O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


SYNOVY EXEKUCE
Právní
Úterý, 22 květen 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na takový problém. Už dvakrát se nám stalo, že na naši adresu přijel vykonavatel exekuce a oznámil nám, že shání syna mojí manželky (je to můj nevlastní syn). Že je na něj dána exekuce. Syn mé manželky s námi nikdy nebydlel, adresu má na obecním úřadu o dvacet km vzdálené obci a nyní, co víme, pracuje v Praze.
 
MRAZÁK – ZAJÍMAVÁ VYCHYTÁVKA
Téma
Úterý, 22 květen 2018
Před odjezdem na prodloužený víkend nebo na dovolenou z bezpečnostních i ekonomických důvodů obvykle vytahujeme většinu spotřebičů ze zásuvky. Mimo mrazák, pochopitelně. Ten nějaký ten kratší výpadek zvládne.Ale – co když by byl delší? A co proud vypadl a po pár dnech zase naskočil?
 
NAŠI V NĚMECKU
Téma
Pondělí, 21 květen 2018
Související obrázekV Německu pracuje přes 50 tisíc Čechů a každým rokem jich přibývá. Spousta z nich do práce denně dojíždí z Čech, a to hlavně do Bavorska. Například některé bavorské nemocnice by bez českých lékařů musely zavřít. Podle čerstvé statistiky německé lékařské komory loni ve Spolkové republice pracovalo 1 111 českých lékařů, což je o 4,5 procenta více než v roce předchozím. Většina českých lékařů pracuje v nemocnicích.
 
LEGRACE NA PLACE - ČEŠTÍ KUŘÁCI, BRITŠTÍ ŠTUDÁCI
Téma
Pondělí, 21 květen 2018
Výsledek obrázku pro smokingJe to cca rok, co byl zaveden protikuřácký zákon. A co kuřáci, kteří tedy chodí se svým zlozvykem před hospody, setsakramentsky štvou obyvatele všech domů v nejbližším okolí. Nehledě na to, že bydlet nad hospodou, je době, kdy je venku hezky, docela eklhaft. Kouř vám leze otevřeným oknem do bytu, nemluvě o tom, že jste nechtěně součástí všech "debat" dole kouřících. Je jasné, že ti si žádné násilí nedělají...
 
SPOLEK DOČASKY DE-DE
Téma
Neděle, 20 květen 2018
Pro mnoho z vás je název tohoto spolku neznámý, ale věřte, že je nesmírně bohulibý. Poskytuje totiž ZDARMA azyl týraným a opuštěným pejskům, připravuje je na nový začátek a hledá pro ně nové a lepší páníčky. Přijímají pejsky bez domova, týrané, z nevhodných podmínek, od majitelů, kteří se o ně nemohou dále starat, a také ty, kteří zůstali dlouhé roky v útulku, bez socializace, inzerce a jakékoliv šance dostat se někdy domů.
 
KAMARÁD ZE VŠECH NEJLEPŠÍ
Úkol pro vás
Neděle, 20 květen 2018
Tyhle zprávy, vlastně žádosti, nebo ještě spíše prosby, se mi píše se smutkem v srdci. Kdybych mohla já sama pomoci… Ale tak alespoň tady na Kudlance se pokusím obrátit na všechny hodné, a hlavně na ty, kteří mají možnost a svou náruč by mohli otevřít. Jen čtěte:
 
JO, KDYŽ SI JEDEN NIC NEOVĚŘÍ...
Téma
Pátek, 18 květen 2018
Kamarádi a kamarádky, pevně věřím, že převážná většina z vás si jakoukoliv "neuvěřitelnou" zprávu raději předem ověří, než ji začne komentovat. To se týká toho, že souhlasíme s příchodem imigrantů do Česka a že jim budeme cpát penízky, aby se tu měli dobře. A ještě navíc - že jim budeme dávat tolik, co např. dostávají v Německu atd. No - takže: hoax jak brno, drahoušci...
 
