O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


RADĚJI SE NAUČTE LÉTAT…
Diskuze
Neděle, 18 únor 2018
Související obrázekV havarijním stavu je podle nových studií 96 mostů po celé republice.. Po některých z nich přitom vedou klíčové dopravní tepny. Na stav mostů a lávek se v Česku začalo ve velkém dohlížet hlavně poté, co se v prosinci zřítila lávka pro pěší v pražské Troji. Na vině byla tomto případě zkorodovaná závěsná lana. Stavba nové lávky bude trvat nejméně do jara příštího roku.
 
KVÍTEČKO?
Zážitky
Neděle, 18 únor 2018
Na uplynulé Vánoce to byly už dva roky, co mně opustil můj milovaný patnáctiletý bígl. Protože mám ještě jednoho psa, kterému už táhne letos na šestnáctý rok, tak jsem se zařekla, že zatím už dalšího nechci, nového si pořídím, až Pirx odejde za Burákem do psího nebe. Inspirována články od Johna Kixxe na Kudlance, jsem prohlásila, že si potom pořídím něco mrňavého, kapesního, ale s velkým duchem, tedy pražského krysaříka.
 
ZAKÁZANÁ LÁSKA - KE SVÉ PSYCHOLOŽCE
Poradna
Čtvrtek, 15 únor 2018
Jsem po velice hnusném rozvodu, kdy jsem si opravdu sáhl na úplné dno, a byl jsem na tom hodně zle jak psychicky, tak fyzicky. S doktory ještě pořád trávím víc času než s přáteli… Po propuštění z nemocnice jsem začal docházet na terapii a nová psycholožka mi pomáhá tak, jak ještě nikdy nikdo. Je neuvěřitelně empatická, umí mi úžasně poradit. Problém je v tom, že mě přitahuje.
 
Z PAMĚTÍ JEDNÉ ŠESTNÁCTKY 6. - CUKROVÍ A TÁTA
Zážitky
Čtvrtek, 15 únor 2018
Když jsem byla mladá holka, musela jsem mamince v kuchyni hodně pomáhat. Vzpomínám na jedny Vánoce. To zas byla mamka ve svém živlu. Milovala pečení a každý rok přidávala další a další recepty, které si vyměňovala se sousedkami. Byla také dámská krejčová, takže čas od času i šila pro důstojnické paničky.
 
TOULKY ŠUMAVOU - ÚDOLÍ LOSENICE - II.
Tady a tam
Středa, 14 únor 2018
Minulé povídání končilo u Watzlawickovy továrny. Další naše cesta vedla kolem Štraubovy pily. Minuli jsme odbočku ke Zlatému potoku a pokračovali stále vpravo. Až se objevila zajímavě vyvedená cedule s červeným nápisem Vogelsang, svobodná země, a zde jsme odbočili. U můstku přes Losenici stojí studánka s krásným křížkem, jehož detaily jsem si neopomněla vyfotit, ráda se podobnými maličkostmi kochám, jsou prostě krásné.
 
MARŤANÉ NEKONČÍ
Téma
Středa, 14 únor 2018
Václav Klaus prezidentské kandidáty (vyjma Topolánka a Zemana) nazval Marťany. Já bych z nich vyjmul ještě Hanniga a Hynka. Ostatní mi stále i po prohraných volbách připadají jako Marťané. Profesor Drahoš a ostatní neúspěšní kandidáti na prezidenta tvrdí, že svoji práci nekončí. Michal Horáček v DVtv zveřejnil svůj názor na vítězství Miloše Zemana.
 
