O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


VÝHODY VYŠŠÍHO VĚKU
Zážitky
Neděle, 11 červen 2017
(aneb něco úvah na téma, jak se vyrovnat se šedesátými narozkami). Nebudu se tvářit rozjuchaně a tvrdit, že pokročilejší věk má samé výhody. To bohužel nemá – člověk tráví pořád víc času obcházením lékařů, při ranním joggingu píchá v koleni, kopání krumpáčem vás unaví znatelně dřív... a taky knížka, obraz nebo hudba, mě už nadchnou zřídkakdy, protože jsem tak nějak už všechno v té či oné podobě viděla, slyšela a někdy v životě vnímala.
 
MOŽNÁ ŘEŠENÍ MIGRAČNÍ KRIZE
Téma
Neděle, 11 červen 2017
Varuji čtenáře: Nebude to povzbudivé čtení. Leč tuto otázku vlastně řešíme všichni, ať už přímo či nepřímo. S touto otázkou souvisí případné prohry či výhry tzv. „populistů“, tato otázka je předmětem mezinárodních jednání, ovlivňuje život celé Evropy a někdy zasahuje i do našeho soukromí, protože bývá předmětem sporů i mezi nejbližšími příbuznými. Vidím několik scénářů tohoto řešení.
 
RODINNÉ SVÁTKOVÁNÍ A OSLAVOVÁNÍ
Úkol pro vás
Neděle, 11 červen 2017
 Rodiče budou teď slavit významné výročí svatby a je pochopitelné, že bude velká oslava. Jsem prostřední ze tří sourozenců, všichni máme rodiny a děti. No a pak jsou tu tety, strýcové, jejich děti… Takže, když se všichni sejdeme, je nás opravdu dost. Dle vzoru “o nás, bez nás” bylo všemi rozhodnuto (opět), že ta velká oslava pro všechny, bude zase u nás doma. (Ano, opět.)
 
DĚSNEJ MEJDAN
Úkol pro vás
Čtvrtek, 08 červen 2017
 Kamarádka M. bude příští měsíc slavit 25. narozeniny a rozhodla se, že to bude ohromná událost a bude se slavit celý víkend. Jedná se přibližně o 40 lidí, máme se sejít v pátek večer v jednom baru a slavit tam. Následně se pokračuje v sobotu na diskotéce, ale to už je jen pro užší okruh a má to být jen dívčí jízda.
 
PSÍ STOPADESÁTOSMIČKA
:-)))
Čtvrtek, 08 červen 2017
Výsledek obrázku pro funny dogs picsNěkteří lidé přemýšlí nad spoustou divných věcí. Věcí, které by většinu lidí ani nenapadly. Na twitteru vznikly stránky, kde reverend Scott přemýšlí nad tím, co by se stalo, kdyby psi měli vlastní policejní linku, takovou 158. A kdyby navíc na opačném konci pracovali také psi, tedy psí operátoři… No, asi by to bylo občas stejně uhozené, jako to je na té lidské lince.. Posuďte sami:
 
DĚJOU SE VĚCI ...
Úkol pro vás
Středa, 07 červen 2017
Mám problém: ten první se týká mne a mého občasného spoluložníka. Kayo je skřivánek, to je už jasná věc. Slepice ještě řáděj, ale on už chrní. Slepice ještě spěj, a on už mne budí!
 
PACHUŤ Z POLITIKY (2010 - 17)
Diskuze
Středa, 07 červen 2017

"Dnes nejsou prachy skoro na nic (opravdu potřebného), ale na šaškárnu před bojem o korýtka, se najde vždycky prostředků dost." To je jedno z mnoha, co dnes lidi štve. Ale je to tak na celém světě - když jsem se dívala na monstrózní megalomanskou vojenskou přehlídku v Moskvě, která stála tak neuvěřitelné peníze... Za jednu hodinu papalášských oslav vyhodili sumu, která mohla pomoci tolika jejich potřebným.

 
VZALY BYSTE SI NĚCO TAKOVÉHO? - 2
Diskuze
Středa, 07 červen 2017
Nespletla jsem se. Kudlanky mají hlavu nejen na klobouky, ale i na rozumné a zdravé myšlení. Jen je mi líto těch, které věří každému, jen trochu dobře prodanému blábolu. Ale tak už to bývá, jinak by tolik lidí nenaletělo "šmejdům". Stejně tak, jako nedovedu pochopit, jak si může někdo koupit pár hrnců v ceně několika desetitisícovek, nebo téměř za sto tisíc lux, stejně mi hlava nebere, jak mohou lidi věřit nejrůznějším šarlatánům.
 
