O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


VŠETEČNICE – VÁNOCE SE BLÍŽÍ!
Zážitky
Úterý, 05 prosinec 2017
Image resultMám moc ráda Vánoce. Tedy spíš vánoční atmosféru. Vůni cukroví, svíček, čerstvého jehličí. Vánoční písničky, vánoční pohádky, vánoční výzdobu. Každý rok se snažím tu pravou vánoční atmosféru napodobit, I když si myslím, že takový ten pocit očekávání, napětí a vzrušení končí kolem deseti, dvanácti let našeho stáří.
 
JAK USMĚRNIT NEZDÁRNÍKA?
Úkol pro vás
Pondělí, 04 prosinec 2017
 Dobrý den, potřebovala bych poradit, jak dostat svého dospělého (pětadvacetiletého) syna z bytu? Nikde nepracuje, ani korunou na nic nepřispívá, a jen pořád mně i malé dcerce nadává, vyhrožuje. Nemá tu už trvalý pobyt, ale z bytu odejít odmítá. Když jsem mu neotevřela, dělal za dveřma scénu pro sousedy.
 
ČERT KÁLÍ VŽDY NA JEDNU HROMADU
Zážitky
Pondělí, 04 prosinec 2017
Vladimír KroupaNevím, v jaké konstelaci byly hvězdy v ten jeden letošní pátek, ale muselo to být něco hodně divného. Povím vám o dvou událostech oné noci. Jedné jsem se stal přímým účastníkem, tu druhou si bohužel „vyžral“ až do dna jeden můj známý... Začnu tou, u které jsem osobně byl. Jeden kamarád se ve svých osmačtyřiceti letech rozhodl, že se (podruhé) ožení. A tak jsem byl ještě s dalšími třemi pozván na jeho rozlučku se svobodou.
 
MŇAU A HAF
Fauna a flora
Pondělí, 04 prosinec 2017
Související obrázekPorovnávat kočky a psy je jako srovnávat nesrovnatelné. Jejich odlišné povahy a pohled na člověka výborně shrnuje následující citát: Pes si myslí: krmí mě, milují mě, mazlí se se mnou, to musí být Bohové! Kočka si myslí: krmí mě, milují mě, mazlí se se mnou, to musím být Bůh!
 
LEGRACE NA PLACE - VELKÁ OSTUDA ZA PÁR ŠILINKŮ
Téma
Neděle, 03 prosinec 2017
Výsledek obrázku pro SOUDJak jsem se styděla, když jsem na dveřích rakouských supermarketů viděl česky napsané nápisy: „Češi, nekraďte, obchod je hlídán kamerou“. A nebyla to xenofobie. Bylo to hlavně v době po sametu, když se uvolnily hranice a nahrnuly se tam davy „zákazníků“ i od nás. Bohužel, všichni víme, že pár jedinců dokáže udělat ostudu i celému národu.
 
JAK VÁM DUPOU KRÁLÍCI?
Téma
Neděle, 03 prosinec 2017
Výsledek obrázku pro rabbits in australiaPovím vám jeden příběh, o to zajímavější, že je pravdivý. Když Anglie kolonizovala Austrálii, tak napadlo nudicí se kolonizátory, že si pro zábavu a svoji loveckou vášeň, dovezou dvanáct divokých králíků. To bylo roku 1788, králíci tam do té doby nežili … Výborný nápad - lovci si zastříleli, maso nebylo také špatné, prostě pohoda.
 
JAK ULOVIT TOHO SPRÁVNÉHO - KAIN NEBO ÁBEL?
Manuály
Pátek, 01 prosinec 2017
Spíš bych se měla ptát: Kaina, nebo Ábela? Roztomilého gaunera, nebo hodného účetního? Jo, to je náš věčný ženský problém... Neznám žádnou, která by (alespoň v duchu a sama sobě) nepřiznala, že jí imponuje/imponoval víc pěkný ramenatý sígr, než ten hubený hovňousek, co má sice od první třídy samý, ale nikdy ničím jiným nevynikal...
 
