O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


NO A CO ... TAK TO TRVÁ DLOUHO
Zážitky
Čtvrtek, 18 červen 2020
přesně tohle i říkám, když se mi ráno nechce otevřít oči a podívat se kolem. Semo tamo se povalují kopičky, které čekají na nějaké to umístění  "někam". Kam, to zatím nevím.  Protože jsem začala likvidovat nejen skříně, ale i skřínky. A jak se to tu povaluje, tak časem zjišťuji, že to či ono není už tady tak nutné a tedy to půjde zas "dál do světa".  Včera jsem předala jednu škatuli plnou vzpomínek - vyšívání.
 
NOČNICE A JEJÍ KOUPELNA
Zážitky
Úterý, 16 červen 2020
Dneska vám budu vyprávět pohádku o líný princezně. Líná princezna byla tak líná, že si byla líná i napustit vanu a tak se většinu života sprchovala. No, ale vanu měla krásnou. To jako zas jo. Rohovou. Prostornou a se střešním okýnkem nad ní, takže hvězdy, romantika. Jednou v zimě přišla celá zmrzlá z vyjížďky na koni a tak se rozhodla, že výjimečně nebude líná a napustí si tu vanu. A že když už, tak už...
 
ZA ROMANTIKOU NA YUKON - 1.
Zážitky
Úterý, 16 červen 2020
Tak se nám naštěstí trochu otepluje, už máme ve dne jen - 30 stupňů C, ale pořád jsme nejchladnější místo v territory. Snad už i nastartujeme auto, včera se to nepodařilo, i když Kennedy zkoušel možné i nemožné. Nakonec nás odvezl Yean, celý nadšený z narození své druhé dcery. Yean je kněz, zdejší Christian Gospel. Jejich kněží se mohou ženit, mít děti, a jsou to opravdu velice hodní lidé. Když jsem přijela minule z nemocnice, vyčerpána a zničena po pětidenní cestě z Vancouveru do Dawsonu, vařili pro nás jídlo, posekali trávu, přerostlou jak pole žita... a to ani nepatříme k jejich kostelu.
 
JE TO VE HVĚZDÁCH? - 2.
Diskuze
Úterý, 16 červen 2020
Při čtení mého včerejšího textu určitě mnohé napadne nějaký druh komunismu, ale zde musím předeslat, že návrat přirozenosti především musí existovat v oblasti řádu společnosti, a komunistický režim nebyl - a marxisticky orientovaný režim nikdy nebude přirozený - neboť tyto režimy jsou přímo tragickým vzorem nepřirozenosti, vzniklé z čistě lidsky nedokonalého a chybného řízení, bez vlivu jakýchkoliv přirozených principů. Zatímco liberální režim se opírá o přirozený princip samoregulujícího mechanismu trhu a demokracii, která je přirozenou soutěží lidských skupin a myšlenkových produktů.
 
JE TO VE HVĚZDÁCH? - 1.
Diskuze
Pondělí, 15 červen 2020
Vývoj ke sjednocenému světu milujících se lidí a v náručí si ležících kultur se zadrhl už islámským terorismem, ale globální změny klimatu a corona nás navádí se opět zamyslet nad novým řádem. On vlastně byl vývoj světa od jisté doby docela špatný a vedl nutně k zániku, ale dnes, kdy usychají lesy a je otázka, zda nám budou fungovat vodovody, to dochází i méně přemýšlivým.
 
CO S POLITIKOU V RODINĚ?
Úkol pro vás
Pondělí, 15 červen 2020
Máme doma dost ošklivý problém. Už před tou hloupou infekcí to nestálo za nic, ale teď to vygradovalo. Já si teď už vůbec si neumím představit,  jak si normálně popovídat se svými rodiči, protože oni mají specifické politické názory a ty se vehementně liší od mých. Takže jakákoli konverzace s nimi opravdu nemůže trvat déle než několik minut.
 
JAK JSEM NEZAČALA PĚSTOVAT
Zážitky
Čtvrtek, 11 červen 2020
Když mi bylo 11, můj báječný praděda umřel. V září 89, škoda. Moc bych bývala chtěla vědět, co by říkal na Samet. Zůstaly po něm staré housle, krásný starý poctivý nábytek a užívací právo k zahradě. Nábytek si zrenovovala moje sestra a dodnes ho doma má, ona je na tohle moc šikovná. Housle putovaly na skříň a časem k jednomu chlapci. Zahradu si moje máti rozhodla ponechat.
 
