O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


SVĚTOVÝ DEN BOJE PROTI TBC
Téma
Neděle, 25 březen 2018
Výsledek obrázku pro sanatorium na léčbu tbcKaždý rok si 24. března připomínáme Světový den tuberkulózy, abychom zvýšili povědomí veřejnosti o jejích ničivých zdravotních, sociálních a ekonomických důsledcích,a zintenzívnili úsilí o ukončení globální epidemie. Bacil způsobující tuberkulózu, Mycobacterium tuberculosis, objevil a posléze v Berlíně 24. března 1882 popsal ve svém sdělení „O tuberkulóze“ Robert Koch (1843 - 1910).
 
VYMĚŇTE ANTIDEPRESIVA ZA HOŘČÍK
Téma
Čtvrtek, 22 březen 2018
Výsledek obrázku pro antidepresivaJe to neuvěřitelné, ale je to pravda - přes 350 milionů lidí na světě trpí depresí. Trápí je smutek, plačtivost, snížené sebevědomí, pocit beznaděje a neschopnost radovat se... Všemožné výzkumy se již dlouhou dobu snaží přijít na to, co depresi způsobuje a jak ji úspěšně (a bez vedlejších účinků) léčit. Kromě možného vyššího obsahu těžkých kovů či vysoké hladiny histaminu v těle, se deprese spojuje i s nějakým nedostatkem.
 
ROZHÁDANÉ SESTRY
Úkol pro vás
Čtvrtek, 22 březen 2018
 Dobrý den. Chtěla bych poradit ohledně problémů s mými sestrami. Mám jednu vlastní, Annu, a jednu nevlastní, Lucii. Co si pamatuju, tak tyhle dvě se vždycky hádaly - a na jakékoli téma. Ne že by se vysloveně neměly rády, ale prostě si nijak v ničem nesedly. Já naštěstí vycházím s oběma.
 
OSUD KOCOURKA PANTHERA
Zážitky
Čtvrtek, 22 březen 2018
Kočky, jak všichni víme, jsou tvoří velice speciální. Samostatné, samolibé, a vždy a za každých okolností si dělají, pouze to, co chtějí ony. A někdy se i samostatně vydají za dobrodružstvím. Nguhi Muturi z Dallasu ve státě Texas, dostala malého černého kocourka když jí bylo pouhých devět let. Nguhi ho pojmenovala Panther, a jejich společný život byl dlouhou dobu krásný a šťastný.
 
MĚŘÍM, ŘEŽU, MĚŘÍM, ŘEŽU...
Zážitky
Čtvrtek, 22 březen 2018
A občas u toho sakruju, ale to asi by dělal každej. Přiřezávám si totiž poličky do kuchyňskýho "ostrůvku". Kdysi jsem si ho nechala udělat, ale šikovní "pat-a-matové" to zprasili tak, že každý otvor má jiný rozměr. Tedy - cca plus minus půl centimetru až centimetrů pět. Byly v tom police, na nich nádobí a bylo to super. Jenže - čas nazrál a já, nemaje co jinýho co na práci (prosím, nesmějte se), rozhodla jsem se ostrůvek zkrášlit obkladem.
 
PEJSKU NÁŠ, CO DĚLÁŠ, ŽES TAK VESEL STÁLE?
:-)))
Čtvrtek, 22 březen 2018
Obrovský pes s peněženkou v tlamě vejde do řeznictví, položí peněženku na pult a posadí se před vitrínu s masem. "Tak co to bude, chlapče?" ptá se řezník žertem. "Chtěl bys masíčko?" "Haf!" štěkne pes. "Hm," přikývne řezník. "A co to bude? Játra, slanina, roštěná..." "Haf!" přeruší ho pes. "A kolik té roštěné chcete? Půl kila, kilo..." "Haf!" oznámí pes. Ohromený řezník maso zabalí a z peněženky si vezme peníze.
 
KAYO ŠTĚKÁ FISTULKOU ...
Zážitky
Úterý, 20 březen 2018
Po nedávné hrůze, kdy se můj pesan nemohl vzpamatovat z běsnění po vůkol hárajících kámoškách, jsem se rozhodla ho nechat zbavit jeho ozdobiček. Pánům, kteří to nelibě nesli – i jen slabou zmínku o tom – jsem vysvětlila, jak by asi bylo jim, kdyby se celej život museli procházet mezi krásnejma nahejma ženskejma, a ani jednou si nevrzli. Já nevím, jaký to je, ale rozhodně nic příjemnýho. A jelikož mému pesánkovi podobná budoucnost hrozila, rozhodla jsem se k akci.
 
