O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


SMUTNÁ PADESÁTKA DOLLY
Téma
Čtvrtek, 24 říjen 2019
Tak jsem se právě dočetla, že slavná Češka Dolly Buster je čerstvá padesátka... Myslela jsem, že je starší… Nojo, to jsem celá já, spletla jsem si ji s jinou slavnou kozatkou, s Dolly Parton, americkou country zpěvačkou. A ještě byla jiná slavná Dolly, vzpomínáte? Ta klonovaná ovečka, která získala své jméno právě podle té zpěvandulky. Skupina vědců ve skotském Roslinově institutu ji totiž stvořila z buňky mléčné žlázy, a nikdo si prý nedokázal vybavit působivější prsa, než jaká měla Dolly Parton. 
 
NÁDHERNÉ PADESÁTKY
Diskuze
Čtvrtek, 24 říjen 2019
Dnes je Kudlanka věnovaná oslavě dospělé ženy; ano, osobně si myslím, že teprve ženská kolem padesátky už stoprocentně ví, "co a jak". Hodně toho už zažila a teď se konečně může (pokud to zvládne) odpoutat od věčného "musím teď tohle, pak ještě tohle, nesmím zapomenout tamto a potom.. atd. atd." V tomhle věku je dokonalá, sebejistá, a pokud sebere patřičnou odvahu, může si začít nádherně užívat...
 
ŘÍTÍM SE ASI DO TRAPASU
Úkol pro vás
Středa, 23 říjen 2019
Je mi pětačtyřicet a jsem už šest let sťastně let rozvedený. Jsem celkem dobře zajištěn, mám zaměstnání které mám rád, a mužů říct, že jsem se životem teď spokojený. Ale – u nás v práci mám kolegyni, velmi chytrou, pracovitou, ve své práci velmi úspěšnou. Známe se relativně dobře, i když pracujeme každý v jiném oddělení. Párkrát jsem ji pozval na kafe, na víno, ale vždy to bylo jak se říká “ve vší počestnosti”.
 
JAK JSTE NA TOM? NEJSTE UŽ NA ODPIS?
Úkol pro vás
Středa, 23 říjen 2019
Moji drazí, objevila jsem na internetu test, podle kterého jsem asi tak deset let už po smrti... No, fakt, nedělám si legraci... Je totiž takový "jednoduchý" cvik, který byste měli zvládnout. Pokud se vám to povede, ok, máte naději, že ještě nějakou dobu se budete moci zdravě rozčilovat nad politikou, ekologií klima... hernajs, jak to slovo dál pokračuje? Klimatizací? Klimakteriem? Ne, to rozhodně Gréta neměla na mysli... ó ano, klimatem, na to druhé má ona ještě nějakou dobu čas... Prostě a jednoduše, musíte si jen sednout a vstát. Tedy, pokusit se sednout, a pokusit se vstát. A to tímhle způsobem:
 
ARGUMENTY PROTI GENDEROVÉ TEORII CHYBÍ - 2.
Diskuze
Středa, 23 říjen 2019
Tak, a jsme zpátky u “jeslí”. Jejich součástí ale není jenom hlídání dětí pro rodiče, kteří to potřebují, ale také Plán výchovy a péče. Ten na rozdíl od dětských skupin nabral zajímavý směr, o kterém ale ani rodiče, svěřující děti jeslím, nic netuší a který se dětských skupin zatím netýká. Veřejnost a odborníci se pak diví, jak prudce ve světě narůstá procento dětí, které si už nejsou jisté svou identitou – tedy neví, jestli jsou chlapečci nebo holčičky. U nás se s tím zatím nesetkáváme nijak často, a tak nad tím lidé jen mávají rukou a myslí si, že nás se to ještě netýká.
 
ARGUMENTY PROTI GENDEROVÉ TEORII CHYBÍ - 1.
Diskuze
Úterý, 22 říjen 2019
Ministryně Maláčová dala do návrhu zákona o dětských skupinách název "jesle", a ty už mají i genderově zaměřené návody. Což vyvolalo diskusi o genderové teorii vůbec. Připadá mi, že argumenty proti genderové teorii, které používají liberálové (Klaus a Okamura) jsou dost ploché na to, aby přesvědčily veřejnost, hlavně mladé lidi, že genderová teorie a potažmo všechny teorie, snažící se vytvořit univerzálního člověka bez rozlišení, jsou špatné. (Hračky už nesmějí být jen pro kluky či jen pro dívky a při hrách nemají být děti rozdělovány podle pohlaví, dokonce ani věku, protože to prý vede k vytváření hranic mezi dětmi tam, kde prý přirozeně nejsou.)
 
