O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


VYMĚNÍM: "ZN. VEJCE ZA OŘECHY"
Nejen duše
Pondělí, 10 prosinec 2007

Velevážené Kudlanky, jdu na vás s otázkou. A i když tuším, že hlavu byste mi asi neukously, pro jistotu nejdu s prázdnou. Tak nejprve to moje: nedávno (no nedávno, koncem října) jsem čirou náhodou zabloudil na Ovocný trh a doslova tam zakopnul o právě tam probíhající International Chefs Day, tedy česky řečeno Mezinárodní den kuchařů.

 
ĎÁBELSKÉ POKUŠENÍČKO
Nejen duše
Pondělí, 10 prosinec 2007

Na počátku pokryl Bůh zemi brokolicí, květákem a špenátem, zelenou a žlutou a červenou zeleninou všeho druhu, aby muž a žena mohli žíti dlouho zdravě. A Satan stvořil Algidu a Rafaelo. A zeptal se: "ještě pár horkých višní k té zmrzlině?" A muž odpověděl "ano, rád" a žena poznamenala: "Mně prosím ještě horkou vafli se šlehačkou".

 
PRONAJMU DĚLOHU, ZN. "ZA 9000 $"
Diskuze
Pondělí, 10 prosinec 2007

 Zní to dost tvrdě, co? Ale je to konkrétní záležitost, je to už pomalu běžný obchod - i když se o něm ještě tak moc nepíše. Jen v případě, že se "obě zúčastněné strany" nedohodnou, či později mezi nimi nedojde "k naplnění závazku a předání objednaného...". Ano, zadáte-li do svých vyhledávačů podobná slova, jistě najdete plno podobných nabídek i poptavek:

 
SOUTĚŽNÍ POVÍDKA - VI.
SOUTĚŽE
Pondělí, 10 prosinec 2007

Vlastně nevím, jestli se můžu se svým příspěvkem hlásit do soutěže o nejlepší historku, jak jsem začínal s kuchařením. První začátek u plotny jsem skutečně okusil, ale kuchařským mistrem jsem se nikdy nestal. Měl jsem k němu však jen kousíček... Bylo to před lety ve Vietnamu, kde jsem se toulal s partou přírodovědců.

 
PEJSEK Z ÚTULKU
Fauna a flora
Neděle, 09 prosinec 2007

Nedávno jsem se zmiňoval o myslivci z jedné vesničky tam v těch nehostinných horách nad Střekovem, horách opuštěných Bohem i člověkem. Má krámek na Klíši a psa, kterej mu neustále zdrhá. Co zdrhá, von prostě utíká  - a to rovnou do psího útulku na Severní Terase. Včera jsem na něj narazil v hospodě, tedy na toho myslivce, a už byl naštvanej do fialova.

 
ŠIKANA NEBO NORMÁLNÍ POSTUP?
Úkol pro vás
Pátek, 07 prosinec 2007

 Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. Ráda bych věděla, jaké pravomoce mají pracovnice sociálky, které na nějaké udání chodí již několik let čas od času na kontrolní návštěvy jedné rodiny. Přicházejí samozřejmě nečekaně, aniž by kdy měly povolení k domovní prohlídce a velmi nevhodným způsobem kontrolují např. obsah

 
SOUTĚŽNÍ POVÍDKA - V.
SOUTĚŽE
Pátek, 07 prosinec 2007

Kdysi jsem - coby čerstvá novomanželka - chtěla drahému uvařit oblíbené pečené vepřové na česneku s bramborovými knedlíky a špenátem. Měla jsem na paměti, že česneku a kmínu hodně, pěkně hustý výpek tmavší barvy, špenát naopak spíš řidší, bramborové knedle drobné, žluťoučké od domácích vajec ...

