O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


VLASY, TA NÁDHERNÁ HŘÍVA
Zážitky
Středa, 03 červenec 2019
Už v dobách, kdy mou příslušnost k rodu ženskému nejviditelněji dokazovala přípona "–ová", kdy o dvořících se mi chlapcích jsem mohla jen snít, bylo mou touhou mít nádherné kadeře. Hustou, lesklou, mámivě vonící hřívu, kterou bych jen nonšalantně pohazovala kolem svého svůdného obličeje, vlasy dlouhé nejlépe do pasu, a pokud možno té nejmódnější barvy.
 
MÁMA JE FAJN, ALE ...
Úkol pro vás
Středa, 03 červenec 2019
Moje matka byla dlouhou dobu rozvedená, a před třemi léty se podruhé vdala za velice úspěšného Angličana. Takže když řeknu, že hraje golf, chodí s přítelkyněmi na obědy a do salónu se svými pejsky, popíšu její den celkem přesně. Jsme spolu sice v pravidelném kontaktu, jednou týdně telefon, dvakrát do roka návštěva.
 
JE TI TEPLO, NASTĚNKO? (VEDRO, ŠÍLENÝ VEDRO, DĚDEČKU...)
Diskuze
Úterý, 02 červenec 2019

Zprávy o extrémech počasí se objevují stále častěji – a my jsme si na ně do určité míry zvykli. Po řadě posledních tropických dní jsme se těšili na mírné ochlazení, k němuž teď mělo dojít. Jak ale ukazuje  předpověď meteorologů, bez tropů dlouho nezůstaneme…

 
PESTO - UNIVERZÁLNÍ RECEPT
Nejen duše
Úterý, 02 červenec 2019
http://obrazky.kudlanka.cz/floflo.jpgPESTO coby terminus technicus patří do letního vaření, neboť nezapře svůj jižanský původ ve slunné Itálii. Ač ze všech pest zcela jednoznačně vyniká a vede pesto bazalkové, pro prázdninovou kuchyni mají smysl i mnohá další pesta. Hned vysvětlím proč. Když se doma nebo v dočasné letní kuchyni nachází hotové pesto, jeho použití přináší tyto klady a výhody:
 
KAMARÁD HODNĚ RÁD
Úkol pro vás
Úterý, 02 červenec 2019
Milí neznámí kamarádi a kamarádky. Ráda bych se vás zeptala na radu, ale už dopředu vás prosím, abyste mne neodsuzovali a rovnou mi nepsali, jak jsem hloupá. Mám velmi dobrého „kamaráda“, máme se moc rádi, alespoň já ho mám moc ráda. Známe se už víc jak 5 let. V čem je problém? Totiž on bohužel pořád chce zůstat jen kamarádství, zatímco já jsem s ním, protože ho miluji.
 
POSLANCEM OD KOLÉBKY DO PENZE
Diskuze
Pondělí, 01 červenec 2019
Jak korunní princ - narozen a předurčen. Takhle to má nejdéle sloužící poslanec v historii naší republiky. Syn českého disidenta Václava Bendy, který po neúspěšných studiích je úspěšně zaměstnán coby poslanec. Od školy do teď. Do politiky jako do „zaměstnání na plný úvazek“ vstoupil už během studií, ve svých jedenadvaceti, kdy byl jmenován do Koordinačního stávkového výboru studentů. V roce 1990 spoluzakládal Křesťanskou demokratickou stranu (KDS), předsedou byl jeho tatínek.
 
