O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


SVINSTVO SEM, SVINSTVO TAM
Diskuze
Úterý, 16 říjen 2007

 Není nad správně podané ekologické zdůvodnění.... Tříděný odpad, nepoužívání prostředků, které jsou testované na zvířatech, pečlivé studování nálepek na potravinách. A další a další.  Ovšem, ne každý, kterému se vysvětlování dostane, si má možnost slyšené zapamatovat...   Ale když jsme u toho - jací jste "ekologové" vy?

 
LILITH - PRVNÍ ŽENA ADAMOVA... - I.
Próza a poezie
Úterý, 16 říjen 2007

Když stvořil Bůh nebe i zemi, všechny živočichy i rostliny, vzal kus hlíny zpod nohou jednoho zvířete a stvořil člověka. Stvořil ho proto, aby se člověk obdivoval jeho vznešenému dílu a velebil jeho jméno. A za příbytek mu dal ráj. Sotva Adam procitl, žasl nad božími zázraky.

 
TAK - A JE KONEC!
Poradna
Pondělí, 15 říjen 2007

 Je to vlastně zpověď toho, co jsem "vydržela pro klid v rodině, pro budoucnost dítěte". Stalo se to, co se stává tak často, byla to pro mě pak velká rána, ze které jsem se těžko dostávala. Bylo to před osmi léty. On měl milenku, všichni v okolí to věděli, jen já ne... Po přiznání bylo hodně slz a zoufalství.

 
PROSÍM...
Téma
Pondělí, 15 říjen 2007

 Je to už docela dost dávno, co jsem se začala lidem plést do života. Určitě je tady dodnes plno těch, kteří pamatují onu první poradnu na dámě, ve které jsem psávala smutnejm dušičkám, snažila se pohladit jejich bolístky, trochu povzbudit, říct, že i když dneska je to na mašli,  když život už prostě nemá cenu - tak určitě zítra vyjde sluníčko a bolest bude o něco menší...

 
TRVALÝ POBYT
Právní
Pondělí, 15 říjen 2007

 Dobrý den, potřeboval bych poradit, jak postupovat se zrušením trvalého pobytu pro našeho 26 ti letého syna. Bydlíme ve rodinném domku. Syn je drogově závislý a po dobu 4 let oficiálně nepracuje, pouze na ,,černo ", takže si neplatí zdravotní ani sociální pojištění. Tím pádem mu rostou dluhy a my se bojíme exekuce, která by nás připravila o poctivě a těžce nabytý majetek.

 
UŽ MI DOVOLÍ BÝT JEN KAMARÁD - I.
Úkol pro vás
Pondělí, 15 říjen 2007

 Potřebuji radu ohledně svého vztahu s manželkou. Jsme spolu 12 let, máme dva kluky 9 let a 5 let. Má žena mi před měsícem z ničeho nic řekla, že už mě nemiluje a může se mnou zůstat jen kvůli dětem. Je to prý kvůli mojí povaze, jsem prý hodně žárlivý. Nemyslím, jen jsem prostě začal něco tušit, tak jsem se vyptával.

 
KDYŽ JE SMŮLA ZAŽRANÁ...
Úkol pro vás
Pondělí, 15 říjen 2007

 Milá Kudlanko, nevím, jestli se jedná jen o moji životní smůlu nebo jestli něco dělám stále špatně...  ale před osmi lety jsem se vdala a mám s mým (dnes už) ex-manželem dva krásný kluky (takové dva čertíky, které bych za nic na světě nevyměnila). Ze začátku bylo manželství docela spokojené, ale jen do té doby, než manžel získal mnohem lepší práci s lepším postavením...

 

 

 
"ZNIČENÁ" PRAČKA?
Diskuze
Sobota, 13 říjen 2007

 Milá Kudlanko, dnes a denně jsme masírováni všemi možnými reklamami - a tak jsme včera doma dali řeč na téma "zničené pračky". Manželův názor - je chemik: Vždy když vidím reklamu na C....n, tak bych chtěl mít po ruce toho, co to vymyslel. Že prý: "Uvnitř bubnu se vodní kámen neusadí, protože ho otírá prádlo, když se buben točí"!

 
ONI A MY, ČI ONY A MY
:-)))
Pátek, 12 říjen 2007

 V parku uprostřed města pracují dvě blondýny. Jedna vždy vyhloubí jámu a druhá, která jde za ní, ji zase vykopanou hlínou zaplní. Pracují tak s vervou celý den bez odpočinku, jedna vykopává díry, druhá je zase zahazuje. Jednomu kolemjdoucímu to nedá a po chvíli se jich zeptá: "Oceňuji vaši píli, slečny, ale byly byste tak laskavé a vysvětlily mi, jaký smysl vaše práce má?

 
HISTORKY NEJEN EXEKUTORSKÉ
Zážitky
Pátek, 12 říjen 2007

Směnka na viděnou, vystavená v prospěch zrovna tohodlenc dlužníka jakousi firmou a na částku několikanásobně přesahující dluh.Jedna klasická exekutorská historka, odehrála se ve vedlejším okresu. Vcelku nevelká částka - televizor asi za 15k, s poplatky to ovšem vylezlo holt na 35k.

 
PROMĚNY...
Téma
Pátek, 12 říjen 2007

Bylo, nebylo, nedávno tomu. Běžné české sídliště, kde vyrůstaly dvě holčičky. Uplynulo pětadvacet let a jak se všechno změnilo... Měla jsem dobrou kamarádku Petru, se kterou jsme se znaly už od pískoviště. Bydlely jsme ve stejném paneláku, chodily do stejné školky, na základce i na gymplu seděly v jedné lavici.

