O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


ROZCHOD - ROZVOD
Právní
Čtvrtek, 30 srpen 2007

 Existuje levný rozvod (rozchod)? Jaké budou náklady v případě, že se oba partneři ve všem dohodnou? Jak bude rozvod probíhat a na kolik peněz se vyšplhají náklady? Neprosoudíme to málo co máme? Celková výše nákladů na rozvod se odvíjí od hodnoty společného jmění manželů a od počtu právních úkonů, které jsou s rozvodem spojeny.

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - VI.
:-)))
Čtvrtek, 30 srpen 2007

Někdo má rád holky, jiný zase vdolky... a někdo miluje auta. Nákladní, osobní nebo malinkaté angličáky. Mnohem dostupnějším koníčkem pro fandy krásných aut je sbírání jejich zmenšených modelů. Tzv. "angličáky" své větší "opravdové" sourozence věrně kopírují do nejmenších detailů. Radost pohledět, když na poličce stojí nejstarší model automobilky Chrysler nebo naopak nejnovější vyblejskané Ferrari.    

 
PODZIMNÍ KOLÁČE - LINIE ZAPLÁČE
Nejen duše
Čtvrtek, 30 srpen 2007

Prázdniny už za sebou zaklapávají dveře, papírnictví je mají naopak dokořán... Ano, je tu podzim, čas jablek a tady v Americe i čas tradičního jablečného koláče (Apple pie).  Podle všeho jich je zase úroda, tedy těch jablíček. Stejně tak se na zahrádkách vybarvují obrovské hlavy dýní, které čekají na čas Halloweenu a svou krátkou dobu slávy.  

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 35. TÝDNE
:-)))
Čtvrtek, 30 srpen 2007

Stejné, jako je to dnešní,  si představuju "anglické počasí". K tomu ještě slečnu Marpleovou, šéfinspektora Barnabyho, vůkol půvabné vesničky s příjemnými a milými lidičkami (kteří se jen tak mimochodem mezi sebou neustále a sveřepě vraždí) - a hlavně to jejich počasí...

 
NÁHRADNÍ MATKA? ANO ČI NE?
Poradna
Středa, 29 srpen 2007

 Dobrý den, snad mi budete moci poradit, když ne úplně, tak mě alespoň někam nasměrovat.  Četla jsem, že ve světě je řešení našeho problému už záležitost běžnější, rozhodně víc než u nás.

 
"NEZÁPADNÍ PŘISTĚHOVALCI"
Zážitky
Úterý, 28 srpen 2007

Orlová je bývalé hornické městečko na severu Moravskoslezského kraje. Zdejší ženy zřejmě ani netuší, před čím byly uchráněny, když jejich radnice včas zamítla svůj ,,převratný" nápad - postavit uprostřed města mešitu. Nic proti slušným muslimům, řada z nich patří mezi mé přátele, v Izraeli jsem viděl mnoho mešit, v nichž se Palestinci pětkrát denně bez problémů klanějí Alláhovi.

 
V KASINU ZA STOLEM I.
Zážitky
Úterý, 28 srpen 2007

Dvě události minulého týdne se mi propojily a způsobily, že jsem začala vzpomínat na jednu etapu svého života. Bylo to ve čtvrtek , kdy jsem před místním zámečkem, který je v rekonstrukci, uviděla u míchačky s maltou člověka, který mi byl velmi povědomý. Ale nedokázala jsem si ho v tom okamžiku zařadit. Pustila jsem to z hlavy...

 
DOPISY - "PŘÍPRAVY NA DOVOLENOU"
Zážitky
Pondělí, 27 srpen 2007

Uplynulo od té doby sotva pár dnů, pár týdnů - a budoucnost se převlékla do minulosti.  Takhle je to asi někdy s manželstvím. Člověk se nejprve nesmírně těší, představy jsou jak o letu na Měsíc, přání a touhy kolorují skutečnost, bláznivé sny vítězí jak barevná fotka nad černobílou. Bude to tak, jak se těším? Nebo ještě lepší? 

 
CO KDYŽ OPRAVDU BYL U STB...
Úkol pro vás
Pondělí, 27 srpen 2007

 Milá Kudlanko, ráda bych se s Tebou poradila, protože Tvé názory považuji za rozumné, objektivní a velmi si jich cením. Můj problém se netýká ani mého přítele, ani nevěry (žádná díky bohu není), ani dětí (také zatím nejsou), ale mého otce. Když mi bylo necelých patnáct, umřela maminka na rakovinu tlustého střeva a zůstali jsme sami -

 
KDYŽ ON JE TO DOBRÁČEK...
Úkol pro vás
Neděle, 26 srpen 2007

 Lidi, mám příbuznýho, bratrance. Jinak vola nebeskýho... Karel dře vod rána do večera (dělá truhláře v jedný nábytkářský firmě), tý svojí dvakrát měsíčně dělá stojku do halíře (tak kolem dvaadvaceti čistýho měsíčně), vo sobotách a nedělích doma pěkně vygruntuje, pak za prachy chodí uklízet vedlejší barák. Pochopitelně, že taky sám vaří, sám pere.

