O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - DOCELA FAJN!
Zážitky
Pondělí, 15 květen 2017

Moje předělávání bytečku pokračuje. Jde to sice tempem "krok-sun-krok", ale i tímhle způsobem se člověk časem dohrabe k cíli :-). Znáte ten pocit, kdy se po vyčerpávajícím dni konečně blížíte k domovu, nesete těžkou tašku/y - a těch posledních několik desítek metrů vám připadá už nekonečných, nezdolatelných...  Tak přesně tak se cítím dnes,  kdy mi zbývá jen poslední hromádka knih. Už to odhaduju tak na sotva dvě stovky knížek.
 
ZAJÍMAVOSTI O ČLOVĚKU - 12
Téma
Neděle, 14 květen 2017
JESTLIPAK VÍTE, ŽE: při narození je v lidském mozku 14 miliard buněk. Toto množství se za života nezvýší. Po 25 letech klesá počet buněk o 100 000 každý den. Po čtyřicítce začíná mozek upadat o hodně rychleji a po padesátce je úmrtnost neuronů již tak drastická, že mozek je znatelně menší... Čísel jsou v medicíně obrovská kvanta. Každý systém lidského těla s jeho funkcemi se dá nějakým způsobem změřit nebo zvážit.
 
JAK BÝT SUPER-PRODUKTIVNÍ
Téma
Neděle, 14 květen 2017
Výsledek obrázku pro forbes png logoRedaktor známého časopisu FORBES nedávno zpovídal více než 200 super výkonných lidí - mezi jinými i 13 olympioniků, 20 vysokoškoláků s průměrem jedna celá, a mnoho vysoce úspěšných podnikatelů. Všem položil jednu otázku: Jaké je tajemství vaší nadprůměrné výkonnosti? Jejich odpovědi byly vyhodnoceny do následujících 15 bodů. Snad i vám se některý z těchto návodů pro vyšší produktivitu bude hodit…
 
CO S TÍM?
Diskuze
Čtvrtek, 11 květen 2017
Ne, nechci konkurovat Nerudovi, chci se fakticky poradit. Nejspíš většina z vás - minimálně ti o něco dospělejší, máte doma nějaké to "sklo a porcelán", tedy nějaké to drahé starožitné a převážně zděděné krásné "něco". Hrnečky a talířky, co mají na spodku velmi vzácná razítka, vázy, košíčky, mističky a skleničky - překrásně vybroušené a tak drahé, že se to vyndá jen jednou za rok, umeje, vyleští a zase dá na své místo.
 
POKUS SE SEZNAMKOU - REPETE
Úkol pro vás
Čtvrtek, 11 květen 2017
Sorry jako... Vracím se k článku o seznamování starců se stařenami na inzerát. Tuhle fotku (co ji můžete vidět kus níž) jsem pořídil asi před pěti minutami. A nejde mi v podstatě o nic jiného, než mít vedle sebe spřízněnou duši (a žaludek), s níž bych se mohl podělit. Leč. Věci jsou trochu jinak.
 
WATCHMAN
Zážitky
Čtvrtek, 11 květen 2017
Už dlouho jsme tu neměli nějaké psaní o zajímavostech ze světa, nějaký cestopis - a tak jsem s povděkem přijala velmi zajímavé a úsměvné povídání našeho "toulavého", který poslal vzpomínku na jednu ze svých mnoha toulek. Když se tak na tamější krajinu koukám, říkám si: "Je to tam hezké, barevné, ale nejspíš tam bylo setsakramentské horko!"
 
KTERAK SE ŠTUDÝROVALO ZA DÁVNÝCH ČASŮ
Próza a poezie
Středa, 10 květen 2017
Tedy v době, když ještě nebylo freevideo.cz (z vyprávění starce). Pokaždé, když s nástupem nového akademického roku zaplaví ulice naší jihočeské metropole mladí, krásní, dosud nevzdělaní lidé, upadnu do jakéhosi kómatu vzpomínek na vlastní studentská léta. Ty obrazy jsou zahaleny růžovým oparem; ne snad proto, že bych si chtěl něco přikrášlovat, to ne, ale studoval jsem v Ústí nad Labem a čert ví, co tam ty chemičky vypouštěly do vzduchu.
 
