O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


TAJEMSTVÍ - ANO? NE?
Manuály
Pondělí, 24 září 2007

 „Nemáme před sebou s manželem žádná tajemství. Víme o sobě absolutně všechno, není nic, co bych mu nemohla říct..." „Ten neřád využil všechno, co se o nás dozvěděl, vyhrožuje, že když... tak všechno oznámí, že nás udá..." Ano, jedna věta je za lásky, druhá po jejím konci. Ale proč? Proč o sobě svěřovat detaily i ze života „před"? Případně ze života a osudů své rodiny, svých příbuzných, rodičů?

 

 
INDISKRECE - INCEST
Diskuze
Neděle, 23 září 2007

 Je to pět let, co se v jednom z našich bulvárních plátků - dost možná, že to bylo ve všech - publikoval příběh dvou sourozenců, kteří spolu přivedli na svět dítě. Pro ni to bylo druhé, pro něj první. Teprve po narození dítěte se dozvěděli, že jsou bratr a sestra... Tehdy to bylo napsáno se všemi jmény a adresami - mám ten časopis před sebou...

 

    

 
V CHALOUPCE U LESA V.
Tady a tam
Neděle, 23 září 2007

V minulém vzpomínání jsem vám slíbila povědět o tom, jak se vlastně stalo, že k naší rodině neodmyslitelně patří jedna krkonošská chaloupka na strmé stráni. Tenhle trochu zamotaný příběh začal už v roce 1934. V tomto roce totiž tatínkův strýček koupil malou chaloupku na „naší" stráni.

 
NEZÁVIDĚNÍHODNÝ SOUSED
Právní
Neděle, 23 září 2007

 Prosím o Váš názor, zda lze legálně zabránit sousedovi, aby si ze svého malého obchodu s potravinami (musí ukončit činnost kvůli právě vedle se stavějícímu obchodu LIDL - příliš velká konkurence pro živnostníky ) zhotovil noční bar s hernou. Soused je majitelem nemovitosti v řadové zástavbě, která přímo sousedí s domem mé bytné.  

 
DALŠÍ MORMON DO SBÍRKY...
Poradna
Čtvrtek, 20 září 2007

 Dobrý den, mám velké trápení. Mám kamaráda, který má nefunkční manželství a před časem si našel milenku. Nyní jsme se po letech potkali my dva a znovu se zamilovali, ale on má teď problémy se té milenky vzdát. Přitom tvrdí, že mě miluje. Co mám dělat? Jak se mám zachovat? Jitka

 

 
MYSLIVECKÁ LATINA A POVĚRY
:-)))
Čtvrtek, 20 září 2007

 Myslivcům byla odedávna připisována čarovná moc. Jejich takřka neustálý pobyt v lesním šeru a tichu vzbuzoval v lidech představy o jejich kouzelné moci a spojení s tajemnými silami. Říkalo se, že prý myslivci v lese trhají čarovné byliny, že kule do zbraní lijí zvláštním způsobem a zvěř je prý poslouchá na slovo.

 
TCHÝNĚ A UZENÝ - II.
Úkol pro vás
Čtvrtek, 20 září 2007

 Vidite, vidíte, kam se diskuse dostala... a stacilo jen napsat ten problem trochu jinak - ale stalo by se nejspis to samy... lidi se rozdelej na dva tabory a nakonec i zapomenou, co bylo hlavnim tematem a pustej se do sebe. Pokud jsem si vsimla, zase se vsichni soustredili jen na to: zaujmout postoj, servat na entou a moc neradit.

 
OD KUDLANKY PRO KUDLÁNKY
Úkol pro vás
Středa, 19 září 2007

 Kudlanky a Kudlánci, mám pár věcí... Kterou tak začít? Tou, že od vás něco potřebuju? Nebo tou, že bych - ale to je vlastně taky prosba, OK, začnu tou druhou, nechám si to lepší nakonec. Tak tedy - všichni víte, že si stejně jako vy všichni zakládám na tom, že se tu doposud mluví slušně - i když jde o něco zrovna nepěkného, dalo by se říct "hezky česky" přímo neapetýtlich.

 
VOT, KAK CHARAŠO...
Tady a tam
Středa, 19 září 2007

Traduje se historka, že si nějaký sběratel koupil v aukci starožitný stolek někdy ze začátku 19.století. Když ho ohledával, tak našel vzadu tajnou zásuvku a když ji otevřel, tak tam byla směnka na 25 liber, vydaná stále fungující, samozřejmě soukromou, bankou. Tak to vzal a do té banky zašel. 

 
Z ČESKÉ DVOJKY ŠVÉDSKÁ TROJKA?
Úkol pro vás
Středa, 19 září 2007

 Milá Kudlanko, nedávno mi řekl můj přítel, že by se chtěl milovat s jinou ženou a abych to samé udělala já s jiným mužem a pak že bychom se vystřídali. Jsme spolu sedm let. Pry se mu v našem sexu vše libi a že by to chtěl ještě ozvláštnit. Jenže já tohle ted nemuzu pochopit. A vůbec už nevím, jestli by se mi to libilo. Spíš ne. Jsem z toho úplně vyřízená,  asi dva dny jsem z toho nespala.

 
CUKETY ZAS A ZNOVA
Nejen duše
Středa, 19 září 2007

Dostala jsem od Kamilky dvě cukety a slavnostně prohlašuji, že to, co se mi z nich povedlo, bylo víc než super. Dokonce jsem přesvědčila i svého manžela-masožravce, abych ochutnal. A pak jsem jen bránila a bránila, aby mi kousek nechal :-))). Vřele doporučuju, kdo nemá svou "Kamilku", jistě je sežene někde v na trhu nebo v nějakém obchodě se zeleninou...

