O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - XII.
:-)))
Středa, 07 listopad 2007

V Jokohamě, v přístavu, kde noc vládne tmou, loučí se tam námořník se svou dívenkou. Japonečce malé slzičky stékají, když jeho rety rudé slova lásky šeptají: „Má Japonečko malá, dřív než zvadne sakur květ, moje láska neskonalá, donese mně k tobě zpět. Ta chvíle rozloučení rozplyne se jako dým, a potom, děvče milé, budu navždy jenom tvým."

 
"UMĚNÍ" SPREJERŮ
Téma
Středa, 07 listopad 2007

Denně chodíme kolem a už si toho ani nevšímáme. Už přehlížíme tu nechutně počmáranou stranu našeho okolí. Posprejované zdi, nádraží, tramvaje, vozy metra -  prostě všechno. To nejsmutnější na tom je, že si sprejeři vybírají místa, která byla nedávno natřena, úplně nové budovy, školy, školky, dětská hřiště... A - už se nestydí sprejovat ani národní památky...

 
ŘÍKÁNKY PRO HEZKÝ DEN
Próza a poezie
Úterý, 06 listopad 2007

Je zima, sychravo, blátivo a bouravo. Autem na vlastní nebezpečí... ostatně i po chodníku, že? Městská zima je šedivá, slunce se prochází vysoko nad špinavými mračny a jen zřídkakdy pronikne až k nám. Pár veršovánek - jen tak pro potěchu duše - svými slokami teď poruší vaše pracovní zanícení a vyvolá snad usměvnou a příjemnou náladu...

 
KOUŘÍTE?
Diskuze
Úterý, 06 listopad 2007

 Mám pár otázek pro kuřáky i nekuřáky. Nemyslím teď kouření v práci či restauracích atd., ale doma, respektive v domě, kde bydlíte. V domě, kde bydlí mimo vás ještě další sousedé. Osobně jsem nekuřák, ale když ke mně přijde na návštěvu kuřák, nemám problém mu nabídnout popelník a těch pár jeho hřebíčků do rakve snesu. Není to v ložnici a mám dost času si vyvětrat - takže proč ne? 

 
IDEÁLNÍ POLOVINA
Právní
Pondělí, 05 listopad 2007

 Dobrý den, ráda bych se informovala ve věci dědictví. Můj manžel zdědil po mamce 1/2 baráku a druhou 1/2 mají jeho bratranec a sestřenice. Můžou prodat svoji půlku bez manželova souhlasu? A jak mám taky rozumět  "ideální polovina"? A  co si můžeme dovolit a co ne??? Děkuji moc za odpověď.

 

 
NECHCETE KOŤÁTKO?
Fauna a flora
Pondělí, 05 listopad 2007

Kočička Prdlouška AlenyT. přivedla na svět nová koťátka - nedávno se jí narodilo pět malých chlupatých miminek. Dvě jsou černá - kočička a kocourek, dva jsou zrzavobílí kocourci a jeden „flekatý kocourek, kterej vypadá jako reklama na kočičí žrádlo“. Koťátka jsou zdravá a hezká, určitě by to byl hezký dárek - však do Vánoc budou jistě připravena na cestu k novým páníčkům.

 
CO VŠECHNO SE MUSÍ, CHCEME-LI ...
Diskuze
Pondělí, 05 listopad 2007

 Kudlanky a Kudlánci, dostala jsem  zajímavý dopis od jedné z vás - od KITI. Jedná se o "styl zdravého způsobu života", o to, co a jak správně dělat, abychom byli zdrávi fyzicky i duševně. Nu, asi bychom se takto dožili oněch slibovaných 120 let (prý tolik je možné se ve zdraví a plné vitalitě dožít, kdybychom...).

JAKÝ JE VÁŠ NÁZOR?      JAK JSTE NA TOM SE SVÝM ZPŮSOBEM ŽIVOTA?

