O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


BLBOUN V ČESKÉ KUCHYNI
Nejen duše
Úterý, 01 září 2020
Někdy před rokem 1700 na ostrově Mauricius vyhynul pták dodo, zvaný též blboun nejapný. Důvěřivé zvíře, které nebylo zvyklé na přítomnost člověka a na důsledky jeho činnosti, se nestačilo přizpůsobit novým podmínkám. Trochu si říkám, zda blboun v české kuchyni taky není na hraně existence. Jenom tím nemyslím svérázného živočicha, ani všetečného rádce ze sousedství, ale kynutý ovocný knedlík.
 
ÚŽASNÍ KAMARÁDI
Fauna a flora
Úterý, 01 září 2020
Lidé a psi si byli nejspíše souzeni samotným Stvořitelem. Jak jinak si vysvětlit, že právě psa lidstvo domestikovalo dávno před kočkou, koněm, oslem, kozou, krávou nebo slepicí, tedy zvířaty zdánlivě užitečnějšími, která jim pomáhala při práci nebo v boji, nebo se stala součástí našeho jídelníčku? Psi prokazatelně doprovázejí člověka víc jak 14 tisíc let. Nejstarší vyobrazení psa nalezneme ve Španělsku na jedné z tamějších slavných nástěnných jeskynních maleb.
 
KAŽDEJ MÁ NĚJAKEJ HANDICAP
Zážitky
Pondělí, 31 srpen 2020
Přátelé, kamarádi. Dneska mám zase takovej nejistej večer. Hlavu mám plnou ... no jak to říct slušně. Tamtoho na spláchnutí. Chodím doma od jedný vymalovaný zdi ke druhý a trpím stihomamem. Schíza. Rovnováha v prdeli. Ale já ji zas získám zpátky, jen co najdu nějaký vhodný bidlo. Když jsem dneska s tátou sama přestěhovala klavír, došlo mi, v jak hlubokým průseru jsem. Ženská, která má sílu jako chlap, nepatří do slušný společnosti a vůbec se nedivím, že mě nikdo nechce. Muži chtějí mít doma cukřenku. Ne Fibingerovou.
 
MUŽI SE BOJÍ "OKOVŮ"
Úkol pro vás
Pondělí, 31 srpen 2020
Dobrý den, je mi 36 let. Můj partner je o rok mladší a jsme spolu 5 let, žijeme spolu. Máme se rádi, téměř se nehádáme. Jsme oba sportovní a pracovně poměrně dost vytížení. Donedávna mě práce i sport naplňovaly natolik, že jsem nepociťovala chuť zakládat rodinu, ale před rokem se vše změnilo a já od té doby fakt jen „čekám na zásnubní prsten“.
 
KDYŽ SE YOUTUBER OŽENÍ
Zážitky
Pondělí, 31 srpen 2020
Jirka Král hraje v Alza.cz | Alza.czTo jsem se pokoukala a početla si, jak náš nejslavnější youtuber spolu se svou nastávající a houfem přátelů se loučil ve wellness na Slovensku se svobodou, což zakončili výletem na horu Chopok v Nízkých Tatrách. Poté youtuber "veleslavně pojal choť", a veselka byla laděná do něžných pastelových barev.  Oběma to prý velice slušelo a jeden z posledních srpnových dní že byl jejich dnem ze všech nejkrásnějších. I koronavirus se zabarvil do pastelova...
 
 
PÁR PRAŽSKÝCH "NEJ" - 1.
Zážitky
Neděle, 30 srpen 2020
Bezejmenná pražská ulička, vedoucí z ulice U Lužického semináře na zahrádku restaurace Čertovka, leží v samém srdci Prahy na Malé straně, poblíž Karlova mostu. Je tak úzká, že jí zprvu vůbec nevidíte. Je to vlastně jen uzounký průchod mezi domy čp. 22 a čp. 24. Na to, že se blížíte k pražské turistické atrakci, vás upozorní až skupinka turistů na chodníku.
 
PROFESOR KOUTECKÝ - ZAKLADATEL
Téma
Neděle, 30 srpen 2020
Dnes by to bylo devadesát let, co se narodil lékař, chirurg a zakladatel dětské onkologie u nás, Josef Koutecký (zemřel 5.7.2019). Po listopadu 1989 byl děkanem 2. lékařské fakulty UK a prorektorem Univerzity Karlovy. Před deseti lety obdržel Národní cenu projektu Česká hlava za celoživotní dílo a výzkum v oboru dětské onkologie. A v roce 2015 převzal Cenu Neuron za přínos světové vědě v oboru medicína.
 
