O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


SAMOMLUVA MIROSLAVA MACKA
Próza a poezie
Úterý, 05 září 2017
Použít pro titul svojí knihy slovo „SAMOMLUVA“ je hodné právě a jen Miroslava Macka. Stomatologa, překladatele sonetů Shakespeara, zakladatele ODS, bývalého politika, etc. etc. Páč slovo „SAMOMLUVA“ e u nás neodvolatelně spojeno do sousloví "samomluva je příznakem měknutí mozku". Po přečtení knihy vzpomínek M. M. bych chtěl upozornit čtenáře, že autor měknutím mozku rozhodně netrpí. Domnívám se, že by značná část našich spoluobčanů vydělala, kdyby měla tak kvalitní mozek jako on.
 
ABY NEBYLA BLBÁ NÁLADA ...
:-)))
Pondělí, 04 září 2017
Výsledek obrázku pro horror joker pngTři psi se potkají na veterině: pitbul, rotvajler a doga. Doga s pitbulem se ptají rotvajlera, s čím tam je: "To bylo tak, sousedovic kluk, takovej malej hajzlík, pořád mě tahal za ocas, za uši, tak jsem mu jednou prostě ukousl nohu." "Strašný! A co s tebou teď bude?" ptají se oba psi. "No jo, holt injekce a smrt..." Pak se zeptá doga pitbula, proč on je u doktora?
 
VYBÍRÁ SE NA VOLBY...
Téma
Pondělí, 04 září 2017
My jsme holt národ "pro každou legraci", i kdyby - jak se říká - na chleba nebylo. Pan prezident sice nejprve svůj účet "na volby" otevírat nechtěl, ale přesto kasička, kam se mají dávat peníze na podporu znovuzvolení současného pana prezidenta na další období, přesto byla otevřena. No, a hyn sa ukázalo... Když jsem to poprvé viděla, tak jsem nevěřila svým očím!!! Takhle vypadá "Transparentní účet Miloš Zeman – volební účet pro volbu prezidenta České republiky 2018.
 
MÁM STRACH, ŽE SE TO ZOPAKUJE
Úkol pro vás
Neděle, 03 září 2017
 Před dvěma lety jsem se rozvedla s Michalem. Náš vztah byl zpočátku bezva, vše klapalo, a tak, když jsem otěhotněla, vzali jsme se. Jenže Míchal začal mít v práci hodně problémy a řešil to, jak jsem se později (bohužel hodně pozdě) dozvěděla - závislostí na drogách. I když jsem se víc než rok snažila mu všemožně pomoci, nepovedlo se. A bylo to opravdu hrozné...
 
JAK TO BELGIČANI VYŘEŠÍ?
Diskuze
Neděle, 03 září 2017

Výsledek obrázku pro African migrants IN BRUSSELS PARKNevládní organizace již měsíc upozorňují na situaci v bruselském parku Maximilien a vyzývají politiky k zásahu, aby se Brusel nestal novým Calais. Ale žádosti o otevření centra pro uprchlíky uvázly na mrtvém bodu. Belgický státní tajemník pro azyl a migraci tvrdí, že není možné starat se o nelegální migranty, kteří nechtějí azyl v Belgii.

 
HRAJE, PROHRÁVÁ - A NECHÁ SE ŽIVIT...
Úkol pro vás
Neděle, 03 září 2017
 Dobrý den, prosím vás o radu. Už dva roky u mne bydlí můj přítel. Byt jsem z větší části vybavila já, ale on se také podílel.Na jaře jsem ale zjistila, že mi vzal peníze a šel hrát automaty. Byla scéna, ale po jeho velkých slibech jsem mu nakonec odpustila, ale řekla, že se to už nesmí stát. Nicméně to pokračuje..
 
NECHCEME ROZEPŘE, ALE ...
Úkol pro vás
Čtvrtek, 31 srpen 2017
 Před třemi lety jsme s manželem byli na návštěvě u jedněch známých, co bydlejí tam, kde my máme chatu. Ukázalo se, že mají dva psy, z nichž jeden druhého dost agresivně pokousal. Zraněný pes byl sice ošetřen, ale většinu času zavírán a o samotě, neboť měl stále problémy s infekcí. Spis to vypadalo, že to tak nějak sám (a brzy) dožije.
 
