O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


JAK POMOCI SYNOVI?
Úkol pro vás
Středa, 28 březen 2018
 Před několika lety jsem sem poslal svůj příběh a dostal jsem radu, která mi pomohla. Teď bych potřeboval totéž pro syna. Je mu dvaadvacet, má jedenapůl roku starou holčičku se svou přítelkyní. Té bylo před pár dny dvacet. Zatím se nevzali, ono to dnes není v módě a taky, když nejsou svoji, tak to je i finančně výhodnější. Předtím mi to vadilo, že se nevzali, teď si říkám, že  to je snad lepší.
 
ZÁKEŘNÁ ZBRAŇ - JED 2.
Téma
Úterý, 27 březen 2018
Výsledek obrázku pro jedy
Pro používání jedů platí otřepané úsloví, že je staré jako lidstvo samo. Nejdříve lidé sáhli po jedu při lovu. Dodnes tak činí pralesní indiáni. Od lovu k použití v boji jen krůček. Toxikologie je věda o nežádoucích účincích látek, tedy věda o jedech. Název pochází z řeckého τοξικον (toxikon), což značí jedovou substanci, do které byla namáčena špička šípů, řecké τοξικοσ (toxikos) značí luk.
 
PONĚKUD DIVNÝ ZPŮSOB SOUŽITÍ
Úkol pro vás
Úterý, 27 březen 2018
 Dobrý den, potřebovala bych někoho, kdo mi dá možnost pohledu z jiné perspektivy na moji poněkud zvláštní situaci… Musím ještě předem napsat, že bydlím v zahraničí, ale snad to nebude vadit, myslím, že to na mé konkrétní situaci nic nemění.
 
LEDNIČKA - CO MÁ KDE BÝT?
Téma
Pondělí, 26 březen 2018
Výsledek obrázku pro lednička pngUkládání v chladničce by mělo mít svůj systém, v každém místě spotřebiče je totiž jiná vlhkost a každá surovina má na ni jiné nároky. Příliš nízká vlhkost způsobuje vyschnutí potravin a ztrátu jejich hmotnosti, barvy a nutričních složek. Vysoká vlhkost naopak vede ke kondenzaci, což ovlivňuje výkon chladničky. Navíc přispívá k rychlejšímu růstu bakterií a plísní.
 
NÍZKOSACHARIDOVÁ STRAVA
Nejen duše
Pondělí, 26 březen 2018

Výsledek obrázku pro ketogenní dietaMódní dieta nebo zdravější způsob stravování? - Low carb (LCHF) neboli nízkosacharidová strava je jedním z velmi aktuálních témat. Na jedné straně je tento způsob stravování vnímán jako nesmyslná módní dieta, na straně druhé je mnohými odborníky považován za velmi přínosnou možnost z pohledu lidského zdraví. Kde je pravda?

 
ZÁKEŘNÁ ZBRAŇ - JED 1.
Téma
Pondělí, 26 březen 2018
Výsledek obrázku pro jedyJsem na chalupě. Jaro sem ještě nedorazilo. Sněhu všude plno. Na běžky to ale není, tak mám čas se prohrabovat starými zápisky, kdy mnou vládl fenomén novinařiny. Náhoda tomu chtěla, když narazím na poznámky k článku „Zákeřná zbraň – JED“. Začíná slovy Sokrata k jeho žákům: „Zasvětíte-li svůj život filozofii, nemusíte se bát smrti.“
 
DRUHÉ MIMINKO SE NEDAŘÍ
Úkol pro vás
Neděle, 25 březen 2018
 Milá Kudlanko, Je mi 38, manželovi 41. Máme 7 letého chlapečka. Potřebuju poradit, jak konkrétně si promluvit s manželem. Posledních pět let bylo pro mě velice těžké, smutné období. Manžel totiž nesmírně touží po dalším dítěti. Snažili jsme se normálně, byli jsme pak u mnoha doktorů, podstoupili několik umělých oplodnění, která vždy skončila potratem.
 
