O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


NEVĚRA JEN VIRTUÁLNÍ (ZATÍM?)
Poradna
Úterý, 23 říjen 2007

 A zas jedna děvucha, která má toho svého milovaného pana Úžasňáka, ve všem báječného a dokonalého -až na takovou drobnůstku... "Nešlo by to, prosím prosím, nějakým kouzlem změnit?" Ach jo. Protože v současné době mám kamarádku, co se právě s podobným problémem potýká

 
LILITH - PRVNÍ ŽENA ADAMOVA... - V.
Próza a poezie
Úterý, 23 říjen 2007

A je tu další díl nádherné učebnice, kterou by si měla poctivě a pečlivě prostudovat každá ženská. A ty, co "šláply vedle", ty by z toho měly nejspíš skládat zkoušku. Někdy si říkám: jak je to možné, že se to všechno tak opakuje? Jen snad - měla-li bych stupnici milostných průserů limitovat od jedné do dvaceti, tak některé se proberou na pětce, jiné na patnáctce a ty další - těm ani stupnice nestačí...

 
PŘES HORY, PŘES DOLY – BULHARSKO A ŘECKO - III.
Tady a tam
Pondělí, 22 říjen 2007

Celnice si bere naše pasy a my čekáme, kdy bude od nás chtít i zelenou kartu, techničák a notářské potvrzení, že můžeme používat firemní auto. Celnice nám ale pasy vzápětí vrací, a když stále stojíme a čekáme, co bude dál, řekne oukej a mávne rukou. Aha, tak to buzerace nastane až u té druhé budky, myslíme si.

 
VĚTŠÍ (VELKÝ) VĚKOVÝ ROZDÍL
Diskuze
Neděle, 21 říjen 2007

 Určitě všichni víte o několika celebritách (jak se nyní vžilo říkat těm známějším či bohatším z nás), které rovnýma nohama skočili do svazku s partnerem o několik desetiletí mladším. Muži, kteří už mají dospělé děti, mnohdy i vnoučata, najednou konstatují, že jejich životní funkce jsou "natolik vitální a jejich konto natolik příjemně znějící, že není důvod, aby se zvolna  "chystali na odpočinek".

 
JAK BEZMOCNÝ UZLÍČEK...
Poradna
Neděle, 21 říjen 2007

 Milá Danielo, chodím sem na tyhle stránky koukat a číst, ale nyní jsem v situaci, kdy si nevím rady a ani nevidím rady v jiných článkách. Jsem z toho všeho docela zmatená... Mám přítele, mám jej moc ráda, ale nějak mu přestávám rozumět. Vždy jsem si myslela, že když spolu dva lidé delší dobu žijí, tak jsou jako květiny.

 
LILITH - PRVNÍ ŽENA ADAMOVA... - IV.
Próza a poezie
Pátek, 19 říjen 2007

"Láska. Posvátné i hrozné jméno! Láska, ano, i Bůh to tak řekl: milujte se navzájem! A já tě miluji, Lilith, nevýslovně milovaná Lilith, jak já tě miluji! A jak tě mohu nemilovat? Jsi spanilá a půvabná, půvabná, stotisíckrát půvabná! Nyní už vím, že láska je duší všech věcí - to láska vnuká ptačím hrdélkům sladký ševel vánků a pramenů...

 
PŘES HORY, PŘES DOLY – BULHARSKO A ŘECKO - II.
Tady a tam
Pátek, 19 říjen 2007

A tak na hranicích vyndávám pasy a nemohu se dopočítat... Petr se ze sedadla řidiče otáčí dozadu a ledově chladným hlasem pronáší: „Vy nemáte můj pas?" Kdyby chyběl někomu jinému, tak by mu to tolik nevadilo, ale že postrádáme zrovna ten jeho, to jej poněkud denervuje. Mně okamžitě dochází, co se přihodilo a nastává krátká výměna názorů, kdože za to nejvíc může.

