O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


FUJ ZÁŽITEK
Diskuze
Středa, 16 srpen 2017
Už docela hodně dnů chodím minimálně dvakrát denně 3 - 5 km parkem. Někdy víckrát, někdy víc. Ale vždy mám s sebou svého malého spoluobyvatele. Seznámila jsem se s mnoha lidmi, které tam jejich pejskové vyvádějí na procházku, dozvěděla se mnoho o životě obou dvou - tedy na obou koncích vodítka.
 
PÁR KOUSKŮ ČERNÉHO HUMORU
:-)))
Úterý, 15 srpen 2017
Výsledek obrázku pro horror joker pngPán s manželkou a tchyní, všechno Američani, jeli na dovolenou do Izraele. Tam ale chudák tchyně zemřela. Manželé zašli do pohřebního ústavu, kde jim vysvětlili, že převezení těla zpět do Ameriky bude stát pět tisíc dolarů. Jestli ovšem tchyni pohřbí ve Svaté zemi, bude to stát pouze dvě stovky.
 
NEUMÍM ŽÍT VE TŘECH - CO DĚLAT?
Úkol pro vás
Úterý, 15 srpen 2017
 Milá Danielo, moc Vás zdravím a prosím za radu. Jsem doma na MD, z domova pracuji jako účetní pro jednu firmu. Můj manžel v době, kdy chodil se mnou, udržoval od počátku po delší dobu ještě vztah se svojí kolegyní, s níž chodil přede mnou, ale protože ona byla a je vdaná a nechtěla se nikdy rozvést, byli "jen" milenci a velmi dobří přátelé.
 
POTÍŽE S PODNÁJMEM
Úkol pro vás
Úterý, 15 srpen 2017
 Dobrý den, přátelé, píši vám, protože bych se chtěla informovat na jistou vzniklou situaci. Dovolte mi ji popsat. Přítel a jeho kamarádi si v Praze pronajali byt 3+1 za 17.000 Kč/měsíc. Bohužel v tomto bytě nejsou spokojeni (nájem vůbec neodpovídá vzhledu a vybavenosti bytu, majitel se evidentně nesnaží o to, aby jeho podnájemníci žili v pěkném bytě), a proto si chtějí co nejrychleji sehnat nový podnájem.
 
MŮJ MILÝ JE MOC POVOLNÝ
Úkol pro vás
Pondělí, 14 srpen 2017
 Mám takový problém... Jsem docela fest hnusná na svého přítele. Ale napíšu to od začátku. Chodíme spolu necelé 2 roky, skoro tak dlouho spolu bydlíme u mých rodičů. Tam jsme ale skoro pět dnů v týdnu sami. Vychováváme spolu i mého syna, který je ve školním věku.
 
PROROCTVÍ O CHYTRÉM MĚSTĚ
Téma
Pondělí, 14 srpen 2017
Kněžna Libuše byla smart. Viděla město tak veliké, že ho žádný obchvat neobestaví a bude muset vést obcí. Tak bohaté, že uživí celou řadu kmotrů, kteří by jinak skončili pod mostem, třeba chátrajícím Libeňským.
 
VŠETEČNICE – LETNÍ POHODA
Diskuze
Neděle, 13 srpen 2017
Image resultKdyž se podívám na kalendář, léto je sice ještě v plném proudu, ale já už začínám myslet na to, že děti se pomalu ale jistě zakrátko vrátí do školy. Je spousta rodičů, kteří to vítají, já však patřím do té druhé skupiny. Mám ráda různé akce a projekty, na kterých se podílí celá todina, mám ráda i „čas nicnedělání“, kdy vím, že doma jsou všichni zalezlí u sebe každý se baví po svém, všem je dobře, a jen o sobě víme.
 