SVĚTOVÝ DEN BOJE PROTI TBC
Téma
Neděle, 25 březen 2018
Výsledek obrázku pro sanatorium na léčbu tbcKaždý rok si 24. března připomínáme Světový den tuberkulózy, abychom zvýšili povědomí veřejnosti o jejích ničivých zdravotních, sociálních a ekonomických důsledcích,a zintenzívnili úsilí o ukončení globální epidemie. Bacil způsobující tuberkulózu, Mycobacterium tuberculosis, objevil a posléze v Berlíně 24. března 1882 popsal ve svém sdělení „O tuberkulóze“ Robert Koch (1843 - 1910).
 
VYMĚŇTE ANTIDEPRESIVA ZA HOŘČÍK
Téma
Čtvrtek, 22 březen 2018
Výsledek obrázku pro antidepresivaJe to neuvěřitelné, ale je to pravda - přes 350 milionů lidí na světě trpí depresí. Trápí je smutek, plačtivost, snížené sebevědomí, pocit beznaděje a neschopnost radovat se... Všemožné výzkumy se již dlouhou dobu snaží přijít na to, co depresi způsobuje a jak ji úspěšně (a bez vedlejších účinků) léčit. Kromě možného vyššího obsahu těžkých kovů či vysoké hladiny histaminu v těle, se deprese spojuje i s nějakým nedostatkem.
 
ROZHÁDANÉ SESTRY
Úkol pro vás
Čtvrtek, 22 březen 2018
 Dobrý den. Chtěla bych poradit ohledně problémů s mými sestrami. Mám jednu vlastní, Annu, a jednu nevlastní, Lucii. Co si pamatuju, tak tyhle dvě se vždycky hádaly - a na jakékoli téma. Ne že by se vysloveně neměly rády, ale prostě si nijak v ničem nesedly. Já naštěstí vycházím s oběma.
 
OSUD KOCOURKA PANTHERA
Zážitky
Čtvrtek, 22 březen 2018
Kočky, jak všichni víme, jsou tvoří velice speciální. Samostatné, samolibé, a vždy a za každých okolností si dělají, pouze to, co chtějí ony. A někdy se i samostatně vydají za dobrodružstvím. Nguhi Muturi z Dallasu ve státě Texas, dostala malého černého kocourka když jí bylo pouhých devět let. Nguhi ho pojmenovala Panther, a jejich společný život byl dlouhou dobu krásný a šťastný.
 
MĚŘÍM, ŘEŽU, MĚŘÍM, ŘEŽU...
Zážitky
Čtvrtek, 22 březen 2018
A občas u toho sakruju, ale to asi by dělal každej. Přiřezávám si totiž poličky do kuchyňskýho "ostrůvku". Kdysi jsem si ho nechala udělat, ale šikovní "pat-a-matové" to zprasili tak, že každý otvor má jiný rozměr. Tedy - cca plus minus půl centimetru až centimetrů pět. Byly v tom police, na nich nádobí a bylo to super. Jenže - čas nazrál a já, nemaje co jinýho co na práci (prosím, nesmějte se), rozhodla jsem se ostrůvek zkrášlit obkladem.
 
PEJSKU NÁŠ, CO DĚLÁŠ, ŽES TAK VESEL STÁLE?
:-)))
Čtvrtek, 22 březen 2018
Obrovský pes s peněženkou v tlamě vejde do řeznictví, položí peněženku na pult a posadí se před vitrínu s masem. "Tak co to bude, chlapče?" ptá se řezník žertem. "Chtěl bys masíčko?" "Haf!" štěkne pes. "Hm," přikývne řezník. "A co to bude? Játra, slanina, roštěná..." "Haf!" přeruší ho pes. "A kolik té roštěné chcete? Půl kila, kilo..." "Haf!" oznámí pes. Ohromený řezník maso zabalí a z peněženky si vezme peníze.
 
KAYO ŠTĚKÁ FISTULKOU ...
Zážitky
Úterý, 20 březen 2018
Po nedávné hrůze, kdy se můj pesan nemohl vzpamatovat z běsnění po vůkol hárajících kámoškách, jsem se rozhodla ho nechat zbavit jeho ozdobiček. Pánům, kteří to nelibě nesli – i jen slabou zmínku o tom – jsem vysvětlila, jak by asi bylo jim, kdyby se celej život museli procházet mezi krásnejma nahejma ženskejma, a ani jednou si nevrzli. Já nevím, jaký to je, ale rozhodně nic příjemnýho. A jelikož mému pesánkovi podobná budoucnost hrozila, rozhodla jsem se k akci.
 
