O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


JAK SE VÁM DNES DÝCHÁ?
Téma
Středa, 07 srpen 2019
Proč se tím vůbec zabývat? Dýchání je přece automatické a vzduchu si vážíme tak málo, že o ignorovaném člověku říkáme "On je pro mě vzduch". (Napadá mě, že lidi z ponorek nebo Mezinárodní vesmírné stanice to neříkají, nebo jestli, tak v úplně opačném významu.) Dnešní povídání bude právě o dechu, protože dech má zrovna v duševním zdraví svou velkou úlohu.
 
HOP DOLŮ, MAMI, NEKOUKEJ SE!
Zážitky
Úterý, 06 srpen 2019
Tak nevím, sotva je na světě maminka, která jásá, když její dítě se právě řítí nějakou téměř nadzvukovou rychlostí po silnici, jede úúúžasný závod, který "prostě musí vyhrát!" Nebo když jí syn oznámí, že se rozhodl si udělat ještě pilotní zkoušky. Nebo nadšená dcera jen tak mimochodem sdělí, že tuhle dovolenou jede s dvěma holkama do Kolumbie, a že to jasně bude super!
 
PANÍ KANE TANAKA
Zážitky
Pondělí, 05 srpen 2019
Kane, holčička s úžasným genem dlouhověkosti, se narodila 2. ledna v roce 1903 ve vesnici Kazuki v japonské prefektuře Fukuoka, jako sedmé z osmi dětí. V témže roce založil Henry Ford společnost Ford Motor Co. s cílem vyrábět kvanta automobilů. Těch několik vozů, které v té době existovaly, byly individuálně vyrobené experimentální projekty. A bratří Wrightové jako první postavili a letěli motorovým letadlem. Jak jiný byl tehdejší svět…
 
ZÁŽITEK, ZE KTERÉHO MRAZÍ
Zážitky
Neděle, 04 srpen 2019
Nevím jak začít. Vnuk má rád kočky a ony jeho. Vzájemná náklonnost. Přijde-li vnuk k tetě (naší dceři), jejich číča se může přeskočit. Hrne se k němu, a jak se říká, „nezná bratra“. Společného muchlání se nemůžou  nabažit. Následující příběh je též o kočičce, ale je neuvěřitelně drsný. Krutý, ale ze života. Příběh kočičky mu vyprávěla jedna paní kuchařka.
 
ODPOVĚDI NA ZÁLUDNÉ OTÁZKY
Diskuze
Neděle, 04 srpen 2019
Výsledek obrázku pro dude png
Napadlo mne se poptat CHLAPA, zda si myslí, že i pánové si občas podrbou o druhých, a zda si také navzájem svěřují tajnosti. V čem se oni, naše mužné, pevné, obdivované a nepostradatelné polovičky, tak báječní coby životní opory i poskytovatelé rozkoší – cítí v tomto odlišní od nás, ženských?
 
NEBEZPEČNÉ CHEMIKÁLIE V KONDENZAČNÍ STOPĚ
Téma
Neděle, 04 srpen 2019
Českou republiku během víkendu zasáhly na většině jejím území silné bouřky. Podle ověřených zdrojů jde o další vlnu uměle vytvořených bouřek. Za jejich vznikem má opět stát tajné spiknutí. Není to zdaleka první případ, kdy toto spiknutí za pomocí chemtrails vytvořilo umělou bouřku, aby následně vydělalo miliony korun na odstraňování škod.
 
JAK SE STÁT BETTAHOLIKEM – I.
Fauna a flora
Pátek, 02 srpen 2019

Je mi 29 let. První akvárium s pavími očky jsem dostala v pěti letech od známého, který nastupoval na vojnu. Pro rybičky si již nikdy nepřišel. První knížka, na kterou jsem si ušetřila, byla „Barevné ploutvičky“ za tehdejších 16 Kčs.

