O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


VYROVNÁNÍ BSM BEZ VYROVNÁNÍ
Úkol pro vás
Čtvrtek, 25 říjen 2018
 Dobrý den, mám na Vás prosbičku o radu - po rozvodu manželství před 20 lety nedošlo mezi mnou a mým manželem k vyrovnání majetku (rodinného domku) ze strany nezájmu mého bývalého manžela (nechtěl přistoupit na žádný návrh vyrovnání, takže po 3 letech bylo BSM ukončeno tím, že si každý nechává polovinu domku. Exmanžel tu svou nijak nezveleboval, takže je víceméně zchátralá.).
 
MYČKA NEJEN NA NÁDOBÍ
Téma
Čtvrtek, 25 říjen 2018
 Pochopitelně, že hlavní funkcí myčky nádobí je mytí nádobí - ale, víte, že se dá použít ještě na mnoho a mnoho dalších způsobů? Třeba ty, které vám dnes popíšu znáte, třeba ne. A nebo znáte některé další...  Takže čtěte, pokud se vám něco zalíbí, tak použijte. A jestli znáte něco jiného, nějaký další dobrý nápad - sem s ním!!!
 
SEZNAMKA - DNES Z DRUHÉ STRANY - II.
Diskuze
Středa, 24 říjen 2018

Výsledek obrázku pro dating for 50 and overOmlouvám se, nejde mi přihlášení, takže jsem nemohla reagovat na vaše poznámky pod  mou zpovědí o mých zkušenostech se seznamkou. Giotta (Jo, bohužel, administrace občas blbne, já taky, ale snad to bude brzo v pořádku. Každopádně – tady máte všichni reakce o Giotty na vaše komentáře. daniela)

 
PODZIMNÍ ROMANCE
Tady a tam
Středa, 24 říjen 2018
Zdá se, že teplým dnům je definitivně konec. Je tu podzim se svojí krásou barevného listí na stromech, s papírovými draky poletujícími ve větru, s vůni čerstvě nasbíraného ovoce i s klidem a melancholií krátících se dnů. Kam vyrazit v těchto dnech? Tedy pokud počasí zrovna nepokazí déšť či silný vítr.
 
TOHLE SI SNAD NEZASLOUŽÍ!
Téma
Středa, 24 říjen 2018
Špinarka zrovna nebyla mojí favoritkou. Vím, jak jsme se v práci s buchtama kdysi hádali, jestli je lepší Špinarka nebo Rottrovka. Já jsem byl vždycky pro Rottrovku. Špinarka zase vítězila u holek. A tak mi to zůstalo i následujících 50 let. Nesedla mi hlasem, ani zjevem. Ani tou svou nejznámější písničkou mě nikdy "nedostala".
 
PŘIROZENINY, DEMENCE, PROKRASTINACE
Téma
Středa, 24 říjen 2018
Jo, tak zase jsem o rok starší... fujtajbl... A nebo nádhera, ještě mne neodstřelili? Případně: vyšlo mi to, vychází mi to, a všechno je vlastně super.  Představte si, že se přikláním  k té třetí možnosti :-))). Ano, vzhledem k mému celoživotnímu heslu, opsanému od dívenky Pollyany (už několikrát jsem tu o ní psala), že všechno zlé, se nakonec ukáže k něčemu dobré. Teď jsem například ráda - a to že moooc, že jsem si před lety vymyslela Kudlanku. A získala vás.
 
PARSLEY - NAŠE STRAŠIDLO
Zážitky
Úterý, 23 říjen 2018
Včera jsme vzali pejska na procházku. Na pětikilometrovou procházku. Procházku v písku a vodě. Procházku s ostatním pejsky, ptáky a ještěrkami. Náš pejsek se vrátil domů tak děsně vyčerpaný, že dostal zcela výjimečně druhou večeři a zbytek dne strávil spokojeným spánkem ze spravedlivě vykonané práce.
 