UŽ MU NEDOKÁŽU VĚŘIT
Úkol pro vás
Středa, 10 květen 2017
 Před pěti lety mi byl manžel nevěrný. Dost mě to vzalo, ale ustála jsem to a život pokračuje dál. Manžel pracuje ve velké firmě a jeho dlouholetá asistentka teď šla do důchodu. A ta nová, co nastoupila na její místo je … nevim, jak to napsat … prostě jak se říká „stojí za hřích“. V tom nejlepším věku, žádná husička, ale kouká jí to z očí.
 
NEUMÍM SE BRÁNIT
Úkol pro vás
Úterý, 09 květen 2017
 Ahoj Kudlanko, ahoj přátelé, tak vám píšu o radu: nedávno jsme nastoupila do nové práce, do jedné právnické kanceláře, jako sekretářka. Jsme v kanceláři dvě, staráme se celkem o pět právníků. Zpočátku všechno vypadalo výborně. Druhá sekretářka, Martina, je cca o 10 let starší a má ohromné zkušenosti a tak jsem se pochopitelně chtěla vše rychle naučit, a být jako ona.
 
VŠETEČNICE – CITLIVÉ INFORMACE NA FB?
Téma
Úterý, 09 květen 2017
Image resultMám davy přátel - na facebooku. Smile Jistě i vy máte svoje stránky na této nejznámější sociální síti. A v tom případě musím napsat, jak mne udivuje, jak se tam někteří lidé - díky zdánlivé “anonymitě” - chovají. Ano, stále mě dokáže překvapit, jak může někdo “zhloupnout”. Vysvětlím následovně.
 
MOJE NEJVĚTŠÍ POTĚŠENÍ
Diskuze
Úterý, 09 květen 2017
Někdo by to možná mohl brát jako rouhání, ale já to tak cítím. Ještě s nikým jsem nebyla tak dlouhou dobu a v jednom kuse tak obyčejně a spokojeně šťastná, jako s tím mým podvraťáčkem. Za prvé, je se mnou, dovede (nevím jak, ale umí to stoprocentně) vycítit mou náladu, pozná, kdy mi není dobře a naopak.
 
LEGRACE NA PLACE - VLÁDNÍ REALITY SHOW POKRAČUJE
Téma
Úterý, 09 květen 2017
http://obrazky.kudlanka.cz/legrace.jpgČím výše postavení pánové, tím horší a zákeřnější rvačky... Dnes už se naši politici nefackují osobně (vzpomínáte ještě?), dnes si nešpiní ruce tělesným dotykem protivníka. Ale styl i účel jejich pranic jsou v podstatě stejné už od pravěku. A všude po celém světě. Jednoduše - když to nejde po dobrém, tak to jde po zlém.  A je už jedno, jakým způsobem... Samé podrazy, lži, kudly do zad. Zvítězit za každou cenu. Ale někdy ta "každá cena" je hodně vysoká.
 
KYTICE
Zážitky
Čtvrtek, 04 květen 2017
Výsledek obrázku pro mother day pngVzpomínám, že jsem velmi ráda mamince kupovávala květiny. Téměř každý týden jsem jí přinesla kytici. Nebyla veliká, nebyla drahá. Vzpomínám, že jsem dostávala kytice darem od svých "ctitelů". Taky často. Téměř na každé rande. Jen jsem se pak  vrátila dát je domů do vázy. Nedávala jsem si schůzku nikde daleko, maximálně za rohem....
 
LEGRACE NA PLACE - VLÁDNÍ REALITY SHOW
Téma
Čtvrtek, 04 květen 2017
http://obrazky.kudlanka.cz/legrace.jpgRáno jsem si pustila televizi a jéje, to bylo zábavy...  "Odvolávám, co jsem odvolal. Slibuji, co jsem slíbil." Sobotka dorazil na ohlášenou schůzku s hlavou státu bez slíbené demise svého kabinetu, Zeman však nechal na Pražském hradě připravit sál, jako by ministerský předseda slíbenou demisi přinesl. Následně Sobotkovi poděkoval za odvedenou práci.
 
