O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


JAK SE DOMLUVIT, KDYŽ MLUVÍME KAŽDÝ JINAK?
Poradna
Úterý, 13 říjen 2020

Woman, female, business, advocate, legal, lawyer, law icon

Prosím, abyste mne nebrali jako rasistu, jen se nějak nezvládnu přizpůsobit. Do jednoho třípokojáku v našem paneláku se jako podnájemníci přistěhovala nějaká dost velká, asi arabská rodina. Asi, nevím přesně. Jenže – oni sice pracují (muži), ale ženy jsou doma a mají neustále puštěnou tu jejich muziku. A dost nahlas, od rána do večera. Donedávna měli stále otevřená okna, takže to rezonovalo celým domem.

 
SUPER DOBA, JAK SE LEVNĚ ZVIDITELNIT
Diskuze
Úterý, 13 říjen 2020
Představte si, že jste si „svého času“ užili slávu. Ale list se obrátil, zub času na vás zapracoval, přišli noví, mladí, lepší… tak co teď? Teď je však kupodivu doba, kdy se můžete zase „blejsknout“. A jak se říká – špatná reklama, taky reklama. A tak se vyrojilo neskutečné množství velmi moudrých a fundovaných radilů, kteří všechno vědí, znají, hlavně však NESOUHLASÍ. Protože nesouhlas je nejvíc slyšet.
 
JAK BÝT SAMA SEBOU
Téma
Úterý, 13 říjen 2020
Téma je to smutné i veselé současně. Záleží na člověku, který o něm uvažuje. Velmi se mi líbil jeden kreslený vtip, na kterém jdou dva pánové: „Ale to mne štve, že prší“, říká jeden. „A to já jsem rád“, odpoví druhý. „Proč, prosím vás?“ „Ono by pršelo, i kdybych nebyl rád, tak jsem radši rád.“ Myslím, že tu je ve zkratce řečeno hodně: buď budeme přijímat nevyhnutelné s humorem, nebo budeme věční kverulanti. To jsem si uvědomila, když jsem uvažovala o tom, jak být sama sebou.
 
MATĚJI, VÍTÁME TĚ MEZI NÁMI!
:-)))
Úterý, 13 říjen 2020
10. 10. 2020 - 17:03 hod.; 3448 g; 48 cm. MATĚJ. Pár slov, pár čísel - a co to všechno znamená ... Přišel na svět další muž. Zatím velice malý muž, mužíček. Co všechno ho tu čeká? „Jsem tu dobře? Narodil jsem se u slušných lidí? Ve slušném století? Nevedu náhodou válku? Je tady zrušeno otroctví? Mám správnou barvu kůže? Vhodný původ? Smím dýchat? Tak děkuji.“ (L. Aškenazy)
 
KULVA SE NEŽÍKÁ
:-)))
Pondělí, 12 říjen 2020

Related imagePaní v důchodovém věku si doma stěžuje manželovi, že už ji úplně ignoruje jako ženu: „Dřív jsi mě pořád držel za ruku...” Manžel ji tedy chytne za ruku. A ona zas: „Kdys mi dal naposled pusu?” Manžel ji něžně políbí a při tom pořádně obejme. V ženě se probudí vzpomínky: „Pamatuješ, jak jsi mě vždy jemně kousal do krku a ramen?” Manžel ji pustí a odchází. Ona naštvaně: „Kam jdeš?”

 
NEZÁVAZNÝ (NEVÁZANÝ) VZTAH
Zážitky
Pondělí, 12 říjen 2020
Nezávazný vztah nese s sebou spoustu nesporných výhod a ani zpětně si neuvědomuji žádné nevýhody. Ovšem - znáte to, když se s někým scházíte, je vám spolu dobře, ale oba si uvědomujete, že to prostě není „ono“? Tak já mám takové vztahy dva. Jeden je velmi inteligentní, vzdělaný, sečtělý, uznávaný ve svém oboru a díky tomu i mediálně známý. Můžeme si hodiny a hodiny povídat a pořád máme o čem. Je velmi štědrý a pozorný a velmi mi lichotí, že si pro pěkné chvilky vybral zrovna mě. Jediným a dost podstatným mínusem našeho vztahu je, že při sexu mi připomíná prase, které hledá lanýže.
 