"ON TO PROSTĚ VÍ NEJLÍP"
Úkol pro vás
Pátek, 28 červen 2019
S manželem jsme už v důchodu, a jsem vždy rádi, když za námi přijedou na návštěvu děti. Dcera je doktorka, jeden syn psycholog, druhý podniká. Takže jak vidíte, jako rodiče máme být vcelku na co pyšní. Problém ale je, že právě syn, co je psycholog, má tendenci každého analyzovat, rozebírat a hlavně všem radit…(nemoc z povolání :-)) )
 
PECUNIA NON OLET
Diskuze
Čtvrtek, 27 červen 2019
Detektivové Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) prověřují externí smlouvy, za které Středočeský kraj vyplatil externím pracovníkům celkem pět milionů korun. Pro dokumenty si policisté v úterý přišli na úřad hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové ve Zborovské ulici v Praze. Zasahují také ve Středočeské vědecké knihovně Kladno.
 
RADOSTNÁ, ALE NE PRO MNĚ
Úkol pro vás
Středa, 26 červen 2019
Jsem členem cyklistického oddílu a máme celkem velkou partu. Pořádáme pravidelné vyjížďky, i několikadenní. Už pár let s námi občas jezdí i “Zdenka”. O Zdence se všeobecně ví, že je holka “radostná”. Co já vím, tak pár kluků z naší party zcela jistě vystřídala. Někdy to bylo jen krátkodobé, někdy na sezónu. Nedávno jsem se se Zdenkou dal do řeči, a párkrát i souhlasila jít se mnou na večeři či do kina.
 
JÁ, MOJE MÁMA A VIRTUÁLNÍ SVĚT
Zážitky
Úterý, 25 červen 2019

Jitka GotterováS mojí mámou to bylo vždycky těžké. S tátou se rozvedla, když jsem byla ještě malá holka a její další tři partneři vzali nohy na ramena sotva si stihli vybalit. Ale jo, proč to nepřiznat. Utekli. Všichni. Však mě už taky kolikrát napadlo sbalit si těch pár švestek a jednou pro vždy zavřít dveře zvenčí. Jenže tady je malý brácha, kterému jsou dva roky, a já vím, že ho tu s ní nechat nemůžu. S ní a s těmi jejími záchvaty vzteku a vymyšleným světem.

 
STARÉ, ALE DOBRÉ
:-)))
Úterý, 25 červen 2019
Nemocnice. Nemusí být ani na kraji města. Pokoj, v pokoji postel. Přítomni: pacient a sestřička. V posteli ... No, asi takhle: "Sestřičko, prosím, polibte mne..." "Ale ne, pane Novák, nemůžu!!!" "Sestřičko, moc vás prosím, udělejte to..."
 
BUĎ VŮLE MÁ!
Úkol pro vás
Úterý, 25 červen 2019
Jsem hrdá majitelka malé cukrárny. Nejsem nijak nábožensky založená, a zastávám názor, že každý ať se stará o sebe, a jak ty mě, tak já tobě. Nikoho nesoudím, a když se někomu něco líbí, ať si každý dělá, co chce a jak chce, když to jiného nijak neohrožuje a neubližuje. Ale teď k mému problému – je to můj dlouholetý zákazník, kněz z blízkého kostela.
 
DEMONSTRACE NA POZADÍ CELOEVROPSKÉHO BOJE
Téma
Pondělí, 24 červen 2019
Odpor k Babišovi vstoupil do druhé fáze. První byla aktivizace přímých odpůrců, ať už politických stran nebo různých organizací. Druhá fáze je masová nespokojenost. To se změnilo poslední kauzou. Babiš je v nepřízni univerzalistů (univerzalismus – snaha obsáhnout všechno).
 
