O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


TOMUHLE ASI NEBUDETE VĚŘIT…
Téma
Čtvrtek, 17 prosinec 2020
Pochybuji, že je někdo, kdo ještě neviděl žabinec… taková malá rostlinka, jeden až tři lístky o velikosti 1 – 8 mm, z níž dolů volně visí kořínek, dlouhý 1 – 2 cm. Plave si na vodě rybníků, tůní, slepých ramenech řek, všude tam, kde je stojatá, nebo pomalu tekoucí voda, a vytváří na hladině překrásné zelené koberce. Roste v Africe, Asii, Evropě a Severní Americe. A víte, proč vám o něm dnes píšu? Tak tohle asi neuhodnete...
 
MUŽ V ZÁSTĚŘE
Zážitky
Čtvrtek, 17 prosinec 2020
Krupicová kaše |Tatínkovo receptyKdyž ve čtvrtek před večeří zazvonil telefon s jakousi zvláštní naléhavostí, bylo mi jasné, že se něco stalo. Stalo se. Manželčin otec si vymkl kotník a nedalo se jinak, než že žena musela na pár dní k němu. Postarat se o domácnost, králíky, slepice, býčka a též i o tatínka. Což o to, sbalena byla hned, vzala tašku, auto a láhev slivovice – prý na obklady.
 
TAKOVÉ NEŠTĚSTÍ...
Úkol pro vás
Čtvrtek, 17 prosinec 2020
Dobrý den, chtěla bych se s vámi poradit. Mojí dceři je 35 let a vinou lékařů, kteří včas nepoznali její diagnozu, v podstatě nemá žádný život. Začalo to před 12 lety - ležela týden v Praze na Bulovce, a i když si stěžovala na urputné bolesti hlavy, tak jí neudělali potřebné testy a na nakonec ji poslali domů. Pak se stejným výsledkem ležela v nemocnici v Trutnově. To už přestala slyšet. A stále nic, žádná diagnoza.
 
PODRUHÉ ZMASÍROVANÁ VERONIKA
Zážitky
Středa, 16 prosinec 2020
I po zkušenosti s nedobrovolnou erotickou masáží jsem neupustila od hledání té pravé masérky, která mi pomůže od bolesti a napjatých svalů. Jedna známá mi doporučila specialistku ve svém oboru. Vzhledem k tomu, že platím nekřesťanské peníze za zdravotní pojištění, které mi pokrývá štědrou částkou výdobytky alternativní medicíny, hledala jsem masérku, která je uznaná pojišťovnou a zároveň svou práci opravdu umí.
 
ZRALÁ NA BLÁZINEC
Zážitky
Středa, 16 prosinec 2020
Středa. Dnes dělám jen do jedné. Jdeme s dcerou koupit nové boty. Potřebuje botasky, nějaké pevné a nejlépe khaki nebo béžové, aby v nich mohla chodit do ježďáku a neničila mi moje nové adidasky. Aby na nich nebylo vidět to bahno a sláma, co mi nosí domů na těch mých. Čekám na zastávce, přijely už dvě sedmnáctky a jedna dvacítka, ale ani z jednoho autobusu moje kvítečko nevystoupilo. Kontroluju čas. Jsem tu tak akorát, tedy sotva čtvrt hodiny „po“ .
 
LEGRACE NA PLACE – ANEB „JAK PŘEVÉZT SVÉ NADŘÍZENÉ“
Diskuze
Úterý, 15 prosinec 2020
6 Proven Ways to Stand Strong in the Face of Spiritual WarfareDvě kalifornské církve se rozhodly vyzrát na lockdown, který znemožňuje kostelům mít otevřeno. Kupodivu ale v Kalifornii v této nepříjemné době mohou vesele fungovat striptýzové kluby. Takže dva pastoři kalifornských církví se rozhodli této výjimky využít, jak uvedl zpravodajský server DSIRN, takže Awaken Church v San Diegu a Godspeak Calvary Chapel se prohlásily za striptýzové kluby...
 
NECHCETE CHYTROU LAVIČKU?
Diskuze
Pondělí, 14 prosinec 2020
Discussion: How Does Your Community View Depression? - YR MediaPražský magistrát se rozhodl zbavit desítky tzv. chytrých laviček. Důvodem jsou vysoké náklady na jejich rozvoj, provoz a údržbu. Špatný je i jejich nejednotný design a využití jednotlivých prvků.  A tak padlo rozhodnutí, že z ekonomických důvodů je vhodné pro ně najít nové vlastníky/správce. Proto některé lavičky, tento „ostrovní fotovoltaický systém městského mobiliáře“, magistrát věnuje bezplatně radnicím městských částí. (Náklady na jejich "chytrost" tak převezmou jiní...)
 