 
KOLENO SEM, KOLÍNKO TAM...
Zážitky
Čtvrtek, 18 říjen 2007

Jo, NČ, "něžný čumáček" a jeho kolínka... Následující text, který mi poslal, se sice týká kolen také, tentokráte však jeho,  těch mužských, obyčejných a kostnatých. A protože je  (jako každý chlap) - i pořádný hypochondr, není divu, že čerstvě prožitá a mimořádná událost ho setsakra vyvedla z rovnováhy:

 
PANÍ HANA HEGEROVÁ
Próza a poezie
Čtvrtek, 18 říjen 2007

Dostat se na koncert Hany Hegerové je záležitost vyžadující obrovské úsilí, její recitály bývají beznadějně vyprodány během pár desítek minut. První dáma českého šansonu paní Hegerová vystoupila na třech festivalech letošního léta. Navíc šlo o zcela netradiční místa pro její představení.

 
PROBLÉMY S MÁMOU
Úkol pro vás
Čtvrtek, 18 říjen 2007

 Dobrý den, chci vás všechny moc moc požádat o jakoukoliv radu. Je mi 26 let, mám mladšího brášku, je mu čerstvých patnáct, takže puberta v plném rozkvětu. Naši rodiče jsou už několik let (10) rozvedení. Byla to mámy vina, protože si našla milence, kterého si chtěla za každou cenu vzít a tátu opustila. Ale několik měsíců po rozvodu jí milenec utekl a ona zůstala sama.

 
PRAVDY DNEŠNÍCH DNŮ...
:-)))
Čtvrtek, 18 říjen 2007

Od tech nejmenších let si pamatuju vtipy. (Tedy ne, že bych si zvládla pamatovat text a podání jednotlivých vtipů, to ani náhodou), ale pamatuju si, že vždy, na každý náš průůůs-švih se okamžitě vyrojila spousta fórků. Dobrých, vtipných, nádherných i těch, co by zvítězily v soutěži o "Zlatou mříž ministerstva vnitra". Tahle lidová slovesnost se táhla celým mým životem, až pak, po té poslední revoluci, bylo najednou pusto. Ono taky, když je něco dovoleno, tak to človíčka tak nebaví, že... Jenže - jak vidět - rozvernost českou hned tak nic neutlumí....

 
LILITH - PRVNÍ ŽENA ADAMOVA... - III.
Próza a poezie
Čtvrtek, 18 říjen 2007

Adam přišel za svítání a toulal se okolo pramene. Čekal, až se Lilith konečně objevila, okrášlená kvítím a tisícerými půvaby. "Ty tedy navrhuješ, abychom šli do těch tvých vychválených míst?" prohodila Lilith nedbale.  "Ó ničemu nepodobná Lilith, chvála je pouhý zvuk, musíš vidět na vlastní oči ty okouzlující háje, prameny jezírka, abys pochopila nekonečnou nádheru ráje!"

 
PŘES HORY, PŘES DOLY – BULHARSKO A ŘECKO
Tady a tam
Čtvrtek, 18 říjen 2007

Tak jako předešlý rok, i letos jsme při výběru místa dovolené toužili skloubit dvě destinace. Divokou nespoutanou přírodu s vysokými vrcholky a azurové moře s hřejivými slunečními paprsky. Odmítáme trávit své dovolené s cestovními kancelářemi, neboť aby nám ještě ve dnech volna někdo organizoval čas a program, na to nejsme stavění.

 
UŽ MI DOVOLÍ BÝT JEN KAMARÁD - II.
Úkol pro vás
Středa, 17 říjen 2007

 Někdy uhodnu, který dotaz bude mít velkou odezvu, někdy ne. Například dopis od Oty jsem původně brala jako běžné trápení, které sice většinou postihuje ženy, ale nevyhýbá se ani mužům. Když se to pak všechno rozjelo do víc než košatých forem, dokonce to vypadalo (jako už párkrát), že tazatel raději Kudlanku opustí, docela mi z toho bylo smutno.

