O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - DŮCHODCOVSKY LENOŠIVO
U nás doma
Čtvrtek, 13 červen 2019
U nás doma je poněkud nejisto. Jak jsem psala minule, snažím se zbavovat věcí navíc, úpím při tom; mám pocit, že věci, které posílám dál do světa, se u mne drží zuby nehty, uprošují a slibují, že i nadále budou nehnutě ležet na svých dosavadních místech.
 
OPRAVTE TY VOLIČE!
Téma
Čtvrtek, 13 červen 2019
Všude na mě koukají sofistikované analýzy, co to té půlce národa je, že volila špatně. Tedy Zemana. Za tím je nějaká jejich nedostatečnost. Jsou porouchaní. Kdyby byli v pořádku, volili by správně. Nejdřív přišla vlna velkých spekulací, že je to vzděláním. Dokonce se šíří graf, kde je to krásně ukázané.
 
ŽELEZNÁ KORUNA
Zážitky
Čtvrtek, 13 červen 2019
Image result for korunovační klenoty pngRegionální muzea mají smůlu. Proč? Protože jsou regionální a nejsou v Praze. Návštěvnost se pohybuje kolem 200.000 lidí ročně a někdy ani vybrané vstupné nedokáže pokrýt náklady výstav. Výstava korunovačních klenotů Karla IV. se konala už začátkem roku v muzeu v Jílovém. V Praze by se na vystavené předměty stály několikahodinové fronty. Když jsem tam byla já, tak mimo naší skupinky lidí stejně postižených zvědavostí, tam byl už jenom personál.
 
DEMONSTRUJEŠ, DEMONSTRUJEME – A CO DÁL?
Diskuze
Čtvrtek, 13 červen 2019
Jana Zwyrtek HamplováTaky mám před sebou ráda plný sál a tleskající publikum. Proč to nepřiznat. Je to afrodiziakum. Ale - není téma jako téma, není potlesk jako potlesk. Úvodem chci říct, že zcela chápu ty, kteří vyjdou do ulic, aby společně vyslovovali a sdíleli společně názory na negativa dnešních dnů. A že jich je. 
 
NENÍ SVATBA JAKO SVATBA
Téma
Středa, 12 červen 2019
Svatba je důležitým krokem v životě lidí jakéhokoli věku. Pokud jste mladší a chcete velkou slavnost, kterou si budou všichni svatební hosté pamatovat do konce svých životů, počítejte s výdaji i ve stovkách tisíc korun. No, a taky se může stát, že svatební náklady budete splácet ještě pěkných pár let po rozvodu...
 
CHYBÍ MI MOJE "POLOVINA"
Úkol pro vás
Středa, 12 červen 2019
Nevím, jestli si píšu o radu. Asi totiž na to žádná opravdová rada, návod, jak mám dál žít, není… Nedávno mi zemřela žena. Byli jsme spolu 48 let, měli jsme pohodové manželství, přivedli jsme na svět čtyři úžasné děti, máme vnuky. Ale teď jsem úplně sám. Zvládnul jsem pohřeb, všechno, a až doteď jsem, zdá se, "fungoval".
 
ZAMYŠLENÍ POLITICKÉ - CÍSAŘ JE NAHÝ?
Diskuze
Úterý, 11 červen 2019
Asi je to tím, že se cítím dost nad věcí - nebo spíš už tak trochu mimo. OK, vysvětlím. Kolem dejme tomu třicítky - čtyřicítky, začíná většina lidí už myslet i na budoucnost. Tedy nejen na super mejdlo, prima dovču, sexy frajera či buchtu, co by třeba dala. Už se zařizuje byt na žití, nejen na přespání, hodně lidí má mrňata, v práci se rýsuje kariéra... Školy předávají diplomy a zúročuje se předchozí život. Do toho všeho ale zasahuje politika...
 
ČOČKA + BRAMBORY = SUPER SALÁT
Nejen duše
Úterý, 11 červen 2019
Je poněkud "víc než teplo", takže se a) nechce moc vařit, b) nechce jíst horké jídlo. Nejlepší je něco lehkého, studeného. A tak přicházím s nabídkou nesmírně jednoduchého salátu, který, když si ho večer uděláte, budete mít příští den co z ledničky umlsávat. Má příjemnou chuť, není nijak extra sytý, takže se nebudete cítit jak s koulí železa v břiše :-))).
 
