O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


NEMĚL JSEM TO RADĚJI PŘEJÍT?
Úkol pro vás
Úterý, 30 květen 2017
 Můj problém není nijak vážný, ve srovnání s těmi všemi starostmi, co tu čtu a vidím všude kolem, za což jsem opravdu rád. Ale přeci jen, to musím přiznat, mne to vzalo. Takže - když bylo synovi deset, manželka zemřela a od té doby jsem ho vychovával sám. Ted je mu třicet, a řekl bych, že máme celkem dobrý vztah. On bydlí v Praze, já stále u nás, na menším městě na Moravě. Přibližně tak třikrát do roka přijede on za mnou, 3 - 4 x přijedu za ním do Prahy já.
 
SLIBY SE MAJÍ PLNIT - JENŽE ...
Zážitky
Pondělí, 29 květen 2017
Už s tím bojuju hodně dlouho... Říká se tomu sociální fobie a je to fakt nepříjemná věc. Pro mne i pro ty, kterých se to občas týká. Slíbím, že někam půjdu, že budu ráda,  když ke mně někdo přijde - ale, když přijde na věc, tak mám vždy ty nejlepší a nejjakostnější výmluvy... A jsem zas hluboce zavrtaná ve svém kutlochu. Ale letos jsem se rozhodla to nějak zlomit. Pokusit se dostat dál než jen do nejbližšího obchodu.
 
STANOVISKO ČESKÉHO KLUBU SKEPTIKŮ SISYFOS, Z.S.
Téma
Neděle, 28 květen 2017
k návrhu na doplnění zákona o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činnosti souvisejících s poskytováním zdravotní péče a o změně některých souvisejících zákonů č. 96/2004Sb. o nové nelékařské zdravotnické obory „terapeut tradiční čínské medicíny“ a „specialista tradiční čínské medicíny“ (§21c a §21d)
 
PRŮŠVIHÁŘ?
Úkol pro vás
Neděle, 28 květen 2017
 Připadám si, že jsem tak nějak v životě na dně a nevím, jak se z toho vyhrabat. A teď přišlo ještě tohle „potvrzení mého selhání“, ale abych vysvětlil. Chodil jsem na střední školu a měli jsme tam celkem dobrou třídu a lidí kolem. Už jsme se sešli jednou - po deseti letech - a teď to bude podruhé. Problém je, že já jsem byl na škole vždy označován jako ten, co to dotáhne daleko. A dost dlouho to tak i fungovalo. 
 
TO SE TAKHLE POTKAL JEDEN S JEDNÍM...
:-)))
Neděle, 28 květen 2017
NELZE ODOLAT....  Jo, začetla jsem se do jedné přepychové knížečky vtipů. A protože jsem člověk veskrze přející, několik z nich vám sem přepíšu. A - budete-li i vy něco podobného znát, připište, dejte taky vědět, ať se máme proč smát :-))) - No ne, ono se mi to dokonce i rýmuje :-)))
 
VŠETEČNICE - DOVOLENÁ, PRÁZDNINY ...
Téma
Čtvrtek, 25 květen 2017
Image resultBlíží se léto a s ním i letní dovolenkové plány. Je zvláštní, jak jsme každý odlišný. A nemyslím tím jen KAM jezdíme na dovolenou, ale i JAK ji trávíme. Vždy jsem milovala léto a moře a zelenou trávu a kdekoli kde cokoli kvetlo. Jakmile jsem mohla, začala jsem jezdit k jakémukoli moři. Kamkoli, kdykoli a s kýmkoli.
 
NOVÝ DRUH PODPORY (VE FINSKU I VE SVĚTĚ)
Diskuze
Čtvrtek, 25 květen 2017
Související obrázekVíte, co je Základní nepodmíněný příjem? Je pro to mnoho názvů - všeobecný základní příjem, univerzální základní příjem, občanský příjem, občanský plat, garantovaný příjem - je v podstatě navrhovaný systém sociálního zabezpečení v podobě pravidelné peněžní dávky vyplácené ve stejné výši všem lidem a bez jakýchkoli podmínek. Jako takový by mohl potenciálně zcela nahradit současný složitý systém sociálního zabezpečení. . Smyslem této dávky je poskytnout základní zajištění živobytí každému, bez ohledu na to zda pracuje, pracovat nemůže či pracovat nechce.
 