NEPOVEDENÁ REKLAMA
:-)))
Úterý, 22 říjen 2019
Smile Dog GIF - Smile Dog Cute GIFsDocela by mne zajímalo, co na to obě firmy, kterých se to týká... Reklama, kterou se "povedlo" zveřejnit (jisté firmě, co má vkládání reklam do webů na starosti), bude nejspíš velmi úspěšná. Vždyť se jedná o jeden z  populárních způsobů, jak vydělávat peníze pomocí webových stránek - tedy, že pokaždé, když na uvedenou reklamu na webu někdo klikne, dostane za to její majitel finanční odměnu – jak velká bude, záleží na odvětví, v němž se firma pohybuje. Ovšem velice pochybuji, že by firma, která prodává oblečení, inzerovala podobný "materiál"... 
 
SMUTNÁ CENA DARWINOVA 2018
Téma
Úterý, 22 říjen 2019
U většiny ocenění nám poněkud cynický výklad a popis usnadňuje geografická vzdálenost, ale následující příspěvek k Darwinovým cenám však tuto lehkost nemá. Jedná se totiž o příběh s tragickým koncem, který se odehrál v červnu minulého roku v našich luzích.
 
KDYŽ HOUBY, TAK SVÍTÍCÍ …
Diskuze
Pondělí, 21 říjen 2019
Výsledek obrázku pro houbaři, houbyTak jsem si nedávno přečetla článek o tom, jak Němci kontrolují, kolik jedovatého cesia je v jejich houbách. Třiatřicet let po havárii v jaderné elektrárně Černobyl obsahují totiž bavorské houby stále ještě velké množství radioaktivního cesia. Informoval o tom Spolkový úřad pro ochranu před zářením (BfS). Jednou z nejpostiženějších oblastí je prý bavorská strana Šumavy…
 
JAK VYŘÍDIT OPERÁTORA VE TŘICETI VTEŘINÁCH
Zážitky
Pondělí, 21 říjen 2019
“Dobrý den, tady je Miloš Kadeřávek ze společnosti Česká pojišťovna. Mluvím s paní XY?” (sebevědomě) Já: “Dobrý den. Ano. Jak vám mohu pomoci?” “No, já jsem chtěl spíš pomoci vám.” (nejistě) Já: "Aha, tak děkuju. Ale já jsem v pohodě. S čím mi chcete pomoci?” “No, s vašimi pojistkami.” Já: "Aha, ale my svítíme. Pojistky jsou asi v pořádku, zdá se."
 
CO VYBRAT - ROZUM, NEBO NOVOU LÁSKU?
Úkol pro vás
Pondělí, 21 říjen 2019
Krásný den všem, napíšu to tak, jak to je, i když na to nejsem zrovna pyšná. Díky všem, kteří mě zkritizují, ale více bych ocenila vaše rady. Už od našich 17 let, (teď je nám 25) máme s Honzou vážný vztah. Nejdříve byl náš vztah plný vášně, pak ustálení a spousta společných zážitků, teď poslední roky už i spoustu pochybností. Řekla bych, že to mezi námi jakžtakž funguje, máme sice občas problém říct si, co si skutečně myslíme (hlavně tomu druhému neublížit), ale téměř se nehádáme.
 
JSEM SAMA A ASI TO TAK NENÍ SPRÁVNÉ
Úkol pro vás
Pátek, 18 říjen 2019
Mám takový dotaz, na který bych ráda slyšela váš názor. Už jsem sem jednou, asi před třemi léty, psala kvůli něčemu zcela odlišnému a dobře jste mi poradili. Tak to zkusím znovu. Je mi 25 let, studují nyní dálkově VŠ, jsem velmi ráda, že jsem se na ni dostala a opravdu mě to baví. Taky rozhodně plánuji další vzdělávání. No, a tohle, mimo práce, je celý můj život. Nikdy jsem neměla přítele, nikdy jsem se nelíbala, i když se mi příležitostně kluci líbili.
 
TROCHA EKOLOGIE NIKOHO NEZABIJE
:-)))
Pátek, 18 říjen 2019
U pokladny v supermarketu si starší dáma vyndavá z kabelky igelitovou tašku, aby si do ní uložila nákup. Mladá pokladní jí vyčítá, že si u nich raději nekoupila "ekologickou" látkovou nákupní tašku: "Podívejte se paní, není divu, že je naše budoucnost tak špatná, když vaše generace neuznává současné ekologické hnutí. My, mladí lidé, teď budeme muset platit za vaši generaci, která plýtvá prostředky!" Dáma si ukládá nakoupené zboží, zatvářila se trochu zahanbeně, a tak se pokladní současně omlouvá: "Milá slečno, věřte mi, že mi líto, za našich mladých let jsme ochranu životního prostředí neměli…
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - NAVRCH HUJ...
Diskuze
Čtvrtek, 17 říjen 2019
Pár slov na vysvětlenou ... Pochopitelně, že nejen já nad opravou kanalizace v našem domě uvažuju, a nejen já jsem (jak bych to řekla, aby to byl slušný výraz?) "naexkrementovaná" na nejvyšší míru. A to ještě na tom nejsem tak, jako chudáci-sousedi, kteří si za velký peníz nechali koupelnu a WC udělat opravdu nádherně, přestavět, obložit, vrazili do úpravy hodně peněz - a najednou si to mají sami vybourat a pak zase nechat znovu dát zpět. Nehledě na to, že opravy jsou většinou složitější než sama stavba, a kdo ví, jestli vždy seženou to stejné, co tam bylo? Stoprocentně, že je to přijde víc než mne, která už jednou investovala "patnáct stovek".
 
