O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


TRUMPOVA ZEĎ
Diskuze
Neděle, 19 březen 2017
Related imageZeď na hranicích USA a Mexika má být devět metrů vysoká a z americké strany pěkná na pohled. Vyplývá to z detailů o zakázkách na výstavbu, které se objevily na webu vlády. Autoři dokumentů specifikují i použité materiály. Zeď by mohla nahradit také část současné bariéry, která už obě země odděluje a chrání zhruba 1 100 nejexponovanějších kilometrů z celkové délky hranice 3 200 kilometrů. Vysoká bude 9 m.
 
UPEČEME SI VLASTNÍ CHLEBÍK
Nejen duše
Neděle, 19 březen 2017
Image result for kváskový chlébAby měl chleba správnou kyprost, musí těsto kynout. A aby měl chleba lehce nakyslou chuť, používá se k jeho kypření chlebový kvásek. Živý, čerstvý chlebový kvásek lze běžně koupit asi jen v krkonošských a podkrkonošských oblastech. Chceme-li péci doma tradiční chleba, můžeme si chlebový kvásek vyrobit sami. Jak připravit chlebový kvásek?
 
BUDOU VELIKONOCE. BUDOU VESELÉ?
Próza a poezie
Neděle, 19 březen 2017
Image result for velikonoceTrochu s předstihem - pár zajímavostí o největších svátcích jara. Velikonoce či pascha jsou nejvýznamnějším křesťanským svátkem, který je oslavou zmrtvýchvstání Ježíše Krista, k němuž podle křesťanské víry došlo třetího dne po jeho ukřižování, k němuž došlo kolem roku 30 či 33 v blízkosti významného židovského svátku pesach, který je památkou vysvobození Izraelitů Hospodinem z egyptského otroctví.
 
JEN TAK PÁR FÓRKŮ ...
:-)))
Čtvrtek, 16 březen 2017
16 psychologických hacků, které byste měli v životě používatMladík u jezírka, bedlivě se rozhlíží - nikde nikdo; svlékne se a na Adama hupne do vody. Jenže když chce ven, zjistí, že vedle hromádky jeho šatů sedí slečna a usilovně něco studuje. Vzpomene si, že na protějším břehu viděl nějaký starý hrnec. Vrátí se pro něj a vyleze s hrncem před choulostivou partií. Slečna pořád čte.
 
JESTLIPAK TOHLE VÍTE? - 2.
Téma
Čtvrtek, 16 březen 2017
Image result for baby pngZnáte svou krevní skupinu? A už jste někdy museli dostat transfuzi? Víte, že ti, co mají AB, mají velkou kliku? Mohou přijmout krev všech. Jinak - tato krevní skupina je stará méně než tisíc let, je vzácná (2 až 5 % lidí) a biologicky komplexní. Jde vlastně o spojení skupiny A a B.  „Majitel“ má citlivý trávicí trakt, ne příliš dobrý imunitní systém a vyznačuje se proměnlivou odpovědí na změny prostředí a stravovací podmínky.
 
SLOVA DRUHÉ MANŽELKY
Diskuze
Čtvrtek, 16 březen 2017
Image result for hate woman with childrenJe neuvěřitelné, co všechno se na těchto stránkách člověk dozví. Hlavně to, že špetka slušnosti a soudnosti je v dnešní době vzácný jev. Máme zákony na dvě věci a to ví každý, ale že i lidi se chovají tím nejhorším způsobem, to už je fakt něco. Né vždy je chlap ten, co rozvedl manželství. Matky vždy dostanou děti do péče, a pokud se jim to nelíbí, ať je nechají chlapovi a ony platí alimenty.
 
