O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


O POČASÍ A JMENINÁCH 38. TÝDNE
:-)))
Úterý, 25 září 2007

Kdo si jednou koupí červené víno z jižní Moravy s ročníkem výroby 2007, nebude litovat. Krátce před tím, než začne hlavní sběr, totiž pěstitelé předpovídají, že červená vína budou letos excelovat. Bílá vína by sice mohla být také povedená, ale podle vinohradníků budou "hrubší". Může za to letošní suché a teplé počasí...
 
JO, KOMPJŮTR, TO JE MOJE...
Zážitky
Pondělí, 24 září 2007

Chodím do práce moc ráda, protože dělat s chlapama znamená vždy prima zážitky -  obzvláště s těma na mém pracovišti. Jak stále pracuji na počítači - nebo by to taky mohlo být už sešlostí věkem, tak jsem začala loni hůře vidět, až jsem se svému mladšímu potomkovi několikrát zlehka zmínila, že ty písmenka v novinách jsou čím dál tím menší, snad aby se jim toho tam více vešlo.

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - IX.
:-)))
Pondělí, 24 září 2007

Předevčírem jsem se čirou náhodou dívla na pořad na ČT 1 "Hodina pravdy". Zaujal mne tam jeden klip, ukázka drezury pejska (nebo snad to byla drezura dívenky pejskem?). Rozhodně jsme viděli na hudbu půvabně povlávajícího psího šlechtice,  jehož jméno - o jméně oné dívky ani nemluvě - činilo moderátorovi programu setsakra potíže... 

 
MÁM PROBLÉM S PENISEM!
Diskuze
Pondělí, 24 září 2007

 Ano, přátelé, čtete dobře. Znáte to - tisíckrát opakovaná lež se stane pravdou. A tak, když už jsem dostala tolik moc e-mailů, které mne přesvědčují, že můj penis je útlounký jak stromová větévka, nezbývá mi než nad jeho rozměry patřičně lkát, i když ho fakticky nemám... Nu,  jak jste na tom vy ostatní, kudlanky moje milené? Vy jste nedostaly ani jeden mejlíček s textem:

 
TAJEMSTVÍ - ANO? NE?
Manuály
Pondělí, 24 září 2007

 „Nemáme před sebou s manželem žádná tajemství. Víme o sobě absolutně všechno, není nic, co bych mu nemohla říct..." „Ten neřád využil všechno, co se o nás dozvěděl, vyhrožuje, že když... tak všechno oznámí, že nás udá..." Ano, jedna věta je za lásky, druhá po jejím konci. Ale proč? Proč o sobě svěřovat detaily i ze života „před"? Případně ze života a osudů své rodiny, svých příbuzných, rodičů?

 

 
INDISKRECE - INCEST
Diskuze
Neděle, 23 září 2007

 Je to pět let, co se v jednom z našich bulvárních plátků - dost možná, že to bylo ve všech - publikoval příběh dvou sourozenců, kteří spolu přivedli na svět dítě. Pro ni to bylo druhé, pro něj první. Teprve po narození dítěte se dozvěděli, že jsou bratr a sestra... Tehdy to bylo napsáno se všemi jmény a adresami - mám ten časopis před sebou...

 

    

 
V CHALOUPCE U LESA V.
Tady a tam
Neděle, 23 září 2007

V minulém vzpomínání jsem vám slíbila povědět o tom, jak se vlastně stalo, že k naší rodině neodmyslitelně patří jedna krkonošská chaloupka na strmé stráni. Tenhle trochu zamotaný příběh začal už v roce 1934. V tomto roce totiž tatínkův strýček koupil malou chaloupku na „naší" stráni.

 
NEZÁVIDĚNÍHODNÝ SOUSED
Právní
Neděle, 23 září 2007

 Prosím o Váš názor, zda lze legálně zabránit sousedovi, aby si ze svého malého obchodu s potravinami (musí ukončit činnost kvůli právě vedle se stavějícímu obchodu LIDL - příliš velká konkurence pro živnostníky ) zhotovil noční bar s hernou. Soused je majitelem nemovitosti v řadové zástavbě, která přímo sousedí s domem mé bytné.  

 
DALŠÍ MORMON DO SBÍRKY...
Poradna
Čtvrtek, 20 září 2007

 Dobrý den, mám velké trápení. Mám kamaráda, který má nefunkční manželství a před časem si našel milenku. Nyní jsme se po letech potkali my dva a znovu se zamilovali, ale on má teď problémy se té milenky vzdát. Přitom tvrdí, že mě miluje. Co mám dělat? Jak se mám zachovat? Jitka

 

 
MYSLIVECKÁ LATINA A POVĚRY
:-)))
Čtvrtek, 20 září 2007

 Myslivcům byla odedávna připisována čarovná moc. Jejich takřka neustálý pobyt v lesním šeru a tichu vzbuzoval v lidech představy o jejich kouzelné moci a spojení s tajemnými silami. Říkalo se, že prý myslivci v lese trhají čarovné byliny, že kule do zbraní lijí zvláštním způsobem a zvěř je prý poslouchá na slovo.

 
TCHÝNĚ A UZENÝ - II.
Úkol pro vás
Čtvrtek, 20 září 2007

 Vidite, vidíte, kam se diskuse dostala... a stacilo jen napsat ten problem trochu jinak - ale stalo by se nejspis to samy... lidi se rozdelej na dva tabory a nakonec i zapomenou, co bylo hlavnim tematem a pustej se do sebe. Pokud jsem si vsimla, zase se vsichni soustredili jen na to: zaujmout postoj, servat na entou a moc neradit.