KDO VĚŘÍ VŠEMU, ŠPATNĚ DOPADÁ :-)))
:-)))
Čtvrtek, 31 srpen 2017
Výsledek obrázku pro horoskopyVětšina lidi naštěstí nebere horoskopy vážně. Ale mnoho lidí se k nim uchyluje právě v době, kdy se ocitají v nesnázích. O to je to nebezpečnější. Astrologie tak může mít i skutečné ekonomické, emocionální a společenské dopady. Lidé mají navíc obrovskou tendenci si astrologii idealizovat. Vybíráme si z ní to, co se nám právě hodí. Postupně z těchto věcí sami (nebo s pomocí šarlatánů) vytváříme příběh.
 
SPOLUPRACOVNÍK - NO FUJ!
Úkol pro vás
Středa, 30 srpen 2017
 U nás ve firmě, ve vedlejší kanceláři, pracuje naprosto nesnesitelný člověk. Už jsem na něj přímo alergická a přitom jsem vždycky se všemi vyšla v pohodě. Nejenže je odporný svým zjevem (má velice špatné hygienické návyky, smrdí už na dálku, vlasy má mastné, že mu z hlavy pomalu odkapává tuk, ruce většinou špinavé, nehry okousané a oloupané do krve, beďary na obličeji rozdrápané, nohy jsou mu cítit na míle dřív než on, no hnus.
 
HÁDANKY A HNED I ODPOVĚDI - 1
:-)))
Středa, 30 srpen 2017
Výsledek obrázku pro WOW PNGNedávno jsem v jednom filmu viděla vlak. Jednoduše, kamera jen švenkla krajinou a v dáli jel vlak. A kamera se dívala, a vlak jel, a jel.... a vůbec to nemělo konce. Tedy, hodně dlouho trvalo, než všechny vagony přejely... Tak mne napadlo: jestlipak víte, jak dlouhý může být vlak? Nevěděla jsem, podívala se, a žasla: U nás mohou mít nákladní vlaky až 400 metrů.
 
JUPÍÍÍ. JDE TO I SE ZOHAVENÝM ÚDEM!
Téma
Úterý, 29 srpen 2017
Ještě se vracím k povzdechu "JE KONEC, UŽ SI NEVRZNU", kde jsem úpěl nad nedokončenou návštěvou u lékaře se svým zohaveným údem, odkud jsem v zoufalství, po asi třech hodinách čekání, zbaběle zdrhl. Přecijen mi to pak nedalo a pro změnu jsem navštívil renomovanou pražskou nemocnici. Tam jsem dokonce vydržel až k pozvání do ordinace... 
 
MAKOVÁ VESNICE ARMSCHLAG
Tady a tam
Úterý, 29 srpen 2017
Kdo by neznal mák, vždyť patří mezi nejstarší kulturní rostliny. Poprvé ho začali pěstovat Mezopotámci před sedmi tisíci lety, do Evropy se dostal v době bronzové před čtyřmi tisíci lety. Patronkou lidí, kteří pracují s mákem, je svatá Gertruda. Její svátek se slaví 17. března. Podívejme se dnes do rakouského regionu Waldviertel pod Šumavou, kde se mák pěstuje už od roku 1250. Konkrétně do vesničky Armschlag, která sama sebe označuje Mohndorf - maková vesnice.
 
LEGRACE NA PLACE - KDE JE BEZPEČNO?
Téma
Úterý, 29 srpen 2017
Všude se to mele, a já si vzpomínám na slova mé babičky drahé, která mi říkala: "Holčičko moje, i za války se lidi milovali, člověk si zvykne i na šibenici..." Tak si říkám, jestli si taky zvykneme na čím dál častější zprávy o všelijakých těch nekalostech. Jako kdyby nestačilo, že občas nám dá za vyučenou příroda... Pomalu abychom se báli vyjet "za humna".
 
PROČ SE MI NEOZÝVÁ?
Úkol pro vás
Pondělí, 28 srpen 2017
 Před šesti týdny jsem se seznámila s Markem. Běžná on line seznamka. Napřed jsme si psali, a cca před měsícem jsme se sešli poprvé. Od té doby ještě asi tak pět nebo šestkrát. V mezičase jsme si pořád textovali, celý den, téměř každou hodinu aspoň pár sms. Ovšem změna nastala tento týden. Sice jsme si i nadále textovali, ale rozhodně ne nijak moc a rozhodně ne, jako minulý týden. Tedy ne jako týden před tím, NEŽ jsem s ním strávila noc.
 
