O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


ACH VY MUŽI!
Zážitky
Čtvrtek, 12 prosinec 2019

Je fakt těžký uspokojit všechny chlapy na světě. Zvláště pak proto, že každý z nich chce něco jinýho. Jsou muži, kteří zásadně a už předem odmítají, abych o nich cokoli psala. Kategoricky. Jestli o mně napíšeš, tak je mezi náma konec. No a já pak zvážím, jestli chci konec, a nebo ještě ne a podle toho se zařídím. A je to docela výhodný, protože víte přesně, co máte udělat, když chcete, aby už bylo konečně po všem.

 
MEZINÁRODNÍ DEN VYSTĚHOVALCŮ
Téma
Čtvrtek, 12 prosinec 2019
Výsledek obrázku pro vystěhovalci18. prosinec byl vybrán jako „Mezinárodní den vystěhovalců“. Důvody emigrace mohou být ekonomické a sociální, anebo politické, náboženské nebo jiné pronásledování. Podle toho se rozlišuje na uprchlíky, kteří žádají o azyl či mezinárodní ochranu, a účastnické země Úmluvy o právním postavení uprchlíků z r. 1951 jsou povinny jim přiznat status azylanta.
 
PROTI BABIŠOVI - ANO? NEBO NE?
Diskuze
Středa, 11 prosinec 2019

Tak jsem si dost dlouho - a hlavně pak i zpětně - četla zajímavé texty, podepsané "redakcí" - konkrétně redakcí deníku www.denik.cz. Jak víte, Kudlanka je v mé kompletní režii, neberu reklamy, nemám "dotace", takže mi nevadí, pokud sem občas v komentářích "přilepíte nějaký ten odkaz. Což nyní tímto činím i já. (Takže tu je kousek z jednoho článku.)  Rozhodla jsem se tak poté, co se už na jednu stranu předem bojím komentářů proti mně zaměřených, na druhou však si myslím, že správná diskuze by tu chybět neměla.

 
PROTI TOMU NENÍ OBRANA...
Diskuze
Středa, 11 prosinec 2019
Výsledek obrázku pro ČESKÁ PISTOLE DEVÍTKAPo té strašné události, střelbě v ostravské nemocnici, se téměř hned začalo diskutovat, zda nezakázat střelné zbraně. Základem pro debatu byl fakt, že útočník měl zbraň ilegálně. Jenže - jen výjimečně se trestná činnost odehraje legálně drženou zbraní. Tak proč zbraně legální omezovat? Pouze berou lidem možnost se bránit!
 
NEVÍM, CO JÍM – VY ANO? – II.
Téma
Úterý, 10 prosinec 2019
Dnes tu bude počtení hlavně pro chudáky alergiky. Červené víno, parmezán, uzená masa a ryby, uzeniny, konzervované ryby a podobné potraviny, které jsou upraveny k dlouhodobému skladování a některé z nich s ubíhajícím časem dokonce zlepšují svou chuť, mohou obsahovat histamin. Jde o hormon vznikající z proteinů a je důležitý pro správné fungování lidského organismu. Ve kterých potravinách je histaminu příliš, co o jeho nesnášenlivosti víme a jak se jí bránit?
 
MÁME TO TĚŽKÉ, MY ŽENSKÉ
Diskuze
Úterý, 10 prosinec 2019
Dana se jednoho rána probudí s podivnými fleky okolo očí. Doktoři si s nimi nevědí rady, okolí se jich hrozí, štítí, kvůli vzhledu nakonec přijde o práci… Tak začíná třetí příběh ze série Jak si nepodělat život, v jehož hlavní roli v neděli na ČT excelovala Tereza Brodská. Byla báječná. Vůbec se nebála zohavit a shodit až k vyložené trapnosti, předvedla dokonalé výbuchy hysterie, paniky, sebelítosti – ano, všechno bylo takové, jaké je to opravdu v životě. Tedy, v životě nešťastných ženských, vyvedených z rovnováhy zaběhlého života.
 
NIC SE NEMÁ USPĚCHAT ...
Zážitky
Pondělí, 09 prosinec 2019
Výsledek obrázku pro ucpaná dálnice d1Vědcům z Institutu pro zkoumání časoprostoru a nadpřirozena v Havířově se povedlo potvrdit teorii o tom, že na nejstarší české dálnici plyne čas pomaleji než ve zbytku světa. Provedli v posledních pěti letech sérii výpočtů, pokusů a měření, na základě kterých zjistili to, co si většina řidičů pravidelně jezdících na D1 myslí už dávno.
 
