O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


LEGRACE NA PLACE - KDE JE BEZPEČNO?
Téma
Úterý, 29 srpen 2017
Všude se to mele, a já si vzpomínám na slova mé babičky drahé, která mi říkala: "Holčičko moje, i za války se lidi milovali, člověk si zvykne i na šibenici..." Tak si říkám, jestli si taky zvykneme na čím dál častější zprávy o všelijakých těch nekalostech. Jako kdyby nestačilo, že občas nám dá za vyučenou příroda... Pomalu abychom se báli vyjet "za humna".
 
PROČ SE MI NEOZÝVÁ?
Úkol pro vás
Pondělí, 28 srpen 2017
 Před šesti týdny jsem se seznámila s Markem. Běžná on line seznamka. Napřed jsme si psali, a cca před měsícem jsme se sešli poprvé. Od té doby ještě asi tak pět nebo šestkrát. V mezičase jsme si pořád textovali, celý den, téměř každou hodinu aspoň pár sms. Ovšem změna nastala tento týden. Sice jsme si i nadále textovali, ale rozhodně ne nijak moc a rozhodně ne, jako minulý týden. Tedy ne jako týden před tím, NEŽ jsem s ním strávila noc.
 
RODINNÁ ROZEPŘE
Poradna
Pondělí, 28 srpen 2017
Náš pradědeček koupil a přestavěl nádhernou chalupu u jezera, kde co si pamatuju, naše rodina vždy trávila celé léto. Rodiče taky provedli hodně úprav, chata je velká a opravdu dobře vybavená a patří k ní i dost velký pozemek. Když rodiče zemřeli, připadla chata mě a mým dvěma sestrám. S manželem jsme pak obě sestry - cca před dvaceti lety - vyplatili.
 
VŠETEČNICE - OBLEČENÍ VŠEDNÍCH DNŮ
Téma
Pondělí, 28 srpen 2017
Image resultJak jsem se již minule zmínila – škola nás volá. A to už velkým fofrem! Respektive volá děti. Školní domácí úkoly, různé další aktivity, sportovní a hudební kroužky... všechno to se nevyhnutelně blíží také. A tak jako u nás doma provádíme Velký Vánoční Úklid, mám vždy naplánován i Velký Předškolní Úklid. Musím totiž fofrem využít levné a - doposud ještě stále dostupné – pracovní síly.
 
KDYBYCH TAK VĚDĚLA, KTERÉHO ....
Poradna
Pátek, 25 srpen 2017
Žila jsem si docela spokojený život (třináct let) s manželem. Ale pak ode mě loni v lednu ze dne na den odešel. Jeho odchodem se mi úplně zhroutil celý svět a i když už jsem „z nejhoršího“ venku, nežije se mi nejlépe. Chybí mi můj starý vnitřní klid, ta spokojenost, život, který jsme s mužem žili. Čtyři měsíce po jeho odchodu jsem byla už úplně na dně, váhou jsem šla o deset kilo dolů…
 
JEHO DIVNÁ REAKCE
Úkol pro vás
Středa, 23 srpen 2017
 Před dvěma lety jsem byla znásilněna. Od té doby jsem samozřejmě měla problém navázat jakýkoli bližší intimní vztah. Až doteď. Před několika měsíci jsem se seznámila s Michalem. Byl úplně skvělý – milý, hodný, chytrý, citlivý, vtipný, hezký… No, věci začaly nabírat na váze a já mu řekla o mém napadení.
 
VZDALI BYSTE SE KAFÍČKA?
Diskuze
Středa, 23 srpen 2017
Výsledek obrázku pro coffee cup pngNedávno mě zaujal článek o novináři, který se rozhodl napsat sérii článků o závislostech – a procesů vzdávání se jich. Každý měsíc proto přestal konzumovat jednu ze “zavislostí” běžného dne – cukr, alkohol, gluten, všechnu mouku, kávu i kofein celkově… A právě káva a kofein mě zaujaly. V současné době je moderní “přestat pít kávu”. A protože jsem absolutní kafe-milec (nebo kafo-milka), snažila jsem se zjistit, zda to za to opravdu stojí.
 
