O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


JSEM KRÁSNÁ, BUDU KRÁSNÁ
Zážitky
Neděle, 02 červen 2019
Jsem krásná. O tom vůbec nebudeme pochybovat. I když se mě v průběhu života snažilo mnoho lidí přesvědčit o tom, že nejsem, nepovedlo se jim to. Měla jsem pár těžších období, které mi obvykle způsobili moji přenádherní muži, ale to je pryč. Od té doby co jsem sama, jsem krásná. Mám krásný nohy, ruce, obličej. Zadek mám nádhernej! Prsa... to ani nebudu popisovat, abych vám neudělala nějaký mindráky.
 
V POSTELI JEDEN NAVÍC - A NAVÍC JEŠTĚ NĚCO
Téma
Čtvrtek, 30 květen 2019
Běžně se tomu říká „švédská trojka“. Ale jestlipak víte, jak to opravdu vzniklo? Označení sexu v trojici (nejčastěji dvou žen a jednoho muže) má prý pocházet ještě ze středověké severní Evropy, kde muži byli dlouho na vojenských výpravách, a přebytek žen si to řešil tímto způsobem. Finská trojka se říká kombinaci dvou mužů a jedné ženy. (Že by u Finů byl přebytek na druhé straně?)
 
TAK TROCHU... - POKRAČOVÁNÍ
Úkol pro vás
Čtvrtek, 30 květen 2019
Tak vás zase zdravím, milá Danielo a neznámí, kamarádky a kamarádi, mám za sebou pár hodně nepříjemných dnů. Nejsem nějak moc stará, ale zase už taky žádná mladice. A mám děti. Tak si říkám, že třeba už se nikdo, kdo by se mnou chtěl žít, nenajde. Ale zase žít takhle ve lži, to nedovedu. Když jsem nic nevěděla, to bylo jiné.
 
TŘESU TŘESU BEZ, POVĚZ TY MI PES...
Fauna a flora
Úterý, 28 květen 2019
Image result for bezinkaPrávě začíná období ideální pro sběr bezových květů. Bez černý vykvétá krásnými bílými kvítky, které nejenže příjemně voní, ale mají silné léčebné účinky. Tento listnatý keř se po dlouhá léta používá jak v lidovém léčitelství, tak i farmacii. Využívají se z bezu květy i plody, ale ty se však musí tepelně upravovat.
 
PRAŽSKÝ SEMMERING
Zážitky
Úterý, 28 květen 2019
Železniční trať mezi pražským Smíchovem a Řepy je právem považována za nejkrásnější na území hlavního města. Vlaky po ní jezdí od roku 1872 a kvůli svému profilu a okolním přírodním scenériím si železnice záhy vysloužila označení Pražský Semmering - podle rakouské horské železnice zapsané na seznamu UNESCO. Ten náš Semmering je zase chráněný jako kulturní památka.
 
PŘEDPOTOPNÍ NÁZOR???
Úkol pro vás
Úterý, 28 květen 2019
Bude mi šestadvacet, a myslím, že vypadám docela atraktivně. Studuji kombinovaně vysokou a současně mám dobrou práci. O přátele nemám rozhodně nouzi. Jenže mám smůlu se sexem. Já totiž pro milování potřebuju víc než jen „někoho“, koho třeba ani moc neznám, jen proto, že je zrovna příležitost. Ale chtěla bych mít opravdovou lásku, partnera, se kterým je mi dobře, kterému budu věřit. Ale asi jsem už mimo…
 
BOURAČKA
Zážitky
Pondělí, 27 květen 2019
Včera jsem nebyla vůbec schopná udělat Kudlanku. Protože jsem zažila velmi smutnou událost... Šla jsem v podvečer ještě něco nakoupit a když jsem vyšla z obchodu a zastavila se na přechodu, slyšela jsem najednou ránu a nářek... "Au, au, to bolí, to bolí, pomoooc..." Ve výhledu jsem měla přijíždějící autobus, ale ani pak jsem nic neviděla. Až když jsem přešla na druhou stranu, viděla jsem lidi, kteří se také zastavovali a otáčeli tím směrem.
 
