O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


VESELÉ POHLAZENÍ NA ULOMENÝ JAZYK
:-)))
Úterý, 29 září 2020
Man laughing while holding his chest, El Risitas Laughter , laugh  transparent background PNG clipart | HiClipartOpravář televizí si nemohl nevšimnout, jak je jedna jeho zákaznice půvabná. Pokaždé, když vešla do obýváku, mohl si oči vykroutit, jak si ji prohlížel. Když dokončil opravu a dostal zaplaceno, žena mu říká: „Víte, měla bych na vás takovou, ehm, nezvyklou prosbu. Ale musíte mi slíbit, že si to necháte pro sebe.” „Ovšem, paní, samozřejmě.” „No, víte, těžko se mi o tom mluví, víte, můj manžel je hodný a milý muž, ale ech, on má jistou fyzickou vadu, víte, jistý nedostatek, no, víte, já jsem žena, ehm, vy jste mladý, zdravý a silný muž...”
 
BOLÍ KOLÍNKO, BOLÍ?
Téma
Neděle, 27 září 2020
Výsledek obrázku pro Děložní myomAno, mluvím o artróze, ne o odřeném koleni, na kterém jsme přistáli, když jsme neúspěšně honili ujíždějící tramvaj… Artróza se nejčastěji objevuje u velkých kloubů a její výskyt stoupá s věkem pacientů. Jedná se o postupnou ztrátu chrupavky, následné odhalení kosti a nárůst kostní tkáně v blízkosti kloubu. A právě zesláblá či zcela poškozená chrupavka v souvislosti s novými kostními nárůstky je zdrojem nepříjemné bolesti.
 
ZA ROMANTIKOU NA YUKON - 21.
Zážitky
Neděle, 27 září 2020
Hotel nám poskytl jedinou deku a tak jsem se trochu obávala noční zimy, se kterou jsem se už dost na Sahaře seznámila, ale byla jsem překvapená. V jeskynním pokoji prostě nebyla zima. Alain se probudil zároveň se mnou a naklonil se nade mne. Najednou mu pohled padl na řetízek na mém krku. Dotkl se ho prstem: "Tohle jsi neměla, když jsme vyjeli... kdes to vzala?" Na chvilku se ve mně zastavil dech.
 
POMŮŽE DISCIPLINA, NE ŠVEJKOVÁNÍ!
Téma
Čtvrtek, 24 září 2020
Parazitolog Jaroslav Flegr sepsal na facebooku důvody, proč se „nepromořovat“. Musíme epidemii zastavit pomocí bolestivějších a dražších protiepidemických opatření, alespoň do doby, než bude dostatek vakcíny k imunizování asi 40 % obyvatelstva. „Nejpravděpodobnější mi připadá, že to bude trvat tak dva roky, může se to ale protáhnout,“ píše profesor.
 
HALÓ, PSÍ LIDI, POTŘEBUJU RADU!
Úkol pro vás
Čtvrtek, 24 září 2020
Hele, potřebuju moc a moc poradit. Svýho chlupatýho milovanýho soupostelníka jsem nechala před rokem vykastrovat. A pohoda. Předtím to s ním bylo strašný, totální erotoman, musel být jen na fest vodítku a z procházky se vracel se šíleným výrazem v očích, jazykem snad až na zemi, srdíčko mu tlouklo tak, až jsem jednou skoro zešílela, že mi snad umře, a letěla jsem s ním (v náručí) na veterinu.
 
HLÍDEJTE SE NA KAŽDÉM KROKU
Téma
Středa, 23 září 2020
Ne, opravdu to není žádné šmírování, je to taková „digitální maminka“, která se vás snaží chránit. Ano, jedná se o eRoušku. Pokud sledujete zpravodajství, tak jste tohle slovo určitě zaslechli stejně jako Chytrá karanténa, jejíž součástí eRouška je. V současnosti je k dispozici už její druhá verze, a vzhledem  k tomu, že je to produkt „opensource“, je docela dobře možné, že nějaký vývojář ji ještě vylepší.
 
VERONIKA - SELEKTIVNĚ STŘELENÁ
Zážitky
Středa, 23 září 2020
Že jste tento výraz ještě neslyšeli? Chápu, a jsem si téměř jistá, neboť jsem tento jev zaznamenala teprve včera. Než popíši tento významný psychologický objev (který mi zcela určitě zajistí nehynoucí slávu a nesmrtelnost), měla bych popsat dlouholetý výzkum, který tomuto odhalení předcházel. Již jako dítě jsem byla velmi aktivní a rekreačně jsem se věnovala mnoha zimním a letním sportům, kdy každá má aktivita byla završena nějakým úrazem. Maminka mě titulovala střelenou kozou, ale dnes se tomu vznešeně říká ADHD.
 
