O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - 5 ROZDÍLŮ
:-)))
Pátek, 30 červen 2017
TO JE DĚS... Tak se ještě párkrát vykoupeme (venku, pod širým nebem), nějakou, už ne tak dlouhou dobu budeme chodit co nejvíc nalehko - a ty naše ratolesti zase zapadnou do školních lavic. Případně do nich teprve poprvé vejdou, nebo naopak půjdou poprvé do práce - či školy vysoké, převysoké... A začnou kolem nás lítat reklamy typu "...já už ho vidííííím!!!" Ale na to myslet nemůžeme, protože to bychom stárli ještě rychleji :-)))
 
A PŘECE SE TOČÍ?
Téma
Středa, 28 červen 2017
Výsledek obrázku pro země je placatáJedna studentka přírodovědecké fakulty na Univerzitě Sfax v Tunisu již šestým rokem pracuje na odsouhlasené doktorandské práci nazvané Plochý geocentrický model, důvody a působení klimatických a paleoklimatických studií. Snaží se v ní dokázat, že Země je plochá a Slunce se kolem ní otáčí. Cílem její práce je „Popřít objevy známé stovky let, aby se věda dostala do souladu s Koránem“.
 
PUBERŤÁK NA ZABITÍ :-)))
Úkol pro vás
Středa, 28 červen 2017
 Rád bych se zeptal na následující situaci: mám sedm vnoučat. Se všemi vycházím buď výborně, nebo je alespoň trochu zvládám, či se přinejmenším dají tolerovat. Všichni, kromě Kristiána. To dítě je všehochuť zlosti, pomstychtivosti, kousání, ubližování, kradení, lhaní, podfuků … jednoduše taková malá časovaná bomba. Nebezpečný sobě a bohužel i ostatním. (Mj. je mu třináct.)
 
LEGRACE NA PLACE - TOHLE NEDOPADNE DOBŘE…
Téma
Středa, 28 červen 2017
Počet zachráněných migrantů, kteří se tento týden dostali z Libye do Itálie, se vyšplhal na 10 000. Itálie v minulosti už opakovaně uvedla, že nemá dostatek prostředků na řešení tohoto migračního přílivu. V té době se na Sicílii současně konal summit vůdců skupiny G7. Italský ministr zahraničí Angelino Alfano uvedl, že má důkazy, že charitativní organizace operující ve Středozemním moři spolupracují s pašeráky lidí z Libye.
 
ČESKÝ JAZYK: "VTUTOCHVÍLOVÉ"
Diskuze
Středa, 28 červen 2017
Člověk si občas něčeho všimne, něco přečte nebo zaslechne a ono se mu to uhnízdí v hlavě a už se toho nesmírně obtížně, dlouho zbavuje. Někdy je to stupidní písnička - jako se mi nedávno vynořil z hlubin paměti nesmírně hloupý popěvek "ladylí ladylou, trpaslíci trávou jdou". Opakovalo se mi to v hlavě celý den a já pořád přemýšlel, odkud to znám.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - PLNO NÁPADŮ, ŽÁDNÝ LIDI
Diskuze
Úterý, 27 červen 2017
Výsledek obrázku pro pinterest logo png TOHLE POČASÍ MI DÁVÁ SETSAKRA ZABRAT... Moje "přestavba" proto ještě stále není hotová. Tedy, už si neskutečně užívám nabytých prostor, ale jednak jsem "furt a furt" zahlcena věcmi, které tu nepotřebuju, druhak mám plno práce s drobnými úpravami. Znáte to: nejhůř se uklízejí ty malé drobné prkotinky. Každá přijde jinam ... A taky je plno maličkostí, které si plánuju udělat. Například:
 
PADNUL, ALE ZNOVU POVSTANE!
Tady a tam
Úterý, 27 červen 2017
Není to tak dávno, co tu "toulavej" popisoval jednu zajímavou skálu - Watchman... Něco podobného mají (respektive měli) i Norové. Skalní útvar, vyzývavě vystrčený směrem ke slunci, cca 6 metrů zdéli, ke kterému se turisti chodili fotit. Jo, není nad selfie s velkým norským kamenným tollím pindíkem... Ano, skutečně se tak oficiálně jmenoval: Troll pikken. Jenže, nějací závistníci provedli hroznou věc:
 
