O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


PROČ TU ZŮSTANU?
Téma
Pondělí, 05 únor 2018
(Tohle následující čtení, je semotamo sprostý, ale zas až tak moc není, žejo?) Nejsme hrdý národ. Jenže jsme tu furt. Přišel Němec, pobyl a zase odešel a my jsme tady furt. Přišel mužik, pobyl, odešel a my jsme tady ještě pořád furt. Přišla Unie, pobude, a až se rozpadne, my tu zase budeme furt.
 
ZAKÁZKA JEN PRO VYVOLENÉHO?
Téma
Pondělí, 05 únor 2018
Nadační fond proti korupci obdržel podnět, který se týká probíhající soutěže na zhotovitele nového bazénu v Opavě s předpokládanou hodnotou 350.000.000,- Kč bez DPH, a upozorňuje na diskriminační podmínky, které nedůvodně zvýhodňují konkrétní stavební společnost.
 
DVĚ NÁDHERNÉ KOČIČAJDY HLEDAJÍ DOMOV
Úkol pro vás
Neděle, 04 únor 2018
Související obrázekJe to smutné, ale stane se – pejsek či kočička najednou osiří, nebo jejich majitelé je z vážných důvodů nemohou mít už u sebe. Nemoc, těžká alergie, stěhování… Ale, však to znáte, co vám budu povídat. A přihodilo se to i dvěma níže prezentovaným kočičkám, která vám moc ráda nabízím jako stoprocentně věrné a milující partnery:
 
LEGRACE NA PLACE - NĚKTEŘÍ JSOU SI ROVNĚJŠÍ
Téma
Neděle, 04 únor 2018

Související obrázek

Trestní zákoník dává některým odsouzeným možnost se trestu odnětí svobody vyhnout, a to v tom smyslu, že výkon trestu podmíněně odloží. Dále může uložit přiměřená omezení a přiměřené povinnosti směřující k tomu, aby odsouzený už nadále vedl řádný život; zpravidla mu také uloží, aby podle svých sil nahradil škodu nebo odčinil nemajetkovou újmu, kterou trestným činem způsobil, nebo aby vydal bezdůvodné obohacení získané trestným činem.
 
100 LET OD POVSTÁNÍ V BOCE KOTORSKÉ
Téma
Pátek, 02 únor 2018
Související obrázekVzpoura začala 1. února 1918 v černohorské Boce, kde fungoval velký přístav válečného loďstva, na pancéřovém křižníku Sankt Georg a depotní lodi ponorek SMS Gäa. Zúčastnilo se jí přibližně 3000 –4000 námořníků. K nim se přidali i dělníci z loděnic, námořníci z ponorkové základny a také hydroplánová základna v Kumboru.
 
NEVÍM, JESTLI TOHLE MÁ ŘEŠENÍ
Poradna
Čtvrtek, 01 únor 2018
Zdravím Kudlanku i vás všechny, a prosím o radu: Bydlíme na sídlišti v paneláku, a kdo to zažil, tak si jistě dokáže představit, že to v určitém smyslu může být horší než na malé vesnici. Všichni se známe, všichni se pravidelně vídáme, bydlíme tu skoro všichni stejně dlouho. Průšvih je, že mi manžel byl nevěrný s naší sousedkou.
 
“JSEM PRASE”
Téma
Středa, 31 leden 2018
Výsledek obrázku pro IMA HOGGNe, to není konstatování, to je (foneticky) legální jméno známé texaské mecenášky Imy Hogg. Ano, křestní jméno zní jako „Jsem“ a příjmení „Prase“. S takovým jménem by se asi nikomu nežilo zrovna nejlépe, že? Tatínek, Jim Hogg, pozdější guvernér státu Texas, totiž pojmenoval svoji malou holčičku podle oblíbené postavy z básně svého strýce o občanské válce.
 
KLIMATICKÁ SPRAVEDLNOST
Téma
Středa, 31 leden 2018
Evropský parlament schválil 16. ledna usnesení „O spravedlnosti v oblasti klimatu“. Díky tomuto dokumentu a všem ostatním, které již byly v minulosti schváleny, se nám zde vytváří nová figura, kterou budou muset členské státy EU chránit a přijímat - tím, že otevřou své hranice každému, kdo bude tvrdit, že byl nucen utéct z vlastní země kvůli nepříznivému klimatu; což bude dostačujícím důvodem pro získání postavení uprchlíka.
 
SKLENIČKY...
Téma
Středa, 31 leden 2018
Vážení a vážené, mám doma haldu čistých skleniček na zavařování - jen to, co je dole na fotce, mám v bytě, další haldu ve sklepě. Takže - máte-li někdo zájem, jsou zdarma (jen za úúúsměv jediný) vaše.Tak co, hodí se někomu z vás? Mj. tohle se jedná převážně o malé skleničky - mám i haldu těch velkých... Ale ty jsou, jak už jsem řekla, ve sklepě :-))).
 
TÉMĚŘ DOKONALÉ PEČENÉ KUŘE
Nejen duše
Úterý, 30 leden 2018
Buďme upřímní, omýt syrové kuře, osolit ho a dát ho do trouby zvládne i naprostý začátečník. Ti bystřejší dokonce troubu i zapnou. Jemné finesy kuchařského umění jsou však cestou k dokonalosti, a tak i něco tak obyčejného, jako pečené kuře, může skrývat pár tajemství.
 
TAKOVÉ TO NESLUŠNÉ SLOVÍČKO...
Zážitky
Úterý, 30 leden 2018
Neexistuje dítko, které by se nesetkalo s neslušnými výrazy, pro ně nevhodnými. Je ale až kupodivu, jak neskutečný cit některé děti mají, aby poznaly, že "zrovna tohle" je tak trochu ošajslich, že to se fakt neříká, že za to by měla možná být i "pokuta"... Ale abych všem plošně neubližovala - některé děti zas naopak těmto slovům přikládají význam zcela slušný, normální, pochopitelný - zvláště, pokud to říkají jejich rodiče...
 