NOVÝ MINISTR, NOVÁ OPATŘENÍ?
Diskuze
Pondělí, 21 září 2020
Profesor Roman Prymula: Pražské zdravotnictví – dotace pro seniory,  metropolitní nemocnice i doplňková alternativní péče. Projekt kliniky TCM  ve FN Hradec Králové končí – diagnozapraha.czMáme nového ministra zdravotnictví, plukovníka v záloze Romana Prymulu. Vakcinolog a náměstek ministra zdravotnictví se během jednoho měsíce stal jedním z nejznámějších Čechů. Výrazně tomu pomohla jeho otevřená mediální prohlášení, ve kterých, ještě před nařízením vlády, avizoval omezení spojená s epidemií. Uvidíme, jak a co bude dál.
 
UMĚLCI TO VĚDÍ NEJLÍP?
Diskuze
Pondělí, 21 září 2020
Do covidové situace přispělo svým názorem už mnoho umělců, a někdy mám pocit, že kam se na ně hrabou všichni epidemiologové světa… Například zpěvák Janek Ledecký požaduje dupnout na brzdu hysterické kampaně, na které dle něho vydělávají farmaceutické společnosti.
 
NEZIŠTNÁ POMOC?
Zážitky
Neděle, 20 září 2020
Znáte takovej ten pocit, když na ulici někdo zapíská, vy se otočíte a zjistíte, že to nebylo na vás, ale na o 20 let mladší a 20 kilo lehčí děvčátko? Tomu se u nás doma říká blamáž. Ma to výhodu. Většinou si toho nikdo nevšimne a jako blbec se cejtíte jen sama před sebou. Mně se dneska stalo něco podobnýho, ale jak už je mým dobrým zvykem, ráda se cítím jako blbec veřejně a tak vám to budu vyprávět.
 
ZA ROMANTIKOU NA YUKON - 20.
Zážitky
Neděle, 20 září 2020
"Kam teď jedem?" zeptala jsem se, když se mi podařilo urovnat aspoň trochu myšlenky. "Do Matmaty. Už jsi o ní slyšela?" "Ne. Měla bych?" "Viděla jsi Star wars? Ty tam byly filmovány. Viděl jsem je na jaře v kině." "Ne, neviděla," odpověděla jsem. "Škoda, bylo by to pro tebe zajímavější. Co je s tebou dneska mon su?" (Panebože, ti Francouzi... Jak bych si přála, aby mi neříkal: "moje zelí"!! Ale vždycky mi to spravilo náladu, ta představa hlávky zelí, sedící vedle něj v autě!)
 
SUPERSALÁT ZA PÁR MINUT A PÁR GROŠŮ
Nejen duše
Neděle, 20 září 2020
Křehký, čerstvý, osvěžující – takový je salát, jehož hlavní surovinou je čerstvé zelí, které vždy doplní mrkev a cibule, dále celer (kořenový, řapíkatý nebo oba), někdy i petrželka, rozinky, ořechy… Jak je vaší mlsnosti libo. Původ tohoto salátu, zvaného COLESLAW, sahá do Holandska. Koolsla v holandštině znamená zelný salát. Ovšem nejvíce se proslavil a populární se stal ve Spojených státech amerických, především díky „fastfoodovým“ restauracím. Existuje řada jeho variant, jednu z nich předkládám.
 
VERONIČČINO "A"
Zážitky
Čtvrtek, 17 září 2020
Již je to bezmála 10 let, co žiji ve Švýcarsku, které je všeobecně známo tím, že má přenádhernou přírodu, výbornou integrovanou dopravu, perfektně připravenou armádu a kantonální politiku. Méně známým faktem je, že většina rodinných domů byla postavena s vlastním bunkrem (fakt) a že Švýcaři odjakživa holdovali zakládání rozličných spolků, tzv. “verein“. Ať už se jedná o střelecký, rybářský, šicí, či turistický spolek, každičký Švýcar je členem nějakého.
 
EKLHAFT - ALE DOBRÝ ...
Téma
Čtvrtek, 17 září 2020
Akrylamid – WikipedieDnes si dopřejeme trochu chemie – konkrétně o tom, „co by se nemělo“. Tedy o tom, co jíme tak rádi a ono nám to vlastně děsně škodí… Jedná se o akrylamid, „chemickou potvoru, která patří mezi karcinogeny. Akrylamid je také základní stavební jednotkou polyakrylamidu – plastu využívaného například při čištění vod, v kosmetickém průmyslu, biochemii a v podobě těsnicího tmelu jej můžete potkat na stavbě přehrad a vodních rezervoárů.
 
