O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - KUDLANKA NA ZÁLETECH...
U nás doma
Pondělí, 01 květen 2017
Mám za sebou upršený a dusný týden, který však byl závěrem - snad „za odměnu“ - korunován nádherným, vyloženě letním počasím. No uznejte – dvaatřicet stupňů Celsia – to je něco, zvláště když je ještě duben... Ovšem musím svůj zážitek lokalizovat: užívala jsem si tento teplotní záhul v New Yorku, kam jsem musela na pár dnů převelice úředně.
 
HUMMUS OD FLORENTÝNKY
Nejen duše
Pondělí, 01 květen 2017
Přestože cizrnový hummus ráda dělám už léta a myslím, že ho dělám celkem dobře, nikdy se mi nepovedl vyrobit v tak dokonalé verzi, jakou mají ve vídeňské restauraci NENI. Pokaždé, když jsem ve Vídni, musím zajít na Naschmarkt a prodrat se mezi prodejními stánky a nakupujícími lidmi až do této restaurace.
 
SVĚT BEZ PRÁCE
Téma
Pondělí, 01 květen 2017
Když zmizí práce vytvářející hodnoty, omezí se styk s realitou a pravda o světě a o životě se stane nedůležitou. Svět potom probíhá za sklem nebo fólií, a skutečný od virtuálního se těžko odlišuje. Člověk se může zúčastnit světa hrou libovolných činností, které nejsou nutné, a proto mohou být nereálné.
 
VŠETEČNICE - HISTORKY Z RANÉHO MLÁDÍ
Téma
Čtvrtek, 27 duben 2017
Image resultJe to legrace, rozhodně se necítím být natolik stará, abych vzpomínala na “staré dobré časy, kdy my byli mladí”, ale přistihnu se, že občas vzpomínám na období, kdy našim dětem bylo tak 2 - 5 let.
 
NETROUFÁM SI NA LÁSKU
Úkol pro vás
Čtvrtek, 27 duben 2017

Po tragické smrti mé ženy jsem zůstal sám se třemi malými dětmi. Neuvěřitelné mi pomohla Julie, mladá žena z našeho domu, která nám začala pomáhat. Slovo dalo slovo a já ji vlastně najmul jako naši pomocnici/chuvu. Starala se o děti, odváděla je do školky, hlídala, vařila, postupně se – jak je vidět – její pracovní náplň rozšiřovala. Takhle to fungovalo cca tři roky, děti ji velice milujou a já si uvědomil, že já taky.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE - 108
:-)))
Čtvrtek, 27 duben 2017
Že bych trošku potrápila vaše gramatické buňky? Tedy - konkrétně ohledně naší milované češtiny? Dám vám na rozmyšlenou tři zajímavé "hádanky" - a protože už nechodíte do školy, nemusíte se bát, pokud to nebudete přesně vědět a na správnou odpověď si raději kliknete na rozluštění:
 
PŘÍJEMNÁ A KLIDNÁ POSLEDNÍ CHVÍLE
Téma
Čtvrtek, 27 duben 2017
Výsledek obrázku pro milá stařenkaMluvit - a vůbec uvažovat o tom, jak budu chtít trávit své poslední chvíle, je dost děsivé téma. Ale uvědomím-li si, jak tyto chvíle prožili moji blízcí, je to dost realistické. Pochopitelně, že teď opravdu nemyslím konkrétně na sebe, ale na to, že jen málo lidem se poštěstí, aby své poslední, snad ještě bdělé chvilky před odchodem do prázdna, si prožili pokud možno příjemně.
 
VZPOMÍNÁNÍ
Téma
Čtvrtek, 27 duben 2017
Je to čtyřicet let. Žil a zpíval jsem v šedivém a zlomeném Československu s představou, že jsem tam nadosmrti uvězněn, že se nikdy nepodívám za hranice, že život už zůstane takový, jaký byl, a ruská okupace nikdy neskončí. Vavřincovi byly čtyři roky, bydleli jsme se Zorkou v jedna plus jedna bez koupelny a teplé vody a byli jsme chudí.
 
