O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


PANÍ HANA HEGEROVÁ
Próza a poezie
Čtvrtek, 18 říjen 2007

Dostat se na koncert Hany Hegerové je záležitost vyžadující obrovské úsilí, její recitály bývají beznadějně vyprodány během pár desítek minut. První dáma českého šansonu paní Hegerová vystoupila na třech festivalech letošního léta. Navíc šlo o zcela netradiční místa pro její představení.

 
PROBLÉMY S MÁMOU
Úkol pro vás
Čtvrtek, 18 říjen 2007

 Dobrý den, chci vás všechny moc moc požádat o jakoukoliv radu. Je mi 26 let, mám mladšího brášku, je mu čerstvých patnáct, takže puberta v plném rozkvětu. Naši rodiče jsou už několik let (10) rozvedení. Byla to mámy vina, protože si našla milence, kterého si chtěla za každou cenu vzít a tátu opustila. Ale několik měsíců po rozvodu jí milenec utekl a ona zůstala sama.

 
PRAVDY DNEŠNÍCH DNŮ...
:-)))
Čtvrtek, 18 říjen 2007

Od tech nejmenších let si pamatuju vtipy. (Tedy ne, že bych si zvládla pamatovat text a podání jednotlivých vtipů, to ani náhodou), ale pamatuju si, že vždy, na každý náš průůůs-švih se okamžitě vyrojila spousta fórků. Dobrých, vtipných, nádherných i těch, co by zvítězily v soutěži o "Zlatou mříž ministerstva vnitra". Tahle lidová slovesnost se táhla celým mým životem, až pak, po té poslední revoluci, bylo najednou pusto. Ono taky, když je něco dovoleno, tak to človíčka tak nebaví, že... Jenže - jak vidět - rozvernost českou hned tak nic neutlumí....

 
LILITH - PRVNÍ ŽENA ADAMOVA... - III.
Próza a poezie
Čtvrtek, 18 říjen 2007

Adam přišel za svítání a toulal se okolo pramene. Čekal, až se Lilith konečně objevila, okrášlená kvítím a tisícerými půvaby. "Ty tedy navrhuješ, abychom šli do těch tvých vychválených míst?" prohodila Lilith nedbale.  "Ó ničemu nepodobná Lilith, chvála je pouhý zvuk, musíš vidět na vlastní oči ty okouzlující háje, prameny jezírka, abys pochopila nekonečnou nádheru ráje!"

 
PŘES HORY, PŘES DOLY – BULHARSKO A ŘECKO
Tady a tam
Čtvrtek, 18 říjen 2007

Tak jako předešlý rok, i letos jsme při výběru místa dovolené toužili skloubit dvě destinace. Divokou nespoutanou přírodu s vysokými vrcholky a azurové moře s hřejivými slunečními paprsky. Odmítáme trávit své dovolené s cestovními kancelářemi, neboť aby nám ještě ve dnech volna někdo organizoval čas a program, na to nejsme stavění.

 
UŽ MI DOVOLÍ BÝT JEN KAMARÁD - II.
Úkol pro vás
Středa, 17 říjen 2007

 Někdy uhodnu, který dotaz bude mít velkou odezvu, někdy ne. Například dopis od Oty jsem původně brala jako běžné trápení, které sice většinou postihuje ženy, ale nevyhýbá se ani mužům. Když se to pak všechno rozjelo do víc než košatých forem, dokonce to vypadalo (jako už párkrát), že tazatel raději Kudlanku opustí, docela mi z toho bylo smutno.

 
CO JSEM ASI VYVÁDĚLA?
Nejen duše
Úterý, 16 říjen 2007

Hele, Daní, koupila jsem si barvy a těším se, jak doma doladím interiér... chichichi... to zní krásně až vznešeně, co? Převedeno na lopatoidní řeč - jdu pomalovat pár květináčů a krabic od bot natónovaným balakrylem a pak na to nalepím motivy z ubrousků. Ať si dětičky poschovávají inteligentně svoje krámy, co se jim jen tak povalují na stole a všude po pokoji a květináče jim k tomu budou ladit...

 
MÁME DOMA ŠKOLÁČKA
Naše dětičky
Úterý, 16 říjen 2007

Mám dceru a jak už to tak některé maminky mívají, mysím si o ní, že je skvělá, chytrá, krásná, navíc domů nosí samé jedničky a sama od sebe si dělá domácí úkoly a chystá věci. Ve skrytu duše doufám, že jí to vydrží no....aspoň tak do třetí třídy, teď je v první. Svou paní učitelku miluje, spolužáci jsou hodní, jen někteří kluci lítají po chodbách a to se přeci nedělá.

 
LILITH - PRVNÍ ŽENA ADAMOVA... - II.
Próza a poezie
Úterý, 16 říjen 2007

Lilith seděla u pramene, poslouchala jeho křišťálovou hru a hleděla do hvězdného nebe nad rájem. A ohnivě planoucí náruče hvězd opájely její srdce tajemnou touhou. Lilith, opilá hvězdami, usnula v květinách a probudily ji pak milostné trylky slavičí.  Snově nádherné a půvabné zrodilo se svítání a rozestřelo se nad rájem, opřádajíc i tu sebenepatrnější kapičku němým kouzlem třpytu a barev.

 
SVINSTVO SEM, SVINSTVO TAM
Diskuze
Úterý, 16 říjen 2007

 Není nad správně podané ekologické zdůvodnění.... Tříděný odpad, nepoužívání prostředků, které jsou testované na zvířatech, pečlivé studování nálepek na potravinách. A další a další.  Ovšem, ne každý, kterému se vysvětlování dostane, si má možnost slyšené zapamatovat...   Ale když jsme u toho - jací jste "ekologové" vy?