ZÁZRAČNÍ DROBEČCI
Nejen duše
Středa, 23 srpen 2017
Související obrázekTahle malá semínka patří mezi nejstarší plodiny na světě. Jejich domovinou je Barma, Indie, Čína a především západní Afrika. Lidé dělají velkou chybu, že si je loupu, proto se připravují o cenné složky. Sladká ořechová aromatická chuť může být kombinovaná v různých potravinách. Žádná skála před ním nezůstane celá. U nás se jím zdobí pečivo. Ano, řeč je o sezamu, dvoumilimetrovém semínku, nejstarším koření na světě, ve kterém se ukrývá velká léčivá síla.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE?
:-)))
Středa, 23 srpen 2017
Tentokrát volám do zbraně všechny, kteří se vyznají v našich "zelených kamarádech" - čímž samozřejmě nemyslím nějaké ty politické hotentoty, ale kytičky a všechno, co kolem nás roste. Odmala mám ráda květiny, v jakýchsi periodách jich mám kolem sebe plno, a příště zase jen pár. Ono je to ale spojené s tím mým touláním po světě... Teď snad na to vyzraju - nakoupím si samozavlažovací květináče a truhlíky. A to by bylo.... Ale - dnes mám pro vás pár hádanek:
 
ULICE NA RETARDÉRECH
Téma
Úterý, 22 srpen 2017
logoV Praze, v ulici Na Hřebenkách bylo za veřejné peníze v roce 2010 pro klid papaláše Marka Dospivy nákladem 24,5 milionu korun vybudováno v úseku pouhých 431 metrů sedm velkých retardérů. Od té doby web www.kverulant.cz usiluje o jejich odstranění. Vždyť brzdící a znovu se rozjíždějící auta vypouští do ovzduší zbytečně velké množství spalin.​
 
SUPER DŽEM Z BANÁNŮ
Nejen duše
Úterý, 22 srpen 2017

Výsledek obrázku pro banány pngJak jsem slíbila, tak udělám. Džem jsem udělala, postup nafotila, a protože mně i mým známým super chutnal a je super levný (! - v našich krajích dříve neuvěřitelné), nabízím vám ho všem ke zhotovení. Jo, ještě jsem zapomněla - je i super jednoduchý :-))), to se povede snad lautr každému...

 

 

 
ONA BYLA DÍVKA CHUDÁ ... 3.
Téma
Pondělí, 21 srpen 2017
... a všude kolem samý bílý etnický Čech. Jak vyplývá z dosavadního popisu, v zásadě tedy nešlo v parlamentu o setkání a diskuzi o nějakém nevýznamném problému. Ba naopak. Viz nedávné poněkud rozporuplné komentáře o pochodu Prague Pride, kdy z původního mediálního nadšení z toho, jak jsme „světoví“, zbylo konstatování, že celá ta akce je bezva byznys. 
 
ONA BYLA DÍVKA CHUDÁ ... 2.
Téma
Pondělí, 21 srpen 2017
Jak praví dnešní neomarxistická genderová ideologie, ženy jsou silně utlačovanou menšinou. Podíváme li se kolem sebe, podle statistiky připadá v ČR na 100 mužů zhruba 104 žen (viz). Ve světě to je většinou plus mínus tak nějak napůl, což nás vede k dotazu, jak může být většina či polovina utlačovanou menšinou? No a odpověď je, že v matematice to nejde. V politice klidně. Co je politicko korektní ideologii do skutečnosti? Nic!
 
POJIŠTĚNÍ POHŘBU - ANEB "JÁ UŽ HO VIDÍÍÍÍM!
Diskuze
Neděle, 20 srpen 2017
Ať se podívám, kam podívám, zírá na mne usměvavá neuvěřiteně stará tvář. Musím přiznat, že mne ten vrásčitý obličej poněkud děsí.  Kterýkoliv web (téměř), kdekterá televizní stanice... všude je. Nejprve jsem se dívala na obstarožního šortkového playboye, který (výjimečně v kalhotech dlouhých) básnil o tom, jak je super pojistit se na vlastní funus. Nikdo vás nebude nutit k lékařské prohlídce! Vaši pozůstalí z peněz zajásají! 
 