NEPOVEDENÝ LÉKAŘSKÝ VÝKON
Zážitky
Středa, 14 únor 2018
Výsledek obrázku pro Michal Málek KUDLANKAInternet je nejen studnice všeho moudra, ale i úžasné zábavy. Plno si toho můžete vyhledat, plno vám toho pošlou kamarádi. To, co teď budete číst, je z té druhé hromádky. Tohle poslal hodnej kámoš Michal. A předem upozorňuju, že byste to neměli číst, pokud je poblíž váš šéf. Asi by se divil, co se to stalo, proč že se v práci tak řehocete :-)))
 
UŽIJTE SI SVÁTEK
Zážitky
Středa, 14 únor 2018
Letos jsou datumové shody v kalendáři hodně kontroverzní. Dnes, 14. 2., je (hodně moc dlouho) Popeleční středa, první den postní čtyřicetidenní doby, ale i den svatého Valentýna (ne zas tak dlouho), svátek lásky a hlavně svátek jeden z nejkomerčnějších; kdy se posílají dárky ve formě cukrovinek a květin. Květináři a cukráři všech zemí, spojte se!
 
CO NOVÉHO VE SVĚTĚ?
Zážitky
Úterý, 13 únor 2018
Související obrázekNEJEN PRŮŠVIHY, ALE I BÁJEČNÉ OBJEVY - Desítky tisíc dosud neznámých staveb mayské civilizace, včetně pyramid a paláců, objevil mezinárodní tým vědců pomocí nově vyvinuté technologie LIDAR na severu Guatemaly. Použitím laserového paprsku objevují nové a nové struktury, které se nacházejí pod bujnou vegetací.
 
MANIPULACE
Zážitky
Úterý, 13 únor 2018
Tohle slovo si získalo nesmírně fuj přídech. Nebudu se tu snažit o jeho klasifikaci, tu najdete na netu v mnoha a mnoha podáních. Zaměřím se jen na tu pozitivní. Pokud byste mi namítli, že manipulace nemůže být pozitivní - tak co je pak, když záchranář přesvědčuje sebevraha, aby neskákal? Když psychiatr se snaží pacientovi vymluvit černé myšlenky? Nebo jen to nejběžnější: když se snažíme malým dětem zdůvodnit a vymluvit, proč to či ono nemají dělat...
 
KDO NESKÁČE, NENÍ ČECH!
Téma
Pondělí, 12 únor 2018

Výsledek obrázku pro česká hymna

Někde jsem zaslechla, že státních znaků České republiky je šest a marně jsem přemýšlela, které že to jsou. Nakonec jsem se  musela podívat na net. Pro ty, co se nedokáží dopočítat stejně jako já, trochu zjednodušeně:
 
Z PAMĚTÍ JEDNÉ ŠESTNÁCTKY 5. - JAK TO POKRAČOVALO
Zážitky
Sobota, 10 únor 2018
Měla jsem za sebou moc špatné roky v manželství, které jsem prožívala s neuvěřitelným sobcem a despotou. Často jsem sloužila jako fackovací panák, potom následovalo jeho odprošení a žádání o odpuštění, což vydrželo ale jen pár týdnů. Bydleli jsme na vesnici. Neměla jsem tehdy kam odejít; rodiče mi řekli, že mě před ním varovali, a tak ať si žiji jak dokážu...
 
NESTÍHÁM, PŘIJDU ZA PŮL HODINY
Zážitky
Sobota, 10 únor 2018
Asi každý podobnou sms, nebo přímo telefonický hovor už obdržel. Ve mě teda tyhle vzkazy vyvolávají přímo odpor a přednaštvání. Schůzku, zejména když má být někde venku na ulici, mám domluvenou po předchozí vzájemné dohodě, kdy snad znám své možnosti.
 
MOJE OSMINOHÁ FOBIE
Zážitky
Čtvrtek, 08 únor 2018
Související obrázekVymetala jsem bobky, horní polovinu těla vsunutou do králíkárny. Tak nějak nepatřičně se mi něco houpalo u levého oka. Asi bobek, řekla jsem si a otočila hlavu. Těsně u mého nosu seděl obrovský pavouk. Můj mozek, zaplavený stresovými hormony, vydal příkaz "útěk" (ještěže ne "útok", to by vzhledem k bezprostřední vzdálenosti od objektu znamenalo pavouka překousnout), díky čemuž jsem si rozrazila hlavu o kotec a zadělala si na celoživotní fobii.
 
