O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


SMRTELNÁ ALTERNATIVNÍ LÉČBA
Téma
Středa, 07 listopad 2018
logoČeská televize v květnu 2018 odvysílala dokument Obchod se zdravím, další pokračování úspěšného cyklu Infiltrace, který popisuje praxi „Terapeutického centra AKTIP“. V dokumentu je zachyceno, jak jsou pacienti „odborníky“ z AKTIPu dovedně manipulováni k tomu, aby odmítli ověřenou léčbu klasickou medicínou a léčili se za peníze alternativně. To naplňuje nejen znaky trestného činu podvodu, ale i trestného činu ublížení na zdraví.
 
DÍKY TI, MÉ MILÉ PSO :-)))
Zážitky
Středa, 07 listopad 2018
"Je to cca tři roky, co ses narodil a posléze díky inzerátu někde na internetu se "vloudil" i do mého života. A hlavně do mého srdce. V životě bych neřekla, že budu mít tak ráda nějaké chlupaté stvoření, ale jsem ti nesmírně vděčná za moc..."  Tenkrát jsem měla všelijaká trápení a nějak jsem to všechno téměř vzdala, takže jsem si užívala příjemné chvilky jen při jídle sladkostí. Já na sladké byla celý život, ale ...
 
KOLOBĚŽKA LIME
Zážitky
Úterý, 06 listopad 2018
Výsledek obrázku pro LIME KOLOBĚŽKA PNGJízda na koloběžce Lime nevyžaduje řidičský průkaz, dle pravidel si je však může půjčit pouze osoba starší 18 let. A dle zákona se na koloběžku pohlíží jako na jízdní kolo, což znamená mimo jiné zákaz jízdy po chodníku nebo v jednosměrce. Porušení může městská policie řešit napomenutím, ale také pokutou až 2 000 Kč.
 
SVATBA V BÍLÉM, KÁMOŠKA V ČERNÉM
Úkol pro vás
Pondělí, 05 listopad 2018
 Milá kudlanko, milí čtenáři a čtenářky,  před měsícem mě přítel požádal o ruku a budu se vdávat. Většina hostů jsou naši známí z vysoké školy, a mimo jiné i moje superkamarádka “Jana”. Jenže - Jana je ale goth. Což tedy znamená, že je černá všude, tedy její oblečení, její velmi, velmi výrazný make up, účes atd. V normálních podmínkách vypadá celkem ok, ale když se jedná o nějakou speciálni akci, tak se Jana fakt rozjede naplno a její vzhled je rozhodně nepřehlédnutelný.
 
DLOUHÉ BABÍ LÉTO
Zážitky
Pondělí, 05 listopad 2018
Výsledek obrázku pro witch pngLéto se nám moc nepovedlo. Alespoň já měla takový pocit, protože funguji do 25°C. Vedro bylo, že by jeden padnul a tak jsem ven s chlupáči chodila brzy ráno a pak až v podvečer. Nakonec jsem se dočkala a měli jsme nezvykle dlouhé tereziánské léto. Ještě v sobotu jsem byla v Brdech a a z Jince si vyšlápla na Brdský Olymp. Turistů bylo jako na Václaváku a někteří se nahoře povalovali na podzimním sluníčku. Co mne štvalo, že někteří „turisté“, si autem najížděli pomalu až k vrcholu.
 
LEGRACE NA PLACE - ZAS JEDNA MEDAJLE
Téma
Neděle, 04 listopad 2018

Výsledek obrázku pro NOHAVICATO SE TOHO ZASE UDÁLO…  Oslavy a velké události jako kdyby nebraly konce… A tak oslavuje i náš „Český bard“, jak Jaromíra Nohavicu nazvala agentura RIA Novosti, kterému ruský prezident Vladimir Putin na slavnostní recepci u příležitosti Dne národní jednoty udělil Puškinovu medaili.

 
SLIBY CHYBY - TENTOKRÁT TO ZASE NEVYŠLO...
Téma
Neděle, 04 listopad 2018
desesperadoV blízké budoucnosti obce směrem na severozápad od hlavního města nejspíš budou patřit do Prahy. Proto jsou už nyní obce Horoměřice, Únětice, Statenice, Velké Přílepy cílem mnohých developerů. Přátelé, všichni snad znáte kauzu H-systému, o projektu AURA jste - asi - slyšel málokdo. TAK ČTĚTE A NEPLAČTE... (nebo nesmějte se?)
 
