O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


VÍTE, CO JE PUKRLE?
Zážitky
Pondělí, 24 červenec 2017
Související obrázekPodle internetu (sama bych na něco takového nepřišla) to znamená "hrb" a vzniklo to z německého slova Buckel. V podstatě je pukrle mírný úklon, prováděný současně s pokrčením kolen - a slouží jako výraz pozdravu. Provádí je zejména dívky a mladé ženy jako výraz úcty nebo díků, dříve šlo o pravidelnou součást evropské dvorní etikety.
 
MÁTE VODĚODOLNÝ MOBIL?
Téma
Pondělí, 24 červenec 2017
Výsledek obrázku pro mobil ve voděJestlipak víte, jak voděodolný je váš mobilní telefon? Odpovědí je IP kód. Léto láká k vodě a narůstá tak množství situací, kdy se mobilní telefon ocitne v blízkosti tohoto živlu. Mnozí lidé si pomocí něj svá vodní dobrodružství dokumentují, čehož si jsou výrobci vědomi, a proto uvádějí na trh voděodolné mobilní telefony. Jak voděodolný může mobilní telefon být? A co to vlastně znamená?
 
VŠETEČNICE - VAŘÍTE RÁDI - V HORKÉM LÉTĚ?
Téma
Pondělí, 24 červenec 2017
Image resultLéto utíká v plném proudu a počasí nám dává pěkně zabrat. Vzpomínám, jak jsem nedávno (jo jo, letí to…) v práci tvrdila – “Uff, venku je taková hnusná zima, už se těším, až budu nadávat, jaký je venku vedro…” Tedˇ máme před sebou pár chladnějších dní, tak snad najdete chvilku a poradíte mi s následujícím "problémem":
 
CO S HÁDAVOU MAMINKOU
Úkol pro vás
Pondělí, 24 červenec 2017
 S mojí mamkou jsem nikdy neměla nijak upřímný vztah, ona není taková nějaká "mazlivá a konejšivá", ale co jsem dodělala školu a jsem zcela soběstačná, mám práci a konečně i vlastní bydlení, je to ještě horší. Hádáme se prakticky neustále a ohledně všeho, ať už se sejdeme osobně, nebo i po telefonu.
 
KUDLANKA JE PO PLASTICKÉ OPERACI ...
Téma
Neděle, 23 červenec 2017
Nojo, však to znáte - člověk se sice bojí, že po plastice dopadne jako slavná Donatella Versace, ale naštěstí teď, v 21. století, je to téměř jednoduché (ač ne vždy na počkání). Inu, i kudla se konečně dočkala a dostala „pod kudlu".Trvalo to dlouho, protože pan chirurg je neskutečně zaneprázdněný a neustále neměl čas. Svěřit se někomu jinému? Ne, to jsem fakt nechtěla...
 
VEDRO, STAŘINKY I NOVINKY
Téma
Pátek, 21 červenec 2017
Výsledek obrázku pro vedra na ulicíchPrý existuje i alergie na teplo; tu tedy nemám, ale to, co je v posledních dnech (týdnech) venku, už je pro mne moc. Horko snáším snad jen u moře, a to ještě nesmí být extrémní. Navíc, bydlím v přízemí, takže v noci to sálá z ulic. Dívala jsem se, a nejnižší noční teplotu mám 27°C. V bytě přes den kolem dvaatřiceti. A to mám poctivě "zaroletováno" a navíc zatažené žaluzie na lodžii.
 
NEUMÍM SE VYROVNAT S ROZVODEM
Úkol pro vás
Čtvrtek, 20 červenec 2017
 V lednu jsem se rozvedl. Manželka mi po dvouletém manželství najednou sdělila, že je víc na ženy a že tedy mezi námi je konec. To, že jsem byl překvapený, je velice slabý výraz, byl jsem úplně v šoku. Řekla mi, že na ženy byla nejspíš vždycky a že si to tak nějak uvědomovala už od vejšky… A další: zjevně to věděli všichni kolem, až na mě, neboť mi nikdo nikdy ani nic nenaznačil, natož sdělil na rovinu.
 
