O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


OSLAVA CHYTRÝCH A BÁJEČNÝCH PADESÁTEK
Téma
Pondělí, 04 květen 2020
Výsledek obrázku pro Děložní myomNejvíce rozvedených Češek je ve věku kolem padesátky. Mnohé chtějí poslední fázi svého života strávit podle svých představ, v klidu, bez hádek. Zůstávají často samy, i kdyby nechtěly, protože volní muži v jejich věku si hledají partnerky o hodně mladší. Další důvod nepoměru sil v této oblasti je fakt, že osaměle žijící muži vyššího věku se do seznamování příliš nehrnou. Dokonce se žertem říká, že volní muži nad padesát zřejmě vymřeli.
 
DĚDA
Zážitky
Pondělí, 04 květen 2020
Při úklidu na půdě jsem našla magnetofonovou kazetu. Bylo na ní tužkou napsané moje jméno. Oživila jsem tedy prehistorického walkmana a nestačila se divit. Celá kazeta je věnovaná mně. Skládá se z drobných střípků, které natáčel můj děda, když se mnou zůstal doma, aby maminka mohla pracovat. Nahrával běžné situace všedního dne…
 
NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ PRAŽSKÝ SOKOL
Téma
Neděle, 03 květen 2020
V úterý 10. března jsme vypustili sokola stěhovavého, který se v naší Záchranné stanici hl. m. Prahy pro volně žijící živočichy 18 dní zotavoval po celkovém vysílení. Desetiletý samec kriticky ohroženého druhu byl v Malešicích nalezen na zemi, vyčerpaný a neschopný letu.
 
ASI PROPADNU ORCHIDEJOVÁNÍ ...
Diskuze
Neděle, 03 květen 2020
Těsně před koronáčem jsem dostala nádherný dárek. Fialovou orchideu, v krásném stejně fialovém ozdobném květináčku. Já se do ní přímo zamilovala... Mám kytky moc ráda, celý život, a už jsem pěstovala ledacos. Ale orchideje ještě ne... Něco málo jsem si o nich tedy zjistila - a jedno je absolutně jasné: až se odhodlám jít do nějakého toho hobymarketu nebo květinářství, a určitě si koupím další.
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 7.
Zážitky
Neděle, 03 květen 2020
Lesk a šeď. Tenhle dojem se mi vnucoval již od příjezdu do Toronta. Vrátil mě zpět do krkonošské chalupy, odkud jsme občas jezdili do letního kina, kde v amerických filmech nebyl vidět chudý člověk. Všichni se tvářili šťastně, každá rodina vlastnila dům, měli pět dětí, ženy byly v domácnosti a po ulicích jezdili nádherná auta. Horečka sobotní noci, Velký Gatsby a jiné americké filmy, tvořily mou představu o zemi zaslíbené.
 
NA PŮL ŽERDI
Zážitky
Sobota, 02 květen 2020
Jo, mezi lidi, do obchodu... To beru. Ale když jste sami? Na půl žerdi je podfuk, případně výmluva. Je to taky strach z lidí, co vyhrožujou policajtem, pokud nemáte to kousavé a čuchavé celé zakryté. Věřte nevěřte, ale i když jsem po ránu široko daleko sama, jen s kolem mne pobíhajícím Kayoukem, tak je na mne vidět z lodžií blízkých paneláků.
 
PRVNÍ MÁJ S JEDLÝMI RŮŽENKAMI ŠÍPKOVÝMI
Nejen duše
Čtvrtek, 30 duben 2020

"Zítra je 1. máj, ale pusu pod rozkvetlou třešní určitě nestihneme - ta naše třešinka už dávno odkvetla. I když...před pár lety na to třešňové předčasné kvetení manžel vyzrál - když stromek v dubnu kvetl, ustřihl malou větvičku a schoval ji do mrazáku. A já pak mohla dostat prvomájovou pusu pod sice zmrzlou, ale kvetoucí  třešní". Tohle píše Iva Trhoňová, autorka báječné knížky "RUCE V MOUCE",  o které jsme také na Kudlance četli.

