtěli, a že by se jim to právě takto líbilo.

 
PAUL POTTS, DEALER OPERNÍCH ÁRIÍ
Zážitky
Úterý, 21 srpen 2007

Naše Superstar je jen jednou z mnoha variant talentové soutěže, která je úspěšná v mnoha zemích světa. (Podobná byla kdysi i u nás, tehdy se jmenovala „Hledáme nové talenty".) Díky těmto soutěžím  se během krátké doby v celém světě vyrojila záplava dobrých zpěváků, z nichž někteří mají šanci udělat „díru do světa".

 
"PÁR" DNŮ V ALPÁCH...
Tady a tam
Pondělí, 20 srpen 2007

Lidi jsou různé. Co člověk, to individualita. A tak se i jedna obyčejná situace, o které každý z nás máme určitou představu, může diametrálně lišit v představách a hlavně v provedení. Vezměme například takovou DOVOLENOU. Oficiálně je dovolená čas, který věnujeme na své zotavení. 

 
JE TO JEJÍ ŽIVOT...
Úkol pro vás
Pondělí, 20 srpen 2007

 Máme dvě děti a v podstatě do nedávna bylo všechno docela fajn. Dcera (ta starší) je nyní v předmaturitním ročníku, respektive do něj teď od září měla nastoupit. Ale poslední týdny máme doma peklo. Prostě oznámila, že se na školu vykašle, že to je stejně zbytečnost, ztráta života (!) a že si už zařídila místo jako au-pair někde v Anglii.

 
JAK SAMA NA SEBE?
Téma
Neděle, 19 srpen 2007

Hrozně ráda se setkávám s lidmi. Ať už s přáteli nebo jen známými, případně i s někým, koho neznám, ale chtěla bych ho poznat. Nevím, čím to je, protože jsem v podstatě plachá, stydlivá, nikde nejsem středem pozornosti. Mnohokrát mám i pocit, že lidi jsou nesnesitelní. Všichni, sakumprásk!

 
KDYŽ JÁ HO TAK MILUJU, MAMINKO...
Úkol pro vás
Neděle, 19 srpen 2007

 Milá Danielo,  jsem dlouholetá čtenářka Kudlanky a jako hodně přítomných jsem "kudlančí závislák".. Potřebuju se hlavně vypovídat a asi si i přečíst  co na to ostatní - já vím - „má ty svatá prostato..." Moje 20ti letá dcera rok a půl chodila a z toho rok žila s přítelem. Po maturitě sehnala dobrou práci 50 km od našeho bydliště; on bydlí na polovině cesty.

 
V CHALOUPCE U LESA II.
Tady a tam
Sobota, 18 srpen 2007

 Svoje dnešní vyprávění o naší chaloupce bych ráda věnovala pohledu do dávné minulosti našich nejvyšších hor. Jak se asi ocitla ona a jí podobné na stráních vysoko v horách? Co přimělo lidi budovat si domovy v tak těžkých podmínkách? Vždyť v nížině by vše bylo mnohem snazší? Je to až zvláštní, jak stejné jsou v jistých ohledech osudy lidí už celé věky ...

 
KUDLINEC, BABINEC...
Téma
Pátek, 17 srpen 2007

 Minulý týden se znovu sešlo pár  příslušnic zvláštního rodu "kudlankovitých" (kliknout, prosím) - bylo to - jak jinak - moc fajn. Asi všem došlo, proč jsem tak "nenápadně" vyzvala přispěvatelky k předhození svých receptů z lístkového těsta: ano, v předevečer sešlosti jsem nakoupila a další den,

 
"OHO" NEBO "SCHL"? - II.
Téma
Pátek, 17 srpen 2007

Ahoj Danielo, a ostatní Kudlanky, před pár dny jsem při pročítání jednoho diskusního fóra narazila na jednu zajímavou věc, říkala jsem si, že to vyzkouším, a protože jsem si vzpomněla na jeden zdejší článek řešící "oho" nebo "schl", že se s tipem i podělím :-))). Docela nově se v různých kosmetických salónech objevila "nová" metoda epilace, cukrovou pastou.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 33. TÝDNE
:-)))
Čtvrtek, 16 srpen 2007

Počasí můžeme cítit jinak, než jak ukazuje teploměr. Ne vždy teplota, kterou objektivně změříme na teploměru, odpovídá tomu, jak teplo a chlad vnímáme na vlastní kůži. Taková je prostě „pocitová teplota". Ta je v horkých dnech zvyšována větší vlhkostí vzduchu, lidé říkají, že je dusno.