 
HAPPY HOUR PO STŘEKOVSKU
Zážitky
Neděle, 26 srpen 2007

Kousek pode mnou jednu zastávku se otevřela hospoda, nic nového pod sluncem, odhaduji, že je to v pořadí asi tak třicátá pátá (neodborný odhad), započítám-.li do Střekova oblast od Valtířova na severu až po Sebuzín-Cirkvice na jihu. No, a v hospodách zuří tvrdý a nemilosrdný boj o zákazníka. Konkurence je pěkná věc, ovšem pokud v tom nelítáš ty sám.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 34. TÝDNE
:-)))
Pátek, 24 srpen 2007

Kolem třetí, spíš kolem půl čtvrté ráno mě probouzívají ptáci. Nejprve si některý z nich pípne, později se celá ta kumpanie rozeřve na plné kolo. Zvykla jsem si na to, venku už bylo svítání, to zvláštní světlo, čisté a čiré, ještě bez teplých tónů sluníčka. Ale najednou co to? V poslední době mám pocit, že se to dvounohé opeřené obyvatelstvo probouzí dřív - je ještě tma!

 
FRANTIŠEK HALAS
Próza a poezie
Pátek, 24 srpen 2007

Vzpomínám na krásné chvilky před spaním, kdy mi máma povídala pohádky, říkala básničky, zpívávala písničky. Vzpomínám na odpolední chvíle při žehlení a skládání prádla, kdy o něco starší jsem už pomáhala a poslouchala její vyprávění o různých zajímavých lidech.

 
ANI NIZOZEMÍ, ANI HOLANDSKO
Tady a tam
Čtvrtek, 23 srpen 2007

Často se dopouštíme pravopisných prohřešků a nemístných disharmonií. Třeba když si ve výslovnosti zaměňujeme významy slov status a statut a pleteme si Istambul s Istanbulem či Holandsko s Nizozemskem. A přitom stačí krapet sebevzdělání a letmé nahlédnutí do encyklopedie. Nejvíc to asi odnáší země tulipánů, fotbalu či přívrženců eutanázie a registrovaných partnerství. Takže, popořádku...

 
OBČAS SE I ZÁZRAKY DĚJÍ
Zážitky
Čtvrtek, 23 srpen 2007

Kolačkov/Stará Ľubovňa 23. augusta (TASR) - Tri dni nezvestný dvojročný chlapček z Kolačkova v okrese Stará Ľubovňa, ktorého našli v stredu neskoro večer hubári asi 800 m od osady, je v nemocničnej opatere. Malý Jaroslav Pecha odišiel z domu v pondelok 20. augusta podvečer a už sa nevrátil. Oblečené mal iba biele slipy a obuté červené papučky.

 
MEXICKÁ RÝŽE A TRIKY SE SEKANOU
Nejen duše
Čtvrtek, 23 srpen 2007

To jsem si jednou, už je to mnoho let, objednal na truckstopu sekanou s bramborovou kaší, tedy americký „meatloaf". Servírka, stará půvabná dáma v černých a přímo elegantních šatech, s krajkovou zástěrkou a krajkou ve vlasech (oblečení to na americkou servírku v podřadné restauraci dost neobvyklém), mne vzala kolem ramen, naklonila se a do ucha mi zašeptala:

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - V.
:-)))
Čtvrtek, 23 srpen 2007

Svatba - jeden z nejkrásnějších dní vašeho života, na který se vzpomíná po celý život. Obřad oslavující lásku muže a ženy v sobě skrývá sladké drama již celá staletí. Uspořádání svatby záleží především na vašem přání a fantazii. Ať už zvolíte svatbu v zámecké zahradě, romantickém hotelu nebo skromné posezení

 
SPAGHETTI ALLA PUTTANESCA
Nejen duše
Středa, 22 srpen 2007

Jsem líný a mlsný (báječná kombinace). Dnes vám nabízím recept na špagety, které dokáže kdokoli spáchat za 20 min. Existuje X receptů tohoto názvu, ale držme se toho, co je vyzkoušené. Tenhle opravdu ověřený (Jamie Olivier + italské zkušenosti) recept dokáže uspokojit i milovníka Itálie.

 
JEDNOU ZA ČAS "ZNÁSILNĚNÁ"
Úkol pro vás
Středa, 22 srpen 2007

 Milá Kudlanko, mám trápení. Asi bych měla jít za nějakým psychologem, sexuologem, ale já to prostě nezvládnu, neumím si představit, že bych někde měla nahlásit své jméno, adresu atd. a pak říct, jaký mám problém. Protože asi na "tohle" nejsou žádné prášky, tak si stejně nemyslím, že bych dostala nějakou extra radu.

 
HAMTY HAMTY
Téma
Úterý, 21 srpen 2007

Tak jako jsou tací, co jezdí do ciziny kvůli tomu, aby mohli na*írat příbuzné nebo se vytahovat na večírcích, tak jsou i hromadílkové. A zařizoválkové. Ti si nepořídí dům se zahradou od architekta proto, že by to hlavně sami chtěli, a že by se jim to právě takto líbilo.

 
PAUL POTTS, DEALER OPERNÍCH ÁRIÍ
Zážitky
Úterý, 21 srpen 2007

Naše Superstar je jen jednou z mnoha variant talentové soutěže, která je úspěšná v mnoha zemích světa. (Podobná byla kdysi i u nás, tehdy se jmenovala „Hledáme nové talenty".) Díky těmto soutěžím  se během krátké doby v celém světě vyrojila záplava dobrých zpěváků, z nichž někteří mají šanci udělat „díru do světa".

 
<< Začátek < Předchozí 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 Následující > Konec >>

Výsledky 7981 - 8001 z 8346
[CNW:Counter]