 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 6.
Zážitky
Čtvrtek, 30 duben 2020
Na dostihovém závodišti jsem pracoval jen ráno. Placen jsem byl dle počtu odježděných koní a vydělal tolik, co Alenka za osm hodin práce. Z rodné země v korespondenci nepřicházely ohledně dětí žádné pozitivní zprávy. Po dohodě s mou sestrou jsem poslal notářem ověřené zplnomocnění, aby mě v jednání s úřady v Praze mohla zastupovat. Navštívila Kanadskou ambasádu, pasové oddělení a použila telefon na ministerstvo zahraničních věci.
 
DETEKTIV SEDLINA - 12.
Próza a poezie
Čtvrtek, 30 duben 2020
Groliš zběžně prolétl fotografie, které mu Mojmír Koňařík předal ve velké obálce. Zatvářil se spokojeně. Vytáhl pár bankovek a Koňařík mu poděkoval. Groliš zastrčil obálku do černého kufříku a měl se k odchodu. „Dobrej materiál“, utrousil a otočil se ke Koňaříkovi zády. Štefan Ruhal si prohlížel fotografie – a mračil se. Tak ta děvka spí nejenom s jeho zetěm – ale i s tchánem jeho dcery.
 
TAK NÁM ZABILI KUBERU
Téma
Čtvrtek, 30 duben 2020
V nedělním večerním pořadu ČT1 Kuberova manželka a dcera vyslovily názor, že jejich manžel a otec snad dostal infarkt z rozčilení, které způsobily nátlaky ohledně jeho cesty na Tchajwan. Cesta na Tchajwan bez schválení Číny se totiž jeví Číňanům jako nepřátelský akt. - Uskutečnění takové cesty bych považoval za důležité nějak zdůvodnit, protože dráždit Čínu není nějaká legrace.
 
VERONIKA - VEPŘO-KNEDLO-ZELO
Zážitky
Čtvrtek, 30 duben 2020
Před mnoha a mnoha lety, když jsem byla ještě mladá, krásná, atraktivní a naivní (což jsem možná dodnes), jsem žila na ostrově Fuerteventura, kde jsem pracovala v hotelu jako holka pro všechno. Kanárské ostrovy se mohou pochlubit nekonečnými krásnými plážemi, plantážemi s Aloe vera a neskutečným množstvím koz. Moje pracovní doba byla velmi přijatelná. Pracovala jsem od rána do poledne, pak byla odpolední siesta, kterou jsem trávila na pláži a další směna mi začala až večer.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE - JEN KOUKNOUT, A UŽ TO VÍTE ...
:-)))
Úterý, 28 duben 2020
... se mi líbilo, že vás docela bavilo řešit tu obrázkovo-matematickou hádanku. Tak aby se vám moc nezkrátily ty mozkové závitky, co máte v hlavě (či cokoliv tam skrýváte), našla jsem zas pár - ano, dva - obrázky, které byste stopro měli mezi nadechnutím a vydechnutím uhodnout... No, a jako minule, pište své dohady zas do komentářůůůch, ať se pobavíme... Ale fakt, tentokrát i slovo "lehounké" je ještě málo, tohle určitě budete vědět "ancvajdraj".

 

 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 5.
Zážitky
Úterý, 28 duben 2020
Mrazivé Toronto s ulicemi plnými sněhu, vítr, boty vybělené solí. Začali jsme docházet na večerní kurzy angličtiny.. “To je židle, to je stůl, to je lžíce, to je sůl”. Když jsme měli za sebou šest hodin studia angličtiny, do učebny vešla jiná učitelka, představila se, a začala hodinu rázně: „Přátelé, dnes si probereme, co je slovo prokrastinace”. Bylo nás studentů asi patnáct, na stejné úrovni v jazyce anglickém a nikdo neměl námitku.
 
PRAŽSKÉ DÁVNÉ ZAJÍMAVOSTI - 1.
Tady a tam
Úterý, 28 duben 2020

Jako malou mne vodívala babička po Praze a vyprávěla mi nejrozličnější zajímavosti. A tak v hodinách, kdy (jako jedináček velmi zaměstnaných rodičů) jsem byla často sama - stávala jsem se v duchu prostou dívkou, dámou měšťanskou či šlechtičnou. Podle doby, o které mi babička vyprávěla. Vzpomínám na záchvěv hrůzy, když jsem zírala na černý pařát, visící na řetězu v jednom kostele.