HLÍDÁM DĚTI
Úkol pro vás
Pondělí, 27 květen 2019
Možná, že mi napíšete: „Co byste chtěla, to je normální“, ale mně to přeci jen vadí. O co jde, konkrétně hlídám jako babička moje dvě vnoučata. Dcera s manželem odjeli na měsíc služebně do zahraničí. Tak bydlím tedy u nich a starám se. Děti jsou v pohodě, hodné, a já to taky zvládám. I když k tomu ještě musím chodit do práce.
 
MOJE SÉGRA NEJÍ A HUBNE
Úkol pro vás
Pondělí, 27 květen 2019
Anorexie postihuje převážně dospívající dívky a projevuje se nutkavou touhou po štíhlosti. Nechtějí jíst, mají trvalý strach z toho, že by mohly přibrat. Myšlenky na jídlo a na to, jak se mu vyhnout, je zcela ovládají. Zaobírají se počtem kilojoulů nebo obsahem tuku ve svém jídle, někdy užívají prášky na redukci váhy nebo projímadla. Často přehnaně cvičí. Dívky, které trpí anorexií, jsou velmi štíhlé až vyhublé, ale přesto samy sebe vnímají jako tlusté.
 
JE TAK NEOHROŽENÁ, TAHLE ŽENIČKA ...
Zážitky
Čtvrtek, 23 květen 2019
Vydala jsem se včera na premiéru do Brna a zásadní chybu jsem udělala už na začátku, když jsem zvolila vlak EC Keleti. Že je to maďarský vlak mi došlo, až když jsem vkročila do vagonu, jehož podlaha byla pokryta útržky toaletního papíru a strop naopak kobercem. Teplota přesahovala 30 stupňů a puch by se byl býval dal krájet. Až do Pardubic jsem byla statečná. V Pardubicích si ke mně přisedl lesní muž a bylo po ptákách.
 
ZAJÍMAVÝ FENOMEN "V NAŠÍ HLAVĚ"
Zážitky
Čtvrtek, 23 květen 2019
Představte si, že se ocitnete někde vysoko - na mostě, na věži, terase vysokého mrakodrapu, či jiném vysoko umístěném místě. Z lidí se v té výši stanou mravenci, a člověk má jakýsi pocit nadřazenosti nad světem. Vědci si však myslí, že postávání na podobných místech je doprovázeno i fenoménem vyvýšeného místa. Tento fenomén se týká toho, že pokud se ocitneme na nějakém vysoko položeném místě, v jistém momentu z něj až zatoužíme seskočit...
 
JAK JSEM SE NAUČILA MILOVAT MATEMATIKU - I.
Zážitky
Středa, 22 květen 2019
Související obrázek
Jízda na kole má pro mě jednu velkou výhodu. Jelikož jsem zastánce jízdy mimo silnici kdekoliv je to jen trochu možné, nemusím se tolik soustředit na auta okolo a hlavou si mohu nechat kroužit spoustu útržků vzpomínek. Dneska ráno cestou z noční jsem stále musela přemýšlet nad článkem, co poslala Yveta, o facce panu učiteli. Do komentáře jsem vypsala první dvě věci, co mě ve spojitosti s tím napadly.
 
LAPAČ SNŮ - JEŠTĚ HO NEMÁTE?
Téma
Středa, 22 květen 2019
Původ tohoto kouzelného talismanu je v indiánských tradicích a zvycích. Má uchránit spící osoby od zlých snů a do jejich mysli vpustit pouze sny dobré a příjemné. Zlé sny se zachytí v síti a dobré putují po peříčkách do mysli spáče. Lapač zadrží zlé noční můry, které pak první ranní paprsky zaženou, zneutralizují…V současné době lapače nepatří jen do indiánských legend, ale stále více si nacházejí své místo ve velké části domácností a to nejen jako neběžná dekorace.
 
TAK TROCHU...
Úkol pro vás
Úterý, 21 květen 2019
Milá Danielo, milé kamarádky a kamarádi, v současné době žiju s přítelem, nebo spíš s někým, o kom jsem si doposud myslela, že je to konečně ten pravý a nejlepší. A i když nejsme spolu nějak moc dlouho, bydlí u mne skoro dva roky, všechno se vyvíjelo přesně v tom nejlepším smyslu. On je sice z Prahy, ale pracuje tady v Brně, takže je přes týden u mne a jen na víkend jezdí do Prahy.
 
