O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


ŽEMLOVKA NA NEJRŮZNĚJŠÍ ZPŮSOBY
Nejen duše
Středa, 11 říjen 2017
Tohle je vlastně vzpomínání; víc vzpomínání, než že bych vám chtěla jen nabídnout recept na jedno z nejjednodušších jídel. Nevím jak vy, ale mne "zemlbába" provázela dětstvím i mládím, stejně jako jsem ji pak v nejrůznějších variacích předkládala svým dětem.
 
LEGRACE NA PLACE - KATALÁNCI, DRŽÍM VÁM PALCE!
Téma
Úterý, 10 říjen 2017
Výsledek obrázku pro katalánská vlajka"Někteří evropští představitelé dokonce varovali katalánské činitele, že by v případě nezávislosti bylo Katalánsko automaticky vyloučeno z Evropské unie." Vždyť to je jasný nátlak Bruselu, který by měl v této situaci vystupovat neutrálně. Takovými kroky vlastně schvaluje silové řešení situace..
 
BLBŠŮLE TŘETÍHO VĚKU
Zážitky
Úterý, 10 říjen 2017
Zase jsem se jednou nechala nachytat, ztráta tří stovek a minimálně dvě promarněné hodiny. Tak jsem o tom alespoň napsala. pro Kudlu. Povahově jsem spíše individualista, družit se v kolektivu mne nikdy moc nebralo. A tak, když za mnou přišli s tím, že u nás bude probíhat Univerzita třetího věku, tak jsem váhala, váhala, ale nakonec jsem se nechala ukecat.
 
LEGRACE NA PLACE - SAMÉ LEPŠÍ ZPRÁVY
Téma
Pondělí, 09 říjen 2017

Macek v botáchŠpanělský ústavní soud zakázal schůzovat v pondělí katalánskému parlamentu. Správně, vždyť je to jen taková „žvanírna“ zvolená nevzdělaným plebsem, to už přece věděl Vladimír Iljič, ba dokonce jeden náš velkostatkář. Parlamenty k ničemu nejsou, pokud tedy nemají pravomoci jen jako ten evropský přitakávací. Zatrhnout jim tipec třeba! A komu se to nebude líbit, do basy s ním, třeba za nenávistné projevy!

 
PODZIM JE TU, ZIMA ZA DVEŘMI
Téma
Neděle, 08 říjen 2017
Image resultMyslím, že mám velmi ráda podzim. S přibývajícím věkem mi čas ubíhá tak nějak rychlejim a proto se snažím užívat i to, co jsem dříve ráda vůbec neměla – třeba takový deštivý, zimomřivý, chladno-vlezlý podzimní den.
 
RŮŽE ROZKVETLÉ V RUKÁCH
Zážitky
Neděle, 08 říjen 2017
Padají a padají, najednou jsou jejich barevné záplavy z výšin kolem nás na zemi… Ano, jedná se o malebné listy javorů. Některý  je ještě vytrvale zelený, ale mnohé z nich už svou nádheru poslaly po větru. Nemusí však zmizet v nenávratnu, některé mohou zůstat u nás doma a těšit nás ještě hodně dlouho...
 
FTIPY ČERNÉ, BA I NEJČERNĚJŠÍ :-)))
:-)))
Čtvrtek, 05 říjen 2017
Výsledek obrázku pro horror joker pngStarší muž přijde k doktorovi a stěžuje si na bolesti. Doktor ho vyšetří a pak praví: "Bohužel, je to nádor, měl byste se nechat okamžitě operovat." A pak, během vysvětlování všech možných rizik sdělí muži, že je také dost možné, že při operaci přijde o penis a varlata. To muže značně znepokojí a vysvětlí doktorovi, že stále ještě žije aktivním sexuálním životem a požádá ho, aby se pokusil jeho pohlavní orgán zachránit".
 
DO KAUFLANDU UŽ NIKDY!!!
Zážitky
Čtvrtek, 05 říjen 2017
Konečně mám fáro. Takovej prťavec - Ford Fiesta, ale zdá se ve slušný kondici. Tak ji v sobotu pořádně potrápim... Jo, k tomu autu: Všim semsi totiž velmi zajímavý věci, že von nikdo nenapíče inzerát "prodám rozvrzanej bouranej šrot se stočenym tachometrem a padělanejma papírama". Divný, ale je to tak. No, tak ho mám, a hned sem se vodvezl do oblíbenýho Kauflandu, kam jezdim leta. Jen teď, pár měsíců, co jsem byl bez auta, jsem nejezdil.
 
VYSOKÝ INDEX SYTOSTI
Nejen duše
Čtvrtek, 05 říjen 2017
Výsledek obrázku pro eggs png imageUž jste o tom slyšeli? Nejspíš ano, ono teď má všechno nějaký ten index :-))). Tenhle index se vztahuje na obyčejná slepičí vajíčka. Vejce byla odborníky dlouhou dobu považována za tabu. A to hlavně kvůli vysokému obsahu cholesterolu.
 
SEVERSKÉ DETEKTIVKY - 1.
Próza a poezie
Čtvrtek, 05 říjen 2017

Mám ráda severské detektivky. Mám ráda i německé, francouzské, americké, kdysi tu byly k mání i australské. O anglických ani nemluvě. Všechny jsou báječné, svým způsobem, všechny zobrazují život a myšlení tamějších lidí.
 
UNAVENÝ WORKHOLIK
Úkol pro vás
Středa, 04 říjen 2017
 S manželem jsme spolu už 3 roky, ale známe se téměř deset let. Vše klapalo výborně, až do letošního léta. Manžel má nyní zjevně úplně jiný názor na náš budoucí život než já. Seznámili jsme se na VŠ, a poté oba celkem rychle našli velice kvalitní pracovní pozice. Marian dokonce o hodně vyšší a lepší a velice dobře finančně ohodnocenou.
 
