O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


O DOBRÝCH LIDECH, JÍDLE I PITÍ
Zážitky
Úterý, 18 září 2007

Nebývá to obvyklé, že by na svátek svátků, jak Židé nazývají šabat, byl pozván nefalšovaný křtený katolík z Valašska. Mně se to poštěstilo. A stálo vám to za to. Vše zahájil stařešina místních jeruzalémských chasidů ze čtvrti Mea´shearim. Byl to pořád statný muž, až na pevná ramena, přes která měl přehozený modlitební plášť talit, mu sahaly šedivé vlasy.

 
UKRADLI MI NOS MEZI OČIMA
Zážitky
Úterý, 18 září 2007

Jsem zásadním odpůrcem nákupů v supermarketech. Až pouze krajní nouze mě v mých šedesáti letech přinutila protlačit chrastící drátěný vozík do prostor pro mě zcela neprobádaných. Žena Pavla musela k vnoučkovi do Čech a já měl hlad. Snažil jsem se v tom bludišt přeplněných a ještě přeplněnějších reagálů nezabloudit, takže jsem v tom zmatku, jenž děsil moji dětskou duši, nechal v nákupním vozíku na pár vteřin svoji peněženku i se všemi doklady.

 
NEPŘÍJEMNÉ PÁDY A JEJICH DOPADY
Zážitky
Úterý, 18 září 2007

Lidi, nějak sotva lezu a opatrně poposedávám na židli, pokud spím, tak jedině na boku. V neděli jsem se vypravil na Novou Ves, to je uskupení několika málo baráků pod vrcholem Ostrý v Českém Středohoří nedaleko trvalého mého bydliště. V noci pršelo a ráno čerstvý větřík, říkám udělám pár fotek -  

 
MÁ SVŮJ DEN...
Zážitky
Pondělí, 17 září 2007

Pro otce, který má doma dceru, je to věc neodvratná. Dříve nebo později přijde den, kdy u jeho dveří nezazvoní ta znuděně se tvářící stvoření, která jsou dceřinými kamarádkami, ale... kluk. Řekněme si to na rovinu, to otce znervózní a opět se mu připomenou již zasuté argumenty na téma "Proč je lepší mít kluka".

 
POKOUSANÝ PES I JEHO MAJITEL
Právní
Pondělí, 17 září 2007

 Vážení, prosím o radu: v dubnu l.r. jsme byli na procházce s naším psíkem (uvázaným na vodítku) a zezadu na nás vyběhl z neuzavřené ohrady cizí pes. Ošklivě potrhal našeho psa, manžel jej chtěl chránit, lehl si na něj a cizí pes pokousal i manžela; případ jsme ihned ohlásili Policii ČR, ta jej předala k vyšetření pořádkové komisi při Magistrátu města.

 
DOMÁCÍ ZVÍŘE: PUBERŤÁK
Naše dětičky
Pondělí, 17 září 2007

Puberťák je domácí zvíře, které je velmi náročné na chov. Rozhodnete-li se chovat doma puberťáka, budete mu muset vyhradit dostatečný prostor. Rozpínavost těchto živočichů, pokud jde o teritorium, totiž spolu s věkem stoupá. Chovatel se sám musí rozhodnout (dle úrovně vycvičenosti svého zvířete), které možnosti dá přednost. .

 
TCHÝNĚ A UZENÝ...
Úkol pro vás
Neděle, 16 září 2007

 Milá kudlanko, moje tchyně je řečeno jazykem lidu: z gruntu hodná ženská. Vím,že nebýt jí, synáčkové by nikdy nebyli takoví milí lidi, jako jsou, protože otec je sobec a trochu tyránek. Ale na druhou stranu mám k její osobě tolik výhrad, až se mi to nezdá normální, protože ona je fakt strašně hodná ženská! Jen v kostce:

 
EXTRA ŠKOLY PRO EXTRA DĚTI
Diskuze
Neděle, 16 září 2007

 Už se ve školách hákuje na tvrdo, jestli se ovšem v našem reformovaném školství dá o nějakém hákování mluvit. Když v roce 2002 ministryně školství Petra Buzková umístila svou holčičku v placeném Francouzském lyceu, vzbudila tím jako zarytá odpůrkyně školního řadu spoustu negativních emocí. Paní ministryně byla znalá a ovšem velice dobře věděla, co činí.

 
KEDLUBNOVÉ ZELÍ A DALŠÍ LAHŮDKY
Nejen duše
Pátek, 14 září 2007

Jestliže máte problémy s trávením a díky tomu si nemůžete dopřát k pečenému masu a knedlíkům oblíbené nakládané zelí, máme pro Vás jinou variantu:   Kedlubny se nastrouhají na hrubším struhadle. Nastruhané kedlubny zalijeme horkou vodou, přidáme kmín a nezakryté za míchání vaříme do měkka.

 
ZADLUŽENÝ SYN A JEHO TRVALÝ POBYT
Právní
Pátek, 14 září 2007

 Dobrý den, prosím o radu, jak si počínat v následující situaci. Máme 23letého syna. který přestal chodit do práce a z toho důvodu nemůže splácet své dluhy. Je u nás (rodičů) zapsán jako trvale žijící. Máme rodinný domek a celý život jsme se snažili šetřit a nakoupit si nějaký ten "majetek". Teď se bojíme, aby nás nenavštívil exekutor a nezabavil majetek.