S CHLAPEM JAKO SE PSEM
Zážitky
Úterý, 30 leden 2018

Výsledek obrázku pro loverŘíkávala mi moje maminka. A tak jsem se teď, kdy coby dáma v létech bych mohla obé posoudit, rozhodla porovnat návod na pesa s návodem na milovaného… Tak posuďte samy i sami... Spolehlivé přivolání znamená, že se pes bez rozmyslu „otočí na podpatku“ a rychle přiběhne ke svému páníčkovi. Stejně tak ten věrný a zamilovaný. 

 
LIBO BURÁKY? NA VAŠÍ ZAHRADĚ?
Fauna a flora
Pondělí, 29 leden 2018
Výsledek obrázku pro BURÁKY PNGArašidy – buráky – podzemnice olejná. Ano, vypadají jako pěkně malé žluté kytičky, když vyrůstají ze země, ale když je vytáhnete ven, odhalíte jejich kořeny, uvidíte malé drobné ořechy. Čerstvá semena obsahují osmatřicet až pětapadesát procent oleje, čtyřiadvacet až pětatřicet procent bílkovin, cukry a vitamíny a podle posledních výzkumů vykazují i antioxidační a antibakteriální účinky.
 
PEČENÍ KROK ZA KROKEM PODLE FLO
Nejen duše
Pondělí, 29 leden 2018
Není většího potěšení, než psát o nějakých lahůdkách, když se snažíte zhubnout... Já jsem právě ve fázi, že jsem si to tvrdě nařídila a vymyslela si takové postihy, pokud svá předsevzetí nesplním, že teď už fakt se musím nějak dostat trošku to lidské podoby.  No - a pak se mám koukat na ten níže prezentovaný obrázek... To je přeci přímo "čínské mučení"!!!
 
A CO BUDE DÁL?
Diskuze
Neděle, 28 leden 2018
Tak jsou zas jedny volby za námi, a já pevně doufám, že za týden, čtrnáct dnů, měsíc, dva – se rozjitřená nálada uklidní a budeme pokračovat. Každý v tom svém počínání – věřím, že bude jen prospěšné a slušné. Ovšem, co s tím velkým průšvihem, o kterém se sice stále mluví, ale který nikdo neřeší – protože nikdo ani neví, co s tím?
 
DOBRÝ A PŘÍJEMNÝ LAPAČ PACHŮ
Téma
Neděle, 28 leden 2018
 Dost možná, že tohle mnozí znáte. Já to našla listováním stránek pinterestu, což je bezedná studnice báječných nápadů... Tentokrát jsem lovila přesně určitou rybičku - "něco" do ledničky", aby to nebylo vyložená chemie, ale odstranilo to případné pachy. Ano, na trhu je toho všeho plno, ale chtěla jsem něco přírodního, když už to mám dávat mezi jídlo.
 
MĚSÍC JEN PRO VODNÁŘE - JACÍ JSOU?
Próza a poezie
Neděle, 28 leden 2018
Související obrázek Vodnáře jen tak snadno nepřehlédnete, rádi plavou proti proudu a mívají velmi originální myšlenky a neobvyklý životní styl. Největšími hodnotami pro tyto zvláštní osobnosti je svoboda a jejich myšlení je o krok napřed oproti své době. Pro své názory se často potýkají s nepochopením.
 
DVA CHLAPI V CHALUPĚ A SUPER KOČKA
Diskuze
Čtvrtek, 25 leden 2018
A je to za námi... Barrandov, Prima, Nova. (Podvakrát prezident sólo, na Primě to bylo jak na fotbale s Baníkem.) V podstatě jedno horší než druhé, ani jedna z televizí to nezvládla. Před posledním duelem jsem si venku připadala jako kdysi dávno před seriálem Tři chlapi v chalupě - to byly ulice taky vymetené... Potěšilo mne, že byl jasně znát zájem lidí. No, jsem zvědavá, co se dozvím zítra, až vylezeme ráno ven na každodenní špacír...
 
TAK JO... KDYŽ TO MUSÍ BÝT...
Zážitky
Středa, 24 leden 2018
Výsledek obrázku pro MIROSLAV MACEKNení nad to mít možnost dopřát si svobody volby a ignorovat duel Zeman vs. Drahoš, respektive Drahoš vs. Zeman. Využil jsem volného času k literárnímu večeru a autogramiádě v Šumperku. Po návratu domů jsem se dočetl, že Zeman rozdrtil Drahoše a Drahoš čestně obstál před vulgárním a agresivním prezidentem a davem jeho příznivců. Bylo mi to jedno.
 
ZPĚTNÁ VAZBA
Zážitky
Středa, 24 leden 2018
Tak jsem včera obdržela zpětnou vazbu na můj „život“ na FB. Na tom „soukromém“, kde si občas dovolím ještě trošku víc, než tady. Prý se některým lidem zdá, že jsem divná a mám problémy. Asi bych to měla objasnit. Přátelé, ano, jsem divná. Z pohledu cizích lidí jsem bezpochyby hodně divná
 
ÓDA NA HERMELÍN
Nejen duše
Středa, 24 leden 2018
Je to již pár dní co se navěky změnil můj život. Stalo se to náhle, bez varování a zajisté to ovlivní generaci mých pravnuků, vnuků, budoucích manželek, manželů, jejich dětí i smetí. Ani nevím, jak mě to vlastně napadlo. Ještě když jsem vstupoval do supermarketu na našem sídlišti, netušil jsem zradu...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 127 - 147 z 8219
[CNW:Counter]