"TO JE ŠKODA VYHODIT..."
Téma
Úterý, 23 říjen 2018
 Hromadí se vám v odpadkovém koši ohryzky, slupky a další zbytky od ovoce a zeleniny? Poradíme vám, jak je ještě využít. To, co možná ještě v tuto chvíli považujete za odpad, může být příště vyhledávanou surovinou. Stačí si jen přečíst následujících pár tipů na využití běžného odpadu z kuchyně.
 
EXMANŽEL ZADLUŽUJE BYT
Úkol pro vás
Pondělí, 22 říjen 2018
 Dobrý den mám velké problémy, s ex-manželem jsme měsíc rozvedeni, před rokem jsem podávala žádost o rozvod a odstěhovala se do pronájmu z našeho spol. bytu, na který jsem měla uživatelská práva. Já bydlela se synkem v pronájmu a manžel v našem bytě, ve smlouvě na vypořádání majetku jsme ale měli uvedeno, že po dobu po rozvodu zůstane náš byt mě se synkem a manžel byt opustí a odhlásí se z trvalého pobytu.
 
PŘEDÁVKOVÁNÍ HOMEOPATIKY
Téma
Pondělí, 22 říjen 2018
Související obrázekZeptejte se několika náhodně vybraných lidí, co je to homeopatie, a zpravidla se dozvíte, že „je to bylinná medicína nebo tak něco“, ale hlavně že „je to čistě přírodní“. Ve skutečnosti to však není ani jedno z toho. Málokdo z laické veřejnosti si totiž uvědomuje, že u homeopatik dochází k takovému ředění látek, že v nich nezůstává doslova nic. Povědomí veřejnosti o homeopatii je zoufale malé.
 
LEGRACE NA PLACE - "HEZKÉ CHVILKY" SE ZASTUPITELKOU
Zážitky
Pondělí, 22 říjen 2018
Zajímavá novinka – tedy pro ty z nás, co nesjíždějí stránky s pornem. V těchto volbách totiž byla zvolena zastupitelkou na magistrátu v Praze i pornoherečka. A tak po Jakubu Jandovi z Evropských hodnot přichází do politiky i přítelkyně Jakuba Michálka, předsedy poslaneckého klubu Pirátů ve sněmovně, Michaela Krausová. Jak vidět, u nás se žádnému způsobu prezentace meze nekladou.
 
NOVODOBÍ IKAROVÉ
Zážitky
Neděle, 21 říjen 2018
Výsledek obrázku pro Wingsuit flyingMám se ráda a nikdy bych nesoutěžila o Darwinovu cenu a proto ani v mládí jsem neprovozovala žádný extrémní sport. Když bych musela, tak bych třeba si i skočila nějaký ten bungee jumping, to u mne není o odvaze, ale já ten adrenalin k životu tak nějak nepotřebuji. Někteří jedinci to ale mají nastaveno jinak a rozvoj technologií jim umožňuje přizabít se, nebo rovnou zabít různým způsobem.
 
JABLEČNÉ ŘEZY OD PANÍ MAGDY
Nejen duše
Čtvrtek, 18 říjen 2018
S manželkou jsme se jeli vlakem se podívat do Frankfurtu. Úžasné město s úžasným letištěm, ale o Frankfurtu vám dnes vyprávět nechci. Ale - v Drážďanech jsme přestupovali a měli tam celou hodinku času. Takže jsme si řekli, že nebudeme jen sedět na peroně, ale omrkneme okolí.
 
BÁRA A BUDŽES - DOPORUČUJI TUHLE KNIHU
Téma
Čtvrtek, 18 říjen 2018
Byl jsem pozván před nějakou dobou na křest knihy „Vinnetou naší doby“ o herečce, která se mi zapsala do paměti mnoha rolemi. Herečka, zapasovaná do rolí veselých a rozverných, je také herečkou velkých dramatických rolí. Za nejúžasnější považuji její úlohu v dramatu „Requiem pro panenku“. Sice za ni dostala cenu na Toronto International Film Festivalu, ale já si myslím, že by jí více slušel Oscar. Kdyby to byl anglicky mluvený film, jistě by ho dostala.
 
