O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


NOC ČARODĚJNÁ ... NOC LÁSKY A KOUZEL
Téma
Pondělí, 17 duben 2017
Výsledek obrázku pro hexen sabbathNoc, kterou, slavíme každý rok v den, kdy se duben láme do května, tedy z 30. 4. na 1. 5., a je přitom jedno, zda se jedná o víkend nebo o pracovní den, se koná pálení čarodějnic. Tato tradice je hodně starým lidovým zvykem nejen v Česku, ale také například v Německu, Skotsku, Polsku, na Slovensku a v několika dalších zemích.
 
BARBIE CHCE BÝT CELEBRITA
Diskuze
Pondělí, 17 duben 2017

Každá malá holčička miluje panenky. A tím největším fenoménem z nich je Barbie. V celém světě je plno dívek, které se rozhodly plastové dlouhonohé hračce co nejvíce podobat. První česká Barbie, Gabriela Jiráčková, nebyla jako malá holka jiná. Také toužila po desítkách panenek Barbie, a tím vlastně začala její velká životní změna.

 
PAMATUJETE NA ČERNOBYL?
Próza a poezie
Čtvrtek, 13 duben 2017
Kniha Modlitba za Černobyl držitelky Nobelovy ceny za rok 2015 Světlany Alexijevičové je jako ten nejděsivější horor – ovšem s tím rozdílem, že vše je zde skutečné. Až příliš skutečné. Černobyl totiž zabíjí i dnes, tiše a zákeřně. Alexijevičová pouze zaznamenává svědectví, většinou těch, kteří přežili smrt svých nejbližších, mluví i s těmi, kteří pomalu umírají a není jim žádné pomoci.
 
LOVCI NEHOD
Téma
Středa, 12 duben 2017
Related imageČíhají poblíž rušných komunikací či úseků častých dopravních nehod a čekají na každou příležitost. Nejsou to policejní hlídky ani dobrovolníci s kurzem první pomoci. Jsou to lovci nehod. Kdo se pod tímto označením skrývá a jaké problémy čekají řidiče v případě využití jejich služeb?
 
KAREL A KARLIČKA
Úkol pro vás
Středa, 12 duben 2017
 Před půl rokem jsme se přestěhovali a náš soused na patře je velice milý, starší pán, tak kolem 65 let. Občas se potkáme na chodbě, případně u popelnic, pozdravíme se a tak. V poslední době jsem ale zahlídla i cizí starší dámu…jednou jsme se takhle sešli přímo u nás na chodbě u schránek a musím se přiznat, že jsem v šoku poznala našeho souseda!
 
MŮŽE SMÍCH ODDÁLIT INFARKT?
Téma
Středa, 12 duben 2017
Related imageSmích a hlavně smysl pro humor hrají aktivní roli v prevenci infarktu. Nedávná studie z kardiologického centra University of Maryland Medical Center v Baltimore prokázala, že smích může zabránit různým onemocněním srdce. Podle průzkumů se totiž potvrdilo, že až 40% lidí s infarktem mělo na život daleko negativnější pohled než ostatní.
 
BOJÍM SE O ZVÝŠENÍ POŽÁDAT ...
Výživné
Úterý, 11 duben 2017
Dobrý den. Rozvedla jsem se, když synovi byly 4 roky. Soud určil výživné tehdy na 2000 Kč. Nyní mu bude 13 a chtěla bych zvýšit alimenty. Myslím si, že ty dva tisíce je opravdu málo. Synovi platím ročně čtyři tisíce na fotbal, potřebné vybaveni, pojistku, soustředění… a plus všechny ty běžné životní a školní náklady. Máme ještě deru, které je nyní sedmnáct. Na tu bývalý manžel platí tři tisíce.
 
POKUS SE SEZNAMKOU
Úkol pro vás
Úterý, 11 duben 2017
Ahoj lidi. Dám všanc kus soukromí, ale vzhledem k tomu, že mne neznáte, tak se zas až tak moc nestane. Čtu kudlanku už snad dva roky, ale ještě jsem nenapsal ani jeden komentář. A teď píšu rovnou všem o radu… Přitom už mi je dvaašedesát, tak bych měl mít svůj rozum, ne? Ale ohledně ženských – to budu asi stále tak trochu mimoň…
 
KOLEGYNĚ ZAČALA "STŘEČKOVAT"
Úkol pro vás
Pondělí, 10 duben 2017
 Pracuji v malé kanceláři, jsme všechny – tedy babinec - přibližně stejně staré, kolem třicítky. Máme stejné starosti i radosti, stýkáme se občas i po práci. Narozeniny, děti, manželé, oslavy, sport, vínečko, kino a tak. Jenže! Jedna naše jedna kolegyně se pustila na cestu totálního sebezničení.
 
VÍDEŇSKÝ GULÁŠ
Nejen duše
Pondělí, 10 duben 2017
Vídeňský telecí guláš je zcela určitě jedno z nejluxusnějších, nejjemnějších jídel, které znám. Možná na první pohled trochu vypadá jako guláš, už při prvním ochutnání ale pochopíte, že tu jde o úplně jinou ligu. Extraligu. Možná Ligu mistrů. Taky je dost možné, že mě jen zaslepil sentiment z doby, kdy jsme dočasně bydleli ve Vídni. Vzpomínám na ty časy jako prababička na monarchii a s úctou skláním hlavu ke všemu, co se může chlubit duchem císařského majestátu.
 