CO VY NA TO?
Diskuze
Úterý, 11 červen 2019
Image result for TRIKOLORA PNGPoslanec Václav Klaus mladší představil nové hnutí Trikolóra, které zakládá poté, co ho vyloučila ODS. „Přišel čas vzít si naši zemi zpátky. Chceme bránit konzervativní hodnoty a zdravý rozum. V posledních 2 letech sleduji politický život zevnitř, a je to děsivé. Skutečně nás zajímá mnohem víc Jaroslav Novák z Pelhřimova než lachtan na Antarktidě.“
 
O ŠESTIPRSTÝCH A ZMIZELÉM MOŘI
Téma
Pondělí, 10 červen 2019
Čtrnáctičlenná brazilská rodina, žijící v blízkosti hlavního města Brasilia, se pyšní zvláštním genem. Všichni členové se narodili se šesti prsty na všech svých končetinách. Když se měl narodit další člen jejich svého klanu – chlapeček Vinicius všichni doufali, že bude po tatínkovi. Že se narodí se stejnou genetickou abnormalitou. Novopečený otec Alessandro byl poté velmi šťastný, když syn zdědil rodinnou „značku“.
 
MILION CHVILEK ... ALE ČEHO VLASTNĚ?
Téma
Pondělí, 10 červen 2019
Milion chvilek demokracie? Chybí jim demokracie? Chybí jim svobodné demokratické volby? Nebo jim chybí svoboda slova, svoboda shromažďování, svoboda cestování, svoboda podnikání? Ale to všechno přeci mají. Proč se schovávají za demokracii, když jim jde jen o Babiše? Aby odstoupil. A pak i o Zemana.
 
VAŘÍTE RÁDA? NEBOJTE, S DĚTMA VÁS TO PŘEJDE...
Zážitky
Neděle, 09 červen 2019
V mém životě bez dětí jsem měla jasno. Děti jí zdravě, pestře a s chutí. Díky mně samozřejmě. Je to o důslednosti a budu to mít pod kontrolou. Bude mě to bavit. A děti taky. Užijem si to... Děti mám teď tři. Iluze žádné. Byla jsem na návštěvě u kamarádky, jejíž manžel je kuchař. Ona doma se dvěma dětmi.
 
LÁSKA VYPOČÍTAVÁ
Téma
Čtvrtek, 06 červen 2019
Je to takzvaná láska zlatokopek. Vlastně o žádnou extra lásku nejde. Tedy ne o lásku k partnerovi – je to láska k pohodlí, luxusu, penězům… a všem těm vymoženostem, které jí ten, na kterého se nalepila, může poskytnout. Nejčastěji ji vyhledávají krásné mladé dívky, které si nabalí bohatého muže v letech. Takový vztah sice může pár měsíců vydržet, neboť každý získal své. Muž krásnou společnici (do které je možná i zamilovaný), žena sponzora a možnost užít si svět, zviditelnit se a vydělat si.
 
CO O MLÉKU VÍTE ČI NEVÍTE?
Úkol pro vás
Čtvrtek, 06 červen 2019
Image result for MILK, CHEESE pngPodle různých „moudrých hlav“, které nás zaplavují nejrůznějšími informacemi, nám pití mléka a konzumace mléčných výrobků neprospívá. Hlavně nám, dospělým. A tak nám ho nedoporučují, prý mléko, jogurty, sýry, jídla s mlékem atd. nám nedělají dobře, ba až škodí. A jak mnohé oblbuje záplava nerůznějších léčitelů, ezoteků, věštců, kartářek a jiných podnikatelů s lidskou hloupostí - tak stejně působí i kvantum nejrůznějších rádobydietologů, rychlokvašených výživových poradců.
 
KNEDLE S JAHŮDKAMI TŘIKRÁT JINAK
Nejen duše
Středa, 05 červen 2019
Nejjednodušší způsob, jak si rychle a sladce zahřešit, a využít při tom plody začínající letní sezony, jsou knedlíčky z tvarohu s jahodami. Nemusí kynout, jsou hotové ve chvilce a nemusí se plnit. Poradím vám, jaký druh tvarohu se nejlépe hodí, jak to udělat, aby se těsto nelepilo a nabídnu tři různá těsta - z krupice, strouhanky či špaldové mouky.
 
