O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


PÁR OTÁZEK PRO VŠECHNY:
Diskuze
Středa, 06 listopad 2019
Velmi často se setkávám v dopisech o radu ohledně mizerného vztahu s tím, že chytrá, hezká, vzdělaná, víceméně i movitá dívčina prožije jeden dva (i více)  dlouhodobé vztahy, které ani jeden nevedou k cíli. Čas zvolna ubíhá, v mezidobí mezi vztahy delšími sem tam se někdo najde, ale nic moc, pak zas naváže další, ale - nejspíš špatným výběrem, zase sáhne vedle. A dopadne to jak? Smůlovatě - zůstane svobodná, nemá děti, maximálně ji doma čeká kočka nebo pes. A jak říkám – je hezká a chytrá, ráda by měla někoho vedle sebe, ráda by vychovávala potomka - ale není chytrá na mužský…
 
O KRYSAŘÍKOVI - VZPOMÍNÁTE?
Fauna a flora
Středa, 06 listopad 2019

Měli jsme postel. Byla krásná, široká, pohodlná. Ale to bylo dávno. Ještě v dobách, kdy jsme si říkali, že dceři toho psa přeci jen koupíme. Vždyť, co se vlastně může stát... Ale poslechněte: Venčící procházky, na které mě krysařík bere s sebou, mají pevně stanovené trasy. Tytam jsou doby ideálů, kdy jsem věřil, že budeme objevovat nová zákoutí, nové cesty, nové možnosti. Na nic takového krysařík není zvědavej. On má své prověřené (pročůrané) trasy, a k čertu s novotami...

 
VEPŘOVÉ VÝPEČKY, NAD KTERÝMI SE ROZPLYNETE
Nejen duše
Středa, 06 listopad 2019
Asi se shodneme, že vepřové výpečky by měly být řádně vypečené a řádně ochucené. Kdyby se prodávaly někde na rohu, dle mého skromného mínění by se na ně stály fronty, ale zřejmě ještě nikdo s podobným podnikatelským záměrem nepřišel. Vééépřovééé výpečkýýý! Úplně to slyším.
 
ONA JE PROSTĚ ÚÚÚÚÚŽASNÁ :-)))
Zážitky
Úterý, 05 listopad 2019
Mám problém s úklidem. Jakože mám strašně ráda pořádek. Miluju naklizeno. Miluju šuplíčky, kde jsou věci srovnaný podle barev - nebo velikosti - nebo důležitosti - nebo podle jakéhokoli řádu. Miluju řád. Když se zapřu, jsem schopna ho i stvořit. Čeho ale nejsem schopná, je ho udržet dýl jak tejden. V bordelu se cítím strašně. Ale lenost je u mě naprosto dominující vlastnost. Žiju v neustálým napětí mezi tím, co bych chtěla, a tím co mám. Pořádek - bordel = diskrepance - napětí - frustrace.
 
ZE STARÉ LÁSKY NOVOU?
Úkol pro vás
Úterý, 05 listopad 2019
Vdaná jsem pět let, ale, když počítám, že jsme spolu chodili už předtím další čtyři roky, tak lze říct, že máme za sebou devět let společného života. Před třemi lety jsme si koupili domek. Ale od doby se všechno jen zhoršilo. Manžel je zjevně vystresován ze splátek, tudíž i z práce, z údržby domu, prostě nic není jako dřív, strašně se změnil. Skoro spolu nespíme.
 
UZNÁVEJTE SVOBODU NÁZORŮ DRUHÝCH, NEVNUCUJTE SVÉ
Úkol pro vás
Pondělí, 04 listopad 2019
Výsledek obrázku pro angry teacher and guilty student
Je to potíž. Snažím se dávat články z nejširšího spektra, nikomu nefandit, ale přesto jsem z protežování byla obviněná. Ale budiž. Někoho znám víc, někoho míň.
 
BÁBOVKA - KTEROU ASI NEZNÁTE
Zážitky
Neděle, 03 listopad 2019
Související obrázek

Hned bych si nějakou dala do snídaně, banánovou, mramorovanou, nebo pomerančovou, třeba tu s tvarohem a ani kynutá plněná mákem by nebyla k zahození. Tady ta byla pod skleněným poklopem, pěkně vypečená z betonu a k jídlu nebyla. Ale hezky popořádku. Před pár lety jsem vypadla z Prahy, protože to tam už k bydlení nebylo. Trvalo to jenom šest let, a jenom pár kilometrů vzdálená Praha se začala stěhovat za mnou. Začalo se tady v okolí všude stavět. Vyrostly tu nové vily, bytové domy i paneláky.

