O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


SUPER RADY DO ŽIVOTA
:-)))
Úterý, 20 listopad 2007

 Dobrá rada nad zlato; už pradávná babička honila Barunku přes plot pro jediné pírko. Víte například, že když místo pracného napařování knedlíků v hrnci vložíme knedlíky do mikrotenového sáčku, jemně zatočíme vršek¨a pytlík neuzavřeme, necháme na tak na 3 - 5 vteřin prohřát v MW, tak knedle budou krásně napařené? Jéje, dobrá hospodyňka, ta by mohla vyprávět:

 
ARACHNOFOBIE
Fauna a flora
Pondělí, 19 listopad 2007

Bojím se pavouků - strašně MOC. Víc než čehokoli na světě. Normální zvíře, ať je to krokodýl nebo myš, má oči. Když vidí člověka, tak se klidí. Pavouk je ovšem členovec. Sice má složená oka, nicméně bůhví co jimi vidí...  a tak houby ví, po čem vlastně leze. Bydlím na venkově, kde jsou pavouci hnusný, hnědý a veliký jak mokka podšálek.

 

 
VĚZENÍ, TREST SMRTI - CO DÁL?
Diskuze
Pondělí, 19 listopad 2007

 K následující úvaze a otázkám mě inspirovala zpráva na iDnes, nazvaná „Jak se žije v domově dětských vrahů“. V boletickém výchovném ústavu, v jeho nejpřísněji střežené části, žije devět kluků od 13 do 16 let. Jsou zde kluci, kteří ubodali stařenku v Olešnici, byl tu vrah z Kmetiněvsi, než se přestěhoval do ústavu s ochrannou výchovou, a jsou zde další násilníci.

 
KAPKU SE TO ZVRHLO...
Úkol pro vás
Pondělí, 19 listopad 2007

 Ahoj, kudlanko, narazila jsem nahodou na Vase stranky a docela me zajimalo, s cim se tu sveruji zeny. A taky se tedy pridam. Mám problem jak hrom. A nevim co dal... Ale  zacnu od zacatku. Je mi 27 let a mam 6-ti leteho synka. Vdala jsem se pred pul rokem, presvedcena, ze jsem si nasla suprovniho muze...

 
DOPISY - PROČ TO DĚLAT JEDNODUŠE, KDYŽ...
Téma
Pondělí, 19 listopad 2007

Asi znáte ten prehistorický vtip: "Manžel říká manželce: Prosím tě, nemohla bys jednou vykřikovat něco jinýho? Ty pořád jen - peníze!, peníze! - Co takhle třeba Česká Třebová?" Nojo, ale když ono jde skoro vždy právě o ty peníze... Tenhle dopis, co vám tu dnes předestírám, je veselý i smutný současně. No, vy si už to správné pravé jistě vyberete...

 
KDYŽ BOUCHNE, TAK TO STOJÍ ZA TO
Zážitky
Pondělí, 19 listopad 2007

Potkám známého, statný to pětapadesátník a jaksi rozladěn. Mu říkám, co je? Měl jsem fakt bejt ticho, vrhnul se na mě a vrba dědek musela poslouchat. Před lety se rozvedl, to se stává, vychovali děti a nic. S bejvalou manželkou udržuje velmi solidní vztahy, kupka vnoučat jednou u ní a po druhé u něj, občas oba zaskočí na kafíčko si pokecat, dokonce i společná dovolená.

 
PRO DOBRÉ DUCHY KUDLANČÍ
Úkol pro vás
Pondělí, 19 listopad 2007

 Není to zas až tak dlouho, co si tu jedna kudlanka zanaříkala nad mizerným osudem. Ne, nestěžovala si na chlapa, protože svého trapiče se zbavila už před časem, ale spíš si jen tak zanadávala sama nad sebou, vadilo jí, že má černé myšlenky, když se dívá na spokojený život jiných. Vzhledem k tomu, že ji už pěkných pár let znám (jako tolik z vás), uspořádala jsem - bez jejího vědomí - "akci"....

 
JOSEF KAINAR
Próza a poezie
Neděle, 18 listopad 2007

Jakou máte z poslední doby milou příhodu?" zeptala jsem se Josefa Kainara. Seděli jsme spolu v jedné příjemné pražské hospůdce, já měla na stole zapnutý diktafon a „dělali jsme interview". Začínající a rozklepaná slečna redaktorka a "Pan" spisovatel. Kainar se zamyslel, pak se usmál, a začal vyprávět.

 
KASTROVAT BOHUŽEL NELZE...
Úkol pro vás
Sobota, 17 listopad 2007

 Milá Kudlanko, nikdy jsem si neuměla představit, že bych žádala o pomoc a radu takovým způsobem, ale jsem zoufalá a na dně. Je  mi 28 let, jsem tři roky vdaná. Máme dvouletého syna a začátkem ledna čekáme další mimčo, tentokrát neplánované. Naše manželství bylo až doposud celkem příjemné a bezproblémové.

 
DRSNÉ RADY PRO DRSNÉ LIDI
:-)))
Pátek, 16 listopad 2007

Občas se přihodí, že někomu přeskočí. Ono se mnohdy není čemu divit, že... Například jako v článku o šalvěji, která rozhodně, ale roooozhodně není žádná "léčivka"... Pokud se vám poštěstí vyhmátnout svou ratolest zfetovanou, není divu, že začnete tančit kankán na křižovatce, říkat psovi slečno (a to prosím ještě psovi vaší domovnice). 

