O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


KAMARÁD ZE VŠECH NEJLEPŠÍ
Úkol pro vás
Neděle, 20 květen 2018
Tyhle zprávy, vlastně žádosti, nebo ještě spíše prosby, se mi píše se smutkem v srdci. Kdybych mohla já sama pomoci… Ale tak alespoň tady na Kudlance se pokusím obrátit na všechny hodné, a hlavně na ty, kteří mají možnost a svou náruč by mohli otevřít. Jen čtěte:
 
JO, KDYŽ SI JEDEN NIC NEOVĚŘÍ...
Téma
Pátek, 18 květen 2018
Kamarádi a kamarádky, pevně věřím, že převážná většina z vás si jakoukoliv "neuvěřitelnou" zprávu raději předem ověří, než ji začne komentovat. To se týká toho, že souhlasíme s příchodem imigrantů do Česka a že jim budeme cpát penízky, aby se tu měli dobře. A ještě navíc - že jim budeme dávat tolik, co např. dostávají v Německu atd. No - takže: hoax jak brno, drahoušci...
 
PŘÁTELÉ, MANŽELÉ, MILENCI
:-)))
Čtvrtek, 17 květen 2018
Výsledek obrázku pro horror joker pngOdpověd psychologa v poradně: Vím, proč jsi stále poslední dobou sama. Občas sice někoho máš, ale stále to není to pravé, viď? Důvod je prostý. Z posledních terénních průzkumů sociologů vyplynulo, že 95% dnešních dívek by si vybralo chlapce, který je galantní, slušný, hezký, milý, vhodně oblečený a nemluví sprostě. Problém je v tom, že chlapec, který je galantní, slušný, hezký, milý, vhodně oblečený a nemluví sprostě, již většinou chlapce má.
 
PARTNER DCERY A NAŠE VNUČKA
Úkol pro vás
Středa, 16 květen 2018
 Dobrý den, potřebovali bychom poradit. Je to taková dost choulostivá záležitost. S manželem si děláme starosti o naši tříletou vnučku. Vychovává ji naše 28 letá dcera. Byla s ní donedávna sama, protože biologický otec okamžitě zmizel a nevypadá to, že by se ještě někdy do života naší vnučky i dcery vrátil.
 
CHYBAMI SE ČLOVĚK UČÍ - DNES V ČEŠTINĚ
Téma
Středa, 16 květen 2018

Výsledek obrázku pro MOJE ČEÅ TINA PNGChybami se člověk učí, pojďme se tedy poučit z chyb druhých a sami se tak třeba vyhneme chybnému psaní některých slov a slovních spojení. Budu čerpat inspiraci z dětské knížky plné říkadel o zvířátkách. Protože ani knihám se chyby občas bohužel nevyhnou...

 
ŽÁDOST O RUKU
Zážitky
Středa, 16 květen 2018
Před nějakým časem jsem pod tíhou zážitku napsala na FB, že jsem právě obdržela žádost o ruku a budu se teda asi vdávat. Tato zpráva strhla lavinu gratulací směrem k mému tehdejšímu partnerovi a několik kondolencí a zpráv „hele neukvapuj se, probereme to“, od skalních kamarádek, směrem ke mně.
 
POUZE TŘI DNY PRÁCE?
Téma
Úterý, 15 květen 2018

Japonská univerzita KEIO vTokiu - Kanagawa, v jedné z největších metropolí světa, je úžasné místo pro učení, růst a spojení s odborníky celého světa. Provádí se tam vynikající výzkumy ve stovkách laboratoří. Jedním z profesorů je Colin McKenzie, který vedl následující výzkum. Podle něj by lidé nad 40 let měli pracovat pouze 3 dny v týdnu.
 
DCERA MI VYČÍTÁ ROZVOD
Úkol pro vás
Úterý, 15 květen 2018

 Před několika lety jsem se rozvedla a jsem teď velice spokojená s tím, jak žiju. Až na jednu věc. Dcerami rozvod nikdy neodpustila. I když je jí 25, a tudíž ji jako “dítě rozvádějících se rodičů” rozhodně nemohl nijak ovlivnit, stále mě viní za “rozbití rodiny”.

 
NEOPRÁVNĚNÉ TRESTNÍ ŘÍZENÍ
Právní
Úterý, 15 květen 2018
V případě, že jste byli neoprávněně stíháni v trestním řízení, máte následně právo žádat stát o náhradu újmy, která Vám v důsledku takového stíhání vznikla. Sám proces je poměrně náročný, protože ministerstvo spravedlnosti, u kterého musíte nárok nejprve uplatnit, zákonnou šestiměsíční lhůtu pro projednání žádosti většinou nedodrží a vy musíte podat žalobu k soudu.
 
LIDI NA PRODEJ
Diskuze
Pondělí, 14 květen 2018
 Výsledek obrázku pro štikoviNa internetu jsem narazila na článek o reality šou "ŠTIKY". A tak jsem se tedy koukla... Na jednu stranu jsem musela uznat, že paní Štiková a spol.  se fakt snaží, aby "dějem" vyplnili předepsaný čas a řádně odpracovali to, k čemu se ona i její rodina smluvně zavázali. Primácká novinka bude prý na obrazovkách pravidelně až do léta. A pokud by uspěla, plánuje se další a další pokračování. Uffff.
 
JARO ANEB SEBEVYLEPŠOVÁNÍ
Próza a poezie
Pondělí, 14 květen 2018
Jaro svádí ženy k mnohým neřestem. Každý rok se opakuje stejný scénář v různých odstínech. Popadne mě touha po červený rtěnce, lodičkách na tenkým podpatku a novým spodním prádle. Lodičky mě už z důvodu postupného rozkladu obratlů mé ubohé páteře přecházejí. Bolest je prostě silnější než já.
 
