O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


STŘÍDAVÁ PÉČE - CO TO OBNÁŠÍ...
Úkol pro vás
Čtvrtek, 06 září 2007

 Ahoj, nacházím se v situaci, kdy máme s manželem ve střídavé péči jeho pětiletou dcerku z prvního manželství. Podotýkám že rozvod byl uskutečněn více než dva roky před našim seznámením, takže se tu nejedná o rozvrácení rodiny mou příčinou. Holčičku beru jakou svou vlastní, máme ji oba moc rádi a ona je šťastná, že je týden s mamkou a týden u nás.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 36. TÝDNE
:-)))
Čtvrtek, 06 září 2007

Nejen déšť, ale i hrozivé zprávy o něm teď prší jedna za druhou. Voda z nebe zvedá hladiny řek - především na severu a jihu našeho území. Už je hlášen druhý i třetí stupeň povodňové aktivity. Vydatný noční déšť se projevil na řekách. Dvaceti až padesátiletá voda...

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - VII.
:-)))
Čtvrtek, 06 září 2007

Chápete je? Většině našich milovaných (milých či manželů) se v erotických snech zdá o nějaké té váchnivé čarodějce, žhavé, dravé a neskutečně nadržené - práávě a jedině -  na něj... No, ale chraň pámbu, aby něco podobného měl doma... Kde by byl segedínek, buchtičky s tvarohem a rozinkama, kdo by mu tak hezky připravil všechno čisté do skříně...

 
KDYŽ PÁNÍČEK - TAK PROČ NE PES?
Fauna a flora
Čtvrtek, 06 září 2007

Jedna má známá si před léty koupila pudlíka. Roztomilé kouzelné štěňátko-ňafátko, které milovala celá rodina. Psí chlapeček byl rozmazlován nejen jimi, ale i všemi známými, takže během krátké doby byl byt zaneřáděn všemožnými hračkami. Ale - znáte to a dost možná jste to i osobně zažili: 

 
V CHALOUPCE U LESA IV.
Tady a tam
Středa, 05 září 2007

Do výbavy snad všech horalů patřily lyže. Naše půda skrývá ještě několik párů těchto lyží, jsou dřevěné, dlouhatánské a některé už mají modernější vázání na různé přezky. Ty úplně původní se pouze připevňovaly k botám řemínky. Na špičkách lyží jsou dírky - sloužily k tomu, aby se lyže do kopce mohly přivázat a táhnout za sebou.

 
TO SNAD ANI NENÍ MOŽNÝ...
:-)))
Středa, 05 září 2007

Víte, jaký je rozdíl mezi francouzským, švédským a českým důchodcem? Švédský důchodce vstane, posnídá ze švédského stolu, vezme raketu a odejde do klubu hrát tenis. Francouzský důchodce vstane, dá si francouzskou bagetu a camembert a odejde do klubu hrát golf. Český důchodce vstane, vezme si švédské kapky a francouzské hole a jde do práce...

 
SPOLEČNÉ JMĚNÍ MANŽELŮ - I.
Právní
Středa, 05 září 2007

 Rozvod manželství a dělení majetku je většinou nepříjemnou a komplikovanou záležitostí. Alespoň stručně si proto vysvětlíme základní pravidla. Upozorníme také na některá ustanovení v obecné úpravě, která jsou obzvláště důležitá právě pro tyto případy.

 
LEGRACE NA PLACE
Téma
Středa, 05 září 2007

 To se nám toho v poslední době seběhlo....  V Přerově teď mají lidi dost "blbou náladu", po ulicích jim totiž chodí strašidla. Nu, nejsou to zrovna strašidla, ale strach to vzbuzuje, a pořádný. Jak jste možná viděli v novinách televizních  či četli v papírových nebo na internetu, řádí tam docela fest pouliční gangy.  Scénář bývá pokaždé stejný.

 
ČESKÉ POVINNOSTI ČECHŮ V AMERICE
Téma
Středa, 05 září 2007

Vzpomnel jsem si na jednu zalezitost, dnes uz „mimo misu", ale tehdy ještě aktualni, ktera se naší rodiny uzce dotykala. Ac v USA od roku 1985, jsme stále obcany Ceske republiky. A když bylo memu synovi osmnact, napsal jsem na nasi ambasadu ve Washingtonu dotaz, jak je to v jeho pripade s vojenskou sluzbou (tehdy byla ještě povinna).

 
JAK SE STÁT ZCELA IDEÁLNÍM
:-)))
Úterý, 04 září 2007

 Dostala jsem od Vodoměrky v příloze jeden půvabný text. Je to taková ta "internetová poezie", která dovede potěšit ve chvílích prudce pracovních. Téma té dnešní se věnuje přeměně obyčejného homo sapiens rodu mužského na dokonalého tvora, po němž by i ta nejrozmazlenější kudlanka blaženě sáhla...

 
MÁM CHUŤ VRAŽDIT!
Diskuze
Úterý, 04 září 2007

 I když nejprve jsem měla chuť na salát... Ale od začátku: včera v podvečer jsem si ve zdejším blízkém supermarketu, bývalé delvitě, dnes bille, koupila mj. i dva hlávkové saláty. Obchod se trochu pozměnil vzhledově i cenově, ale nakonec jsem usoudila, že kvůli tomu, abych ušetřila pár korunek a kupovala za minulé ceny, nebudu chodit na druhý konec zdejšího městečka.