 
SEZNAMOVACÍ INZERÁT
Úkol pro vás
Pátek, 12 říjen 2007

 Jo inzeráty, to je něco.... Někomu tahle záležitost docela slušně zpestřuje život, někdo to párkrát zkusí, nic z toho není, ten další naopak na inzeráty a "tenhle druh seznamování" nestačí ani nadávat. Prostě jak kdo. On totiž takový správně napsaný inzerát je v podstatě malé písemné dílko, které o vás má pár písmenky všechno naznačit...

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - XI.
:-)))
Pátek, 12 říjen 2007

Jo, on ten Smolíček byl pěkně zlobivý kluk, žádný pacholíček... Že bydlel u jelena v lese, to víte. Zatímco jeskyňky byly hodné lesní žínky, které Smolíčka soukromě vyučovaly. Smolíček se však každý den před jeskyňkami zamkl a ty pak musely volat: "Smolíčku pacholíčku, otevři nám svou světničku, jen co tě češtinu a matematiku naučíme, hned zase půjdeme."

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 41. TÝDNE
:-)))
Čtvrtek, 11 říjen 2007

Když se sejdou lidi „na kus řeči", povídá se i o počasí. Ale kdyby nás stroj času převezl do dávné minulosti, s našimi předky Praslovany bychom si moc nepoklábosili. Nerozuměli bychom jim. I když, třebas takové vedro: tohle slovo má zrovna praslovanský praslovanský základ. A to je důvodem, proč si (co se horka týče) mohou rozumět lidé v řadě zemí, aniž by znali řeč.

 
PÁR DNŮ, KTERÉ ZMĚNILY ŽIVOT
Poradna
Čtvrtek, 11 říjen 2007

 Milá Kudlanko, když jsem se koncem léta rozhodla pro to, abych si přeci jen vzala posledních pár dnů dovolené ještě v létě, nenechávala si je na zimu, nevěděla jsem, jak moc se mi změní celý budoucí život. Kamarádka přišla s návrhem využít "nádhernou příležitost", za málo peněz hodně muziky - bude to super, horko venku, teplé moře, všude ovoce a zelenina...

 
VZTAHY V PRÁCI
Úkol pro vás
Čtvrtek, 11 říjen 2007

 Přátelé, můj problém je trochu odlišný od těch, které tu řešíte - ale v podstatě se jedná také o mezilidské vztahy, dá se říci o vztahy mezi lidmi, kteří jsou denně spolu větší dobu, než se svými partnery. Jedná se o spolupracovníka a jeho chování k ostatním. Svou práci zná a velmi dobře zvládá, ale pracovat s ním je očistec v pravém slova smyslu.

 
SVĚTOVÝ DEN DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ
Téma
Středa, 10 říjen 2007

World Mental Health Day, vyhlášený na 10. října, je projektem Světové federace pro duševní zdraví, která sdružuje členy z více než 150 zemí světa. Poprvé byl tento projekt zahájen v roce 1992. Řeknu vám zajímavost - na přibývání duševních nemocí mezi lidmi se prý mohou podílet mj. i změny stravovacích návyků.

 
DOPISY - POHLED Z DRUHÉ STRANY - III.
Téma
Středa, 10 říjen 2007

Přiznám se, že mě žádost o radu uvedla do rozpaků. (viz tento dopis: zde) Pokaždý mě zaskočí, když mě někdo žádá o radu, neboť mám utkvělý pocit, že lidé se radami řídí a tudíž je nezodpovědné radit jim nějaké hlouposti. Takže si z toho shluku písmen vyber to, co bude dávat smysl...

 
VYHOŘELÁ
Úkol pro vás
Středa, 10 říjen 2007

 Milá Kudlanko a přátelé, nevím si rady se svou ženou. Je to skoro rok, co nám zemřel syn. Trvalo dost dlouho naše trápení, které si málokdo dovede představit. Od střední školy, kdy jsme se to dozvěděli, se náš život úplně změnil. Vlastně jsme se stali závislí spolu s nim. O tom bych už mohl přednášet.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 40. TÝDNE
:-)))
Úterý, 09 říjen 2007

Mea culpa, mea maxima culpa (Má vina, má velká vina), bych měla spolu s Pidřichem říkat, bušit se provinile v prsa a lkát... Nu, poněkud se nám ten kalendář opozdil, takže nestíháme jména "trefit" na ten správný slavný den. Ale nebudu vydávat svou hruď všanc, o Pidřichově už ani nemluvě. Počasí nám zatím přeje, záplavy, vánice, vedra, uragány, nic takového se v našich krajích zatím nekoná a doufejme, že v nejbližší době ani konati nehodlá.

 
AGRESIVNÍ SPOLUBYDLÍCÍ A TRVALÝ POBYT
Právní
Úterý, 09 říjen 2007

 Milá Kudlanko, jsem v zoufalé situaci. Bydlím v nájemním bytě, nájemní smlouva je na mé jméno. Před rokem jsem do bytu přihlásila k trvalému pobytu přítele, který se ke mě nastěhoval. Nyní se s ním rozcházím a chci, aby se odstěhoval (protože nepřispívá na nájem ani další věci, ničí zařízení bytu, vodí do bytu prapodivné existence, omezuje mě a jinak terorizuje), ale nevím jak to provést.

 
<< Začátek < Předchozí 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 Následující > Konec >>

Výsledky 8002 - 8022 z 8486
[CNW:Counter]