O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


HISTORKY NEJEN EXEKUTORSKÉ
Zážitky
Pátek, 12 říjen 2007

Směnka na viděnou, vystavená v prospěch zrovna tohodlenc dlužníka jakousi firmou a na částku několikanásobně přesahující dluh.Jedna klasická exekutorská historka, odehrála se ve vedlejším okresu. Vcelku nevelká částka - televizor asi za 15k, s poplatky to ovšem vylezlo holt na 35k.

 
PROMĚNY...
Téma
Pátek, 12 říjen 2007

Bylo, nebylo, nedávno tomu. Běžné české sídliště, kde vyrůstaly dvě holčičky. Uplynulo pětadvacet let a jak se všechno změnilo... Měla jsem dobrou kamarádku Petru, se kterou jsme se znaly už od pískoviště. Bydlely jsme ve stejném paneláku, chodily do stejné školky, na základce i na gymplu seděly v jedné lavici.

 
SEZNAMOVACÍ INZERÁT
Úkol pro vás
Pátek, 12 říjen 2007

 Jo inzeráty, to je něco.... Někomu tahle záležitost docela slušně zpestřuje život, někdo to párkrát zkusí, nic z toho není, ten další naopak na inzeráty a "tenhle druh seznamování" nestačí ani nadávat. Prostě jak kdo. On totiž takový správně napsaný inzerát je v podstatě malé písemné dílko, které o vás má pár písmenky všechno naznačit...

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - XI.
:-)))
Pátek, 12 říjen 2007

Jo, on ten Smolíček byl pěkně zlobivý kluk, žádný pacholíček... Že bydlel u jelena v lese, to víte. Zatímco jeskyňky byly hodné lesní žínky, které Smolíčka soukromě vyučovaly. Smolíček se však každý den před jeskyňkami zamkl a ty pak musely volat: "Smolíčku pacholíčku, otevři nám svou světničku, jen co tě češtinu a matematiku naučíme, hned zase půjdeme."

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 41. TÝDNE
:-)))
Čtvrtek, 11 říjen 2007

Když se sejdou lidi „na kus řeči", povídá se i o počasí. Ale kdyby nás stroj času převezl do dávné minulosti, s našimi předky Praslovany bychom si moc nepoklábosili. Nerozuměli bychom jim. I když, třebas takové vedro: tohle slovo má zrovna praslovanský praslovanský základ. A to je důvodem, proč si (co se horka týče) mohou rozumět lidé v řadě zemí, aniž by znali řeč.

 
PÁR DNŮ, KTERÉ ZMĚNILY ŽIVOT
Poradna
Čtvrtek, 11 říjen 2007

 Milá Kudlanko, když jsem se koncem léta rozhodla pro to, abych si přeci jen vzala posledních pár dnů dovolené ještě v létě, nenechávala si je na zimu, nevěděla jsem, jak moc se mi změní celý budoucí život. Kamarádka přišla s návrhem využít "nádhernou příležitost", za málo peněz hodně muziky - bude to super, horko venku, teplé moře, všude ovoce a zelenina...

 
VZTAHY V PRÁCI
Úkol pro vás
Čtvrtek, 11 říjen 2007

 Přátelé, můj problém je trochu odlišný od těch, které tu řešíte - ale v podstatě se jedná také o mezilidské vztahy, dá se říci o vztahy mezi lidmi, kteří jsou denně spolu větší dobu, než se svými partnery. Jedná se o spolupracovníka a jeho chování k ostatním. Svou práci zná a velmi dobře zvládá, ale pracovat s ním je očistec v pravém slova smyslu.

 
SVĚTOVÝ DEN DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ
Téma
Středa, 10 říjen 2007

World Mental Health Day, vyhlášený na 10. října, je projektem Světové federace pro duševní zdraví, která sdružuje členy z více než 150 zemí světa. Poprvé byl tento projekt zahájen v roce 1992. Řeknu vám zajímavost - na přibývání duševních nemocí mezi lidmi se prý mohou podílet mj. i změny stravovacích návyků.

 
DOPISY - POHLED Z DRUHÉ STRANY - III.
Téma
Středa, 10 říjen 2007

Přiznám se, že mě žádost o radu uvedla do rozpaků. (viz tento dopis: zde) Pokaždý mě zaskočí, když mě někdo žádá o radu, neboť mám utkvělý pocit, že lidé se radami řídí a tudíž je nezodpovědné radit jim nějaké hlouposti. Takže si z toho shluku písmen vyber to, co bude dávat smysl...

 
VYHOŘELÁ
Úkol pro vás
Středa, 10 říjen 2007

 Milá Kudlanko a přátelé, nevím si rady se svou ženou. Je to skoro rok, co nám zemřel syn. Trvalo dost dlouho naše trápení, které si málokdo dovede představit. Od střední školy, kdy jsme se to dozvěděli, se náš život úplně změnil. Vlastně jsme se stali závislí spolu s nim. O tom bych už mohl přednášet.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 40. TÝDNE
:-)))
Úterý, 09 říjen 2007

Mea culpa, mea maxima culpa (Má vina, má velká vina), bych měla spolu s Pidřichem říkat, bušit se provinile v prsa a lkát... Nu, poněkud se nám ten kalendář opozdil, takže nestíháme jména "trefit" na ten správný slavný den. Ale nebudu vydávat svou hruď všanc, o Pidřichově už ani nemluvě. Počasí nám zatím přeje, záplavy, vánice, vedra, uragány, nic takového se v našich krajích zatím nekoná a doufejme, že v nejbližší době ani konati nehodlá.