JE DOKONALÁ - TEDY, SKORO ...
Úkol pro vás
Neděle, 13 srpen 2017
 Milá Danielo, Doufám, že se najde vlídné slovo i pro muže. Možná se bude zdát můj problém směšný, ale mně opravdu vadí a nevím, jak se zachovat. Je mi už něco po čtyřicítce a jsem několik let rozvedený. Děti mám skoro dospělé a žijí se svojí matkou. Před několika měsíci jsem si našel pře internet přítelkyni. Sedli jsme si po všech stránkách.
 
PÁR VTIPŮ O POČASÍ I O POLITICE
:-)))
Čtvrtek, 10 srpen 2017

Výsledek obrázku pro small emoticon png

Počasí je letní, i když to občas malinko přežene, ale asi se mi bude po těch dnech, kdy "včera pršelo a dnes je vzduch překrásně čistý", bude za pár týdnů stýskat. On totiž člověk nikdy s ničím není spokojen. Minimálně ne dlouho. (Teď, kdy tohle publikuju, jsem se vrátila z delší prochajdy sepesem. Lilo dvě hodiny v kuse. Tady, v Praze) :-)))
 
RECEPT NA CHILLI OD FLO
Nejen duše
Čtvrtek, 10 srpen 2017
Tento recept na Chilli con carne je pro 6-8 osob (čili pro 4 osoby nadvakrát, jednou zapečené, jednou třeba zabalené do tortilových placek s dalšími přísadami nebo jen tak s chlebem). Ostatně, ono záleží taky na tom, kdo jaký má hlad, věřím, že by se to dalo sníst i ve dvou :-)))
 
FLORENTÝNA - CHILLI CON CARNE
Nejen duše
Čtvrtek, 10 srpen 2017
Já vím, moji milí, že si u vás koleduju o upadnutí v nemilost, ale risknu to. Psát o jídle, které se podává teplé, klidně i zapečené pod grilem, a ještě navíc obsahuje pálivé chilli papričky, je ode mě o prázdninách troufalost nejvyššího stupně. Ale považte - jak dlouho jsem nenapsala nic o mase? Už je to hezká řádka týdnů. 
 
VÍTE, O ČEM SI - A S KÝM - PÍŠÍ VAŠE DĚTI NA NETU?
Diskuze
Čtvrtek, 10 srpen 2017
Výsledek obrázku pro children and internetČeské děti se pohybují po internetu prakticky bez dozoru rodičů. Téměř každé šesté sdílí své intimní fotografie a videa. Nezdráhají se videochatů, schůzek s cizími lidmi a veřejně sdílí osobní údaje od telefonního čísla po adresu. Jaké jsou výsledky nového výzkumu Univerzity Palackého v Olomouci a O2 a jak na prevenci nebo online trable?
 
KDYŽ KAŽDÝ MILUJE KAŽDÉHO
Diskuze
Středa, 09 srpen 2017
Výsledek obrázku pro logo pragueprideJe léto, a v dnešních dnech máme zase - jako teď už každoročně -  Pražské hr.... Lidičky, pyšnící se odlišnou orientací v sexu, mají svůj týden, kdy sobě i ostatní předvedou všechno, co je baví, co mají rádi, co se jim líbí. A že to opravdu není "na jedno brdo", tak máme teď možnost se spolu s nimi kochat všemi nuancemi. Letos je to ve znamení "NECHCEME TOLERANCI".  
 
SPANÍ... SPANÍČKO
Zážitky
Středa, 09 srpen 2017
Léto je doba "článků okurkové sezóny". Vzhledem k tomu, že přes den se měním v rozbřídlou žoužel, tak vyhledávám i já články, které budou poněkud oddychové - jak pro mne (jako jejich pachatele), tak pro vás - čtenářky a čtenáře. Tenhle následující test - no, nevím, nevím, podle toho, co vyšlo mně, bych byla přímo superúžasná. Tak se podívejte, jak jste na tom přes noc, ve své postýlce, v moci snů a mámení, vy?
 