LÉTAT ČI NELÉTAT?
Fauna a flora
Pondělí, 24 červen 2019
Eva HauserováPrávě svádím urputný vnitřní boj: mám úplně přestat létat letadlem, jak to dokáží dodržovat mí radikálnější ekologičtí přátelé? Jsem na tom jako onen kuřák z anekdoty, který zanechává kouření třicetkrát denně... Popravdě zase tak moc často nelétám, ale naposledy jsem byla letos v lednu na Zanzibaru, a kdybych neměla ekologické zábrany (uhlíková stopa a klima), pomalu bych si na příští zimu začínala plánovat další dovolenou u nějakého tropického moře.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - KLÍŠTĚ, TŘEŠNĚ, CHUTĚ
U nás doma
Pondělí, 24 červen 2019
Zamilovala jsem se. No, vlastně ne tak moc, ale trošku joooo. Do svého pejska. Protože se ke mně chová tak, jak v životě nikdo. Má mne rád bez sebemenších výhrad, líbím se mu, ať vypadám jakkoliv, je mi vděčný za mou přítomnost a  - a občas mi něco předá... Ano, tentokrát mi předal klíště!!! Tedy, já ho vždy po příchodu z venku probírám, pročesávám... A hup, ta mrcha, co ji svým nezájmem (díky chemii) odpudil Kayouk, se zahryzla do mne!
 
DALŠÍ DEMONSTRACE? BUDE!
Téma
Pondělí, 24 červen 2019

Lidé s transparenty přicestovali vlakem na pražské Hlavní nádraží.Do Prahy se v neděli odpoledne sjeli lidé z celého Česka na protest za nezávislost justice a proti premiérovi Andreji Babišovi (ANO). Podle organizátorů bylo na Letné jen o něco méně lidí, než v roce 1989. Policie odhadla počet demonstrantů na 200 000, podle údajů mobilního operátora to bylo 258 000 lidí.

 
LOVE YOU ALL
Próza a poezie
Neděle, 23 červen 2019
Říkáte si doma "miláčku"? Já tím vždycky strašně pohrdala a dávala jsem to patřičně najevo, takže mi tak nikdy nikdo neříkal. Přišlo mi to trapný, zprofanovaný a k uzoufání neoriginální. Takový nějaký upatlaný prostě. Jak bych jí tak nejlíp říkal? No tak co třeba stejně, jako tý minulý. Žejo.
 
VZALI MĚ, VZALI!!!
:-)))
Neděle, 23 červen 2019
Image result for přijímací zkouškaNevím, asi je to jen milý spam, ale současně je to velmi vtipné. Jeden mládenec se chtěl stát zaměstnancem společnosti Google. Mimo jiné mu byly předloženy otázky k zodpovězení. Jeho velmi vtipné odpovědi mu sice nepřinesly žádné body ze zkoušky, ale i přesto byl do firmy Google přijat. Ano, někdy stačí mít "za kloboukem"...
 
V NEDĚLI V PODVEČER NA LETNÉ
Téma
Čtvrtek, 20 červen 2019
Image result for DEMONSTRACE PNG
Praha se připravuje na demonstraci: technické služby, policie, dopravní podnik, pražští záchranáři… Pokud vydrží horké počasí, zajistí cisterny s pitnou vodou. Policii zase dohlédne na dopravu. Dopravní podnik posílí linku metra trasy A na Hradčanskou.
 
MERUŇKOVÝ KOLÁČ S KEFÍREM
Nejen duše
Čtvrtek, 20 červen 2019
Ahoj kamarádky a kamarádi, je doba meruněk, třešní, jahod... A já bych vám chtěla nabídnout velmi jednoduchý a velmi dobrý koláč. Tenhle je přímo nezkazitelný, zvládne ho i ten největší ňouma z "Prostřeno". Dá se upéci z čerstvého i kompotovaného ovoce a vždy bude fajn. Jen nemám ponětí, jak dlouho vydrží. Protože nám vždy sotva do vychladnutí...
 
NA SAMOTĚ U LESA?
Úkol pro vás
Čtvrtek, 20 červen 2019
Dobrý den, chtěla bych se poradit s jedním problémem. Já i manžel jsme praví Pražáci, zvyklí na město a městský život. Do nedávna jsme bydleli i pracovali v Praze. Já účetní v jedné střední firmě, on jako vedoucí ve velkém skladu. Práce obou dvou byla dost monotonní a dost náročná. Na nějaké koníčky nám už nezbývalo.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 22 - 42 z 8880
[CNW:Counter]