AŽ MOC HODNÝ
Úkol pro vás
Neděle, 11 říjen 2020
S mojí ženou už jsme spolu přes 15 let. Má žena má z prvního manželství 25 letou dceru, která se k nám do našeho panelového bytu (3 plus kuchyň) cca před půl rokem přistěhovala i se svojí dvouletou dcerkou. Její dcera není vdaná, ale s přítelem a otcem své holčičky se pravidelně stýká. Nebydlí teď spolu a ani to podle všeho neplánují, ovšem on často u nás přespí.
 
FIZULE, TO JE MOJE!!!
Nejen duše
Neděle, 11 říjen 2020
Fazole jsou jedním z hlavních zdrojů rostlinných bílkovin, obsahují také zdravé tuky, mnoho vlákniny a vitamínů – zejména skupiny B, vitamín E a kyselinu listovou. Bohatě jsou zastoupeny také minerální látky – draslík, hořčík, měď, vápník, zinek a železo. Pokud jste ještě neobjevili kouzlo luštěninových pomazánek, tak zkuste třeba tuto z červených fazolí a vajec. Skvělá je i na topinkách. A HLAVNĚ - DĚSNĚ RYCHLÁ A DOBRÁ!
 
JAK JE DŮLEŽITÝ MÍT ŘEZNÍKA
Zážitky
Neděle, 11 říjen 2020

Tak teď nevím, co je mi trapnější. Jestli si kupovat stahovací kalhotky, nebo maso. Řeznictví je pro mě neprobádaná oblast. Odliším tak maximálně vepřový od hovězího, když je k tomu cedulka. Ale termín kližka nebo karabáček... to už jde mimo mě. Kdyby mi řekli, že je to z buvola, tak jim to uvěřím.

 
JAK JSME SPOLU (NE)CHODILI
Téma
Čtvrtek, 08 říjen 2020
Související obrázekKdyž bylo Sim asi jedenáct a začala přemýšlet nad vztahy, nevyhnutelně dospěla k otázce, jak se tatínek s maminkou dali dohromady. Položila ji nám oběma. Ve mně zatrnulo, protože Honza na tohle měl a má stereotypní odpověď už pětadvacátý rok našeho soužití. A já si nemyslím, že by to byla odpověď vhodná pro začínající puberťačku. I tehdy po mně vrhl rychlý pohled a já viděla ty jeho ohníčky v očích a trošku arogantní úsměv, který po něm bezezbytku podědil náš syn. Naštěstí se ovládl a neřekl, co na to odpovídá standardně dospělým lidem, tedy že jsem přišla na návštěvu a zapomněla odejít.
 
TEĎ JSEM TO MĚLA NA JAZYKU!
Téma
Čtvrtek, 08 říjen 2020

Tinktura Epistop Vám dá celkovou pohodu! Jak ji užívat a jaké účinky má? |  Zdravi.peknetelo.euSáákra, teď jsem to měla na jazyku... Kolikrát si to člověk řekne. A nic, okno jak vrata. Asi to také znáte, ale čím jsem starší, tím je to častějš. Ti trpajzlíci, co mám v hlavě a měli by se v ní starat o kartotéku,  jsou neskuteční lemplové. To, co potřebuji často, klidně zabordelaří někam do suterénu, nebo rovnou do nějakého šuplíčku někde ve sklepě. A ze mne je najednou Felix Holzman: „ Hned, jak jsem vás viděl, tak jsem vás poznal podle obličeje. To byste nevěřil pane Brabec.“ Vrána.“Nojo, já věděl, že jste nějakej pták, jenom jsem nevěděl, kerej.“