ČOČKOVÝ SALÁT OD FLORENTÝNY
Nejen duše
Pátek, 01 prosinec 2017
Dodnes si vzpomínám na scénu z jedenáctého dílu pořadu Možná přijde i kouzelník, kdy nafintěná Jaruš ve večerních šatech prohlásila, že si jen tak odskočila od plotny. Tak já jsem si prosím pěkně taky odskočila od plotny, jen bez těch večerních šatů...
 
HODNEJ, PODLE VZORU BLBEJ?
Úkol pro vás
Středa, 29 listopad 2017
 Kudlanko, a kamarádi, mám k vám prosbu o radu…. víc než osm let jsem byl ženatý, tři malé děti, plno práce své a ještě další mezitím. Manželka totiž měla práci těžkou – manažerka ve velkém podniku, zapřažená od vidím do nevidím, věčně někde ve světě… takže tu jakoby „ženskou“ už doma nezvládala. Proto jsem si našel navíc „práci na doma“, abych mohl být doma co nejvíc, která se pak stala i tou mou hlavní.
 
VŠETEČNICE - VÁNOČNÍ CUKROVÍ JE TADY…
Téma
Středa, 29 listopad 2017
Image resultAno, vánoční euforie je v plném proudu a útočí na nás ze všech stran. U nás je naštěstí vše – téměř - v klidu. Manžel se účastní jen pokud já něco zorganizuji a děti očekávají, že vánoční čas znamená především haldy napečeného vánočního cukroví, poslech vánočních písniček, různé vánoční kreativní aktivity a konečně napětí a překvapení z dárků.
 
JAK STARÁ A ODKUD JSOU "ČESKÁ" VEJCE?
Diskuze
Úterý, 28 listopad 2017
Výsledek obrázku pro polská vejce prodávana jako českáPřestože stále více spotřebitelů údajně preferuje při nákupech potravin české výrobky, vozí se do ČR stále více potravin ze zahraničí. Platí to mimo jiné i pro vejce, ačkoli v kvalitě, nákladech na produkci a ceně dodávek vajec do maloobchodních sítí je Česko plně konkurenceschopné v rámci celé EU.
 
JEJÍ POSTEL JE PRŮCHOĎÁK?
Úkol pro vás
Úterý, 28 listopad 2017
 Tak nějak jsem v šoku. Nejsem žádná pruderní puťka, ale teď si najednou vůbec nevím rady. Starší dcera studovala necelý rok na VŠ v zahraničí a nedávno se vrátila zpět. No a já jsem náhodou vyslechla, jak vypráví mladší sestře své nové zkušenosti a zážitky. Což by bylo zcela v pořádku, kdyby to nebyly především zážitky sexuální.
 
JAK PAN TOMÁŠ ORTEL O PTÁKA PŘIŠEL
Diskuze
Pondělí, 27 listopad 2017
Ne teda, že bych na to koukal. To by bylo na mý síly. Stačilo, že mi ráno rádio řeklo, že Zlatýho Slavíka opět vyhrála staletíma ověřená sestava. Kdo taky jinej, žejo. Jistě podle zásady: "Vítězná sestava se nemění". I kdyby mi to rádio neřeklo, věděl bych to taky. Jen mi přišlo divný, že rádio, oproti jinejm letum, mlčelo o dalších místech v pořadí.
 
ZEMANOVA CESTA
Téma
Pondělí, 27 listopad 2017
Premiérka Mayová vystoupila opět ostře proti Rusku a jeho údajnému ovlivňování voleb v západních zemích. Je viděl obrovský strach z propíchnutí informační bubliny, kterou vytvořily vládnoucí elity na celém Západě. Tento strach je spíše hypotetický, skutečné informace o aktivitách Ruska nejsou dokázané, spíše se operuje s možnostmi, které dnešní informační technika umožňuje.
 
ZAŠLÁ SLÁVA - ŽENA V SEDLE
Tady a tam
Neděle, 26 listopad 2017

Norma

Dnešní vypravování bude patřit k příběhům, které jsou svědectvím o lidské píli, vytrvalosti a pokoře. Ve své době hrdinové z příběhů Zašlé slávy vynikali svojí houževnatostí a je dobré si je připomenout s respektem k jejich nezdolnému entusiasmu a odvaze čelit nepřízni osudu. Velká pardubická steeplechace je nejstarší a nejtěžší překážkový závod v Evropě. Jeho historie sahá do konce 19. století. V jeho dlouhé historii vyhrála závod pouze jedenkrát žena.
 