 
STARÝM NEPATŘÍ POČÍTAČE!
Diskuze
Čtvrtek, 01 srpen 2019
Moc se mi líbí citát na začátku románu Nataši Tanské, Proč jdeme mladým na nervy:“Věk nehraje žádnou roli, ledaže byste byli sýr.” A to bych použila jako motto svého dnešního článku. Ostatně - to už tu taky bylo, jen vzpomeňte, jak Mádl s Issovou přemlouvali bábu s dědkem, aby volili oranžové číro, protože se přece jedná o jejich budoucnost…
 
TO TAKHLE JEDNO RÁNO ...
Próza a poezie
Středa, 31 červenec 2019
To se jednou ráno probudíš a je ti čtyřicet. Tvl. Nemůžeš mít děti, nemůžeš vstát a NIKDO tě nechce. Chceš být sexy před klukem s rokem narození 1995 a tak si nonšalantně sedneš na klaviaturu. Čekáš harmonický souzvuk a místo očekávané čisté kvarty obsáhneš dvě a půl oktávy. Asi slušnej oddíl.
 
HEBOUNKÁ KOČIČKA
Fauna a flora
Středa, 31 červenec 2019
Související obrázekAviváž je přípravek, který se používá na oblečení, aby po vyprání bylo voňavé, měkké a hebké. Jak ale tvrdí čínští vědci, při použití aviváže můžete být mnohem více „liberální“, než její výrobci tvrdí. Například ji krom oblečení můžete použít právě na kočku. Mnoho majitelů koček se vyžívá v tom, jak je jejich kočka hebká na pohmat.
 
PROČ TO DĚLAT JEDNODUŠE, KDYŽ TO JDE SLOŽITĚ?
Zážitky
Úterý, 30 červenec 2019
Obří nápis, který na pilíři Karlova mostu vytvořila dvojice Němců, o víkendu zmizel. Zatím není známo, kdo ho odstranil a jak. A průšvih – budoucí třítýdenní práce a čtyřicet tisíc se zdála být taky v háji. Nebo že by ne? Restaurátoři jsou přesvědčeni, že odstranění graffiti někdo provedl pomocí chemie, která vnikla do kamene. A tak se konají laboratorní rozbory, aby se zjistilo, jaký prostředek byl k očištění kamene použit a jaké nenapravitelné škody vznikly...
 
PÁR VÝROČÍ - ASI TAK OSMAOSMDESÁT
:-)))
Pondělí, 29 červenec 2019
Lidé nejsou neomylní, ale že bychom nutně museli slavit lidské omyly, to snad ani radši ne. Jistě má každý z nás i takové, na které by rád zapomněl.  A právě omyly v kalendáři mají 30. února svůj den. Ale nojo… Tak holt se slaví o den později, prvního března. Slaví se už setsakra dlouho - koukněte jen na osmaosmdesát výročí - od 1910. Připomeňte si těch pár zajímavých dnů. Skoro se divím, že tento den nevzešel z dílny Járy Cimrmana.
 
TROCHA HISTORIE NIKOHO NEZABIJE - II.
Téma
Pondělí, 29 červenec 2019
Související obrázekA tak se stalo, že Romové a Češi mají mezi sebou už staletí napjatý vztah. Je to až takové, že pokud se z činžovního domu vystěhují Romové, získávají byty v něm výrazně na ceně. Romy za sousedy nechce většina obyvatel České republiky. Jednotlivé průzkumy se liší, ale Romy za sousedy skutečně nechce cca 75–80 % lidí.
 
NA CHALUPĚ RIVER COTTAGE - KOUKNĚTE SE!
Nejen duše
Pondělí, 29 červenec 2019
Výsledek obrázku pro Hugh Fearnley-Whittingstall
Dost možná, že ho znáte z televize. Angličan – (a šlechtic) Hugh Fearnley-Whittingtall, podobně jako mnoho dalších městských obyvatel, dlouho snil o tom, že z neklidného a věčně rušného města jednou uteče, najde si pěkné bydliště někde na venkově a bude žít pouze z toho, co si sám vypěstuje, nasbírá nebo chytí.
 