 
VOLNÉ POSTELE ...
Zážitky
Úterý, 28 duben 2020
Můj otec je vizionář. Kdybyste si snad nebyli jistí osudem svým, nebo vývojem globální situace, zeptejte se mýho táty. Jeho věštby se plní. Když mi bylo asi čtrnáct, řekl mi, že mě nikdo nebude chtít, protože mám nohy a ruce jako žába. Mokrý a studený. No a měl vlastně pravdu. Nikdo nechce holku s žabíma končetinama.
 
PEJSEK
Zážitky
Pondělí, 27 duben 2020
Tento příběh se skutečně udál. Byl jsem jeho přímým účastníkem. Psal se rok 1973. V té době byl vydán zákon, že majitelé psů budou platit až 1000 Kč ročně za svého miláčka. U mnohých občanů při rozhodování jak dál, nakonec zvítězily peníze.  -  V sobotu začínalo mezinárodní mistrovství ve skocích na lyžích. Na stadionu ve Svatém Petru ale týden před závody nebylo po sněhu téměř ani památky. 
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - NÁKUP
Zážitky
Pondělí, 27 duben 2020
Cesta kolem bloku našich domů je velmi příjemná. Z jedné strany velké stromy, z druhé strany louka, roubená černými bezinkami. Ráda tamtudy vycházím na ranní procházku sepesem, chodí tam  málo lidí, takže mohu mít náhubek jen na jednoušní závěs. Cesta je to příjemná, ale i dost nebezpečná.
 
FUJTAJBL NEDĚLE
Zážitky
Neděle, 26 duben 2020
Na znechucení nedělního oběda mám spolehlivej recept. Pusťte si z ČT Ocásky Václava Hlodavce. Já už si je, v zájmu svýho zdraví, nepouštím. Dneska ovšem byly i Ocásky, aspoň myslím, překonaný. Ale nevím, protože na ocásky jsem už neměl sílu koukat. Pustil jsem si totiž ještě před polednem TV PRIMA, Partii s krásnou Terezou Tománkovou (Kašparovskou), což jsem dodneška považoval za skvělej inteligentní protipól proti dementní ČT.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE - HÁDANKA LEHOUNKÁ!
:-)))
Neděle, 26 duben 2020
Už jste se dlouho nehádali - tedy, pardon, už jste dlouho neměli na Kudlance co k hádání... Tak vám sem jednu vložím, jednu, kterou jsem našla na facebooku, v profilu jednoho milého chlápka. Jo, ale předem vás všechny varuju - i když vypadá, že vám na to budou stačit prsty na rukou a nohou, tak abyste se nespletli :-))). Svoje výsledky (pokusy o výsledky) klidně pište do komentářů....
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 4.
Zážitky
Neděle, 26 duben 2020
Po návratu z ambasády a kruté informaci, že si na děti počkáme 5 let, jsem začal pátrat po někom, kdo má či měl podobný problém. Při hledání jakékoliv práce jsem dostal doporučení na pana Hutku. Pozval mě do svého velkého domu a pozorně vyslechl můj příběh, ve kterém jsem se zmínil, co vlastně umím. Když jsem se řekl, že jsem se vyučil jezdcem z povolání na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli, zeptal se, zda bych chtěl tuto práci dělat.
 
POMOC! VŠICHNI JSME DOMA!
Úkol pro vás
Čtvrtek, 23 duben 2020
Koronavirus mi fakt neskutečně vadí, abych byla tedy slušná! My oba dva s manželem pracujeme z domova. Naše dvě puberťácké děti jsou samozřejmě taky doma a ne ve škole. Tedy jsme tu všichni, a bohužel musím doma vařit a vařit, a uklízet a uklízet. Jinak, v ty předchozí „normální“ dny, když jsme oba byli v práci, tak si přes den něco najdeme, koupíme, děti si taky něco koupěj.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 43 - 63 z 9363
[CNW:Counter]