O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


CO NOVÉHO V KRYSAŘÍKOVĚ
Zážitky
Čtvrtek, 26 červenec 2007

Všichni si jistě pamatujete na Krysaříka, respektive na kouzelné povídánky o tomhle velkém malém pejskovi. Pak se v životě jeho autora stal velký zlom - nu zlom - do poměrně spokojeného a klidného života mladé rodinky vstoupil dravec... Všechno najednou bylo jinak. Ostatně i Krysařík už není Krysařík, ale Krysaříková.

 
VĚRUŠČINY SUŠENKY
Nejen duše
Čtvrtek, 26 červenec 2007

Před časem se manžel stavoval pro nějakou drobnost u svého dobrého kamaráda. Jeho manželka Věrka zrovna pekla sušenky, tak mu jich pár zabalila, aby taky donesl ochutnat rodince o). Sušenky byly bezva, na můj vkus by mohly být malinko míň mastné, ale to je otázka názoru… Takže jsem nelenila a recept obratem z Věrky vyloudila a teď ho posílám i na Kudlu.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 30. TÝDNE
:-)))
Čtvrtek, 26 červenec 2007

 Už jsme z toho počasí tak pomatení, že se divíme, že jsou v létě vedra. Několik minulých let byla léta vysloveně studená a deštivá a tak nás nyní fakt, že je v létě horko, dočista zaskočil. Tak tedy - radujme se, veselme se - "Svatá Anna - chladna z rána", doba prázdnin, dovolených, koupání a tepla se právě přehoupla do druhé půli a co nevidět tu bude podzim a my budeme jen vzpomínat na to, jak jsme se zdarma krásně ohřáli.

 
JAK SE KDE PRACUJE...
:-)))
Středa, 25 červenec 2007

 Dostávám od vás plno super fotek, mnohé schovávám, neb s nimi mám své "oumysle", některé přepošlu dál. Dnes, v tom "poněkud dusném" letním počasí, jsem pár vybrala. Na nich je jednoznačně vidět, že ne každý se má tak, jako my - ať se cítíme právě báječně, nebo bídně... Nevěříte? Tak si klikejte a dívejte...

 
KOZENKY...
Téma
Středa, 25 červenec 2007

Dostalo se mi poučení od jedné dámy, proč se té (povětšinou někdy dokonce i velmi krásné) dámské ozdobě říká běžně a lidově kozy. Neodpovídá to přeci tvarově, počtem, podobou a ani vůbec jinak. Mimo jiné - jestlipak to někdo z vás ví? Nebo jste se nad tím vůbec zamysleli?

 
PROVINILÝ MILENEC
Úkol pro vás
Středa, 25 červenec 2007

 Když tak čtu o nevěře, rozhodla jsem se přidat i svůj problém, který mě právě ničí. O to víc, že se netýká jen mě. Jsem rozvedená, je to už devět  let, mám sedmnáctiletou dceru. Před pěti léty jsem se seznámila s jedním mládencem. Bylo to na jednom školení a já, která si říkala "už nikdy víc", jsem zahořela jak papír. Průšvih je, že můj přítel je o dost mladší než já. Konkrétně o dvanáct let...

 
DŮM VE VLASTNICTVÍ SOUROZENCŮ
Právní
Středa, 25 červenec 2007

 Vážený pane magistře, (mimochodem i náš dvouletý syn je Martin :o) před měsícem a půl mi nečekaně zemřel táta. Bratr s ním žil v domě, obýval horní patro, nikdy mu neplatil nájem. Já jsem se odstěhovala před šesti lety, když jsem chtěla začít žít se svým přítelem, nyní již manželem, v pronájmu. Na podzim jsme se rozhodli řešit naši bytovou situaci a vzali si hypotéku na vlastní byt 1.000 000,- Kč.

 
REAKCE BLONDÝNKY
Diskuze
Úterý, 24 červenec 2007

Ahoj Kudlanky a Kudlánci, určitě jste i vy dostali ty níže přiložené fotografie... Nejprve jsem se na ně jen tak s úsměvem podívala a pak se zamyslela: ano, je na nich  zachycen setsakra průšvih, nechtěla bych být v kůži té ženy... Ale zase se říkám - musíme vždycky reagovat jen křikem, brekem nebo nadáváním? Hysterickým rozčilováním?

 

 
MILENKA VERSUS MANŽELKA
Poradna
Úterý, 24 červenec 2007

 Kudlanko Danielo, asi ti budu připadat jako bačkora, nerozhodný chlap. A já se tak přiznávám, taky i cítím. Jsem ženatý osmnáct let, máme 17letého syna a já jsem manželce už pět let nevěrný. A navrch mám tříletou žabku se svou přítelkyní. Všechno se mi celá ta léta podařilo zvládat, manželka nic nevěděla, ani syn, až teď mé přítelkyni ruply nervy -

 
TANEC SE PSY
Fauna a flora
Pondělí, 23 červenec 2007

Určitě vzpomínáte, že jsem vám slíbila něco neobvyklého o pejscích - psala jsem, že jedna z kudlanek, Saša, žije nejen s rodinou, ale i s papoušky a další "havětí". Že mimo manžela, dětí a papoušků se u nich v rodině cvičí i psi. A to nejen běžným způsobem... A tak vás dnes vás zvu do tanečních s pejsky: přečtěte si, co o tom píše Sašina dcera Katka, "dogdancingová šampionka":

 
MILENKA NEBO MANŽELKA?
Diskuze
Pondělí, 23 červenec 2007

 Co bylo dřív – vejce, nebo slepice...?  Nechci nikomu (žádné) sahat do svědomí, ale: která jste opravdu – ale ooooopravdu  - nehodila očkem, pozadím či koketním slovem po ženáči? Případně se nenechala obloudit těmi neskutečně účinnými slovíčky „Má žena mi nerozumí“?

