O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


TAKOVÉ ZVLÁŠTNÍ POCITY
Próza a poezie
Čtvrtek, 28 květen 2020
Je taková... divná doba. Tam venku i tady doma. Hladina samoty během epidemie čínský chřipky vystoupala až k horní rysce. A přesto nemám pocit, že bych se topila. Spíš se mi zdá, jako kdybych seděla na hrázi, dívala se do vody a houpala nohama. Nejsem ani ryba, ani rak. Nejsem ani smutná, ani veselá. Jako kdybych toho všeho nebyla součástí. Jako kdybych nikam nepatřila.
 
AŤ BUDE ČÍMKOLI, BUDE HEZKÁ
Téma
Úterý, 26 květen 2020

Shiloh Jolie-Pitt je v hledáčku médií už od svého narození. Za její první fotografie časopisy Hello a OK! zaplatili dohromady více než 7 milionů dolarů. Prvorozenou dceru Angeliny Jolie, jejímž otcem je Brad Pitt, chtěl tehdy spatřit každý. A teď už oslavila své 14. narozeniny. Přiblížila se zas o krůček blíž svému velkému snu - stát se OPRAVDOVÝM CHLAPCEM se vším všudy...

.

 
VĚŘTE - NEVĚŘTE
:-)))
Úterý, 26 květen 2020
Muž jde ulicí a najednou vidí před jedním domem ceduli  – „MLUVÍCÍ PES NA PRODEJ“. Zazvoní na zvonek, objeví se majitel a řekne mu, že pokud má zájem, tak dotyčného psa může vidět vzadu na zahradě. Muž tam tedy jde, a vidí velmi pěkně vypadajícího labradorského retrívra. "Opravdu mluvíš?" ptá se psa. 
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 11.
Zážitky
Pondělí, 25 květen 2020
Před odjezdem z Toronta do Vancouveru, jsem nechal provést u auta výměnu oleje a celkovou prohlídku. Čekala nás 4380 kilometrová trasa a asi 45 hodin jízdy. Přiznám se, že jsem byl trochu vyděšen, protože v Čechách jsme s naším starým vysloužilcem nikdy bez nějakého problému nedojeli z Krkonoš do Prahy, a to je pouhých 200 km. No, po prohlídce farmy a rozloučení s panem Hutkou jsme v poledne vyjeli.
 
KDO NEKRADE KAŽDOU HODINU
Téma
Pondělí, 25 květen 2020
… okrádá sebe i svou rodinu. Ano, pokud se jedná o způsoby, jak se obohatit na úkor druhých, je lidská vynalézavost takřka bezbřehá. Jelikož obyčejnou krádeží se k opravdu velkým penězům přijít nedá, přicházejí na řadu složitá schemata.
 
NENÍ NAD PLYŠÁKA!!!
Zážitky
Čtvrtek, 21 květen 2020
Me to You 26 cm | Ve modrém svetříkuPokud je pobyt doma nucený a dlouhodobý, přibývá množství faktorů, které zvyšují náš stres a u mnohých lidí mohou zvýšit úzkost, agresivitu, beznaděj, naštvání nebo depresi. Lidé v některých zemích sev těchto dnech začali bavit novou zábavou - vystavují ve svých oknech plyšové medvídky. Chtějí tak potěšit děti, které tráví většinu času doma, a jen na chvíli se dostanou s rodiči ven – pak je mohou hledat a počítat… Hledání medvídků je prý inspirováno knížkou Jdeme na lov medvědů od britského autora Michaela Rosena.
 
MEZINÁRODNÍ DEN BIOLOGICKÉ ROZMANITOSTI
Téma
Čtvrtek, 21 květen 2020

Fotogalerie: Připravte se na nejhorší. Podle vědců není budoucnost ...

Roku 2002, OSN vyhlásilo den 22. května, jako den pro biologickou diverzitu čili biologickou rozmanitost. Tento den nám má připomínat různorodost všech živých organismů na naší planetě Zemi. Běžnou srozumitelnou řečí je to Svátek všeho živého na planetě Zemi.