 
JEDNOTVÁRNÝ ŽIVOT
Úkol pro vás
Úterý, 04 září 2007

 Milá Kudlanko, pohybuju se v takovém začarovaném kruhu. Vím  to, ale neumím se z toho nějak sama vyhrabat. Vím, co všechno bych mohla nebo měla dělat, ale nezvládám to. Momentálně jsem dost ve stresu, protože se vždy moje váha pohybovala kolem určité hranice, a teď mám najednou o dvacet kilo víc.

 
JAK SEHNAT CHLAPA (TOHO PRAVÉHO)
Manuály
Pondělí, 03 září 2007

 Dobrý den Danielo, myslím, že snad každá z nás, co je ve stejné situaci, přivítá jakokoliv radu a nápad. Já už totiž sama nevím, jak na to. Nejsem vysokoškolačka, ale už jsem párkrát slyšela, že jsem "příliš chytrá" a to prý chlapi nemají rádi, že se takových žen bojí.

 
JULIE LESCAUT ZASE ZASAHUJE
Zážitky
Pondělí, 03 září 2007

Když jsem minule spolu s čoklíkem vyzvedávala svou ségru (je na vozejku), přišla za mnou jedna malá holčička a povídá: "Slečno, já vám toho pejska pohlídám!" Řekla jsem jí, že raději ne, že by ji pejsek mohl sežrat jako vlk Karkulku. A ona: "Ale to je jen pohádka, já se nebojím!"

 
SVINČÍK Z NĚMECKA
Diskuze
Pondělí, 03 září 2007

 "Již řadu let, pokud s manželkou přijedem do ČR, se divíme jak to s odpadem vypadá. Do popelnic se hází všechno páté přes deváté. Nikdo nemyslí na ovzduší a jen jsou líní třídit. V Německu jsou  řadu let u každého domu čtyři popelnice/nádoby na odpad:

 
TRANSPLANTACE SRDCE
Téma
Neděle, 02 září 2007

Poprvé jsme se setkali v letadle.  Věhlasný chirurg z Kapského města, profesor Christiaan Neethling Barnard, a já... Byl jen asi dva metry ode mě. Bohužel, pouze na obrazovce televizoru v Boeingu 747. Když jsem letěl na jih Afriky, dávali portrét tohoto nejznámějšího chirurga světa.

 
O VONĚNÍ A VŮNÍCH
Téma
Pátek, 31 srpen 2007

Tak se holím a koukám, že mi nějak nenormálně rychle ubejvá obsah mého jediného pánského parfému, co mám u nás doma. Debatím o tomto fenoménu s Kateřinou a vona se přiznala, že se s tím občas navoní  když jde ven a ostatní holky se jí vždycky ptaj, co to je. To je dědovo!

 
POLLYANNIN PRINCIP
Téma
Pátek, 31 srpen 2007

SLOVA, SLOVA... Připadalo vám někdy, že kvantitativní lingvistika je podobná buržoazní pavěda jako třeba... filozofie? Není a není. Pro informaci: kvantitativní lingvistika zjišťuje, jak často se používají ta která slova, tedy frekvenci jejich užití. To zní suše, že. Tak tedy uvedu příklad:  

 
V CHALOUPCE U LESA III.
Tady a tam
Čtvrtek, 30 srpen 2007

Slíbila jsem vyprávění o lidech, kteří žili vysoko v horách, v chalupách, jako je ta naše. V typicky krkonošských roubenkách, s pruhovanými štíty, trámovými zdmi a rozlehlými loukami kolem sebe. Vyzpovídala jsem svého tatínka, zavzpomínal na vyprávění, která slýchal on sám, zavzpomínal na své rané dětské zážitky...  

 
PARDUBIČTÍ POTKANI
Téma
Čtvrtek, 30 srpen 2007

Zhruba před měsícem byla v televizi poměrně otřesná reportáž z centra Pardubic, kde se v ulici Mezi Mosty přemnožili potkani. Ve včerejších zprávách se o tom znovu mluvilo - prý město s hlodavci nic neudělalo a situace je pořád stejná. Potkani jsou úplně všude, beze strachu před lidmi se probíhají na chodnících, naopak se jich bojí lidé.

 
ZPRÁVA ZE ZÁHROBÍ
:-)))
Čtvrtek, 30 srpen 2007

 Frantovi zemře kamarád Pepa. Franta tedy velmi truchlí pro svého kamaráda z mokré čtvrti a  strašně se mu stýská. Když se jednou dozví o paní, která dovede vyvolávat duchy a hovořit s mrtvými, tak se za ní neprodleně vydá. Po zaplacení příslušného obnosu se dáma soustředí a najednou začne mluvit Pepovým hlasem: "Jé, ahoj, Franto, ty vole, tady je to bezvadný..."

 
<< Začátek < Předchozí 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 Následující > Konec >>

Výsledky 8107 - 8127 z 8493
[CNW:Counter]