 
NA CHALUPĚ A DOMA
Úkol pro vás
Čtvrtek, 16 srpen 2007

 Jsem tři roky vdaná, máme ročního chlapečka a já najednou tohle. Byla jsem se sestrou u ní na chalupě a když švagr jel domů, tak jsem se svezla s nim, že nakoupím nějaké dobroty a na otočku se vrátím. Když už jsem tedy byla v Praze, tak ať mě hodí domů, že se osprchuju.       

 
AŽ MOC VELKÉ VEDRO
Próza a poezie
Čtvrtek, 16 srpen 2007

Bylo vedro k zalknutí. Vypila jsem už druhou láhev citronády. Monotónní drkot stolního větráku mi šel pěkně na nervy, navíc jsem měla pocit, že mi z něho začíná bolet hlava. Na práci se nedalo soustředit. Prostě nejlépe by bylo natáhnout se na gauč a usnout, ale předtím hezky pod sprchu. Bohužel jsem se rozhodovala moc dlouho.

 
CHLAPI JSOU PROSTĚ POTVORY!
:-)))
Středa, 15 srpen 2007

 Šla jsem včera z nákupu, na zádech báglík, v každé ruce tašku. Protože jsem šla od metra cestičkou mezi stromy lemovanou lavičkami, neodolala jsem a na jednu se rozsypala. Sedím si sedím, pozoruju cvrkot a - ejhle: blížila se ke mně jedna zamilovaná dvojice. Jestli jim bylo dohromady přes padesát... Obírali se vzájemně jak doma po půlnoci, nekoukali vpravo, vlevo.

 

    

 
NESKUTEČNÉ ZISKY, VĚŘTE MI...
Téma
Úterý, 14 srpen 2007

Volala mi jedna paní. Dokonce se představila a protože volala mobilem na mobil, mám i její číslo. A hned, že slyšela, jak jsem chytrá a schopná, že má něco pro mě úžasného, že to musím slyšet... Jela a jela, přesně tak, jak říkávala moje babička milovaná, jako šlejfírna.

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - IV.
:-)))
Pondělí, 13 srpen 2007

Víte, čemu se říkává "Nemoc knížat, králů a umělců"? V hodně knížkách bývali popisováni chudáčci ubožáčci feudálové s nohou na podnožce, nohou děsně bolavou; tak bolavou, že její majitel byl nesmírně protivný na celý svět... Ale - touhle nemocí trpí mnoho lidí každé populace, bez rozdílu v sociálním postavení. Ano, dna - neboli metabolické onemocnění, postihující klouby. Ty jsou pak oteklé a převelice bolestivé.

 
TAK TROCHU NEVĚRNÁ
Úkol pro vás
Pondělí, 13 srpen 2007

 Znáte to - některá je „tak trochu těhotná", další zas „tak trochu mrtvej". A tak se na vás obracím spolu s jedním pisatelem dotazu s touto otázkou: může být i „tak trochu nevěra"? "Dobrý den, potřeboval bych poradit, je líbání nevěra? Přítelkyně mi tvrdí, že se s nim jen malou chvíli líbala a že se mi omlouvá, že to vlastně ani nic moc neznamenalo, a že to vlastně ani prý nevěra nebyla, když se s ním nevyspala..."

 
ALENKOMÁNIE A PEČENÍ NA SLANO
Nejen duše
Pondělí, 13 srpen 2007

Jo, je to tak, myslím, že  nejvíc je na Kudlance Alenek. Alenek všeho druhu, stáří, rozměrů, států. Nevzpomenu si na všechny, tak mě nekamenujte... Aličko, štíhlounká, co máš už dvě velký děti, Alenko-studentko, co máš mimi, Alenko yukonská... tři holky, všechno kanadské Alenky.      

 
<< Začátek < Předchozí 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 Následující > Konec >>

Výsledky 8317 - 8337 z 8667
[CNW:Counter]