 
CO JSEM ASI VYVÁDĚLA?
Nejen duše
Úterý, 16 říjen 2007

Hele, Daní, koupila jsem si barvy a těším se, jak doma doladím interiér... chichichi... to zní krásně až vznešeně, co? Převedeno na lopatoidní řeč - jdu pomalovat pár květináčů a krabic od bot natónovaným balakrylem a pak na to nalepím motivy z ubrousků. Ať si dětičky poschovávají inteligentně svoje krámy, co se jim jen tak povalují na stole a všude po pokoji a květináče jim k tomu budou ladit...

 
MÁME DOMA ŠKOLÁČKA
Naše dětičky
Úterý, 16 říjen 2007

Mám dceru a jak už to tak některé maminky mívají, mysím si o ní, že je skvělá, chytrá, krásná, navíc domů nosí samé jedničky a sama od sebe si dělá domácí úkoly a chystá věci. Ve skrytu duše doufám, že jí to vydrží no....aspoň tak do třetí třídy, teď je v první. Svou paní učitelku miluje, spolužáci jsou hodní, jen někteří kluci lítají po chodbách a to se přeci nedělá.

 
LILITH - PRVNÍ ŽENA ADAMOVA... - II.
Próza a poezie
Úterý, 16 říjen 2007

Lilith seděla u pramene, poslouchala jeho křišťálovou hru a hleděla do hvězdného nebe nad rájem. A ohnivě planoucí náruče hvězd opájely její srdce tajemnou touhou. Lilith, opilá hvězdami, usnula v květinách a probudily ji pak milostné trylky slavičí.  Snově nádherné a půvabné zrodilo se svítání a rozestřelo se nad rájem, opřádajíc i tu sebenepatrnější kapičku němým kouzlem třpytu a barev.

 
SVINSTVO SEM, SVINSTVO TAM
Diskuze
Úterý, 16 říjen 2007

 Není nad správně podané ekologické zdůvodnění.... Tříděný odpad, nepoužívání prostředků, které jsou testované na zvířatech, pečlivé studování nálepek na potravinách. A další a další.  Ovšem, ne každý, kterému se vysvětlování dostane, si má možnost slyšené zapamatovat...   Ale když jsme u toho - jací jste "ekologové" vy?

 
LILITH - PRVNÍ ŽENA ADAMOVA... - I.
Próza a poezie
Úterý, 16 říjen 2007

Když stvořil Bůh nebe i zemi, všechny živočichy i rostliny, vzal kus hlíny zpod nohou jednoho zvířete a stvořil člověka. Stvořil ho proto, aby se člověk obdivoval jeho vznešenému dílu a velebil jeho jméno. A za příbytek mu dal ráj. Sotva Adam procitl, žasl nad božími zázraky.

 
TAK - A JE KONEC!
Poradna
Pondělí, 15 říjen 2007

 Je to vlastně zpověď toho, co jsem "vydržela pro klid v rodině, pro budoucnost dítěte". Stalo se to, co se stává tak často, byla to pro mě pak velká rána, ze které jsem se těžko dostávala. Bylo to před osmi léty. On měl milenku, všichni v okolí to věděli, jen já ne... Po přiznání bylo hodně slz a zoufalství.

 
PROSÍM...
Téma
Pondělí, 15 říjen 2007

 Je to už docela dost dávno, co jsem se začala lidem plést do života. Určitě je tady dodnes plno těch, kteří pamatují onu první poradnu na dámě, ve které jsem psávala smutnejm dušičkám, snažila se pohladit jejich bolístky, trochu povzbudit, říct, že i když dneska je to na mašli,  když život už prostě nemá cenu - tak určitě zítra vyjde sluníčko a bolest bude o něco menší...

 
<< Začátek < Předchozí 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 Následující > Konec >>

Výsledky 8254 - 8274 z 8755
[CNW:Counter]