O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


STEJNÁ JAKO LEDNIČKA
Manuály
Středa, 14 listopad 2007

Pár let po svatbě jsem dosáhla mateřské a manželkovské dokonalosti, mýtu českých žen. Protože jsem se z té "Země dokonalosti" vrátila při relativním duševním zdraví, mohu všem, kdož tam míří, poradit, jak se dostat zpět mezi „šťastné nedokonalé".

 
SOCIÁLNĚ PRÁVNÍ SYSTÉM V ČR
:-)))
Středa, 14 listopad 2007

 Ač se jedná o záležitost spíš smutnou, vzhledem k tomu, že je to taková internetová poezie, textík "letem světem" nabízím vám ho v dnešním pošmourném dni víceméně k pobavení. Vzpomínám si na jeden starý italský černobílý film, ve kterém se - při pohledu na padající sněhové vločky -

 
CHUDÁK HOLKA - II.
Poradna
Středa, 14 listopad 2007

 Milá Danielo, milé kudlanky,  ještě bych ráda doplnila pár věcí, ve kterých jsou nesrovnalosti co se týče lidiček, kteří mi píší reakce na můj minulý dopis. Mému bývalému příteli je už sedmadvacet, takže zase tak mladý už také není. Ano, s penězi je to problém.

 
MŮJ DŮM, MŮJ HRAD
Téma
Úterý, 13 listopad 2007

Kde by se člověk měl cítit bezpečněji, nežli doma? Máme tam věci, které máme rádi, které jsme si pořídili, dostali, které jsou pro nás cenné vzpomínkami. Náš domov je naší jistotou. Jenže... Kolika z nás se už stalo, že po odemčení a vstupu do svého bytu zjistili, že byli vykradeni!

 
KRYSAŘÍKOVÁ A CHUDÁK PÁNÍČEK
Fauna a flora
Úterý, 13 listopad 2007

Myšlenkové pochody slečny krysaříkové jsou vědní disciplínou samy o sobě. Dospěli jsme u nás doma sice k přesvědčení, že celé její myšlení se odehrává v podobě několika bludných světélek poletujících v temnotě krysařičí hlavičky, ale já se nemohu zbavit dojmu, že se ta světélka čas od času shluknou do formy, kterou bych nazval poťouchlost.

   

 
KDYŽ SI HRAJOU HOLČIČKY
Naše dětičky
Pondělí, 12 listopad 2007

Už odmalička jsem se těšila na dobu, až budu mít své vlastní miminko. Vozila jsem s kamarádkou v kočárku panenku vlasatici - takzvanou chodičku, protože při zakoupení chodila, od čehož jsem jí v cukuletu dopomohla a ten chodící strojek, co ji měl posunovat při vykročení vždy druhou nohu vpřed, jsem ještě ten den strhla.

 
CHUDÁK HOLKA...
Poradna
Pondělí, 12 listopad 2007

 Milá kudlanko, mám takové moc veliké trápení a jsem moc ráda, že se s vámi o něj mohu podělit. Je mi 23 let a sedm let jsem žila se svým přítelem. Máme spolu dvě děti dcerku (2 roky) a synka (1 rok).V červnu tohoto roku jsme se měli konečně brát a vše bylo v pořádku, ale jen do doby, než přítel změnil zaměstnání. Potom se s ním začalo něco dít.

 
UDRŽOVAT? PRODLUŽOVAT?
Diskuze
Neděle, 11 listopad 2007

 Dnešní téma je víc než citlivé.  Přesto věřím, že všichni, co budou psát své názory, nevybočí ze slušného vyjadřování. Poslední dobou jsme byli svědky, že se děti - dítě, které se narodí s velkým postižením, v podstatě téměř neslučitelným se životem, udržuje až neuvěřitelnými prostředky při životě. 

 

 
POMSTA MILENČINA
Zážitky
Sobota, 10 listopad 2007

Ženský jsou fakticky skvělá věc, ovšem když se na tebe nasrdínkuje ta tvoje, no jak to stvoření jenom slušně nazvat, tak to nejni vopravdu, ale vopravdu žádná sranda. V poslední týden krásného a opravdu teplého září dorazil jeden maník z vedlejšího okresu, vysoce vzdělaný a erudovaný, m.j. také politik krajského formátu a ukuli jsme oba spolu jakýsi malinký obchod.

 
STRÝČEK V BAZÉNU
:-)))
Pátek, 09 listopad 2007

 To se tak někdy stanou věci... Následující příhoda mi připomněla další píseň - snad ji někdo znáte: "Zmýlená neplatí - láska se chápe opratí - Za plotem z bílých latí - životem za lásku platí - ten, co se nikdy nevrátí... - Zní píseň labutí - jak zout toulavý obutí - rovnici lásky vykrátí - na kameni nápis "má dáti" - Co bude dál... "

 
MOSSAD
Téma
Pátek, 09 listopad 2007

Ještě nedávno by se nemohl ani zmínit o tom, že pracoval u nejlepší výzvědné služby světa. Dnes už je všechno jinak. Bývalí šéfové Mossadu píší o svých akcích celé knihy. Prozrazují věci, které byly ještě nedávno přísně střeženým státním tajemstvím. "Samozřejmě, že vám neřeknu co, kdy a kam jsem posílal za zprávy.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 45. TÝDNE
:-)))
Pátek, 09 listopad 2007

Každý jistě zažil situaci, kdy po rychlejší procházce či sportování v chladu a zimě, posléze doma zjistil, na kolika místech má doslova ledovou a mrazem zarudlou pokožku a přitom to ani během pohybu neregistroval. Jedním z nejčastějších prohřešků, který má za následek prochladnutí, bývá setrvání v propoceném oblečení.

