O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


TÝDEN S PEDOFILEM?
Úkol pro vás
Úterý, 04 prosinec 2018
 Moje máma žije se svým druhým manželem v Německu. Na Vánoce pozvala celou naší rodinu na týden k nim. Máme čtyři malé děti, pro které by to byl velký zážitek. Je to od ní velice hezké. Ale problém je, že sestra jejího manžela má syna, který byl teď nedávno propuštěn z vězení, kde byl za pedofilii. A bude tam na celé Vánoce taky!
 
DISKUZE JE OD TOHO, ABY SE DISKUTOVALO
Téma
Úterý, 04 prosinec 2018
A diskutující většinou nemají zcela stejný názor. Někdy mají i velmi, velmi protichůdný. Ale právě tím, že spolu budou mluvit, budou si vysvětlovat, zdůvodňovat, dávat důkazy o tom, že v tom či onom mají pravdu, právě tím si lidé navzájem mohou pomoct. Platí to ve všem - komunikace mezi lidmi je nesmírně důležitá! Proto: Milá děvčata - Milo1 a Irisko, a všichni další, kteří diskuze nejspíš nemáte rádi.
 
VIRÓZA JAK VYŠITÁ
Zážitky
Pondělí, 03 prosinec 2018

Výsledek obrázku pro illness

V sobotu jsem si už od rána myslela, že takhle mizerně je člověku těsně před smrtí. Ale to jsem ještě nevěděla, co mě čeká v neděli... Kejchání, krkobol, hlavybol, oči, uši, všecičko bolavý, a co teprve kloubečky, kostičky... Všechny se mrchy rozbolely. Ovšem v tomhle stavu stejně musím ráno i večer vstát, aby se mohl můj chlupatej kámoš vyčůrat.  A v neděli? To jsem si myslela, že jsem přímo v pekle, je konec, šmytec.

 
DARMOŽROUTI - XIX.
Próza a poezie
Pondělí, 03 prosinec 2018
19. Fousaté mimino - Vánoce už byly za dveřmi. Ctibor se připravoval na to, že si od nového roku otevře vlastní praxi v Brně a zatím si pronajal aspoň garsonku v centru, ve které jsme se scházeli. Tajně, protože jsem nechtěla Věru ranit ještě tím, že by měla před očima naše štěstí, když si všechno představovala úplně jinak. Byt v našem domě byl sice Ctiborův, ale dohodli se spolu, že tam Věra zatím ještě zůstane.
 
TO JE PEKLO!!!
:-)))
Neděle, 02 prosinec 2018
Výsledek obrázku pro ROBERT BOYLE(Pán Temnot, nejvyšší strůjce a šiřitel všeho proklatého, hanebného a zlovolného, osobně odsoudil následující článek. Anonymní autor tohoto článku na Necyklopedii a všichni, kdo jej následně upravovali a doplňovali a šířili, jsou prokleti a odsouzeni k věčným mukám v ohni pekelném.) Robert Boyle byl irský přírodovědec, chemik, fyzik a vynálezce, jenž psal i na téma teologie. Nejvíc je znám pro formulaci tzv. Boyleova zákona, který definuje, že součin tlaku a objemu plynu je stálý.
 
A ZASE TEN BABIŠ
Téma
Neděle, 02 prosinec 2018
Nebyl jsem jeho příznivcem, ale už jsem. Jak dosáhl majetku, to mi teď, po létech, nepřipadá už důležitý. Nejsem tak naivní, abych si myslel, že to bylo dle zásad pravdy a lásky k bližnímu. Se zásadama pravdy a lásky by se zmohl sotva tak na boudu pro čubu. Bylo to v době, kdy se „muselo zhasnout před právem", aby mohli "vzniknout" milionáři, protože jsme žádný milionáře neměli a bez milionářů kapitalizmus nemůže bejt, což dá každýmu rozum.
 
O DÁRCÍCH A NEJEN O NICH
Úkol pro vás
Neděle, 02 prosinec 2018
 Přátelé, čtenářky a čtenáři, ráda bych se s vámi poradila o řešení jednoho mého nastávajícího problému. Jsem už v důchodu, mám děti, mám i vnoučata. Stýkáme se velmi často, snažím se rodiny mých dětí nějak extra neovlivňovat, ale mám ten pocit, že slušné chování, co jsem se snažila vštípit mým dětem, se ale bohužel už na jejich děti nijak nepodědilo.
 
