O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


VÝPOVĚĎ JEDNÉ CHYTRÉ HOLKY
Téma
Neděle, 22 duben 2018
Každý z nás touží po velké lásce. Věkem se sice názory i nároky na intenzitu mění, ale pořád jsou pro nás vztahy jedním z nejdůležitějších faktorů pro spokojený a naplněný život. Když se k tomu přidá plná peněženka a vydařené děti, jsme na vrcholu blaha. O zdraví nemluvím. Ale co s tím, když se něco pokazí?
 
HUMOR ZVANÝ ČERNÝ...
:-)))
Čtvrtek, 19 duben 2018
Výsledek obrázku pro horror joker pngJde starší muž lesem, když uvidí na cucky rozstříleného chlápka. No nic, pokračuje v procházce a opodál z potoka vyčnívá utopená žena. Po pár metrech najde roztrhaného chlapce, a u cesty plačící děvčátko. "Co se ti stalo, holčičko?" ptá se soucitným hlasem chlápek. "Tatínka mi zastřelil myslivec, maminka se utopila, když se šla napít, bratra mi roztrhal medvěd..." škytá holčička.
 
AUTOSTOPAŘI?
Úkol pro vás
Čtvrtek, 19 duben 2018
 Potřebuju poradit od někoho nezávislého ohledně autostopu. Jedná se o to, že manžel chronicky rád bere stopaře. Bydlíme kousek za Prahou, a hodně lidí stále místo čekání na vlak popojede autobusem, a pak přejde na stop. No a manžel tvrdí, že jednak lidem pomáhá, a druhak i on má zpříjemněnou cestu.
 
NEŠIKOVNÝ CTITEL?
Úkol pro vás
Středa, 18 duben 2018
 Mám takový veselý – (snad) problémek. Je mi 42 let, pravidelně cvičím, udržuju se, chodím ke kadeřnici, snažím se dohánět ujíždějící vlak, a řekla bych, že mi to ještě v rámci možností celkem jde. Pracuju v celkem velké firmě, máme tu IT oddělení a právě s jedním IT kolegou mám ten problém… Tzn., nevidíme se denně, jen když se něco přímo v naší kanceláři stane, tak někdy přijde on.
 
REAGUJETE SPRÁVNĚ?
Téma
Středa, 18 duben 2018
Výsledek obrázku pro jestřáb origami PNGVětšina lidí zná staré pravidlo – napřed se nadechni, počítej do desíti, teprve pak nějak reaguj. Jenže většina lidí to ale nevydrží, a začne to “řešit” okamžitě. Z pusy vylítne všechno a hned, byť by to dotyčný tak nemyslel, ruce a nohy zareagují okamžitě a často i bez rozmyslu. Nedávno jsem slyšela vyprávět velice zajímavý příběh. Třeba jste ho už někde slyšeli…
 
KUŘECÍ JÁTRA PODLE FLORENTÝNY
Nejen duše
Středa, 18 duben 2018
Při psaní dnešního článku jsem si dost živě vybavila příhodu, kterou mi kdysi dopřál můj drahý muž. To bylo tehdy, když jsme si spolu odskočili oslavit nějaké hodně kulaté výročí svatby do Paříže. Než se mi podařilo na víkend zabezpečit děti, domácnost i zvířata, přilítla jsem na letiště dost hladová a dost na poslední chvíli.
 
VĚŘÍTE NA POVĚRY? – „POVĚSTNÁ 13“
Téma
Úterý, 17 duben 2018
Jak jsem uvedl, z doby, kdy jsem válčil jako novinář, mám pár vzpomínek, na které nezapomenu. Myslím na naše nepodložené pověry. Říkáme si, že pověry jsou blbost, ale stejně nás více méně ovládají. Hranice mezi pověrou a fobií na pověry, je tenká a člověk může docela snadno skončit i u psychiatra.
 