 
NENÍ ŠALVĚJ JAKO ŠALVĚJ
Diskuze
Pátek, 16 listopad 2007

Šalvěj lékařská nebyla ještě donedávna příliš známá. Přesněji řečeno, byla jakousi zapomenutou bylinkou našich babiček. Ty znaly velmi dobře tuto vonnou bylinku z čeledi hluchavkovitých. Lidový název je babské ucho, koníčky či smrtky. Nejznámější je jako léčivka a koření, ale je též vynikající medonosnou a okrasnou rostlinou.

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - XIII.
:-)))
Čtvrtek, 15 listopad 2007

Občas je to tu překočkováno... Dostala jsem od několika z vás dokonce kočičí hádanku. Chachá... děkuju všem, kteří si o mě myslí, že zvládnu i počítat. :-))).  Tuhle akci jsem se šikovností mě vrozenou dovedla během studií (na všech absolvovaných školách) zdárně eliminovat a kupodivu i přes tento nedostatek odpromovat.

 
DESATERO PRVNÍ POMOCI
Úkol pro vás
Čtvrtek, 15 listopad 2007

 Dopis, který teď bude číst, je zas jen další a další obměna všech těch předchozích a bohužel, docela určitě ještě mnoha budoucích. A tak mě napadlo vytvořit jakési DESATERO PRVNÍ POMOCI - co má nešťastná holka udělat, když se k ní její partner zachová jako k ubrousku (sebere, použije, zmačká a zahodí). Třebas to nebude desatero, možná, že těch bodů bude míň nebo víc...

 
CO POTŘEBUJEŠ K ŽIVOTU
Nejen duše
Čtvrtek, 15 listopad 2007

No přeci jídlo... Tak poslouchejte: Kilo rajčat pokrájíme na čtvrtky, dáme na pekáč, přidáme malou feferonku (pro lidi, kteří neradi pálivé nemusíme) - bez jader!!!, zasypeme tak dvěma, třemi lžičkami pískového cukru a dáme do trouby na 250 stupňů - tak asi na půl hodinky. Než se to upeče, připravíme si vývar, může být i z kostky - asi tak půl litru.

 
STEJNÁ JAKO LEDNIČKA
Manuály
Středa, 14 listopad 2007

Pár let po svatbě jsem dosáhla mateřské a manželkovské dokonalosti, mýtu českých žen. Protože jsem se z té "Země dokonalosti" vrátila při relativním duševním zdraví, mohu všem, kdož tam míří, poradit, jak se dostat zpět mezi „šťastné nedokonalé".

 
SOCIÁLNĚ PRÁVNÍ SYSTÉM V ČR
:-)))
Středa, 14 listopad 2007

 Ač se jedná o záležitost spíš smutnou, vzhledem k tomu, že je to taková internetová poezie, textík "letem světem" nabízím vám ho v dnešním pošmourném dni víceméně k pobavení. Vzpomínám si na jeden starý italský černobílý film, ve kterém se - při pohledu na padající sněhové vločky -

 
CHUDÁK HOLKA - II.
Poradna
Středa, 14 listopad 2007

 Milá Danielo, milé kudlanky,  ještě bych ráda doplnila pár věcí, ve kterých jsou nesrovnalosti co se týče lidiček, kteří mi píší reakce na můj minulý dopis. Mému bývalému příteli je už sedmadvacet, takže zase tak mladý už také není. Ano, s penězi je to problém.

 
MŮJ DŮM, MŮJ HRAD
Téma
Úterý, 13 listopad 2007

Kde by se člověk měl cítit bezpečněji, nežli doma? Máme tam věci, které máme rádi, které jsme si pořídili, dostali, které jsou pro nás cenné vzpomínkami. Náš domov je naší jistotou. Jenže... Kolika z nás se už stalo, že po odemčení a vstupu do svého bytu zjistili, že byli vykradeni!

 
KRYSAŘÍKOVÁ A CHUDÁK PÁNÍČEK
Fauna a flora
Úterý, 13 listopad 2007

Myšlenkové pochody slečny krysaříkové jsou vědní disciplínou samy o sobě. Dospěli jsme u nás doma sice k přesvědčení, že celé její myšlení se odehrává v podobě několika bludných světélek poletujících v temnotě krysařičí hlavičky, ale já se nemohu zbavit dojmu, že se ta světélka čas od času shluknou do formy, kterou bych nazval poťouchlost.

   

 
KDYŽ SI HRAJOU HOLČIČKY
Naše dětičky
Pondělí, 12 listopad 2007

Už odmalička jsem se těšila na dobu, až budu mít své vlastní miminko. Vozila jsem s kamarádkou v kočárku panenku vlasatici - takzvanou chodičku, protože při zakoupení chodila, od čehož jsem jí v cukuletu dopomohla a ten chodící strojek, co ji měl posunovat při vykročení vždy druhou nohu vpřed, jsem ještě ten den strhla.

 
CHUDÁK HOLKA...
Poradna
Pondělí, 12 listopad 2007

 Milá kudlanko, mám takové moc veliké trápení a jsem moc ráda, že se s vámi o něj mohu podělit. Je mi 23 let a sedm let jsem žila se svým přítelem. Máme spolu dvě děti dcerku (2 roky) a synka (1 rok).V červnu tohoto roku jsme se měli konečně brát a vše bylo v pořádku, ale jen do doby, než přítel změnil zaměstnání. Potom se s ním začalo něco dít.

 
<< Začátek < Předchozí 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 Následující > Konec >>

Výsledky 7729 - 7749 z 8299
[CNW:Counter]