STŘÍPKY ŠTĚSTÍ
Próza a poezie
Středa, 24 květen 2017
ŠTĚSTÍ ... CO TO VLASTNĚ JE? Každý z nás po něm touží, každý ho hledá. Celý život vlastně hledáme to pravé, obrovské a úžasné štěstí. Chceme být šťastni, chceme mít velké štěstí a někdy ani netušíme, že už ho máme. Ale jak to vlastně všechno začalo?
 
NA RANDE S RUKAVICÍ
Zážitky
Středa, 24 květen 2017
Jsou věci, na kterých se shodne celé lidstvo (tedy až na jistou minoritu). A protože hluboké moudrosti jsou většinou uschovány v humoru, existuje jeden starý vtip: „Dotaz: Jsou dámské kalhotky tou nejdůležitější věcí na světě? Odpověď: Nejsou, ale mají k ní zatraceně blízko!“ V tom se shodnou skoro všichni. Muži i ženy.
 
NENÁPADNĚ BLBNOUT A ZTRATIT SE ...
Úkol pro vás
Úterý, 23 květen 2017
Výsledek obrázku pro PRETTY GRANDMA PNGDeprese, zmatené vnímání prostoru a času, neschopnost soustředění a komunikace, ztráta schopnosti udržet moč a stolici, ztráta paměti, změny osobnosti a prudké změny nálady. Hrůza... Postupně to vede k rozvoji demence a dochází k rozpadu nervových vláken a nervových buněk. Alzheimerovou chorobou se mění i látková činnost mozku... Zní to hrůzostrašně, že? Tak si ověřte, jak jste na tom dnes vy:
 
SVOBODA PO TŘIADVACETI LÉTECH...
Téma
Úterý, 23 květen 2017

Výsledek obrázku pro kajínek

Už delší dobu tím žila všechna media - pustí ho? Nepustí? Pustili a Kajínek je už venku, doma. S velkým dojetím, ale úsměvem na tváři, opustil v úterý ve 13:40 Jiří Kajínek rýnovickou věznici. Mj. když jsem tak četla několikero komentářů pod články o jeho propuštění, tak jsem našla hezkej vtípek - resp. návod, jaký by si měl nyní založit e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

 
SAMOOBSLUŽNÁ POKLADNA
Zážitky
Pondělí, 22 květen 2017
Výsledek obrázku pro SAMOOBSLUŽNÁ POKLADNAObčas nakupuji v Tescu a zároveň bytostně nenávidím fronty. U několika pokladen bývají maximálně dvě pokladní a tradičně fronty čekajících na zaplacení. A pak se tam najednou objevily samoobslužné pokladny. A hned dvě. Tak to byla pro mne okamžitá výzva, hned to zkusit. A od té doby se s pokladnami peru o to, kdo z koho.
 
INTERNETOVÉ SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Zážitky
Pondělí, 22 květen 2017
Výsledek obrázku pro svatba pngNěkdo je zatracuje (já někdy taky), jiný vychvaluje. Tenhle příběh by nebyl, kdyby nefungoval Facebook. Zhruba před třiceti lety byl v Karlových Varech na vojně chlapec, říkejme mu Mirek. Tam potkal dívku, do které se zakoukal, tu nazvěme Dana. Jejich láska nezůstala dlouho bez následků a tak se schylovalo ke svatbě. Obě rodiny se dohodly, všechno bylo v pořádku, a jak se patří. Jenže - těsně před svatbou - si to milá Dana rozmyslela, vdávat že se nebude, raději zůstane svobodnou matkou.
 
TRHACÍ ZÁVIN S MOŽNOSTÍ PRUDKÉHO OSLNĚNÍ
Nejen duše
Pondělí, 22 květen 2017
Ze všech jídel na světě, která nejsou sladká, vykazuje trhací závin největší procento žádostí o recept. Tedy aspoň v mé kuchyni. Taky má v sobě zakomponovanou zvláštní pojistku proti případným zbytkům: ať upečete libovolné množství, vždycky aspoň jeden kousek chybí a někdo u stolu by si ještě rád trochu dal.
 