DARMOŽROUTI - XVIII.
Próza a poezie
Pátek, 30 listopad 2018
18. Věra a Ctibor   -   Na konci listopadu jsme jeli s Michalem pro zamluvené štěně. Malou jorkšírku jsme si měli vyzvednout kousek za Rousínovem, takže nás čekala pouze půlhodinka jízdy. „Mohl bys, prosím, vydržet tu chvíli bez cigarety, když vezeš dítě?“ požádala jsem Michala, který si zapálil, sotva jsme vyrazili. V tu chvíli se nám před autem mihla černá kočka. „No tohle, to bude smůla!“ vykřikl Michal. „Prosím tě, přece bys nebyl pověrčivý.“
 
MIKULÁŠ, ZTRATIL PLÁŠŤ...
Zážitky
Pátek, 30 listopad 2018

Výsledek obrázku pro mikuláš PNGUž je to tady! Já chci jít do blázince! Slyším teď každou chvíli hlášku v rádiu. Čeká nás Advent, čas rozjímání, klidu a očekávání nejradostnějšího svátku, kdy se lidé obdarovávají a užívají si štěstí lidské pospolitosti. Tak by to mělo být a tak si to ještě pamatuji.  Nějak se nám to ale zvrhlo; vzpomínám, jak ještě někdy v padesátých letech jsem stála frontu ve Vinohradské tržnici na dvě kila jonatánů, které byly jenom na Vánoce.

 
A FURT SE SEZNAMUJU...
Zážitky
Čtvrtek, 29 listopad 2018
MALÝ PIVO ZA 160,- KČ .... UŽ NIKDY!!! - Teda, abych byl přesnej, v tý ceně 160,- Kč byl i náprstek kafe s náprstkem vody z kohoutku, co si poručila babka. Bylo to zase první rande s další bábou ze seznamky, po asi třech vzájemnejch emajlech. Psala v inzerátu, že nechce trávit Vánoce i další měsíce, roky, sama, což mi přišlo sympatický, a fotka, sice z dálky, ale též snad ušla.
 
JSEM ZAMILOVANÝ SLABOCH?
Úkol pro vás
Čtvrtek, 29 listopad 2018
 Jsem ženatý cca 10 let. Clovek by řekl, že budu už rozumný a zkušený, jenže já si stejně nevím rady. Už po pěti letech po svatbě, měla manželka aférku se svým kamarádem ze střední školy, řekněme Petrem, měla s ním dokonce dítě. Ještě těhotná se ke mě ale vrátila, a syna vychováváme společně, je jako můj vlastní. Uběhlo dalších pět let, a situace se opakovala, opět milostné vzplanutí k Petrovi...
 
KAŽDÝ DESÁTÝ MÁ CUKROVKU!
Téma
Čtvrtek, 29 listopad 2018
Související obrázekŽe je cukrovka neboli diabetes nemoc z přemíry konzumace sladkého, si už dnes nemyslí snad ani největší zdravotnický laik. Víme, že cukrovka II. typu hodně souvisí s životním stylem a stravováním. Oproti tomu cukrovka I. typu bývá vrozená.
 
LETENSKÝ KOLOTOČ - PRACHY SE TOČÍ?
Zážitky
Středa, 28 listopad 2018
Související obrázekLetenský kolotoč v Letenských sadech naproti Národnímu technickému muzeu, je nejstarší dochovaný podlahový kolotoč v Evropě. V roce 2004 kolotoč v kritickém stavu získalo Národní technické muzeum (NTM), které provedlo nejnutnější záchranné práce k zakonzervování této jedinečné památky.
 
CO SE SYNEM?
Úkol pro vás
Středa, 28 listopad 2018
 Milá Kudlanko, milí neznámí přátelé. Nedávno jsem objevil tyto stránky a zkusím vám popsat naše současné trápení. Náš devatenáctiletý syn nechce nic dělat a žena a já nevíme, co s tím máme dělat my. Po maturitě ho bohužel nikde na VS nevzali a od té doby sedí doma a hraje videohry. Nechodí do práce, nevydělává, neplatí žádné účty, neplatí za jidlo…
 
... A VŽDYCKY SI VZPOMENEŠ!
Zážitky
Středa, 28 listopad 2018
Jo, bylo to v minulém století. Zrovna jsme se čerstvě nastěhovali na čerstvé sídliště jihoměstské, do jednoho z těch dostavujících se paneláků, těch v širém binci na rozkopaných pláních stojícím, když jsem zjistila, že potřebuju zámek ke dveřím ve sklepě. Byla jsem na návštěvě u manželovy mámy. Ona šla do komory, vyndala jakousi škatuli, chvilku v ní hrabala a pak jeden zámeček, ke kterému byl mašličkou připevněn klíček, mi podala.
 