 
PRAVDA – MOJE, TVOJE, NAŠE, VAŠE – KTERÁ?
Diskuze
Sobota, 02 listopad 2019
Tak jsem si zas početla… Ani mi nevadí tolik ty občasné hádanice, jako to „spláchnutí Kudlanky do záchodu“, které tady přeneseně z mnoha klávesnic zaznělo. Staré přísloví říká: „Nenajde se člověk ten, který by se zavděčil lidem všem“. Takže - ať se snažím, jak snažím, nakonec jsem špatná já, respektive Kudlanka. (Beru ji za ta léta už jako kus sebe.) Jenže – připadá mi to, jako kdyby pod některým článkem byla pouta, a vy jste se tam najednou ocitli připoutáni. Proč, proboha? To mi povězte…
 
KDO JE MIKULÁŠ MINÁŘ?
Téma
Pátek, 01 listopad 2019
Vítám skutečnost, že lidé konečně ve větším množství dávají hlasitě najevo svůj názor. Jenže když sleduji všechny ty demonstrace, tak si říkám, kdo je to ten Mikuláš Minář? Do roku 2017 student VŠ, Studoval dvouobor filosofie-bohemistika na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a obor evangelická teologie na Evangelické teologické fakultě téže univerzity. Po založení spolku Milion chvilek studium přerušil a začal se naplno věnovat organizování demonstrací. Pochází z Vodňan, býval skautem, a je ženatý.
 
ZKUSILI JSTE - ČI KOUŘÍTE MARJÁNU?
Diskuze
Pátek, 01 listopad 2019
Pár informací pro nezkušené: Účinky v případě kouření se dostavují v řádech sekund či minut. Svého vrcholu dosahují přibližně po deseti minutách a trvají 1 - 4 hodiny (v závislosti na užitém množství). Nízké dávky vedou k navození klidu a vzrůstajícího pocitu dobré pohody, doprovázené jakýmsi stavem zasněného uvolňování, pocitem žízně a hladu, zejména chuti na sladké.
 
ZMĚNA ČASU - UŽ JSTE SI ZVYKLI?
Téma
Čtvrtek, 31 říjen 2019
Co je lidstvo lidstvem, bylo normální, že se rytmus bdění a spánku řídil východem a západem sluncem. V zimě se chodilo spát dřív než v létě, v létě se vstávalo dřív než v zimě. To všechno narušila až elektrifikace zhruba před sto lety. Střídání času odpovídá biologické povaze člověka, není na něm nic nenormálního, jen tak z povzdálí supluje naší evoluční přirozenost.
 
"BIO" PESTICIDY?
Téma
Čtvrtek, 31 říjen 2019
Výsledek obrázku pro CITRONY pngJak poznáme, že se blíží Vánoce? Jasným signálem jsou čokoládové figurky v obchodech a televizní reklamy. V redakce dTestu na jejich příchod upozorňují častější dotazy na bezpečnost citrónové kůry. Obvykle tazatele zajímá, zda k pečení používat bio citróny a zda někdo hlídá pesticidy v kandované citrusové kůře. Proto se letos rozhodli na tyto dotazy odpovědět samostatným testem. Laboratorní výsledky pak překvapily i je samotné...
 
ČÍMPAK ASI TO DÍTĚ JEDNOU BUDE?
Diskuze
Středa, 30 říjen 2019
Výsledek obrázku pro transgenderZačalo to za prezidenta Obamy, když vydal příkaz, zřídit na všech školách navíc i záchody pro trans-gender děti. Ale ne všude bylo toto nařízení uposlechnuto - republikánskými státy bylo ignorováno a nepomohly ani hrozby odejmutí federálního financování. Však to také bylo jedno z mnoha nařízení, které Trump okamžitě po nástupu do funkce zrušil. I tak však trans-genderová mánie pokračuje plným proudem, a snaží se být předvojem demokratů v příštích volbách.
 
CHLAP NA DRAKA ...
Úkol pro vás
Středa, 30 říjen 2019
Moje 40letá dcera a já jsme obě vdovy. Já už jsem v důchodu, a dcera teď i s dětmi bydlí v mém domku. Dcera pracuje jako účetní, většinou z domova. Tím, že bydlíme spolu, je to pro nás obě finančně výhodnější, navíc jsem ráda, že mám dceru a svoje tři vnoučata u sebe. Vycházíme spolu fantasticky, až na jednu věc. Dcera má přítele. Já ho nesnáším. Je už dlouho nezaměstnaný, má celkem čtyři děti ze svých bývalých vztahů.
 
