O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


ZMĚNA ČASU - UŽ JSTE SI ZVYKLI?
Téma
Čtvrtek, 31 říjen 2019
Co je lidstvo lidstvem, bylo normální, že se rytmus bdění a spánku řídil východem a západem sluncem. V zimě se chodilo spát dřív než v létě, v létě se vstávalo dřív než v zimě. To všechno narušila až elektrifikace zhruba před sto lety. Střídání času odpovídá biologické povaze člověka, není na něm nic nenormálního, jen tak z povzdálí supluje naší evoluční přirozenost.
 
"BIO" PESTICIDY?
Téma
Čtvrtek, 31 říjen 2019
Výsledek obrázku pro CITRONY pngJak poznáme, že se blíží Vánoce? Jasným signálem jsou čokoládové figurky v obchodech a televizní reklamy. V redakce dTestu na jejich příchod upozorňují častější dotazy na bezpečnost citrónové kůry. Obvykle tazatele zajímá, zda k pečení používat bio citróny a zda někdo hlídá pesticidy v kandované citrusové kůře. Proto se letos rozhodli na tyto dotazy odpovědět samostatným testem. Laboratorní výsledky pak překvapily i je samotné...
 
ČÍMPAK ASI TO DÍTĚ JEDNOU BUDE?
Diskuze
Středa, 30 říjen 2019
Výsledek obrázku pro transgenderZačalo to za prezidenta Obamy, když vydal příkaz, zřídit na všech školách navíc i záchody pro trans-gender děti. Ale ne všude bylo toto nařízení uposlechnuto - republikánskými státy bylo ignorováno a nepomohly ani hrozby odejmutí federálního financování. Však to také bylo jedno z mnoha nařízení, které Trump okamžitě po nástupu do funkce zrušil. I tak však trans-genderová mánie pokračuje plným proudem, a snaží se být předvojem demokratů v příštích volbách.
 
CHLAP NA DRAKA ...
Úkol pro vás
Středa, 30 říjen 2019
Moje 40letá dcera a já jsme obě vdovy. Já už jsem v důchodu, a dcera teď i s dětmi bydlí v mém domku. Dcera pracuje jako účetní, většinou z domova. Tím, že bydlíme spolu, je to pro nás obě finančně výhodnější, navíc jsem ráda, že mám dceru a svoje tři vnoučata u sebe. Vycházíme spolu fantasticky, až na jednu věc. Dcera má přítele. Já ho nesnáším. Je už dlouho nezaměstnaný, má celkem čtyři děti ze svých bývalých vztahů.
 
NEUMÍ TO SE PSEM, JÁ ZASE S NÍM
Úkol pro vás
Neděle, 27 říjen 2019
S přítelem jsem spolu už tři roky, máme společný byt a nedávno jsme z útulku adoptovali rozkošné štěňátko, podvraťáčka "Daisy". Daisy měla být hlavně pejsek mého přítele, protože já mám dost časově náročnou práci a navíc jsem si do našeho vztahu už přinesla kočku. Já jsem kočičí člověk, on zas miluje psy.
 
CVIČENÍ NA "ÚDRŽBU OBLIČEJE"
Téma
Neděle, 27 říjen 2019
Pravidelným cvičením zpevňujeme postavu. Proč tedy tento luxus nedopřát i svému obličeji? Je to stejné, jako když cvičíte břišní svaly, aby vám bříško neklesalo gravitací ke kolenům… Bezbolestný lifting proti vráskám - a bez vydání jediné koruny - a ještě s minimální námahou. Je to tak jednoduché… Stačí když si to párkrát projedete podle návodu, a pak už - třebas při sledování televizní detektivky – si to můžete v pohodě domova opakovat.
 
ONI DOBUDOU VŠE!!!
Zážitky
Neděle, 27 říjen 2019
Lidstvu se již podařilo dobýt Měsíc a pomalu se chystá na Mars. Nicméně Rusko má mnohem ambicioznější plán, kterým není nic jiného, než přistání na Slunci. Kvůli vysokým teplotám, které na Slunci panují, jsou vědci po celém světě toho názoru, že postavit vesmírnou loď, která by zde dokázala přistát, je zhola nemožné. To samé se dá říct i o ochranném skafandru, který by před těmito teplotami ochránil lidskou posádku.
 
PO TŘICÍTCE BY SE NAROZENINY ASI NEMĚLY SLAVIT...
Zážitky
Sobota, 26 říjen 2019
Vzpomínám si na svou maminku milovanou, která, když jsem ji pak (už coby dávno dospělá a bohužel i bez ní) hodnotila, byla velice převelice svérázná dáma. Byla krásná a vydrželo jí to hodně dlouho. Asi 170, štíhlá s ženskými tvary, měla nádherné dlouhé nohy a přepychové mírně vlnité husté vlasy. Byla nesmírně podobná herečce Ritě Hayworth, ale co jí to bylo platné, když žila v tak špatné době...
 