JE TO PŘECI TAK JEDNODUCHÉ ...
Téma
Čtvrtek, 20 červenec 2017
VYZKOUŠENO!!! 14 známých triků, jak zhubnout! Vyzkoušeli jsme za vás! Znáte to - ze všech stran se jen hrnou zaručené nápady a triky, jak rychle zhubnout. Ale jak poznat, kterým radám lze věřit? I když na každého funguje něco jiného, i tak se vám můžou následující nápady třebas hodit.(No, tohle vám posílá Greta, já si to všechno představila, a zhubla bych asi jedině smíchy...)
 
RECENZE - "LÁSKA JE JEN SLOVO"
Téma
Úterý, 18 červenec 2017
Tento proslulý román Johanna Mario Simmela - jedním slovem bestseller - je napsán opravdu mistrovsky, ale ... Ale je tak krutý, jak jen dokáže být reálná lidská krutost. Hrůzy a děsy fantazijních hororových nestvůr mne nikdy nevyděsily natolik, co lidské "stvůry" v čele s Hansim. Ovšem i zde se naskýtá otázka — kdo z něj takového zlotřilého chlapce stvořil? Opět pouze člověk a navíc to byla jeho matka…
 
ZÁŽITEK PRACOVNĚ POHOVOROVÝ
Zážitky
Úterý, 18 červenec 2017
Výsledek obrázku pro práce pngMám chlapy ráda, fakt jo. Tenhle byl navíc o hlavu větší, ramenatej, tmavý vlasy, tmavý voči, no prostě senzace. Poslali nám ho z pracáku. Koukám na doporučenku, hm, 75 ročník, to je správně uleželej, prolítne mi hlavou a znova ho zhodnotím. Pohled na něj je pěknej.
 
PSI A MY
Fauna a flora
Úterý, 18 červenec 2017
Související obrázekNěkteří lidé tvrdí, že čím víc poznávají lidi kolem sebe, tím více mají rádi psy. A je to pravda – psi jsou věrní, veselí, kamarádští, dokáží nás rozveselit a milují nás zcela bez zábran a v jakékoli situaci. Snad to znáte - zkuste zavřít manželku na dvě hodiny do kufru auta… ale když tam zavřete psa - jak ten vás bude po otevření vítat… (ne jako manželka). A proto není divu, že mnozí z nás se vyjadřují o svých miláčcích jako o tom nejlepším, co je v životě potkalo. Posuďte sami:
 
BLAŽENÁ KAČENKA
Zážitky
Pondělí, 17 červenec 2017
Aktuálně NEJNOVĚJŠÍ zprávy o Kačence, o níž jste četli před pár dny. Předminulou neděli k nám přijela s ošklivě zlomenou nožkou. Ještě týž večer ji přijel pan doktor z domova operovat a druhý den podstoupila kontrolní rentgeny a převaz. Čekali jsme, že se Kačenka u nás zdrží docela dlouho a až po zahojení bude moct odejít domů.
 
PENÍZE, KDE JSOU NAŠE PENÍZE...
Diskuze
Pondělí, 17 červenec 2017
Výsledek obrázku pro money icon pngTato čísla jsou stará přes rok, tedy rok a měsíc přesně.Ale pochybuji, že by to bylo nyní o něco méně...  Neziskové organizace jsou v poslední tobě terčem velké kritiky. Dokonce i prezident Miloš Zeman je v jednom rozhovoru nazval pijavicemi přisátými na státní rozpočet. Je pravdou, že neziskový sektor je dotován stamilionovými částkami z veřejného rozpočtu, nicméně když se podíváme na seznam deseti nejštědřeji dotovaných, asi všechny překvapí, které to jsou....
 
SOUSEDKA MI NEPODRŽELA
Diskuze
Neděle, 16 červenec 2017
Doteď mi vždycky podržela, když soused Pepan byl v práci. A zrovna jsem to dost potřeboval. Udělal jsem si to tedy sám. Ale není to prostě to vono, jako kdyby podržela. Teda - mám radši, když mi podrží Pepan, na oplátku zase já podržim jemu a taky mu nemusim pokaždý vysvětlovat, jak nejlíp podržet. Doteď mi vždycky podržela, když soused Pepan byl v práci. A zrovna jsem to dost potřeboval.
 