SUPER BLUE BLOOD MOON
Zážitky
Čtvrtek, 08 únor 2018
Výsledek obrázku pro blood moon pngBlue moon (modrý měsíc), je pokaždé, když v jednom měsíci dojde ke dvěma úplňkům. Blood Moon, čas kdy se měsíc" zalije krví", nastane tehdy, když se Země ocitne mezi Měsícem a Sluncem a sluneční paprsky musí procházet naší atmosférou. Naposledy se tyto dva jevy potkaly 31. března 1866, tedy asi před 150 lety.
 
TOULKY ŠUMAVOU - ÚDOLÍ LOSENICE - I.
Tady a tam
Čtvrtek, 08 únor 2018
Psal se prosinec 1992 a mne pracovní povinnosti přivedly do odlehlých šumavských končin. Stavební firma s celorepublikovou působností, u které jsem tehdy pracovala, neměla v polistopadové době o zakázky nouzi a nové objekty rostly jako houby po dešti. Všichni si tehdy slibovali, že lidé (léta zvyklí na uzavřené pohraniční pásmo) budou chtít po otevření hranic oboustranně cestovat.
 
POZNÁTE - ROZEZNÁTE? - HLÁŠKY Z NÁDHERNÝCH FILMŮ
:-)))
Středa, 07 únor 2018
Po delší době zas něco pro potejrání vašich mozkovejch buňčiček. A předem prosím vážené databázistky, pokud by někde v nitru Kudlanky tohle už bylo, tak aby to bohorovně přešly. Stejně tak, jako já přecházím chřipajznu. I když asi to nebude chřipajzna, protože nemám čtyřicítky, díkybohu. No, ale třeba už chladnu...
 
VZTAH-ROZCHOD-AKTUALIZACE
Próza a poezie
Středa, 07 únor 2018
Je zajímavý sledovat, jak se některý věci v našem životě nemění. Tohle následující jsem napsala 14. 9. 2009. A teda, musím říct, že bych i dnes podepsala každý slovo. Ačkoli se již delší dobu nacházím ve stabilizovaném a vyrovnaném stavu, vybavuju si to, jako kdyby to bylo včera. Jen emoce mlčí. A vždycky je to stejný...
 
DIVOKÉ NOCI STARŠÍ SÉGRY
Poradna
Úterý, 06 únor 2018
Možná přeháním, možná je mimo mísu má dcera. Situace je taková, že naše nejstarší dcera si začala domů vodit svého přítele. Dcera bydlí na VŠ koleji a domu přijíždí jen na víkendy, či když má ve škole volno. Takže věk na to má, problém ovšem je, že na to nemáme my s manželem. Nemáme totiž dost tlusté a zvukotěsné stěny. Zato máme dvanáctiletá dvojčata vedle v pokoji.
 
PROČ TU ZŮSTANU?
Téma
Pondělí, 05 únor 2018
(Tohle následující čtení, je semotamo sprostý, ale zas až tak moc není, žejo?) Nejsme hrdý národ. Jenže jsme tu furt. Přišel Němec, pobyl a zase odešel a my jsme tady furt. Přišel mužik, pobyl, odešel a my jsme tady ještě pořád furt. Přišla Unie, pobude, a až se rozpadne, my tu zase budeme furt.
 
ZAKÁZKA JEN PRO VYVOLENÉHO?
Téma
Pondělí, 05 únor 2018
Nadační fond proti korupci obdržel podnět, který se týká probíhající soutěže na zhotovitele nového bazénu v Opavě s předpokládanou hodnotou 350.000.000,- Kč bez DPH, a upozorňuje na diskriminační podmínky, které nedůvodně zvýhodňují konkrétní stavební společnost.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 190 - 210 z 8301
[CNW:Counter]