TROCHU VESELÍ DO ŽIVOTA
:-)))
Pátek, 25 říjen 2019
Víte, jak se žije s reklamou? Tak pokud ne, čtěte: Budí mě ten nový mobil od Vodafonu za 7Kč. Je to tedy v mých rukou, jestli vstanu, nebo ne. Rozhoduji se pro tu první možnost, takže po vykonání potřeby na tak čistém záchodě, že by se z něj dalo jíst, protože je umytý Domestosem, díky němuž miliony bakterií zemřely, se ocitám v koupelně. Tam nemám strach o své zuby, neboť používám Colgate - kartáček zubařů. Snídám samozřejmě sušenky BeBe, aby mi nechyběla energie, k tomu popíjím Granko, neboť ráno dělá den a nakonec si nezapomenu vzít svůj Actimel, jinak budu mít oslabenou obranyschopnost.
 
FRANTO, JAKÝ VLOŽKY POUŽÍVÁŠ?
Téma
Pátek, 25 říjen 2019
Výsledek obrázku pro always with feminine symbolNo, není to vtip … Prostě transgender spoluobčané se rozhodli, že jsou vlastně šikanováni tím, že by si v případě potřeby měli kupovat něco, co je prý jen pro ženské, když oni se cítí být mužem, ale bohužel, zatím jaksi fyzicky fungují jako ženy. A proč tedy by se to mělo třebas profláknout, když si je budou kupovat? Proč by na ně měli lidé koukat „divně“?  Je to neuvěřitelné, neuvěřitelné, neuvěřitelné, ale je to tak...
 
ZAČNU ZNOVU A ZVLÁDNU TO!
Úkol pro vás
Čtvrtek, 24 říjen 2019
Já si vám dnes nebudu psát o radu, to jsem chtěla před rokem, ale nakonec jsem to nějak zvládla. Chci jen těm, které se ocitnou v podobné situaci, jako já třetího října před rokem, kdy jsem se od manžela dost nečekaně a brutálně dozvěděla, že už se mnou nechce žít, že se chce rozvést, dát naději do života... Víte, byli jsme 26 let manželé a dva a půl roku předtím jsme spolu chodili. Byl moje první a jediná láska a bez něj jsem si svůj život vůbec nedovedla představit.
 
SMUTNÁ PADESÁTKA DOLLY
Téma
Čtvrtek, 24 říjen 2019
Tak jsem se právě dočetla, že slavná Češka Dolly Buster je čerstvá padesátka... Myslela jsem, že je starší… Nojo, to jsem celá já, spletla jsem si ji s jinou slavnou kozatkou, s Dolly Parton, americkou country zpěvačkou. A ještě byla jiná slavná Dolly, vzpomínáte? Ta klonovaná ovečka, která získala své jméno právě podle té zpěvandulky. Skupina vědců ve skotském Roslinově institutu ji totiž stvořila z buňky mléčné žlázy, a nikdo si prý nedokázal vybavit působivější prsa, než jaká měla Dolly Parton. 
 
NÁDHERNÉ PADESÁTKY
Diskuze
Čtvrtek, 24 říjen 2019
Dnes je Kudlanka věnovaná oslavě dospělé ženy; ano, osobně si myslím, že teprve ženská kolem padesátky už stoprocentně ví, "co a jak". Hodně toho už zažila a teď se konečně může (pokud to zvládne) odpoutat od věčného "musím teď tohle, pak ještě tohle, nesmím zapomenout tamto a potom.. atd. atd." V tomhle věku je dokonalá, sebejistá, a pokud sebere patřičnou odvahu, může si začít nádherně užívat...
 
ŘÍTÍM SE ASI DO TRAPASU
Úkol pro vás
Středa, 23 říjen 2019
Je mi pětačtyřicet a jsem už šest let sťastně let rozvedený. Jsem celkem dobře zajištěn, mám zaměstnání které mám rád, a mužů říct, že jsem se životem teď spokojený. Ale – u nás v práci mám kolegyni, velmi chytrou, pracovitou, ve své práci velmi úspěšnou. Známe se relativně dobře, i když pracujeme každý v jiném oddělení. Párkrát jsem ji pozval na kafe, na víno, ale vždy to bylo jak se říká “ve vší počestnosti”.
 
