O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


JAK JSME SE STALI KOLONIÍ
Téma
Úterý, 16 duben 2019
Ilona Švihlíková ve své knize „Jak jsme se stali kolonií“ popisuje z levicového hlediska podrobně vývoj po sametové revoluci. Dovolím si k tomu přidat ještě některé věci, možná novější, možná méně ekonomické, vycházející z dnešní situace. Autorka není ani tak levicová, jak by se mohlo zdát, i když v další knize „Kapitalismus, socialismus a budoucnost“ popisuje současný kapitalismus za velkého ovlivnění Marxem.
 
HOLT KAŽDÝ DĚLÁ CO UMÍ...
Diskuze
Úterý, 16 duben 2019
Výsledek obrázku pro disgust png
Když jsem se dočetla o tom "incidentu" ohledně nutného kojení dítěte, tak jsem ještě nevěděla, co bude následovat. Kojící guerilla... Proboha, teď už je fakt možné všechno. V Japonsku si táta připne umělá prsa a taky kojí. Jenže s tím neleze do banky, no. Ale chápu je, tyhle "supermaminky". Prostě být zajímavá za každou cenu; dítě je v tom zcela nevinně. (Taky jsem kojila dvě děti, docela úspěšně, ale nikdy jsem nepotřebovala současně exhibovat...
 
NEMÁTE DOMA PSYCHOPATA?
Téma
Pátek, 12 duben 2019
Většina rozvádějících se uvádí jako důvod "rozdílnost povah, názorů a zájmů". Ale mít rozdílné povahy, názory či zájmy samo o sobě vztahu nebrání, pokud s tím nemají zainteresovaní problém. Problémem je, když máte za partnera psychopata. Podle jejich názoru je totiž chyba vždy na vaší straně. Přestože lžou, podvádí, manipulují, kradou, vy jste tím problémem. Psychopati mají schopnost přesvědčit vás, že vy jste ten špatný člověk, že s vámi je něco špatně.
 
SE PSEM MNE BAVÍ SVĚT
Fauna a flora
Pátek, 12 duben 2019
Ta tyč, to vám byla rána, rozdrtila mi dva obratle a zlomila žebra. Nedoufal jsem už vůbec v nic, a přece! To, co mi slibovali, že se zase zvednu, tak se to povedlo!! Jen ještě potřebuju nějakej čas, aby mě ty moje nohy zase úplně poslouchaly. Dovolte, abych se představil: jsem Riki a hodně mě baví, když je se mnou někdo, kdo mi dodává sílu, to pak dokážu věřit. A dokážu nemožný, já fakt se snažím!
 
HLEDÁM DOMOV PRO ANEŽKU
Téma
Středa, 10 duben 2019
Tak tohle je asi dost průšvih... Následující psaní od našeho drahého kverulanta Pepy, jinak známého pod nickem "NČ", nelze brát na lehkou váhu, i když on se docela hrdinně tváří. Přeci jen už není žádnej puberťák, a i když se minule v jednom komentáři holedbal, že nějaká ta devatenáctka by ho rozhodně nerozhodila (spíš on ji), tak jeho následující písmo naznačuje docela slušný problém. Jen čtěte:
 
HELE, VÍTE O TOM???
Diskuze
Středa, 10 duben 2019
Výsledek obrázku pro two old woman with laptopDostala jsem e-mail, který velmi sugestivně popisuje, že Česká republika vlastně není samostatná republika, protože “Rozdělení ČSFR v roce 1992 je neplatné!“ Zpráva s tímto titulkem vyšla na internetu 4. března před třemi léty a rychle si získala pozornost. V Česku se prostě daří fake news - tedy falešným, úmyslně zavádějícím nebo přímo lživým zprávám.
 
UČENÍ - MUČENÍ - I PRO KANTORY
Zážitky
Úterý, 09 duben 2019
Výsledek obrázku pro retro školaJak se tak toulám Facebookem, narazila jsem na stránky, kde si vylévají své srdce učitelé. Ne, budete se divit, nepíše se tam o malých platech, ale o těžkostech s učením. Následující příspěvek tam napsal třicetiletý učitel přírodovědných předmětů. S elánem se vydal do školy, ale se smutkem to nakonec vzdal… Vysvětluje to jistou frustraci a naštvanost učitelů, kteří chtějí učit moderně a nemůžou. Ono se totiž zdá, že "učit dobře" pořád ještě na řadě škol s konzervativní tradicí není vůbec normální.
 
JAK JSME BUFETILI
Zážitky
Úterý, 09 duben 2019
Související obrázekPodíváme-li se na tetu Wiki, co znamená slovo bufetit, dočteme se, že bufetit = vybírat vyhozené věci z košů a popelnic za účelem jejich dalšího použití. Za tohle krásné slovo mohou v podstatě Francouzi a jejich vynález buffetu, čili místa, kde se dá rychle najíst. Patrně někdy v 70. letech minulého století vzniklo i ono krásně české bufeťák a bufetit, protože i za první republiky sice existovala kouzelná „bufátka“, ale zcela jistě tam jejich majitelé nenechávali válet nedojedené talíře. Ti se naopak snažili, aby měli v podniku čisto a útulno, maximálně rozdávali přebytky zadním vchodem.
 