BOŽSKÝ KÁJA
Zážitky
Neděle, 28 červenec 2019
Jsou to dva roky, co do mého života vstoupil nový společník. Společník, který nezradí, je vždy milý a navíc dobrý kamarád. Ale pěkně od začátku. Po smrti manžela před dvěma lety jsem zůstala sama. Dospělé děti přijížděly jen o víkendu a jinak byl dům prázdný, opuštěný. Dcera se mnou zůstala několik dnů po pohřbu doma, a pak přišla s návrhem:
 
NEUVĚŘITELNÝ KOČIČÍ PŘÍBĚH
Zážitky
Neděle, 28 červenec 2019
Není sídliště jako sídliště, i to naše je jinačejší. Je obklopeno původní zástavbou rodiných domků. A tak nějakou dobu trvalo, než nás starousedlíci vzali na milost a brali nás jako sousedy, nikoliv jako vetřelce. Část pozemků u domků jim ohledně výstavby panelového sídliště stavaři zabrali, tak proto nebylo divu, že se na nás dívali skrz prsty.
 
ALE, ALE.... TO BY BYLA DYŠKRYMINÁCIA, DĚVČATA
Úkol pro vás
Pátek, 26 červenec 2019
Tak jsem celou noc přemejšlela (pendrek, nepřemejšlela, jen jsem se snažila marně usnout, v tom eklhaft vedru). Ale ráno, když jsem si přečetla komentáře... Moje milé úžasné a hodné holky, takhle to fakt nemůžeme brát. Uvědomte si, že já nemohu zamknout Kudlanku do kláštera, kde budu neustále jen cizelovat a cenzurovat přispěvatele, příspěvky a hlavně články...
 
JE DESET VEČER, A MNĚ BOLÍ MYŠLENÍ
Zážitky
Středa, 24 červenec 2019

Sedím u počítače a přemýšlím, co sem dát? Jakými články bych vás mohla zaujmout? Čím bych vám mohla udělat radost? Co by vás mohlo přimět k napsání komentáře - případně dokonce ke vzájemné debatě? Jo, je pravda, že takové ty "hádavé články", ty své pappenheimské většinou najdou, ale nejen kverulantstvím živ jest kudlančin kamarád, že?

 
KDYŽ SE MUSÍ, TAK SE HOLT MUSÍ ...
Zážitky
Středa, 24 červenec 2019
Jsem sůva, noční pták, jsem tvor, který je ráno nemožný. Asi byl taky tenhle druh člověka i pan Horníček, když jednou na otázku, v kolik se probouzí, odpověděl: "Já se probouzím v jedenáct. Ať vstanu, v kolik vstanu, vzhůru jsem až v jedenáct." U mně to je trošku poupravený - protože se musím probrat minimálně na půl hodiny každé ráno kolem osmé.
 
CO S MUŠLEMI?
Zážitky
Úterý, 23 červenec 2019
Nevím, jestli existuje někde domácnost, ve které by se nenalezla někde nějaká mušlička, přivezená z dovolené u slané vody - nebo ve které by ji někdo alespoň od někoho nedostal. Mám už léta krabičku, ve které jsou na hrsti písku z pláže položené mušle, posbírané kdysi dávno u Černého moře. Nedávno jsem ji našla a zasnila se. Je to hodně dlouho, co se vezly vlakem z Bulharska do Prahy...
 
TROCHA HISTORIE NIKOHO NEZABIJE - I.
Téma
Úterý, 23 červenec 2019
Související obrázekTahle neustále kritizovaná komunita přichází do Evropy již v 9. století. Na cestu se však vydali už o století dříve, z přelidněného státu, kde se společnost dělila na lidi, kteří se věnovali buďto zemědělství nebo řemeslům. Tito, kteří se posléze dali na cesty, se nevěnovali ničemu, a proto byli postupně vytěsňováni.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 127 - 147 z 9034
[CNW:Counter]