O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


PÓRKOVÁ POLÉVKA PŘÍMO SNOVÁ
Nejen duše
Úterý, 20 listopad 2018
http://obrazky.kudlanka.cz/floflo.jpgNa tomhle receptu na pórkovou polévku není nic extra. Dokonce se ani nemusíte extra vypravovat do obchodu pro suroviny, protože je nejspíš najdete doma. Pórková polévka je hřejivá, levná, snadná, líbivá českým chutím a stačí na ni znát tři důležité věci. Kuchařsky starší a pokročilí prominou, tohle bude povídání spíš pro novice a začátečníky.
 
PROFESIONÁLNÍ VENČIČ LIDÍ
Zážitky
Pondělí, 19 listopad 2018
Chuck McCarthy, jeden z mnoha lidí v kalifornském Hollywoodu, kteří se snaží uspět jako herci, chtěl najít způsob, jak trochu doplnit svůj zatím nevelký příjem – byl to v podstatě nezaměstnaný herec. A tak, když jeho matka prodělala mozkovou mrtvici, a měla pak poněkud potíže s jistotou při chůzi, a bála se chodit ven sama, začal s ní pravidelně chodit na procházky, a později bral s nimi i její kamarádky.
 
OPĚT POKUS O BAREVNOU REVOLUCI
Diskuze
Pondělí, 19 listopad 2018
Pokus o vyslovení nedůvěry vládě, lidé v ulicích a vyhazování věnců, které u památníku položil establishment, to všechno jsou revoluční činy. A o čem je tato revoluce? K čemu je, když občané rozhodují ve volbách? Neuznávat legitimní vládu je revoluční čin. Je to čin proti vůli většiny národa, který stávající establishment zvolil. Taková revoluce byla na Ukrajině, v Egyptě, v Libyi, v Sýrii apod.
 
PODNIKÁNÍ V RODINNÉM DOMĚ
Právní
Pondělí, 19 listopad 2018
Dobrý den, měla bych následující dotaz: moje dcera chce s dalšími dvěma kamarádkami podnikat. Vybraly si zajímavý obor a věřím, že budou úspěšné. Chtějí založit s.r.o. Zeptala se mě proto, jestli bych byla ochotna dovolit jim napsat vlastně fiktivní sídlo firmy na adresu našeho bydliště. Máme rodinný dům, kde žiji s manželem a našimi třemi dětmi - i s touto dcerou.
 
VŠICHNI JSME SAVCI, TAK PROČ NEJÍST SPOLU ...
Úkol pro vás
Neděle, 18 listopad 2018
 Kudlanko a kamarádi, potřebuju poradit ohledně Vánoc. Každoročně jsme na Štěpána pozváni k manželčiným rodičům.  Každý rok je mi však už z toho pozvání, z toho, co mne tam čeká - a hlavně pak oběda samotného, tak zle, že téměř pokaždé zvracím. Jsou fajn, hezky se s nimi povídá, ale... Víte, oni jsou "velmi šetrní", i když nemají vůbec důvod. Jejich suroviny na vaření jsou prošlé (už prošlé totiž kupují), a hlavně: kočky a psi se volně procházejí po stole, jejich misky jsou vedle našich nandaných talířů!
 
ŠUNKA, O KTERÉ SE VÁM BUDE ZDÁT!
Nejen duše
Neděle, 18 listopad 2018
Když si tak jeden přečte seznam éček na obalu šunky, kterou koupíme v obchodu, tak není divu, že se mnoho lidí rozhodne si v domácích podmínkách uvařit šunku vlastní. Recept, který dnes budete číst, je od autorky Pekárnománie, Ivy Trhoňové. Vlastně … „Nechci se chlubit cizím peřím, proto hned hlásím, že tuhle šunku (a všechny následující, stejně výborné i stejně lákavě vypadající) vyrobil manžel. Já obstarávám pečivo, on tu „přílohu“ k němu. Šunka je opravdu výborná, šťavnatá, vhodná i jako nářez.“
 
JSEM NAŠTVANÁ! A STRAŠNĚ!!!
Zážitky
Neděle, 18 listopad 2018

Výsledek obrázku pro televize pngTaké jste se už připravili na nové terestriální vysílání? Já jo, a nejraději bych si nafackovala... Dokud jsem bydlela v Praze a přešlo se na DBVT, tak jsem si koupila set-top-box s vestavěným diskem. Stará TV, staré video a nový STB se skvělým ovládáním. Pomocí skartů jsem mohla natáčet programy na kazety u videa, na vestavěný disk a něco dalšího sledovat v TV. To všechno na dva fousy pokojové antény, za povinnou úlitbu 135,- Kč veřejné TV.

