O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


VERONIČČIN POHOVOR SE ZÁCHODOVOU TÉMATIKOU
Zážitky
Úterý, 01 prosinec 2020
Současná doba je těžká pro všechny, a bohužel i mě postihla ztráta zaměstnání. Jak jsem se zaradovala, když mě jedna farmaceutická firma pozvala na pracovní pohovor do administrativy. Jedná se o obdobnou pozici, kterou jsem vykonávala doteď, jen v jiném odvětví. Jako první mi samozřejmě proběhlo hlavou, co si vezmu na sebe.
 
STRUČNÝ NÁVOD K ROZJÍMÁNÍ
Téma
Úterý, 01 prosinec 2020
Slýcháme to pořád dokola – advent by měl být časem zastavení a rozjímání. O to zastavení mi tentokrát nejde, sám sebe přistihnu i několikrát denně, že místo práce jen tak stojím a nedělám vůbec nic. Zato to rozjímání mi dlouho vrtalo hlavou. Co to vlastně je? Něco jsem si o něm přečetl a pokud jsem to dobře pochopil, je to vlastně přemýšlení o věcech, na které v každodenním shonu nenacházíme čas. Jenže – co je to vlastně za věci?
 
DALŠÍ HRDINNÝ ODPÍRAČ ...
Diskuze
Úterý, 01 prosinec 2020
Angry face of children sticker #7730242Je docela zajímavé zjištění, proč někteří lidé se stanou odpírači – roušek, dodržování covidových pravidel (tzn. ohleduplnosti k ostatním), proč chodí demonstrovat svou „nezlomnost“, proč mají tak velkou radost, když se jim povede nějak obelstít systém. Proč dokonce celou tuhle záležitost zesměšňují a prohlašují za lživou. Hodně z nich jsou naši „úžasní umělci“, kterým se zastavil penězovod.
 
BYDLENÍ NA PSÍ KNÍŽKU
Právní
Úterý, 01 prosinec 2020
Dobrý den, přátelé, už nevím, kde se zeptat. Snad najdu odpověď tady. Mám trvalé bydliště u přítele, já i mé děti. Ale náš vztah po dvou letech už skončil, a nemůžu si teď hned, když je teď takováhle situace, najit jiné odpovídající a hlavně levné bydlení. Tak se chci zeptat, jestli mě může i s dětma jen tak vyhodit, když tady ale máme trvalé bydliště…
 
KÁDEJ PÁDLO, AŤ NO-U, AŤ NO-U!
Téma
Neděle, 29 listopad 2020
Dávno, dávno tomu, měla jsem tenkrát jen svou jedinou prvorozenou, byly jí necelé dva roky, a moje maminka mi tenkrát nabídla, že s ní pojede na hory. Jely do takové prostinké horské chalupy, kterých bývalo v Krkonoších něurekom; opravená dřevěná chalupa s velkou místností a čtyřmi pokojíky. Patřila podniku mého táty a jezdilo se tam na podnikovou rekreaci.
 
VERONIKA NA MASÁŽI
Zážitky
Neděle, 29 listopad 2020
V této nepříznivé době, která je náročná pro všechny, je nutno pečovat nejen o tělesnou schránku, ale i o tu duševní. Jistě mi dáte za pravdu, že taková dobře zvolená masáž potěší jak tělo, tak i ducha. Já, vědoma si důležitosti rčení „ve zdravém těle zdravý duch,“ jsem nechtěla ponechat nic náhodě a rozhodla se, že si dopřeji lymfatickou manuální masáž. Našla jsem si salon, kde tyto a jiné masáže provádějí a zamluvila si nejbližší termín. Na lymfatické masáži jsem ještě nikdy nebyla, takže jsem ani neměla tušení, jak to probíhá.
 
VŠETEČNICE - NEŠTĚSTÍ NECHODÍ PO HORÁCH
Zážitky
Neděle, 29 listopad 2020
Image result…ale, bohužel, po lidech. A někdy si dokonce vybere lidi, kteří si to zaslouží co nejméně. Tento víkend byl jedním z těch bláznivých. Spousta práce kolem domu a ještě větší kolem zahrady. Loučení se s podzimem a příprava všeho na zimu chce svůj čas. Do toho všeho jsme si vypůjčili štípač na dřevo ke zpracování dvou borovic, které jsme v létě skolili, ale doposud nenašli čas na rozštípaní a uskladnění polínek.
 