KVALITNÍ MÍSTO SE SHÁNÍ TĚŽKO...
Úkol pro vás
Středa, 15 březen 2017

 Dobrý den, moc prosím o radu. Za několik dní mám soud kvůli zvýšení výživného. Poslední úprava vycházela z mých tehdejších příjmů, které se však bohužel změn iy k horšímu: z organizačních důvodů jsem přišel o práci a novou se mi sehnat podařilo, to ano, ale za poměrně citelně nižší peníze. Má bývalá mi sdělila, že bude u soudu argumentovat tím, že se svým vzděláním a příjmy, kterých jsem dříve dosahoval, mám zcela jistě možnost získat stejně dobře placenou práci, jako jsem měl dříve.

 
KUTNÁ HORA A ŽIVÝ JIŘÍ Z PODĚBRAD - 7.
Zážitky
Středa, 15 březen 2017
Tak si dámy představte, že ten pacholek Pepa si celou dobu našeho soužití flirtoval na SEZNAMCE s babama, až ho jedna uchvátila. A tak, když jsem se rozhodla, že ho oficiálně požádám o ruku - je emancipace, že; nemyslela jsem ale, že opravdu půjdeme na radnici. Jen tak, udělal by prstýnky z drátu a někde u sv. Barborky bychom si dali nějakej vtipnej slib. Na počítači jsem vyštafírovala písemnou žádost – paráda.
 
PROBLÉMOVÁ MAMINKA
Úkol pro vás
Středa, 15 březen 2017

 Moje matka (60 let) je taková velice neorganizovaná osoba, která totálně nemyslí na zadní kolečka. Poté, co byla dokonce vystěhovaná z bytu, ji přijmula moje sestra. Jenže matka si tam nastěhovala i přítele a kromě občasného hlídání dětí nijak do domácnosti ani jeden z nich nepřispívají. Naopak...

 

 
DILEMA - ŽÍT BEZ MILOVÁNÍ?
Úkol pro vás
Středa, 15 březen 2017
 Stala se mi velice nepříjemná věc – onemocněl jsem a než se přišlo na to, co mi je, stal jsem se prakticky asexuálním. Když jsem byl mladý, byl jsem velice úspěšný téměř ve všem, na co jsem sáhl, práce, sport… a hodně jsem toho zneužíval – byl jsem velice “divoký”, dělal jsem co se dalo, zkoušel co se dalo, žil jsem maximálně naplno a bez jakékoli kontroly.
 
KNIHA, KTEROU BYSTE MĚLI ČÍST
Tady a tam
Úterý, 14 březen 2017
Člověk nemůže znát všechno. Ani všechny. Tedy myslím slavné rodáky, kteří se tak či nějak zasloužili či proslavili. Ale představa, že u nás je to jen samý nedouk, nevzdělanec, buran a podobně, jak to do nás hustí už od doby Henleina, přes Stalinovy soudruhy až po řiťolezné „eurohujery“, je nesmysl.
 
ZAKLÍNADLO - "GENETICKY UPRAVENÉ..."
Téma
Pondělí, 13 březen 2017
Related imageZatímco v medicíně je genetické inženýrství většinou kladně přijímáno, geneticky modifikované potraviny jsou tématem k mnoha svárům a sporům. Označení GMO (geneticky modifikované organismy) okamžitě vyvolává otázky, pochyby a odmítání.
 
V HRADCI BUDE NOVÁ NEMOCNICE - ČTM
Téma
Pondělí, 13 březen 2017

Image result for tradiční čínská medicínaČínská tradiční medicina...  Jenže - žádná východní a západní medicína ve skutečnosti není, ale pouze vědní medicína, používaná po celém světě, která zkoumá všechny postupy i zpětně a vše ověřuje na procentuální účinnost a bezpečnost, ze sběru dat nemocnic z celého světa, v meta-analýzách atd.

 
KUTNÁ HORA A ŽIVÝ JIŘÍ Z PODĚBRAD - 6.
Zážitky
Neděle, 12 březen 2017
Přijela jsem na víkend a jako obvykle Pepa na mě čekal u vlaku. Tentokrát tak nějak zvláštně naladěn, přítulnej (ne že by jindy nebyl), ale tohle bylo nějak jiné. Okamžitě sepnuly radary a očekávala jsem, co bude. Dojeli jsme domů a najednou mi pomáhal vystoupit z auta, (no, to už mozkové buňky začaly šrotit naplno) a čekala jsem to nejhorší, protože hezkého už bylo až nad hlavu, tak teď to přijde (rána palicí a rovnou do hlavy, ach jo).
 