 
ACH TA MAGIE...
Úkol pro vás
Neděle, 04 listopad 2007

 Dobrý deň! Pozerala som tu niektoré články. Veľmi pekne prosím o radu. Mám problém, z anjelského písma som sa dozvedela, že mi škodí moja teta. Býva na dedina ako moji rodičia. Ona sa veľmi dlho venuje čiernej mágii. Teta má vraj so satanom diabolskú zmluvu. Má na každého z rodiny vypracovaný pentragram a každého ničí inak.

 
TĚŽKÝ ŽIVOT SLEČNY KRYSAŘÍKOVÉ
Fauna a flora
Neděle, 04 listopad 2007

Objeví-li s v nějakém slovním spojení pes, vždy jde o něco nemilého. Psí počasí, psí nálada, chování řeznického psa, psí oči... nikde žádná romantika, nikde žádné štěstí. A nebo třeba psí život. Slečna krysaříková dospěla k názoru, že nejkřiklavějším a možno říci přímo transparentním příkladem psího života je ona.

 
NE, NENÍ LEPŠÍ NĚCO, NEŽLI NIC
Úkol pro vás
Pátek, 02 listopad 2007

 Dobrý den, ahoj všem, asi bude pro mnoha lidí tento text nezajímavý, ale pro mě je to docela osudový krok. Jsem s přítelem 5,5 let, mezi touto dobou jsme měli dost problémů. Už jsme se během této doby cca třikrát rozešli a zas se k sobě vrátili. Naposledy, když jsme se rozešli, tak jsem se rozhodla, že změním celý svůj život a tak jsem se odstěhovala do Prahy. Našla jsem si práci, která mě baví a i pár kamarádů.

 
ZVÝŠENÍ VÝŽIVNÉHO PRO NEZLETILÉ - FORMULÁŘ
Výživné
Pátek, 02 listopad 2007
 

Dobrý den, prosím laskavě o zaslání formuláře na zvýšení výživného - a mám ještě malý dotaz. Proč musím napsat Žádost o zvýšení výživného 3x? Mám všechny 3 vyhotovení zaslat na soud? Nebo mám poslat 1 bývalému manželovi, 1 si nechat a 1 zaslat na soud? Děkuji za odpověď, B.H.

 
LEGRACE NA PLACE
Téma
Pátek, 02 listopad 2007

 To se nám toho v poslední době seběhlo.... Jiří Čunek se rád strefoval do Romů. A oni zuřili. Teď se dočkali. Jejich úhlavní nepřítel odchází. Přestože jim Čunek leží v žaludku, ještě jednou se s ním chtějí sejít.  A trochu ho potěšit. Do Prahy vyšlou delegaci, která předá Čunkovi speciální dárkový balíček.

 
VE TMĚ JE KAŽDEJ ČERNEJ...
Poradna
Čtvrtek, 01 listopad 2007

 Dobrý den, obracim se na Vás s prosbou o pomoc. Již dva roky jsem vdaná, s manželem jsme měli problémy a já shodou okolností potkala někoho, koho jsem již znala. Tak jsem se od manžela odstěhovala a již dva měsíce bydlim jinde; ale stále si nejsem jistá, zda dělám dobře. Manžel mě nejdřív prosil, ať se vrátim, že se vše změní. Nyní spolu ještě občas komunikujeme.

 
CHÁNOVSKÝ FANTOM A RADIÁTORY
Diskuze
Čtvrtek, 01 listopad 2007

 Obyvatelé Chánova nejen že neplatí městu nic za bydlení a dodávky energií, ale ještě si ve spánku nebo ve chvíli nepozornosti nechali odmontovat (za použití speciálního nářadí) a poté ukrást (ze zavřených a zamčených domovů) topná tělesa ústředního vytápění – tedy litinové radiátory.  