LEČO PAR EXCELLENCE
Nejen duše
Úterý, 03 říjen 2017
Až se vám omrzí lečo s vejci, uvařte si lečo s vejci. Opravuji: uvařte si dokonalé lečo s vejci. Troufám si tvrdit, že víc vypiplat lečo už snad ani nejde. Pevně věřím, že po přečtení tohoto receptu si třeba uvědomíte některé své dosavadní chyby a přestanete jednou pro vždy za lečo považovat letní zeleninovou směs se sraženými vajíčky.
 
NAROZENINOVÉ DILEMA
Úkol pro vás
Úterý, 03 říjen 2017
 Bydlím v celkem malém městečku a skoro všichni se tu dobře známe. Taky tu bydlí moje kamarádka Kamila. Před více než 29 lety jsme se obě narodily ve stejný den. Jsme tedy stejně staré, chodily jsme do stejné školy, máme stejný okruh známých, a pochopitelně, slavíme narozeniny ve stejný den. A v tom je ten problém.
 
20 NEJLEPŠÍCH POZIC - 1
Zážitky
Pondělí, 02 říjen 2017
Trápí vás, že výsledek občas není podle vašich představ, podle vašeho přání? Existuje však množství perfektních způsobů, jak dokonale zabodovat -  a když zaujmete ten správný "postoj, posed či poleh“, výsledný efekt určitě bude stát za to a spokojeni budou všichni zúčastnění. Jen vědět jak na to, není-liž pravda...
 
ODVAHA SE (NĚKDY) NEVYPLÁCÍ
Téma
Pondělí, 02 říjen 2017
Nadační fond proti korupci na dnešní tiskové konferenci podpořil bývalého ředitele ostravské expozitury Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Jiřího Komárka. Plukovník Komárek byl jedním z nejvýraznějších a nejhlasitějších kritiků překotné a problematické policejní reorganizace, jejímž cílem bylo dle jeho názoru paralyzovat činnost úspěšného protikorupčního útvaru a odstranit jeho ředitele Roberta Šlachtu.
 
MŮŽEME ZA TO, ŽE SE PŘECPÁVÁME?
Téma
Pondělí, 02 říjen 2017
Většina z nás si řekne, co to je za otázku? Ale čtěte, co tomu říkají odborníci. Všeobecně se píše a říká, že obezita (tj. nenormální tlouštka) je nemoc z přecpávání jídlem a nedostatkem pohybu. Tedy vlastně zneužíváním „dobrého bydla“. Jak ale jistě tušíte, je to kapánek složitější. Jasně, řešíme problémy s hormóny, takže víme, že i obezitu mají na svědomí do značné míry právě ony. Nemusíte hádat, který z nich to je – tento se jmenuje liptin.
 
BOJÍM SE NEVĚRY, CO BYCH POTOM...
Úkol pro vás
Neděle, 01 říjen 2017
 Dobrý den, ráda bych se s vámi poradila o svých problémech s manželem. Jsem spolu už hodně dlouho, šestnáct let, oba jsme byli předtím rozvedeni, oba máme z předchozích vztahů už dospělé děti. Dlouhou dobu nám všechno fungovalo, bylo to takové ustálené spolužití. Je nám oběma už přes padesát, mně je pětapadesát, manželovi dvaašedesát.
 
POTŘEBUJETE MOTIVACI?
Téma
Neděle, 01 říjen 2017
Výsledek obrázku pro david gogginsDAVID GOGGINS, (narozen *1975), je bývalý Navy SEAL* (*Název SEALs symbolizuje oblast nasazení: Sea (moře), Air (vzduch) and Land (země)), bývalý voják USAF Tactical Air Control, který bojoval v Iráku a Afghánistánu, ale hlavně je jedním z nejlepších dvaceti ultramaratonců na světě, ultradistance-cyklistou a iron-manským triatlonistou; je v současnosti držitelem světového rekordu v počtu přítahů během 24 hodin (4.025).
 
LIBO-LI ŽEJDLÍK KÁVIČKY?
:-)))
Středa, 27 září 2017
Související obrázekKáva je hned po oleji druhá nejobchodovanější komodita na světě. Ale bezpochyby je jednou z nejoblíbenějších. Káva je první nápoj, který si dává mnoho lidí po ránu na celém světě. Pro zajímavost: v Turecku bylo zvykem že, pokud manžel nepoctil svou ženu kávou, tak to bylo důvodem k rozvodu...
 
TŘETÍ SVĚTOVÁ?
Téma
Středa, 27 září 2017
Výsledek obrázku pro VÁLKA VE STŘEDOVĚKU PNGJen málo lidí bere v úvahu, jak rychle by konvenční konfrontace mohla přerůst do omezené jaderné války, která okamžitě přeroste v naprosto „neomezenou; a jen málo představ o té třetí světové vylučuje použití jaderných zbraní. A bude prý „nemilosrdná a rychlá”.
 
POSLEDNÍ PARÁDY
Diskuze
Pondělí, 25 září 2017
Výsledek obrázku pro JAN KRAUSDost možná, že jste to už někde četli, slyšeli: Rodinu pana Hlobílka připravil zločinný socialismus o veškerý majetek velké hodnoty, statek, půdu, apod. Po desetiletí soudních jednání v demokracii, spravedlivý soud dospěl k rozhodnutí odškodnit jej dvěma stovkami českých korun. Místo spravedlnosti urážka. Paráda.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 148 - 168 z 8061
[CNW:Counter]