O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


SEZAMOVÁ PASTA - TAHINI
Nejen duše
Středa, 08 březen 2017
Image result for tahini sauceSezamová pasta tahini se běžně používá v zemích Blízkého východu, ve východní Asii i v Africe. Z těchto oblastí se stejně jako řada jiných potravin rozšířila a i do západního světa a získala si oblibu. Nejčastěji se využívá jako součást cizrnové pomazánky hummusu, jako dip k cizrnovému falafelu, jako ingredience při výrobě sladkosti jménem chalva, případně jako samostatná pomazánka, k přimíchání do salátů, či jako zahušťovadlo nebo dochucovadlo dalších jídel. Má opravdu univerzální použití.
 
TO BEJVÁVALY NA MDŽ ČASY...
Úkol pro vás
Úterý, 07 březen 2017
Image result for oslavy mdžUž ráno začal večírek. A kdo měl žížeň tak ji hasil. Někdo dal pade, někdo stovku.... Pochopitelně, že tohle stranou a vládou, v dobách bujného socialismu podporované alkoholické řádění, pamatují jen ti, co jsou už zajíčci po mnoha odstřelech. Ženské připravily chlebíčky, napekly koláče,  nakoupily vše potřebné - pánové pak svátek slavili téměř až do sebezničení...
 
SPOLKOVÁ ČINNOST V ČR
Téma
Úterý, 07 březen 2017
Jistě většina z vás znáte web Miroslava Macka, "Macek v botách". Dnes, v úterý, jsem u něj četla příspěvek pana Josefa Myslína, starosty v Okresním sdružení hasičů Praha - západ. M. Macek ho "olíznul" na facebooku; a protože jsem přesvědčena, že by vás všechny to zajímalo také, zde je tento text rovněž okopírován:
 
VŠETEČNICE - KONFORMITA - ANO, ČI NE?
Diskuze
Pondělí, 06 březen 2017
Image result„Když všechny kapky v moři dělají příliv, já dělám odliv.“  „Hřebík, který vyčnívá, dostane první kladivem.“  Co myslíte, že je lepší? Splynout se společností a naučit se umění být neviditelný, nebo naopak dělat to, co si přejeme, či dokonce dělat naschvál něco jiného?
 
ČTENÁŘSKÝ DENÍK
Próza a poezie
Pondělí, 06 březen 2017
profilová fotka uživatele Karel FajtaMezi pěti až devíti léty mi nuda byla cizím slovem. Vím, že jsem byl jsem neposeda. Tužka, pastelky a vodovky, to byli parťáci při mém okouzlení květinami a ilustrovanými obrázky z pohádkových knížek. Hrát pro děti z ulice loutkové divadélko jsem přímo vyhledával a byly to mé šťastné chvíle. Divadélko mně nechal na památku kamarád-spolužák, který se někdy v našich sedmi letech se vystěhoval s rodiči do Německa.
 
POSILOVACÍ CVIKY
Úkol pro vás
Neděle, 05 březen 2017
Image result for pánevní dnoDnes se zaměříme na posilování pánevního dna. Pánevním dnem se rozumí skupinka svalů, která se nachází na „dně“ našeho těla. Tyto svaly najdeme poblíž močové trubice a konečníku. Slouží nám k opoře páteře a také k držení vnitřních orgánů. Je proto důležité je posilovat, jelikož ochabnutí může být spouštěčem inkontinence a dokonce s ním mohou souviset i problémy s bolavými zády.
 
PROBLÉM S PŘÍJMENÍM
Úkol pro vás
Neděle, 05 březen 2017
 Můj bratr je šťastné ženatý, s Terezou mají kluka i holčičku, a teď čekají třetí dítě. Je to chlapeček. Problém je ten, že Tereza si postavila hlavu, a chce, aby tento kluk měl její rodné příjmení. Na jednu stranu to chápu, protože ona je jedináček a tím by zajistila "pokračovatele" jejich rodu. Její táta byl taky jedináček, takže jinou šanci nemají.  Na druhou stranu by bylo divné, když by tento chlapeček měl mít jiné příjmení než jeho sourozenci.
 
