O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


JÁ SE ROZEŠLA, ON NE A NE...
Úkol pro vás
Čtvrtek, 04 říjen 2007

 Dobrý den paní Danielo, ráda bych se Vás zeptala na radu, jak se " zbavit " přítele, se kterým už nechci být, protože se mi nelíbí jeho chování ke mě ani k okolí. Bohužel jsem s ním na jednom pracovišti a on mi dělá vedoucího.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 39. TÝDNE
:-)))
Středa, 03 říjen 2007

Je všeobecně známo, že zkracující se délka slunečního svitu působí špatně nejen na náladu člověka, ale také na jeho sexuální apetit. Podzim a zima provázené krátícím se dnem a chmurným počasím tyto pocity dále prohlubují. I z tohoto důvodu se mluví o sexuálně méně aktivnějších a chladnějších seveřanech oproti vášnivým a horkokrevným jižanům.

 
V CHALOUPCE U LESA VI.
Tady a tam
Středa, 03 říjen 2007

Chalupa tou dobou byla už dva roky neobývaná. Na dvanácti místech do ní teklo. Půda byla plná sena. Začátky byly náročné, ale radostné zároveň. Narychlo se udělaly palandy, aby bylo kde spát (postele se slamníky po Němcích používat nechtěli), vymetl se komín, zprovoznila se kamna a začalo se hospodařit.

 
SAMA PROTI JEHO PŘÍBUZNÝM
Úkol pro vás
Středa, 03 říjen 2007

 Dobrý den, velmi by mne zajímal váš pohled na mé současné problémy. Žiju se svým přítelem asi pět let ve společné domácnosti. Žije s námi také moje dcera z mého rozvedeného manželství. Teď asi rok bydlíme v domě, který patří strýci mého přítele, přičemž my máme nahoře bytovou jednotku, kterou jsme si sami zrekonstruovali.

 
TÁTA U PORODU
Naše dětičky
Středa, 03 říjen 2007

Mladý muž, manžel a otec, starostlivý až téměř ustrašený výraz. Mladá vyčerpaná žena, spánky skrápěné potem se napínají velkým úsilím, on jí trpělivě utírá čelo, drží za ruku.  Střih.

Slzy dojetí, úsměvy, slova lásky, nesmírné štěstí, hrdý otec přestřihuje pupeční šňůru a chová poprvé v náručí svého potomka, láskyplně líbá svou unavenou ženu.

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - X.
:-)))
Středa, 03 říjen 2007

"Ono je při zkoušce vždy lepší, když student myslí a neodříkává jen odstavce skript a ještě někdy i s tiskovými chybami", řekl jeden profesor. A tak si na ně vymyslel takovou vychytávku: "Jdete do sauny, kde je sto stupňů Celsiových. Jste tam dvacet minut, vyjdete zdráv, ale vezmete-li s sebou syrové vajíčko, je pak uvařené. Proč vy to vydržíte a vajíčko ne?"

 
ACH, TA OLMERKA....
Próza a poezie
Úterý, 02 říjen 2007

Není nic horšího než psát úvody k básničkám a básníkům, které mám ráda. A není nic lehčího než si v duchu "pustit" hlas Evy Olmerové k následujícím veršům. Ale k podzimu, který se nám tento týden začal předvádět v celé své "kráse", ke krátícím se dnům, se prostě hodí jedině a pouze blues. Blues smutné a teskné, podkreslené zpěvaččiným hlasem a přesně takové, jako uměl napsat Josef Kainar...

 
PODNEBÍ, POČASÍ A MY
Téma
Pondělí, 01 říjen 2007

Ano, podnebí a počasí mají vliv na naše zdraví. Někteří lidé jsou na tyto vlivy dokonce podstatně citlivější než jiní. Schopnost organismu reagovat na stav a změny atmosférického prostředí se nazývá meteorosenzibilita. Vedle jedinců zcela necitlivých na tyto změny, se u části populace projevuje vliv počasí na jejich organismus:

 
NECHCETE PRÁCI?
Tady a tam
Pondělí, 01 říjen 2007

U hotelu Bohemia, ve středu města Ústí, otevřela jedna firma Agenturu práce. Obrovitá výloha polepena papírky s obou stran a všude samý: příjmeme, příjmeme, i s trhacíma lístečkama. Čumím jen tak pro informaci, jaké jsou nabídky a platy. Máme tady opravdu dost tvrdý nedostatek lidiček na práci.

 
DOMÁCÍ PEKÁRNA - DILEMA...
Diskuze
Pondělí, 01 říjen 2007

 Jsem člověk konzervativní? Nevím. Rozhodně koupě nové věci ve mně probouzí neskutečně schizoidní stavy: ne jedna, ne dvě - ale hned několik různých osob se ve mně hádá, jedna přes druhou obhajuje svůj názor (mimo jiné veskrze pochybný a docela jistě špatně informovaný). Oč dražší a oč složitější monstrum si mám koupit, o to větší problém.

 
NEVÍTE, KDE MÁM BREJLE?
Diskuze
Pondělí, 01 říjen 2007

Poslala mi jedna kamarádka má milá následující e-mail. Známe se (jako s většinou z vás) jen virtuálně, ale někdy si myslím, že mě má docela přečtenou. Protože tohle je jak o mně... Ale přiznejte, nestalo se i vám někdy, že jste pro jedno zapomněli druhé, případně oboje?