NEUMÍ TO SE PSEM, JÁ ZASE S NÍM
Úkol pro vás
Neděle, 27 říjen 2019
S přítelem jsem spolu už tři roky, máme společný byt a nedávno jsme z útulku adoptovali rozkošné štěňátko, podvraťáčka "Daisy". Daisy měla být hlavně pejsek mého přítele, protože já mám dost časově náročnou práci a navíc jsem si do našeho vztahu už přinesla kočku. Já jsem kočičí člověk, on zas miluje psy.
 
CVIČENÍ NA "ÚDRŽBU OBLIČEJE"
Téma
Neděle, 27 říjen 2019
Pravidelným cvičením zpevňujeme postavu. Proč tedy tento luxus nedopřát i svému obličeji? Je to stejné, jako když cvičíte břišní svaly, aby vám bříško neklesalo gravitací ke kolenům… Bezbolestný lifting proti vráskám - a bez vydání jediné koruny - a ještě s minimální námahou. Je to tak jednoduché… Stačí když si to párkrát projedete podle návodu, a pak už - třebas při sledování televizní detektivky – si to můžete v pohodě domova opakovat.
 
ONI DOBUDOU VŠE!!!
Zážitky
Neděle, 27 říjen 2019
Lidstvu se již podařilo dobýt Měsíc a pomalu se chystá na Mars. Nicméně Rusko má mnohem ambicioznější plán, kterým není nic jiného, než přistání na Slunci. Kvůli vysokým teplotám, které na Slunci panují, jsou vědci po celém světě toho názoru, že postavit vesmírnou loď, která by zde dokázala přistát, je zhola nemožné. To samé se dá říct i o ochranném skafandru, který by před těmito teplotami ochránil lidskou posádku.
 
PO TŘICÍTCE BY SE NAROZENINY ASI NEMĚLY SLAVIT...
Zážitky
Sobota, 26 říjen 2019
Vzpomínám si na svou maminku milovanou, která, když jsem ji pak (už coby dávno dospělá a bohužel i bez ní) hodnotila, byla velice převelice svérázná dáma. Byla krásná a vydrželo jí to hodně dlouho. Asi 170, štíhlá s ženskými tvary, měla nádherné dlouhé nohy a přepychové mírně vlnité husté vlasy. Byla nesmírně podobná herečce Ritě Hayworth, ale co jí to bylo platné, když žila v tak špatné době...
 
TROCHU VESELÍ DO ŽIVOTA
:-)))
Pátek, 25 říjen 2019
Víte, jak se žije s reklamou? Tak pokud ne, čtěte: Budí mě ten nový mobil od Vodafonu za 7Kč. Je to tedy v mých rukou, jestli vstanu, nebo ne. Rozhoduji se pro tu první možnost, takže po vykonání potřeby na tak čistém záchodě, že by se z něj dalo jíst, protože je umytý Domestosem, díky němuž miliony bakterií zemřely, se ocitám v koupelně. Tam nemám strach o své zuby, neboť používám Colgate - kartáček zubařů. Snídám samozřejmě sušenky BeBe, aby mi nechyběla energie, k tomu popíjím Granko, neboť ráno dělá den a nakonec si nezapomenu vzít svůj Actimel, jinak budu mít oslabenou obranyschopnost.
 
FRANTO, JAKÝ VLOŽKY POUŽÍVÁŠ?
Téma
Pátek, 25 říjen 2019
Výsledek obrázku pro always with feminine symbolNo, není to vtip … Prostě transgender spoluobčané se rozhodli, že jsou vlastně šikanováni tím, že by si v případě potřeby měli kupovat něco, co je prý jen pro ženské, když oni se cítí být mužem, ale bohužel, zatím jaksi fyzicky fungují jako ženy. A proč tedy by se to mělo třebas profláknout, když si je budou kupovat? Proč by na ně měli lidé koukat „divně“?  Je to neuvěřitelné, neuvěřitelné, neuvěřitelné, ale je to tak...
 
ZAČNU ZNOVU A ZVLÁDNU TO!
Úkol pro vás
Čtvrtek, 24 říjen 2019
Já si vám dnes nebudu psát o radu, to jsem chtěla před rokem, ale nakonec jsem to nějak zvládla. Chci jen těm, které se ocitnou v podobné situaci, jako já třetího října před rokem, kdy jsem se od manžela dost nečekaně a brutálně dozvěděla, že už se mnou nechce žít, že se chce rozvést, dát naději do života... Víte, byli jsme 26 let manželé a dva a půl roku předtím jsme spolu chodili. Byl moje první a jediná láska a bez něj jsem si svůj život vůbec nedovedla představit.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 127 - 147 z 9181
[CNW:Counter]