JAK PŘESTAT PLATIT ALIMENTY?
Výživné
Neděle, 05 březen 2017

Dobrý den, manžel má syna z předcházejícího manželství a pravidelně platí alimenty. Teď v lednu 2017 mu bylo 18 let a předpokládáme (dle jeho studijních výsledků, jinak nejsme s ním v kontaktu už pár let), že už nestuduje. Jak musíme postupovat, pokud chceme přestat platit alimenty? Musíme žádat o souhlas u soudu nebo na koho se máme obrátit, prosím? S jeho matkou nechceme moc komunikovat, ta by raději byla, kdybychom ho živili dokonce života. Předem Vám děkujeme za odpověď. SANDY

 
SETKÁNÍ S VRAHEM
Zážitky
Čtvrtek, 02 březen 2017
Přijel jsem do cizího města a první, koho jsem v něm potkal, byl dvojnásobný vrah. Legitimoval se mi a já mu na oplátku dal třicet korun. Prošedivělý hubený muž s dlouhými mastnými vlasy, nepěstěným plnovousem a alkoholem v každém výdechu se podle svých slov vracel z klubu, kde ho okradli o bundu, v níž měl 170 korun. Přestože jsem se ho na nic neptal, po vložení mincí do dlaně spustil jako rozbitý automat a za chvíli jsem o něm věděl všechno.
 
Ó, MY SE MÁME! - 2.
Téma
Čtvrtek, 02 březen 2017
V zásadě se máme jen doma a všude jinde se nemáme. A když nás tak oblbují s tou úžasnou současnou prosperitou, kvůli které bylo nutno zničit českou korunu, tak bych jen rád všem připomněl, že dnešní nízké platy (v korunách vůči v tvrdé měně) jsou zítřejší žebrácké důchody. Žvanění o tom, jak důchody musíme „reformovat“, o čemž mele levice i pravice, je matení lidí.
 
KOMU SE NELENÍ, TEN BRZO ZDECHNE
Zážitky
Čtvrtek, 02 březen 2017
Půlku svého života jsem se trápila, že nejsem dost dobrá a dokonalá, že mám takových nectností, že bych s nimi mohla vytapetovat katedrálu Svatého Víta. Druhou půlku života jsem se s nimi učila sžívat. Říkala jsem jim: „Dobrý den a jak se jmenuješ a proč se ti u mě tak líbí a víš, že díky tobě mám v kanceláři největší bordel z celé firmy a moje práce s šanonem je opravdu prachbídná?“
 
"DEJ DŮKAZ, JINAK JSI LHÁŘ!“
Nejen duše
Středa, 01 březen 2017
Zdravím redakci, přísedící i kolemjdoucí. Protože se u mého posledního cestopisu z epochální výpravy do hlubin Egypta vyskytly pochybovačné komentáře, týkající se bůčku a kozla, a protože jsem nerad za vejtahu, považuji za nutné podat důkaz ve smyslu: "dej odkaz, jinak seš lhář a omluvíš se"; nedávám tedy odkaz, ale rovnou důkaz. Fotka je snad důkazem dostatečným, že se za lháře nepovažuji a omlouvat se NIKOMU nehodlám.
 
VĚDCI VARUJÍ PŘED "ŠMEJDY"
Téma
Středa, 01 březen 2017
Related imageKatedra parazitologie Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze doporučuje klientům léčitelů a detoxikačních poradců, aby se při podezření na parazitární infekci obrátili na lékaře-infektologa nebo akreditovanou diagnostickou laboratoř. Přístroje a postupy alternativní medicíny nejsou vědecky ani klinicky ověřené, a jako takové nejsou náhradou lékařské diagnostiky ani odborné léčby.
 
Ó, MY SE MÁME! - 1.
Téma
Středa, 01 březen 2017
Včera jsem četl vzpomínky pana Přeučila, jak zavřeli jeho otce na doživotí, jak svazáci v komisi požadovali, aby šel po základce pracovat do dolů, ale nakonec z toho byla továrna na dřevo v Praze na Harfě. Té jsme, my pracující ve Vysočanech, říkali postaru „Orel“. Mně, synovi vlastizrádce, dali v té době na výběr: doly, hutě anebo zemědělství. Ukecalo se to na chemický průmysl.
 
