O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


EXEKUCE - JAK TO CHODÍ...
Právní
Pátek, 26 říjen 2007

 Občas se tady zmiňujeme o exekucích. A protože dost občas ke mě někdo chodí a ptá se: Proboha, proč mám platit tak vysokou částku za dlužnejch pár korun? Tak se to pokusím vysvětlit, raději trochu laicky. Do exekuce vstupuje vždy více osob, zhruba obvykle tak pět, šest.

 
ZAMILOVALA JSEM SE - DO PEKÁRNY NA CHLEBA
Nejen duše
Středa, 24 říjen 2007

Díky vám jsem si vybrala, objednala a obdržela. A pak už jsem se na svou novou kysničku (docela velkou) obdivně dívala, listovala jak původním, tak přeloženým manuálem. Ale protože všude na netu jsou kvanta nejrůznějších receptů, řekla jsem si, že úplně postačí, když to svedu naplnit, zapnout, naprogramovat, úspěšné dílko vyndat a vnitřek vyčistit.

 
DRUŽINA A CO PAK?
Téma
Středa, 24 říjen 2007

Milé Kudlanstvo: ne, nemám žádný opravdu závažný problém. Nehroutí se mi život ani manželství (to už mám šťastně všechno za sebou), ale přemýšlím nad následující situací, na kterou bych ráda  znala ani ne tak vaše názory,jako spíš vaše konkrétgní zkušenosti. Mám syna ve 4. třídě a jak asi víte, to je poslední rok, kdy funguje školní družina. V páté už ne. 

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 42. TÝDNE
:-)))
Středa, 24 říjen 2007

Počasí nějak blázní... Když jsem šla nakoupit, nevěřila jsem očím, před sámoškou byl keř osypaný bílými květy. Přísloví říká: "Kvetou-li stromy na podzim podruhé, bude zima až do konce května". Uvidíme... V New Yorku je dusno a kolem 30° C, takže místo bund se chodí v tričku.

 
ELEKTRIKÁŘI, PENÍZE A ŠNECI
:-)))
Středa, 24 říjen 2007

 Manžel, co se virtuálně mrouská, partner, co virtuálně obírá virtuální milenky, místo aby obíral doma tu svou, dívky, ženy, dámy všeho věku, které se neptají a raději nezajímaji, kdo je a co je ten, co si s ním právě hrají na maminku a tatínka, když chtějí miminko. Je toho tady plno, co? Tak vám všem - na odlehčení - posílám pár fórků. Třeba je znáte, třeba ale ne...

 
LILITH - PRVNÍ ŽENA ADAMOVA... - VI.
Próza a poezie
Středa, 24 říjen 2007

Složil hlavu do dlaní, bědoval nad svým nešťastným osudem a ponořil se do palčivých vzpomínek na Lilitiny nezapomenutelné a nezachytitelné půvaby, když tu najednou, jakoby zprostřed snu, zaslechl Lilitin veselý jásavý smích, jenž pronikl jeho srdcem jako pozdravení jara.  S nadějí se ohlédl za tím smíchem...   

 
LAŠKOVNÉ SEXOVÁNÍ
Diskuze
Středa, 24 říjen 2007

 Ahoj KUDLANKY A KUDLÁNCI, tak mě napadlo: může fungovat vztah dvou naprosto odlišných jedinců? Včera jsme nad tímto tématem s kamarádkou diskutovaly nad červeným svatovavřineckým. Máme jednu kamarádku, která si našla přítele, se nímž snad kromě sexu nemá nic společného. On má své zájmy, ona má svoje koníčky, každý mají svůj okruh přátel a vlastně se spolu sejdou večer...

 
KDYŽ SI SPOLUŽAČKY NEBEROU SPOLUŽÁKY
Zážitky
Středa, 24 říjen 2007

Co jsem si vždycky přála: vystudovat vysokou školu, potkat milého, přitažlivého, věrného manžela, mít dvě až tři děti, zajímavou práci. Sice to není až tak vše prosvícené úspěchem, ale více méně - až na pár škrábanců na kráse - tohle vše mám. Tedy mám: vystudovanou školu, dvě děti, práci a manžela.

 
MANUÁL NA CHOV VZÁCNÉ ZVĚŘE
:-)))
Úterý, 23 říjen 2007

Dostala jsem od „Polárky z Yukonu" roztomilý textík, takovou internetovou poezii. Věřím, že se vám následující návod "Jak chovat muže", dozajista zalíbí. I když věřím, že to není dnes zdaleka tak bezproblémové, jako za časů našich maminek a babiček. Vyvstává dokonce otázka, jestli se chov muže v dnešních časech vůbec vyplácí...

 
PŘES HORY, PŘES DOLY – BULHARSKO A ŘECKO - IV.
Tady a tam
Úterý, 23 říjen 2007

Nakonec všechno dobře dopadlo - po delším přejíždění sem-tam po městě konečně nacházíme výpadovku. Z hlavní silnice pak brzy odbočujeme na obec Rila, kde zastavujeme u malé benzínky. Nafta tu nestojí ani euro a ještě nám ji sami natankujou. Odtud už po nezvykle kvalitní vozovce vjíždíme do předhůří Rily vstříc novým zážitkům.

 
POTKANI - TI NA MAZLENÍ
Fauna a flora
Úterý, 23 říjen 2007

Už dávno pradávno mi učarovali potkaníci. Mám doma päť (vlastne s mojím Jankom šesť) chlapov. Maroško je môj úplne prvý potkaník. Keďže mamina sa akosi týchto zvieratiek bojí, kým som bývala doma, nehrozilo žiadne mať (aj keď musím uznať, že robí pokroky, keď som bola s ostatnými u nej na chalupe týždeň na dovolenke, už sa odvážila ich aj pohladkať).

