O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


KEDLUBNOVÉ ZELÍ A DALŠÍ LAHŮDKY
Nejen duše
Pátek, 14 září 2007

Jestliže máte problémy s trávením a díky tomu si nemůžete dopřát k pečenému masu a knedlíkům oblíbené nakládané zelí, máme pro Vás jinou variantu:   Kedlubny se nastrouhají na hrubším struhadle. Nastruhané kedlubny zalijeme horkou vodou, přidáme kmín a nezakryté za míchání vaříme do měkka.

 
ZADLUŽENÝ SYN A JEHO TRVALÝ POBYT
Právní
Pátek, 14 září 2007

 Dobrý den, prosím o radu, jak si počínat v následující situaci. Máme 23letého syna. který přestal chodit do práce a z toho důvodu nemůže splácet své dluhy. Je u nás (rodičů) zapsán jako trvale žijící. Máme rodinný domek a celý život jsme se snažili šetřit a nakoupit si nějaký ten "majetek". Teď se bojíme, aby nás nenavštívil exekutor a nezabavil majetek.

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - VIII.
:-)))
Čtvrtek, 13 září 2007

Obezita je jedním z největších zdravotních problémů populace," říká mluvčí ministerstva zdravotnictví. Jen za "bandáž žaludku" obézních lidí zaplatila Všeobecná zdravotní pojišťovna před dvěma léty jedenáct milionů korun a náklady každoročně stoupají. Jeden z našich předních politiků říká:

 
NEUVĚŘITELNÉ
Zážitky
Čtvrtek, 13 září 2007

Je mezi námi mnoho lidí, kteří jsou různým způsobem „postiženi osudem". Někteří z nich se z této rány nevzpamatovali a téměř se odevzdali, jiní naopak zmobilizovali všechny zbylé síly a nám nezbývá než s obrovským obdivem před nimi smeknout pomyslný klobouk. Nedávno jsem dostala od Vodoměrky nádherný videoklip, který až dohání slzy do očí:

 
KASTRACE ANO ČI NE?
Diskuze
Čtvrtek, 13 září 2007

Tak se nám tu pod kočičím článkem rozjela velmi bouřlivá diskuze, ze které mi jde až hlava kolem. A protože jsem zvířecí nemajitel, tím pádem situace neznalec, dávám věc do pléna vám všem. Jistě se tu najde mnoho pso i kočkofilů, takže lidí zasvěcených. Ostatně debata pod oním článečkem se týká už i kastrování lidí - takže možnosti debat převelikých a velerůzných.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 37. TÝDNE
:-)))
Čtvrtek, 13 září 2007

Obloha těžká hustými mraky, tmavě hrozivými nás žene pod střechu - kamkoliv - jen se schovat před přívaly vody, padající shůry... A když zas vykoukne sluníčko, pohladí zmoklé pozemšťánky, hned vypadá svět hezčí, hned se víc a líp vyřídí. Stála jsem u jednoho stánku ve frontě, bylo tam plno šťavnaté zeleniny i ovoce, ceny mírné, prodavačka vstřícná - ale vodoteč mne odehnala...

 
JAK SE ZBAVIT "ZÁVAŽÍ"
Úkol pro vás
Středa, 12 září 2007

 Já vím, zní to hloupě, říkat o někom, že je závaží. Ale někdy je to pocit ještě horší, než co jiného. Mám přítele, v podstatě si na něj nemůžu moc stěžovat. Vzhledově, věkově a téměř vším je na první pohled tím, kdo by prý ke mně pasoval. Bohužel, už pár měsíců mě náš vztah přímo dusí. Ale plácám se stále v začarovaném kruhu. .

 
ZUBY KRÁSNÉ A ZDRAVÉ
Téma
Středa, 12 září 2007

Určitě se vám někdy stalo, že jste při čištění zubů neviděli v umyvadle jenom čistou pastu ale i trochu krve; a jistě dobře víte, že krvácení, ani malé, nepatří k normálnímu čištění. Občas jsem si říkala a uklidňovala se, že je to nejspíš od určitého věku normální, dásně jsou prostě křehčí ... Omyl.

 
DOPISY - "O ANIČCE"
Téma
Středa, 12 září 2007

Výňatky z milých dopisů dávám jednou za týden, ale ten, co vám tu nyní nabízím k přečtení, je tak milý, že nevydržím čekat - a taky by to byla škoda. Na tohle téma už tu vlastně jeden byl, a bohužel jeho pisatel se do "studia nového objektu" ponořil natolik, že na nic jiného mu čas nezbývá. Že, Kixxi? Pevně doufám, že níže uvedený pisatel na nás nezanevře Kiss.

 
DOPISY - "JSEM NEBO NEJSEM METROSEXUÁL?"
Téma
Úterý, 11 září 2007

Je to už pěkně dávno, co jsem se s tím urážlivym vzteklounem seznámila... Tedy - ne že by urážel mě, on "se" urážel. Hihi... Ale pak se najednou zajiskřilo - a ejhle, zjistila jsem, že mám v něm vlastně brášku¨, kterej mi celej život chyběl. A že to vůbec není žádná samolibá potvora, naopak - že je to takovej "něžnej čumáček" (jojcigán, ten mi dá! píšu o něm a ještě sem dám i jeho podobenku...)

 

 
SVÍČKOVÁ RYCHLE A BEZ NAMÁČENÍ
:-)))
Úterý, 11 září 2007

 Je hodně mužů - labužníků, kterým nějaké to všednodenní vaření (maminek, manželek, po hospodách) neskýtá to pravé vzrušení. Není přeci nad to, sám si jednotlivé ingredience pečlivě vybrat, nakoupit, doma s láskou připravit, téměř jak chemik při výrobě atomové bomby vážit jednotlivé komponenty, s precizností neurochirurga pak gurmetský zázrak připravit...