DARMOŽROUTI - XVII.
Próza a poezie
Pondělí, 26 listopad 2018

7. Jenda   -   Co může chtít Michal takhle pozdě večer, divila jsem se, když mi před půlnocí pípla SMSka. „HOLKY MOJE, DNES UZ VIM, ZE BEZ VAS NEMUZU ZIT,“ stálo na displeji. Trochu mě to zarazilo, ale pak jsem si řekla, že chlapec zřejmě přebral a ráno ani nebude vědět, co psal. Samozřejmě jsem neodpověděla a další zpráva už také nenásledovala. Za dva dny jsem mu volala, že už máme od dědy povoleného pejska.
 
STARÝ, ALE DOBRÝ…
Zážitky
Pondělí, 26 listopad 2018
Výsledek obrázku pro SNĚHULÁCI PNGČesko se ponořilo v neděli ráno do husté mlhy, která místy velmi komplikovala dopravu. Kromě mlhy trápila ráno řidiče také ledovka. Situace na silnicích byla dnes - tj. v pondělí a bude zítra - tj. v úterý pravděpodobně ještě horší, meteorologové varují před novou sněhovou pokrývkou. TAK CO S TÍM SNĚHEM UDĚLÁME?
 
KDYBY HLOUPOST NADNÁŠELA ...
Diskuze
Neděle, 25 listopad 2018
Poněkolikátý jsem už přečetl, i slyšel, že páteční hlasování o nedůvěře sice Babiš ustál, ale nesprávně, protože prakticky vyhrál demokratickej blok. Pro bylo 92 "demokratů", proti bylo jen 90 antidemokratů, z čehož vyplývá, že "demokrati" slavně zvítězili. Normální člověk by to považoval za dobrej fór, jenomže vážení: Já skutečně, ale skutečně, nekecám, oni to fakt myslej smrtelně vážně.
 
TAJEMNÁ ANIČKA DEGENOVÁ
Zážitky
Neděle, 25 listopad 2018

Výsledek obrázku pro strašidlo staré prahyPraha je historické město a jako takové se k ní váže mnoho pověstí. Odedávna byla spojována s přívlastky, jako Praha magická, tajemná, kouzelná a někdy i strašidelně nebezpečná. Tajemnou atmosféru Prahy jste ještě před několika desítkami let mohli běžně najít na Starém Městě, kde staletá historie zanechala své stopy. Dnes za bílého dne se genius loci vytratilo, staré domy jsou necitelně opraveny a pomalovány a uličkami se valí masy řvoucích turistů.

 
NAPOLEON BONAPARTE
Téma
Čtvrtek, 22 listopad 2018

Výsledek obrázku pro caesar napoleonNabulion Buonaparte, pojmenovaný tak svou matkou, nebyl ani pofrancouzštěním svého jména na Napoleon jménem zrovna nadšen. Podepisoval se jen Bonaparte a málokdy přidal před podpis „N“ či „Np“. A že těch podpisů bylo… Návrhy ústav pro dobytá území, rozkazy armádě a příkazy a zákony všeho druhu, a pro všechny. To vše z titulu Císaře stojícího na vrcholu pyramidy totalitního státu, kterému neomezeně vládl skoro dvacet let. Sám byl neznaboh, lidstvem pohrdal.

 
DARMOŽROUTI - XVI.
Próza a poezie
Čtvrtek, 22 listopad 2018

(Nějak jsme pauzírovali – takže fofrem pokračujem!) 16. Jak si děda vyrobil plavky - „Kup jí jorkšíra, to máš nejlepší,“ radila mi Natálie, když jsme k nim s Jolankou přijely na víkend. „Myslíš? Jedna kolegyně z redakce ho měla doma, ale byl takový rtuťovitý, pořád běhal sem a tam a hrozně mi lezl na nervy. A ke všemu budu mít strach, že ho zašlápnu.“

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 190 - 210 z 8755
[CNW:Counter]