ZÁKAZ PITÍ ALKOHOLU NA ULICÍCH
Téma
Úterý, 17 duben 2018
Související obrázekObecně platí, že alkohol se v Praze nesmí pít u zastávek MHD, na autobusových a vlakových nádražích, na vltavských ostrovech, v mnoha parcích, vnitroblocích domů, v blízkosti dětských hřišť anebo u obchodních center. Podle návrhu, který předložila radnice, by měl zákaz nově platit na Malostranském, Anenském, Dražickém, Maltézském a Velkopřevorském náměstí či v Nerudově, Karmelitské, Mostecké, Rámové a Bílkově ulici. Později přibyly ještě tři ulice u Betlémského náměstí - Náprstkova, Karolíny Světlé a Anenská.
 
PRO DOBROTU - POZDĚ DO PRÁCE
Úkol pro vás
Úterý, 17 duben 2018
 Dobrý den, potřebuju poradit jak se sousedem…Jsem doma s dcerkou na mateřské a mám souseda, který je vdovec a stará se sám o dvojčata. Moje dcerka chodí do stejné školky jako jeho dvojčata. Bylo mi jich všech líto a slovo dalo slovo a já jsem se nabídla, že mu pomůžu s braním holek do školky, když mám stejně stejnou cestu.
 
NAKUPUJTE U ODBORNÍKŮ
Zážitky
Pondělí, 16 duben 2018
Tak jsem se definitivně rozhodl, že už s tím starým haj*zlem po dvaceti letech nechci mít nic společnýho! Zase začal protékat napouštěcí ventil, už asi po třetí měněnej, taky se přidal i vypouštěcí ventil ... a vůbec! Konec! V OBI jsem si z vystavenejch vybral krásnej, lesklej, chytrej, voňavej, jak Donaldovy rakety (to bude posezeníčko, mňam.
 
O DEPRESI A JARNÍ NADĚJI ...
Téma
Pondělí, 16 duben 2018
Obvykle přichází jarní deprese po dlouhé zimě z nedostatku vitamínů. Avšak v současném jaru mohou vyvolat depresi spíše neustávající špatné zprávy. Jen za posledních 7 dnů … Zemřel Juraj Herz – kultovní film Spalovač mrtvol jsem viděla snad 5x, Petrolejové lampy a Habermannův mlýn jsou vždy silný zážitek, zemřel Miloš Forman – poděkování patří televizi za nasazení jeho filmů.
 
ZÁKEŘNÁ ZBRAŇ - JED 4.
Téma
Pondělí, 16 duben 2018
Výsledek obrázku pro jedyNic netrvá věčně, a tak i v tomto oboru přichází nová doba. Respektive - nová doba, nové jedy. Každá doba má „svoje“. Například osmnácté století je ve znamení arzeniku. Arzenik se stává běžně dostupný ve formě jedu na krysy. A tak tehdejší kriminalistická praxe přímo volala po jednoznačné metodě, jak detekovat arzen v těle oběti.
 
BACHA NA ŽÁBY!!!
Diskuze
Neděle, 15 duben 2018
Ještě nedávno jsem měla na nohou běžky, uplynulo pár dní a je to na triko a na kraťasy. Krásné mne počasí inspirovalo k tomu, vyrazit do lesa a zjistit, co všechno už kvete. A kvete všechno, a naráz. Jsou pryč už sněženky a talovíny, nastoupily bledule, ladoňky a dymnivky. Modrou barvou až do fialova se chlubí podléšky s fialkami, které ostatním kytkám konkurují vůní, která se rozlévá po celém lese.
 
POTKAL POTKAN POTKANA - V ČECHÁCH
Diskuze
Neděle, 15 duben 2018
Výsledek obrázku pro potkan pngVětšina lidí od sebe krysu a potkana nerozezná. Potkan je větší, silnější a krysu u nás už v podstatě z přírody vytlačil. Krysám se lépe dařilo v dřevěných stavbách, kterým už u nás odzvonilo. Potkani jsou inteligentní, odolní a děsivě rychle se množí. Protáhnou se každým otvorem, jsou žraví a nepřímo způsobili smrt milionů lidí.
 