ŠÉF POD PANTOFLEM
Úkol pro vás
Pátek, 02 listopad 2018
 Milá Kudlanko, vlastně nepotřebuji žádnou radu, jen bych se chtěla trošku "vykecat". Tak snad to nevadí, a třeba přeci jen nějaké rady dáte k dobru. Mám šéfa vdovce, je mu teď 55 let. Když jsem nastoupila, jeho žena pracovala ve stejné firmě. Byla moc fajn a troufnu si říct, že jejich vztah byl krásný. Mám ráda bezpečné vztahy, ve kterých každý ví, jaké je jeho místo, a kvůli tomu jsem se se šéfem dost spřátelila.
 
NĚCO O POLITICÍCH, I PÁR JINÝCH
:-)))
Pátek, 02 listopad 2018
Výsledek obrázku pro horror joker pngRozmlouvají spolu dva současní politici. „Já se ti důvěrně přiznám, kolego, že vůbec nerozumím naší ekonomické situaci,“ svěřuje se jeden. Druhý bohorovně odpovídá: „Ale to já ti ji rád vysvětlím.“ „Moment,“ ozve se ten první, „vysvětlit ji umím taky. Ale nerozumím jí...“
 
DUŠIČKOVÉ POVÍDÁNÍ
Zážitky
Středa, 31 říjen 2018
Venku je hnusně a změna času mně rozhodila spaní. Večer nemohu usnout a ráno civím do tmy, ačkoliv bych si mohla přispat. Nemohu spát a chci vyvenčit psy, vyženu je z pelechů, ti nevěřícně civí skrze domovní dveře do ranního šírání s hustou mlhou, a zírají na mne s nechápavým výrazem: „To snad nemyslíš vážně?“
 
STRAŠIDLO Z DOVOZU
Diskuze
Středa, 31 říjen 2018
Související obrázekJako kdybychom jich sami neměli dost :-))). (Myslím těch všelijakých bubáků, jezinek, divoženek i divomužů..) Ale zajímavé je, jak úžasnou moc napříč celou lidskou historií mají. Lidi se prostě chtějí bát. Nebo potřebují mít nejrůznější strašidla a hrozby na poddaný lid. Strašidla jsou stejně jako náboženství všemocná. Někdo věří jednomu, druhý druhému, někdo všemu a pak jsou ještě ateisti. Ale stejně si myslím, že ti se bojí nejvíc...
 
LEHNĚTE A NOHY ZVEDNĚTE!
Zážitky
Středa, 31 říjen 2018
Ano, dejte na čtvrt hodiny své nožky vzhůru, a uvidíte, jak obrovské výhody dokáže mít tato jednoduchá statická poloha na vaše zdraví a aktuální stav. Například v obýváku u televize – během nějakého „hovorového“ programu… Kromě toho, že ulevíte svému srdci a oběhové soustavě, jde o nejsilnější zbraň proti křečovým žilám. A to ani zdaleka není vše!
 
STÁLE MNE MÁ PRÁCE BAVÍ - PŘES TO VŠECHNO
Diskuze
Středa, 31 říjen 2018
Dnes vám tu předesílám reakci jedné paní učitelky mateřské školy na článek o týrání dětí poledním spánkem: Všimla jsem si kolik lidí včera popudil titulek - Nutí učitelky ve školce vaše dítě spát? Nemají na to právo! Mě však nepopudil, otevřela jsem si láhev vína a hluboce jsem evaluovala... :-))) A došla jsem k závěru, že individuální a individualizovaný přístup a vzdělávání je třeba v naší MŠ ještě o level povýšit!
 
POČTY K ZAMYŠLENÍ
Téma
Pondělí, 29 říjen 2018
Související obrázekLidí je na světě stále víc a víc... bohužel, je to smutná pravda. Afričané se rozmnožují stále rychleji a začali s přesunem do Evropy, protože se nezvládnou o sebe postarat. V historii Země neexistuje žádný jiný velký obratlovec, jehož populace by se rozšířila tak rychle a s tak devastujícími následky pro další obyvatele planety. Jen v letech 1800 – 1930 vzrostl počet lidí z jedné miliardy na dvě, a za dalších 90 let pak dokonce na dnešních víc než sedm miliard.
 