NEPŘIZPŮSOBIVÍ JSME MY!
Diskuze
Pondělí, 08 duben 2019
Výsledek obrázku pro pokladní v supermarketuJéje, když tak čtu každou chvíli o novém a novém způsobu, jak relativně jednoduše a bez sebemenší námahy přijít k penězům, a mnohdy dokonce na pěkně dlouhou dobu, tak si říkám, že bych chtěla poznat toho "kráčmeru", který vymyslel terminus technicus "nepřízpůsobiví". Doháje, to my se neumíme přizpůsobit, to my furt jen remcáme a remcáme... A i když se to mnohdy lidem přímo zajídá, tak každý ráno vstanou, odejdou či odjedou tam, kde budou minimálně osm hodin pracovat za určitý jim přidělený peníz. Jen málokdo může říct, že svou práci má velice rád, že ho opravdu baví, a že odměna za ni je fakt super, protože si za ni zmákne pořídit docela bezva život.
 
ŠKATULE, ŠKATULE, HEJBEJTE SE!
Diskuze
Pondělí, 08 duben 2019
Jsem už přes dva měsíce zase na druhém konci světa. A i když tu vlastně po dlouhých létech jsem taky doma, stále jsem si tu úplně nezvykla. Když se tak zamyslím, uvědomuju si, že skoro celý život trávím buď stěhováním, nebo alespoň přestěhováváním nábytku tam, kde zrovna bydlím. Narodila jsem se U Apolinářů, převezli mne pak do Holešovic, kde jsme bydleli do mých tří let. Pak bylo mé první stěhování - do krásného bytu na Letné. Tahle pražská čtvrť mi učarovala, a zůstala mi v srdci. Tam jsem chodila do školy, vedla partu rozjívenců, pak partu holčičí, nakterou dodnes vzpomínám.
 
KDO TO VÍ, ODPOVÍ
Diskuze
Pátek, 05 duben 2019
Výsledek obrázku pro cikánský bytV ostravské romské čtvrti Muglinov bydlí mj. i rodina letos pětačtyřicetileté Simony, matky t.č. dvanácti dětí. Nejmenší dceři je teprve sedmnáct měsíců. Dva nejstarší synové jsou ve vězení, tři z jejích dcer během roku také už porodily vlastní děti. Majitel bytu 2 plus 1, ve kterém všichni bydlí, se domáhá vyklizení bytu, protože byt byl pronajmut podle smlouvy jen na dobu určitou, což Simona nepochopila a proto se nechtěla vystěhovat… Časopis Týden se touto rodinkou zabývá už sedmý rok.
 
TAJEMSTVÍ NĚKOLIKA RČENÍ
:-)))
Čtvrtek, 04 duben 2019
Výsledek obrázku pro ČESKÝ JAZYK PNGČeština je úžasný jazyk. Je pro cizince velmi těžká, ale my, co ji máme jako řeč rodnou, ji můžeme jen a jen obdivovat. Například ta naše kouzelná přísloví, co je v nich životní moudrosti… Dnes si přečtěte zajímavost o některých rčeních. Mj. víte, co přesně znamená slovo “rčení”? Je útvar lidové slovesnosti, krátká průpovídka vyjadřující určitou životní zkušenost, např. „Nechá si pro krejcar koleno vrtat“ či „má obě ruce levé“.
 
MAMKA VE MNĚ VIDÍ MALOU
Úkol pro vás
Čtvrtek, 04 duben 2019
 Dobrý den, chtěla bych poprosit názor, řešení mé situace. S mamkou jsme vždycky měly velmi dobrý vztah, ale v poslední době ji moc nechápu. Jsem druhým rokem na vysoké, protože je škola mimo mé město, bydlím na koleji, takže už nejsem doma každý den, ale jezdím jen na víkendy, navíc mám asi třičtvrtě roku přítele. Tím pádem mě mamka už nemá jen pro sebe - nevím jestli to má na situaci vliv, ale mám pocit, že poslední dobou ji na mě vše vadí. Kritizuje mi všechno -  mou postavu, moje jednání, že jí s ničím nepomůžu atd.
 
"TAK TROCHU" NEZÁJEM
Úkol pro vás
Čtvrtek, 04 duben 2019
 Dobrý den, potřebovala bych radu, sama se v tom plácám. Mám přítele, jsme spolu (chodíme spolu) něco přes rok. Jsem do něj strašně zamilovaná, a špatně snáším, že na mne nějak poslední dobou nemá čas. Hrozně mi chybí, začínám se cítit sama, ale přišlo mi, že on to tak nepociťuje. Kolikrát se vidíme jen jednou za týden. Říkal mi, že teď bylo jen špatné období, kdy měl například teď, naplánované dvě akce s partnery v práci. Že nad tímhle nepřemýšlí jako já, že se mu nezdá, že by na mě kašlal.
 
