O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


NÁVRAT ZE ZAHRANIČÍ - POJIŠTĚNÍ
Právní
Pondělí, 10 září 2007

 Dobry den, jsem vdana ve Francii a zcela zavisla financne na manzelovi, nebot nepracuji ani nepobiram zadne davky; chtela bych se vratit do Cech, nebot manzelstvi neklape; jsem ve 4 mesici tehotenstvi. Predtim jsem byla pojistena u VZP, predlozila jsem tam formular, ktery prokazuje pojisteni ve Francii a podepsala prohlaseni, ze budu zit dlouhodobe ve Francii, coz me oprostilo od placeni ZP v Cechach.

 
KREV POD OBOJÍ
Próza a poezie
Pondělí, 10 září 2007

Konflikt na Blízkém východě k nám doléhá jen v nepříliš přesvědčivé podobě. Prostřednictvím virtuální reality, kterou nabízejí média, se totiž můžeme jen dohadovat o skutečné podobě života v permanentním ohrožení. O tom, jak každodennost v té třaskavé oblasti skutečně vypadá, má přesnější představu jen málokdo. 

 
DÍKY VŠEM, A MOOOC
Téma
Pondělí, 10 září 2007

 Jak už to tak bývá, zase jsem si na ten svůj nedělní zatrachtilý svátek vzpomněla až při otevření první gratulace... Jste všichni moc a moc milí, opravdu všem děkuju! Kdyby ta přáníčka měla nožičky a měla si to ke mně capkat, jéje, to by byla dálka...

 
PĚKNÁ ZLODĚJNA... ALE CO TEĎ?
Právní
Pondělí, 10 září 2007

 V červnu jsme zaplatili zálohu na letní dovolenou v jedné rekreační chatě - penzionu v Orlických horách, kde jsme si rezervovali pobyt. Platba proběhla na základě e-mailu, ve kterém bylo uvedeno číslo účtu, částka, datum splatnosti a variabilní symbol platby. Paní vedoucí nám sdělila, že rezervace je platná po složení 30% zálohy z celkové částky pobytu, což je v takových případech běžné.

 
EROTICKÉ MASÁŽE
Diskuze
Neděle, 09 září 2007

 Vzpomínáte na TABU? Na onu kukaň, ve které se skrýval dotazovaný, jehož zpovídal MUDr Roman Šmucler? V jednom z prvních pořadů mluvila i jistá žena, která se z nedostatku prostředků stala prostitutkou. Pokud si vzpomínám, byla to dokonce už dáma, co měla svá laškovná zaječí léta už dávno za sebou.

 
ĆTENÍ PRO VŠECHNY "STARŠÍ"
Téma
Neděle, 09 září 2007

Respektive pro všechny, kteří se narodili před rokem 1988. Většina studentů, kteří letos nastupují na vysokou a jsou tedy víceméně dospělí,  se narodila nejpozději v roce 1988, tedy  v době, kdy ty jsi už dávno uměl násobit a dělit, někteří z nás dokonce už  řešili i rovnice... Oni už nepamatují komunismus... Během Války v zálivu byli ještě malí špunti...

 
POLORODÝ SOUROZENEC - "VPÁD CIZINCE"
Úkol pro vás
Pátek, 07 září 2007

 Četla jsem teď o problémech "střídavé péče" a zamyslela se nad dalším problémem, týkajím se dětí z rozvedených rodin: předesílám, že nejsem žádný teenager. Nicméně vám chci napsat o tom, kdy já - z rozvedené rodiny - jsem zjistila, že můj tatínek s novou přítelkyní čeká miminko. Tu situaci jsem na vlastní kůži nepoznala, jen „téměř".

 
ZMÝLENÁ NEPLATÍ ANEB KOČIČÍ DĚS
Fauna a flora
Pátek, 07 září 2007

Je to pár dnů, co se Alena T. rozloučila s posledním koťátkem z posledního vrhu své kočičí matky pluku. Chlupaté dětičky se vydaly do světa oblažovat nové paničky a páníčky, třebenický byt i zahrada patří zas jen číčePrdloušce a pejsce Fifince. Pominu-li pochopitelně samu Alenu. Ale - co se nestalo... Následující neuvěřitelnou korespondenci berte s laskavým humorem...

 
STŘÍDAVÁ PÉČE - CO TO OBNÁŠÍ...
Úkol pro vás
Čtvrtek, 06 září 2007

 Ahoj, nacházím se v situaci, kdy máme s manželem ve střídavé péči jeho pětiletou dcerku z prvního manželství. Podotýkám že rozvod byl uskutečněn více než dva roky před našim seznámením, takže se tu nejedná o rozvrácení rodiny mou příčinou. Holčičku beru jakou svou vlastní, máme ji oba moc rádi a ona je šťastná, že je týden s mamkou a týden u nás.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 36. TÝDNE
:-)))
Čtvrtek, 06 září 2007

Nejen déšť, ale i hrozivé zprávy o něm teď prší jedna za druhou. Voda z nebe zvedá hladiny řek - především na severu a jihu našeho území. Už je hlášen druhý i třetí stupeň povodňové aktivity. Vydatný noční déšť se projevil na řekách. Dvaceti až padesátiletá voda...