 
MEZI NEBEM A ZEMÍ - NOCH EINMAL
:-)))
Čtvrtek, 15 listopad 2018
Výsledek obrázku pro PILOT png
Po každém letu vyplňují piloti formulář, tzv. grip. Tam zmiňují všechny technické problémy a závady na letadle, které zpozorovali během letu a které je potřeba opravit. Mechanici si to přečtou, zjednají nápravu a pak do formuláře napíšou, co a jak bylo opraveno. Letecká společnost Quantas největší perly zveřejnila:
 
ALKOHOLOVÉ DĚDICTVÍ?
Úkol pro vás
Čtvrtek, 15 listopad 2018
 Milá Kudlanko, alkohol hrál v životě mého manžela vždy velkou roli, pokud vím, denně pil již od svých šestnácti let. Naštěstí už je to můj bývalý manžel, a tak je mi jeho zdraví úplně šumák. Jedná se mi ale o našeho syna. Je mu čerstvě sedmnáct, a měl by mít už vlastní rozum, ale je to pořád takový blbý ucho, a táta je jeho táta.
 
POLITICKÉ HRÁTKY NA NEJNIŽŠÍ ÚROVNI
Diskuze
Čtvrtek, 15 listopad 2018
Nefandím nikomu, protože po posledních volbách jsem si politiku totálně zhnusila. Dodnes vždy, když jdu na procházku se psem, vidím všude, na všech kandelábrech plápolat potrhané zbytky cedulí, na nichž jsou slibovány ty největší možné zhůvěřilosti. Rychle a přes noc byly všude vyvěšeny. Teď však není živá moc, která by je sesbírala a odstranila. (A jedno je jasné: většina těch vylepených slibů byly stejně jen báchorky.)
 
MANŽEL "NEPOSLUŠNÝ" KUŘÁK
Úkol pro vás
Středa, 14 listopad 2018
 Milá kudlanko a neznámí přátelé, mám jednoměsíční krásnou holčičku. Zdravá, krásná, dobře spinká …děkuji pěkně. Problém je - jak jinak, heheheh - manžel. Teda spíš to, že kouří. Nejdříve slíbil, že přestane, až otěhotním. Pak až se malá narodí. Teď, že přestane, ale pozvolna a v mezičase chodí tedy kouřit ven.
 
UMĚLOHMOTNÝ SEX
:-)))
Středa, 14 listopad 2018
Související obrázekZměna je život - změna je zajímavá ve všem a všude. Proč tedy ne i v lásce za peníze? Pokrok nezastavíš, a čas je drahý - takže i v bordelu se musí šetřit. Jak? Už žádná zbytečná nezávazná konverzace, kupování předražených drinků děvčatům u baru. Zvláště, když se dá jít na věc hned v první minutě. A tak v těchto dnech začíná nabízet své služby nejnovější pražský nevěstinec s erotickými „pannami“. Jako první svého druhu v České republice.
 
VYPNĚTE NA PÁR MINUT ...
Zážitky
Úterý, 13 listopad 2018
Výsledek obrázku pro smiley womanA ZACVIČTE SI... Jen trochu, jen na pár minut se zkuste ze všeho "vysvobodit" a uvolnit si tělo, chvilku dýchat tak, jak se správně má. Při práci na počítači mají lidé tendenci vysunovat bradu dopředu a tím deformují přirozené zakřivení krční páteře. Tím svaly v okolí krční páteře i šíjové svaly tuhnou a mohou pak způsobovat bolesti hlavy.. Kdykoliv během dne stačí pár úklonů do strany k ramenům, pak přitáhnout bradu šikmo k rameni a nakonec s rovnými zády pomocí rukou přiblížit bradu k hrudníku.
 
VÝŽIVNÉ NA JUNIORY
Právní
Úterý, 13 listopad 2018
Dobrý den, mám následující problém: soud rozhodl o svěření dětí do mojí péče. Nicméně výživné, které mi stanovil je velice nízké (6.200 Kč na naše dvě děti na střední škole - manžel příjem průměrně kolem 50.000 Kč, já 17.000 Kč), a já již nejsem schopna zajistit dětem běžnou životní úroveň. Manžel mi od prosince 2018 bude posílat pouze výživné na děti a jakékoliv společné závazky odmítá hradit.
 