JOUDA XXL
Diskuze
Úterý, 08 srpen 2017
Související obrázekNejraději chodím pěšky a tak nové zákony a vyhlášky, které se týkají automobilismu, mně jdou jedním uchem tam a druhým ven. Tak tedy – stalo se mi: Jdu nakoupit do Lidlu, protože lednice zeje prázdnotou a když si na parkovišti beru vozík, padne mně zrak na nejbližší auto…
 
POVEL "SEDNI" A PROMRHANÉ DOPOLEDNE
Fauna a flora
Úterý, 08 srpen 2017
Je zvláštní, kolik je na světě pouček a pokynů k správnému chování lidí; a což teprve návodů na všechno, co by mělo umět (a od vás pochytit) takové štěně.  Nedávno jsem našla přímo vyčerpávající postup,  kterak naučit psa povelu „sedni“. To mne přivedlo ke vzpomínce na mladá léta Bonnynky a naše společné učení.
 
SKLÉÉÉÉNICÉÉÉÉ, NÓÓÓÓVINÝÝÝÝ....
Úkol pro vás
Pondělí, 07 srpen 2017
Asi takhle bych měla vykřikovat.... Něco jako bylo dřív, hodně dávno dřív, když jezdívali ulicemi dráteníci či brusiči: "Drátováááát, hrncééé, nožééé, brousííííít..." Nojo, ale tyhle doby jsou dávno ty tam, proto budu zas chvilku normální (pokud to zvládnu) a budu vám všem nabízet svoje přebytky, se kterými si už nevím rady,  jen slovy a obrázky :-)))
 
NENÍ POLICIE JAKO POLICIE ...
Téma
Pondělí, 07 srpen 2017
Výsledek obrázku pro kobanDnes bych vám chtěla ukázat o hodně odlišnou práci - policii v Japonsku. Jak se říká - jiný kraj, jiný mrav - jiná práce. Japonští policisté se snaží učinit zadost vysokým požadavkům, které na ně klade japonská společnost, jsou hrdí na to, že patří k elitní organizaci.
 
PŘÍBĚH ČLOVĚKA
Zážitky
Pondělí, 07 srpen 2017
Tenhle příběh mi vyprávěl člověk, který považoval svůj život za marný, zpackaný a zavrženíhodný. Nebudu soudit, ale vyprávět to, co svěřil člověk člověku. V sedmdesátých a osmdesátých létech naslouchající člověk působil v redakci regionálního tisku. Byl součástí redakce a zažil nespočet rozhovorů a nepřeberných příběhů. Příběh sudetského kluka z česko-německé rodiny v období rozvracející se republiky ho zaujal nejvíce.
 
NOVÉ ZPRÁVY OD MONIKY - DŮKAZY!
Téma
Pondělí, 07 srpen 2017
Infiltrovaný agent přinesl důkazy o spolupráci neziskovky s pašeráky. Solidarita, jestliže hájí jen své vlastní zájmy za každou cenu, může přesáhnout v nezákonost. A jako takovou je správné ji zastavit jakýmikoliv prostředky. Neziskovky však odmítají spolupracovat s italskými orgány. Tuto misi lze považovat za ukončenou. Nyní máme důkazy. Jediný způsob, jak to dokázat byla „akce v utajení“, stejně jako při vyšetřování obchodníků s drogami či zbraněmi ...
 
VELMI SVÉRÁZNÁ DÍVENKA
Úkol pro vás
Čtvrtek, 03 srpen 2017

 Milá Kudlanko. Mám trápení s dcerkou a nevím si už rady. Byla jsem s ní v poradně, u psycholožky, zkoušelo se všechno možné, ale nic není nějak extra úspěšné. O co jde. Naše dcera prostě a jasně kašle na školu. Nic ji nepřiměje, aby ji brala vážně. Přitom není hloupá, když výjimečně má náladu, tak její školní výsledky jsou vynikající, ale když se „zabejčí“, tak s ní nikdo nehne.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 148 - 168 z 7974
[CNW:Counter]