O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


DOVOLENÁ S BŘÍŠKEM
Poradna
Středa, 30 květen 2007

 Ahoj Kudlanko, mám jedno dilema - nabízí se mi možnost odjet koncem června na týden do Chorvatska, na Istrii, poblíž Rovinje. Je tu ale jeden problém - v tu dobu už budu na začátku sedmého měsíce těhotenství. Jeli bychom tedy já, manžel, tříletý syn a miminko v bříšku. Podle lékaře jsem v pořádku, cítím se vcelku fajn.

 
HLAVA PLNÁ STRACHU
Poradna
Středa, 30 květen 2007

 Dobrý den, Danielo, obracím se na Vás, jelikož si myslím, že sama už to všechno asi nezvládnu. Jedná se o krizi v našem manželství. Jemi třicet let a jsem osm let vdaná. Máme sedmiletého syna. S manželem jsme si rozuměli a myslím si, že i náš vztah byl velmi dobrý a celkem bez problémů až do letošního roku.

 
AGNUS DEI
Próza a poezie
Úterý, 29 květen 2007

 "Pojď se mnou na dýzu," vyzvala mě ségra. "Ses zbláznila? Nejsem zvědavej na odrhovačky od ABBY," odbyl jsem ji. "Pojď, někoho ti ukážu, nebudeš litovat," lákala mě. "Na ty tvoje splašený kámošky jsem zvědavej ještě míň než na ABBU," odpověděl jsem. "Brácha pojď, tohle jsi ještě neviděl!" A tak jsem šel. Poblázněné kámošky švitořily a hity od skupiny ABBA mi rvaly uši.

 
MEDVĚDI NEVĚDÍ, ŽE.... - III.
Fauna a flora
Úterý, 29 květen 2007

 Posledni druh medveda (mimo ty zoologicky zname) bych nazvala medved zkazeny. Tech clovek vidi nejvic; staci si dojet na nejblizsi mestskou skladku (myslim tim napr. tady na Yukonu). Nevystupujte však z auta, tihle medvedi jsou ze všech nejnebezpecnejsi. Vetsinou jsou to mladi medvedi, kteri nemaji sve uzemi, hledaji jidlo, při svém hledani narazi na skladku a zjisti, ze je to pohodlny zpusob obzivy.

 
RODNÉ ČÍSLO
Téma
Úterý, 29 květen 2007

 Co všechno o tomto čísle, které nás provází od narození, vůbec víme? Právníci radí a křičí – nedávejte rodné číslo z ruky, a přitom ho téměř na každém rohu na nás někdo požaduje. Jak s ním tedy zacházet? Vždyť rodné číslo je ten nejcennější úřední údaj, který o sobě máme.

 
BRÁNA DO PEKLA
Próza a poezie
Pondělí, 28 květen 2007

 Martin zvolna procitl, snad ho probudily nějaké hlasy. Šíleně ho bolela hlava a cítil nepříjemné mravenčení po celém těle. pokusil se otevřít oči, ale viděl jen rozmazané siluety v bílém pokoji. Všechno bylo přikryto šedým závojem mlhy. Kde to jsem? Dva hlasy k sobě velmi naléhavě mluvily. 

 
MEDVĚDI NEVĚDI, ŽE... II.
Fauna a flora
Pondělí, 28 květen 2007

 Dalsí nas „meda Beda“ je grizzly - jedno z nejmohutnejsich zvirat Severni Ameriky. Na Yukonu jich zije sest až deset tisic kusu. Když medvedice dospeje, coz je tak kolem jejich sesti let a pozdeji, ma jedno az dve mladata a potom dalsi kazde tri az pet let. Samice odmita samce dokud ma kolem sebe male, proto nekdy samci puvodni rodinu vyvrazdi.