 
NEVĚRA JEN VIRTUÁLNÍ (ZATÍM?)
Poradna
Úterý, 23 říjen 2007

 A zas jedna děvucha, která má toho svého milovaného pana Úžasňáka, ve všem báječného a dokonalého -až na takovou drobnůstku... "Nešlo by to, prosím prosím, nějakým kouzlem změnit?" Ach jo. Protože v současné době mám kamarádku, co se právě s podobným problémem potýká

 
LILITH - PRVNÍ ŽENA ADAMOVA... - V.
Próza a poezie
Úterý, 23 říjen 2007

A je tu další díl nádherné učebnice, kterou by si měla poctivě a pečlivě prostudovat každá ženská. A ty, co "šláply vedle", ty by z toho měly nejspíš skládat zkoušku. Někdy si říkám: jak je to možné, že se to všechno tak opakuje? Jen snad - měla-li bych stupnici milostných průserů limitovat od jedné do dvaceti, tak některé se proberou na pětce, jiné na patnáctce a ty další - těm ani stupnice nestačí...

 
PŘES HORY, PŘES DOLY – BULHARSKO A ŘECKO - III.
Tady a tam
Pondělí, 22 říjen 2007

Celnice si bere naše pasy a my čekáme, kdy bude od nás chtít i zelenou kartu, techničák a notářské potvrzení, že můžeme používat firemní auto. Celnice nám ale pasy vzápětí vrací, a když stále stojíme a čekáme, co bude dál, řekne oukej a mávne rukou. Aha, tak to buzerace nastane až u té druhé budky, myslíme si.

 
VĚTŠÍ (VELKÝ) VĚKOVÝ ROZDÍL
Diskuze
Neděle, 21 říjen 2007

 Určitě všichni víte o několika celebritách (jak se nyní vžilo říkat těm známějším či bohatším z nás), které rovnýma nohama skočili do svazku s partnerem o několik desetiletí mladším. Muži, kteří už mají dospělé děti, mnohdy i vnoučata, najednou konstatují, že jejich životní funkce jsou "natolik vitální a jejich konto natolik příjemně znějící, že není důvod, aby se zvolna  "chystali na odpočinek".

 
JAK BEZMOCNÝ UZLÍČEK...
Poradna
Neděle, 21 říjen 2007

 Milá Danielo, chodím sem na tyhle stránky koukat a číst, ale nyní jsem v situaci, kdy si nevím rady a ani nevidím rady v jiných článkách. Jsem z toho všeho docela zmatená... Mám přítele, mám jej moc ráda, ale nějak mu přestávám rozumět. Vždy jsem si myslela, že když spolu dva lidé delší dobu žijí, tak jsou jako květiny.

 
LILITH - PRVNÍ ŽENA ADAMOVA... - IV.
Próza a poezie
Pátek, 19 říjen 2007

"Láska. Posvátné i hrozné jméno! Láska, ano, i Bůh to tak řekl: milujte se navzájem! A já tě miluji, Lilith, nevýslovně milovaná Lilith, jak já tě miluji! A jak tě mohu nemilovat? Jsi spanilá a půvabná, půvabná, stotisíckrát půvabná! Nyní už vím, že láska je duší všech věcí - to láska vnuká ptačím hrdélkům sladký ševel vánků a pramenů...

 
PŘES HORY, PŘES DOLY – BULHARSKO A ŘECKO - II.
Tady a tam
Pátek, 19 říjen 2007

A tak na hranicích vyndávám pasy a nemohu se dopočítat... Petr se ze sedadla řidiče otáčí dozadu a ledově chladným hlasem pronáší: „Vy nemáte můj pas?" Kdyby chyběl někomu jinému, tak by mu to tolik nevadilo, ale že postrádáme zrovna ten jeho, to jej poněkud denervuje. Mně okamžitě dochází, co se přihodilo a nastává krátká výměna názorů, kdože za to nejvíc může.

 
KOLENO SEM, KOLÍNKO TAM...
Zážitky
Čtvrtek, 18 říjen 2007

Jo, NČ, "něžný čumáček" a jeho kolínka... Následující text, který mi poslal, se sice týká kolen také, tentokráte však jeho,  těch mužských, obyčejných a kostnatých. A protože je  (jako každý chlap) - i pořádný hypochondr, není divu, že čerstvě prožitá a mimořádná událost ho setsakra vyvedla z rovnováhy:

 
PANÍ HANA HEGEROVÁ
Próza a poezie
Čtvrtek, 18 říjen 2007

Dostat se na koncert Hany Hegerové je záležitost vyžadující obrovské úsilí, její recitály bývají beznadějně vyprodány během pár desítek minut. První dáma českého šansonu paní Hegerová vystoupila na třech festivalech letošního léta. Navíc šlo o zcela netradiční místa pro její představení.

 
PROBLÉMY S MÁMOU
Úkol pro vás
Čtvrtek, 18 říjen 2007

 Dobrý den, chci vás všechny moc moc požádat o jakoukoliv radu. Je mi 26 let, mám mladšího brášku, je mu čerstvých patnáct, takže puberta v plném rozkvětu. Naši rodiče jsou už několik let (10) rozvedení. Byla to mámy vina, protože si našla milence, kterého si chtěla za každou cenu vzít a tátu opustila. Ale několik měsíců po rozvodu jí milenec utekl a ona zůstala sama.

 
<< Začátek < Předchozí 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 Následující > Konec >>

Výsledky 7981 - 8001 z 8493
[CNW:Counter]