O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


VERONIČČIN SELEKTIVNÍ MASOCHISMUS
Zážitky
Úterý, 29 prosinec 2020
Že jste tento výraz ještě neslyšeli? Tak tímto jsem si téměř jistá, neboť jsem tento jev zaznamenala teprve včera. Než popíši tento významný psychologický objev, který mi zcela určitě zajistí nehynoucí slávu a nesmrtelnost, měla bych popsat dlouholetý výzkum, který tomuto odhalení předcházel. Již jako dítě jsem byla velmi aktivní a rekreačně jsem se věnovala mnoha zimním a letním sportům, kdy každá má aktivita byla završena nějakým úrazem. Maminka mě titulovala střelenou kozou, ale dnes se tomu vznešeně říká ADHD. Prý je to nějaká porucha, ale já si moc porouchaná nepřipadám, i přesto, že mnohočetné úrazy si s postupem věku vybírají svou daň.
 
VÁNOČNÍ VZPOMÍNKY YUKONSKÉ ALENKY
Zážitky
Úterý, 29 prosinec 2020
Vánoce na Yukonu jsou nádherné, už jenom proto, že jsou VŽDY bílé - jako z Ladových obrázků. A když si k tomu přidáte ještě polární zář, tak by i i pan Láďa bledl závistí. A jestlipak víte, že sníh je vlastně průsvitný i když vypadá bíle? To proto, že jeho krystaly pracují jako hranoly a rozbijí sluneční světlo do celého spektra barev. U nás není sněhu tolik jako oblastech, kde je menší zima, ale větší vlhko. Když je víc než 20 pod nulou, sníh už nepadá. A to bývá dost často.
 
A ZAS JEDNY VÁNOCE JSOU ZA NÁMI ...
Zážitky
Neděle, 27 prosinec 2020
Já jich mám za sebou už opravdu hodně. A byly opravdu každé jiné. Zajímavé je, že si člověk pamatuje víc ty, které byly něčím neobvyklé - hodně veselé, průšvihové, smutné.. Takové ty "obyč", ty jen tak projdou kolem.  Pamatuju si například ty naše neběžné vánoční stromečky - pár chudších let jsme měli kupodivu vždy nádherný a velký strom, překrásně ozdobený. A většině návštěvníků, kteří ho obdivovali, jsme jeho tajemství museli prozradit ...
 
VÍTE, ŽE JE HODNĚ SVÍČEK ŠKODLIVÝCH?
Téma
Neděle, 27 prosinec 2020
Bougie noel png 1 » PNG ImageVýběr svíček je nepřeberný. Možná máte nejraději právě ty krásně barevné a navoněné. Věděli jste však, že si jimi poškozujete zdraví, ať už své nebo svých blízkých? Nejdůležitějšími faktory jsou kvalitní vosk, kvalitní knot, absence barviv a v případě vonných svíček organické esenciální oleje. Většina těch, které jsou běžně k dostání, je totiž z parafinu, který vzniká jako vedlejší produkt při výrobě nafty a motorového oleje - tedy ropný produkt.
 
POČÍTAČOVÝ PROBLÉM, HILFEE!
Poradna
Neděle, 27 prosinec 2020
Πώς θα ενημερωθείτε για τα απαιτούμενα δικαιολογητικά για τη στήριξη των  πληγέντων :: left.grV loňském roce jsem provedl upgrade Přítelkyně 1.0 na verzi Manželka 1.0 a nový program nečekaně spustil proces Dítě, s mimořádně velkou spotřebou paměti a systémových zdrojů. V návodu není tato funkce zmiňována!!! Mimoto Manželka 1.0 tak zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při bootování systému. Ostatní programy, jako například NocniPocker 10.3 a Pivo 2.5 od té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutil.
 
JÍT ČI NEJÍT - TOŤ VELKÁ OTÁZKA ...
Úkol pro vás
Úterý, 22 prosinec 2020
Oba, manžel i já, jsme už v důchodu. V současné pandemické situaci se nám poštěstilo, že máme tady u nás v ulici, stejný pár, také důchodce, s nimiž se teď dost kamarádíme. Oni ani my se s nikým jiným nestýkáme, takže se bavíme jen takhle občas ve čtyřech. Oni přijdou k nám, my k nim, a celou tu pandemii máme někoho, s kým si povídat.
 
JESTLIPAK VÍTE, ŽE:
Téma
Úterý, 22 prosinec 2020
Vánoce bez jmelí by nebyly Vánoce - Bílé VánoceJmelí jako pevnější součást vánočních tradic se objevuje až od 18. století, nejdříve na britských ostrovech, později i ve Francii a Německu, a vytvořily se tu nejrůznější zvyklosti s ním spojené. Nejznámějším zvykem jsou „povolené polibky“ pod jmelím. A pozor - při každém polibku je třeba utrhnout jednu kuličku ze jmelí nad hlavou, a líbat jen tak dlouho, dokud kuličky stačí; pak zůstává jen jedna jediná na ozdobu.
 