 
TYHLE HÁDANKY JSOU TAK TROCHU NABLBLÉ...
:-)))
Středa, 20 květen 2020

Leží takhle na louce chlap a na zádech má bágl. Kolem něj poletuje obrovské hejno much a strašně bzučí. Co má asi v tom báglu? Tohle asi uhodnete dřív, než dočtete tenhle odstavec, žejo? Já vim, že to je starý... Stejně asi jako následující tvrzení: Je a nebo není trestné pohřbít na Moravě chlapa, co žije v Praze? Tedy správně řečeno Čecha? - Ale no tak, nečertěte se, já vím, že je to trapně lehké, že by to uhodnul váš pes... Tak jo, ale pro dnes to budou všechno oddechovky:

 
MAMINKA JE FAJN, ALE ...
Úkol pro vás
Středa, 20 květen 2020

Moje matka se podruhé vdala za velice úspěšného Američana. Neuvěřitelné, zchrastila ho na inzerát. A má se fakt dobře.Takže když řeknu, že většinou jen hraje golf, chodí s přítelkyněmi po nákupech, na obědy a do salónu se svými pejsky, popisu její den celkem přesně. Jsme spolu sice v pravidelném kontaktu, jednou týdne telefon, dvakrát do roka návštěva, my tam, oni v Praze, ale nijak zvlášť blízké si nejsme.

 
DVĚ "HOLČIČKY"
Úkol pro vás
Středa, 20 květen 2020
Je to dva roky, co jsem se oženil. Opravdu z lásky. A taky jsem věřil, že všechno zvládnu a překonám všechny překážky. Už i za to, že píšu o překážkách, tak se na sebe zlobím. Jde totiž o to, že moje manželka přišla do manželství s 18ti letou dcerou. Ano, měla ji velmi brzy, v 16, a navíc nedobrovolně. Problém ale je, že ta dcera je mentálně zaostalá, zhruba tak na úrovni čtyř až šestiletého dítěte. Jenže tělo a hlavně sílu má té osmnáctileté. A navíc je jí docela kus…
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 10.
Zážitky
Úterý, 19 květen 2020
Prvního května 1985 jsme vyjeli pozdě odpoledne s plně naloženým plymouthem station-wagon k Sunridge, rozloučit se s panem Hutkou, jemuž jsme byli vděčni za mnohé. Z Toronta je to pár hodin jízdy. Bylo před devátou, když jsem dal motoru auta odpočinout. Vystoupili jsme před nízkou budovou ve tvaru L.
 
POSLANCI A PIŽMONI
Zážitky
Úterý, 19 květen 2020
Taky jste si říkali, co mají společného? No, grónské pižmoně naši poslanci ani poslankyně asi moc nezajímají, a jsem na fest přesvědčená, že stejné je to ve skutečnosti i naopak. Přesto čtyřem statečným tuhle zajímavou cestu posvětil sněmovní organizační výbor.
 
DETEKTIV SEDLINA - 15.
Próza a poezie
Neděle, 17 květen 2020
Alfréd Chlopina netušil, že když zakopával bednu s fotografiemi, někdo ho přec jenom sledoval. Někdo, kdo byl zatím na svobodě – ale komu hrozí trest za vydírání. Damián Petříček.   Říkal si, že pomoct policii nemusí být v jeho situaci na škodu. A tak přišel podat svědectví, že viděl Chlopinu něco zakopávat na zahradě.  Tružanová ihned zmobilizovala všechny síly.
 
VYLUŠTĚNÍ HÁDANEK PRO ÚŽASŇÁKY
:-)))
Neděle, 17 květen 2020
No, tak nějak se to trošku zadrhlo, jak s tygříky, tak s těmi devítkami. Takže vám to všechno napíšu a nádavkem přidám pár hádanek pro mateřské školky... Jo, chápu, kur-pardon-koronavirus holt leze lidem na mozek... Mj. mně tedy rozhodně. Poslední dobou mám - a teď mluvím vážně - opravdu eklhaft sny. Myslím, že bezdůvodně, ale asi to bude tím celkovým stresem. Stresem, který je kolem nás...
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE - HÁDANKY PRO ÚŽASŇÁKY
:-)))
Čtvrtek, 14 květen 2020
Tak na tohle nebude potřeba extra čoček, brýlí, dalekohledů či drobnohledů - tohle stačí jen spočítat. A - zase vám na to budou stačit jen vaše prstíky :-))). Ta první hádanka je velmi lehká, to je snad pro mateřskou školku, to si snad ani psát nebudete muset.  Ta už potřebuje trochu představivosti - třebas ovládat kumšt, jak rozeznat králíka od slona...
 