 
DOMÁCÍ NÁSILÍ - JAK POMOCI KONKRÉTNĚ?
Úkol pro vás
Pondělí, 28 květen 2007

 Domácí násilí. Dvě slova, která se v posledních létech stala velice známými, která v sobě skrývají mnohdy dlouhá léta skrytého utrpení... Ano, už domácí násilí poznáme, je lehké rozlišit fyzické od psychického, víme, co všechno bylo "špatně", co "se nemá". Ale zatím si ještě nevíme rady s jednou důležitou věcí -

 
DUNIHLAVY A TLAMOLEPY
Zážitky
Pondělí, 28 květen 2007

 Slyšeli jste už někdy slovo "čůčo"? Jo, někdo si na něj dokonce i vzpomene - na tento jistý druh vína. Lepkavého, levného, ovocného. Kolem 15 korun za litr, maximálně. Malagelo, Třešňové dezertní, Rybízové dezertní, Orange punch, Encián, Vermouth frutti, Šumavské bylinné, Čoko-róso, Perla Famóza, Curacao, Zelená, Piris (lahodné hruškové víno za neskutečných 5,50 Kčs) a plno dalších.

 
MEDVĚDI NEVĚDÍ, ŽE… I.
Fauna a flora
Neděle, 27 květen 2007

 turisti nemaj zbrane... a taky ze se boji jen vylezt do buse. Na batohy si proto zavesi cinkave zvonecky, aby medved vcas rozpoznal, ze mu prichazi vecere.  Podle toho se pry pak pozna grizzly od cerneho medveda, protoze v jejich trusu se ty zvonecky najdou. Alespon tak zni mistni historky... Pravda je, ze nekteri zdejsi navstevnici v touze po dobrodruzstvi neprimerene a taky hloupe riskuji.

 
DÁRCOVSTVÍ VAJÍČEK
Diskuze
Neděle, 27 květen 2007

 Kudlanku čtu pravidelně, a někdy minulý rok jsme tu řešili problém v osobním životě, ale za poslední dobu (za ten rok) se vše vyřešilo samo a ve vztahu pokračujem nadále.. Ovšem problémy jsou a vždycky budou.. Dnes bych měl otázku pro vás všechny - respektive chtěl bych znát váš názor na následující věc: téma dárcovství vajíček, vše kolem toho a případně rizika s tím spojená. 

 
ALERGIE - TA MĚ BIJE
Téma
Pátek, 25 květen 2007

 Budou to asi tři neděle, co jsem si slavnostně koupila letenku za velkou louži. Stála strašně moc (už jednou tolik než před pár léty). Ale vem to čert, jednak ji platil manžel :-))), druhak jsem se tam moc těšila, protože jsem měla o další týden později letět ještě o kus dál a na měsíc za dcerou a vnoučaty. Kupodivu si mě drobečkové ještě pamatovali, jak jsem zjistila po telefonu.

 
LÁSKA JE KRÁSNÁ....
:-)))
Čtvrtek, 24 květen 2007

 U manželů Novákových to už delší dobu neklape.  nastalo u obou ochlazení v citové oblasti. Co dělat, jak to řešit? Jednoho dne přijde Pepa domů a praví ženě: "Miláčku, sama víš, že oba si předstíráme city i vzrušení. Měli bysme se pokusit třebas o něco novýho, co bys řekla tomu, že -  jen na krátký čas - takhle zkusit uvažovat o nějakym milenci?

 
OŘECHOVICE OD WENDULKY
Nejen duše
Čtvrtek, 24 květen 2007

 Pozor, pozor! na vědomí se  velectěnému publiku dává recept na ořechovici! Pěkně si jej prostudujte a dělejte si poznámky. Pro ostřejší ořechovici, asi se 48 % alkoholu (tak jak to mají chlapi rádi), si obstarejte konzumní líh. Prodává se 80-procentní a k dostání je hlavně v drogériích nebo se dá pořídit v Lihovaru Smíchov         

     

 
MÁM RÁDA SVOJE AUTO
Zážitky
Čtvrtek, 24 květen 2007

 Nemá ode mne jméno. Když do něj vstupuju, nepřezouvám se, nemá háčkovaný přehoz na volantě a dokonce mu  nedávám ani pravidelnou hygienu, ale mám ho ráda. Je totiž velmi užitečné,  zejména proto, že mě (třebas i pomalu)  doveze tam, kam bych mohla jít (třeba i rychle).