JAK BÝT SUPER-PRODUKTIVNÍ - 2
Téma
Středa, 07 červen 2017
Výsledek obrázku pro forbes png logoNedávno jste tu četli o redaktorovi časopisu Forbes, který vyzpovídal více než 200 super výkonných lidí – a pak z toho sestavil návod. Zde je díl první, který byl zaměřen na bod jedna až pět. Následující body šest až deset obsahují rozhodně zajímavé poznatky taktéž. Jen ještě kdyby tak informovaly, jak přesně na to…- ale to už posudte sami:
 
VZALY BYSTE SI NĚCO TAKOVÉHO?
Diskuze
Úterý, 06 červen 2017
scarlett-medicaherba
Milé dívky, ženy, dámy - následující řádky jsou určeny vám, pánové je sice mohou číst rovněž, ale jen jako pro ně snad zajímavou věc. Jedná se totiž o velice divnou záležitost, připomínající pradávné babky kořenářky. I když - i ty byly o svých produktech sdílnější. Na trhu jsou záhadná čínská vaginální detoxikační tělíska, která prý dokáží eliminovat toxiny z lidského organismu.
 
FLORENTÝNA - VÝBAVA DO KAŽDÉ KUCHYNĚ
Nejen duše
Pondělí, 05 červen 2017
Znáte ty články typu Vychytávky do kuchyně, které letos rozhodně musíte mít? Tak přesně takový dnes ode mě nedostanete. Nebudu vám na nos věšet žádné bulíky, které za měsíc odložíte, ale ukážu vám, co je skutečně nezbytné vybavení pro každou kuchyň a bez čeho se nikam neposunete. Vysvětlím vám přitom, proč to tak je a proč byste tyhle věci měli mít stále po ruce, každý den vašeho vaření. Prostě je to vychytaný seznam.
 
LEGRACE NA PLACE - TÉMĚŘ DETEKTIVNÍ ZÁHADY
Téma
Neděle, 04 červen 2017

To se nám toho v poslední době seběhlo... Bylo toho hodně a hezkého málo. Čtvrteční nehodu vlaku, který narazil na trati mezi Turnovem a Mladou Boleslaví do padlého stromu, vyšetřovali na místě kriminalisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu. Na místě totiž byly nalezeny podezřelé předměty. Rozhodně ten strom nespadl sám.
 
JE VŮBEC KOHO VOLIT?
Téma
Neděle, 04 červen 2017
Nejenom štvavé kampaně, ale i mnohem větší nebezpečí hrozí od politiků. Snůška nesmyslů a nebezpečných rozhodnutí nebyla zdaleka vyčerpána. Určitě je méně nebezpečná běžná korupce, než rozhodnutí jako je třeba solární tunel. Současné velké politické strany obvykle postrádají komplexní pohled na státní a národní zájem. Nadčasová varianta, tedy zájem o zachování národa a státu do budoucnosti, obvykle není vůbec uváděna, často absentuje.
 
ZAJÍMAVÉ...
:-)))
Neděle, 04 červen 2017
Ano, někdy mi to až jak se říká -  "hlava nebere",  co všechno si lidi vymyslej. Ale když jsem četla, k čemu všemu ta "věcička", kterou si můžete v jednom zdejším e-shopu za pár korun koupit, je, tak jsem si snažila představit, jak a proč to "vynálezce" vymyslel. Že by jim ve výrobně zůstalo nějaké blíže neurčené množství téhle hmoty? Každopádně - přečtěte si o tom více:
 
VELKÉ VAROVÁNÍ VŠEM DRAHÝM DISKUTÉRŮM
Úkol pro vás
Čtvrtek, 01 červen 2017
Moji milení, dovoluji si vás všechny upozornit na jednu převelice vážnou a závažnou věc. A věřte, že to fakt není legrace (i když to na první pohled tak vypadá), ale holý a smutný fakt. Pokud uveřejním nějaký článek, u kterého si dám velký pozor, aby neobsahoval nic „protistátního, rasistického, diskriminačního, pomlouvačného, nepravdivého, xenofobního, aby se nejednalo o trestný čin hanobení rasy či podněcování k rasové nesnášenlivosti atd. atd.“, a vy poté pod ním napíšete „něco“, co vám nekalého slina na jazyk přinese, nestane se nic vám, ale mně bude vyměřena – soudem – mastná pokuta.
 
