O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


"JINÉ BRAMBORY" - JEŠTĚ JEDNOU
Nejen duše
Úterý, 23 leden 2018
Výsledek obrázku pro batata pngTak nejprve trochu „vědeckého moudra“: pokud si rádi dáte sladké brambory, pak vězte, že máte jeden z nejlepších zdrojů kvalitních sacharidů. Typickou jemnou nasládlou chuť získají ale až s tepelnou úpravou, nejčastěji pečením nebo grilováním. Škroby v nich obsažené se štěpí na cukry, důležitá je také lepší vstřebatelnost provitaminu A neboli betakarotenu.
 
PROČ BYCHOM SE NECHECHTALI I VTIPŮM?
:-)))
Pondělí, 22 leden 2018
Výsledek obrázku pro jude yarmulka smile pngPřijde Arab do baru a už si chce objednávat drink, když v tom uvidí o kousek dál chlápka s kipou na hlavě a tradičním židovským účesem. Nemusí být tedy Einstein na to, aby mu došlo, že je to žid. Takže zakřičí na barmana dost hlasitě, aby to slyšel každý v baru: „Barmane, drink pro každého v tomhle baru, kromě támhletoho žida.“ Chvíli po tom, co každý dostane svůj drink se na něj žid podívá, usměje se, zamává mu a zakřičí: „Díky!“
 
BLBEJ KDO DÁVÁ, BLBĚJŠÍ KDO NEBERE
Diskuze
Pondělí, 22 leden 2018

A TROCHU K OLAFOVI. Tak mě napadá, že každej z těch 70% voličů, kteří nevolili Babiše a teď se radujou nad jeho vydáním "spravedlnosti", musí bejt čestnej a spravedlivej občan. Nikdy nikdo z nich nevyužil nabízenou příležitost k vlastnímu obohacení, sice legální, ale protože ne zrovna příliš mravnou,  tak statečně řekl NE.
 
KALOUSEK A DLOUHÁ LÉTA JEHO POLITICKÝCH HER
Diskuze
Pondělí, 22 leden 2018
Související obrázek

Nadační fond proti korupci (dále jen „NFPK“ nebo „fond“) zveřejnil dne 1. 7. 2014 prázdninové čtení „k vodě“. Čtenáři nabídl souhrn kauz, díky kterým se úředník a politik Miroslav Kalousek stal za 20 let nejvlivnějším politikem a zákulisním hráčem své doby. (Ty tři následující roky bohužel si musíte doplnit sami :- )))

 
ZKUSÍTE TO? TŘEBA JEN NA MĚSÍC?
Úkol pro vás
Neděle, 21 leden 2018
Naše společnost nám velice lehce umožňuje se vyhnout tělesným aktivitám, což má ale pro naše zdraví negativní důsledky. V garáži si vlezem do auta, vylezem v práci, děti odvezeme i přivezeme ze školy autem… Na výlet se autem (či jiným přibližovadlem) také vydáváme bez nějakého extra pohybu… A pak se stane, že nám svaly, které nepoužíváme, začínají zakrňovat. Dalším, následným problémem, je  ta ohavná a nenáviděná obezita...
 
Z PAMĚTÍ JEDNÉ ŠESTNÁCTKY – 4.
Zážitky
Neděle, 21 leden 2018
Dnes ráno si mi postěžovala kamarádka, že se jí nepovedlo jídlo, na kterém hodně záleželo. A tak se mě zeptala, jestli jsem taky někdy něco špatně neuvařila nebo neupekla. Velice odhodlaně jsem tvrdila, že ne. Vařím dlouho, vařím ráda a docela úspěšně. No, ale pak jsem si přeci jen vzpomněla…(To už mi dávno nebylo šestnáct.) Smile
 