 
KDYBYCH MOHL MÍT OBĚ
Úkol pro vás
Pondělí, 23 červenec 2007

 Dobrý den Kudlanko, prosím o tvůj názor. Jsem ženatý přes osm let. Nedávno moje žena zjistila, že mám milenku. Nejdříve jsem slíbil, že vše skončím, ale po pár dnech jsem si uvědomil, že bych popřel sám sebe. Od milenky se prostě odpoutat nemůžu. Do vztahu jsem šel s vědomím všech důsledků, stejně tak ona.

 
MŮRINEK - ANEB ODPOLEDNE S REKLAMOU
Próza a poezie
Neděle, 22 červenec 2007

 "...Jste opravdu spokojeni se svým prostředkem na mytí nádobí?", linulo se vábivě ze smyslných rtíků televizní krásky. "Ano, prozatím jo, naše máma meje docela dobře a mé ruce proto zůstávají stále hebké a jemné..." odpovídá jí hebce a jemně z gauče  mé starší dítě.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 29. TÝDNE
:-)))
Pátek, 20 červenec 2007

 Pro případy enormních veder se ve školských předpisech pracuje od konce devatenáctého století s termínem vedřiny. Volné dny vedřiny se dříve vyhlašovaly tehdy, když teplota vyšplhala v deset hodin dopoledne na 22,5 stupňů Celsia ve stínu. Teplo, horko, parno a vedro je víceméně totéž, přičemž výraz vedro je určitě nejsilnější, větší teplo než vedro už v češtině být nemůže.

 
STATEČNÁ
Úkol pro vás
Pátek, 20 červenec 2007

 Milá Danielo, je mi 33 let, jsem podruhé vdaná, a v současné době se svojí tříletou dcerkou na mateřské. Z prvního manželství mám holčinu (8 let), která žije s bývalým manželem. Můj životní příběh je velmi zamotaný, proto začnu ve svém dětství. Jako nejmladší ze tří holek jsem vyrůstala v nefunkční rodině.

 
TATÍNEK - NEPLATÍCÍ VÝŽIVNÉ
Výživné
Pátek, 20 červenec 2007

Dobrý den, nevím jestli píši na správnou adresu, ale nevím kam se obrátit. Otec se synem nestýká, neplatí výživné na syna, platí je pouze částečně, nepravidelně. Jelikož peníze občas pošle, tak na něj nemohu podat trestní oznámení.To prý mohu podat jen když nezaplatí 6 měsíců jdoucích po sobě.

 
JE TO SNAD BIGAMIE?
Poradna
Čtvrtek, 19 červenec 2007

 Kudlančí server vždycky jenom pročítám, ale párkrát jsem měla tendenci napsat, když jsem řešila problémy všem Kudlankám známé: nevěra, ztráta důvěry, tchýně atd. Ale teď nastává období, se kterým si opravdu nevím rady a to ani po pečlivém prohledání netu. Stalo se - moje kamarádka se rozešla se svým přítelem a já jí začala věnovat víc času.

 
MILÁ TETO, PŘÍŠTĚ MUSÍŠ S NÁMA!
:-)))
Čtvrtek, 19 červenec 2007

 Milá této, právě jsme se vrátili z prvního zájezdu, byli jsme u moře. Jeli jsme tam autem, ještě s dalšími dvěma rodinami. Cesta tam byla hodně vyčerpávající a můj kamarád, který se mnou byl, byl hodně z vedra unavenej, a tak není divu, že když jsme dorazili, utíkal rovnou do vody. A představ si, on hned sbalil jednu holku. Já si to všechno fotil, tak ti posílám pár fotek - no, to budeš koukat... 

 
TĚSTOVINY S....
Nejen duše
Čtvrtek, 19 červenec 2007

Asi každá domácnost má svoje osvědčené recepty a omáčky na těstoviny. U nás doma jsou už pár let trvalkou těstoviny s tuňákem. Je to recept manžela, někdy někde si ho přečetl nebo snad možná sám vymyslel, kdo ví. Já si vařím svoje recepty po svém, ale když v kuchyni kraluje manžel, tak jsou k večeři těstoviny s tuňákem nebo pizza, tu dělá taky bezvadnou o-))).

 
KLUK Z DIVOKÝCH VAJEC
Úkol pro vás
Čtvrtek, 19 červenec 2007

 Jste tu hodne i maminky, zajimal by me proto vas nazor na chovani meho syna. Jsou mu ctyri roky. Od malicka byl dost temperamentni, nikde neposedel, ale to nepovazuju za problem. Jeho vychova je velice psychicky narocna a je to beh na dlouhou trat (jeho svehlavost versus moje duslednost a trpelivost). Nicmene kazde dite je jine.

 
KDYŽ JE MANŽEL "VÝHRA"
Úkol pro vás
Čtvrtek, 19 červenec 2007

 Mam kamaradku v Pardubicich, ma dve male deti, manzel ji tyra, bije a ponizuje, nedava ji penize, jeji penize davno prohral v automatech. Jeji rodina ji odmita pomoci, pry nema otravovat mamu a tatu, kteri maji nemocne srdce a takova vec ze by je zabila. Nema kam jit a kdyby manzel zjistil, ze to nekomu rekla, asi by ji zabil.

 
<< Začátek < Předchozí 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 Následující > Konec >>

Výsledky 8107 - 8127 z 8399
[CNW:Counter]