O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


JAK TO DOPADNE VE VENEZUELE?
Téma
Středa, 01 květen 2019
Image result for venezuela newsV úterý lídr opozice Juan Guaidó vyzval občany ke svržení režimu a současné Madurovy vlády. Informují o tom zahraniční tiskové agentury. Ve venezuelských městech se mezitím před ohlášenými masovými demonstracemi svolanými opozicí shromáždily tisíce lidí.  Ve městě se střetli s vojenskými vozidly. Demonstranti házeli kameny, ozbrojené složky proti nim ale použily slzný plyn a vodní děla.
 
ŽENA? MUŽ? "TO"?
Téma
Středa, 01 květen 2019

Už před deseti léty výsledky testů pohlaví u jihoafrické běžkyně Caster Semenya odhalily, že mistryně světa na 800 m má mužské i ženské pohlavní orgány; nemá vaječníky, ale varlata. Má prý také třikrát vyšší hladinu testosteronu v těle, než je u žen běžné. Přesto potvrdila Mezinárodní atletická federace po několika měsících zkoumání, že může startovat mezi ženami. Ani v Riu se tomuto tématu nevyhnula, ale nakonec to dopadlo opět v její prospěch.
 
MANŽELKY A MILENKY - II.
Téma
Úterý, 30 duben 2019
Image result for havel a veškrnová za svobodnaNevěra existovala a existovat bude. Ve světě slavných a známých, kde jsou nejrůznější setkání a večírky na denním pořádku, k ní bohužel dochází ještě častěji. Někdo - tedy spíš málokdo - zůstává absolutně věrný, jinému občasné úlety vztah nerozbijí. Z těch, kteří si „mohli beztrestně a v podstatě veřejně dělat co chtěli“, si můžeme připomenout exprezidenta Václava Havla.
 
NO, NEKUPTE TO, JEN ZA 53,- KČ
Zážitky
Pondělí, 29 duben 2019
Už po několikátý za posledních pět let mě dneska přepadla docela krutá bolest v kloubu palce u nohy (tentokrát levý). Sotva jsem se dobelhal do lekárny, pro něco na oblbnutí bolesti, nejspíš Brufen, kterej mi pak vystačí na další dva roky na všechno. Prášky polykám jen v nejvyšší nouzi a s největším odporem k nim a jen, když něco už skutečně bolí až nesnesitelně. V méně závažných situacích si bohatě vystačíme s kozlem.
 
CÍTÍM, TEDY JSEM
Zážitky
Neděle, 28 duben 2019
V kavárně naproti mně sedí dvě dámy a evidentně rozebírají vážný psychologický problém. Padají fráze jako - uvolni se, jdi do sebe, dovol si to, nech to plynout, pošli si přání, ale hlavní mantra, kolem které se celý rozhovor točí je - POCIT. Jak to cítíš, já to necítím, cítím, že potřebuji změnu, pociťuji napětí....nemohu se do něj vcítit. (Takže asi půjde opět o chlapa. Z jakého jiného důvodu by se taky ženy ráno setkávaly? Kvůli vaření?! No nenechte se vysmát :-)))
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - ČESKÁ PŘÍSLOVÍ – 4.
:-)))
Neděle, 28 duben 2019
Poznání ověřené všedním životem se koncentrovalo do přísloví - do několika slov, která jsou stručná, jasná, ale mají velký přesah. Pro snadnější zapamatování má často podobu rýmovaného dvojverší, jsou součástí naší lidové slovesnosti. Zkusíme si proto dnes zas trochu nabudit své mozkové buňky, co říkáte? Už třikrát jsem vás příslovími potrápila, pokaždé jste to úspěšně zvládli - takže si dáme zase repete a trochu si je občerstvíme ... 
 
 
VÝŽIVNÉ PRO "BEJVALKU"
Právní
Neděle, 28 duben 2019

Dobrý den, chtěla bych se poptat, na jakou výši mám nárok na výživné od bývalého manžela, protože mi nepřispívá ani korunou. Rozvedení jsme od 7. 10. 2017 a já jsem v invalidním důchodě 3. stupně už čtrnáct roků a měsíčně dostávám 8444 Kč, on má výdělek 38 000 Kč, plus vedlejší živnostenskou činnost, ale on tvrdí, že to není pravda, a že má velké náklady.