 
OD KUDLANKY PRO KUDLÁNKY
Úkol pro vás
Středa, 19 září 2007

 Kudlanky a Kudlánci, mám pár věcí... Kterou tak začít? Tou, že od vás něco potřebuju? Nebo tou, že bych - ale to je vlastně taky prosba, OK, začnu tou druhou, nechám si to lepší nakonec. Tak tedy - všichni víte, že si stejně jako vy všichni zakládám na tom, že se tu doposud mluví slušně - i když jde o něco zrovna nepěkného, dalo by se říct "hezky česky" přímo neapetýtlich.

 
VOT, KAK CHARAŠO...
Tady a tam
Středa, 19 září 2007

Traduje se historka, že si nějaký sběratel koupil v aukci starožitný stolek někdy ze začátku 19.století. Když ho ohledával, tak našel vzadu tajnou zásuvku a když ji otevřel, tak tam byla směnka na 25 liber, vydaná stále fungující, samozřejmě soukromou, bankou. Tak to vzal a do té banky zašel. 

 
Z ČESKÉ DVOJKY ŠVÉDSKÁ TROJKA?
Úkol pro vás
Středa, 19 září 2007

 Milá Kudlanko, nedávno mi řekl můj přítel, že by se chtěl milovat s jinou ženou a abych to samé udělala já s jiným mužem a pak že bychom se vystřídali. Jsme spolu sedm let. Pry se mu v našem sexu vše libi a že by to chtěl ještě ozvláštnit. Jenže já tohle ted nemuzu pochopit. A vůbec už nevím, jestli by se mi to libilo. Spíš ne. Jsem z toho úplně vyřízená,  asi dva dny jsem z toho nespala.

 
CUKETY ZAS A ZNOVA
Nejen duše
Středa, 19 září 2007

Dostala jsem od Kamilky dvě cukety a slavnostně prohlašuji, že to, co se mi z nich povedlo, bylo víc než super. Dokonce jsem přesvědčila i svého manžela-masožravce, abych ochutnal. A pak jsem jen bránila a bránila, aby mi kousek nechal :-))). Vřele doporučuju, kdo nemá svou "Kamilku", jistě je sežene někde v na trhu nebo v nějakém obchodě se zeleninou...

 
VELKÁ DEBATA O „H"
Diskuze
Středa, 19 září 2007

Kdo z vás byl někdy v Bulharsku, Turecku, Řecku - či jiných podobných krajích, kde je „poněkud" jiná norma na vzhled a funkci záchodů? A kdo z vás zažil ty „šlapkové"? Z prázdninových zážitků dětství si z BLR pamatuji turecké záchody s přetékajícími koši vedle. 

 
BEZNADĚJ V ZAMĚSTNÁNÍ
Úkol pro vás
Středa, 19 září 2007

 Ahoj Danielo, četla jsem si tady nějaké texty, ale většinou jsou zaměřené na vztahy. Bohužel, já mám problém se svým nynějším zaměstnáním. Pracuji v kanceláři jedné pojišťovny. Panují tu šílené vztahy. Lidi se tu na vzájem pomlouvají, nevím komu tady věřit a komu ne. Někdy mám pocit, že jsem v době vykořisťovatelů. Názor ostatních nikoho nezajímá.

 
CUKETOVÁ HOŘČICE
Nejen duše
Úterý, 18 září 2007

Cuketa, stejně jako ostatní tykve, má nízkou energetickou hodnotu; obsahuje 91% vody, vlákninu, něco málo sacharidů a dalších složek. Má bohatou skladbu minerálních látek. Obsahuje zvláště draslík, který vyplavuje z těla nadbytečnou vodu a soli. Má velmi málo sodíku,naopak mnoho fosforu, vápníku, hořčíku, obsahuje také železo, měď, fluor, zinek aj.

 
O DOBRÝCH LIDECH, JÍDLE I PITÍ
Zážitky
Úterý, 18 září 2007

Nebývá to obvyklé, že by na svátek svátků, jak Židé nazývají šabat, byl pozván nefalšovaný křtený katolík z Valašska. Mně se to poštěstilo. A stálo vám to za to. Vše zahájil stařešina místních jeruzalémských chasidů ze čtvrti Mea´shearim. Byl to pořád statný muž, až na pevná ramena, přes která měl přehozený modlitební plášť talit, mu sahaly šedivé vlasy.

 
UKRADLI MI NOS MEZI OČIMA
Zážitky
Úterý, 18 září 2007

Jsem zásadním odpůrcem nákupů v supermarketech. Až pouze krajní nouze mě v mých šedesáti letech přinutila protlačit chrastící drátěný vozík do prostor pro mě zcela neprobádaných. Žena Pavla musela k vnoučkovi do Čech a já měl hlad. Snažil jsem se v tom bludišt přeplněných a ještě přeplněnějších reagálů nezabloudit, takže jsem v tom zmatku, jenž děsil moji dětskou duši, nechal v nákupním vozíku na pár vteřin svoji peněženku i se všemi doklady.

 
NEPŘÍJEMNÉ PÁDY A JEJICH DOPADY
Zážitky
Úterý, 18 září 2007

Lidi, nějak sotva lezu a opatrně poposedávám na židli, pokud spím, tak jedině na boku. V neděli jsem se vypravil na Novou Ves, to je uskupení několika málo baráků pod vrcholem Ostrý v Českém Středohoří nedaleko trvalého mého bydliště. V noci pršelo a ráno čerstvý větřík, říkám udělám pár fotek -  

 
<< Začátek < Předchozí 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 Následující > Konec >>

Výsledky 8191 - 8211 z 8624
[CNW:Counter]