DOVOLENÁ, KTERÁ BY JINAK PROPADLA
Úkol pro vás
Středa, 03 květen 2017
 Na Silvestra jsem se seznámila s Patrikem. Úžasné sexy, zábavný, chytrý, ve všem (hlavně v noci) nám to perfektně klapalo. Od začátku jsme si oba ujasnili, že náš vztah bude jen “příjemné a krátkodobé zpestření”– on se právě rozešel se svou dlouholetou přítelkyní a já začínám velice zajímavou, ale časově náročnou práci. Vše klapalo perfektně...
 
JAK DAROVAT A NEUBLÍŽIT
Úkol pro vás
Středa, 03 květen 2017
 Mám pětiletou holčičku a moje kamarádka taktéž. Trávíme spolu hodně času, známe se vlastně už od školy, a naše holky se mají rády. Klára na tom ale není finančně zrovna nejlíp, i když vše doma zvládají celkem dobře, tak zkrátka musí dodržovat dost napjatý rozpočet. My jsme na tom rozhodně o hodně líp.
 
BUĎTE VLÍDNÝMI A POMÁHEJTE!
Diskuze
Středa, 03 květen 2017
Image result for welcome refugees!Včera jsem dostala znovu dopis s textem od paní Johany, která už několikrát napsala - s tím, že by ráda, kdyby byl zveřejněn na Kudlance. Vzhledem k tomu, že jsem srozuměna s tím, že není důvod, abych  jí nevyhověla, můžete se k němu případně vyjádřit... Jen prosím všechny diskutéry, aby zachovávali alespoň základní pravidla slušnosti...
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE - 109
:-)))
Úterý, 02 květen 2017
Tak, a jsem tu zase s gramatickým dýchánkem... Tentokrát se vás pokusím potrápit číslovkami. Ono to s nimi není zrovna vždy jednoduché... Nesprávné psaní číslovek patří mezi nejčastější pravopisné chyby v češtině. Problémy dělají Čechům nejen časové údaje, ale také finanční částky nebo procentuální vyjádření. Mnohdy si přitom jen stačí uvědomit, jak se píšou slovy...
 
NEVÍM, JAK SE BRÁNIT ZLÝM ŘEČEM
Úkol pro vás
Úterý, 02 květen 2017
 Minulý rok jsem zjistila, že mám nádor na mozku. Pozitivní je, že to není zhoubný nádor (správná diagnóza je Prolactinoma) a že moje léčebné vyhlídky jsou velice slibné. Špatné je to, co se se mnou teď děje. Strašlivě moc jsem přibrala na váze, mám problém s krátkodobou pamětí, jsem hodně unavená, musím hodně spát a do budoucna nemůžu mít nikdy děti. A navíc - problém mám i se svým okolím.
 
NETROUFÁM SI NA LÁSKU - POKRAČOVÁNÍ
Úkol pro vás
Úterý, 02 květen 2017

 Milí přátelé! Díky moc všem za rady a úžasnou verbální podporu! Opravdu jsem se odhodlal a minulý víkend jsem Julii pozval na večeři. Byli jsme napřed všichni venku – vybral jsem místo, kde se děti samy zabaví a my spolu skončili u stolečku sami. A slovo dalo slovo, já jsem se konečně dokopal mluvit I o jiných věcech než jen děti-škola-zájmy-práce, a domluvili jsme se na soukromou večeři.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - KUDLANKA NA ZÁLETECH...
U nás doma
Pondělí, 01 květen 2017
Mám za sebou upršený a dusný týden, který však byl závěrem - snad „za odměnu“ - korunován nádherným, vyloženě letním počasím. No uznejte – dvaatřicet stupňů Celsia – to je něco, zvláště když je ještě duben... Ovšem musím svůj zážitek lokalizovat: užívala jsem si tento teplotní záhul v New Yorku, kam jsem musela na pár dnů převelice úředně.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 64 - 84 z 7747
[CNW:Counter]