 
CHUDINKY ČARODĚJNICE
Zážitky
Pátek, 26 duben 2019
Related imageČarodějnice se stávají pomalu ale jistě akcí, kterou vyhledává stále více lidí. Je to velmi oblíbená událost, která má své prameny již v dávné historii. Začátek magické Filipojakubské noci ale není jen zapálení ohně, na kterém je pak upálena čarodějnice. Noc je kouzelná a slibuje nevídané... A dost možná, že čarodějnice v pohodě přežijí - protože zatím platí zákaz veškerých ohníčků i ohňů. 
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - MĚLA BYCH VYBALIT
U nás doma
Pátek, 26 duben 2019
U nás doma jest binec jako kráva. Když jsem odlétala, bylo zasněženo, teď je nádherně, na triko a lehký kalhoty. Takže je jasný, že jsem byla pryč docela dost dlouho... No, a protože u jedné z předminulých návštěv New Yorku jsem o tom psala a dala tedy světu vědět, že doma nikde nikdo, tak mi byteček vybílili. Proto o tom píšu až teď... Co mám povídat, byl to zážitek, ten návrat...
 
KOLOSZVÁRSKÉ ZELÍ
Nejen duše
Středa, 24 duben 2019

Kdysi dávno, když Mrtvé moře bylo teprve nemocné, jezdili jsme s kamarády na čundr, a jedli, samozřejmě hlavně konzervy. Teprve časem jsem povýšil na osadního kuchaře a věnoval se vaření s celým úsilím; ovšem musel jsem se to nejdřív naučit. Můj stěžejní repertoár byl guláš (vařený podle mých dnešních znalostí poněkud špatně), ale nám to tenkrát nesmírně chutnalo. Inu, mládí…

 
NEBOJME SE BANKOVNICTVÍ
Téma
Středa, 24 duben 2019
Drzé čelo lepší poplužního dvora – aneb slušně, ale sebevědomě si nedáme všechno líbit. Heslo „Náš zákazník náš pán“ platí absolutně i ve finančním světě, respektive i při finančním rozhodování. Sice to na první pohled nevypadá jako klasický obchod, kde je prodávající na jedné straně a kupující na druhé, ale je to tak. Tudíž i když si chceme půjčit, nejdeme do finanční instituce v podřízeném postavení, jako prosebníci, ale jako sebevědomí zákazníci, kteří si jdou koupit službu.
 
PROČ ŠKOLY NEFUNGUJÍ
Diskuze
Středa, 24 duben 2019
Image result for students with mobile pngPoslední dobou se ve svém okolí stále častěji setkávám se stanovisky tohoto typu: Přijali jsme do firmy kluka / holku těsně po škole a ona / on nic neumí. Nedokáže vyřešit triviální praktické problémy, neumí se ani zeptat, jak to má udělat. Když se pídím po podrobnostech, dozvím se, že ač se jedná o absolventa ekonomického oboru, neumí pracovat s Excellem, má problém ovládat Outlook, nedokáže napsat reklamaci, protože neví, jak vypadá.
 
UTRPENÍ MLADÉHO FERIHO V BORŠICÍCH
Zážitky
Středa, 24 duben 2019
Image result for knife and blood pngOpravdu se to mohlo stát komukoliv. Ale ne každý by z toho dokázal udělat tak velkou mediální kauzu. Za napadením není ani politika, ani rasismus. Za napadením je pouze alkohol. Každý, kdo se podobné akce zúčastnil, tak ví, jak to na těchto koštech vypadá. Prostě se z normální potyčky před hospodou dělá politický útok. Napřed však slyšeli přímo od pana Feriho, že „asi někdo poblíž rasisticky nadával“, ale to on přímo neslyšel.
 
ŽIVOT NENÍ PEŘÍČKO... 1.
Zážitky
Úterý, 23 duben 2019
Jistě znáte krátké příběhy, které jsou zakončené určitým morálním ponaučením. Můžou to být bajky o zvířatech, obyčejné staré příběhy, či legendy, které se na nás snaží zapůsobit, poradit nám, či jen kritizovat běžné společenské problémy. Je velice zajímavé, kolik takových známých příběhů se zapíše do každodenního života, s kolika se člověk setkává a vidí v běžné realitě. Předložím vám nyní sérii příběhů, ve kterých účinkují skutečné postavy v jejich skutečných životech.
 