NÁŠ NEJMLADŠÍ ŠACHOVÝ VELMISTR
Zážitky
Čtvrtek, 26 listopad 2020
Co jste dělali v šestnácti? Thai Dai Van Nguyen se pár týdnů po svých šestnáctinách stal historicky nejmladším českým šachovým velmistrem. A překvapuje dál - za pár dnů mu bude teprve devatenáct, ale už má za sebou fůru šachových úspěchů. Studuje německou školu v Praze, umí německy, anglicky, vietnamsky a česky.
 
KRABICE OD BOT
Zážitky
Středa, 25 listopad 2020

Jak vytvořit slavnostní stálezelený vánoční věnecLetos nám advent začíná už v listopadu a tak hodně brzy přichází období příprav na nejkrásnější svátky roku. Je dost lidí, kteří vám řeknou, že Vánoce neslaví, nebo dokonce, že je z nejrůznějších důvodů nesnáší. Ale mně tento čas nezkazí ani covidové náboženství. Začínám totálním úklidem a následuje výzdoba. Domů si nanosím spousty větví s jehličím a z horních polic vyndám krabice s ozdobami.

 
ZLATEJ JAMES BOND, SIR SEAN CONNERY!
Zážitky
Úterý, 24 listopad 2020
Není teď v Praze zrovna doba na courání. Sice bych mohl k courání využít třeba poloprázdnýho Karlova mostu a okolí, jenomže to se bych musel v tramvaji vydat na pospas potenciálním superpřenašečečům (jsem v superrizikový skupině starců). Taky už toho mám za život dost prochozenýho a znám to nazpaměť, taky mě to samotnýho nebaví, a taky bych si musel vzít pivo s sebou pod kabát, protože venku bych na něj vůbec nemusel narazit.
 
VZDĚLÁVÁNÍ - ANEB ZMĚNA JE ŽIVOT
Diskuze
Úterý, 24 listopad 2020
Seznam rektorů Univerzity Karlovy – WikipedieSmutné, za co všechno lze u nás získat titul. Je to především urážkou všech opravdu vzdělaných lidí. Ano, to, co tu budete číst, jsou vše nadčasová témata, která nám tady předkládá ke zkoumání “elita národa”.  Člověk by si řekl, že naše vzdělávání už nemůže níže klesnout. Může, tohle je produkt slavné Karlovy univerzity.
 
JE JINÁ ...
Diskuze
Neděle, 22 listopad 2020
Když se zeptáte mužů na ženský ideál krásy, každý vám poví něco jiného. Pro někoho to může být sexy tmavovláska, 52 kilogramů, 169 centimetrů s nádherným tělem, pevnými prsy a senzačním zadečkem, pro jiného baculatá blondýnka se slovanskými rysy. Každopádně asi jen malé procento mužů by odpovědělo, že jejich ideálem je namakaná dáma, na které je vidět každý sval, úpon i šlacha.
 
JAK JSME CHOVALI NEUŽITEČNÁ ZVÍŘATA
Zážitky
Neděle, 22 listopad 2020
Většina rodičů to zná... Rozzářené dětské oči, když se zeptáte, co by dítko chtělo od Ježíška a ono odpoví, že štěňátko, koťátko nebo jiné zvířátko. Já měla to štěstí, že moje máti měla Viktora, Honzova babi Filipa, křížence špice, takže Sim co rozum brala, měla psí kamarády, se kterými se mohla potěšit. Jako malá nikdy přímo psa tedy nežmuntrala.
 
TAM, KDE JEDÍ PSY
Téma
Neděle, 22 listopad 2020
Lidé v Severní Koreji jsou nuceni vzdát se svých psů, které úředníci následně posílají na maso do místních restaurací. Kim Čong-un zakázal vlastnictví mazlíčků jako kapitalistickou dekadenci, protože obyčejní lidé v KLDR mají chovat pouze prasata a jiná hospodářská zvířata. Přestože majitelé zvířat Kima v soukromí proklínají, proti zabavení svého pejska nemohou nic dělat. Odmítnout vyhovět úřadům totiž je vykládáno jako akt vzdoru proti vůdci.
 