ČEKÁME NA VAKCÍNU
Téma
Čtvrtek, 27 srpen 2020
Klíčová složka vakcíny proti covid-19 se bude vyrábět u nás, v americké globální firmě Novavax, která má vyrábět dvě miliardy vakcín ročně, z toho půlku u nás. Koupila totiž výrobní závod Praha Vaccines. Sídlí kousek za Prahou, nedaleko Kostelce nad Černými lesy, konkrétně v oblasti Bohumile v Jevanech.
 
TAK ZAS NĚJAKÉ TO HÁDÁNÍČKO...
:-)))
Čtvrtek, 27 srpen 2020
Hele, nemlaťte mne za tu zdrobnělinu, protože ty hádanky jsou fakt pro mrňata, to bych uhodla i já... Ale abyste neřekli, tak to proložim i nějakejma ftípkama. OK. I když já osobně mám do ftipkování daleko. Ne že by mi něco bylo, to né, vegetím si docela slušně, už mám uklizenej sklep i komoru, zítra budu řezat kus lamina na poličky a potřebuju pověsit. Kytku. Ze stropu. Velkou... A vůbec nevím, jak na to. 
 
ZA ROMANTIKOU NA YUKON - 18.
Zážitky
Čtvrtek, 27 srpen 2020
Muslimové se modlí pětkrát denně. Ráno, večer a třikrát během dne. Já bych určitě pořád zapomínala, jak se znám. Pravidelnost je mi bohužel neznámým pojmem... Kde je mešita, tam je k modlitbě vyzývá muezzin, ale tady v poušti jsem se divila, když oba beduíni dělali na modlení pravidelné zastávky. Jejich víra musela být opravdu pevná Když si to uvědomíte – kolik to je modliteb do roka...
 
PROZRADIT, NEBO MLČET?
Úkol pro vás
Středa, 26 srpen 2020
Už od školy se kamarádím s Petrou. Kdykoli k ní přijdu na návštěvu, je doma i její manžel (pracuje teď z domova). Celkem často se zapojuje do naší konverzace. Je mi to sice divné, neboť chodím na návštěvu za kamarádkou, ale nijak extra mi to nevadí. Každopádně se ale jako dva manželské páry nestýkáme.
 
JAK JSEM "ZRUŠILA" PÍCHAČKY
Diskuze
Úterý, 25 srpen 2020
S píchačkami jsem přišla do styku třikrát. Poprvé po střední, když jsem byla brigádničit v obrovské fabrice na stihačky, kam jsem jezdila na sedmou. Bylo to přes celou Prahu tramvají až na konečnou, a pak ještě půl hodiny autobusem. Strašný... z té doby vzpomínám, jak jednou jsem takhle cestou tam pospávala v prázdné tramvaji, pak v prázdném autobusu, a když jsem si ve vrátnici chtěla odpíchnout, tak se na mne vrátný vyděšeně podíval:
 
PÍCHALI JSTE NĚKDY, ČI PÍCHÁTE JEŠTĚ NYNÍ?
Diskuze
Úterý, 25 srpen 2020

Určitě si ještě pamatujete na tu technickou "vymoženost", která dlouhá léta zaměstnavatelům umožňovala přehledně a snadno evidovat docházku. Ještě nedávno většina zaměstnanců začínala svou pracovní směnu "odpíchnutím" příchodu. Obvykle natiskly čas příchodu či odchodu na příslušné místo kontrolního lístku.

 
TY NESPRÁVNÉ EMOCE
Téma
Úterý, 25 srpen 2020
Utrpení je způsobeno tím, že jsme pod vlivem rušivých emocí (pýcha, připoutanost, nevědomost, hněv, žárlivost a možná ještě něco dalšího). Proč někteří lidé jsou ve stejné situaci šťastní a jiní nešťastní? Proč mně připadá super, že mám co jíst a kde spát, a někdo jiný se stejným příjmem by trpěl, že nemá stejný auto a stejnou dovolenou jako soused? Všechno to jsou rušivé emoce.
 
