O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


TATÍNEK JE DOBROVOLNÁ KASIČKA?
Výživné
Čtvrtek, 10 prosinec 2020
Dobrý den, můj 24letý syn po maturitě nastoupil na vysokou školu, kde skončil (kvůli neúspěšným zkouškám) po 1. ročníku. Pak nastoupil na jinou vysokou školu, ale na obor se stejným zaměřením, kde se rovněž rozhodl skončit po 1. semestru, protože ho tento obor údajně nebavil.
 
SYNKOVI SE DO PRÁCE ANI DO ŠKOLY NECHCE
Poradna
Čtvrtek, 10 prosinec 2020

Woman, female, business, advocate, legal, lawyer, law iconDobrý den, milá Kudlanko a všichni přátelé, potřebovala bych od vás radu. Můj manžel má osmnáctiletého syna, který se svou matkou žije na Slovensku. Bohužel, chlapec přerušil studia, do práce žádné nechodí, je na úřadu práce. Manžel do jeho osmnácti mu řádně posílal výživné, ale chtěla bych se zeptat, zda je to nutné nyní, když syn nic nedělá a dělat ani nechce...

 
CO MĚ NAUČILY LABUTĚ
Zážitky
Úterý, 08 prosinec 2020
Když je venku ošklivo, je hrozně těžké přinutit se odložit knihu a kávu a vyjít do čerstvého smogu dělat něco pro své zdraví. Ještě mnohem těžší je přesvědčit vlastní děti, aby nechaly své kakao a sladkosti, vypnuly televizi, přestaly skákat, řvát a demolovat byt a místo vší téhle zábavy vyrazily do šeré plískanice za oknem. Náš byt před úplnou demolicí zachránila věta „Půjdeme krmit labutě“.
 
TO TĚSTO NA MNE DIVNĚ KOUKÁ!
Nejen duše
Úterý, 08 prosinec 2020
Listopad je za námi, začal advent a většině z nás místo klidného rozjímání a tichého těšení se na Vánoce začíná etapa plná obrovských příprav. A tak není divu, že mi  začal v hlavě blikat majáček, že bych měla fofrem upéct perníčky, aby se do Vánoc stačily rozležet, jak mi radívala babička.
 
JEDNODUCHÁ ZEMLBÁBA, JAK SE DĚLÁVALA
Nejen duše
Pondělí, 07 prosinec 2020
Výsledek obrázku pro Děložní myomNastal čas plný vůní vánočního cukroví. Peče každý, kdo jen trochu může. Dámy se trumfují množstvím druhů, tvrdě trestají "ukrádání", protože přeci cukroví se má jíst až po Vánocích, pak je to jednak uleželé, a taky je to ten správný čas, jak si tu báječnou a vzácnou pohodu ještě prodloužit. Taky se pečou vánočky...
 
CHTĚL BYCH BÝT TÁTA
Úkol pro vás
Pondělí, 07 prosinec 2020
Dobrý den, rád bych vás požádal o radu: před cca devíti lety jsem chodil s holkou a při sexu jsme se dostatečně nechránili. Samozřejmě to bylo jen otázkou času a opravdu pak otěhotněla. Nevadilo nám to a oba jsme se na miminko těšili. Ale ona se pak najednou rozhodla, že se se mnou rozejde a mě neuvede jako otce do RL Nechal jsem se umluvit a souhlasil jsem. Podmínkou bylo, že ji i dítě nechám na pokoji bez jakýchkoliv nároků, což jsem dodržel a doposud dodržuji.
 
MŮJ SVĚT, MÁ TVORBA
Zážitky
Neděle, 06 prosinec 2020
Většinou jsem při vymýšlení a vyrábění měla strašně ráda ticho. Naprosté ticho rušené jen občasným hlukem projíždějícího auta, kterých naší ulicí jelo jen pár. Občas zašustily listy maranty, když se večer ukládala k modlitbě, a že uměla šustit docela zřetelně. Potřebovala jsem si utřídit myšlenky, nechat je plynout v řece ticha. Splývat s proudem nápadů, které se mi zjevovaly v hlavě bez ohledu na denní či noční dobu, zaměstnanost nebo prokrastinaci.
 