БОЛЬШАЯ ШИРОКАЯ РУСЬ
:-)))
Pondělí, 14 prosinec 2020
TV pořad) (2013) | ČSFD.czV ruské vesnici v Jakutsku -  v Tomtoru - zemřelo po soukromém alkoholickém večírku devět lidí. Tři skonali přímo na místě, dalších pět osob zemřelo na jednotce intenzivní péče. Bylo poté zjištěno, že si oběti v jednom z místních obchodů zakoupily pětilitrový kanystr s látkou obsahující dezinfekci, konkrétně kožní antiseptikum na ruce, a celý jej vypily. Podle "vůně" tekutinu považovali za alkoholický nápoj a vzhledem k jeho nízké ceně ho ihned zkonzumovali ...
 
... VE CHLÍVKU S KOZOU?
Zážitky
Neděle, 13 prosinec 2020
Přiznání Ivana Mládka (73): Pro televizi jsem starý! | Blesk.czNechápu muže, kteří si dělají vrásky se slábnoucí potencí. Nepochopili asi, že teprve s impotencí začíná muž naplno žít. Začne být moudrý a rozvážný, nepředvádí se trapně před ženami rychlou jízdou, vtahováním břicha, či jinými adrenalinovými sporty.
 
TATÍNEK JE DOBROVOLNÁ KASIČKA?
Výživné
Čtvrtek, 10 prosinec 2020
Dobrý den, můj 24letý syn po maturitě nastoupil na vysokou školu, kde skončil (kvůli neúspěšným zkouškám) po 1. ročníku. Pak nastoupil na jinou vysokou školu, ale na obor se stejným zaměřením, kde se rovněž rozhodl skončit po 1. semestru, protože ho tento obor údajně nebavil.
 
SYNKOVI SE DO PRÁCE ANI DO ŠKOLY NECHCE
Poradna
Čtvrtek, 10 prosinec 2020

Woman, female, business, advocate, legal, lawyer, law iconDobrý den, milá Kudlanko a všichni přátelé, potřebovala bych od vás radu. Můj manžel má osmnáctiletého syna, který se svou matkou žije na Slovensku. Bohužel, chlapec přerušil studia, do práce žádné nechodí, je na úřadu práce. Manžel do jeho osmnácti mu řádně posílal výživné, ale chtěla bych se zeptat, zda je to nutné nyní, když syn nic nedělá a dělat ani nechce...

 
CO MĚ NAUČILY LABUTĚ
Zážitky
Úterý, 08 prosinec 2020
Když je venku ošklivo, je hrozně těžké přinutit se odložit knihu a kávu a vyjít do čerstvého smogu dělat něco pro své zdraví. Ještě mnohem těžší je přesvědčit vlastní děti, aby nechaly své kakao a sladkosti, vypnuly televizi, přestaly skákat, řvát a demolovat byt a místo vší téhle zábavy vyrazily do šeré plískanice za oknem. Náš byt před úplnou demolicí zachránila věta „Půjdeme krmit labutě“.
 
TO TĚSTO NA MNE DIVNĚ KOUKÁ!
Nejen duše
Úterý, 08 prosinec 2020
Listopad je za námi, začal advent a většině z nás místo klidného rozjímání a tichého těšení se na Vánoce začíná etapa plná obrovských příprav. A tak není divu, že mi  začal v hlavě blikat majáček, že bych měla fofrem upéct perníčky, aby se do Vánoc stačily rozležet, jak mi radívala babička.
 
JEDNODUCHÁ ZEMLBÁBA, JAK SE DĚLÁVALA
Nejen duše
Pondělí, 07 prosinec 2020
Výsledek obrázku pro Děložní myomNastal čas plný vůní vánočního cukroví. Peče každý, kdo jen trochu může. Dámy se trumfují množstvím druhů, tvrdě trestají "ukrádání", protože přeci cukroví se má jíst až po Vánocích, pak je to jednak uleželé, a taky je to ten správný čas, jak si tu báječnou a vzácnou pohodu ještě prodloužit. Taky se pečou vánočky...
 