SVĚTOVÝ DEN VODY
Diskuze
Úterý, 20 březen 2018
Výsledek obrázku pro running water pngVoda, a hlavně pitná nezávadná voda, je jedním z největších bohatství, které nám naše planeta dává, a i z těchto důvodů byl roku 1993 Organizací spojených národů 22. březen vyhlášen Světovým dnem vody. V tento den si zároveň připomínáme, že na světě žije přes miliardu lidí, kteří mají nedostatek pitné vody a jsou přímo ohroženi na svém zdraví.
 
HALÍ, BELÍ... ANEB SPINKEJ UŽ, ČLOVĚČE!
Diskuze
Pondělí, 19 březen 2018
Související obrázekJak spánek ovlivňuje zdraví, produktivitu, bezpečnost a kvalitu života? Jak zlepšit spánkovou hygienu člověka? Jak snížit škodlivé účinky nekvalitního spánku? Na první pohled se tyto otázky mohou zdát zbytečné, ale v posledním desetiletí plní ordinace lékařů lidé, kteří trpí poruchami spánku, což velmi negativně ovlivňuje jejich život - jak osobní, tak i profesní.
 
PRAŽSKÉ DÁVNÉ ZAJÍMAVOSTI - 3.
Tady a tam
Pondělí, 19 březen 2018

Výsledek obrázku pro staroměstský orloj

Podle všeho to nikdo neuhodl, ono to je taky fakt velice, převelice daleko! Představte si, že ta úchvatná replika naší pražské Staroměstské radnice i s orlojem je postavená v Jižní Koreji, v Soulu! Stavba je ve velikosti jedna ku dvěma. Mimochodem korejská bohemistika na hankukské univerzitě cizích jazyků v Jongin campusu je se 135 studenty největší na světě!
 
PRAŽSKÉ DÁVNÉ ZAJÍMAVOSTI - 2.
Tady a tam
Pondělí, 19 březen 2018

Výsledek obrázku pro staroměstský orloj

"Nad orlojem staroměstské radnice nalézají se dvě okénka, vedoucí do kobky žalářní, v níž za starých časů osoby stavu šlechtického vězněny bývaly (později - v roce 1659 – byly do okének umístěny chodící sošky 12 apoštolů).
 
DO HÁJE, KAM SE TO PODĚLO???
Zážitky
Neděle, 18 březen 2018
Související obrázekMáte nějaký návod na hledání? Speciální postup? Když někam založíte brýle, klíče, mobil... Myslím, že neexistuje člověk, který občas něco nehledá. Někdo výjimečně, jiný „každou chvíli“. Protože jsem mezi těmi „častými hledači“, našla jsem jakýs takýs návod. Třeba se vám bude hodit. Nebo vy máte jiný, lepší? Sem s ním!
 
NA VYSOKÉ NOZE…
Zážitky
Neděle, 18 březen 2018
„…bych si chtěla žít, a lehkou, pružnou chůzí světem klidně jít….“ Dnes sice začínám poeticky, ale o to tragičtější bude konec. Dojde totiž na nejhorší. Ano. Dojde až na krev. S jarem mě vždycky chytne taková zvláštní, až zvrhlá touha omládnout, zeštíhlet, zelegantnět, zkrátka demostrovat své ženství celému světu. A protože jsem se sice narodila 4. 4. ve 4:40 (ale tím to u mě se čtyřkama končí), projektuji svoje naděje nikoli do výstřihu, nýbrž k nožce.
 
VELIKONOČNÍ JIDÁŠE
Nejen duše
Neděle, 18 březen 2018
Velikonoční jidáše s sebou nesou spoustu příběhů. Ten hlavní z nich, totiž že jidáše symbolizují provaz, na kterém se oběsil proradný a zrádný Jidáš, určitě znáte. Ale protože jsou Velikonoce zároveň svátky jara, symbolizující konec zimy a začátek nového života, prolíná se jimi i pohanská tradice, a tak můžou mít taky symboliku ptáčků, raků, šneků, housátek, hadů, ježků a třeba i želviček. Záleží na tom, k jakému zvěřinci inklinujete.
 