ŇAM-ŇAM ŽÁBA
Próza a poezie
Čtvrtek, 17 září 2020
How well do you know Samuel Clemens? : Arts : Smile PolitelyMark Twain kdysi řekl, že pokud každý den hned ráno sníte živou žábu, můžete pak tento den prožít směle s vědomím, že nic horšího vás už nemůže potkat. Vaše „žába“ je ten největší a nejdůležitější úkol, ten, který budete s největší pravděpodobností odkládat, pokud s Snězte tu žábu! - Brian Tracyním neuděláte něco teď hned. Je to také ten úkol, který může v dané chvíli nejpozitivněji ovlivnit váš život a pracovní výsledky.
 
NEBUDE TO NÁVOD PRO OSTATNÍ?
Diskuze
Čtvrtek, 17 září 2020
Čtyři sta nezletilých z řeckého uprchlického tábora Moria, který zničil migranty založený požár, si mezi sebe rozdělí devět zemí Evropské unie plus Švýcarsko. Většinu z nich přijmou Německo a Francie. Každá z těchto zemí by měla poskytnout útočiště 100 až 150 migrantů. Zbylé by si měly rozdělit další státy. Německo ještě jedná s dalšími unijními státy, které by se mohly k přesidlovacímu projektu připojit.
 
MOZKO - A JAZYKO - LAMY - 2.
:-)))
Čtvrtek, 17 září 2020
Dneska začnu hádankou přímo od chytrého pana Alberta Einsteina. Představte si: je 5 domů v 5 rozdílných barvách. V každém domě žije osoba rozdílné národnosti. Těchto 5 obyvatel pije svůj nápoj, kouří svoje cigarety a chová zvířata. Nikdo nepije to co ostatní, nekouří co ostatní a nechová to co ostatní. (Mj. tu minulou hádanku jste nakonec perfektně zvládli, kabrňáci!)
 
JEDNO "HLOUPÉ" KLIKNUTÍ...
Úkol pro vás
Středa, 16 září 2020
Head of crying woman, c.1937 - Pablo Picasso - WikiArt.orgTak, je dopoledne, venku je jako nyní většinou - překrásně, a kudlanka se zdá býti normální. Pokud možno... Tedy ne tento časopis, ale já. Poslední dobou jsem zase málo spala, tak maximálně 2 - 3 hodiny, byla to odezva  (hloupá a zbytečná) na nejrůznější rodinné trapnosti a nepředloženosti. A samozřejmě, na divné ovzduší, v němž se všichni pozvolna utápíme. Někdy mám pocit, jako kdyby byl celý svět něčím omamován. Ale pak záleží na osobních reakcích. Z někoho se stává připochcíplá myš, z druhého agresivní kocour. Naštěstí je stále ještě dost lidí, kteří to zvládají celkem ve stavu normálním... Ale - co se vlastně stalo: 
 
ROUŠKAŘI VS. ODPÍRAČI ROUŠEK
Diskuze
Pondělí, 14 září 2020
Jsem zase zmatenej... Názory laiků, kteří o tom vědí totální prt, laiků všechmožnejch povolání vč. samozřejmě umělců, kteří vědí všechno, jen se svým "uměním" nedokážou sami uživit, se hemžej po internetu. Odborníci, kteří o tom něco z dálky vědí, se vzájemně hádaj do krve v přímejch přenosech i nepřímejch záznamech. Jedinou shodu mají v tom, že se nakonec shodnou, že všichni vědí totální prt.
 
PÍŠU TI, MÁ MILÁ ...
Diskuze
Pondělí, 14 září 2020
Fototapeta Staré dopisy • Pixers® • Žijeme pro změnuKdy jste naposledy dostali "papírový" dopis? Vyšlo již ruční psaní z módy? Používá se ještě vůbec? Taky trávíte spoustu času s telefonem v ruce nebo u počítače? Klikání, notifikace, synchronizace a můžeme být i ředitelem planety. V dnešním světě plném technologií se může zdát rukopis jako nepotřebná dovednost.
 
JE TO ŽLUTÝ A SNAD SE TO I JÍ
Téma
Neděle, 13 září 2020
Chápu, že s některými lidmi je to těžké. Něco jim vysvětlíte, předvedete, oni si to vyzkoušej - a za pár dnů se vás po stopadesátýšestý ptaj znovu... Ano, to je přesně můj případ. Taková jsem já, matinky. Jenže já nejsem dementní (doufám), nemám toho pána od "A", ani nemám sklerózu. Oboje nemám, doufám tedy. Ale přesto jsem se dnes zas a znovu ptala svého velkého počítačového gurua, jak se stahujou fotky z mobilu do počítače, a proč mi to nejde samo, když tam zastrčím ten šlauch...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 148 - 168 z 9663
[CNW:Counter]