STARÁ DOBRÁ HOMEOPATIE
Téma
Středa, 26 duben 2017
Star of life2.svgDůvodem obliby homeopatie je mimořádně chytrý marketing homeopatů. Už reklama, že homeopatika jsou léky účinné, přírodní, laciné a zcela bez vedlejších účinků, je přesvědčivá pro pacienty, kteří jsou dnes více než kdykoli jindy strašeni riziky moderní farmakoterapie. Homeopatika jsou bez vedlejších účinků nepochybně, ale účinná ani laciná nejsou.
 
ARCHIV - NAŠE BONNA
Fauna a flora
Středa, 26 duben 2017
Výsledek obrázku pro TOY POODLETvoreček, který je na svá léta neuvěřitelně nabitý energií. Chová se občas zcela neúměrně svému vzrůstu a běžným zvyklostem. Občas si myslím, že má v sobě zakódováno dokonce cosi z pavouka... Velice ráda totiž leze po výškách. Když byla malá, byla můj velký mazel. Nyní je to tvrdohlavá mrška, která ač malinká, ovládá celou naši rodinu.
 
VÁŽNĚ NEMOCNÝ PARTNER
Úkol pro vás
Středa, 26 duben 2017
 Nedávno jsem se seznámila s Radkem. Je to opravdu po všech stránkách skvělý člověk, a já čím déle ho znám, tím jsem víc a víc nadšená. Oběma nám je přes čtyřicet a oba jsme rozvedení. Radek je velice milý, hodný, vtipný, neuvěřitelně inteligentní, totální pohodář, prostě nám to spolu úžasné klape. Jenže - Radek má také roztroušenou sklerózu. Mluvili jsme o tom spolu, dokonce jsem s ním byla I u jeho lékaře a vím, co a jak ho do budoucna čeká.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - RADĚJI VE VZDUCHU, NEŽ NA ZEMI...
U nás doma
Úterý, 25 duben 2017
U nás doma jest binec a to téměř na všech frontách. A protože jsem tvor dobrodružný, rozhodla jsem se v podstatě ze dne na den. Zakoupila letenku a odjela směr letiště. Po menších drobných peripetiích - jako když jsem například seděla a čekala úúúúplně jinde, takže mě dokonce vyvolávali coby chybějícího pasažéra, jsem přesto nakonec včera kolem desáté emeryckého času vcházela do dveří "na té druhé straně". 
 
PSÍ ZÁVISLÁCI
Fauna a flora
Pondělí, 24 duben 2017
Výsledek obrázku pro dogs png imagesByla identifikována nová choroba, pravděpodobně způsobená virem, šířícím se mezi majiteli psů. Podle všeho již existuje delší dobu, ale teprve nedávno ji kdosi popsal a začal studovat. Nazývá se syndrom získané posedlosti psy. Nejprve se vědci domnívali, že je psychické povahy, ale poté, co se dva mladí výzkumníci našeho ústavu náhle rozhodli stát se chovateli a vystavovateli, uvědomili jsme si,že se jedná o infekčního činitele. Naši epidemiologové určili stádia této choroby a pro ně typické symptomy:
 
NEMOCNÁ MACECHA
Úkol pro vás
Neděle, 23 duben 2017
 Mám velice smutný problém, celá tahle věc je hodně nepříjemná. Moje nevlastní matka má rakovinu. Je v takovém stadiu, že sice postupuje velice pomalu, ale zcela jistě do budoucna je fatální. Já jsem s ní nikdy neměla nějak úžasný vztah, vlastně nikdo z mých sourozenců, protože Lída byla vždy zaměřena na sebe, vždy musela být středem pozornosti, všechno se tedy točilo jen kolem ní. A teď tuplem všichni kolem ní chodíme po špičkách.
 