 
DOPISY - POHLED Z DRUHÉ STRANY
Téma
Neděle, 30 září 2007

Poslala jsem pár kamarádům (těm, co nemají strach z kudlanek), dotaz. Že se jich chci zeptat na názor "z druhé strany", ze "strany silnějšího pohlaví", které je na Kudlance občas obžalováváno z trapičství. I když občas je to i obráceně, ale to opravdu jen občas.

 
VSTUP PŘÍSNĚ ZAKÁZÁN!
Zážitky
Čtvrtek, 27 září 2007

Než jsem se jel s ženou Pavlou léčit do Beskydského rehabilitačního centra v Čeladné, přečetl jsem si v bulváru, že tato valašská obec je českým Beverly Hills. A skutečně. Centrem je hřbitov, kostel, exkluzivní hotel Prosper a pak pár zhruba pěti až desetimilionových apartmánů a haciend,

 
O VAŘENÍ, MAĎARSKÉM PAK ZVLÁŠTĚ
Nejen duše
Čtvrtek, 27 září 2007

Jak si tak jezdím, a věřte mi že je to někdy (většinou) strašlivá nuda, snažím se myslet si na věci příjemné. No a co je příjemnějšího, než něco dobrého na zub. Někdy to dopadne tak, že honem volám Aničce, co má uvařit až přijedu, jindy, jako zrovna teď, je vaření spíš moje doména a - ne že by to nedokázala, ale nepustím ji k tomu...

 
JEŠTĚ NA TÉMA NEMOCNIC...
Poradna
Čtvrtek, 27 září 2007

 Přátelé, to, co budete nyní číst, je velmi, velmi smutné. Nevím přesně jak, ale bych moc ráda, kdybychom mohli nějak poradit, pomoci... Tož čtěte:

Dobrý den Danielo, nějak si nevím rady a nechci pořád svými starostmi obtěžovat kamarádku a manžela. Moje mamka si zlomila v dubnu nohu.
 
LIDÉ, ZVANÍ MIMÓZNÍ
Zážitky
Středa, 26 září 2007

Já bývám někdy úplně mimo, zvláště když poslouchám rozhovor mého bratra programátora s jiným programátorem. To je samé NEWSLETTER - UPGRADE - FIREWALL - GROUPWARE - a mně to připadá stejné, jak když spolu hovoří dva ufoni. Dost dlouho jsem také nechápala, když tito dva ve vzájemné komunikaci používali sloveso „pípni".

 
ZLODĚJI, ZLODĚJI, NEJEN V NOCI CHODĚJI
Diskuze
Středa, 26 září 2007

 „Ne, to se vám tedy nepodaří, ty dveře nezavřete" řekla mi s úsměvem sestra na gynekologii, kam jsem si došla pro svou nutnou dávku drog. „Jsou totiž vypáčené, měli jsme tu právě zloděje", doplnila informaci, po které jsem se zarazila: Co může kdo chtít tady? Mimo nějakých těch reklamních poutačů a snad pár škatulek s hormony v té skříni vedle, tu přeci nic není?!

 

    

 
DOPISY - "TO JÍDLO, TO NÁM DÁVÁ..."
Téma
Středa, 26 září 2007

Každý, kdo držel alespoň jednou nízkokalorickou redukční dietu ví, že se v prvním období obvykle dostaví určité výsledky, ale nikdy se nepodaří je stabilizovat. A co je horší, v četných případech nakonec zjistíme, že jsme celkově přibrali. Vysvětlení je prosté: Lidský organismus je totiž obdařen pudem sebezáchovy, který začíná působit pokaždé, kdy dojde k ohrožení restriktivního typu.

 
VÝŽIVNÉ - NA DĚTI, NA MANŽELKU
Výživné
Středa, 26 září 2007

Milá Kudlanko, potřebuji poradit, protože jsem v bezvýchodné situaci. Jsem rozvedená a mám z prvního manželství tři děti 9, 7 a 5,5  let.  Bývalý manžel na ně posílá 5 000,-Kč a také dostávám dávky. Jiný příjem nemám. S mým současným přítelem jsem se nechala uměle oplodnit, protože jsem nemohla přijít s ním do jiného stavu.

 
ANABÁZE Z KOCOURKOVA
Téma
Úterý, 25 září 2007

Přečetla jsem si na Kudlance článek „Nezáviděníhodný soused" a chtěla bych na něj zareagovat z pozice člověka, který se setkal s podobným problémem, aniž by se mu podařilo jej zdárně vyřešit. Bydlíme v malém městě (cca 10 tisíc obyvatel), víceméně na jeho konci v „klidné" oblasti.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 38. TÝDNE
:-)))
Úterý, 25 září 2007

Kdo si jednou koupí červené víno z jižní Moravy s ročníkem výroby 2007, nebude litovat. Krátce před tím, než začne hlavní sběr, totiž pěstitelé předpovídají, že červená vína budou letos excelovat. Bílá vína by sice mohla být také povedená, ale podle vinohradníků budou "hrubší". Může za to letošní suché a teplé počasí...
 
<< Začátek < Předchozí 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 Následující > Konec >>

Výsledky 7813 - 7833 z 8266
[CNW:Counter]