O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


BOŽSKÝ KÁJA
Zážitky
Neděle, 28 červenec 2019
Jsou to dva roky, co do mého života vstoupil nový společník. Společník, který nezradí, je vždy milý a navíc dobrý kamarád. Ale pěkně od začátku. Po smrti manžela před dvěma lety jsem zůstala sama. Dospělé děti přijížděly jen o víkendu a jinak byl dům prázdný, opuštěný. Dcera se mnou zůstala několik dnů po pohřbu doma, a pak přišla s návrhem:
 
NEUVĚŘITELNÝ KOČIČÍ PŘÍBĚH
Zážitky
Neděle, 28 červenec 2019
Není sídliště jako sídliště, i to naše je jinačejší. Je obklopeno původní zástavbou rodiných domků. A tak nějakou dobu trvalo, než nás starousedlíci vzali na milost a brali nás jako sousedy, nikoliv jako vetřelce. Část pozemků u domků jim ohledně výstavby panelového sídliště stavaři zabrali, tak proto nebylo divu, že se na nás dívali skrz prsty.
 
ALE, ALE.... TO BY BYLA DYŠKRYMINÁCIA, DĚVČATA
Úkol pro vás
Pátek, 26 červenec 2019
Tak jsem celou noc přemejšlela (pendrek, nepřemejšlela, jen jsem se snažila marně usnout, v tom eklhaft vedru). Ale ráno, když jsem si přečetla komentáře... Moje milé úžasné a hodné holky, takhle to fakt nemůžeme brát. Uvědomte si, že já nemohu zamknout Kudlanku do kláštera, kde budu neustále jen cizelovat a cenzurovat přispěvatele, příspěvky a hlavně články...
 
JE DESET VEČER, A MNĚ BOLÍ MYŠLENÍ
Zážitky
Středa, 24 červenec 2019

Sedím u počítače a přemýšlím, co sem dát? Jakými články bych vás mohla zaujmout? Čím bych vám mohla udělat radost? Co by vás mohlo přimět k napsání komentáře - případně dokonce ke vzájemné debatě? Jo, je pravda, že takové ty "hádavé články", ty své pappenheimské většinou najdou, ale nejen kverulantstvím živ jest kudlančin kamarád, že?

 
KDYŽ SE MUSÍ, TAK SE HOLT MUSÍ ...
Zážitky
Středa, 24 červenec 2019
Jsem sůva, noční pták, jsem tvor, který je ráno nemožný. Asi byl taky tenhle druh člověka i pan Horníček, když jednou na otázku, v kolik se probouzí, odpověděl: "Já se probouzím v jedenáct. Ať vstanu, v kolik vstanu, vzhůru jsem až v jedenáct." U mně to je trošku poupravený - protože se musím probrat minimálně na půl hodiny každé ráno kolem osmé.
 
CO S MUŠLEMI?
Zážitky
Úterý, 23 červenec 2019
Nevím, jestli existuje někde domácnost, ve které by se nenalezla někde nějaká mušlička, přivezená z dovolené u slané vody - nebo ve které by ji někdo alespoň od někoho nedostal. Mám už léta krabičku, ve které jsou na hrsti písku z pláže položené mušle, posbírané kdysi dávno u Černého moře. Nedávno jsem ji našla a zasnila se. Je to hodně dlouho, co se vezly vlakem z Bulharska do Prahy...
 
TROCHA HISTORIE NIKOHO NEZABIJE - I.
Téma
Úterý, 23 červenec 2019
Související obrázekTahle neustále kritizovaná komunita přichází do Evropy již v 9. století. Na cestu se však vydali už o století dříve, z přelidněného státu, kde se společnost dělila na lidi, kteří se věnovali buďto zemědělství nebo řemeslům. Tito, kteří se posléze dali na cesty, se nevěnovali ničemu, a proto byli postupně vytěsňováni.
 