RUMUNSKÉ BAHENNÍ SOPKY
Tady a tam
Pondělí, 22 květen 2017
Až pojedete do Rumunska a budete hledat zajímavá místa, kam se podívat, určitě si nenechte ujít bahenní sopky. Nachází se na jihovýchodě Rumunska, v župě Buzau. Dvě větší lokality bahenních sopek (Vulcanii Noroiosi) leží pár kilometrů od obce Berca (Paclele Mari a Paclele Mici) a třetí, nejmenší se skrývá za vesnicí Beciu.
 
PROČ JSEM SE NESTALA TANEČNICÍ
Zážitky
Neděle, 21 květen 2017
Výsledek obrázku pro učební obor prodavačPodle vzoru – vzdělání je důležité, začala moje cesta za vzděláním po základce učebním oborem „prodavač smíšeného zboží“ tehdy rozšířené JEDNOTY (na ekonomku mě nevzali, nějak se jim nelíbil můj prospěch).
 
NIC NETRVÁ VĚČNĚ
Téma
Pátek, 19 květen 2017
ANI LÁSKA K JEDNÝ SLEČNĚ - však to znáte... Tohle přísloví si dost často říkám, hlavně, když jsem v nějakém průšvihu nebo nepříjemné situaci. A že jich život přináší... Budu vám o tom povídat - tedy, napíšu, ale až to bude všechno za mnou. Každopádně, rozhodla jsem se poslouchat "sama sebe", tedy to, co radím vám všem: "Když můžeš něco změnit, tak se snaž, ale když ne, nemá smysl, se tím nějak trápit".
 
KAŽDÝ JE HOLT JINÝ
Úkol pro vás
Středa, 17 květen 2017
 Milá kudlanko, myslím, že jsem docela normální slušný člověk a spořádaný manžel, co se stará o rodinu. Problém ale je, že jsem v posledním roce podváděl manželku přibližně 2x měsíčně s prostitutkou. Neděs se, vysvětlím. S Ivanou jsme se brali před cca deseti lety a už prakticky od začátku bylo moje “libido” o dost silnější, než její. Teď už máme sex maximálně jednou měsíčně, a je to vždy jen když se uvolí. Když se „zadaří“, tak to je fajn, ona je taky spokojená, jenže - má holt jiné nároky.
 
ZÁBAVA S DALEKOHLEDEM
Úkol pro vás
Středa, 17 květen 2017
 Dobrý den vespolek. Potřebuju od vás radu. Myslím, že můj manžel je úchylák. Zní to strašně, ale já mám pocit, že ho už vůbec neznám. Nechci se moc rozepisovat, ale stalo se tohle: manžel měl v práci vážný úraz s nohou a po operaci musel zůstat téměř 3 měsíce doma. Bydlíme ve velkém městě v paneláku, a určitě znáte, jak taková sídliště vypadají. Stovky oken kolem, mnohé bez závěsů.
 
NEMOCNÉ KVĚTINY A JEDNA HÁDANKA
Fauna a flora
Úterý, 16 květen 2017
Související obrázekKdo nemá nějaký "pozemek" a má jen květináče, ten mne pochopí... Ale jsem přesvědčená, že i ty a ti, co mají latifundie, milují domácí kytičky taky. A to ani nemluvím o tom, pokud jsou to už květiny mnohaleté, případně dárky od někoho, kdo už nežije. Jeden takový problém právě mám. Voskovka, kterou mi před dávnými roky darovala maminka, tehdy vlastně jen takový aplégr, se mi během měsíce osypala jakýmsi prevítem!
 
ARCHIV - PES FAJNŠMEKR
Fauna a flora
Úterý, 16 květen 2017
Dnes jsem neodolala a zase našla jeden moc krásný archivní článek, který vás určitě potěší :-))) Je od Pavly-Vodoměrky, která mi dnes poslala i velmi hezký cestopis, na který se už můžete dopředu těšit...A teď už má slovo Vodoměrka:
Tak mi to naše psisko zas vyvedlo husarský kousek, který jen potvrdil všechny mé teorie, že máme psa fajnšmekra, který  - kromě toho, že by občas sežral, na co přijde - pozná a umí ocenit lahůdky a náležitě si je vychutnat.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 127 - 147 z 7832
[CNW:Counter]