VYUŽÍT A ZPENĚŽIT SE DÁ VŠECHNO
Zážitky
Pondělí, 09 prosinec 2019
Výsledek obrázku pro burlesqueShow zvaná burleska zažívala vrchol ve třicátých letech minulého století. Ve světě se její sláva obnovila v devadesátých letech a nyní začíná být opět populární. Co se pod názvem burleska skrývá? Kabaretní show plná tance, hudby, kostýmů, nadsázky a ironie. Hlavní roli v ní hraje ženské tělo. A ač si to mnozí myslí, nejedná se o klasický striptýz. Měla jsem možnost - ne "naživo", ale v televizi - pár burleskních a docela hezkých vystoupení vidět.
 
VÁNOČNÍ RADOVÁNKY
Zážitky
Neděle, 08 prosinec 2019

Výsledek obrázku pro NOČNÍ KOSTELChléb a hry… Už ze starověké kultury je známo, že za jídlo a hry je lehce získávána přízeň prostého lidu, kterou pak mohou mocní využít k vlastním cílům. Jak jednoduché... Veškeré svátky, oslavy, malé i velké hry, jsou tedy předurčené k lehké ovladatelnosti davů. Ještě že jsou stále nové a nové děti i noví zamilovaní, tedy ti, kteří to veškeré svátkování berou jen pozitivně.

 
JÁ O KOZE, ON O VOZE ...
Téma
Neděle, 08 prosinec 2019
Zbožňuju přísloví. Je to koncentrovaná lidská moudrost.  Tohle v nadpisu perfektně vystihuje situaci, kdy  lidé mluví o rozdílných věcech, ale myslí si, že mluví o tom samém. Co je však zajímavé, velmi často k této situaci dojde, ale nikdo si neuvědomuje, že nastala. Jedná se o rozhovory, kdy máme pocit, že mluvíme o tomtéž, ale přitom každý mluví o jiné věci, jiném pojetí nebo úhlu pohledu. Všichni svorně se pak divíme, jak je možné, že si navzájem nerozumíme.
 
CO SI NEDOKÁŽU NA VÁNOCE ODPUSTIT
Zážitky
Sobota, 07 prosinec 2019
Související obrázekNedokážu si odpustit svařené víno v množství, které je neslučitelné se slušným, natož adventním chováním. Nedokážu si odpustit štědrovečerní krmení divé zvěře, a to ani po tom loňském, kdy mě (pravděpodobně vzteklá) srna pronásledovala s jablkem v hubě až k hranicím naší zahrady.
 
ZLATÁ DOBA POKROKU KONČÍ
Diskuze
Čtvrtek, 05 prosinec 2019
Když ministr Brabec vypočítává, co musíme udělat, jak musíme přejít na elektřinu, ale zároveň zrušit elektrárny, jak musíme zateplit domy, což znamená už žádný dům nepostavit, co nás tedy čeká? Pokud nás nezachrání nějaké Žluté vesty, tak nás čeká zdražení téměř všeho, ve jménu postupného nástupu do jeskyň. Zatím se neustále rozdává, ovšem do kapes spekulantů.
 
BONANZA
Zážitky
Čtvrtek, 05 prosinec 2019
Život je plný zákrut, někdy veselých, jindy smutných. Příběh, který vám dnes vyprávím, se stal v naší trempské osadě. Jednoho červencového dne odcestovala má žena na pár dní navštívit sestru. Jako důvod uvedla, že sestře manžel Tonda zahýbá. Pomáhej mu pán Bůh, pomyslel jsem si, ale hned se mi Tondův malér vypařil z hlavy a já se těšil na mimořádné posezení s kamarády u piva, což se úspěšně splnilo.
 
ŠŤASTNÉ A VESELÉ? TAK JEŠTĚ JEDNOU DOKOLA...
Diskuze
Středa, 04 prosinec 2019
Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman zrušil rozhodnutí o zastavení trestního stíhání premiéra Andreje Babiše a jeho expertky na dotace Jany Mayerové v kauze Čapí hnízdo. Původní zastavení trestního stíhání označil za nezákonné a předčasné. Jejich stíhání v případu údajného dotačního podvodu pokračuje a spis se vrací do Prahy k dozorovému státnímu zástupci.
 