 
VELKÁ DEBATA O „H"
Diskuze
Středa, 19 září 2007

Kdo z vás byl někdy v Bulharsku, Turecku, Řecku - či jiných podobných krajích, kde je „poněkud" jiná norma na vzhled a funkci záchodů? A kdo z vás zažil ty „šlapkové"? Z prázdninových zážitků dětství si z BLR pamatuji turecké záchody s přetékajícími koši vedle. 

 
BEZNADĚJ V ZAMĚSTNÁNÍ
Úkol pro vás
Středa, 19 září 2007

 Ahoj Danielo, četla jsem si tady nějaké texty, ale většinou jsou zaměřené na vztahy. Bohužel, já mám problém se svým nynějším zaměstnáním. Pracuji v kanceláři jedné pojišťovny. Panují tu šílené vztahy. Lidi se tu na vzájem pomlouvají, nevím komu tady věřit a komu ne. Někdy mám pocit, že jsem v době vykořisťovatelů. Názor ostatních nikoho nezajímá.

 
CUKETOVÁ HOŘČICE
Nejen duše
Úterý, 18 září 2007

Cuketa, stejně jako ostatní tykve, má nízkou energetickou hodnotu; obsahuje 91% vody, vlákninu, něco málo sacharidů a dalších složek. Má bohatou skladbu minerálních látek. Obsahuje zvláště draslík, který vyplavuje z těla nadbytečnou vodu a soli. Má velmi málo sodíku,naopak mnoho fosforu, vápníku, hořčíku, obsahuje také železo, měď, fluor, zinek aj.

 
O DOBRÝCH LIDECH, JÍDLE I PITÍ
Zážitky
Úterý, 18 září 2007

Nebývá to obvyklé, že by na svátek svátků, jak Židé nazývají šabat, byl pozván nefalšovaný křtený katolík z Valašska. Mně se to poštěstilo. A stálo vám to za to. Vše zahájil stařešina místních jeruzalémských chasidů ze čtvrti Mea´shearim. Byl to pořád statný muž, až na pevná ramena, přes která měl přehozený modlitební plášť talit, mu sahaly šedivé vlasy.

 
UKRADLI MI NOS MEZI OČIMA
Zážitky
Úterý, 18 září 2007

Jsem zásadním odpůrcem nákupů v supermarketech. Až pouze krajní nouze mě v mých šedesáti letech přinutila protlačit chrastící drátěný vozík do prostor pro mě zcela neprobádaných. Žena Pavla musela k vnoučkovi do Čech a já měl hlad. Snažil jsem se v tom bludišt přeplněných a ještě přeplněnějších reagálů nezabloudit, takže jsem v tom zmatku, jenž děsil moji dětskou duši, nechal v nákupním vozíku na pár vteřin svoji peněženku i se všemi doklady.

 
NEPŘÍJEMNÉ PÁDY A JEJICH DOPADY
Zážitky
Úterý, 18 září 2007

Lidi, nějak sotva lezu a opatrně poposedávám na židli, pokud spím, tak jedině na boku. V neděli jsem se vypravil na Novou Ves, to je uskupení několika málo baráků pod vrcholem Ostrý v Českém Středohoří nedaleko trvalého mého bydliště. V noci pršelo a ráno čerstvý větřík, říkám udělám pár fotek -  

 
MÁ SVŮJ DEN...
Zážitky
Pondělí, 17 září 2007

Pro otce, který má doma dceru, je to věc neodvratná. Dříve nebo později přijde den, kdy u jeho dveří nezazvoní ta znuděně se tvářící stvoření, která jsou dceřinými kamarádkami, ale... kluk. Řekněme si to na rovinu, to otce znervózní a opět se mu připomenou již zasuté argumenty na téma "Proč je lepší mít kluka".

 
POKOUSANÝ PES I JEHO MAJITEL
Právní
Pondělí, 17 září 2007

 Vážení, prosím o radu: v dubnu l.r. jsme byli na procházce s naším psíkem (uvázaným na vodítku) a zezadu na nás vyběhl z neuzavřené ohrady cizí pes. Ošklivě potrhal našeho psa, manžel jej chtěl chránit, lehl si na něj a cizí pes pokousal i manžela; případ jsme ihned ohlásili Policii ČR, ta jej předala k vyšetření pořádkové komisi při Magistrátu města.

 
DOMÁCÍ ZVÍŘE: PUBERŤÁK
Naše dětičky
Pondělí, 17 září 2007

Puberťák je domácí zvíře, které je velmi náročné na chov. Rozhodnete-li se chovat doma puberťáka, budete mu muset vyhradit dostatečný prostor. Rozpínavost těchto živočichů, pokud jde o teritorium, totiž spolu s věkem stoupá. Chovatel se sám musí rozhodnout (dle úrovně vycvičenosti svého zvířete), které možnosti dá přednost. .

 
TCHÝNĚ A UZENÝ...
Úkol pro vás
Neděle, 16 září 2007

 Milá kudlanko, moje tchyně je řečeno jazykem lidu: z gruntu hodná ženská. Vím,že nebýt jí, synáčkové by nikdy nebyli takoví milí lidi, jako jsou, protože otec je sobec a trochu tyránek. Ale na druhou stranu mám k její osobě tolik výhrad, až se mi to nezdá normální, protože ona je fakt strašně hodná ženská! Jen v kostce:

 
<< Začátek < Předchozí 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 Následující > Konec >>

Výsledky 8233 - 8253 z 8662
[CNW:Counter]