BUDEME NA "PŮVODNÍ" JÍDLO VZPOMÍNAT?
Diskuze
Pondělí, 21 prosinec 2020
Nemléko nemléčná zmrzlina - PURO shopKaždý desátý obyvatel Česka ve věku od 18 do 34 let nejí maso. A je to znát i v­ obchodech. Nejrozvinutější kategorií je mléko z­ rostlinných bílkovin, jehož se loni prodalo za 300 milionů korun. Zároveň téměř třetina lidí uvádí, že plánuje v­ příštím roce jíst více ryb a luštěnin, naopak méně červeného masa a masných výrobků. Rostlinné náhražky tak kromě startupů a malých firem objevily velké mezinárodní firmy, jako je Coca-Cola, Nestlé či Danone. Jogurty z mléka nemléka, hamburgery z masa nemasa a nyní smažená vejce nevejce.
 
VŠECHNO JEDNOU SKONČÍ, NEBOJTE...
:-)))
Pondělí, 21 prosinec 2020
Man laughing while holding his chest, El Risitas Laughter , laugh  transparent background PNG clipart | HiClipart
Na ČRo probíhá beseda s dobrovolníky odebírajícími covidové vzorky: „Dobrý den, tady posluchač z Plzně. To víte, ze začátku to byl adrenalin. Člověk do toho jde naplno, snaží se být co nejlepší, nehledí na námahu. Taky je v tom trochu strachu, aby neselhala ochrana. Ale teď už se z toho pro mě stala běžná rutina. Zvládám to čím dál rychleji a dokonce při tom myslím na svoje věci a mám před sebou vidinu, jaká to bude úleva, až to jednou skončí...
 
CO KDYŽ JSEM BEZPŘÍZNAKOVEJ (ASYMPTOMATICKEJ) SUPERPŘENÁŠEČ?
Téma
Neděle, 20 prosinec 2020
Jsem člověk, zákonů a nařízení dbající, nedotýkám se drátů ani spadlých na zem. A tak mě, v záplavě drtivých mediálních informací napadla hrůzná myšlénka: Co když zrovna já jsem ten superpřenášeč a vůbec o tom nevím? Nadšeně jsem teda uvítal možnost bezplatnýho plošnýho antigenního testování. Dokonce každých 5 dnů. Skvělý!
 
DOMÁCÍ VEKA OD FLORENTÝNY
Nejen duše
Neděle, 20 prosinec 2020
Těsto na veku i na rohlíky obsahuje celkem dost tekutiny, takže jakmile ho začnete zadělávat, pomyslíte si něco o tom, že z tohoto poměru surovin nikdy nemůže vzniknout tvárné těsto. Vydržte minutu nebo dvě hníst těsto v robotu a hned toto tvrzení odvoláte; mouka tekutinu nasaje, hnětením se to ještě podpoří a celá mísa robota se během hnětení vyčistí. Mouku přidejte, pouze pokud by těsto i po 10 minutách hnětení vypadalo příliš mokré a lepivé a ulpívalo na stěnách nádoby.
 
NEJSEM ZROVNA POSEROUTKA
Zážitky
Neděle, 20 prosinec 2020
Ale zas po nějaké té chorobizně netoužím. Zvláště, když je kolem mne tolik lidí nemocných. Jo, mám jednoho nemocnýho i v nejbližší rodině a to mne sžírá a životní síly užírá víc, než kdybych byla nějak nemocná já sama. Ale – o tom vám psát nechci, protože pevně věřím, že všechno dobře dopadne.
 
TOMUHLE ASI NEBUDETE VĚŘIT…
Téma
Čtvrtek, 17 prosinec 2020
Pochybuji, že je někdo, kdo ještě neviděl žabinec… taková malá rostlinka, jeden až tři lístky o velikosti 1 – 8 mm, z níž dolů volně visí kořínek, dlouhý 1 – 2 cm. Plave si na vodě rybníků, tůní, slepých ramenech řek, všude tam, kde je stojatá, nebo pomalu tekoucí voda, a vytváří na hladině překrásné zelené koberce. Roste v Africe, Asii, Evropě a Severní Americe. A víte, proč vám o něm dnes píšu? Tak tohle asi neuhodnete...
 
MUŽ V ZÁSTĚŘE
Zážitky
Čtvrtek, 17 prosinec 2020
Krupicová kaše |Tatínkovo receptyKdyž ve čtvrtek před večeří zazvonil telefon s jakousi zvláštní naléhavostí, bylo mi jasné, že se něco stalo. Stalo se. Manželčin otec si vymkl kotník a nedalo se jinak, než že žena musela na pár dní k němu. Postarat se o domácnost, králíky, slepice, býčka a též i o tatínka. Což o to, sbalena byla hned, vzala tašku, auto a láhev slivovice – prý na obklady.
 