CHTĚL BYCH BÝT TÁTA
Úkol pro vás
Pondělí, 07 prosinec 2020
Dobrý den, rád bych vás požádal o radu: před cca devíti lety jsem chodil s holkou a při sexu jsme se dostatečně nechránili. Samozřejmě to bylo jen otázkou času a opravdu pak otěhotněla. Nevadilo nám to a oba jsme se na miminko těšili. Ale ona se pak najednou rozhodla, že se se mnou rozejde a mě neuvede jako otce do RL Nechal jsem se umluvit a souhlasil jsem. Podmínkou bylo, že ji i dítě nechám na pokoji bez jakýchkoliv nároků, což jsem dodržel a doposud dodržuji.
 
MŮJ SVĚT, MÁ TVORBA
Zážitky
Neděle, 06 prosinec 2020
Většinou jsem při vymýšlení a vyrábění měla strašně ráda ticho. Naprosté ticho rušené jen občasným hlukem projíždějícího auta, kterých naší ulicí jelo jen pár. Občas zašustily listy maranty, když se večer ukládala k modlitbě, a že uměla šustit docela zřetelně. Potřebovala jsem si utřídit myšlenky, nechat je plynout v řece ticha. Splývat s proudem nápadů, které se mi zjevovaly v hlavě bez ohledu na denní či noční dobu, zaměstnanost nebo prokrastinaci.
 
Ó, ONI JSOU TI NEJCHYTŘEJŠÍ!
Diskuze
Neděle, 06 prosinec 2020
Prahou znovu pochodovaly stovky odpůrců opatření, většinou bez roušek a odstupů. V neděli odpoledne zase prošli Prahou. Stovky lidí se sešly na Václavském a Palackého náměstí, poté vyrazili na pochody. Sešlost na Palackého náměstí nazvali organizátoři Mikulášskou demonstrací proti vládním nařízením a účastníky vyzvali, aby dorazili v maskách Mikulášů, andělů a čertů.
 
ŠKUBNĚTE SI, PŘÁTELÉ :- )))
Nejen duše
Čtvrtek, 03 prosinec 2020
Toto jídlo bylo donedávna velmi populární a pro sladkou chuť oblíbené hlavně mezi dětmi. Zřejmě proto vznikl v České televizi známý večerníček Káťa a Škubánek. Škubánky bývaly běžnou součástí jídelníčků ve školkách i v závodních kuchyních. Před cca 100 lety běžně patřily škubánky do znalostní výbavy každé dobré české hospodyně.
 
VERONIKA SE ROZHODLA BĚHAT ...
Zážitky
Čtvrtek, 03 prosinec 2020
Už čtvrtý týden jsem doma, kdy pravidelně kontroluji zásoby v ledničce. Pro jistotu v hodinových intervalech, aby se nezkazily. Při náhodném pohledu do imitace mého barokního zrcadla, se mi zatajil dech. Musela jsem nelibě zkonstatovat, že nápadně připomínám Titanic v dobách své největší slávy. Spousta kytu a vstup do podpalubí je z bezpečnostních důvodů zakázán...
 
VÁNOČNÍ DÁREK PRO MALÉ ČTENÁŘKY
Próza a poezie
Čtvrtek, 03 prosinec 2020
Asi víte, že já knížky mám nesmírně ráda, a kupuju si je, i když ve čtečce jich mohu mít víc, než v mé obsáhlé skutečné „papírové“ knihovně doma. Teď se mi dostala do rukou jedna překrásná, kterou si schovám, až budu mít věkem jí odpovídající vnučku. Ta má současná už knížku přerostla… Kupodivu je o spisovateli, kterého bych na kamarádství s dětmi absolutně netipovala – o Franzi Kafkovi. Jmenuje se Franz Kafka a panenka cestovatelka.
 
POCUKROVÁNO SNĚHEM
Diskuze
Čtvrtek, 03 prosinec 2020
První dojem, časně ráno: Nádhera! Jak je to všechno malebné… Druhý dojem, dopoledne: To zas bude bláta a svinčíku všude. Šli jsme nakoupit a do lékárny. Po cestách už opravdu jen černá břečka, přes silnici jsem psa raději přenesla, aby si nezačernil i břicho. Všude plno lidí, pár opozdilců a zapomětlivců mělo náhubek. Co je? To je už po všem?
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 43 - 63 z 9670
[CNW:Counter]