 
LILITH - PRVNÍ ŽENA ADAMOVA... - I.
Próza a poezie
Úterý, 16 říjen 2007

Když stvořil Bůh nebe i zemi, všechny živočichy i rostliny, vzal kus hlíny zpod nohou jednoho zvířete a stvořil člověka. Stvořil ho proto, aby se člověk obdivoval jeho vznešenému dílu a velebil jeho jméno. A za příbytek mu dal ráj. Sotva Adam procitl, žasl nad božími zázraky.

 
TAK - A JE KONEC!
Poradna
Pondělí, 15 říjen 2007

 Je to vlastně zpověď toho, co jsem "vydržela pro klid v rodině, pro budoucnost dítěte". Stalo se to, co se stává tak často, byla to pro mě pak velká rána, ze které jsem se těžko dostávala. Bylo to před osmi léty. On měl milenku, všichni v okolí to věděli, jen já ne... Po přiznání bylo hodně slz a zoufalství.

 
PROSÍM...
Téma
Pondělí, 15 říjen 2007

 Je to už docela dost dávno, co jsem se začala lidem plést do života. Určitě je tady dodnes plno těch, kteří pamatují onu první poradnu na dámě, ve které jsem psávala smutnejm dušičkám, snažila se pohladit jejich bolístky, trochu povzbudit, říct, že i když dneska je to na mašli,  když život už prostě nemá cenu - tak určitě zítra vyjde sluníčko a bolest bude o něco menší...

 
TRVALÝ POBYT
Právní
Pondělí, 15 říjen 2007

 Dobrý den, potřeboval bych poradit, jak postupovat se zrušením trvalého pobytu pro našeho 26 ti letého syna. Bydlíme ve rodinném domku. Syn je drogově závislý a po dobu 4 let oficiálně nepracuje, pouze na ,,černo ", takže si neplatí zdravotní ani sociální pojištění. Tím pádem mu rostou dluhy a my se bojíme exekuce, která by nás připravila o poctivě a těžce nabytý majetek.

 
UŽ MI DOVOLÍ BÝT JEN KAMARÁD - I.
Úkol pro vás
Pondělí, 15 říjen 2007

 Potřebuji radu ohledně svého vztahu s manželkou. Jsme spolu 12 let, máme dva kluky 9 let a 5 let. Má žena mi před měsícem z ničeho nic řekla, že už mě nemiluje a může se mnou zůstat jen kvůli dětem. Je to prý kvůli mojí povaze, jsem prý hodně žárlivý. Nemyslím, jen jsem prostě začal něco tušit, tak jsem se vyptával.

 
KDYŽ JE SMŮLA ZAŽRANÁ...
Úkol pro vás
Pondělí, 15 říjen 2007

 Milá Kudlanko, nevím, jestli se jedná jen o moji životní smůlu nebo jestli něco dělám stále špatně...  ale před osmi lety jsem se vdala a mám s mým (dnes už) ex-manželem dva krásný kluky (takové dva čertíky, které bych za nic na světě nevyměnila). Ze začátku bylo manželství docela spokojené, ale jen do té doby, než manžel získal mnohem lepší práci s lepším postavením...

 

 

 
"ZNIČENÁ" PRAČKA?
Diskuze
Sobota, 13 říjen 2007

 Milá Kudlanko, dnes a denně jsme masírováni všemi možnými reklamami - a tak jsme včera doma dali řeč na téma "zničené pračky". Manželův názor - je chemik: Vždy když vidím reklamu na C....n, tak bych chtěl mít po ruce toho, co to vymyslel. Že prý: "Uvnitř bubnu se vodní kámen neusadí, protože ho otírá prádlo, když se buben točí"!

 
ONI A MY, ČI ONY A MY
:-)))
Pátek, 12 říjen 2007

 V parku uprostřed města pracují dvě blondýny. Jedna vždy vyhloubí jámu a druhá, která jde za ní, ji zase vykopanou hlínou zaplní. Pracují tak s vervou celý den bez odpočinku, jedna vykopává díry, druhá je zase zahazuje. Jednomu kolemjdoucímu to nedá a po chvíli se jich zeptá: "Oceňuji vaši píli, slečny, ale byly byste tak laskavé a vysvětlily mi, jaký smysl vaše práce má?

 
HISTORKY NEJEN EXEKUTORSKÉ
Zážitky
Pátek, 12 říjen 2007

Směnka na viděnou, vystavená v prospěch zrovna tohodlenc dlužníka jakousi firmou a na částku několikanásobně přesahující dluh.Jedna klasická exekutorská historka, odehrála se ve vedlejším okresu. Vcelku nevelká částka - televizor asi za 15k, s poplatky to ovšem vylezlo holt na 35k.

 
PROMĚNY...
Téma
Pátek, 12 říjen 2007

Bylo, nebylo, nedávno tomu. Běžné české sídliště, kde vyrůstaly dvě holčičky. Uplynulo pětadvacet let a jak se všechno změnilo... Měla jsem dobrou kamarádku Petru, se kterou jsme se znaly už od pískoviště. Bydlely jsme ve stejném paneláku, chodily do stejné školky, na základce i na gymplu seděly v jedné lavici.

 
SEZNAMOVACÍ INZERÁT
Úkol pro vás
Pátek, 12 říjen 2007

 Jo inzeráty, to je něco.... Někomu tahle záležitost docela slušně zpestřuje život, někdo to párkrát zkusí, nic z toho není, ten další naopak na inzeráty a "tenhle druh seznamování" nestačí ani nadávat. Prostě jak kdo. On totiž takový správně napsaný inzerát je v podstatě malé písemné dílko, které o vás má pár písmenky všechno naznačit...

 
<< Začátek < Předchozí 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 Následující > Konec >>

Výsledky 8212 - 8232 z 8705
[CNW:Counter]