SVÁTEK MAMINEK - A MOJE DILEMA ...
Úkol pro vás
Pondělí, 10 duben 2017
 Před půl rokem jsem se vdala a odstěhovala s manželem mimo město. Manžel plánuje, že stráví Den matek se svou matkou ve městě – celý den – od 10 do 6 minimálně. Já plánuji strávit den také se svou mamkou. Problém je ten, že moje tchýně (a abych byla přesná, tak i manželova sestra) jsou na mě už dopředu naštvané, že nebudu s nimi. Snažila jsem se slušně vše vysvětlit, ale marně.
 
PRODUKTIVITA PRÁCE A KOMPARATIVNÍ VÝHODY
Diskuze
Pondělí, 10 duben 2017
Tak mi zase před pár dny řekla naše nezávislá a nestranná televize, že dohnat třeba Německo v životní úrovni je věc příliš těžká, vlastně neřešitelná. Nemůžeme jim totiž konkurovat v produktivitě práce. Tak mě napadlo, jak asi ta produktivita funguje?
 
DEMONSTRACE MILOVNÍKŮ KONSPIRACÍ
Diskuze
Neděle, 09 duben 2017
Chemtrails, vakcinace kojenců, GMO plodiny … Podívejte se na oblohu. Vidíte tam dopravní letadla nebo vojenské stíhačky? A za nimi kondenzační pásy? Pak vězte, že to zřejmě žádné kondenzační pásy zmrzlých vodních par nejsou.
 
ARCHIV - HUDEBNÍ KOUTEK - PAŠIJOVÁ
Próza a poezie
Čtvrtek, 06 duben 2017

Přiznávám, že písnička u příležitosti Velikonoc je už dlouho nachystaná v mém virtuálním šuplíku. O  kom jiném, než o tom, kvůli komu se Velikonoce slaví už tolik moc let :-)))

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 107
:-)))
Čtvrtek, 06 duben 2017

VELIKONOCE ... Letos přichází Velikonoční pondělí na 17. dubna. Jedná se o státní svátek, takže většina z nás nebude muset do práce. Již druhým rokem navíc oslavíme dnem volna i Velký pátek - který připomíná ukřižování Ježíše Krista. V praxi to znamená, že se každý rok v březnu nebo dubnu dočkáme jednoho "prodlouženého" (4 denního) víkendu.

 
JAKÉHO PREZIDENTA???
Téma
Čtvrtek, 06 duben 2017
Halasení kolem nového kandidáta na presidenta vypadá jako vyvolávání hodného ducha, který z nás sejme kletbu „nevhodných presidentů“. Což byli údajně hlavně poslední dva, ačkoli už se přidávají hlasy, že on ten Havel taky nebyl nic moc. President má být prý nestranický, má klást věnce a vést státotvorné řeči, kterými tak-ňák bude vychovávat národ k lepšímu myšlení a vůbec modernímu vztahu k světu, Evropě a tak obecně.
 
STÝSKÁ SE MI...
Úkol pro vás
Středa, 05 duben 2017
 Před rokem jsem se po téměř tříleté známosti rozešel s Vandou. Byla to vlastně už vážná známost a tak hlavní důvod našeho rozchodu byl ten, že ona se chtěla co nejdříve vdávat a já se na svatbu necítil. Obě rodiny to braly už jako hotovou věc a mě to nějak tlačilo.
 
KOLIK STOJÍ ROČNĚ VAŠE POTĚŠENÍ?
Fauna a flora
Středa, 05 duben 2017
Related imageTéměř tři čtvrtiny českých domácností chová doma nějaké zvíře jako domácího mazlíčka. Nejčastěji jde o psy (48 procent), kočky (31 pct.) a hlodavce (17 pct.). Domácí mazlíčky podle studie nadprůměrně často chovají domácnosti s dětmi, lidé s vyšším vzděláním, s průměrnými příjmy a z menších obcí do 5000 obyvatel. Průměrný věk chovaného psa je 6,5 roku, váží přibližně 17 kg, je nekastrovaný a nemá průkaz původu.
 
VŠETEČNICE - MANŽELSKÉ RITUÁLY
Téma
Středa, 05 duben 2017
Image resultAč to zní neuvěřitelně, s manželem budeme spolu už téměř 18 let. Neřekla bych, že to už bude tak dlouho, ale kalendář a věk našich dětí nelže. Nedávno jsme spolu seděli na zahradě u odpolední kávy a manžel poznamenal: „už brzo budeme spolu skoro dvacet let, většinu našeho dospělého života – to´s to teda se mnou chytla…”
 
URPUTNÁ BUDOUCÍ TCHÝNĚ
Úkol pro vás
Úterý, 04 duben 2017
 Můj partner Dan a já spolu chodíme přes čtyři roky, z toho dva spolu bydlíme a v budoucnosti plánujeme svatbu. Takže vážný vztah. Problém ale mám s jeho matkou. Nejenže má na facebooku jeho dvě bývalé přítelkyně, ale stále je s nimi v kontaktu a zve je na rodinné oslavy. Navíc je mám pořád na talíři…
 
NOVÁ EVROPA
Téma
Úterý, 04 duben 2017
Trumpem pokračuje proces, který už začal Obama, umenšovat výdaje na americký vliv ve světě. Je to proces, který je přirozený a jednou musel přijít. Zdržovaly jej určité okolnosti, jako byl třeba dovoz arabské nafty, který musel být zajištěn i mocensky, závazky v NATO a boj proti terorismu. Akce USA v zahraničí byly vždy globalistického charakteru buď ideologického (šíření svobody a demokracie) nebo pragmatického.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 190 - 210 z 7832
[CNW:Counter]