 
ROZMARNÉ RITUÁLY
Manuály
Čtvrtek, 01 listopad 2007

 Rituály se používají od pradávna. Vymýšleli je vojevůdci, kazatelé, vládci - všichni, kdo chtěli někoho ovládat. Ovládat tak, že ovládaný nejen souhlasil, ale přímo se cítil poctěn, když se děje mohl zúčastnit. Nejvíce rituálů se pojí k náboženství - různá náboženství, nejrůznější rituály. Dávají příjemný pocit sounáležitosti.

 
KUŘECÍ STEHÝNKA à la LOUKOTKOVÁ
Nejen duše
Středa, 31 říjen 2007

Paní Jarmila Loukotková byla také skvělá kuchařka, i když prý vařila draze, pracně a nezdravě. Dlouho dodržovala tradici, že novou knihu s přáteli oslavila "žratvou" pro potěchu i jako úlitbu bohům. Přátelům, kteří ji ponoukali, aby napsala kuchařku, splnila přání knížkou plnou nejen vaření, ale i vzpomínání a vyprávění. Jako voňavou vzpomínku přidávám jeden její recept:

 
CHYTRÁ ŽENSKÁ...
:-)))
Středa, 31 říjen 2007

 Následující text jste dost možná už někteří četli - ale stejně, je to roztomilé, že? I když nápad má hodně "much", i když by se to asi takhle provést nejspíš nedalo, už jen ten vtip stojí za to Wink. My tu většinou řešíme samé smutné záležitosti, tak proč si nepředstavit, že by to šlo vymyslet a provést s humorem? Tak, jak to po svém rozvodu vyřešila tato duchaplná dáma...

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - XII.
Próza a poezie
Středa, 31 říjen 2007

Dnešní hádání bude trochu jiné. Chtěla bych vám připomenout jednu známou,  velice milou paní, kterou - jak jsem přesvědčena - všichni známe - alespoň "tak trochu". Většina z nás se dozajista setkala s jejím dílem. Ne, myslím, že každý, protože - ale nebudu už víc napovídat....  Budu ráda, když si  - právě dnes - na ni vzpomenete...

 
FAKT - TOHLE OPRAVDU MUSÍTE POSLAT!
Téma
Úterý, 30 říjen 2007

Dostávám spoustu nejnemožnějších řetězových dopisů. Jedním z posledních je: "Prezident Argentiny dostal tento obrázek a nazval ho poštou pro zábavu (anebo žertovnou poštou); 8 dní na to mu zemřela dcera! Jeden človek dostal tento obrázek a okamžitě přeposlal kopie; k jeho velkému překvapení vyhrál v loterii. Alberto Martinez dostal tento obrázek a dal ho svojí sekretářce.

 
DOPISY - POHLED Z DRUHÉ STRANY - IV.
Téma
Úterý, 30 říjen 2007

Už má nějaký ten pátek za sebou, už něco pamatuje, milý kamarád Redneck. Jak je na tom se ženskými? Tedy hlavně s tou jeho jednou jedinou, jaké má rady pro spokojený život ve dvou? Díky úžasné vymoženosti - internetu - jsem mohla do země "za velkou louží" poslat virtuálního holoubka s psaníčkem a přáním: "Napiš, dej recept, jak se to má dělat, aby byli "on a ona" spolu šťastni...

 
HUUN-HUUR-TU - HLAS ASIJSKÝCH ŠAMANŮ
Zážitky
Úterý, 30 říjen 2007

Skupina HUUN-HUUR-TU, což znamená v tuvštině Sluneční vrtule, jsou čtyři mladí muži, pocházející z daleké Sibiře. Od svého založení v roce 1993 zažila skupina raketový vzestup a proslavila svoji domovinu po celém světě. Pravidelně byli nominováni na cenu World music awards a v roce 2004 byli ve stejné soutěži i oceněni.  

 

 

 
<< Začátek < Předchozí 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 Následující > Konec >>

Výsledky 8296 - 8316 z 8838
[CNW:Counter]