TŘEBA SE VÁM TO BUDE HODIT...
Téma
Pondělí, 14 květen 2018
Po té pylové invazi jsem se odhodla umýt okna. A když už mám tedy umytá okna, tak to potřebuje i vyprat záclony... Nejsou už včerejší, takže jsem začala hledat ve všech možných rádcích, jak s nimi  v pračce zatočit, aby se zase zaskvěly v té nejkrásnější bělosti. No, a když jsem ze všech těch návodů eliminovala a posléze nastudovala ten nejjednodušší postup, dala jsem se do díla.
 
ZÁPAD NEBO VÝCHOD?
Téma
Neděle, 13 květen 2018
Zemanova kauza ohledně novičoku, chápaná jako vstřícnost Rusku, otevírá dnes téměř nutně otázku, kam patříme a jaké je naše místo ve světě. Zeman byl zvolen většinou národa, není to tedy nějaká okrajová záležitost. A jaká je orientace lidu? Jak se zdá, vyjma globalisticky orientovaných intelektuálů a ideologicky prozápadně zaměřené garnitury, jak dokázala volba prezidenta Zemana, lidem nevadí východní orientace, pokud je vysvětlována jako výhodná a přirozená.
 
JSOU TADY A VŠUDE!
Zážitky
Neděle, 13 květen 2018
Kdo? NO PŘECI EMZÁCI!!! Začalo to minulý týden, to jsem se courala ve Voděradských bučinách a nad Vyžlovským rybníkem jsem narazila na mloka. Vlastně velemloka, měl alespoň metr a nikdo mně nenamluví, že to byl nějaký zástupce naší fauny. Čapek už v 35. roce věděl, co jsou zač. Určitě mimozemšťani, a tady ta fotka je jako důkaz:
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - CO JE CO?
:-)))
Pátek, 11 květen 2018
Zavedu vás na chvilku do časů babiček, kdy život plynul pomalu a harmonicky. Ano, to se nám tak zdá, to nám tak připadá - v současném shonu... Ale kdo ví, jak náš současný život jednou bude připadat vnoučatům, či spíše pravnoučatům... I když - to, co stihly ženy před stem či dvěma sty léty - to my jednoduše stihnout nezvládneme. A hádejte proč? (to berte jako první hádanku :-)))
 
PÁNEV, CO SE ZARUČENĚ NIKDY NEPŘIPÁLÍ
Úkol pro vás
Pátek, 11 květen 2018

Něco z vaření, pečení, smažení, celkem zvládám a ani mi kuchtění až tak nevadí. Co ale naprosto nesnáším, je mytí nádobí, nedej bóže - drhnutí. Proto vždycky uvítám nějaký to ulehčení, a tak jsem uvítal i pánev, co zaručeně nikdy nepřipaluje. Uspořil jsem ze skrovný penzičky 600,- Kč (= 50 kozlů, strašný!!!) a tu vysněnou nepřipalující pánev zakoupil.

 
BÁSEŇ NA STARÝ NÁMĚT
Téma
Středa, 09 květen 2018
Námět dávný, básnické zpracování zcela nové, naučení věčné…Ale - jen tak "mimochodem": nejprodávanější knižní novinkou za uplynulý kalendářní rok v síti Knihcentrum.cz se stal Saturnin se vrací od Miroslava Macka. Příběh, který navazuje na slavnou knihu Zdeňka Jirotky, vyšel v nakladatelství Albatros Média. V české prodejní síti se ho prodalo přibližně 70 000 výtisků, což znamená sedmkrát překročenou hranici bestselleru.


 
POZOR NA SLUNÍČKO!!!
Téma
Středa, 09 květen 2018

Věděli jste, že se sluneční záření skládá z několika různých složek a jedna z nich je ultrafialové záření, které proniká i přes mraky a že též v méně slunečné dny dokáže naší kůži opálit, a někdy dokonce spálit? Na ochranu naší kůže před negativním působením UV záření bychom měli myslet od prvních jarních paprsků a neměli bychom na ni zapomínat ani ve dnech, kdy sluníčka přes oblaky proniká jen málo.
 
PENÍZKY PRO RODIČE
Téma
Středa, 09 květen 2018

Související obrázek

Letošní rok přináší několik velmi příjemných změn pro rodiny s dětmi. Ty si díky nim mohou finančně polepšit. A o co se konkrétně jedná? Kromě lepšího daňového zvýhodnění je to třeba i vyšší rodičovský příspěvek u dvojčat a vícerčat. Kdo všechno má nárok a jaké jsou další finanční výhody roku 2018?
 
NÁROK NA BYT, KDYŽ NEJSOU MANŽELÉ
Právní
Úterý, 08 květen 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na můj problém s bytem. Nejsem vdaná, můj partner má nájemní byt, a já u něj bydlím už šest let, z toho po narození dcery – je jí pět - tu máme obě dvě i trvalé bydliště. A já jsem se nyní dozvěděla, že on už má přes rok jiný vztah, a dokonce jsem se dozvěděla, že má s ní teď i mimino.
 
ZPRÁVY Z VIDLÁKOVA - 2.
Zážitky
Úterý, 08 květen 2018

Ne, nepropadla jsem spisovatelské pýše. A nemyslím si, že by někoho nějak zvlášť zajímaly zprávy z našeho Šmoulova. Jenže šéfredaktorka můj předchozí článeček schválně označila číslem jedna, v domnění, že ze mne vyrazí rovnou seriál. Bez obav, tady je dvojka, a ta je úplně poslední.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 43 - 63 z 8301
[CNW:Counter]