TAKOVÉ NEŠTĚSTÍ...
Úkol pro vás
Čtvrtek, 17 prosinec 2020
Dobrý den, chtěla bych se s vámi poradit. Mojí dceři je 35 let a vinou lékařů, kteří včas nepoznali její diagnozu, v podstatě nemá žádný život. Začalo to před 12 lety - ležela týden v Praze na Bulovce, a i když si stěžovala na urputné bolesti hlavy, tak jí neudělali potřebné testy a na nakonec ji poslali domů. Pak se stejným výsledkem ležela v nemocnici v Trutnově. To už přestala slyšet. A stále nic, žádná diagnoza.
 
PODRUHÉ ZMASÍROVANÁ VERONIKA
Zážitky
Středa, 16 prosinec 2020
I po zkušenosti s nedobrovolnou erotickou masáží jsem neupustila od hledání té pravé masérky, která mi pomůže od bolesti a napjatých svalů. Jedna známá mi doporučila specialistku ve svém oboru. Vzhledem k tomu, že platím nekřesťanské peníze za zdravotní pojištění, které mi pokrývá štědrou částkou výdobytky alternativní medicíny, hledala jsem masérku, která je uznaná pojišťovnou a zároveň svou práci opravdu umí.
 
ZRALÁ NA BLÁZINEC
Zážitky
Středa, 16 prosinec 2020
Středa. Dnes dělám jen do jedné. Jdeme s dcerou koupit nové boty. Potřebuje botasky, nějaké pevné a nejlépe khaki nebo béžové, aby v nich mohla chodit do ježďáku a neničila mi moje nové adidasky. Aby na nich nebylo vidět to bahno a sláma, co mi nosí domů na těch mých. Čekám na zastávce, přijely už dvě sedmnáctky a jedna dvacítka, ale ani z jednoho autobusu moje kvítečko nevystoupilo. Kontroluju čas. Jsem tu tak akorát, tedy sotva čtvrt hodiny „po“ .
 
LEGRACE NA PLACE – ANEB „JAK PŘEVÉZT SVÉ NADŘÍZENÉ“
Diskuze
Úterý, 15 prosinec 2020
6 Proven Ways to Stand Strong in the Face of Spiritual WarfareDvě kalifornské církve se rozhodly vyzrát na lockdown, který znemožňuje kostelům mít otevřeno. Kupodivu ale v Kalifornii v této nepříjemné době mohou vesele fungovat striptýzové kluby. Takže dva pastoři kalifornských církví se rozhodli této výjimky využít, jak uvedl zpravodajský server DSIRN, takže Awaken Church v San Diegu a Godspeak Calvary Chapel se prohlásily za striptýzové kluby...
 
NECHCETE CHYTROU LAVIČKU?
Diskuze
Pondělí, 14 prosinec 2020
Discussion: How Does Your Community View Depression? - YR MediaPražský magistrát se rozhodl zbavit desítky tzv. chytrých laviček. Důvodem jsou vysoké náklady na jejich rozvoj, provoz a údržbu. Špatný je i jejich nejednotný design a využití jednotlivých prvků.  A tak padlo rozhodnutí, že z ekonomických důvodů je vhodné pro ně najít nové vlastníky/správce. Proto některé lavičky, tento „ostrovní fotovoltaický systém městského mobiliáře“, magistrát věnuje bezplatně radnicím městských částí. (Náklady na jejich "chytrost" tak převezmou jiní...)
 
БОЛЬШАЯ ШИРОКАЯ РУСЬ
:-)))
Pondělí, 14 prosinec 2020
TV pořad) (2013) | ČSFD.czV ruské vesnici v Jakutsku -  v Tomtoru - zemřelo po soukromém alkoholickém večírku devět lidí. Tři skonali přímo na místě, dalších pět osob zemřelo na jednotce intenzivní péče. Bylo poté zjištěno, že si oběti v jednom z místních obchodů zakoupily pětilitrový kanystr s látkou obsahující dezinfekci, konkrétně kožní antiseptikum na ruce, a celý jej vypily. Podle "vůně" tekutinu považovali za alkoholický nápoj a vzhledem k jeho nízké ceně ho ihned zkonzumovali ...
 
... VE CHLÍVKU S KOZOU?
Zážitky
Neděle, 13 prosinec 2020
Přiznání Ivana Mládka (73): Pro televizi jsem starý! | Blesk.czNechápu muže, kteří si dělají vrásky se slábnoucí potencí. Nepochopili asi, že teprve s impotencí začíná muž naplno žít. Začne být moudrý a rozvážný, nepředvádí se trapně před ženami rychlou jízdou, vtahováním břicha, či jinými adrenalinovými sporty.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 127 - 147 z 9766
[CNW:Counter]