PHISHING - VÍTE, CO TO JE?
Téma
Čtvrtek, 11 červen 2020
Hoax
Čím dál tím víc jsme obklopeni cizími slovy. Slovy, kterým ne všichni rozumí. Ale které je nutno co nejdříve poznat a to, co zobrazují, vzít "setsakra rychle" na vědomí. Takovým slovem je například "PHISHING". Ne, není to nic sexuálního, je to podvodný e-mailový útok a cílem je vylákat důvěrné informace! Nejčastěji jsou to údaje k platebním kartám včetně PINu nebo různé přihlašovací údaje k účtům.

 

 
SNAD TO TAKY ZNÁTE ...
Téma
Středa, 10 červen 2020
Už zas pár dnů stojím za výčet těch nejneslušnějších slov.  Že byto bylo tím počasím? Snažím se na ně svádět všechno, co se dá, ale poslední dobou jsem tak sotva na recyklaci. Ani to snad už ne... Celou noc se mi zdá o všech průserech, co mám poslední měsíc na triku, ale aby mne něco řešitelného sen přinesl, to ne. A přitom jsem četla, kolika géniům ty jejich slavné nápady vznikly právě v noci. No, tak to mně asi nehrozí...
 
NEOHROŽENÁ ŽENA NEOHROŽENĚ VYŠLA!
Téma
Pondělí, 08 červen 2020
Čtyřicítka má svoje výhody i nevýhody. Mezi jednoznačný výhody patří, že víte víc než ve dvaceti. To je vám často hodně platný a dost často taky hovno platný. Mezi další výhody patří schopnost relativizace. Ne že by problémů ubývalo, nebo že by se nějak zásadně měnily, ale nadhled dvaceti let vám umožní mít některé z nich u prdele. A neplatí to jen o problémech. Platí to o všem. I o chlapech. I když to je vlastně to samý.
 
A NEZAPRŠÍ, A NEZAPRŠÍ
Diskuze
Pondělí, 08 červen 2020
No, já teda nevim. Přijde mi to nějak napalici. Včera lokální povodně (nebo záplavy, v tom názvosloví furt tápu), voda se valila z melioračních trubek z polí jak zběsilá, atd... Ale taky máme současně sucho, nejhorší za 500 let. A příští rok to bude už za 501 let, a přespříští rok už za 502 let, atd. Nový přehrady prej sice příliš nepomůžou, ale byly by dobrý. Jenže jsou drahý a trvá to desítky let.
 
TI TAM, TAM NAHOŘE ...
Próza a poezie
Neděle, 07 červen 2020
Kdesi hluboko v bezmračných výšinách Mlhoviny se potkaly dvě netělesné bytosti. „To je ale náhodička, Náhodo, že jsme se zas po čase setkali. Nechceš si na chvilku přisednout?“ „Myslíš, že je to osud, Osude?“ ušklíbla se Náhoda, usadila se a začala klátit nohama. Pak se současně zvědavě nahnuly přes Okraj. Chvíli, která pro člověka trvá mnoho dní, pozorovaly dění pod sebou.
 
VERONIKA VE ŽHAVÉM VÍRU
Zážitky
Neděle, 07 červen 2020
Před nedávnem proběhla u nás na Zürichsee poslední „Salsa-plavba po jezeře“. Představte si loď plnou tanečníků, tanečnic, dobrého jídla, pití, a v rytmu salsy se pohupujete na vlnách jezera… To se musí zažít. Já salsu miluju! Sice to neumím, ale strašně mě to baví. Ne tak má společnice, se kterou jsme tam vyrazily. Ta salsu osm let tančila a těšila se, jak to všem natře.
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 14.
Zážitky
Pátek, 05 červen 2020
Ten dopis, co mi ženuška podávala, zněl: „Sdělujeme vám, že na základě vašeho dopisu ze dne 22.1.1985 ke generálnímu tajemníkovi ÚV KSČ a prezidentu ČSSR, byla záležitost znovu posouzen a bylo rozhodnuto ministrem vnitra vystěhování dětí do Kanady výjimečně povolit. Podají-li rodiče u čsl. zastupitelského úřadu v Kanadě novou žádost.“
 