O VELVARSKÝCH TVRDOVAJEČNÍCÍCH
Zážitky
Pondělí, 22 duben 2019
Related imageO Velikonocích se psalo všude možně, chtěla bych se proto zmínit o „TVRDOVAJEČNÍCÍCH“. Pokud nevíte, o koho se jedná, nehledejte ve slově žádný jiný než doslovný význam. Protože jde o jeden pradávný „moudrý“ nápad obyvatel Velvar, hezkého českého města. Jedná se o pověst, která pochází z doby, kdy se stavěl Karlův most. Na jeho stavbu se totiž vozila vajíčka, která se prý přidávala do malty, a to ze všech obcí, které byly někde poblíž.
 
VOLEBNÍ PRÁVO OD PUBERTY?
Téma
Pondělí, 22 duben 2019
Barevné revoluce, které hlásají demokracii, ale ve skutečnosti vytvářející chaos, který končí diktaturou, jsou potřebné pro rozvrácení tradičních poměrů. K tomu se hodí nejlépe zmanipulovaní mladí lidé; a čím mladší, tím lépe manipulovatelní. Určité anarchistické síly, chtějící nahradit tradiční poměry a zavést nejspíše kulturní marxismus, si již vyzkoušely na minulých protestech proti Zemanovi a Babišovi, jak jsou mladí manipulovatelní, zvláště školní mládež. A vůbec ty nejmladší děti.
 
TO SE SNÍST OPRAVDU NEDALO
Zážitky
Čtvrtek, 18 duben 2019
Související obrázekZnáte to krásné české přísloví: „Co se doma uvaří, má se doma i sníst“? Určitě ano, v některých firmách a profesích se ke smlouvě dokonce podepisuje doložka o nevynášení informací. Jsem toho názoru, že praní špinavého prádla na veřejnost opravdu nepatří, ovšem někdy se to, co se doma uvaří, opravdu sníst nedá. Můj Honza byl přímo ukázkový strávník, už jsem to tu někdy psala, že byl pažravý a nikdy se nad ničím neofrňoval, jediné, co mi zakázal vařit, byla kapusta v jakékoliv podobě.
 
KDYŽ HOŘÍ SYMBOLY
Téma
Středa, 17 duben 2019
Výsledek obrázku pro allahu akbar pngJe to smutne, když zhoři jakysik barak. Navic pěkny barak. A navic symbol. Ale nic neni nahodne. Symboly mizi v přesně stanoveny čas. A po jejich zmizeni obvykle přichazaju horši doby. Symbol křesťanske Francie zhořel, navic par dni před největšima křesťanskyma svatkama. Je zbytečne špekulovat o tym, jestli za to može polsky instalater, kery nahoře zapomněl cigo, arabsky terorista nebo francuska zelena vesta. Cynyk by se zeptal: “A na co su křesťanske kostely v muslimske zemi?”
 
DRUHY LÁSKY ...
:-)))
Úterý, 16 duben 2019
Výsledek obrázku pro lovingJe jich strašně moc, ani je tu vypisovat nebudu, určitě byste sami hned z fleku aspoň deset "lásek" vyjmenovali. Ale ta, kterou vám dnes představím, je jedna z nejběžnějších, vlastně - bude řeč o dvou... Takže: rozdíl mezi sexuálními potřebami muže a přáním ženy mě vždycky ohromoval. Dnes v noci, v posteli se svou ženou, mi teplota rychle stoupala. Když jsem se pokusil tento stav zužitkovat, žena mně zastavila a řekla: „Ne, lásko, já se dnes zrovna necítím dobře ...“ Pak dodala:
 
JE TU NĚJAKÝ PAMĚTNÍK?
Zážitky
Úterý, 16 duben 2019
Výsledek obrázku pro president kubitschek brazilUž ani nevím, jak se ten pořad jmenoval. Rozhodně tehdy byly jen dva televizní programy a vysílalo se pár hodin denně. A „naživo“. Byl to myslím pořad o slavných Češích ve světě. Vzpomínám, že se právě z Brasílie, právě dokončeného brazilského hlavního města, vrátilo pár Čechů. Jestli tam pracovali, to už nevím, snad. Ale utkvěla mi v hlavě jedna střelhbitá odpověď zpovídaného muže:
 
KOUPÍM MANŽELKU ZN. JAKOUKOLIV
Diskuze
Úterý, 16 duben 2019
Související obrázekJo, koupit se dá cokoliv, prodat taky. V současné době se rozmohl prodej našich (no, našich, jak se to vezme…) svobodných, rozvedených, prostě jakkoliv volných dívek a žen. Stačí zaplatit, a holky hned nastartujou… Je to nový, lukrativní byznys. Účelové sňatky českých žen s muži, které chtějí úřady vyhostit z Německa.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 169 - 189 z 8936
[CNW:Counter]