PRAŽSKÉ DÁVNÉ ZAJÍMAVOSTI - 1.
Tady a tam
Středa, 14 březen 2018
Legend spojených s Prahou je opravdu nespočet, každá doba přišla se svou legendou, se svou historkou a dohromady tvoří krásu záhadné Prahy. Pojďme se na některé z nich podívat a nahlédněme pod tuto roušku tajemna, které může být smyšlené, úsměvné, nepochopitelné, děsivé a třeba i…pravdivé. 
 
ZROZENÍ DOMINY - BDSM?
Úkol pro vás
Středa, 14 březen 2018
 Já sama sebe, a stejně tak většina lidí co mě zná, mě považují za velice rozhodnou a samostatnou mladou ženu. Jsem ambiciózní a asertivní, vím, co chci, a snažím se podle toho žít. Věřím v rovnoprávnost a spravedlnost. Až doposud jsem věřila i tomu, že kdyby se ke mě kdokoli špatně zachoval, tak si to rozhodně nenechám líbit a velice rychle si vyjasníme situaci.
 
Z PAMĚTÍ JEDNÉ ŠESTNÁCTKY 8. - ŠVESTKY A DORT
Zážitky
Úterý, 13 březen 2018
Už jednou jsem vám tu psala, že jsem s rodiči bydlela kousek od Třebíče, a že můj otec tam byl velitelem kasáren, které byly ve stejné vesničce. Tehdy se tam rodiče přistěhovali ze Slovenska, já do té doby vyrůstala u babičky. Takže jsem byla naštvaná a smutná, protože na rozdíl od mé babičky, která byla velice hodná, laskavá a milá, tak výchovné metody rodičů byly kruté a pro mě nezapomenutelné. Ale musela jsem to překousnout, nedalo se nic dělat.
 
DETOXIKACE NAŠEHO TĚLA
Téma
Úterý, 13 březen 2018
Výsledek obrázku pro hippocrates pngChoroby je třeba nejen diagnostikovat a léčit, ale také vysvětlovat jejich příčiny. Už ze starověku pochází mylná představa, že nemoc je způsobena špatnými šťávami, které cirkulují v těle. Logicky z toho vyplynuly i možnosti léčby. Špatnou šťávu je nutno z těla vypustit, zbavit ho jedů. Takový názor zastával už Hippokrates. K vyléčení má vést pocení, vyprázdnění žaludku zvracením, střev projímadlem, vypuštění krve nebo hnisu.
 
PRAVDA VÍTĚZÍ, JEN TO CHVÍLI TRVÁ (40 LET)
Téma
Úterý, 13 březen 2018

Po sedmdesáti letech od nástupu komunistického režimu je dobré si říci, jak je to především lež, která stojí na začátku totality. Lež stále stejná a ohrožující nás stále. Pravda je přirozený princip, je to popis reality, kdežto lež je výmysl nedokonalého lidského rozumu. V historickém procesu vždy vítězí pravda, protože má přirozený charakter.

 
SWINGERS VZTAH
Úkol pro vás
Pondělí, 12 březen 2018
 S Filipem se známe pět let, z toho spolu rok a půl spolu vážně chodíme. Filip byl vždy středem každé společnosti, vždy obletován, obdivován. Pravý lev salónů. Já sice nejsem žádná šedá myška, ale rozhodně toho tolik za sebou, jako Filip, nemám. Každopádně ten rok a půl byl úžasný a nádherný a já se s ním vždy cítím jako jedinečná královna. Půl roku spolu taky už bydlíme.
 
ALERGIE - TRÁPENÍ NOVOVĚKU
Téma
Pondělí, 12 březen 2018
Výsledek obrázku pro ALLERGICAlergie může vzniknout kdykoli v životě a také na cokoli. Nezáleží na tom, jak jste staří. Prostě jednou můžete přivonět ke své oblíbené květině a zjistit, že na její pyl začal váš imunitní systém reagoval přemrštěně, čili alergicky. Že máte oteklé oči, škrábe vás v krku a kýcháte. Mj. víte, že každý třetí Čech trpí nějakou formou alergie? Mezi nejčastější patří pylové alergie, jejichž sezóna právě začíná.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 43 - 63 z 8210
[CNW:Counter]