CE LU LI TI DA
Zážitky
Čtvrtek, 18 leden 2018
Byla jsem cvičit. Ano, to samo o sobě je hodno ovací a podrobného literárního rozboru, ale pro tentokrát mi bude stačit jen vaše obdivné vydechnutí… aaaach…. ..ano… jsem dobrá, skvělá, výjimečná a zasloužím se dobrou večeři. … děkuji. A teď k věci. Vyskytla jsem se v šatně zrovna v okamžiku, kdy se z plavání vracely maminky s potomky všech dostupných pohlaví…
 
MÁTE PSA HODNÉHO, NEBO VYCHOVANÉHO?
Fauna a flora
Čtvrtek, 18 leden 2018
Výsledek obrázku pro doggie pngDnes jsem objevila článek „Jak správně a účinně zabavit psa, který musí zůstat sám doma“, aby vám z bytu neudělal kůlničku na dříví. Tedy co udělat, připravit, zařídit, když svého mazánka musíme nechat doma samotného. Aby mezitím neproměnil obyvák v hromadu třísek? Neroztahal koš s odpadky, nevybrakoval lednici, nerozkousal kabely...  atd.
 
PEC NÁM SPADLA, PEC NÁM SPADLA...
Diskuze
Čtvrtek, 18 leden 2018
Výsledek obrázku pro spadlý mostMožná, že někteří ti, co stejně jako já, pamatují dobu, kdy kamennému uhlí se teprve nalévaly pupeny, tak I ti si  vzpomenou, jak tenkrát začaly v Praze padat staré rozpadlé římsy. Jednoduše - celá dlouhá léta nikdo nic neopravoval, o nic nestaral. A teprve, když tenhle ...... (doplňte si nějaké slušnější slovo, třebas "švajneraj") zabil několik lidí, teprve pak se začaly domy prohlížet a poté se začalo "řešit". Ty nejhorší kusy byly opatrně uraženy, pod ostatní (a že byly padací i balkóny) byla postavena ochranná lešení.
 
Z PAMĚTÍ JEDNÉ ŠESTNÁCTKY 3 - UKAŽ, CO DOKÁŽEŠ
Zážitky
Středa, 17 leden 2018
Skončily prázdniny, a já nastoupila na střední školu. Byla to doba pohodová, byli jsme mladí, rozesmátí a plní elánu. Tehdy byla veliká móda mít dvojsedadlového pionýra... Kluci se předháněli, kdo ho bude mít dřív, a také si ho různě upravovali, polepovali a vylepšovali. Moje kamarádka Naďa mi navrhla, že bychom si mohly udělat také řidičák a klukům ukázat, že i holky dokážou ....
 
MANŽELOVY CHOUTKY ...
Úkol pro vás
Středa, 17 leden 2018
 S manželem jsme spolu už čtrnáct let, a vše nám, dá se říct, dobře klape. Máme tři děti na základní škole, a oba jsme zaměstnání. Hezký byt, slušné auto, nechybí nám ani pes. Prostě taková normální rodinka. Problém je, že manžel se ke mně v poslední době chová "divně".
 
PŘEDRAŽENÉ VYSÍLAČKY PRO CELNÍKY
Téma
Středa, 17 leden 2018
logoZASE PODFUK? A O KOLIK ŽE SE JEDNÁ? Generální ředitelství cel vypsalo soutěž na nákup vysílaček za téměř 60 milionů korun. O žádnou soutěž však nejde, zadávací podmínky jsou totiž ušity na míru jen jedinému dodavateli, firmě KonekTel.
 
NEVÍME DNE ANI HODINY
Zážitky
Úterý, 16 leden 2018
Je to všechno najednou tak malicherné… Tak žabomyší… Víte, četla jsem  právě příběh jedné dívky, která byla ještě nedávno plná plánů a nadějí. Bylo jí jen sedmadvacet... V těchto dnech prohrála bitvu s Ewingovým sarkomem - vzácnou formou rakoviny kostí, která postihuje především mladé lidi.
 