DUPNĚTE SI PATAMI!
Téma
Neděle, 23 duben 2017

Výsledek obrázku pro nohy na špičkách

ZAJÍMAVÉ... Následující text jsem dostala od Wendulky, a myslím, že to, o čem se v něm píše, opravdu stojí za vyzkoušení. Jedná se o návod, jak velmi jednoduchým cvikem si vylepšovat zdraví. V dřívějším Sovětském svazu bylo mnoho jednoduchých a přitom geniálních řešení, ale oficiální medicína jim nebyla nakloněna.
 
KOČÁREK JAKO "PŘIPOMÍNKA"?
Úkol pro vás
Pátek, 21 duben 2017
 S manželem čekáme rodinu a jako dárek jsme dostali ten nejluxusnější a nejdražší kočárek, který se dá sehnat. Jenže je to dárek od mého bývalého manžela a jeho současné manželky. Velice dobře si pamatuju, jak mi ti dva připravili pekelný rok plný bolesti, když jsme se rozváděli… Kočárek je nádherný, ale nevím co s ním. 
 
NEJNOVĚJŠÍ OBOČÍ - MICROBLANDING
Diskuze
Čtvrtek, 20 duben 2017
Výsledek obrázku pro nepovedené obočíNedávno tu v komentářích byl zmíněn nový trend líčení obočí - něco jako tzv. "brežněvičky". Pokusila jsem se o tom zjistit více a nyní vám zjištěná fakta předávám. Microblanding, jak se tato metoda jmenuje – je nejnovější metoda ruční techniky permanentního make-upu. Vláskový vzhled je do kůže vřezáván ručním perem, v němž jsou čepelky - každá tvořená několika jemnými hroty. Výsledkem je „přirozené“ obočí.
 
ARZEN V RÝŽI?
Téma
Čtvrtek, 20 duben 2017
Výsledek obrázku pro RÝŽE pngO arzenu jsme všichni slyšeli již v hodinách chemie na základní škole. K odstraňování nepohodlných osob jej používali již ve starověku a podle jedné hypotézy by mohl stát i za smrtí Napoleona Bonaparta. Perličky z hodin dějepisu nás mohly znepokojit, když se objevily zprávy o výskytu relativně významných množstvích arzenu v některých potravinách. Jak si můžete přečíst v tabulce níže, nejvyšší koncentrace se zjistily u mořských řas, korýšů a ryb.
 
VYSPAT SE A UZDRAVIT
Zážitky
Čtvrtek, 20 duben 2017
Ano, tak přesně tohle mi poslední dobou nesmírně chybělo. Určitě jste si všimli občasných výpadků, zaviněných právě těmito nedostatky v mém „vývinu“. Po dlouhé době cestování mezi nejrůznějšími ordinacemi jsem zakontvila u báječného pana docenta Čápa, imunologa v Nemocnici na Homolce. Už ta moje tělesná schránka fakt volala o pomoc…To víte, ono se to uzdravuje jinak v deseti, třiceti …. A jinak, když člověk pamatuje doby, kdy černé uhlí teprve začínalo kvést. (Musím si z toho všeho dělat legraci, protože skuhrání s žádnou léčbou nejde dohromady.)
 
STRES – CO S NÍM?
Téma
Úterý, 18 duben 2017
Výsledek obrázku pro STRESSKaždý občas prožijeme stres, každý si občas dělá starosti; někdo více, někdo méně. Stres vzniká, když se mozek cítí přetížen - je to naše reakce na nějakou změnu, ať už se jedná o práci, školu, velký životní mezník, či zcela obyčejné závody či turnaj.
 
SNY Z DÁLEK
Próza a poezie
Úterý, 18 duben 2017
Nevím, zda osud je ovlivněn snem či naopak, že sen může být ovlivněn naším osudem. Je velikonoční neděle a pod vlivem mých snových příběhů píši následující povídání - a ani nevím, zda se pro Kudlanku budou hodit. Snad posoudíte, a možná i přihodíte vlastní snové zážitky.  Budu rád...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 169 - 189 z 7832
[CNW:Counter]