LETADLO A LÍTÁNÍ VŮBEC ...
:-)))
Čtvrtek, 18 říjen 2018
Související obrázekAbych pravdu řekla, tak zrovna moc ráda nelítám a tohle jsem dostala do emailu, jak prý mezi sebou zaměstnanci letišť vtipkují. Zrovna dvakrát mne to neuklidnilo. Například, když by se třeba stalo: K letišti se přibližuje dopravní letadlo, ze kterého trčí 50 párů nohou. Z intercomu se ozývá kapitán: "Až zařvu 'TEĎ!', utíkejte jako o život!"
 
PIZZA, PIZZA, PIZZA!!!
Zážitky
Středa, 17 říjen 2018
Výsledek obrázku pro pizza margheritaLegenda mezi jídly v sítích rychlého občerstvení, obyčejného posezení ve všední den i součást noblesnějších pizzeria-ristorante… znáte někoho, kdo by neměl svoji oblíbenou pizzu? Pizza patří mezi nejuniverzálnější jídlo současnosti. Pizzu milují všechny věkové generace a spousta lidí si dnes bez ní neumí představit život. Připravit ji lze ve stovkách variant se stovkami přísad, takže si v podstatě každý na světě může vybrat tu svou. Moderní pizzu s rajčatovým základem, kterou známe dnes, jíme už od 17. století a každou vteřinu se jí na světě sní cca 350 kousků.
 
SEZNAMKA – DNES Z DRUHÉ STRANY
Zážitky
Středa, 17 říjen 2018
Výsledek obrázku pro dating for 50 and overDovolím si vám vypsat svoje zkušenosti se seznamkou. Tedy pohled z druhé strany – ze strany nás žen - když už si tu chlapi posteskli... Nejprve důvod, proč jsem po 30 letém manželství začala znovu randit: odešla jsem od manžela kvůli jeho milence, kterou neskrýval - před nikým - přede mnou, před dětmi ani dalšími příbuznými či známými. Původně jsem si myslela, že jsem jako potencionální partnerka v 55 letech odepsaná, leda se stát hospodyní někde jinde.
 
DESATERO PRO LÍNOU DÁMU
Zážitky
Středa, 17 říjen 2018
Výsledek obrázku pro LENOSTPojednání o záležitosti až neřestně příjemné: o lenosti. Lenost je pocit, kdy nechceme dělat nic určitého. Prostě jenom být. Pak by ale na lenosti nemělo být nic špatného. Je hrozně dobře, když člověk umí na chvilku vypnout a užít si jen chvíli bytí. Vlastní existence. Lenost ovládá člověka odjakživa, každý se s ní narodí, ať chce nebo nechce. Líné jsou děti, líní jsou muži, mimochodem muži mají lenost dokonale vyvinutou, a líné jsou i ženy. Většina žen s touto poznámkou nebude souhlasit, ale bohužel pravda je krutá věc…
 
VIRUS NALEZEN!
Téma
Středa, 17 říjen 2018
Výsledek obrázku pro phishingPhishing varuje před phishingem - Phishingové útoky jsou už skoro běžnou záležitostí. Phishing, který varuje před jiným phishingem, to zase tak obvyklé není… Jen ve stručnosti: phishing je označení pro podvodnou techniku, kdy se útočník snaží vydávat typicky za bankovní instituci. Více v této, na netu publikované knize o havěti.
 
DARMOŽROUTI - XV.
Próza a poezie
Úterý, 16 říjen 2018
15. - Soused - „Maminko, já bych chtěla pejska,“ žadonila Jolanka, když jsem v sobotu ráno rozčesávala její dlouhé medové vlásky.  „Jen přes mou mrtvolu,“ zabručel děda, který si zrovna drobil rohlík do bílé kávy.  „Tak to abychom začaly přemýšlet nad nějakým nehlučným způsobem vraždy,“ zasmála jsem se.
 
SENIOŘI OBĚDVAJÍ VE ŠKOLE
Diskuze
Úterý, 16 říjen 2018
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 169 - 189 z 8669
[CNW:Counter]