JAK ŠEL ŽIVOT ...
Zážitky
Středa, 03 červen 2020
Jako holka křtěná Vltavou jsem snášela mnohá příkoří od staršího bratra, vychovaného na venkově. On, pod dohledem babičky novodvorské, se směl plavit s koňmi v rybníku Kovářáku, trhal ovoce ze stromů v babiččině i v panské zahradě, jezdil na traktoru a jednou i na praseti, zatímco já, vymydlená, v těsných bílých punčocháčích, pevně třímaná za ruku babičkou pražskou, cupkala v parku po cestičkách, kde se na trávu nesmělo ani šlápnout, a z dohledu zmizet nepřicházelo v úvahu. Jak jsem mu záviděla!
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 13.
Zážitky
Středa, 03 červen 2020
Tak dneska vyprávění, jak jsme o veškeré úspory přišli. Všude na světě jsou lidé, kteří mají bezohlednou metodu, jak toho druhého o peníze obrat. Je jim jedno, zdali o stovku či o milion. Čím více, tím lépe. Bylo to takhle… Jako obvykle, jsem před půlnocí jel pro ženušku, kde pracovala. Cestou domů mě informovala o návrhu majitele restaurace, že za určité odstupné nám restauraci dá do vlastního managementu.
 
UČ SE DÍTĚ, MOUDRÝM BÝTI
Téma
Středa, 03 červen 2020
Roger Page - Principal - Nossal High School | LinkedInŘeditel jedné australské střední školy si obarvil vlasy na jásavě růžovou poté, co prohrál se svými studenty sázku, že žádný nedosáhne při závěrečných zkouškách dvanáctého ročníku dokonalého skóre - tedy minimálně 99,95. Což znamenalo, že v podstatě celý školní rok nebude mít horší známku, než jedničku. Takže – pan ředitel Melbourne 's Nossal High School, Roger Page, splnil slib a na slavnostní zakončení přišel opravdu jak růžová víla Amálka.
 
DOKTOR NOW A JEHO TŘISTAKILOVÍ PACIENTI
Téma
Úterý, 02 červen 2020
5 profilů pro „Nowzaradan“ | LinkedInPokud jste viděli alespoň jeden díl televizní show TLC s názvem Můj 270kg život, jistě vám není neznámé jméno doktora Nowzaradana, který na své klinice v Houstonu zachraňuje životy morbidně obézním pacientům vážícím víc jak 270 kilogramů. Cílem lidí, kteří se svou vášní k jídlu propracovali až na samý práh smrti, je získat od vyhlášeného bariatrického chirurga povolení k operaci.
 
UKLÍZÍ SE ...
Diskuze
Úterý, 02 červen 2020
DeníčekNa litvínovském sídlišti Janov začala demolice prvního prázdného paneláku. Jedná se jeden z mnoha zdevastovaných domů, tento je panelák se šesti vchody v Gluckově ulici. Práci odvádějí dvěma stroji, první, obrovský stroj, dům v podstatě po kouscích „odstříhá“ až do druhého nadzemního podlaží. Ten druhý stroj pak zbourá zbytek.
 
HÁDANKA AŽ Z YUKONU
:-)))
Pondělí, 01 červen 2020
Tuhle níže zobrazenou obrázkovou hádanku nám poslala yukonská Alenka. Polárka - vzpomínáte? Hodně dlouho psala na pokračování zážitky svého velkého cestování z domova, přes několik dalších států, až do kanadského Yukonu - jmenovalo se to "Za romantikou na Yukon". Zrovna si říkám, že by to stálo za to zopakovat... Noví návštěvníci to neznají a ti, co to tenkrát sledovali, by si to jistě rádi přečetli znovu...
 
KUPUJTE ČESKÉ VÝROBKY
Diskuze
Pondělí, 01 červen 2020

Podpoříte tak české podnikatele a farmáře. Tyhle výzvy se teď často opakují, nejvíc z úst vládních a všechmožných úst "vlasteneckých". Návrhy jsou i na povinné kvóty českých výrobků v regálech obchodních řetězců. Zní to vznešeně a celkem logicky. Pryč s tržním hospodářstvím, teď to chce kvóty!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 190 - 210 z 9563
[CNW:Counter]