 
AGRESIVNÍ SPOLUBYDLÍCÍ A TRVALÝ POBYT
Právní
Úterý, 09 říjen 2007

 Milá Kudlanko, jsem v zoufalé situaci. Bydlím v nájemním bytě, nájemní smlouva je na mé jméno. Před rokem jsem do bytu přihlásila k trvalému pobytu přítele, který se ke mě nastěhoval. Nyní se s ním rozcházím a chci, aby se odstěhoval (protože nepřispívá na nájem ani další věci, ničí zařízení bytu, vodí do bytu prapodivné existence, omezuje mě a jinak terorizuje), ale nevím jak to provést.

 
DOPISY - "CO ZAVINILA PEKÁRNA"
Téma
Úterý, 09 říjen 2007

Posledních pár dní jsem trochu víc "mimoň" než běžně, ale mé kudlanstvo to bere zatím s humorem a s rezervou, díkybohu. Manžel zase zvedl krovky a odletěl směr "jeho vesnice", jak říká svému bytečku za velkou louží, naopak zpoza téměř druhé strany Spokojených států mi občas přiletí drobné e-maily z rodiny mé dcery.

 
HOAXI, HOAXI, DO ROKA A DO DNE...
Téma
Pondělí, 08 říjen 2007

Tak jsem zas dostala jeden z mnoha „DOPISŮ ŠTĚSTÍ". Starý, známý, stále stejný, spolu s velkou haldou nasbíraných e-mailových adres. Až mi bylo z toho smutno, že tolik lidí - kdyby to bylo opravdu možné - by rádo poslalo kousek štěstí někomu „svému milému", případně jen si za těch dvacet kopií aspoň žvaneček štěstí pro sebe tímhle vyměnilo.

 
SOUKENÍCI SE NEDAJÍ!
Tady a tam
Pondělí, 08 říjen 2007

Město Humpolec je široké veřejnosti známé tím, že se do něj přestěhoval Hliník - neexistující osoba z legendárního filmu „Marečku, podejte mi pero". Humpolci bychom ale křivdili, kdybychom mu přisuzovali slávu jen na základě této mystifikace. V dobách dřívějších bylo totiž město proslulé textilní výrobou, respektive výrobou lněných látek, které expandovaly na trh v celé Evropě.

 
CHOĎ PŘESNĚ, NE DŘÍV...
Zážitky
Neděle, 07 říjen 2007

Ve středu posledního týdne měsíce září jsem byl v Mostě na sídlišti Sedmistovka v jedné docela zajímavé firmičce. Tak trochu drbeme u kafe, čekám, než pojede můj rychlovlak a jak jinak, samozřejmě o ženských. A jeden týpek dal k dobrému jednu velmi zajímavou příhodu svého známého, pražského policajta.

 
SPRAVEDLIVÝ OBCHOD
Tady a tam
Neděle, 07 říjen 2007

Za každým produktem, který spotřebujeme, se skrývá lidský příběh. Napadlo vás někdy, jak žijí zemědělci, kteří vypěstovali kávu či čaj k vaší snídani? Víte, že pěstitelé kakaových bobů pravděpodobně nikdy neochutnají čokoládu? Je pro ně totiž příliš drahá.

 
A HEZKY BUDOU PLATIT!!!
Diskuze
Sobota, 06 říjen 2007

Ano, tento případ je zcela ojedinělý, ale s jistým (velkým) nadhledem se dá říci, že se nikomu nic závažného nestalo. Mám tím na mysli srovnání s případy, kdy např. opilý řidič někomu dítě přejede a zabije. Vina je jasná, totální nedbalost a porušení zákona, důsledek jasný a zcela nevratný. I zde si rodiče nesou trauma celý život. A dostanou od někoho deset milonů? Či o ně žádají?

 
LÁSKA Z ŘECKA...
Nejen duše
Pátek, 05 říjen 2007

Zamilovala jsem se, joj lidičky, zamilovala jsem se na ostrově Thassos.  Řekové jsou srdeční, milí, temperamentní, jsou také známí tím, že rádi oslavují, což se neobejde bez spousty jídla, hudby a tance. A teď mám obrovský problém. Dá se to, co je řecké, nahradit českým? Musím se smířit s tím, že těžko...

 
NĚKTERÉ VĚCI NEVYSVĚTLÍŠ...
:-)))
Pátek, 05 říjen 2007

 Chlapik sedi na baru, kouka do sklenicky a kazdou chvili zamumla: Nektery veci nevysvetlis! Pak do sebe kopne zbytek sklenicky, objedna dalsi a tak stale dokola. Vrchni za barem to uz nevydrzi a pta se: Co si to tam porad mumlate, co nejde vysvetlit?? Chlapik zvedne hlavu a povida: No podivejte, jdu dojit do stodoly kozu.

 
SÁM SI VAŘÍ, SÁM SI PERE...
Úkol pro vás
Čtvrtek, 04 říjen 2007

 Dobrý den, zajímal by mě názor někoho zvenku. Mám čerstvý vztah, vše vypadá dobře, jeho si dovedu představit vedle sebe i po delší době, i jako otce mých dětí. On je zamilovaný, já taky. Má koníčky, což mu přeju, já mám taky koníčky. Některé společné. Problém je v tom, že on se mnou nechce trávit tolik času, jako já s ním.

 
<< Začátek < Předchozí 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 Následující > Konec >>

Výsledky 8149 - 8169 z 8624
[CNW:Counter]