KDO SEJE NENÁVIST A ZLO?
Diskuze
Neděle, 16 červenec 2017
Před cca třemi měsíci jsme dostali další "perlu z Bruselu". Sjednocení sociálních dávek pro migranty v celé EU z důvodu zvýšení atraktivity zemí, které se brání přijetí kvót. EK se už dočista zbláznila a vůbec nemá ponětí, co tím způsobí v tzv. postkomunistických zemích. Platit asi 21.000 Kč měsíčně migrantům, kteří sem přišli je zvrhlé. Co naši důchodci? Celý život se dřeli za pár korun měsíčně a dnes mají 9.500,- Kč důchodu a někdo si přijde a má o deset tisíc více za nic.
 
TĚSTOVINOVÝ SALÁT PODLE FLORENTÝNY
Nejen duše
Pátek, 14 červenec 2017
Moje děti zrovna prožívají bazénovou sezónu. Já ji s nimi sdílím zhruba do té míry, co mi stačí knížky na čtení. A jen do chvíle, než mě přepadne nejbližší malý hlad nebo chuť jet na výlet. Když však přede mnou někdo vysloví slovo bazén, první asociace, která mě ihned napadne, nejsou ani plavky, ani ručník, ani slunečník, ani lehátko, ani opalovací krém, ani zásoba knih na čtení, nýbrž těstovinový salát. 
 
PLAVU SI ANI NEVÍM JAK ...
Téma
Středa, 12 červenec 2017
Další mimořádná flotila lodí neziskovek se blíží k italským břehům. Phoenix již zakotvila na Sicílii v Trapani. Výlet italských představitelů do Estonska na sjezd EU byl naprosto zbytečný - invaze pokračuje. Podívejte se ostatně na mapy dnešní pozice lodí NNO, 12. 07. 2017.
 
LEGRACE NA PLACE - JÁ TO PLATIT NEBUDU, NEBUDU
Diskuze
Středa, 12 červenec 2017
Jak jistě všichni víte, někdejší předseda JZD Slušovice a současný senátor nedochází do Senátu kvůli zdravotním problémům od loňského srpna. (O tom se na Kudlance ostatně nedávno také psalo.)Po veřejné kritice se chtěl svého platu vzdát, což není možné. Rozhodl se jej nakonec převádět na dobročinné účely.
 
VLEZLA MI ROVNOU DO POSTELE!
Diskuze
Úterý, 11 červenec 2017
Ne, že bychom se neznali. Jde totiž o kamarádku mé dcery. Znám ji úplně odmalička. Jmenuje se Anežka, vždycky se mi líbila, ale nikdy by mě nenapadlo, že by k tomu mohlo dojít. Seběhlo se to tak, že měla svýho času byt s mojí dcerou. Leč, jak šlo pár let, moje dcera měla jiné plány než Anežka, jiné úmysly, a tak najednou se musely rozejít.
 
DOPADENI POMOCÍ STATISTIKY
Téma
Úterý, 11 červenec 2017
Výsledek obrázku pro murder accountability projectThomas Hargrove poprvé kontaktoval policii v roce 2010. Bylo to v městě Gary, ve státě Indiana, a bylo to oznámení, že mají co do činění se sériovým vrahem. Připojil i zdrojové materiály - tabulky vytvořené ze spisů FBI, které ukazují, že město Gary zaznamenalo během několika let 14 nevyřešených vražd žen ve věku 20 až 50 let.
 
MÍT OFICIÁLNÍ MILENKU?
Úkol pro vás
Pondělí, 10 červenec 2017
 Dobrý den, zkusím se zeptat – třebas mi poradíte s mým trochu choulostivým dotazem. Po dvacetiletém manželství mi teď má žena oznámila, že ona už o jakoukoli intimní stránku soužití nemá zájem a že by jí nevadilo, kdybych si “na to” našel nějakou přítelkyni. Pravdou je, že již velice dlouho byl náš intimní kontakt sotva jednou za čtvrt roku.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 43 - 63 z 7832
[CNW:Counter]