DENISA - VYTRVAT SE VYPLATÍ!
Diskuze
Neděle, 15 duben 2018
Nejprve chodila do rodinné školy s ekonomickým zaměřením, pak pracovala jako švadlena, vdala se, narodil se jí syn, rozvedla se. Dlouhodobě se jí ale nedařilo najít práci. V té době dálkově získala maturitu. V r. 2006, když bylo jí dvaadvacet, se proto rozhodla odejít za bratrem do Británie, do Leicesteru. Záhy si našla práci jako uklízečka v restauraci, pomáhala tam také s mytím nádobí a později přípravou pro kuchaře.
 
VENI VIDI VICI – ZEJTRA VÍC!
Zážitky
Čtvrtek, 12 duben 2018
Ano, stejně jako řekl Caesar v roce 47 před naším letopočtem, když velmi rychle vyhrál bitvu proti králi Farnakovi, tak i já jsem přišla, viděla, zvítězila. No, zas tak úplně stejný to není, já přiletěla, přišla a podepsala.
 
MÁM OBRANÁŘE, NEBO AGRESORA?
Úkol pro vás
Středa, 11 duben 2018
 S Martinem chodíme devět měsíců a plánujeme společnou budoucnost. Je pro mne vše, co si může dívka přát. Alespoň to jsem si myslela, než se stalo to, co se stalo. Bydlím zatím na koleji a v poslednich měsících tam bylo pár lidí vykradeno. Jeden večer jsme se s Martinem vraceli po večeři a kině zpátky ke mě, a našli zloděje přímo u mě doma.
 
TCHÁNOVA "NOVÁ DCERA"
Úkol pro vás
Středa, 11 duben 2018
 Mám takový dotaz, snad se vám nebudu zdát paranoidní. Moje máma se cca před deseti lety podruhé vdala za “Pavla” a přestěhovala se k němu. Ve vedlejším vchodě od nich bydlí naši rodinní známí, kteří mají mentálně postiženou dospělou dceru “Lucku”. Fyzicky vypadá velice atraktivně, ale i když jí je 32, je na úrovni dítěte. No a Pavel se v poslední době chová velice zvláštně. 
 
ZTRACENÝ SPIS
Zážitky
Úterý, 10 duben 2018
Čau, Kudlí. Po tom, co´s nevotiskla mý předchozí, zcela úžasný, pojednání o slově "reforma", posílám ještě jeden postřeh ze života. Naposledy! Slibuju, na mou duši, na psí uši, že to je naposled, co se se svejma blábolama pokouším vtírat do zdejších, neuvěřitelně vzrušenejch úvah o množství cukru do beránka, nebo o postupu štupování fuseklí.
 
OPSÁNO Z OPSANÉHO
Diskuze
Úterý, 10 duben 2018
Související obrázekJako jedna z mnoha občas nakouknu na stránky Miroslava Macka, na jeho web "macekvbotach.cz". Tentokrát mne tam zaujalo něco, co věřím (a doufám), že zaujalo či zaujme i mnoho dalších. A dalo by se to komentovat jednou proklatě profláklou větou ze Shakespeara: "Je něco shnilého ve státě dánském..." A oč že se jedná? Čtěte, zamyslete se a ...
 
PRAŽSKÉ DÁVNÉ ZAJÍMAVOSTI - 5.
Tady a tam
Pondělí, 09 duben 2018

Když mne jako malou vodívala babička po Praze a vyprávěla mi nejrozličnější zajímavosti, stávala jsem se v době, kdy - jako jedináček velmi zaměstnaných rodičů - byla dlouhé hodiny sama, dívkou, dámou, šlechtičnou. Podle doby, ve které jsem se zrovna s babičkou toulala. Vzpomínám na záchvěv hrůzy, když jsem zírala na černý pařát, visící na řetězu v jednom kostele....

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 190 - 210 z 8397
[CNW:Counter]