JAK SE VE MNĚ PRAL VODÁK S CYKLISTOU
Zážitky
Úterý, 04 červen 2019
Související obrázekLetos v květnu se konal už 9. ročník květnové výzvy „Do práce na kole“. Zapojilo se téměř 20 tisíc lidí z různých měst po celé ČR, rok od roku účast stoupá. I podniků, které se připojují je víc a víc. U nás v práci, pokud se nemýlím, se dalo přihlásit tento rok podruhé. V jednom svém povídání jsem se zmínila, že loni se Honza hecnul a zapojil se taky. Letos jsem se hecla i já. Nešlo mi o kilometry, ale o pravidelnost jízd, o tu totiž v této akci jde především. Prostě nechat auto doma a dopravit se do práce a domů bez zbytečného vytváření oxidu uhličitého.
 
ILEGÁLOVÉ, ČERNÉ UBYTOVNY
Téma
Úterý, 04 červen 2019
Kdepak jsou ti, kteří nechápali, jak si řeporyjští mohli zvolit do čela města mistra bulváru Pavla Novotného? Přesto v letech 2010 a 2014 byl zvolen do zastupitelstva městské části Praha-Řeporyje, v roce 2018 mandát podruhé obhájil s nejvíce hlasy. Po volbách se stal starostou. A myslím, že málokdo se bude divit, až ho suverénně zvolí za pár let znovu.
 
HÁZEDLO PŘES BIDLO
Nejen duše
Pondělí, 03 červen 2019

Ségra ještě nemusela chodit do školy, mně bylo něco málo přes tři a tak jsme s mámou od května až do října trávily dny na letním bytě v Krasejovce. Na nákup to bylo daleko, nejblíže Český Krumlov nebo České Budějovice, oboje vzdálené přes deset kiláků, kam se muselo v padesátých letech jedině pěšky.
 
S DÍTĚTEM NA KOUPALIŠTĚ? S JEDNÍM KLIDNĚ.
Zážitky
Pondělí, 03 červen 2019
S narůstajícím počtem vlastních dětí roste i míra vašeho sebevědomí. To, co vám jako prvorodičce přišlo náročné, považujete jako matka od vícero dětí za naprostou banalitu. Řekla bych skoro, že vám to přijde pod vaši úroveň. Narodila jsem se ve znamení lva. Hvězdy mi tím do vínku nadělily potřebu letních teplot a můj organismus tomu po celý život dává za pravdu. Vyzbrojil mě na to speciálně mizernou mikrocirkulací, to proto, abych si snad nedovolila usínat bez teplých ponožek, a to i během vlahých letních nocí.
 
PÁD SOCIÁLNÍ DEMOKRACIE
Téma
Neděle, 02 červen 2019
Možná se jeví ztráta hlasů ČSSD jako záhadná. Vyjádření jejích vůdců nenapovídá, že by byli schopni skutečnou příčinu postihnout. To vše je jen signálem nepochopení nové situace, která v našem životním prostoru vzniká. Stará dělnická strana s bohatou historií a se zřetelným podílem na naší historické realitě, ztrácí prestiž. Je to jako vždy: změnilo se prostředí, ideály zestárly a jejich použitelnost se snížila. Najednou, zvláště pro mladé lidi, začne mluvit nesrozumitelně. Problémy, které by měla řešit, neřeší, řeší prkotiny a nesmysly.
 
STARCOVO VELMI, VELMI POZDNÍ ODPOLEDNE
Zážitky
Neděle, 02 červen 2019
Holt jsem na starý kolena nemohl odmítnout pomoc synovi. Když už se konečně nastěhovali do funklnovýho baráku, vzpomněli si, že po tý vší dřině a stěhování si sjedou oddychnout někam na ostrov do Itálie. Ani si nepamatuju, kam přesně, ale to je fuk. Jenže vznikl nečekanej potíž. Dali očkovat psa, jenže to začne platit až tři týdny po vopíchání, což už časově nevycházelo a tak hrozilo, že by jim psa na ten ostrov trajektem nepustili.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 106 - 126 z 8936
[CNW:Counter]