 
KONEC? KONEC... ALE JAK TO PŘIJMOUT?
Úkol pro vás
Čtvrtek, 24 květen 2007

 Dobrý den, mám na vás dotaz. A budu se snažit být stručná... Měla jsem přítele, všechno fungovalo krásně, až do chvíle, kdy jsem zjistila, že je ve velkých problémech - nejen co se týká drog, ale i dluhů atd. On vše přiznal, ale od té doby mi připadalo, že se odcizujeme i přes to, že jsem vše se snažila pochopit a dala jsem mu i já sama šanci.

 
ÓDA NA HERMELÍN
Nejen duše
Středa, 23 květen 2007

 Je to již pár dní co se navěky změnil můj život. Stalo se to náhle, bez varování a zajisté to ovlivní generaci mých pravnuků, vnuků, budoucích manželek, manželů, jejich dětí i smetí. Ani nevím, jak mě to vlastně napadlo. Ještě když jsem vstupoval do supermarketu na našem sídlišti, netušil jsem zradu. Regály v obchodě jsou nyní již plné a vždy se na mě smějí svým typickým úsměvem:

 
TROJKA? ALE TO NECHCI...
Úkol pro vás
Středa, 23 květen 2007

 Hezký den všem, mám velký problém a prosbu o radu. Vdaná jsem šestnáct let. Poslední roky v manželství docházelo ke konfliktům. Od listopadu loňského roku jsme na tom byli tak, že jsme si ani ahoj neříkali. V únoru mně řekla známá, že má manžel přítelkyni. Podala jsem žádost o rozvod. Od začátku dubna mně manžel začal říkat, že mně má rád, že chce jenom mně.  

 

 

 
POSLUŠNÉ DCERY
Téma
Středa, 23 květen 2007

 Dnes vám povím o tom, jak se jedna maminka přičinila, aby svým dcerám nalezla vhodné muže. Takové, kteří by je milovali, netýrali, kteří by nepili a nefetovali, nekouřili, nehádali se, vydělávali dost peněz, aby se všichni dobře měli a uživili jejich budoucí děti... Divíte se?  Lze to vůbec? Snad je to zbožné přání většiny maminek, ale život je podstatně barevnější…

 
JAK NAJÍT TEĎ TATÍNKA?
Úkol pro vás
Středa, 23 květen 2007

 Dobry den, nalezam se ted ve fakt velmi tezke zivotni situaci. Je mi 24 a na jedne diskotece jsem se seznamila s milym klukem.. Vecer byl tak prijemny, vsechno bylo nadherne a tak se stalo, ze jsme ho pote zavrsili spolecnym milovanim… Jenze i pres to, ze beru prasky jsem otehotnela a problem je v tom, ze jsem se to dozvedela samozrejme az pozdeji.

 
LEGRACE NA PLACE
Téma
Úterý, 22 květen 2007

 Někdy se až divím, jak hrozní navzájem lidi mohou být. A především vždy pod nějakou „posvátnou“ hlavičkou  „myslíme to dobře“. Jen si vezměte současné bulvární tažení na Veroniku Žilkovou. Malý Melichar je tč. po operaci a nezbývá, než jen čekat. Ovšem – veškerá média jsou toho plná. Ale uznávám, že nemá cenu se rozčilovat, či „celebrity“ litovat.

 
<< Začátek < Předchozí 381 382 383 384 385 386 387 388 389 Následující > Konec >>

Výsledky 8002 - 8022 z 8167
[CNW:Counter]