JAK JSTE NA TOM? NEJSTE UŽ NA ODPIS?
Úkol pro vás
Středa, 23 říjen 2019
Moji drazí, objevila jsem na internetu test, podle kterého jsem asi tak deset let už po smrti... No, fakt, nedělám si legraci... Je totiž takový "jednoduchý" cvik, který byste měli zvládnout. Pokud se vám to povede, ok, máte naději, že ještě nějakou dobu se budete moci zdravě rozčilovat nad politikou, ekologií klima... hernajs, jak to slovo dál pokračuje? Klimatizací? Klimakteriem? Ne, to rozhodně Gréta neměla na mysli... ó ano, klimatem, na to druhé má ona ještě nějakou dobu čas... Prostě a jednoduše, musíte si jen sednout a vstát. Tedy, pokusit se sednout, a pokusit se vstát. A to tímhle způsobem:
 
ARGUMENTY PROTI GENDEROVÉ TEORII CHYBÍ - 2.
Diskuze
Středa, 23 říjen 2019
Tak, a jsme zpátky u “jeslí”. Jejich součástí ale není jenom hlídání dětí pro rodiče, kteří to potřebují, ale také Plán výchovy a péče. Ten na rozdíl od dětských skupin nabral zajímavý směr, o kterém ale ani rodiče, svěřující děti jeslím, nic netuší a který se dětských skupin zatím netýká. Veřejnost a odborníci se pak diví, jak prudce ve světě narůstá procento dětí, které si už nejsou jisté svou identitou – tedy neví, jestli jsou chlapečci nebo holčičky. U nás se s tím zatím nesetkáváme nijak často, a tak nad tím lidé jen mávají rukou a myslí si, že nás se to ještě netýká.
 
ARGUMENTY PROTI GENDEROVÉ TEORII CHYBÍ - 1.
Diskuze
Úterý, 22 říjen 2019
Ministryně Maláčová dala do návrhu zákona o dětských skupinách název "jesle", a ty už mají i genderově zaměřené návody. Což vyvolalo diskusi o genderové teorii vůbec. Připadá mi, že argumenty proti genderové teorii, které používají liberálové (Klaus a Okamura) jsou dost ploché na to, aby přesvědčily veřejnost, hlavně mladé lidi, že genderová teorie a potažmo všechny teorie, snažící se vytvořit univerzálního člověka bez rozlišení, jsou špatné. (Hračky už nesmějí být jen pro kluky či jen pro dívky a při hrách nemají být děti rozdělovány podle pohlaví, dokonce ani věku, protože to prý vede k vytváření hranic mezi dětmi tam, kde prý přirozeně nejsou.)
 
NEPOVEDENÁ REKLAMA
:-)))
Úterý, 22 říjen 2019
Smile Dog GIF - Smile Dog Cute GIFsDocela by mne zajímalo, co na to obě firmy, kterých se to týká... Reklama, kterou se "povedlo" zveřejnit (jisté firmě, co má vkládání reklam do webů na starosti), bude nejspíš velmi úspěšná. Vždyť se jedná o jeden z  populárních způsobů, jak vydělávat peníze pomocí webových stránek - tedy, že pokaždé, když na uvedenou reklamu na webu někdo klikne, dostane za to její majitel finanční odměnu – jak velká bude, záleží na odvětví, v němž se firma pohybuje. Ovšem velice pochybuji, že by firma, která prodává oblečení, inzerovala podobný "materiál"... 
 
SMUTNÁ CENA DARWINOVA 2018
Téma
Úterý, 22 říjen 2019
U většiny ocenění nám poněkud cynický výklad a popis usnadňuje geografická vzdálenost, ale následující příspěvek k Darwinovým cenám však tuto lehkost nemá. Jedná se totiž o příběh s tragickým koncem, který se odehrál v červnu minulého roku v našich luzích.
 
KDYŽ HOUBY, TAK SVÍTÍCÍ …
Diskuze
Pondělí, 21 říjen 2019
Výsledek obrázku pro houbaři, houbyTak jsem si nedávno přečetla článek o tom, jak Němci kontrolují, kolik jedovatého cesia je v jejich houbách. Třiatřicet let po havárii v jaderné elektrárně Černobyl obsahují totiž bavorské houby stále ještě velké množství radioaktivního cesia. Informoval o tom Spolkový úřad pro ochranu před zářením (BfS). Jednou z nejpostiženějších oblastí je prý bavorská strana Šumavy…
 
JAK VYŘÍDIT OPERÁTORA VE TŘICETI VTEŘINÁCH
Zážitky
Pondělí, 21 říjen 2019
“Dobrý den, tady je Miloš Kadeřávek ze společnosti Česká pojišťovna. Mluvím s paní XY?” (sebevědomě) Já: “Dobrý den. Ano. Jak vám mohu pomoci?” “No, já jsem chtěl spíš pomoci vám.” (nejistě) Já: "Aha, tak děkuju. Ale já jsem v pohodě. S čím mi chcete pomoci?” “No, s vašimi pojistkami.” Já: "Aha, ale my svítíme. Pojistky jsou asi v pořádku, zdá se."
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 22 - 42 z 9071
[CNW:Counter]