LETEM SVĚTEM INTERNETEM
Téma
Úterý, 27 červen 2017
Související obrázekInternetová cenzura je kontrola a filtrování informací, včetně potlačování „nevhodného“ obsahu proudícího Internetem. Z právního hlediska je to jedna z forem cenzury, od těch ostatních se ale v několika ohledech liší. Cenzura Internetu je vnímána převážně negativně a bývá spojována se snahou utajit nechtěné informace.
 
SVATOJÁNKOVÉ
Próza a poezie
Pondělí, 26 červen 2017
Související obrázekNA SVATÉHO JÁNA OTVÍRÁ SE LÉTU BRÁNA ...A máme léto a vedro. Dva dny nám netekla voda, ale nikdo neoznámil, že vodárny kopou novou přeložku. Do toho já zavařovala 20 kg jahod . V bytě 35°C,  všechno zapatlané od marmelády, a nikde ani kapka vody.
 
STARÝ S MLADOU, STARÁ S MLADÝM?
Diskuze
Neděle, 25 červen 2017
Dávám v plen téma - proč je to tak přijatelné, když si "starej kohout nabrnkne kuřátko", kdežto "stará slepice" má naději jen na pekáč? Hodně se totiž všude možně rozjela polemika, proč má Macron o tolik starší partnerku (o 24 let) a jak to, že jim to podle všeho docela funguje? Ostatně i u nás jsou podobné páry – z „celebrit“ to jsou např. Lucie Bílá  s partnerem mladším o 18 let a šedesátnice Hana Gregorová přiznala vztah s třicátníkem. (Že by to bylo vždy?)
 
JE LEPŠÍ BÝT OTCEM CO NEJPOZDĚJI?
Téma
Neděle, 25 červen 2017
Výsledek obrázku pro GRANDPA AND KIDOsoba, většinou z oblasti informačních technologií, která je pro svůj obor zapálená, dokáže vyřešit i obtížné problémy v rámci oboru, se mj. nazývá slovem „geek“. Také se tímto termínem označují lidé se silným zápalem pro jakékoli téma nebo jsou zaměřeni na malou část nějakého oboru. Znáte tento "terminus technicus"?
 
NA VANDRU V OPIČÍCH HORÁCH
Tady a tam
Čtvrtek, 22 červen 2017
Související obrázekBěhem našeho cestování po Etiopii projevily dvě třetiny naší výpravy - tedy manželka Joanne a naše mladší holka Mary - přání, podniknout několikadenní trek v divokých Simien Mountains. Moje chabé námitky, že na takovou akci nemáme výstroj, ignorovaly a protože jsem byl přehlasován, musel jsem se podřídit.
 
ZBYTEČNÉ RISKOVÁNÍ
Téma
Čtvrtek, 22 červen 2017
Určitě jste všichni četli či slyšeli o Otto Warmbierovi, mládenci z Virginie, který před cca dvěma lety dostal stipendium na univerzitu v Hongkongu. A víte tedy, jak to všechno s ním dopadlo… Ano, dopadlo to tragicky. Vrátil se v komatu a před pár dny zemřel. Při té příležitosti jsem si nemohla nevzpomenout na naše dvě dívky, Hanku Humpálovou a Aničku Chrásteckou, které se taky vydaly do exotických krajin. A také na vyvolené místo nedocestovaly…
 
JEŠTĚ NĚCO NAVÍC (O ŠVEJKOVI)
Diskuze
Středa, 21 červen 2017
Výsledek obrázku pro ŠVEJK PNGV prvním filmovém (a tehdy ještě němém) zpracování  Švejka - z r. 1926 - prý exceloval Karel Noll (a už ho většinou známe leda z křížovek), který si roli zopakoval v dílech Švejk na frontě, Švejk v ruském zajetí a Švejk v civilu. Z prvních tří děl vznikl po hercově smrti sestřih Osudy dobrého vojáka Švejka. Jen zčásti se dochoval Dobrý voják Švejk z roku 1931, kde hlavní postavu hrál Saša Rašilov st.
 
