O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


PŘES HORY, PŘES DOLY – BULHARSKO A ŘECKO - IX.
Tady a tam
Středa, 16 leden 2008

Ráno v půl sedmé vylézám jako první ze stanu. Už neprší, ale vše je zahaleno do hustých mraků a z okolních výjevů není vidět ani „Ň". Vařím si k snídani instantní polévku a za chvíli vstávají i ostatní. Společně žehráme na počasí, protože dnešní den jsme měli v plánu, že nalehko obejdeme všech sedm jezer a vylezeme si na nějaký ten vrchol při cestě.

 
CO NÁM TO VYKLÁDÁTE, PANE ŠVEJNARE?
Téma
Úterý, 15 leden 2008

Kandidát na prezidenta Jan Švejnar si ve svých prohlášeních, jemně řečeno, neustále protiřečí. Tvrdí o sobě kupříkladu, že byl architektem naší kuponové privatizace, a totéž o sobě říká i na zahraničních stránkách (kupříkladu zde) - přitom ale kuponovou privatizaci u nás kritizuje.

 
DOPISY - JAK NA ŽAL, NA VZTEK?
Téma
Úterý, 15 leden 2008

Uděláte, co máte, zachováte se správně, ale - ale ono to stejně bolí. Zvláště, když jste nuceni sledovat, jak "ten druhý se má dobře", případně, "jak se chová k jiným tak, jak se k vám nikdy nechoval". Někdy to je takříkajíc "na mašli", případně na "střelbu rovnou na komoru"... Bohužel, ani jedno z uvedených řešení není správné, že.Ovšem ve vás to bublá, vře... Co s tím?

 
DREDY, DREDY, DREDY
Naše dětičky
Pondělí, 14 leden 2008

Je to už hodně dlouho, co se na toto téma rozpoutala na kudlance bouřlivá diskuze. Ano, už běží pátý rok, od doby, kdy se zde debatilo o dredech. Dredy se však nosí stále a stále se obě generace - děti a rodiče - potýkají s otázkami: je to vhodné, je to správné? Zvítězí vždy jen jedna strana - ale většinou se s výsledkem "boje" vyrovnají v dobrém.

 
NEVĚRA - JAK TO ZVLÁDNOUT?
Úkol pro vás
Pondělí, 14 leden 2008

 Dobrý den, mám problém a tak bych chtěl využít možnosti se svěřit a třeba si i nechat poradit. Nikdy jsem neměl problémy s tím, že by mi mohla být žena nevěrná, jsme spolu sedm let z toho čtyři roky jako manželé. Vždy jsem si byl 100% jist, že je vše v pořádku. Ale - před měsícem jsem v jejím telefonu objevil podivné zprávy...     

 
ZPÁTKY DO LESŮ?
Diskuze
Pondělí, 14 leden 2008

Proč nějak nenacházím davy Čechů, kteří by lkali po návratu k radlicím, kolovratům, k dřevěným  chaloupkám (pochopitelně nemluvím o zájmové zálibě v udržování tradic)? Proč žádný běžný člověk nezdůvodňuje na úřadech svůj případný neúspěch tím, že byl „vykořeněn",     

 
...FINANČNĚ ZAJÍMAVÉ!!!
Téma
Neděle, 13 leden 2008

Je to delší dobu, co jsem nezveřejnila žádný z oněch úžasných řetězových dopisů, které snad všichni občas dostáváme. Ten poslední jsem dostala tolikrát, že když jsem utřela bublinky vzteku, nedalo se než znovu vám  předložit další svědectví o - jak to říct slušně?

 
DĚTSKÁ KLEPTOMANIE?
Úkol pro vás
Neděle, 13 leden 2008

 Dobrý den, ačkoli už mám téměř dospělé děti, nedokázala jsem si poradit s mým šestiletým synovcem v následující situaci: bylo to asi před půlrokem, když jsem jej pár hodin hlídala v našem bytě a při jeho odchodu jsem náhodou zjistila, že si v kapse odnáší hodinky mé dcery. 

 
PRAKTICKÉ PRO PÁNY - NU, NEKUPTE TO...
:-)))
Čtvrtek, 10 leden 2008

Já se omlouvám. Slibuju, že už zas budu seriózní... ale - tohle se prostě nedalo, přátelé... No - nekupte to.... Přiznávám, že jsem k tomu přišla jak ten chudák "slepý k houslím". Hledala jsem ve vyhledávači něco na vyšívání (ne pro sebe, proboha!). A - při té příležitosti... No, však to znáte, co všechno se dá svést na příležitost... (ano přátelé, hledala jsem "nevinnou věc" - a:

 
ELBERSTEIN - JO, TO JE DÍLO...
Tady a tam
Čtvrtek, 10 leden 2008

Korutany. Nedaleko rakouského jezera Klopeiner See, snad deset minut jízdy autem, stojí tamější rarita - soukromý zámeček Elberstein. Nedá se přehlédnout - je to taková pohádková stavba, kterou si z ruiny někdejšího statku přestavěl Johann Elbe. Začal s tím v roce 1976, to mu bylo čtyřiadvacet. Dnes je mu třiapadesát a pořád ještě není všechno hotové..