DVOJNÁSOBNÁ LOUPEŽ
Téma
Středa, 04 prosinec 2019
Výsledek obrázku pro ztracené dítěJak tak prolézám blogy, weby, facebook a jiné, všech svých známých i neznámých, narazila jsem na převelice hezký text, který byl u Miroslava Macka na jeho webu, který našel on na facebooku Dušana Spáčila. A překopíroval si ho s poznámkou, že "maličkosti mají většinou velkou vypovídací hodnotu". Tak se mi nejprve klepala ruka, ale pak jsem to uzmula z jeho stránek zase já, protože tohle fakt stojí za velké zamyšlení:
 
NECHCETE KNIHY V ANGLIČTINĚ? DÁM!
Téma
Středa, 04 prosinec 2019
Výsledek obrázku pro Děložní myomAhoj, kamarádky a kamarádi, mám dovoleno vám nabídnout své "přebytky": mám doma po  dcerce, která se odstěhovala, plno knížek - beletrie - v angličtině. Pro mne to nemá smysl a vyhodit se mi je nechce. Tak si říkám, že třeba by se hodily někomu, kdo se buď učí, nebo umí. Dám je zadarmo, a budete-li je někdo chtít, napište Daniele do redakce, nechte e-mail, a já vám pošlu seznam. Jo, jsem z Prahy.
 
VYUŽITÍ VAŠÍ MYČKY (NE TÉ DVOUNOHÉ)
Téma
Úterý, 03 prosinec 2019
Výsledek obrázku pro RETRO MYTÍ NÁDOBÍ
Pár dobrých nápadů se vždycky může hodit. Dnes vám nabízím další možné využití kuchyňské myčky -  je totiž širší, než by se mohlo zdát. S myčkou lze totiž dělat ledacos. Pomůže s očištěním a údržbou různých předmětů od kosmetických štětečků po příslušenství vysavače.  Na internetu najdete dokonce návod, jak v ní uvařit rybu, ale nejlepší je používat ji k účelu, ke kterému byla vyrobena – k mytí. A pomůže vám nejen s talíři, pánvemi nebo příbory.
 
STROMEČKOVÉ DILEMA
Zážitky
Úterý, 03 prosinec 2019
Výsledek obrázku pro christmas pngVánoce jsou za dveřmi a už je nejvyšší čas shánět ten pravý stromeček, nebo se alespoň rozhodnout, jaký to bude letos. A kdy se instaluje. Někdo ho má v obýváku už od prvního adventu a někdo ten správný vánoční strom kupuje na poslední chvíli. Jiný ho má složený ve škatuli v komoře a během chvilky ho sešroubuje a během pár hodin ozdobí… Záleží tedy jen na vás a vašem letošním zvážení, jaká varianta bude ta  nejvhodnější.
 
MORMONI VE SVĚTĚ I U NÁS
Diskuze
Pondělí, 02 prosinec 2019
Související obrázek
Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů (CJKSPD) (anglicky The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints) je největší z mormonských církví. Dnes má přes 15 milionů členů v mnoha zemích světa. V České republice se k CJKSPD při sčítání lidu přihlásilo přes dva a půl tisíce členů. Vysoký podíl obyvatel sympatizujících s CJKSPD, je v Praze a na jižní Moravě.
 
ZE MĚ PŘECI NIKDO BLBCE DĚLAT NEMUSÍ
Diskuze
Pondělí, 02 prosinec 2019
Tak proč to furt na mě zkoušejí? Zase včera v televizi. Asi půlhodinová hádka mezi Babišem a Fialou, proč je superhrubá mzda špatná, nebo dobrá. A kdyby jen to. Její zrušení že by bylo devastující, ekonomiku přímo zničující. A jak tomu mám já blbec, kurnik, vůbec rozumět? Vím jen, že ten pojem kdysi nějak prosadil soudruh Tlustý (ODS), jako takovej výchovnej prostředek pro dělnej lid.
 
JÁ UŽ HO VIDÍM!
Zážitky
Neděle, 01 prosinec 2019
Když se řeknou Vánoce, snad každému v Česku se vybaví oblíbená reklama na Kofolu. Legendární hlášku si pamatujeme všichni. Otce s dcerou, které za drobné pytlačení ve spotu vytrestá setkání se živým „zlatým“ prasátkem, na televizních obrazovkách vídáme již od roku 2003 „A když to vydržíš až do večera, nepapat, tak uvidíš zlatý prasátko.“ „A bude mít i velký zahnutý zuby nahoru?“ „Musíš vydržet a budou i zuby!“ „Ne, ne, já nemusim, já už ho vidim! Jééé…“
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 169 - 189 z 9286
[CNW:Counter]