LETNÍ KUŘE OD FLORENTÝNY
Nejen duše
Pondělí, 24 srpen 2020
Dovolím si tomuto receptu říkat kuře na kapii, neboť nevím, jak jinak odlišit tohle moje letní kuře na paprice od klasického celoročního kuřete na paprice. Tentokrát se totiž kuře dusí na čerstvé červené paprice – čili na kapii. Vlastně se dusí v pyré z rozmixovaných pečených paprik a na závěr se zjemní smetanou, čímž vznikne skvost, na který si budete zvát hosty z širokého a dalekého okolí, abyste se o tu radost podělili.
 
VERONIČČIN CHUDINKA CHLUPATEJ
Zážitky
Neděle, 23 srpen 2020
Ahojte kočky, tak si vám musím postěžovat, co ta moje panička na mě ušila. Včera dopoledne nachystala přepravku, a protože nejsem nějaký hloupý kocour, věděl jsem, že se jede na veterinu. Na mě si ale nepřijde! Pro jistotu jsem celou noc nešel domů. Ráno jsem přišel, jakoby nic, čekala na mě výborná rybí konzerva, a protože jsem byl tedy po noční, tak jsem usnul jako kotě. Mamka mě ve spánku drapla a zavřela do té přepravky! Prostě - zase mě podvedla.
 
CO MÍVÁTE NA HLAVĚ?
Diskuze
Neděle, 23 srpen 2020
TAK DNES PÁR OTÁZEK NA TĚLO – nebo spíš „na hlavu“. Budeme si psát o kloboucích… Tahle pokrývka hlavy je pro většinu z nás něčím, co je tak trochu hudbou minulosti. Nošení klobouků se však prolíná staletími. Klobouky byly vždy pokládány za kulturní a sociální symboly, slouží a sloužily jako způsoby komunikace, reprezentují osobitý vkus a názor jejich nositelů.
 
NEBEZPEČNÝ SPORTOVEC
Zážitky
Neděle, 23 srpen 2020
Občas se povede vyblejsknout snímek, většinou zcela náhodou, který je neuvěřitelně virální - jako například ten, který vám tu přikládám. Ale i tak je možné, že jste ho ještě neviděli... Vede k zamyšlení, jak může být sport neuvěřitelně nebezpečný - nebo spíš "sportovec", který se právě šíleně naštval... Neuvážený čin, který změní život jiným lidem... 
 
SVĚT SE OBRACÍ NARUBY
Diskuze
Čtvrtek, 20 srpen 2020
Chicago Black Lives Matter Organizer Calls Lootings "Reparation ...Všechno spustil policejní zásah v černošské čtvrti Englewood. Mladistvý podezřelý při konfrontací s policií vytáhl zbraň a začal střílet. Policisté palbu opětovali a podezřelého postřelili. Po sociálních médiích se brzy nato začaly šířit dezinformace: začalo to lživým videem, zveřejněným na facebooku, ve kterém se tvrdilo, že policisté zastřelili patnáctiletého chlapce.
 
TENHLE NUDISTA SE NENUDIL...
:-)))
Čtvrtek, 20 srpen 2020
Více než 8000 lidí už podepsalo petici, která chce zabránit odstřelu divokého prasete u berlínského jezera Teufelssee. Bachyně se nedávno proslavila, když „ukradla“ na tamějším koupališti jednomu nudistovi tašku s laptopem. Snímky, na kterých nahý muž prase pronásleduje, zveřejnila řada světových médií. No, divoké prase... to je relativní: na dalších záběrech, které se vám rozhodně budou líbit, je jasně vidět, že ta prasečí maminka ani její robátka už dávno divocí nejsou...
 
CHODÍTE NA MASÁŽ?
Téma
Středa, 19 srpen 2020
Masáže v Teplicích a okolí – Dobrý masér.czKdo by neměl rád masáže... Pojem „masáž“ je odvozen od řeckého slova „massó“, což znamená mačkat, hníst. Slovní kmen se objevuje ve francouzském „masser“, které má stejný význam a také zásluhu na „zmezinárodnění“ tohoto výrazu. Masáží je ovlivněn doslova každý systém v těle, od svalů přes krevní oběh až po mentální stav. Pomáhá i při problémech se zažíváním - díky stimulaci svalstva je masáž skvělým pomocníkem při řešení zažívacích a vylučovacích potíží.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 190 - 210 z 9670
[CNW:Counter]