O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


ŽLUTÁ JE BARVA NADĚJE
Próza a poezie
Neděle, 13 leden 2019
Dneska ráno jsem si málem zlomila nohu na vlastních schodech. Viděla jsem venku sníh a tak jsem vyštrachala impregnaci ve spreji a jala jsem se jí štědře aplikovat na svoje 5 let starý kozačky. (Mám asi 8 párů nových, ale šetřím si je na potom. Až bude sucho. Takže asi na jaro, nebo do hrobu.) Jasně, že aerosol se usadí všude, nejen na botách. Naimpregnovala jsem si schody tak dokonale, že bych na nich mohla bruslit tvl.
 
MALÉ ZAMYŠLENÍ NAD ZÁKAZNÍKY
Téma
Pondělí, 07 leden 2019
Image result for MAN PNGDoučovala jsem dceru kamarádky. Mám samé syny, takže se jí ráda občas věnuju. Nicméně - o ni dnes nejde. Jde o nás o všechny - totiž o zákazníky. V její učebnici marketingu jsem se dozvěděla, že nespokojený zákazník si průměrně postěžuje dalším 11 lidem, spokojený zákazník se zmíní v průměru 3 dalším lidem. Narazila jsem na tuto poučku - a já prostě nemohu souhlasit. Podle mě záleží, zda se jedná o muže či ženu, a také na povaze zákazníka. Žena to totiž řekne všem!
 
NA CO MYSLÍ ITALKY (PŘI SEXU)?
Próza a poezie
Pondělí, 07 leden 2019
Nedávno jsem v jednom italském ženském časopise narazila na článek o tom, co se honí hlavou Italkám během sexu. Protože si myslím, že to může také zaujmout naše čtenářky (i muže), tak se pokusím některé základní myšlenky stručně shrnout. Sexuoložka a psychoterapeutka Chiara Simonelli z Institutu klinické sexuologie v Římě dělí ženy podle toho, na co myslí během sexu, na několik skupin.
 
K + M + B
Téma
Neděle, 06 leden 2019
Image result for k+m+b pngV neděli bylo šestého ledna, a ten den je věnován Třem králům. Nebo také svátku Zjevení Páně. Legenda je to stará 2000 let, od doby, kdy se narozenému Ježíškovi přišli poklonit tři mudrcové (ze kterých se nakonec časem vyklubali králové), a přinesli mu dary. 6. leden je také považován za přijetí nebo uznání Krista.
 
S VLKY TO BYLO LEPŠÍ
Zážitky
Neděle, 06 leden 2019
V sedmi letech ho adoptovala vlčice a byla mu lepší matkou než jeho macecha. Poprvé v životě pocítil lásku a péči. Když ho po dvanácti letech nalezla v divočině policie a proti jeho vůli jej odvedla do civilizace, byl to pro Marcose Rodrígueze Pantoju nejděsivější moment v životě. Lituje ho dodnes.
 
TOULKY ŠUMAVOU - PUSTINA
Zážitky
Čtvrtek, 03 leden 2019
Liduprázdnou krajinou po cestě z Hartmanic do Kašperských Hor uhání stařičká Praga Piccolo. Sedí v ní lékař. V jednom okamžiku se zahledí do zpětného zrcátka a uvidí oblak stoupajícího dýmu. Stačil jeden blesk a hájenka nad Dobrou Vodou u Hartmanic dostává ránu do vazu. Chátrá, zarůstá kopřivami a snad by to tak mělo zůstat navždy.. Vždyť kdo by se v padesátých či šedesátých letech zajímal o nějakou hájenku, která stojí ve vojenském pásmu?
 
MITROCHINŮV ARCHIV
Téma
Čtvrtek, 03 leden 2019
Hokejisté - útočník a obránce
K Vánocům jsem si nadělil (stáhnul) knihu „Neznámé špionážní operace KGB - Mitrochinův archiv.“ Major Vasilij Nikitič Mitrochin, od roku 1948 až do důchodu v roce 1984, zprvu agent sovětské tajné služby KGB, později pracovník v centrálním archivu. Od roku 1972 do roku 1984 byl starším archivářem - s neomezeným přístupem ke stovkám tisíců souborů z globální sítě špionů a shromažďování informací.
 