POZNEJTE EVU BENETT
Zážitky
Pondělí, 22 červenec 2019
Tak. Nastal čas, abych vás seznámila se svojí druhou identitou. Kdo se kouk na můj Instagram ví, že kromě psaní taky zpívám. Takovej divnej obor, kterej skoro nikdo neposlouchá a baví jen pár nadšenců. Opera. Klasickej zpěv je něco, co vlastně nemá s přirozeným hlasem nic moc společnýho, ale když se to umí, jako fakt umí, může to být naprosto mimořádná krása, ke který se v jiných oborech umění nebo zábavy nedostanete.
 
HRŮZNÁ JEDNOTKA
Téma
Pondělí, 22 červenec 2019
Výsledek obrázku pro jednotka 731
Jednotka 731 (731部隊 Nana-san-iči butai) byl krycí název pro Jednotku biologického a chemického výzkumu Japonské císařské armády během 2. čínsko-japonské války (1937–1945) a 2. světové války. Jednotka se podílela na nejhorších japonských válečných zločinech a byla umístěna u Pingfangu, jednom z okresů Charbinu, největšího města japonského loutkového státu Mandžukuo (nyní severovýchodní Čína.
 
BEZ PENĚZ - TÉMĚŘ KAMKOLI - VLEZ
Téma
Pondělí, 22 červenec 2019
Výsledek obrázku pro recyklační bankomatPamatujete si na dobu, kdy jste jako děti za účelem výběru uspořených prostředků rozbíjeli prasátko? Ve světě dospělých je sice tento destruktivní akt nahrazen sofistikovanějšími metodami v podobě zadání PIN, nedobytnost vaší hotovosti uvězněné v útrobách speciálního předmětu je ale tatáž. Řeč je bankomatu.
 
VZÍT NOHY SVÉ MILÉ NA RAMENA?
Zážitky
Neděle, 21 červenec 2019
Související obrázek
Ve Finsku se hraje bahenní fotbal, soutěží se v hodu mobilním telefonem či v saunování na výdrž. Ovšem mají tu i bizarnější sportovní disciplínu – nošení manželky po trati plné překážek na čas. V malém městečku Sonkajärvi se už po kolikáté konalo mistrovství světa právě v nošení manželek na zádech. Dnes se tolerují tři styly nesení, tzv. hasičský, estonský, a na zádech. Estonský je nejoblíbenější, žena má zadek nahoře, hlavu dole…
 
"DEM NA PANÁKA?"
Téma
Neděle, 21 červenec 2019
Barney je místní alkoholikV Rusku je alkohol obrovský problém, už dlouhá léta decimuje hlavně mužskou populaci. Občasné vládní „ozdravné programy“ zůstávají bez výsledku, potřební si pomáhají podomácku vyrobenou "samohonkou". Nevychází nic - snižování cen epidemii alkoholismu jen zhoršuje, zvyšování zas podněcuje domácí produkci hrozící otravami metanolem.
 
TA MRCHA DEPRESE
Diskuze
Pátek, 19 červenec 2019
Špatná nálada a smutek přepadnou čas od času každého z nás. Nějakou tou „depresí“ trpí alespoň jednou za život každý pátý člověk, klinickou depresí pak onemocní ročně asi pět procent obyvatelstva - nezávisle na věku, a ženy dvakrát častěji než muži. Jenže deprese není to samé, co sebemizernější nálada, s níž se lze vyrovnat chutnou večeří nebo dobrou veselohrou.
 
POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE
Diskuze
Pátek, 19 červenec 2019
Výsledek obrázku pro smutná krávaAno, jsem v krizi ... a včera jsem byla setsakra poučena. Přátelé, kudlanka nejni smart, kudlanka se cítí totálně stupid! OK, čtěte a plačte se mnou :-): Jak víte, snažím se - už delší dobu - vynášet z bytu nepotřebné věci. A tak jsem se na skřínku u dveří v obýváku položila dvě činky. (Každá desetikilová.) Hloupost, já vím. Mohla jsem to tušit, ale netuchala a stalo se:
 
BRAMBORÁKY OD FLORENTÝNY
Nejen duše
Čtvrtek, 18 červenec 2019
Bramborák je od slova brambora, a tak by měl mít co nejbramborovější chuť. Pokud se na tom shodneme hned na začátku, jistě po mně nebudete chtít recept s příměsí cukety, mrkve nebo celeru, ale dáme si vespolek zapravdu, že nám jde o dokonalost zvící křupavý okraj, hebce měkký vnitřek a chuť vystřelenou do výšin česnekem a majoránkou. OK? V tom případě na chvíli společně zapomeneme na jakoukoli dietu, protože tajemstvím skvostného bramboráku je … docela obyčejné sádlo.
 