JE TO LIDSKÉ ...
Zážitky
Úterý, 28 únor 2017
Image result for nahý topolánek u berlusconihoMimomanželské vztahy zkomplikovaly život mnoha vysoce postaveným politikům. Takoví Bill Clinton,či  hlava rakouského státu Thomas Klestil, italský expremiér Silvio Berlusconi... ti by mohli vyprávět...
 
SYŘANÉ V NĚMECKU
Téma
Úterý, 28 únor 2017
Image result for syrian people living in germanyRok 2016  - Za syrskými uprchlíky do Německa míří jejich příbuzní. Mnozí však očekávají, že počet příbuzných bude řádově mnohem vyšší.  Minulý rok (2015) přijelo do Německa celkem 428 tisíc běženců ze Sýrie. V r. 2016 k nim přibylo dalších 72 tisíc. Podle původního odhadu německých úřadů se počítalo, že  v roce 2017 mohlo k nim přibýt dalších 500 tisíc rodinných příslušníků. 
 
SUPER-ODOLNÉ BAKTERIE
Téma
Úterý, 28 únor 2017
Image result for antibiotikaiNezabírají na ně žádná antibiotika. - Loni v létě se v těle jedné 49leté ženy objevila bakterie způsobující infekci, kterou nelze vyléčit žádným z dostupných druhů antibiotik. Diagnostikovali ji pacientce v pensylvánské lékařské klinice. Bylo jí stále zle… Když jí odebrali vzorky moči, objevili v ní vzácný druh infekce Escherichia coli (E.coli), který dokáže vzdorovat všem druhům antibiotik. A to i těm, které lékaři někdy předepisují jako poslední možnost, když všechny ostatní selžou.
 
POMOHL MI ERBEN
Zážitky
Pondělí, 27 únor 2017
profilová fotka uživatele Karel FajtaJaro již pootevřelo dveře. Horní louku opět pokryl nový sníh. Je to fakt na palici.. Koukám z okna. Z komína chalupy stoupá kouř. V krbu praská oheň. Chalupu prostupuje teploučko a vůně dřeva. Sedím v křesle, usrkávám zlatavý mok. Lojzovi z chalupy u lesa se medovina povedla. Nemá to chybu. V hlavě se mi honí myšlenky jako vítr v komíně. Ne, není to meluzína, ale jen vítr. Je mi dobře na těle i na duši a vzpomínám...
 
KUTNÁ HORA A ŽIVÝ JIŘÍ Z PODĚBRAD - 5.
Zážitky
Pondělí, 27 únor 2017
Slíbila jsem minule, že se vrátím ke znamením zvěrokruhu, hlavně znamení Štíra. Tak tady je to, co jsem našla: V současné době je mnoho lidí, kteří se zajímají o astrologii. Po přečtení charakteristiky štíra, jací jsou štíři zrádné znamení, si na ně lidé dávají větší pozor.
 
MNOŽÍRNY
Zážitky
Pondělí, 27 únor 2017
Image result for malý kníračPřed časem jsem četla alarmující článek o jednom z nejstrašnějších byznysů, jaký si lze vymyslet. Článek o množírně koček a psů. Tehdy se mi při čtení udělalo zle z nás „lidí“ a příště jsem prostě nebyla schopná takové články číst.
 
CESTOPIS - 2 - ZA TAJNOSTMI EGYPTA
Tady a tam
Neděle, 26 únor 2017
Jakožto autor bezkonkurenčně nejúspěšnejšího Kudlího cestopisu všech dob ("Ze Solidarity na Gutovku a zpět"), jsem byl paní šéfredaktorkou požádán o další cestopis. Tak jo, ať má, co chtěla: vloni jsme se s kamarádem Jardou rozhodli pro skutečné dobrodružství v kolébce civilizace. Pro mě dobrodružství začalo už měsíc předem, v cestovní kanceláři.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 169 - 189 z 7747
[CNW:Counter]