 
NĚKDY JE LEPŠÍ SE NEPTAT...
:-)))
Pátek, 07 prosinec 2007

 Ahoj kudlanky a kudlánci, následující text jsem našla při revizi uložených dokumentů. Nevím, jestli se to někdy dávno už třeba na Kudle neobjevilo, ale je to tak krásný (a výstižný), že vám to musím poslat. Připomíná mi to šachy, kdy hráč musí myslet na několik tahů dopředu. V tomhle případě se to nějak nezdařilo :)))

 
SOUTĚŽNÍ POVÍDKA - IV.
SOUTĚŽE
Pátek, 07 prosinec 2007

Ano, ano, je lepší mísit těsto v díži než péci kuře … Moje maminka byla člověk velice pracovitý a přitom všem si vždy udržela dobrou náladu. O tom ale psát nechci. Dlouhou dobu jsme žili na pasekách, kde se i chleba pekl doma v peci a když se pralo, tak celá „automatika“ pračky spočívala v točení klikou …

 
MIKULÁŠ ZTRATIL PLÁŠŤ...
:-)))
Čtvrtek, 06 prosinec 2007

Jeden rok se můj soused z protějšího  domu rozhodl, že svým třem malým dětem tuto atrakci též poskytne. I domluvil se s jiným sousedem, který měl tenkrát malé děti dvě a ten si sehnal kožich a masku a šel dělat čerta. Anděla dělala dcera mé kamarádky, která měla - a dosud má - nádherné douhé vlasy.  

 
JÁ PRÁVA, TY POVINNOSTI
Diskuze
Čtvrtek, 06 prosinec 2007

 Povinnosti? Pravidla? Právě jsem četla, že podle některých´"zdejších obyvatel" nemají funglnoví dospěláci žádné povinnosti vůči svým rodičům a rodině vůbec. Uznávám, ano, nejspíš z právního hlediska opravdu ne. Určitě v žádných zákonech není nikde napsané, že k povinnostem dětí platí např. jednou za týden vyluxovat, utřít prach a umýt záchod, ale jak se říká, "jaký si to uděláš... atd. neboli "Ohýbaj ma mamko, dokud som ja Janko, až ja budem Jano, neohneš ma mamo".  

 
EXEKUCE JAK VYŠITÁ
Zážitky
Čtvrtek, 06 prosinec 2007

Tak zase jedna historka exekutorská : Tak v neděli velice výjimečně koukal chvilku na televizi a taky o exekutorovi a majetku třetích osob. Není to ostatně tak dávno, když jsem zažil něco podobného. S panem exekutorem a policajtem návštěva jednoho malého baráčku tam kdesi na předměstí jednoho podkrušnohorského městečka.

 
SOUTĚŽNÍ POVÍDKA- III.
SOUTĚŽE
Čtvrtek, 06 prosinec 2007

Houskové knedlíky jako od maminky! Ha, ve snaze dohnat a předehnat kuchařské umění mé ženy a mé matky jsem se jednou pokusil o domácí kynuté knedlíky. Děti jsem vyhnal ven na pískoviště, ženu na nákupy a pro jistotu jsem ji vybavil i nemalou finanční částkou a oznámil jsem všem, že když tátu nechají kralovat v kuchyni, bude k obědu ta nejlepší svíčková s houskovým knedlíkem, jakou neumí uvařit ani babička Tylda.

 
VYSTŘIHOVÁNKY - I.
Téma
Středa, 05 prosinec 2007

Hodně z vás mi poslední dobou píše o ty půvabné vystřihovánky, které se během kudlančí existence tu vyskytovaly. Máte je možnost vidět ve foru - ovšem, tč. nejsou všechny odkazy funkční, tak než to technický anděl strážný zprovozní, budu je tu jedny po druhých pomalu a jistě znovu publikovat. Ty dnešní jsou od  Svatky, nesmírně šikovné a milé dívky.