ČERVENÁ ŘEPA
Nejen duše
Neděle, 26 listopad 2017

O červené řepě toho bylo napsáno již spoustu, protože ve své tvrdé dužnině ukrývá množství vitamínů a minerálů a je známá přílohová zelenina. Ovšem – nemusíme ji jíst jen naloženou na kyselo… Čerstvou stačí přistrouhat k trošce mrkve, rukoly, cherry rajčátkům a hrsti oliv. Hotový salát pak zakápnout limetovou šťávou, dozdobit petrželovou natí a slunečnicovými semínky.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - PAN UČITEL A RŮŽENKA
U nás doma
Neděle, 26 listopad 2017
Tak jsem brzy ráno v půl deváté konečně vylezla ven, pevně rozhodnutá, že dnes to bude opravdu velká ranní procházka. A vydala jsem se tedy opačným směrem než obvykle - tedy ne jen obejít blok, sebrat a odložit Kayovy hovínka, počkat, dokud z něj nevykape poslední čůrání - a namířila si to kolem Billy někam dozadu. Asi po dvaceti minutách jsme potkali krásnou slečnu v nádherném, jednoznačně na míru šitém kabátku.
 
KOLIK STOJÍ BLECHA
Zážitky
Čtvrtek, 23 listopad 2017
Výsledek obrázku pro POŠTÍPANÁ OD BLECHVAROVÁNÍ: V pruběhu čtení se u vás může vyskytnou nutkavá potřeba se podrbat. Jsem čistotná. Myslím. Alespoň podle obecných měřítek. Sprcha je moje kamarádka. Ovoce a zeleninu drhnu kartáčkem. Syrové vejce bych do úst nevzala. V tramvaji se přidržuji malíčkem, který následně dezinfikuji. Nádobí myji ihned po použití a v tekoucí vodě. (Již brzo v myčce, panebože!) Mám krátkosrstého psa, protože chlupatý se mi zdají tak trošku... schmuzig.
 
KDYŽ DO FIRMY ZABLOUDÍ "ÍTÝ" (AJŤÁK)
Diskuze
Čtvrtek, 23 listopad 2017
Související obrázekPracuji v nevelké firmě v městečku mezi horami. Někde uprostřed Moravského Slovácka. Je tady krásně. Lidi tady chodí pravidelně v nedělu do kostela, takovým exotickým hrátkám, jako jsou krojované hody, taky ještě neodzvonilo, a světe div se, i děti a mládež se nastrojí do krojů. Prostě jiný kraj jiný mrav a rozhodně – nic proti.
 
ZAJÍMAVOSTI VESMÍRNÉ A NESMÍRNÉ
Zážitky
Středa, 22 listopad 2017
Vesmír je záhada sama o sobě. Bílá hmota, černá hmota, temná energie, trpaslíci a díry, to všechno nás obklopuje a člověk si ani neuvědomuje, co se tam děje a co je všechno možné... Našla jsem pár zajímavých bodů, které by se vám snad mohly líbit. I když každý normální člověk ví o vesmíru hodně, přesto doufám, že najdete něco, co jste ještě nevěděli…
 
STŘÍLEJTE, JE JEDNO NA KOHO...
Téma
Středa, 22 listopad 2017

„Střílejte. Je jedno na koho. Je potřeba to urychlit,“ nařídili nám. „Každý začal střílet, dvě nebo tři rány za sebou. Trvalo to patnáct dvacet minut. Neměli jsme na výběr. Bylo nám nakázáno střílet bez rozdílu jak na policisty, tak na demonstranty,“ vypověděl jeden z ostřelovačů na italské televizi Canale 5, která patří do impéria založeného a spoluvlastněného Silviem Berlusconim. V roce 2014 v Kyjevě na Ukrajině zemřelo 80 lidí.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 211 - 231 z 8207
[CNW:Counter]