ROK NENÁVISTI
Diskuze
Čtvrtek, 03 leden 2019
Nenávist, kterou vidíme v naší společnosti, není kulturní válka. Ta je snad s muslimy v západní Evropě. U nás zatím není. U nás je dokonce veliká kulturní tolerance. Nenávist má jiné příčiny. Pan Halík se podivuje, proč lidé, kteří snad nebyli nikdy v kostele, v Brně násilně protestovali proti hře: Naše násilí, vaše násilí, ve které Ježíš znásilňuje muslimku. To je právě nepochopení našeho paradigmatu.
 
JAK NA NOVÝ ROK, TAK PO CELÝ ROK
Zážitky
Úterý, 01 leden 2019
Related imagePokud je něco pravdy na pořekadle „Jak na Nový rok, tak po celý rok“, tak je můj 2019. rok jednoznačně na nedobré cestě. Zdá se, že budu těch budoucích 365 dnů velice, převelice ranní ptáče, a že se budu dost cpát prášky. Probudila jsem se totiž s třeskutou bolestí hlavy. Takže jsem si pro jistotu hned vzala nejen pěknou dávku kofeinu, paracetamolu, ale rovnou přihodila i ibubrufen, neboť když už, tak už, a snad mi to trošku pomůže i od bolestí zad, kyčlí a ramene.
 
ĎÁBEL Z VINOHRAD
Téma
Úterý, 01 leden 2019

Image result for jiří šlitr synByl rok 1969. Já už na Vinohradech nebydlela, ale v tamější Chodské ulici pořád ještě bydlela moje máma a sestra s rodinou. Ségra měla prvního syna, už půl roku byla na mateřské, a protože peněz nikdy nebylo dost, přibrala si na hlídání ještě blinkacího Péťu, jehož maminka nastoupila brzy do práce. Ta tehdy dělala v Tesle, na vývoji barevné TV, a byla šťastná, že kluka nemusí dávat do jeslí.

 
 
NEJVĚTŠÍ VŮL NA SVĚTĚ?
Téma
Úterý, 01 leden 2019
Jmenuje se Danniel a žije v Kalifornii v Eurece. Má dnes už dva metry na výšku a je vlastně živou atrakcí. Poprvé si manželé Kenneth a Ann Farleyovi všimli jeho neobvykle velkého vzrůstu, když bylo Dannielovi sotva šest měsíců. „Vzpomínám, jak už při krmení vyrážel láhev s mlékem z ruky, a nedal se zvládnout“, říkal se smíchem Ken.
 
JAK JSME VÁNOČNĚ VĚŠTILI
Zážitky
Čtvrtek, 27 prosinec 2018
Každý rok si po štědrovečerní večeři pouštíme lodičky z ořechových skořápek. Tento rok, v rámci dodržování tradice, jsem se rozhodla, že synka naučím, jak lodičky i připravit. Manžel nakoupil vlašské ořechy, já je přinesla do kuchyně a dala synkovi: "Tady to máš, a snaž se". A začala debata s nevrlým juniorem: "Mě se vůbec nechce, a stejně, vždyť jsme lodičky nikdy nepouštěli". Takže zdůvodňuju, vysvětluju…
 
RÝGRÁK
Zážitky
Čtvrtek, 27 prosinec 2018

Do Rýgráku, do sokola, jsem chodila asi tak od druhé třídy. Sokol to ale ve skutečnosti nebyl, byla to Tělovýchovná jednota ČKD Stalingrad. Od mého domova byla sokolovna kousek. Přes Čechák, kde jsme u sochy Svatopluka Čecha cvrnkali kuličky, pak dolů po schodech, kde jsme hráli „cukr, káva, limonáda, čaj“, potom přes nejdelší ulici v Praze, které máma ještě pořád říkala Fošovka.

 
POVÁNOČNÍ POKEC
Zážitky
Středa, 26 prosinec 2018

Related imageTak já si vánoční náladu nenechala ničím zkazit. Nevadilo mně, že Vánoce byly na blátě, venku plískanice, nerozhodil mne ani blbý vtip. Že naproti po balkoně stále leze laserový kokakoláč s pytlem na zádech? Tak na to kašlu a zatáhnu si závěsy. Protože jsem v důchodu a nejsem zapojena do pracovního procesu, tak nebyl důvod prožívat vánoční přípravy hekticky. Polehoučku jsem uklidila byt , ne, že bych jindy neuklízela, ale přece jenom jsem tentokrát trochu přitvrdila.