JEN PÁR SLOV NA VYSVĚTLENOU ...
Téma
Pátek, 20 listopad 2020
Nejen covid může lidi sekýrovat a otravovat jim život. Nechci se pouštět do žádného extra vysvětlování, ale mám v současné době, respektive v posledních cca dvou měsících, fakt extra velké trápení. Zatím, dokud nebude všechno za mnou, tak nebudu nic psát, prozrazovat. Ale je mi někdy tak, že nejen že nejsem schopná Kudlanku udělat, ale jsem ráda, že se vůbec donutím jít se svým psiskem ven. Opravdu, nemít ho, tak nevím... To bych se snad rozběhla hlavou proti zdi. Takže - prosím prosím, tolerujte výpadky Kudly, budu se snažit. Ostatně říká se: "Dum spiro, spero". Dokud dýchám, doufám... Tak díky...
 
VERONIKA A SENIORSKÉ RODEO
Zážitky
Čtvrtek, 19 listopad 2020
Bylo mi něco kolem dvaceti let, v profesním i soukromém životě se mi velmi dařilo, a já, lačna nových výzev a zkušeností, jsem se rozhodla splatit dluh společnosti. Přihlásila jsem se jako dobrovolnice do pečovatelského domu pro psychicky nemocné seniory. Docházela jsem tam jednou týdně odpoledne, se seniory hrávala společenské deskové hry, a za pěkného počasí s nimi chodila na procházky do nedalekého parčíku. Věřící jsem doprovázela do kostela, případně jsem našla jinou společnou aktivitu.
 
JSEM TĚŽCE ZÁVISLÁ. NA POČASÍ!
Téma
Čtvrtek, 19 listopad 2020
Výsledek obrázku pro Děložní myomDocela dost lidí je meteosenzitivních. A stále jich přibývá. Víte, co vyvolává citlivou reakci a následně i problémy? Vrozená nebo získaná dispozice, postupující choroby i věk a v poslední době také nezdravý a příliš zchoulostivělý způsob života. Vede k tomu, že organismus reaguje méně pružně na změny počasí a hůř se jim přizpůsobuje. Jo, a bohužel, někdo má tuto nezáviděníhodnou „přednost“ už vrozenou.
 
MANŽEL MĚ ASI UŽ NEMÁ RÁD
Úkol pro vás
Středa, 18 listopad 2020
Ahoj. Možná vám to bude znít divně, že se ženská ve třiceti letech ptá, jak se má chovat, ale já už jsem zoufalá. Poslední rok dva nám to s mužem neklape. Problémy máme i v sexu. Nechápu, jak ho může těšit sex, když vidí, že mi tečou slzy bolestí. Nepochopí, že když na mě skočí bez jediné pusy, že to bolí.
 
OSLAVY A PROTESTY
Diskuze
Úterý, 17 listopad 2020
Tak zas byla příležitost se sejít, pohovořit, ponadávat, povzpomínat... Tolik pohlavárů se nechalo slyšet, nechalo vidět pokládat (kytky, věnce, svíčky). Prostě kdo mohl, ten si jak ten cvrček - i kdyby měl zmrznout, musel si aspoň vrznout. Všude možně, po celé republice. A současně do ulic vešla hejna „antirouškařů“ – mj. myslím, že to je dnes už jen jiný výraz pro egocentrické hlupáky. Ono je velmi snadné nevěřit na covid-19, dokud člověk neleží na JIP.
 
NA CO MYSLET PŘED RANDETEM
Manuály
Neděle, 15 listopad 2020
Jednou z často používaných pouček mé drahé babičky bylo, že "dobrá hospodyně nenosí na trh všechna vejce v jednom košíku". Z čehož také plyne, jak dodávala, že nikdy, opravdu nikdy, se nemá mužskému hned všechno dávat, a hlavně - na sebe vše prozrazovat. „Hezky pomalinku, po částech, abys byla stále trochu tajemná, aby stále bylo co nového poznávat, abys nebyla „levná“.
 
ČERSTVÁ BUDOUCNOST
Diskuze
Neděle, 15 listopad 2020
Školy se uzavřely 14. října. Ve středu 18. listopadu se vrátí do lavic děti z 1. a 2. tříd základních škol. Návrat ostatních žáků a studentů se bude řídit podle systému PES. Budou se muset nosit roušky všude a třídy se nebudou dělit do menších skupin jako na jaře, děti z různých tříd by se neměly potkávat. Platit bude zákaz zpěvu a tělocviku, mělo by se také často větrat. Testování dětí a učitelek nebylo schváleno.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 64 - 84 z 9670
[CNW:Counter]