ZACHRÁNÍTE ŽIVOT?
Diskuze
Úterý, 21 květen 2019
K čemu je lidstvu populace, která se vzdělává v matematice, jazycích a dějinách, ale neumí zareagovat, když jde o záchranu lidského života? Před pár dny se ke mně dostalo video sestříhané ze záběrů bezpečnostních kamer v jednom supermarketu. Podařilo se zachytit dramatický moment, kdy do obchodu vběhla žena s dítětem, které evidentně potřebovalo bezodkladnou první pomoc.
 
LÁSKA RIZIKOVÁ
Téma
Úterý, 21 květen 2019
Jako riziková jsou vnímána partnerství, kde pocházejí oba partneři ze zcela rozdílných prostředí. Původní rodiny se významně liší například náboženským vyznáním, sociálním postavením, úrovní vzdělání. Každý „z jiného světa“. Zamilovanost velmi rychle pomine a vlivy rodin a okolí se začnou nepříjemně prosazovat.
 
FACKA PANU UČITELI
Diskuze
Pondělí, 20 květen 2019
"TOHLE ZA NÁS NEBYLO", řekne si asi hodně lidí. Fyzický útok proti jednomu z učitelů řeší od pátku vedení základní školy Za Chlumem v Bílině. Žákyně šesté třídy dala před zraky spolužáků facku jednomu z pedagogů. Podle vedení školy byl její útok předem plánovaný, mnoho žáků o něm vědělo  a považovalo jej za super zábavu.
 
BRAMBORY - T.Č. LUXUSNÍ JÍDLO
Téma
Pondělí, 20 květen 2019
Image result for potatoes pngErteple, herteple, herteplo, jerteple, arteple, krumple, grumbír, krumpír, krompe , kartofle, kantofel, kobzole, kobzoly, kobzaly, zemáky, zemče, zemská jablka ... krajových názvů je spousta, alekaždopádně je všichni známe pod názvem brambory. Proč zrovna brambory?
 
POČÍTAČOVÁ HRA VERSUS ŠKOLA
Poradna
Pondělí, 20 květen 2019
Milá Kudlanko, mám problém… Naše dvě děti – 16 letá a 14 letý, jsou jako nebe a dudy. Děvče je celkem tiché a mírné, dobře se učí, kluk je jak z divokých vajec, ale školu taky celkem zvládá. Stalo se, že si dcera přála k narozeninám počítačovou hru Xbox One a také ji od dědečka a babičky dostala. Tím se změnil celý její dosavadní styl života – jak přijde domů, už u toho sedí a stalo se, že jsem zjistila, že je u toho i do ranních hodin.
 
DEJTE DĚTEM MÁLO
Téma
Čtvrtek, 16 květen 2019
Ano, dejte dětem málo, protože tím jim dáte víc. Dnešní děti, ty neví, co maj. Neváží si, netuší, jsou nevděčné. Žijou spotřebním konzumem. Naše dětství, to bylo úplně o něčem jiném. Jenže, dnešní doba umožňuje užívat si neomezeně. Komu to pak mít za zlé? Kdysi, ještě za studií, jsem chodívala hlídat jednu malou holčičku. Byla z velmi dobré rodiny. Oba rodiče byli vzdělaní, hodní, ovšem velmi pracovně vytížení. Rodina byla díky tomu slušně materiálně zajištěná.
 
JAK DÁL (A KAM) S EVROPSKOU UNIÍ? 2.
Téma
Čtvrtek, 16 květen 2019
Pro fungující demokratickou společnost je potřebná svoboda a jednota. Oba tyto požadavky jsou v určitém protikladu, a proto je zapotřebí jejich syntéza. Musí být svobodná diskuse a propagace, protože je potřebná k hledání pravdy. Lidé pravdu hledají, lež považují za proradnou snahu ovlivnit jejich rozhodování proti svým zájmům. Jednota je zapotřebí, aby společnost měla dostatek sil k prosazení svých zájmů, aby nebyl národ rozhádaný a nefunkční.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 127 - 147 z 8936
[CNW:Counter]