PREZIDENTSKÁ KAMPAŇ A ROZDĚLENÝ SVĚT
Téma
Úterý, 16 leden 2018
Naši prezidentští kandidáti nejsou nějací hráči o ztrátu kytičky. Zeman a Drahoš reprezentují rozdělenou Západní civilizaci. Stejný příkop je v USA, v Británii, Polsku, Maďarsku, vlastně do nějaké míry všude. Proto tolik nenávisti a štvaní. Každý z nich reprezentuje jiný svět.
 
TAKOVÁ "MALÁ DROBNOST"
Úkol pro vás
Úterý, 16 leden 2018
 Nedávno jsem odpověděla na pár inzerátů na náhodná seznámení – a přiznávám, že s jednoznačným účelem. Všechno pěkně hezký fungovalo, jenže pak jsme se začali I víc bavit, a naše krátkodobá známost založena jen na sexu začala přerůstat v normální vztah.
 
Z PAMĚTÍ JEDNÉ ŠESTNÁCTKY – 2.
Zážitky
Pondělí, 15 leden 2018
Bylo mi šestnáct pryč a potkala jsem první lásku. Tehdy to byla opravdová láska.. Jenže - můj kluk byl voják a než jsem to stačila říct aspoň mámě, otec to už věděl. A řádil... A vyhrožoval... A snažil se mi to rozmluvit tím, že na něho snášel hloupé pomluvy. Ale já se nedala, lásku jsem si před rodiči uhájila.
 
O MILOŠI A JUROVI
Diskuze
Pondělí, 15 leden 2018
Tak máme za sebou vyřazovací předkolo a za dva tejdny nás čeká volba prezidenta. Zatímco Miloš se ve čtvrtek předvedl v kostkovaný flanelový košili a v příšernym neforemnym saku, s klidnou, vlídnou, inteligentní řečí, tak Jura se předvedl až v sobotu, v dokonalym obleku, s inteligentníma nedioptrickejma brejlema, s neinteligentní, arogantní řečí nafoukance.
 
CIRKUS ZEMAN
Diskuze
Pondělí, 15 leden 2018
Hledal jsem u stávajícího prezidenta, co udělal proti korupci a nenašel jsem nic. Jak jsem hledal, viděl jsem samý spor z důvodu vlastních výhod nebo obhajoby vlastních problematických činů. Nezištnou podporu uděloval jen obchodníkům s Ruskem a Čínou, pár lokálním podnikatelům a pak už se jen účastnil různých setkání, vždy to ale nějak vonělo olejem. To byl nejčastější program.
 
STÝSKÁ SE MI PO TOBĚ...
Téma
Neděle, 14 leden 2018
Moje milovaná, jsi moje jediná dcerka, kterou jsem si moc přála. S láskou jsem se o tebe starala, chtěla jsem, aby byl  mezi námi spíš kamarádský vztah, abys vždycky věděla, že jsem ta, za kterou můžeš kdykoliv přijít pro radu, pohlazení, pro pomoc. Byla jsem vždycky u tebe, když jsi onemocněla.
 
ROZCHOD. JÁ NEUMÍM JÍT DÁL...
Úkol pro vás
Neděle, 14 leden 2018
 Bude mi 32 a po skoro sedmi letech jsme se rozešli s přítelem. To už vlastně bylo takové manželství bez papíru, ale on stále prohlašoval, že „zatím“ nechce mít děti, že ano, ale jednou, později. A tak jsem prostě jednou řekla konec…Ale ještě jsem ani neměla odstěhované věci a už tam měl novou a dokonce se mi podařilo je přistihnout „in flagranti“.
 
LEGRACE NA PLACE ANEB POHÁDKA O KOZE
Téma
Neděle, 14 leden 2018
Byla jednou jedna koza. Dost obyčejná. Bílá. Tahle koza byla ráda sama. Vybírala si cestičky, kde nikdo nechodil. Neuměla moc vyjít s ostatníma kozama ve stádu. Nebavilo jí plané mekání o ničem. Měla ráda sluníčko a cvrkání cvrčků a ráda pozorovala, jak se v létě nad obzorem tetelí vzduch.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 43 - 63 z 8115
[CNW:Counter]