PŘÁTELÉ, MANŽELÉ, MILENCI
:-)))
Čtvrtek, 17 květen 2018
Výsledek obrázku pro horror joker pngOdpověd psychologa v poradně: Vím, proč jsi stále poslední dobou sama. Občas sice někoho máš, ale stále to není to pravé, viď? Důvod je prostý. Z posledních terénních průzkumů sociologů vyplynulo, že 95% dnešních dívek by si vybralo chlapce, který je galantní, slušný, hezký, milý, vhodně oblečený a nemluví sprostě. Problém je v tom, že chlapec, který je galantní, slušný, hezký, milý, vhodně oblečený a nemluví sprostě, již většinou chlapce má.
 
PARTNER DCERY A NAŠE VNUČKA
Úkol pro vás
Středa, 16 květen 2018
 Dobrý den, potřebovali bychom poradit. Je to taková dost choulostivá záležitost. S manželem si děláme starosti o naši tříletou vnučku. Vychovává ji naše 28 letá dcera. Byla s ní donedávna sama, protože biologický otec okamžitě zmizel a nevypadá to, že by se ještě někdy do života naší vnučky i dcery vrátil.
 
CHYBAMI SE ČLOVĚK UČÍ - DNES V ČEŠTINĚ
Téma
Středa, 16 květen 2018

Výsledek obrázku pro MOJE ČEÅ TINA PNGChybami se člověk učí, pojďme se tedy poučit z chyb druhých a sami se tak třeba vyhneme chybnému psaní některých slov a slovních spojení. Budu čerpat inspiraci z dětské knížky plné říkadel o zvířátkách. Protože ani knihám se chyby občas bohužel nevyhnou...

 
ŽÁDOST O RUKU
Zážitky
Středa, 16 květen 2018
Před nějakým časem jsem pod tíhou zážitku napsala na FB, že jsem právě obdržela žádost o ruku a budu se teda asi vdávat. Tato zpráva strhla lavinu gratulací směrem k mému tehdejšímu partnerovi a několik kondolencí a zpráv „hele neukvapuj se, probereme to“, od skalních kamarádek, směrem ke mně.
 
POUZE TŘI DNY PRÁCE?
Téma
Úterý, 15 květen 2018

Japonská univerzita KEIO vTokiu - Kanagawa, v jedné z největších metropolí světa, je úžasné místo pro učení, růst a spojení s odborníky celého světa. Provádí se tam vynikající výzkumy ve stovkách laboratoří. Jedním z profesorů je Colin McKenzie, který vedl následující výzkum. Podle něj by lidé nad 40 let měli pracovat pouze 3 dny v týdnu.
 
DCERA MI VYČÍTÁ ROZVOD
Úkol pro vás
Úterý, 15 květen 2018

 Před několika lety jsem se rozvedla a jsem teď velice spokojená s tím, jak žiju. Až na jednu věc. Dcerami rozvod nikdy neodpustila. I když je jí 25, a tudíž ji jako “dítě rozvádějících se rodičů” rozhodně nemohl nijak ovlivnit, stále mě viní za “rozbití rodiny”.

 
NEOPRÁVNĚNÉ TRESTNÍ ŘÍZENÍ
Právní
Úterý, 15 květen 2018
V případě, že jste byli neoprávněně stíháni v trestním řízení, máte následně právo žádat stát o náhradu újmy, která Vám v důsledku takového stíhání vznikla. Sám proces je poměrně náročný, protože ministerstvo spravedlnosti, u kterého musíte nárok nejprve uplatnit, zákonnou šestiměsíční lhůtu pro projednání žádosti většinou nedodrží a vy musíte podat žalobu k soudu.
 