 
TVAROHOVÝ KOLÁČ "ÁÁÁÁCH - ŇAM"
Nejen duše
Čtvrtek, 08 říjen 2020
Receptů na buchty nebo koláče na plech je neskutečně mnoho. Tento způsob pečení patří jednoznačně mezi nejoblíbenější, a to hned z několika důvodů. Je jednoduchý, rychlý a hravě ho zvládne i začátečník. Takže pokud nemáte moc času nebo se vám prostě nechce do ničeho složitého, ale potřebujete pohostit návštěvu, připravte těsto, nalijte ho na plech, ozdobte a šup s tím do trouby! Výsledek bude bombastický!
 
S NÍM, NEBO SAMA?
Poradna
Středa, 07 říjen 2020
Woman, female, business, advocate, legal, lawyer, law iconMilá Kudlanko, zkusím požádat o radu, ale když tak mi ani ty ani ostatní moc nenadávejte, já vím, že je v tom určitě i moje vina … Ale k věci: pět let už jsem s mým přítelem. Je nám oběma kolem padesáti - tedy jemu je 55 let a mně právě teď bylo 52. Dá se říci, že všechno mezi námi funguje výborně, až na to, že mám pocit, že je hrozný škrt. Měla jsem teď narozeniny a snažila jsem se mu už předem naznačit, že by bylo hezké, kdyby mi k narozeninám dal něco, co pro mě znamenalo už i víc, třeba prstýnek, náhrdelník nebo voňavku.
 
CO NA PUSU?
Téma
Středa, 07 říjen 2020
Skull With Respirator Vector Hand Drawing, Bundle, Artistic, Vintage PNG  and Vector with Transparent Background for Free DownloadProstřednictvím e-mailů a sociálních sítí se čtenáři často ptají, jak se mají zorientovat v široké nabídce roušek, ústenek a respirátorů. Bohužel nemáme žádnou jednoduchou radu. Poznat, že výrobek skutečně splňuje vše, co deklaruje, běžným způsobem nelze. Hodně nejasností panuje ohledně rozlišování zdravotnických prostředků, tzv. osobních ochranných prostředků a prostých roušek bez speciálního zařazení. To, zda je rouška zdravotnickým prostředkem, není dáno tím, kde se používá, ale jaký má určený účel použití.
 
TAK SCHVÁLNĚ, KDO PŮJDE DO KOUTA NA HRÁCH?
:-)))
Středa, 07 říjen 2020
Vzhledem k tomu, že jsem už "dávno, dávno tomu" nabyla dojmu, že úchvané čtenářky a slovutní čtenáři Kudlanky jsou lidé nadmíru vzdělaní, moudří a prostě vědí vše, tak přidávám navíc ještě pár drobných, jen tak malých oddechových hádaneček, tentokrát z našeho vlastního jazyka. No, vzhledem k tomu, že češtinu mrší většina novinářů (tedy lidí, co si tak říkají i vydělávají), tak doufám, že vy, moji milovaní, to zvládnete i během vypití jednoho svačinového kafete...

 
NEVÍ, ČÍM JÁ SI DĚLÁM DOBŘE!
Zážitky
Úterý, 06 říjen 2020
Tak jsem se zas potěšila jedním překrásným e-mailem. Můj neznámý ctitel, kterého fakt nemám šanci poznat, se rozhodl sledovat, jak si prej dělám před neslušným videem dobře. No, já, pokud si dělám dobře, tak je to u talíře s nějakým úžasným dlabancem, případně krafáním s kamarádkama. Ale protože jsem teď provedla strašlivou věc, a zveřejnila následující e-mail, dostanete vy všichni video, kde budu hlavní postavou... Ooooch, už se na to těším...
 