MALÁ ZAHRADNÍ SAHARA
Fauna a flora
Středa, 13 květen 2020
Eva HauserováUž to vypadá, že každé léto bude naše krajina žíznit. V malém to vidím na své zahrádce a je to drásající. Nejde ovšem jen o letní problém, v létě je to jen víc vidět – jde o trvalý úbytek vody v naší krajině, postupné vysychání, které si lidé snad začínají uvědomovat... i když se zdá, že většina populace (které pořád teče voda z kohoutků) to nevnímá jako moc naléhavý problém.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE - NA PRSTECH SPOČÍTÁTE ...
:-)))
Úterý, 12 květen 2020
A máme tu další hádanku pro naše prváky, prvňáčky i prvničky, tentokrát obrázkovou. A protože je svinská zima, včera zas lilo jak z konve, ráno dokonce bylo namrzlo, tak jsem našla obrázek z krajin přímo vroucích... Jsou na něm takové poněkud větší kočičky. Ty právě máte spočítat... Teď jsem si zrovna uvědomila, že ta hrozná zima -  to vlastně "udeřili" ti protivní tři zmrzlíci - Pankrác, Servác, Bonifác... Čert aby je vzal :- )))
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 9.
Zážitky
Úterý, 12 květen 2020
Vysoké letní teploty i o půlnoci, stoprocentní vlhkost vzduchu v Torontu, svlékli obyvatele do nejnutnějšího oblečení. Letní móda žen je pro muže v tomto městě velice přitažlivá. Přesto si svobodní muži z Evropy stěžovali, že mnohé ženy chtějí jít k oltáři jako panny. Kdo může, chladí se v ontárijském jezeru. Nebyli jsme výjimky a každou volnou chvilku jsme dělali to samé. 
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 8.
Zážitky
Úterý, 12 květen 2020
Torontské počasí je extrémní. Když nemrzne, je vlhké vedro. Přechod zimy na letní počasí je rychlý. Během pár dní rozkvetou sakury, stejně rychle odkvetou a chodníky jsou posypané květy jak doma na Boží hod. V restauraci kde jsem večer pracoval, byla dobrá parta. Kuchař Milan byl třicetiletý pořízek a pocházel z Bratislavy. Ve svém řemesle byl skutečný mistr.
 
DETEKTIV SEDLINA - 14.
Próza a poezie
Úterý, 12 květen 2020
Těch deset výše uvedených bodů podle mne zakládá prostor k důvodným pochybnostem o celém vyšetřování. Moje hypotéza, která se snaží brát v potaz všechny dostupné informace – směřuje do rodin zavražděných. Podle mého něco tají – a stejně tak sousedi mrtvých. Minimálně ten, který novinářově snoubence půjčil dobíječku. Mělo by být prací policie, aby příbuzné a sousedy obětí s nesrovnalostmi v jejich výpovědích konfrontovala. Ale jak říkám, neznám vyšetřovatele tohoto mordu – a nemám přístup ke všem informacím.... Pecka se pokoušel všechno, co mu Sedlina naservíroval, utřídit.
 
VERONIKA - KDYŽ MUSÍŠ, TAK MUSÍŠ ...
Zážitky
Neděle, 10 květen 2020
Před několika dny jsem se nechala přemluvit mou sousedkou - i přes nepřízeň počasí - k procházce kolem jezera. Staré anglické přísloví říká, že „Není špatného počasí, pouze špatné oblečení.“ Touto radou jsem se tedy řídila a oblékla jsem se přiměřeně. Tak jsme cupitaly kolem jezera, a i přes prudký déšť jsme nežehraly nad rozhodnutím procházet se bezmála dvanáct kilometrů v takovém nečase.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 64 - 84 z 9408
[CNW:Counter]