Ó, ONI JSOU TI NEJCHYTŘEJŠÍ!
Diskuze
Neděle, 06 prosinec 2020
Prahou znovu pochodovaly stovky odpůrců opatření, většinou bez roušek a odstupů. V neděli odpoledne zase prošli Prahou. Stovky lidí se sešly na Václavském a Palackého náměstí, poté vyrazili na pochody. Sešlost na Palackého náměstí nazvali organizátoři Mikulášskou demonstrací proti vládním nařízením a účastníky vyzvali, aby dorazili v maskách Mikulášů, andělů a čertů.
 
ŠKUBNĚTE SI, PŘÁTELÉ :- )))
Nejen duše
Čtvrtek, 03 prosinec 2020
Toto jídlo bylo donedávna velmi populární a pro sladkou chuť oblíbené hlavně mezi dětmi. Zřejmě proto vznikl v České televizi známý večerníček Káťa a Škubánek. Škubánky bývaly běžnou součástí jídelníčků ve školkách i v závodních kuchyních. Před cca 100 lety běžně patřily škubánky do znalostní výbavy každé dobré české hospodyně.
 
VERONIKA SE ROZHODLA BĚHAT ...
Zážitky
Čtvrtek, 03 prosinec 2020
Už čtvrtý týden jsem doma, kdy pravidelně kontroluji zásoby v ledničce. Pro jistotu v hodinových intervalech, aby se nezkazily. Při náhodném pohledu do imitace mého barokního zrcadla, se mi zatajil dech. Musela jsem nelibě zkonstatovat, že nápadně připomínám Titanic v dobách své největší slávy. Spousta kytu a vstup do podpalubí je z bezpečnostních důvodů zakázán...
 
VÁNOČNÍ DÁREK PRO MALÉ ČTENÁŘKY
Próza a poezie
Čtvrtek, 03 prosinec 2020
Asi víte, že já knížky mám nesmírně ráda, a kupuju si je, i když ve čtečce jich mohu mít víc, než v mé obsáhlé skutečné „papírové“ knihovně doma. Teď se mi dostala do rukou jedna překrásná, kterou si schovám, až budu mít věkem jí odpovídající vnučku. Ta má současná už knížku přerostla… Kupodivu je o spisovateli, kterého bych na kamarádství s dětmi absolutně netipovala – o Franzi Kafkovi. Jmenuje se Franz Kafka a panenka cestovatelka.
 
POCUKROVÁNO SNĚHEM
Diskuze
Čtvrtek, 03 prosinec 2020
První dojem, časně ráno: Nádhera! Jak je to všechno malebné… Druhý dojem, dopoledne: To zas bude bláta a svinčíku všude. Šli jsme nakoupit a do lékárny. Po cestách už opravdu jen černá břečka, přes silnici jsem psa raději přenesla, aby si nezačernil i břicho. Všude plno lidí, pár opozdilců a zapomětlivců mělo náhubek. Co je? To je už po všem?
 
VERONIČČIN POHOVOR SE ZÁCHODOVOU TÉMATIKOU
Zážitky
Úterý, 01 prosinec 2020
Současná doba je těžká pro všechny, a bohužel i mě postihla ztráta zaměstnání. Jak jsem se zaradovala, když mě jedna farmaceutická firma pozvala na pracovní pohovor do administrativy. Jedná se o obdobnou pozici, kterou jsem vykonávala doteď, jen v jiném odvětví. Jako první mi samozřejmě proběhlo hlavou, co si vezmu na sebe.
 
STRUČNÝ NÁVOD K ROZJÍMÁNÍ
Téma
Úterý, 01 prosinec 2020
Slýcháme to pořád dokola – advent by měl být časem zastavení a rozjímání. O to zastavení mi tentokrát nejde, sám sebe přistihnu i několikrát denně, že místo práce jen tak stojím a nedělám vůbec nic. Zato to rozjímání mi dlouho vrtalo hlavou. Co to vlastně je? Něco jsem si o něm přečetl a pokud jsem to dobře pochopil, je to vlastně přemýšlení o věcech, na které v každodenním shonu nenacházíme čas. Jenže – co je to vlastně za věci?
 