TADY BOBEŠ, MŮŽU K VÁM?
Fauna a flora
Středa, 17 červenec 2019
Jmenuji se Bobeš a jsou mi dva roky, jsem čokoládový jedenáctikilový kluk, střapatý úžasňák. V Dočaskách jsem nový, chvilku jsem se rozkoukával, ale je ze mě to nejdokonalejší mazlivé zlato pod sluncem, zkrátka jsem Pan božský, krásný a hodně učenlivý šikula. Mám obrovský apetit a teta mě musí trochu hlídat, slupnul bych vše, co najdu…
 
TURISTICKÉ ZNAČKY
Téma
Úterý, 16 červenec 2019
Výsledek obrázku pro NETOPÝR PNGV roce 1888 byl založen Klub českých turistů a hned následující rok byla označena první turistická stezka, která by letos měla 130 let. Jenže nemá, protože neexistuje! Vedla totiž ze Štěchovic ke Svatojánským proudům… Dneska je pod vodu Štěchovické přehrady, projít se nedá, museli byste se jí jedině proplavat. Proto první českou "oficiálně značenou“ je až ta druhá trasa, která vede z Berouna přes Svatý Jan pod Skalou a na Karlštejn.
 
KILO ZA DVĚ KILA
Diskuze
Úterý, 16 červenec 2019
Je to k nevíře, ale je to fakt. A všechno je závislé na jednoduché rovnici: když je poptávka, je nabídka, a když nemůžeme tam, kde je to lepší, levnější atd., tak holt musíme buď platit, nebo se požadovaného vzdát. Na co to dnes zase kveruluju? Na cenu našich českých třešní... Konkrétně třešní, které se prodávají v Praze. No, neberte to....
 
BACHA NA DVB-T2 HEVC!
Téma
Úterý, 16 červenec 2019

Tak zase novej televizor i videorecordér. Kurnik! Třeba už to ví kde kdo, ale až tak moc se to neví, tak třeba někomu mý upozornění pomůže. Zatímco historicky nedávnýmu přechodu vysílacího systému z analogovýho na digitální předcházela ohromná celoroční publicita, dneska je téměř ticho po pěšině. A přitom dochází ke zcela zásadní změně!

 
BAFUŠKY BAF, TADY KAREL!!!
Zážitky
Úterý, 16 červenec 2019
Posledních pár dnů, týdnů a snad i měsíců, mám čím dál tím větší strach. Je to přesně tak, jak řekla jedna má kamarádka: "Člověk má hrůzu, že když otevře olejovky, tak na něj vybafne Karel..." Jo uměl a ještě umí, tenhle Božský Kája, Mistr, Zlatý hlas z Prahy, Sinatra Východu, Posel dobrých zpráv, atd. atd. Ale všeho moc, je příliš.
 
JAK S TÍM ATOMEM?
Diskuze
Neděle, 14 červenec 2019
Výsledek obrázku pro atom"Koho to baví, pečovat o svoje zdraví, aby až bude líp na tom, ho dřív než šlak trefil atom."  Tak se zase otevírá záležitost dostavby, spíš ale náhrady, jaderných bloků v Dukovanech. Pro mě to je záležitost veskrze ošemetná, dost neprobádaná. Ale tak nějak tuším, že jakási jaderná reakce má ohřát vodu, změnit ji v páru, pak tou párou roztáčet turbíny, od toho pak roztáčet alternátory (nebo dynama, to je fuk) a pohybem magnetickýho pole kolem vodiče vyrábět elektrickou energii.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 43 - 63 z 8936
[CNW:Counter]