ŘEČI, ŘEČI, STÁLE JEN ŘEČI...
Téma
Pátek, 18 srpen 2017
A zase budeme v příštích dnech číst kvanta článků, že „Politické špičky EU odsuzují tento teroristický čin, který bezpochyby nemá žádnou souvislost s davy ekonomických migrantů z muslimských zemí. To jen pár pobloudilých teroristů…“ Až půjde o stovky zabitých každý den, tak už to nikoho zajímat nebude, protože to bude normální. Vždyť koho zajímá, kolik dnes umřelo na silnicích v EU lidí? Nikoho. 
 
QUESADILLA OD FLO
Nejen duše
Čtvrtek, 17 srpen 2017
Jestliže jsem minule psala, že mexickou kuchyni znám jen z doslechu, budu v tom dnes s dovolením pokračovat. Před týdnem jsem rozebrala chilli con carne do posledního kousíčku masa a dnes vám taky dopřeju dobrý důvod křičet: to pálí! Jenomže tentokrát nebudou popáleniny jazyka způsobeny pálivými papričkami, nýbrž samou nedočkavostí. Jen málokdo dokáže počkat, až jídlo trochu vychladne.
 
ONA BYLA DÍVKA CHUDÁ ... 1.
Téma
Středa, 16 srpen 2017

... a on bílý heterosexuál. Povídal jsem si tuhle s kamarádem, že jsem byl na jaře o „Dni bílého heterosexuálního muže“ na diskusním setkání organizovaném na půdě Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, ve čtvrtek 11. května 2017.

 
LEGRACE NA PLACE - OBJEKTIVITA ZCELA ZARUČENA
Téma
Středa, 16 srpen 2017
Macek v botáchRadiožurnál zcela zapomněl na pravdivost přísloví „Koho chleba jíš, toho píseň zpívej“ a pozval do Dvaceti minut Radiožurnálu (14. 8. tr.) k rozhovoru o silně medializovaném případu vyhozeného zaměstnance Googlu (dovolil si napsat, že menší množství žen v technických oborech je způsobeno též biologickými faktory) ženu z neziskové organizace financované právě Googlem.
 
FUJ ZÁŽITEK
Diskuze
Středa, 16 srpen 2017
Už docela hodně dnů chodím minimálně dvakrát denně 3 - 5 km parkem. Někdy víckrát, někdy víc. Ale vždy mám s sebou svého malého spoluobyvatele. Seznámila jsem se s mnoha lidmi, které tam jejich pejskové vyvádějí na procházku, dozvěděla se mnoho o životě obou dvou - tedy na obou koncích vodítka.
 
PÁR KOUSKŮ ČERNÉHO HUMORU
:-)))
Úterý, 15 srpen 2017
Výsledek obrázku pro horror joker pngPán s manželkou a tchyní, všechno Američani, jeli na dovolenou do Izraele. Tam ale chudák tchyně zemřela. Manželé zašli do pohřebního ústavu, kde jim vysvětlili, že převezení těla zpět do Ameriky bude stát pět tisíc dolarů. Jestli ovšem tchyni pohřbí ve Svaté zemi, bude to stát pouze dvě stovky.
 
NEUMÍM ŽÍT VE TŘECH - CO DĚLAT?
Úkol pro vás
Úterý, 15 srpen 2017
 Milá Danielo, moc Vás zdravím a prosím za radu. Jsem doma na MD, z domova pracuji jako účetní pro jednu firmu. Můj manžel v době, kdy chodil se mnou, udržoval od počátku po delší dobu ještě vztah se svojí kolegyní, s níž chodil přede mnou, ale protože ona byla a je vdaná a nechtěla se nikdy rozvést, byli "jen" milenci a velmi dobří přátelé.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 169 - 189 z 8013
[CNW:Counter]