VŠETEČNICE - RODINNÉ ZÁCHRANNÉ KÓDY
Téma
Neděle, 12 březen 2017
Image resultKdyž jsem byla malá, občas jsem doma zaslechla něco, co jsem jako dítě slyšet neměla. Ale nevadilo to, neb co si vzpomínám, odmalinka jsem byla trénovaná že: „co je doma, to je doma“ a také že: „to, co se doma povídá, to pro cizí uši není“.
 
PYRRHOVO VÍTĚZSTVÍ - DANAJSKÝ DAR
Próza a poezie
Neděle, 12 březen 2017
profilová fotka uživatele Karel FajtaNebojte, nebudu vás obtěžovat filozofickým pojednáním. Pouze mne fascinují antické příběhy. Antika, antické báje, antická historie - to je můj šálek čaje. Nemám ponětí, proč právě nyní mne napadlo mluvit o antice. Asi proto, že si často listuji touto literaturou i poezií...
 
SVATBA A NAŠE DĚTI
Úkol pro vás
Čtvrtek, 09 březen 2017

 Jsme s manželem spolu už přes deset let. Úspěšně jsme vytvořili jednu velkou rodinu - jeho dvě děti a moje dvě děti, z našich předešlých vztahů. Děti jsou v přibližně stejném věku, puberťáci. Žijeme si spolu dobře. Minulý víkend jsme dostali pozvání na svatbu manželovy neteře.

 
JESTLIPAK TOHLE VÍTE? - 1.
Téma
Čtvrtek, 09 březen 2017
Image result for baby pngLidské tělo je neuvěřitelně komplexní a složitý systém. Proto by nemělo být žádným překvapením, že dokonce i ty části těla a jejich funkce, které využíváme každý den, mají své bizarní a neuvěřitelné vlastnosti. Lidské tělo je neuvěřitelně komplexní a složitý systém. Proto by nemělo být žádným překvapením, že dokonce i ty části těla a jejich funkce, které využíváme každý den, mají své bizarní a neuvěřitelné vlastnosti.
 
PÁR DOBRÝCH RAD
Téma
Čtvrtek, 09 březen 2017
 Dobrých rad není nikdy dost. Hodně z nich jsou taková ta "Kolumbova vajíčka" - jednoduše si pak řekneme, že jak je možné, že  nás něco podobného taky nenapadlo? Dnes je tu pár obrázků, a nemyslím, že by k nim bylo potřeba moc slov. Tedy - jen u některých je potřeba doplnit ingredience :-))).
 
"ZLOBIVÝ TATÍNEK"
Úkol pro vás
Středa, 08 březen 2017
 Mému tatínkovi je 92 let. Je velice čiperný jak po fyzické, tak mentální stránce. A v tom je právě ten problém. On si myslí, že zmůže všechno. Jsem ráda, že je tak vitální, ale někdy to opravdu přehání. Zjistili jsme to, nebo spíš, uvědomili si ono potenciální nebezpečí vlastně jen pouhou náhodou.
 
ŽENA MNE ODEPSALA
Úkol pro vás
Středa, 08 březen 2017

 Dobrý den. Nevím přesně jak  začít, dostal jsem se do situace se kterou si nevím rady? Začnu od začátku. Před necelým rokem jsem se oženil. Má žena má z minulého vztahu šestiletou dceru. Nastěhovaly se obě ke mně do nájemního bytu a majitel jim povolil si zapsat trvalé bydliště. Vše probíhalo bez problémů až do konce září,  kdy jsem přišel o práci. Sháněl jsem práci, jak se to dalo, ale zatím neúspěšně.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 148 - 168 z 7747
[CNW:Counter]