 
NEKUPUJTE MÁSLO
Úkol pro vás
Středa, 05 prosinec 2007

Dostala jsem tento mail: V poslední době dochází k nehoráznému zdražování mléčných výrobků, zejména másla. Není výjimkou, když za 250 g kostku másla chce obchodník i víc než 40 Kč. Vzhledem k tomu, že máslo nelze skladovat libovolně dlouho, nabízí se nám zákazníkům účinná obrana: Přestaňme na několik týdnů úplně kupovat máslo v těch obchodech, kde bude dražší než 25 Kč.

 
SOUTĚŽNÍ POVÍDKY - I. a II.
SOUTĚŽE
Středa, 05 prosinec 2007

Začínáme se soutěžními příběhy. Ty kratší budou po dvou, delší extra... Už se moc těším, jak si všichni počteme, jak si pozvedneme svá občas hodně hodně nabouraná ega, když se nám "povedlo" něco opravdu nezapomenutelného. A pro vás ostatní: berte to jako pobídku - lovte ve svých vzpomínkách, případně vzpomínkách svých blízkých. Nádherná kuchařka stojí za to!

 
LEGRACE NA PLACE
Téma
Středa, 05 prosinec 2007

To se nám toho v poslední době seběhlo.... Máme druhého slavného Františka Procházku... No, přeci první byl ten, co šel po mostě, vzpomínáte? Jinak, přátelé, mezi náma - ukrást půl miliardy, to už není zločin, to je dovednost. A náš hrdina to dokázal. Je vidět, že by mohl do politiky, co říkáte? Podle policejního popisu vypadá jako my všichni - a to je nadějné.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 48. TÝDNE
:-)))
Středa, 05 prosinec 2007

Mrazík: „Už je ti teplo, děvče?" Nastěnka: „Teplo, dědečku Mrazíčku." Mrazík: „Dobrá." Nastěnka: „Teplo." Mrazík oběhne strom zezadu: „Teď už je ti teplo, milé děvče?" Nastěnka: „Teplo, Mrazíčku. Teplo, dědečku." "Zimáá, náda zatapiť...", však skuhrá (na rozdíl od rampouchovité Nastěnky) v současné alkoholické reklamě jakýsi ruský mužik.

 
DOPISY - NEZNÁMÁ ZNÁMÁ
Téma
Úterý, 04 prosinec 2007

Virtuální člověk je něco mezi mimozemšťanem, Shrekovou milovanou Fionou a kdo ví, třeba vaším sousedem odnaproti. Může to ve skutečnosti být kdokoli. Nezáleží totiž vůbec na tom, za koho jej máte... Osobu ženského pohlaví, o které bude dnes řeč, jsem si v podstatě představovala spíš jako znuděného třiašedesátiletého kuchaře na penzi.

 
PŘES HORY, PŘES DOLY – BULHARSKO A ŘECKO - VI.
Tady a tam
Pondělí, 03 prosinec 2007

Probouzím se po šesté hodině, je polojasno a vypadá to na další krásný den. Kolem osmé vstávají i ostatní, na plynovém vařiči si připravujeme kávu a čaj. Na louku za řekou přibíhá stádo ovcí, které bečí a cinkají zvonci, což tvoří skvělou zvukovou kulisu. Po střídmé snídani balíme stany, uklízíme po sobě a vyrážíme na další cestu.

 
OD KUDLANKY (A OD JEŽÍŠKA)
Zážitky
Pondělí, 03 prosinec 2007

 Dneska mám zas jeden z mála dnů "D". Podařilo se mi získat respektive umluvit jednoho zedníka, který mi přišel něco domů opravit. Konečně jsem se dočkala... A tak jsem na dnešek moc nespala, neb jsem polovinu bytu "zaigelitovávala", abych zamezila největším škodám a všudypřítomnému prachu trochu ztížila přístupovou cestu...

 
<< Začátek < Předchozí 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 Následující > Konec >>

Výsledky 8212 - 8232 z 8831
[CNW:Counter]