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - VIII.
:-)))
Čtvrtek, 13 září 2007

Obezita je jedním z největších zdravotních problémů populace," říká mluvčí ministerstva zdravotnictví. Jen za "bandáž žaludku" obézních lidí zaplatila Všeobecná zdravotní pojišťovna před dvěma léty jedenáct milionů korun a náklady každoročně stoupají. Jeden z našich předních politiků říká:

 
NEUVĚŘITELNÉ
Zážitky
Čtvrtek, 13 září 2007

Je mezi námi mnoho lidí, kteří jsou různým způsobem „postiženi osudem". Někteří z nich se z této rány nevzpamatovali a téměř se odevzdali, jiní naopak zmobilizovali všechny zbylé síly a nám nezbývá než s obrovským obdivem před nimi smeknout pomyslný klobouk. Nedávno jsem dostala od Vodoměrky nádherný videoklip, který až dohání slzy do očí:

 
KASTRACE ANO ČI NE?
Diskuze
Čtvrtek, 13 září 2007

Tak se nám tu pod kočičím článkem rozjela velmi bouřlivá diskuze, ze které mi jde až hlava kolem. A protože jsem zvířecí nemajitel, tím pádem situace neznalec, dávám věc do pléna vám všem. Jistě se tu najde mnoho pso i kočkofilů, takže lidí zasvěcených. Ostatně debata pod oním článečkem se týká už i kastrování lidí - takže možnosti debat převelikých a velerůzných.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 37. TÝDNE
:-)))
Čtvrtek, 13 září 2007

Obloha těžká hustými mraky, tmavě hrozivými nás žene pod střechu - kamkoliv - jen se schovat před přívaly vody, padající shůry... A když zas vykoukne sluníčko, pohladí zmoklé pozemšťánky, hned vypadá svět hezčí, hned se víc a líp vyřídí. Stála jsem u jednoho stánku ve frontě, bylo tam plno šťavnaté zeleniny i ovoce, ceny mírné, prodavačka vstřícná - ale vodoteč mne odehnala...

 
JAK SE ZBAVIT "ZÁVAŽÍ"
Úkol pro vás
Středa, 12 září 2007

 Já vím, zní to hloupě, říkat o někom, že je závaží. Ale někdy je to pocit ještě horší, než co jiného. Mám přítele, v podstatě si na něj nemůžu moc stěžovat. Vzhledově, věkově a téměř vším je na první pohled tím, kdo by prý ke mně pasoval. Bohužel, už pár měsíců mě náš vztah přímo dusí. Ale plácám se stále v začarovaném kruhu. .

 
ZUBY KRÁSNÉ A ZDRAVÉ
Téma
Středa, 12 září 2007

Určitě se vám někdy stalo, že jste při čištění zubů neviděli v umyvadle jenom čistou pastu ale i trochu krve; a jistě dobře víte, že krvácení, ani malé, nepatří k normálnímu čištění. Občas jsem si říkala a uklidňovala se, že je to nejspíš od určitého věku normální, dásně jsou prostě křehčí ... Omyl.

 
DOPISY - "O ANIČCE"
Téma
Středa, 12 září 2007

Výňatky z milých dopisů dávám jednou za týden, ale ten, co vám tu nyní nabízím k přečtení, je tak milý, že nevydržím čekat - a taky by to byla škoda. Na tohle téma už tu vlastně jeden byl, a bohužel jeho pisatel se do "studia nového objektu" ponořil natolik, že na nic jiného mu čas nezbývá. Že, Kixxi? Pevně doufám, že níže uvedený pisatel na nás nezanevře Kiss.

 
DOPISY - "JSEM NEBO NEJSEM METROSEXUÁL?"
Téma
Úterý, 11 září 2007

Je to už pěkně dávno, co jsem se s tím urážlivym vzteklounem seznámila... Tedy - ne že by urážel mě, on "se" urážel. Hihi... Ale pak se najednou zajiskřilo - a ejhle, zjistila jsem, že mám v něm vlastně brášku¨, kterej mi celej život chyběl. A že to vůbec není žádná samolibá potvora, naopak - že je to takovej "něžnej čumáček" (jojcigán, ten mi dá! píšu o něm a ještě sem dám i jeho podobenku...)

 

 
SVÍČKOVÁ RYCHLE A BEZ NAMÁČENÍ
:-)))
Úterý, 11 září 2007

 Je hodně mužů - labužníků, kterým nějaké to všednodenní vaření (maminek, manželek, po hospodách) neskýtá to pravé vzrušení. Není přeci nad to, sám si jednotlivé ingredience pečlivě vybrat, nakoupit, doma s láskou připravit, téměř jak chemik při výrobě atomové bomby vážit jednotlivé komponenty, s precizností neurochirurga pak gurmetský zázrak připravit...

 
V KASINU ZA STOLEM II.
Zážitky
Úterý, 11 září 2007

Minule jsem skončila u toho, jak se „krupiér - nováček" dostane na plac. Pracovní cyklus je dvacet minut a násobky u stolu, dvacet minut bez násobků přestávka, zvaná break - čti brejk. I ta čeština je tam taková anglická. Prvních pár dnů až týdnů si začátečník takhle odstojí hodiny a hodiny, nejprve podle sympatií, jaké vzbuzuje

 
POSTESKNUTÍ PSOVSKÉ
Fauna a flora
Pondělí, 10 září 2007

Moje potřeštěná panička se jednou zbláznila a zamilovala se. Znamená to, že najednou začala věnovat svůj čas a pozornost někomu jinému než mně, což, jak je jistě každému jasné, je nehoráznost. Musel jsem pochopitelně podniknout protiakci, jenže ne proti paničce, protože ta by se jen tak nedala, ale proti páníčkovi, protože ten nechce paničku urazit tím, že by mě komandoval.

 
<< Začátek < Předchozí 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 Následující > Konec >>

Výsledky 8254 - 8274 z 8669
[CNW:Counter]