SVĚTOVÝ DEN VODY
Diskuze
Úterý, 20 březen 2018
Výsledek obrázku pro running water pngVoda, a hlavně pitná nezávadná voda, je jedním z největších bohatství, které nám naše planeta dává, a i z těchto důvodů byl roku 1993 Organizací spojených národů 22. březen vyhlášen Světovým dnem vody. V tento den si zároveň připomínáme, že na světě žije přes miliardu lidí, kteří mají nedostatek pitné vody a jsou přímo ohroženi na svém zdraví.
 
HALÍ, BELÍ... ANEB SPINKEJ UŽ, ČLOVĚČE!
Diskuze
Pondělí, 19 březen 2018
Související obrázekJak spánek ovlivňuje zdraví, produktivitu, bezpečnost a kvalitu života? Jak zlepšit spánkovou hygienu člověka? Jak snížit škodlivé účinky nekvalitního spánku? Na první pohled se tyto otázky mohou zdát zbytečné, ale v posledním desetiletí plní ordinace lékařů lidé, kteří trpí poruchami spánku, což velmi negativně ovlivňuje jejich život - jak osobní, tak i profesní.
 
PRAŽSKÉ DÁVNÉ ZAJÍMAVOSTI - 3.
Tady a tam
Pondělí, 19 březen 2018

Výsledek obrázku pro staroměstský orloj

Podle všeho to nikdo neuhodl, ono to je taky fakt velice, převelice daleko! Představte si, že ta úchvatná replika naší pražské Staroměstské radnice i s orlojem je postavená v Jižní Koreji, v Soulu! Stavba je ve velikosti jedna ku dvěma. Mimochodem korejská bohemistika na hankukské univerzitě cizích jazyků v Jongin campusu je se 135 studenty největší na světě!
 
PRAŽSKÉ DÁVNÉ ZAJÍMAVOSTI - 2.
Tady a tam
Pondělí, 19 březen 2018

Výsledek obrázku pro staroměstský orloj

"Nad orlojem staroměstské radnice nalézají se dvě okénka, vedoucí do kobky žalářní, v níž za starých časů osoby stavu šlechtického vězněny bývaly (později - v roce 1659 – byly do okének umístěny chodící sošky 12 apoštolů).
 
DO HÁJE, KAM SE TO PODĚLO???
Zážitky
Neděle, 18 březen 2018
Související obrázekMáte nějaký návod na hledání? Speciální postup? Když někam založíte brýle, klíče, mobil... Myslím, že neexistuje člověk, který občas něco nehledá. Někdo výjimečně, jiný „každou chvíli“. Protože jsem mezi těmi „častými hledači“, našla jsem jakýs takýs návod. Třeba se vám bude hodit. Nebo vy máte jiný, lepší? Sem s ním!
 
NA VYSOKÉ NOZE…
Zážitky
Neděle, 18 březen 2018
„…bych si chtěla žít, a lehkou, pružnou chůzí světem klidně jít….“ Dnes sice začínám poeticky, ale o to tragičtější bude konec. Dojde totiž na nejhorší. Ano. Dojde až na krev. S jarem mě vždycky chytne taková zvláštní, až zvrhlá touha omládnout, zeštíhlet, zelegantnět, zkrátka demostrovat své ženství celému světu. A protože jsem se sice narodila 4. 4. ve 4:40 (ale tím to u mě se čtyřkama končí), projektuji svoje naděje nikoli do výstřihu, nýbrž k nožce.
 
VELIKONOČNÍ JIDÁŠE
Nejen duše
Neděle, 18 březen 2018
Velikonoční jidáše s sebou nesou spoustu příběhů. Ten hlavní z nich, totiž že jidáše symbolizují provaz, na kterém se oběsil proradný a zrádný Jidáš, určitě znáte. Ale protože jsou Velikonoce zároveň svátky jara, symbolizující konec zimy a začátek nového života, prolíná se jimi i pohanská tradice, a tak můžou mít taky symboliku ptáčků, raků, šneků, housátek, hadů, ježků a třeba i želviček. Záleží na tom, k jakému zvěřinci inklinujete.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 127 - 147 z 8301
[CNW:Counter]