LIDI NA PRODEJ
Diskuze
Pondělí, 14 květen 2018
 Výsledek obrázku pro štikoviNa internetu jsem narazila na článek o reality šou "ŠTIKY". A tak jsem se tedy koukla... Na jednu stranu jsem musela uznat, že paní Štiková a spol.  se fakt snaží, aby "dějem" vyplnili předepsaný čas a řádně odpracovali to, k čemu se ona i její rodina smluvně zavázali. Primácká novinka bude prý na obrazovkách pravidelně až do léta. A pokud by uspěla, plánuje se další a další pokračování. Uffff.
 
JARO ANEB SEBEVYLEPŠOVÁNÍ
Próza a poezie
Pondělí, 14 květen 2018
Jaro svádí ženy k mnohým neřestem. Každý rok se opakuje stejný scénář v různých odstínech. Popadne mě touha po červený rtěnce, lodičkách na tenkým podpatku a novým spodním prádle. Lodičky mě už z důvodu postupného rozkladu obratlů mé ubohé páteře přecházejí. Bolest je prostě silnější než já.
 
TŘEBA SE VÁM TO BUDE HODIT...
Téma
Pondělí, 14 květen 2018
Po té pylové invazi jsem se odhodla umýt okna. A když už mám tedy umytá okna, tak to potřebuje i vyprat záclony... Nejsou už včerejší, takže jsem začala hledat ve všech možných rádcích, jak s nimi  v pračce zatočit, aby se zase zaskvěly v té nejkrásnější bělosti. No, a když jsem ze všech těch návodů eliminovala a posléze nastudovala ten nejjednodušší postup, dala jsem se do díla.
 
ZÁPAD NEBO VÝCHOD?
Téma
Neděle, 13 květen 2018
Zemanova kauza ohledně novičoku, chápaná jako vstřícnost Rusku, otevírá dnes téměř nutně otázku, kam patříme a jaké je naše místo ve světě. Zeman byl zvolen většinou národa, není to tedy nějaká okrajová záležitost. A jaká je orientace lidu? Jak se zdá, vyjma globalisticky orientovaných intelektuálů a ideologicky prozápadně zaměřené garnitury, jak dokázala volba prezidenta Zemana, lidem nevadí východní orientace, pokud je vysvětlována jako výhodná a přirozená.
 
JSOU TADY A VŠUDE!
Zážitky
Neděle, 13 květen 2018
Kdo? NO PŘECI EMZÁCI!!! Začalo to minulý týden, to jsem se courala ve Voděradských bučinách a nad Vyžlovským rybníkem jsem narazila na mloka. Vlastně velemloka, měl alespoň metr a nikdo mně nenamluví, že to byl nějaký zástupce naší fauny. Čapek už v 35. roce věděl, co jsou zač. Určitě mimozemšťani, a tady ta fotka je jako důkaz:
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - CO JE CO?
:-)))
Pátek, 11 květen 2018
Zavedu vás na chvilku do časů babiček, kdy život plynul pomalu a harmonicky. Ano, to se nám tak zdá, to nám tak připadá - v současném shonu... Ale kdo ví, jak náš současný život jednou bude připadat vnoučatům, či spíše pravnoučatům... I když - to, co stihly ženy před stem či dvěma sty léty - to my jednoduše stihnout nezvládneme. A hádejte proč? (to berte jako první hádanku :-)))
 
PÁNEV, CO SE ZARUČENĚ NIKDY NEPŘIPÁLÍ
Úkol pro vás
Pátek, 11 květen 2018

Něco z vaření, pečení, smažení, celkem zvládám a ani mi kuchtění až tak nevadí. Co ale naprosto nesnáším, je mytí nádobí, nedej bóže - drhnutí. Proto vždycky uvítám nějaký to ulehčení, a tak jsem uvítal i pánev, co zaručeně nikdy nepřipaluje. Uspořil jsem ze skrovný penzičky 600,- Kč (= 50 kozlů, strašný!!!) a tu vysněnou nepřipalující pánev zakoupil.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 127 - 147 z 8390
[CNW:Counter]