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - VII.
:-)))
Čtvrtek, 06 září 2007

Chápete je? Většině našich milovaných (milých či manželů) se v erotických snech zdá o nějaké té váchnivé čarodějce, žhavé, dravé a neskutečně nadržené - práávě a jedině -  na něj... No, ale chraň pámbu, aby něco podobného měl doma... Kde by byl segedínek, buchtičky s tvarohem a rozinkama, kdo by mu tak hezky připravil všechno čisté do skříně...

 
KDYŽ PÁNÍČEK - TAK PROČ NE PES?
Fauna a flora
Čtvrtek, 06 září 2007

Jedna má známá si před léty koupila pudlíka. Roztomilé kouzelné štěňátko-ňafátko, které milovala celá rodina. Psí chlapeček byl rozmazlován nejen jimi, ale i všemi známými, takže během krátké doby byl byt zaneřáděn všemožnými hračkami. Ale - znáte to a dost možná jste to i osobně zažili: 

 
V CHALOUPCE U LESA IV.
Tady a tam
Středa, 05 září 2007

Do výbavy snad všech horalů patřily lyže. Naše půda skrývá ještě několik párů těchto lyží, jsou dřevěné, dlouhatánské a některé už mají modernější vázání na různé přezky. Ty úplně původní se pouze připevňovaly k botám řemínky. Na špičkách lyží jsou dírky - sloužily k tomu, aby se lyže do kopce mohly přivázat a táhnout za sebou.

 
TO SNAD ANI NENÍ MOŽNÝ...
:-)))
Středa, 05 září 2007

Víte, jaký je rozdíl mezi francouzským, švédským a českým důchodcem? Švédský důchodce vstane, posnídá ze švédského stolu, vezme raketu a odejde do klubu hrát tenis. Francouzský důchodce vstane, dá si francouzskou bagetu a camembert a odejde do klubu hrát golf. Český důchodce vstane, vezme si švédské kapky a francouzské hole a jde do práce...

 
SPOLEČNÉ JMĚNÍ MANŽELŮ - I.
Právní
Středa, 05 září 2007

 Rozvod manželství a dělení majetku je většinou nepříjemnou a komplikovanou záležitostí. Alespoň stručně si proto vysvětlíme základní pravidla. Upozorníme také na některá ustanovení v obecné úpravě, která jsou obzvláště důležitá právě pro tyto případy.

 
LEGRACE NA PLACE
Téma
Středa, 05 září 2007

 To se nám toho v poslední době seběhlo....  V Přerově teď mají lidi dost "blbou náladu", po ulicích jim totiž chodí strašidla. Nu, nejsou to zrovna strašidla, ale strach to vzbuzuje, a pořádný. Jak jste možná viděli v novinách televizních  či četli v papírových nebo na internetu, řádí tam docela fest pouliční gangy.  Scénář bývá pokaždé stejný.

 
ČESKÉ POVINNOSTI ČECHŮ V AMERICE
Téma
Středa, 05 září 2007

Vzpomnel jsem si na jednu zalezitost, dnes uz „mimo misu", ale tehdy ještě aktualni, ktera se naší rodiny uzce dotykala. Ac v USA od roku 1985, jsme stále obcany Ceske republiky. A když bylo memu synovi osmnact, napsal jsem na nasi ambasadu ve Washingtonu dotaz, jak je to v jeho pripade s vojenskou sluzbou (tehdy byla ještě povinna).

 
JAK SE STÁT ZCELA IDEÁLNÍM
:-)))
Úterý, 04 září 2007

 Dostala jsem od Vodoměrky v příloze jeden půvabný text. Je to taková ta "internetová poezie", která dovede potěšit ve chvílích prudce pracovních. Téma té dnešní se věnuje přeměně obyčejného homo sapiens rodu mužského na dokonalého tvora, po němž by i ta nejrozmazlenější kudlanka blaženě sáhla...

 
MÁM CHUŤ VRAŽDIT!
Diskuze
Úterý, 04 září 2007

 I když nejprve jsem měla chuť na salát... Ale od začátku: včera v podvečer jsem si ve zdejším blízkém supermarketu, bývalé delvitě, dnes bille, koupila mj. i dva hlávkové saláty. Obchod se trochu pozměnil vzhledově i cenově, ale nakonec jsem usoudila, že kvůli tomu, abych ušetřila pár korunek a kupovala za minulé ceny, nebudu chodit na druhý konec zdejšího městečka.

 
JEDNOTVÁRNÝ ŽIVOT
Úkol pro vás
Úterý, 04 září 2007

 Milá Kudlanko, pohybuju se v takovém začarovaném kruhu. Vím  to, ale neumím se z toho nějak sama vyhrabat. Vím, co všechno bych mohla nebo měla dělat, ale nezvládám to. Momentálně jsem dost ve stresu, protože se vždy moje váha pohybovala kolem určité hranice, a teď mám najednou o dvacet kilo víc.

 
JAK SEHNAT CHLAPA (TOHO PRAVÉHO)
Manuály
Pondělí, 03 září 2007

 Dobrý den Danielo, myslím, že snad každá z nás, co je ve stejné situaci, přivítá jakokoliv radu a nápad. Já už totiž sama nevím, jak na to. Nejsem vysokoškolačka, ale už jsem párkrát slyšela, že jsem "příliš chytrá" a to prý chlapi nemají rádi, že se takových žen bojí.

 
<< Začátek < Předchozí 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 Následující > Konec >>

Výsledky 8275 - 8295 z 8669
[CNW:Counter]