TA NEJISTOTA...
Úkol pro vás
Pondělí, 29 říjen 2018
 Ahoj kudlanko, nejspíš dělám z komára velblouda, ale zastávám názor, že prevence je nejlepší a lepší je zadusit cokoli hned v počátcích, než pak řešit případný velký problém. Jde o to, že jsme byli se ženou pozvaní na párty ke známým, kteří si nedávnoí koupili velký a drahý dům, a tak i ta party podle toho vypadala. Hodně jídla, hodně alkoholu a ještě víc pozvaných hostů.
 
ROZDVOJENÍ MYSLI?
Diskuze
Pondělí, 29 říjen 2018
Národ je rozdělen. Prý nás rozdělují politici, nebo dokonce ruská subverze. Ve skutečnosti jsme rozděleni na lidi, kteří žijí každodenní život na základě řádu, který je naučili normální rodiče, a na aktivistické vizionáře bourající přirozené principy a řád. Ty první lze nazvat lidovými konzervativci, ty druhé ideologickými aktivisty. Kdyby žili moji rodiče a já bych jim vysvětlil třeba genderový feminismus nebo homosexualismus, tak by mne poslali do blázince. Dnes je toto bláznovství součástí Istanbulské dohody.
 
... A DALŠÍ NOC
Próza a poezie
Neděle, 28 říjen 2018
Znáte takový ty večery, kdy si pustíte na HBO automatické přehrávání a sjíždíte jeden díl úplně připitomělýho seriálu za druhým, i když už máte mezi víčkama narafičený sirky? Víte, že jediný, co teď potřebujete je spánek. Usnout a nic nevědět o světě. A přesto nezhasnete, protože máte strach, co se stane, až bude všude ticho a tma?
 
KRÁSNÁ = ŠTÍHLÁ
Téma
Neděle, 28 říjen 2018

hungry lady at table with no foodJe to nespravedlnost obrovská – protože jídlo je jedno z mála lidských potěšení. Mnohým lidem ani nic jiného už nezbývá … Paradoxem je, že když už člověk na to “má“, tak pokud si chce zachovat jen trochu lidský vzhled, musí si tuhle potěchu v podstatě odepřít. Píšu sice člověk, ale myslím nás, "něžné a křehké pohlaví", které se - pokud nemá super rychlý metabolismus, v životě pořádně nenají. Jo, ti naši samečci, ti to tak fest neberou :-)))

 
O MYČCE NAŠÍ MILOVANÉ
Zážitky
Čtvrtek, 25 říjen 2018
Související obrázekTéměř bych krk dala na to, že tohle nevíte: Dne 28. prosince v roce 1886 dala Američanka Josephine Cochranová patentovat první automatickou myčku na nádobí. Bohatá panička z Illinois vlastně neměla důvod k tomu, aby něco jako myčku vynalézala. O nádobí se jí staralo služebnictvo, takže netrpěla nedostatkem času jako většina dnešních žen. Měla ale jiný problém…
 
VYROVNÁNÍ BSM BEZ VYROVNÁNÍ
Úkol pro vás
Čtvrtek, 25 říjen 2018
 Dobrý den, mám na Vás prosbičku o radu - po rozvodu manželství před 20 lety nedošlo mezi mnou a mým manželem k vyrovnání majetku (rodinného domku) ze strany nezájmu mého bývalého manžela (nechtěl přistoupit na žádný návrh vyrovnání, takže po 3 letech bylo BSM ukončeno tím, že si každý nechává polovinu domku. Exmanžel tu svou nijak nezveleboval, takže je víceméně zchátralá.).
 
MYČKA NEJEN NA NÁDOBÍ
Téma
Čtvrtek, 25 říjen 2018
 Pochopitelně, že hlavní funkcí myčky nádobí je mytí nádobí - ale, víte, že se dá použít ještě na mnoho a mnoho dalších způsobů? Třeba ty, které vám dnes popíšu znáte, třeba ne. A nebo znáte některé další...  Takže čtěte, pokud se vám něco zalíbí, tak použijte. A jestli znáte něco jiného, nějaký další dobrý nápad - sem s ním!!!
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 148 - 168 z 8667
[CNW:Counter]