MICHAL “SHARK” HAŠEK A LÉČBA NÁDORŮ
Téma
Úterý, 02 duben 2019
Jak jsem slíbila, dávám na Kudlanku odůvodnění cen BLUDNÉ BALVANY. Dnes to bude zvláště "výživný" případ.Udělení stříbrného Bludného balvanu za rok 2018 Michalu „Shark“ Haškovi se neslo sice v duchu nevážném až rozverném, protože výčet jeho velkých počinů by působil příliš tísnivě a v komické atmosféře celé naší bludné slavnosti snad až nepatřičně a neuctivě k mrtvým. Matce laureáta byl v roce 2015 diagnostikován malobuněčný karcinom plic, tedy onemocnění se špatnou prognózou. V jejím případě byla odhadovaná prognóza 3 – 6 měsíců.
 
NEZVLÁDNUTÉ PSYCHICKÉ PROBLÉMY
Diskuze
Úterý, 02 duben 2019
Italia,Torino: 27letý Said Machaouat, původem Maročan, zcela bezdůvodně na ulici podřízl 23. 2. 2019 Itala jménem Stefano Leo (34let), a nyní se sám přihlásil na questuře. Po 37 dnech od vraždy. Vypověděl, že jediným důvodem jeho činu bylo, že jeho oběť vypadala příliš šťastně… Jen proto Stefana zavraždil. A že kdyby prý zůstal ještě déle na svobodě, tak by určitě zabil někoho znovu. Proto se sám vydal.
 
ZEMSKÝ RÁJ TO NA POHLED …
Téma
Úterý, 02 duben 2019
Výsledek obrázku pro sklářská ulice předlice pngPřed zhruba třičtvrtě rokem nechal ústecký magistrát na své náklady vyklidit vnitroblok ve Sklářské ulici ve čtvrti Předlice. Odpad byl jedním z původců rozsáhlé epidemie žloutenky ve městě. Více než tisíc tun odpadu tam vyhazovali místní řadu let a nepořádek sahal místy až do pětimetrové výšky. Odvoz stál 3,5 milionu korun. Úklid trval přibližně měsíc a zmizelo odsud zhruba tisíc tun odpadu.
 
SPRÁVNÉ JÍDLO VE SPRÁVNOU CHVÍLI
Nejen duše
Úterý, 02 duben 2019
Výsledek obrázku pro love, loverMáte před sebou rande? Rande “se vším všudy"? A jestlipak víte, co byste předtím rozhodně neměli jíst? A co naopak je velmi vhodné? Pojďme si shrnout účinky některých potravin a jejich propojení se sexuálním libidem, aby váš večer neskončil fiaskem. Jistě víte alespoň trochu, co raději ne, ale dnes vám povím o mnohých variantách - co ano, co určitě ne.
 
NEDĚLNÍ ZAMYŠLENÍ
Téma
Pondělí, 01 duben 2019
Související obrázek Průměrný věk dožití žen v ČR je 82 let, takže jsem někde v půlce. Ještě mě neštvou puberťáci a už mě neštvou penzisté, je to takové krásně vyrovnané období mého života. Ostatně penzisté mě neštvali ani jako puberťačku, pokud tedy na mě nehrozili francouzskou holí, a pro puberťáky mi to pochopení doufám taky vydrží dlouho. Když si vzpomenu, jakých pitomin jsem se v životě taky dokázala dopustit, tak se někdy i vnitřně červenám.
 
TO JAKO VÁŽNĚ?!?
Diskuze
Pondělí, 01 duben 2019
Výsledek obrázku pro aprIl PNGI když není v Evropě oficiálně uznán, patří 1. duben mezi svátky lidem obecným slavené. Původ 1. dubna jako aprílového dne, kdy si ze sebe lidé dělají šprťouchlata, je vlastně neznámý. První zmínka o aprílu pochází z roku 536 před naším letopočtem, kdy původcem bláznivého svátku, nazývaného Sizdah Bedar, je iránský král Jamšíd. Dodnes se v Iránu slaví jako den přátelství,ale ani na žertíky se nezapomíná.
 
TA NAŠE VLAJKA ČESKÁ
Téma
Pondělí, 01 duben 2019
Naši státní vlajku zná každé malé dítě. Kdo ji ale vymyslel, to se dlouhá léta skrývalo pod rouškou dohadů a nejasností. Jméno Jaroslava Kursy by donedávna nikomu ani u nás v Blovicích nic neřeklo. A to až do října roku 2005, kdy se na Kursovu počest objevila na jeho rodném domě bronzová pamětní deska, která po desetiletích konečně odhaluje jeho - do té doby neznámou - tvář.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 190 - 210 z 8936
[CNW:Counter]