TAK NÁM ZAS NATOČÍ ŠVEJKA
Téma
Středa, 21 červen 2017
Tomáš HouškaTaké si říkáte, jak je dobře, že vznikne novodobá adaptace Haškova veledíla, ve kterém se mu podařilo tak hezky se vypořádat se shnilým Rakouskem? Člověk si říká, že když z veřejných peněz padne 17 mega na něčí soukromý projekt, jde jistě o něco důležitého a bohulibého, co všechny významně obohatí... Tedy zkuste si teď vzpomenout, kdy jste naposled juchali nadšením z remake nějakého filmu. Nevzpomínáte?
 
FIDGET SPINNERS
Diskuze
Středa, 21 červen 2017
Související obrázekMezi dětmi je prý fenoménem, uvidíte ho v každé třídě, na každé škole; nejen děti - i dospělí si prý s tím hrají všude - ve škole, v práci  i třeba na sportovních trénincích. Ale není každý fidget OK, například v těchto dnech na letišti ve Frankfurtu zabavili celníci 35 tun této hračky z obavy o dětskou bezpečnost.
 
VŠETEČNICE - DOVOLENÁ SNŮ
Téma
Úterý, 20 červen 2017
Image resultBudu pokračovat v letním, dovolenkovém rozjímání. Čas od času mě napadají úžasné nápady, jak zlepšit vzdělání mých dětí. Jedná se například o rychlé nalezení cca stovky nejdůležitějších míst na mapě, přečtení základních děl krásné literatury, poznání názvu a z čeho jsou jednotlivé skladby vážné hudby a podobně.
 
POSLEDNÍ ZÁVAN ŠKOLY ...
:-)))
Úterý, 20 červen 2017
Výsledek obrázku pro OTISKY RTŮ NA ZRCADLEJedna střední ekonomická škola se potýkala s velmi unikátním problémem. Mnoho dívek začalo používat novou rtěnku a chodilo si malovat ústa na WC. To bylo v pořádku, ale po nanesení rtěnky přitiskávaly dívky ústa na zrcadla, nechávajíce tak na něm desítky otisků rtů. Nakonec se ředitelka školy odhodlala s tím něco udělat.
 
LAHODY A LAHŮDKY
Nejen duše
Pondělí, 19 červen 2017
Výsledek obrázku pro domácí šťávy a likéryRozhodla jsem se zas, po pár letech, že budu "likérovat a šťávovat" - jednoduše - udělám si různé likéry a ještě různější šťávy. Tudíž už mám hotovou šťávu z drobných výhonků nejrůznějších vonných jehličnanů, uklizená je i  letos velmi povedená šťáva z bezinkových květů a teď právě se začaly macerovat nezralé ořechy.
 
BAREVNÝ STŘEDOVĚK
Téma
Pondělí, 19 červen 2017

Tomáš Houška

V posledních letech u nás pravidelně vznikají veselými granty podpořené "historické" filmy, a ty středověké mě vyprovokovaly k malému ohlédnutí za historickou realitou. Tou skutečnou, barevnou, veselou, rafinovanou. Většinou mi stačí několik fotek „jakožehistorického“ filmu, ze kterých je vidět výprava, a smutně si povzdechnu: Už zase...
 
TAKHLE SE NA TO MUSÍ...
Diskuze
Neděle, 18 červen 2017
Bydlíme (se ženou na mateřské a malým dítětem) v menším okresním městě 120 km od Prahy ve zděděném rodinném domku. Ještě nedávno jsem pracoval jako systémový analytik u místního výrobce telekomunikačního softwaru, vydělával jsem na náš region slušné peníze, žena dostávala mateřskou a docela hezky a spokojeně jsme si žili.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 169 - 189 z 7924
[CNW:Counter]