 
JAK ZÁKONY KÁŽOU NÁM...
Téma
Středa, 26 prosinec 2018
„Nekuřáci dobří v práci, zdraví jsou a neutrácí!“ Jednoho dne se objevilo toto heslo na krabičkách sirek, když jsem si je šel koupit do trafiky, ráno, v 5:15 hod, neb šichta začínala 5:45 ve Vysočanech a já jel tramvají z Kobylis. Coby čtrnáct a půlletý učeň v chemičce, kupoval jsem svoji denní krabičku „hřebíčků do rakve“, jak se jim říkalo, cigaret zvaných „Lípa“.
 
HEZKÉ DNY VÁNOČNÍ I POVÁNOČNÍ
Téma
Čtvrtek, 20 prosinec 2018
Image result for christmas pngHalo lidi, přeju vám všem, abyste ve zdraví a dobré náladě přežili a prožili (nebo by to mělo být napsáno obráceně?) následujících pár dnů. Je to dost hektické, zvládnout to. Ale zvládli jsme to dřív, zvládneme to i nyní. Počasí, politika, pracovní průšvihy - je toho hodně, a nemusí to být všechno jen od písmene "p", co nás občas drásá. Stačí jen, když člověk není ve své kůži. Já mám tu svou asi taky někde jinde, protože se do té správné nějak ne a ne dostat.
 
NEVÁŽNĚ O VÁŽNÉM
:-)))
Středa, 19 prosinec 2018
Prý je to dva tisíce a ještě osmnáct let, co se někde v nějakym chlívě narodilo miminko. Ta slečna Marie byla svobodná maminka, otec dítěte byl jaksi mimo, ale zas měla s sebou velmi hodného kamaráda Josefa. Nebo to byl její manžel? Každopádně děťátko toho Josefa nebylo. Asi i z toho důvodu se sebrali, ještě před jeho narozením, a jeli někam, kde je nebudou znát. Jenže, co se nestalo, miminko přišlo na svět. Prý snad byl nějaký divný tlak, nebo co, taky byla na nebi nějaká kometa...
 
SVÁTEK - NESVÁTEK
Úkol pro vás
Středa, 19 prosinec 2018
Související obrázek
Jak se říká, průšvihy a smůla a neštěstí - nechodí po horách, ale po lidech. Musím si v těchto dnech vzpomenout na ty, kteří na Vánoce mají smutnou památku. Je mi velmi líto těch, co se honí po silnicích - jako kdyby těch pár minut, které naženou rychlejší jízdou, je nějak spasilo. Ještě víc však lituji ty, kterým pak, jak se říká, zůstanou jen oči pro pláč. Snad každý den slyšíte v televizi o nehodách, o zbytečných úmrtích. A většinou jsou to mladí lidé.
 
DVĚ SESTRY ...
Úkol pro vás
Úterý, 18 prosinec 2018
 Před dvěma léty jsem se oženil a taky jsem věřil, že všechno zvládnu a překonám všechny překážky. Už i proto, že píšu o překážkách, tak se na sebe zlobím. Jde o to, že moje čtyřiatřicetiletá manželka přišla do našeho manželství s nyní 18tiletou dcerou (měla celkem divoké mládí). Problém ale je, že ta dcera je mentálně zaostalá, zhruba tak na úrovni 2-4 letého dítěte. Jenže tělo a hlavně sílu má osmnáctileté. No, a nám se před půlrokem narodila malá dcerka. Ta starší ji nemá ráda, a já se upřímně obávám o to, co se může stát.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - O DVA CHLUPY LÍP
U nás doma
Úterý, 18 prosinec 2018
Potvora viróza, která mne „osídlila“, se jen velmi, velmi těžko odhodlává mne opustit. Jak jsem si přečetla, tak „virus, který nás oslabí, byl v těle již dávno předtím, a čekal jenom na vhodný okamžik, kdy bude moci zaútočit, tj. na oslabení organismu způsobené například prochladnutím.“ A - že neexistuje žádné očkování. A v podstatě ani extra léky.

 
PROBLÉM JAKO HROM
Úkol pro vás
Úterý, 18 prosinec 2018
 Dobrý den, vážení. Radil jsem se s kamarády, radil jsem se se známými, díval jsem se na různé poradny, a stejně jsem se ještě nerozhodl. Nevím, je to hrozné dilema. Zkusím to u vás, čtu už Kudlanku delší dobu, a vím, že tu poměrně rozumně radíte. Takže – je mi sedmdesát, jsem chlap, co poznal hodně ženských, dvě jsem měl za manželku. Ta poslední mne bohužel opustila nedobrovolně před pár lety, a mně je po ní dodnes smutno. Ale – toho se můj veleproblém netýká.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 148 - 168 z 8755
[CNW:Counter]