 
NENÁPADNÉ ZNAMÍNKO
Téma
Čtvrtek, 08 listopad 2007

Jsem od přírody pihatá. Hodně. Čím jsem starší, tím pihatější. Poslední roky sílí osvěta na téma prohlížení mateřských znamének a já si myslím, že to je skvělá věc. Už jsem jednou na kontrole byla, ale jsou to čtyři roky. Na další kontrole jsem byla dnes. A co se nestalo - jedno velmi nenápadné znamínko ve výstřihu se paní doktorce nelíbilo.

 
JOGURTOVÉ PEČENÍ
Nejen duše
Čtvrtek, 08 listopad 2007

Nejspíš to většina z vás zná - a také jsem to už na Kudlanku asi před dvěma roky dávala. Ale vždy je dobré si připomenout něco tak jednoduchého a lahodného, jako jsou různé koláče, řezy či záviny, vyrobené s pomocí jugurtu. Těsto je jemné a kypré. Nu, a protože je teď dost jablek i dalšího ovoce, je "něco ke kafi" za malou chvíli - s malou námahou.

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - XII.
:-)))
Středa, 07 listopad 2007

V Jokohamě, v přístavu, kde noc vládne tmou, loučí se tam námořník se svou dívenkou. Japonečce malé slzičky stékají, když jeho rety rudé slova lásky šeptají: „Má Japonečko malá, dřív než zvadne sakur květ, moje láska neskonalá, donese mně k tobě zpět. Ta chvíle rozloučení rozplyne se jako dým, a potom, děvče milé, budu navždy jenom tvým."

 
"UMĚNÍ" SPREJERŮ
Téma
Středa, 07 listopad 2007

Denně chodíme kolem a už si toho ani nevšímáme. Už přehlížíme tu nechutně počmáranou stranu našeho okolí. Posprejované zdi, nádraží, tramvaje, vozy metra -  prostě všechno. To nejsmutnější na tom je, že si sprejeři vybírají místa, která byla nedávno natřena, úplně nové budovy, školy, školky, dětská hřiště... A - už se nestydí sprejovat ani národní památky...

 
ŘÍKÁNKY PRO HEZKÝ DEN
Próza a poezie
Úterý, 06 listopad 2007

Je zima, sychravo, blátivo a bouravo. Autem na vlastní nebezpečí... ostatně i po chodníku, že? Městská zima je šedivá, slunce se prochází vysoko nad špinavými mračny a jen zřídkakdy pronikne až k nám. Pár veršovánek - jen tak pro potěchu duše - svými slokami teď poruší vaše pracovní zanícení a vyvolá snad usměvnou a příjemnou náladu...

 
KOUŘÍTE?
Diskuze
Úterý, 06 listopad 2007

 Mám pár otázek pro kuřáky i nekuřáky. Nemyslím teď kouření v práci či restauracích atd., ale doma, respektive v domě, kde bydlíte. V domě, kde bydlí mimo vás ještě další sousedé. Osobně jsem nekuřák, ale když ke mně přijde na návštěvu kuřák, nemám problém mu nabídnout popelník a těch pár jeho hřebíčků do rakve snesu. Není to v ložnici a mám dost času si vyvětrat - takže proč ne? 

 
IDEÁLNÍ POLOVINA
Právní
Pondělí, 05 listopad 2007

 Dobrý den, ráda bych se informovala ve věci dědictví. Můj manžel zdědil po mamce 1/2 baráku a druhou 1/2 mají jeho bratranec a sestřenice. Můžou prodat svoji půlku bez manželova souhlasu? A jak mám taky rozumět  "ideální polovina"? A  co si můžeme dovolit a co ne??? Děkuji moc za odpověď.

 

 
NECHCETE KOŤÁTKO?
Fauna a flora
Pondělí, 05 listopad 2007

Kočička Prdlouška AlenyT. přivedla na svět nová koťátka - nedávno se jí narodilo pět malých chlupatých miminek. Dvě jsou černá - kočička a kocourek, dva jsou zrzavobílí kocourci a jeden „flekatý kocourek, kterej vypadá jako reklama na kočičí žrádlo“. Koťátka jsou zdravá a hezká, určitě by to byl hezký dárek - však do Vánoc budou jistě připravena na cestu k novým páníčkům.

 
CO VŠECHNO SE MUSÍ, CHCEME-LI ...
Diskuze
Pondělí, 05 listopad 2007

 Kudlanky a Kudlánci, dostala jsem  zajímavý dopis od jedné z vás - od KITI. Jedná se o "styl zdravého způsobu života", o to, co a jak správně dělat, abychom byli zdrávi fyzicky i duševně. Nu, asi bychom se takto dožili oněch slibovaných 120 let (prý tolik je možné se ve zdraví a plné vitalitě dožít, kdybychom...).

JAKÝ JE VÁŠ NÁZOR?      JAK JSTE NA TOM SE SVÝM ZPŮSOBEM ŽIVOTA?

 
<< Začátek < Předchozí 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 Následující > Konec >>

Výsledky 7897 - 7917 z 8453
[CNW:Counter]