 
COŽ TAK DÁT SI BŘIŠNÍ TANEC...
Tady a tam
Čtvrtek, 10 leden 2008

Kořeny břišního tance lze hledat snad již v dobách antiky. Asi nevíte, že byl původně nazýván porodním tancem. Krouživé pohyby pánví se totiž používaly jako příprava na porod. Ženy primitivních kmenů tančily spolu s rodičkou a pomohly jí tak dosáhnout hladkého porodu. Je charakteristický klidnými, plynulými a především smyslnými pohyby.

 
FAKT TO UŽ NEMÁ CENU. ROZCHOD!
Zážitky
Čtvrtek, 10 leden 2008

Tak tohle mi teda po třech letech říkat (dělat) neměla! Tím mě už opravdu definitivně naštvala!  Doteď jsem měl k ní ohledy, ale konečně si nemusím brát servítky. Nakonec - řekla si o to sama! Teď už jen balím všechna ta malovátka, trička, kalhotky, srágorky, narvu to do tašky a odvážím k ní domů.

 
SENZIBILOVÉ V AKCI - III.
Téma
Čtvrtek, 10 leden 2008

V září 2004 byl unesen a posléze zabit třiatřicetiletý podnikatel Stanislav Brunclík z Vysokého Mýta na Ústeckoorlicku. Tentokrát se do pátrání zapojil senzibil na přání rodiny. Policisté jim vyhověli a služeb jasnovidce využili. Nepomohl jim vůbec v ničem. Výsledky v podobě zatčení podezřelých přinesla až rutinní policejní práce.

 
KUŘÁTKO PODLE COLONELA SANDERSE
Nejen duše
Středa, 09 leden 2008

Jedním z nejslavnějších jídel vzniklých v Americe jsou beze sporu kousky kuřete smažené po jižansku - známé KFC. Tento předpis, obsahující tajnou směs dvanácti koření, je založen na tradiční přípravě kuřat černošskými kuchařkami na jižanských plantážích.

 
DAKAR VERSUS TERORISTÉ
Tady a tam
Středa, 09 leden 2008

Rekordní počet 570 startujících na 30. ročníku Dakaru o víkendu vyrazil do všech koutů světa z deštivého Lisabonu. Mezi nimi i pět českých týmů, přihlášených v kategoriích motocyklů, osobních automobilů a kamiónů. Odjeli nikoliv směrem na španělskou Malagu, odkud se měli přeplavit na africký kontinent a po něm putovat do cíle v senegalském Dakaru,

 
LEGRACE NA PLACE
Téma
Středa, 09 leden 2008

 To se nám toho v poslední době seběhlo...  Dnes, ve večerních hodinách, znovu do Prahy zavítá naše známé milé české E.T., které měli někteří vyvolení jedinci možnost kontaktovat už dříve. Tehdy se tato mimozemská osobnost transformovala do dvanáctileté dívenky.

 
LÁSKA NA ROZCESTÍ - II.
Úkol pro vás
Středa, 09 leden 2008

 Už je to dlouho, co jsem žádala o vaši radu, Kudlanky.  Dlouho mi trvalo, než jsem se odhodlala ve svém životě alespoň trochu něco změnit. A když už jsem to udělala, měla jsem pocit, že dělám všechno špatně. Chtěli jste vědět, jak to vše dopadlo. Tak tady je pokračování mého příběhu: S manželem jsem se do poradny vůbec nedostali...

 
PROBLÉM: SAMA SE SEBOU
Poradna
Středa, 09 leden 2008

 Ahoj Kudlanko, mám problém a nevím, co si počít... Našla jsem si práci, ve které jsem byla docela spokojená - až na problémy s komunikací s některými jedinci... Ze začátku, po mém nástupu do práce, jsem se snažila komunikovat s kolegy, ale bohužel jsem vždy byla jen na pozici tazatele, kdy jsem sice dostala odpověď, ale rozhovor se nijak dál nerozvíjel....

 
KAŽDÝ Z NICH TO VIDÍ JINAK...
Úkol pro vás
Úterý, 08 leden 2008

 Chtěla bych poradit. Je mi 54 let a před třemi lety jsem se po několikaletém trápení rozvedla. V době před rozvodem jsem se seznámila s mým nynějším miláčkem. Podobně jako já měl nespokojené manželství. A tak - zamilovali jsme se jako blázni a hodně jsme si vzájemně pomohli. Kytky byly voňavější, čas, který jsme spolu trávili, letěl jak splašený.

 
SENZIBILOVÉ V AKCI - II.
Téma
Úterý, 08 leden 2008

V prosinci 1991 bylo ze střední odborné školy Federálního policejního sboru v Holešově ukradeno sedmdesát samopalů SA-61 a dvanáct pistolí. Dodnes se nepodařilo vypátrat pachatele, ani najít některou z odcizených zbraní. S pomocí se na počátku pátrání přihlásili i psychotronici a senzibilové. Jejich informace se však ukázaly liché a pátrání nikam neposunuly.

 
PŘES HORY, PŘES DOLY – BULHARSKO A ŘECKO - VIII.
Tady a tam
Úterý, 08 leden 2008

Axl šel do chaty, zda si tu můžeme postavit stany - a zjistil: správkyní chaty je prý pěkná „roštěnka" a umí anglicky. Navíc mu prozradila, že se na chatě vaří a můžeme si tu dát i kus nějaké flákoty. Axl, zaslechnuvší o mase, září jak sluníčko, že bysme se od něj mohli opalovat, a dostavuje se u něj Pavlovův reflex.

 
<< Začátek < Předchozí 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 Následující > Konec >>

Výsledky 8233 - 8253 z 8934
[CNW:Counter]