SOUČASNÝ NĚŽNÝ BUZERPLAC
Téma
Čtvrtek, 01 červen 2017
Výsledek obrázku pro VLADIMÍR KROUPAStav rekrutů do české armády je, zdá se, žalostný… Tak jsem neodolal a díval jsem se na ČT2 na nový dokumentární pořad o rekrutech do armády České republiky. A jakožto bývalý poddůstojník a výcvikový velitel družstva v přijímači, jsem se nestačil divit... Podezření, že s těmi mladými adepty do armády není všechno tak zcela v pořádku, jsem měl hned v úvodu pořadu, když jeden z bažantů na kameru sdělil své dojmy z ubikací.
 
JAK ZLÝ AGRESOR ZASTŘELIL NEBOHÉHO CHLAPCE
Téma
Čtvrtek, 01 červen 2017
Agresor je ve vazbě a spoluobčané v Chomutově se bouří. Chudínek jeden spoluobčan byl totiž vožralej (osobně spíš teda myslim, že i sjetej), a ze vzteku najížděl svou dodávkou tu do lidí, tu do aut, kolem zaparkovaných. Nešťastník byl dozajista hluchej jak poleno, neb neslyšel, jak ho celá ulice napomíná. Tu se objevil agresor, kterej ho sedmi kulkama sejmul.
 
KTEROU ČÁST TĚLA MÁME MÍT SEMKNUTOU?
Diskuze
Středa, 31 květen 2017
Tomáš HouškaNaši europolitici říkají, že se vše vyřeší, když se semkneme. Ale začlo mi vrtat hlavou, který orgán máme semknout? Musí to být některý z příčně pruhovaných svalů, to je jasné, hladké svaly neumíme řídit vůlí. Který ale měli na mysli? Že by ten nejmohutnější? Dávalo by to smysl, když kolem umírají lidé, ten člověk semkne mimoděk. Ale že by to pomohlo, to nevím.
 
SÍDLIŠTNÍ "NAJÁDA"
Úkol pro vás
Středa, 31 květen 2017
 Dobrý den, milé Kudlanky. Ráda bych se zeptala na váš názor. Bydlím v 1. patře panelového domu. Tedy v podstatě dole. Vedle našeho domu je druhý dům, oba spolu svírají pravý úhel a plocha mezi nimi je zatravněná. Jedná se o mírný svah, který v zimě slouží k sáňkování a celoročně jako výběh pro psy (i když tu žádné takové označení není).
 
SLABINY ZÁPADNÍHO STYLU ŽIVOTA
Diskuze
Středa, 31 květen 2017
Výsledek obrázku pro VLADIMÍR KROUPASoučasná evropská jatka nejsou ničím v porovnání s tím, co nás ještě čeká…Ta cesta bude dlouhá, krvavá a bohužel zatím se jeví jako dost jednostranná. A není to šikovností nepřítele, ale prachsprostou ničemností evropských politiků... Je třeba pojmenovat věci pravými jmény a nalít si, jak se říká, čistého vína. Útok v Manchesteru znovu poukázal na praktickou nemožnost takovým událostem předejít.
 
DCERKA ĎÁBLÍK
Úkol pro vás
Středa, 31 květen 2017
 Už si vůbec nevím rady se svou čtyřletou dcerkou. Normálně je moc hodná, poslušná, milá… ale jak se rozčílí, je to naprosto šílené dítě. A k rozčílení ji stačí přitom strašlivé málo. Jakmile to jednou propukne, je úplně neovladatelná. To pak křičí, skáče kolem, dupe, mlátí sebou, mlátí rukama … a pak třeba najednou ke mě přiběhne, obejme mě, a já se k ní sehnu a ona za minutu pokračuje v tom řádění.  Byla jsem s ní i u pediatra, ale nic, co bych už nevyzkoušela, jsem se nedozvěděla.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 106 - 126 z 7832
[CNW:Counter]