 
V KASINU ZA STOLEM II.
Zážitky
Úterý, 11 září 2007

Minule jsem skončila u toho, jak se „krupiér - nováček" dostane na plac. Pracovní cyklus je dvacet minut a násobky u stolu, dvacet minut bez násobků přestávka, zvaná break - čti brejk. I ta čeština je tam taková anglická. Prvních pár dnů až týdnů si začátečník takhle odstojí hodiny a hodiny, nejprve podle sympatií, jaké vzbuzuje

 
POSTESKNUTÍ PSOVSKÉ
Fauna a flora
Pondělí, 10 září 2007

Moje potřeštěná panička se jednou zbláznila a zamilovala se. Znamená to, že najednou začala věnovat svůj čas a pozornost někomu jinému než mně, což, jak je jistě každému jasné, je nehoráznost. Musel jsem pochopitelně podniknout protiakci, jenže ne proti paničce, protože ta by se jen tak nedala, ale proti páníčkovi, protože ten nechce paničku urazit tím, že by mě komandoval.

 
NÁVRAT ZE ZAHRANIČÍ - POJIŠTĚNÍ
Právní
Pondělí, 10 září 2007

 Dobry den, jsem vdana ve Francii a zcela zavisla financne na manzelovi, nebot nepracuji ani nepobiram zadne davky; chtela bych se vratit do Cech, nebot manzelstvi neklape; jsem ve 4 mesici tehotenstvi. Predtim jsem byla pojistena u VZP, predlozila jsem tam formular, ktery prokazuje pojisteni ve Francii a podepsala prohlaseni, ze budu zit dlouhodobe ve Francii, coz me oprostilo od placeni ZP v Cechach.

 
KREV POD OBOJÍ
Próza a poezie
Pondělí, 10 září 2007

Konflikt na Blízkém východě k nám doléhá jen v nepříliš přesvědčivé podobě. Prostřednictvím virtuální reality, kterou nabízejí média, se totiž můžeme jen dohadovat o skutečné podobě života v permanentním ohrožení. O tom, jak každodennost v té třaskavé oblasti skutečně vypadá, má přesnější představu jen málokdo. 

 
DÍKY VŠEM, A MOOOC
Téma
Pondělí, 10 září 2007

 Jak už to tak bývá, zase jsem si na ten svůj nedělní zatrachtilý svátek vzpomněla až při otevření první gratulace... Jste všichni moc a moc milí, opravdu všem děkuju! Kdyby ta přáníčka měla nožičky a měla si to ke mně capkat, jéje, to by byla dálka...

 
PĚKNÁ ZLODĚJNA... ALE CO TEĎ?
Právní
Pondělí, 10 září 2007

 V červnu jsme zaplatili zálohu na letní dovolenou v jedné rekreační chatě - penzionu v Orlických horách, kde jsme si rezervovali pobyt. Platba proběhla na základě e-mailu, ve kterém bylo uvedeno číslo účtu, částka, datum splatnosti a variabilní symbol platby. Paní vedoucí nám sdělila, že rezervace je platná po složení 30% zálohy z celkové částky pobytu, což je v takových případech běžné.

 
EROTICKÉ MASÁŽE
Diskuze
Neděle, 09 září 2007

 Vzpomínáte na TABU? Na onu kukaň, ve které se skrýval dotazovaný, jehož zpovídal MUDr Roman Šmucler? V jednom z prvních pořadů mluvila i jistá žena, která se z nedostatku prostředků stala prostitutkou. Pokud si vzpomínám, byla to dokonce už dáma, co měla svá laškovná zaječí léta už dávno za sebou.

 
ĆTENÍ PRO VŠECHNY "STARŠÍ"
Téma
Neděle, 09 září 2007

Respektive pro všechny, kteří se narodili před rokem 1988. Většina studentů, kteří letos nastupují na vysokou a jsou tedy víceméně dospělí,  se narodila nejpozději v roce 1988, tedy  v době, kdy ty jsi už dávno uměl násobit a dělit, někteří z nás dokonce už  řešili i rovnice... Oni už nepamatují komunismus... Během Války v zálivu byli ještě malí špunti...

 
POLORODÝ SOUROZENEC - "VPÁD CIZINCE"
Úkol pro vás
Pátek, 07 září 2007

 Četla jsem teď o problémech "střídavé péče" a zamyslela se nad dalším problémem, týkajím se dětí z rozvedených rodin: předesílám, že nejsem žádný teenager. Nicméně vám chci napsat o tom, kdy já - z rozvedené rodiny - jsem zjistila, že můj tatínek s novou přítelkyní čeká miminko. Tu situaci jsem na vlastní kůži nepoznala, jen „téměř".

 
ZMÝLENÁ NEPLATÍ ANEB KOČIČÍ DĚS
Fauna a flora
Pátek, 07 září 2007

Je to pár dnů, co se Alena T. rozloučila s posledním koťátkem z posledního vrhu své kočičí matky pluku. Chlupaté dětičky se vydaly do světa oblažovat nové paničky a páníčky, třebenický byt i zahrada patří zas jen číčePrdloušce a pejsce Fifince. Pominu-li pochopitelně samu Alenu. Ale - co se nestalo... Následující neuvěřitelnou korespondenci berte s laskavým humorem...

 
<< Začátek < Předchozí 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 Následující > Konec >>

Výsledky 8044 - 8064 z 8451
[CNW:Counter]