JIHOAMERIČTÍ VANDROVNÍCI
Téma
Pondělí, 12 listopad 2018
Související obrázekMexické karavany migrantů zmizely z denních zpráv stejně rychle, jako se objevily. Progresivní a pokrokový svět se na chvíli vetřel do osudu tisíců tzv. migrantů a jejich pouti Mexikem „za lepším“. Pětitisícový dav byl lidstvu představen jako směs kapitalismem postižených chudáků, vinících industrializací, a zoufalých matek kojících na sajtnách náklaďáků svá mimina.
 
BUDOU MÍ PRAVNUCI POTŘEBOVAT KANÁL?
Diskuze
Pondělí, 12 listopad 2018
Kanál Dunaj - Odra - Labe, samozřejmě. Tohle je věc zapeklitá, k níž dát dohromady dostatek informací k vytvoření jasnýho názoru, je natolik náročný a odborný, že si netroufnu říct jo, nebo ne. Přesto, že nejsem natolik informovanej, se mi ve hlavě střetávají dva zásadní rozpory:
 
KONEC I. SVĚTOVÉ VÁLKY
Téma
Neděle, 11 listopad 2018

Související obrázekJako první velký válečný konflikt v dějinách zasáhla první světová válka téměř celý svět. Bojovalo se ve třech světadílech, na všech světových mořích, a konflikt, ve kterém zahynulo téměř deset milionů vojáků a 8,5 milionu civilistů, postihl 38 států. Válka začala 28. července 1914, trvala čtyři a čtvrt roku a jejím výsledkem bylo zcela nové rozložení sil v Evropě i ve světě.

 
ZÁZVOROVÁ MEDICINA
Nejen duše
Neděle, 11 listopad 2018
Také vás neustále trápí nějaké to nachlazení, chřipka či kašel? Při neustále měnícím se počasí se není čemu divit. Pojďme na nemoc společně vyzrát domácí zázvorovou medicínou. I pro podporu imunity je velmi účinná. Proti rýmě, kašli, ucpaným dutinám i teplotě vám pomůže téměř okamžitě. Krásně prohřeje celé tělo, posílí imunitu a zbaví vás všech otravných příznaků nachlazení.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - ČESKÁ PŘÍSLOVÍ - 3.
:-)))
Pátek, 09 listopad 2018
Už dvakrát jsem vás "potrápila" testem, jak jste na tom s vědomostmi o českých příslovích... A tak dnes ještě jednou. Mj. proto, protože jsem si ráno přečetla, že pokud člověk neluští, nehledá, nevymejšlí, tak zákonitě dementní... Přestává si pamatovat, přestává mu to v hlavě fungovat... Chápu, že ohledně některých záležitostí by opravdu bylo nejlépe na všechno zapomenout, jenže - když nevíte, co jste to právě teď hledali... Nojo, co jsem vám to vlastně chtěla napsat???

 
EXTASE ...
Bylo - nebylo
Čtvrtek, 08 listopad 2018
Ne, nejedná se o žádnou drogu. Už je to 104 let, co se 9.listopadu narodila Hedvig Maria Kiesler. Jméno vám nic neříká ? A co Heda Lamarr, filmová hvězda, která dobyla Holywood? Bylo jí pouhých šestnáct let a jako jedna z nekrásnějších filmových hereček stříbrného plátna natočila s českým umělcem a režisérem Gustavem Machatým skandální film EXTASE, který zvedl ze židle nejednoho prudérně smýšlejícího jedince a nacisty byl dokonce zcela zakázán.
 
REALITY SHOW O NOVÉM BYDLENÍ PRO NEBOŽÁKY
Téma
Čtvrtek, 08 listopad 2018

Reality show, klasika známá z mnoha jiných TV. Model je jednoduchý. Seženou se nějací lidé, co to v životě nemají jednoduché a za to, že jim TV zaplatí nový domov či rekonstrukci toho starého, je předhodí ve veškeré nahotě národu. Točí detaily v bídě jejich původního bydlení, i v okamžicích jejich dojetí při vstupu do nového.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 127 - 147 z 8667
[CNW:Counter]