PATNÍKY POTŘETÍ
Tady a tam
Pondělí, 05 říjen 2020
Kdysi jich bývaly po celé republice desetitisíce, dneska jich je méně než onoho příslovečného šafránu. Řeč je o kamenných kilometrovnících z roku 1933, které ještě dlouho po druhé světové válce bíle vroubily bez výjimky všechny hlavní i spoustu vedlejších silnic v tehdejším Československu. To byly patníky silniční… Byly však v rámci „něčeho – nevím čeho“ odstraněny… Nyní jsou postupně nahrazovány plastovými, barevnými.
 
TAK NEVÍM, JESTLI BYSTE TOHLE MĚLI ČÍST ...
:-)))
Pondělí, 05 říjen 2020

O čem se mluví: koronavirus — Déčko — Česká televizeMuž, který dostal výpověď z práce, si dlouho hledal novou, ale žádnou nenašel. Jednou ho napadlo, že si založí svoji ordinaci. Před dveře této ordinace dal ceduli, na které stálo: Vyléčím každou nemoc za 500€, v opačném případě vám dám 1000€. Jde kolem doktor a říká si, že to je dobrá příležitost, jak si vydělat 1000€, a tak tam jde a říká, že úplně ztratil chuť. Nový doktor se zamyslí a říká: "Sestři, přineste vzorek č.14 a kápněte pánovi kapku na jazyk." Sestra udělá, jak jí doktor řekl a kápne pánovi kapku na jazyk. Ten začne všude kolem sebe plivat a říká: "Fuj, vždyť to je benzín."

 
 
SUPERMAN PÉRÁK, NEPOLAPITELNÝ FANTOM
Zážitky
Pondělí, 05 říjen 2020
Pérák (2016) | Galerie | ČSFD.czTak nejprve - o čem tohle čtení nebude: Skákací boty či vzácněji sedmimílové boty nebo skákací chůdy jsou pružinové postroje, které se připínají k botám a umožňují zkušenému uživateli skákání do výšky, rychlý běh nebo různé akrobatické kreace. Skákání na těchto zařízeních se nazývá anglicky powerbocking. A dokonce jsem se dočetla, že nápad na využití tohoto "prostředku poháněného vlastní silou, který by zrychlil pohyb jednotlivce a umožnil zvýšit výskok", prý byly zvažován i pro zrychlení pěchoty Rudé armády... Ale ne - Pérák - to byl přeci ....
 
UMÍTE SI NASBÍRAT?
Zážitky
Neděle, 04 říjen 2020
Lékař léčí, příroda uzdravuje." (Hippokrates) | rady báby kořenářky |  recepty-rady.czJá si celkem nasbírat dovedu, ale není všem dnům konec, sezóna ještě neskončila. Mám kamarádku, která se ze všech sil snaží nechat za sebou co nejmenší civilizační stopu. Už dávno s manželem přestali jezdit autem, jako dopravní prostředek používají kolo, vlak, ale hlavně svoje nohy. Cukr a sůl považuje za jed. Její vánoční cukroví neochutnám ani ze zdvořilosti. Nejí maso, pije vodu kohoutkovku a jí většinou jenom to, co si sama vypěstuje, nebo nasbírá v přírodě.
 
TÝDEN SKLENĚNÉHO ZABIJÁKA
Diskuze
Neděle, 04 říjen 2020
Milion ptáků ročně přijde v Česku o život poté, co narazí do prosklené překážky. Proto se koná druhý říjnový týden akce Týden skleněné zabijáka, ve které budou odborníci i veřejnost pátrat po místech, kde se o skla zabíjejí ptáci. Nejčastěji jde o zrcadlící pláště obchodních center či moderních výškových domů, průhledné spojovací krčky budov, ale i prosklené stěny zastávek. Údaje takto získané poskytnou České společnosti ornitologické přesnější čísla a jasné argumenty pro jednání s majiteli nebezpečných objektů.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 127 - 147 z 9670
[CNW:Counter]