MILÁČKOVÉ, MRKNEME SE VÁM NA ZOUBEK
Fauna a flora
Čtvrtek, 17 říjen 2019
Halooooo, staráte se pravidelně o zoubky vašich miláčků? Tedy pejsků a kočiček? Je i vám všem jasné, že naši miláčkové, pejskové a kočičky jsou šelmy, a proto jsou zoubky pro ně mimořádně důležité. Domácí péče i když poctivá, postrádá to, co jim příroda poskytuje – okusování ulovené potravy. Lov pomáhá šelmám v péči o chrup. Po boku nás páníčků přišla naše zlatíčka o tuto přirozenou hygienu a proto je nutné nahradit ji naší péčí.
 
JEDNOU NOHOU V EVROPĚ, DRUHOU V AMERICE
Zážitky
Čtvrtek, 17 říjen 2019
Tohle není jen metafora pro imigranty pendlující mezi USA a Evropou, ač se to zdá nemožné. Kdo by se dokázal rozkročit přes Atlantik, který oba kontinenty odděluje? A přesto existuje místo, kde můžete pouhým okem pozorovat oba. To místo se nachází na Islandu a jmenuje se Thingvellir. V pět kilometrů širokém údolí, na břehu největšího islandského jezera, se zde setkávají americká a eurasijská zemská deska. Nebo, lépe řečeno, rozestupují se a vzdalují.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - OSPALO A UDIVENO
U nás doma
Středa, 16 říjen 2019
Správně bych měla mít pásmovou nemoc už za sebou a být normální. Jenže já nikdy normální nebyla, ani když jsem se k letadlům nijak nepřiblížila. OK, ještě teď si vyčítám tu CO2 stopu, a to jsem, prosím, ani žádné luštěniny už preventivně nejedla... Zajímavé je, že jsem pozoírovala, že podstatně hůř je na tom Kayouk, a přeneseně to odnáším já. První dny se totiž budil mezi jednou a druhou v noci a mátožným krokem se dobelhal ke vchodovým dveřím a posléze se i vehementněji dožadoval vyvenčení. Nojo, v Praze tou dobou je mezi sedmou a osmou ranní...
 
DĚTI S KRIZÍ STŘEDNÍHO VĚKU A DEPRESÍ
Téma
Středa, 16 říjen 2019
Podle nejnovější studie amerických vědců trpí až 60 % všech neočkovaných dětí krizí středního věku a depresí, které se u nich v průměru objevují v přibližně 5 letech, tedy v půlce jejich maximálně dosažitelného života. Tato zpráva není poplašná, ale zcela fundovaná, léčba či terapie pro takové děti prakticky totiž neexistuje, protože jím i jejich rodičům ve většině případů není pomoci. Ostatně - jak všichni víme a jak jsme se konečně i nedávno přesvědčili v případě dítěte neočkovaného na spalničky, je zcela jasné, že pokud se nepovede jako ve zmíněném případě ihned zareagovat, je to průser.
 
EKO-AKCE - JEN HOUŠŤ!!!
Diskuze
Pondělí, 14 říjen 2019
Naše dcera se právě vrátila z té bláznivé záškolácké eko-akce. A hodně naštvaná, jelikož jsme ji tentokráte - už v zájmu ochrany klimatu - nevyzvedli a nechali ji, aby se trmácela domů sama, a víc než hodinu vlakem a autobusem. U poněkud suchého, ale zaručeně veganského sójového koláče (jen pro ni, my, staří a neekologičtí zabedněnci, jsme měli klasické vepřo knedlo zelo), došlo k velkému překvapení.
 
JAK JE TO TEDA S TÍM TURKEM?
Diskuze
Pondělí, 14 říjen 2019
Je to přítel, spojenec v NATO, nebo nepřítel, nespojenec? Se přiznám, že se neorientuju. Proč mi to krátce, stručně, jasně nevysvětlí třeba ministr zahraničí, nebo ministr obrany, nebo třeba generál Pavel? Pokud vím, tak Turek se uvolil, že za úplatu zabrání asi třem milionům muslimů v zaplavení Evropy. Tak dobrý...
 
JSOU OD SEBE VÍC JAK DESET LET...
Diskuze
Pondělí, 14 říjen 2019
Když ho poprvé potkala, věděla, že tohle je ten pravý muž pro ni. Přitahoval ji nejen fyzicky, ale dostal ji svou galantností a rozhledem. Jenže - svět jejich lásce rozhodně nefandil. Rodiče byli absolutně proti, kamarádky a kamarádi ji zrazovali. Její milovaný byl totiž o 38 let starší než ona…
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 148 - 168 z 9181
[CNW:Counter]