RODINNÁ ROZEPŘE
Poradna
Pondělí, 28 srpen 2017
Náš pradědeček koupil a přestavěl nádhernou chalupu u jezera, kde co si pamatuju, naše rodina vždy trávila celé léto. Rodiče taky provedli hodně úprav, chata je velká a opravdu dobře vybavená a patří k ní i dost velký pozemek. Když rodiče zemřeli, připadla chata mě a mým dvěma sestrám. S manželem jsme pak obě sestry - cca před dvaceti lety - vyplatili.
 
VŠETEČNICE - OBLEČENÍ VŠEDNÍCH DNŮ
Téma
Pondělí, 28 srpen 2017
Image resultJak jsem se již minule zmínila – škola nás volá. A to už velkým fofrem! Respektive volá děti. Školní domácí úkoly, různé další aktivity, sportovní a hudební kroužky... všechno to se nevyhnutelně blíží také. A tak jako u nás doma provádíme Velký Vánoční Úklid, mám vždy naplánován i Velký Předškolní Úklid. Musím totiž fofrem využít levné a - doposud ještě stále dostupné – pracovní síly.
 
KDYBYCH TAK VĚDĚLA, KTERÉHO ....
Poradna
Pátek, 25 srpen 2017
Žila jsem si docela spokojený život (třináct let) s manželem. Ale pak ode mě loni v lednu ze dne na den odešel. Jeho odchodem se mi úplně zhroutil celý svět a i když už jsem „z nejhoršího“ venku, nežije se mi nejlépe. Chybí mi můj starý vnitřní klid, ta spokojenost, život, který jsme s mužem žili. Čtyři měsíce po jeho odchodu jsem byla už úplně na dně, váhou jsem šla o deset kilo dolů…
 
JEHO DIVNÁ REAKCE
Úkol pro vás
Středa, 23 srpen 2017
 Před dvěma lety jsem byla znásilněna. Od té doby jsem samozřejmě měla problém navázat jakýkoli bližší intimní vztah. Až doteď. Před několika měsíci jsem se seznámila s Michalem. Byl úplně skvělý – milý, hodný, chytrý, citlivý, vtipný, hezký… No, věci začaly nabírat na váze a já mu řekla o mém napadení.
 
VZDALI BYSTE SE KAFÍČKA?
Diskuze
Středa, 23 srpen 2017
Výsledek obrázku pro coffee cup pngNedávno mě zaujal článek o novináři, který se rozhodl napsat sérii článků o závislostech – a procesů vzdávání se jich. Každý měsíc proto přestal konzumovat jednu ze “zavislostí” běžného dne – cukr, alkohol, gluten, všechnu mouku, kávu i kofein celkově… A právě káva a kofein mě zaujaly. V současné době je moderní “přestat pít kávu”. A protože jsem absolutní kafe-milec (nebo kafo-milka), snažila jsem se zjistit, zda to za to opravdu stojí.
 
ZÁZRAČNÍ DROBEČCI
Nejen duše
Středa, 23 srpen 2017
Související obrázekTahle malá semínka patří mezi nejstarší plodiny na světě. Jejich domovinou je Barma, Indie, Čína a především západní Afrika. Lidé dělají velkou chybu, že si je loupu, proto se připravují o cenné složky. Sladká ořechová aromatická chuť může být kombinovaná v různých potravinách. Žádná skála před ním nezůstane celá. U nás se jím zdobí pečivo. Ano, řeč je o sezamu, dvoumilimetrovém semínku, nejstarším koření na světě, ve kterém se ukrývá velká léčivá síla.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE?
:-)))
Středa, 23 srpen 2017
Tentokrát volám do zbraně všechny, kteří se vyznají v našich "zelených kamarádech" - čímž samozřejmě nemyslím nějaké ty politické hotentoty, ale kytičky a všechno, co kolem nás roste. Odmala mám ráda květiny, v jakýchsi periodách jich mám kolem sebe plno, a příště zase jen pár. Ono je to ale spojené s tím mým touláním po světě... Teď snad na to vyzraju - nakoupím si samozavlažovací květináče a truhlíky. A to by bylo.... Ale - dnes mám pro vás pár hádanek:
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 211 - 231 z 8067
[CNW:Counter]