DALŠÍ HRDINNÝ ODPÍRAČ ...
Diskuze
Úterý, 01 prosinec 2020
Angry face of children sticker #7730242Je docela zajímavé zjištění, proč někteří lidé se stanou odpírači – roušek, dodržování covidových pravidel (tzn. ohleduplnosti k ostatním), proč chodí demonstrovat svou „nezlomnost“, proč mají tak velkou radost, když se jim povede nějak obelstít systém. Proč dokonce celou tuhle záležitost zesměšňují a prohlašují za lživou. Hodně z nich jsou naši „úžasní umělci“, kterým se zastavil penězovod.
 
BYDLENÍ NA PSÍ KNÍŽKU
Právní
Úterý, 01 prosinec 2020
Dobrý den, přátelé, už nevím, kde se zeptat. Snad najdu odpověď tady. Mám trvalé bydliště u přítele, já i mé děti. Ale náš vztah po dvou letech už skončil, a nemůžu si teď hned, když je teď takováhle situace, najit jiné odpovídající a hlavně levné bydlení. Tak se chci zeptat, jestli mě může i s dětma jen tak vyhodit, když tady ale máme trvalé bydliště…
 
KÁDEJ PÁDLO, AŤ NO-U, AŤ NO-U!
Téma
Neděle, 29 listopad 2020
Dávno, dávno tomu, měla jsem tenkrát jen svou jedinou prvorozenou, byly jí necelé dva roky, a moje maminka mi tenkrát nabídla, že s ní pojede na hory. Jely do takové prostinké horské chalupy, kterých bývalo v Krkonoších něurekom; opravená dřevěná chalupa s velkou místností a čtyřmi pokojíky. Patřila podniku mého táty a jezdilo se tam na podnikovou rekreaci.
 
VERONIKA NA MASÁŽI
Zážitky
Neděle, 29 listopad 2020
V této nepříznivé době, která je náročná pro všechny, je nutno pečovat nejen o tělesnou schránku, ale i o tu duševní. Jistě mi dáte za pravdu, že taková dobře zvolená masáž potěší jak tělo, tak i ducha. Já, vědoma si důležitosti rčení „ve zdravém těle zdravý duch,“ jsem nechtěla ponechat nic náhodě a rozhodla se, že si dopřeji lymfatickou manuální masáž. Našla jsem si salon, kde tyto a jiné masáže provádějí a zamluvila si nejbližší termín. Na lymfatické masáži jsem ještě nikdy nebyla, takže jsem ani neměla tušení, jak to probíhá.
 
VŠETEČNICE - NEŠTĚSTÍ NECHODÍ PO HORÁCH
Zážitky
Neděle, 29 listopad 2020
Image result…ale, bohužel, po lidech. A někdy si dokonce vybere lidi, kteří si to zaslouží co nejméně. Tento víkend byl jedním z těch bláznivých. Spousta práce kolem domu a ještě větší kolem zahrady. Loučení se s podzimem a příprava všeho na zimu chce svůj čas. Do toho všeho jsme si vypůjčili štípač na dřevo ke zpracování dvou borovic, které jsme v létě skolili, ale doposud nenašli čas na rozštípaní a uskladnění polínek.
 
NÁŠ NEJMLADŠÍ ŠACHOVÝ VELMISTR
Zážitky
Čtvrtek, 26 listopad 2020
Co jste dělali v šestnácti? Thai Dai Van Nguyen se pár týdnů po svých šestnáctinách stal historicky nejmladším českým šachovým velmistrem. A překvapuje dál - za pár dnů mu bude teprve devatenáct, ale už má za sebou fůru šachových úspěchů. Studuje německou školu v Praze, umí německy, anglicky, vietnamsky a česky.
 
KRABICE OD BOT
Zážitky
Středa, 25 listopad 2020

Jak vytvořit slavnostní stálezelený vánoční věnecLetos nám advent začíná už v listopadu a tak hodně brzy přichází období příprav na nejkrásnější svátky roku. Je dost lidí, kteří vám řeknou, že Vánoce neslaví, nebo dokonce, že je z nejrůznějších důvodů nesnáší. Ale mně tento čas nezkazí ani covidové náboženství. Začínám totálním úklidem a následuje výzdoba. Domů si nanosím spousty větví s jehličím a z horních polic vyndám krabice s ozdobami.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 148 - 168 z 9766
[CNW:Counter]