O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


ARCHANDĚL URIEL - KUŇOVÁ
Téma
Čtvrtek, 28 březen 2019
V  kategorii jednotlivců za rok 2018 získala bronzový Bludný balvan Katarína „archanděl Uriel“ Kuňová - za používání alternativních technik vyšetřování a trestání těžkých zločinů.  Katarína Kuňová, jedna ze zakladatelek gnostické sekty Avenna, léčitelka a koučka osobního rozvoje, patří mezi osvícené. To  jí dává možnost  proniknout nejen do velkých pravd o původu světa a o správném a nesprávném ve vyšším poznání přístupném jen zasvěceným, ale i do malých pravd. Možná v tom hraje roli i Maják Ptyč, betonové monstrum, které sekta rozestavěla z peněz jedné z následovnic a které je v současné době částečně v demolici a částečně v přestavbě.
 
MICHALŮV MEXICKÝ GULÁŠ
Nejen duše
Čtvrtek, 28 březen 2019
Tak se mi zas podařilo umluvit Michala, který na Kudlanku psal nejen kvantum báječných receptů, ale i svůj poutavý „života běh nejen po amerických silnicích“. Teď už je zas pár let zpátky v Čechách. Stejně jako v Americe, ani tady to nemá zrovna jednoduché, ale myslím, že už si zvykl. Vždyť Čechy tenkrát a teď, to je setsakra rozdíl… A tak vás zve dnes na báječný gulášek:
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? -AUTORA VERŠŮ
Próza a poezie
Středa, 27 březen 2019
Výsledek obrázku pro sovička png"Ustřihneme-li ptáku křídla, přestane létat. (Ale nikdy nezapomene, že létal.)" - "Spoutáme-li koně, neběhá a začne být užitečný. Spoutáme-li řeku, zemře." Víte, kdo je autorem těchto slov? A kdo napsal následující kouzelné verše? Hádejte, namáhejte si své mozkové závitky – a jako vždy, nepište hned ono jméno do komentářů… Ale když tak se podívejte, zda znáte správnou odpověď.
 
BLUDNÉ BALVANY 2018
Téma
Středa, 27 březen 2019
Dvě věci na světě jsou nekonečné: vesmír a lidská hloupost. I když tím vesmírem si nejsem tak úplně jist (AE). Tato moudrá slova moudrého muže budou platit, co svět světem bude. I nebude. Ne, nehodlám zde polemizovat o nekonečnosti vesmíru (na pana Alberta zdaleka nemám), chci se jen zmínit o druhém nekonečnu a tím je lidská hloupost. Aby se ta epidemie, zvaná hloupost, nešířila lavinovitě, o to se u nás stará Český klub skeptiků – Sisyfos, který má kontakty se svými příbuznými kluby po celém světě. A buďme rádi, že jsou, že existují.
 
KAPE TI NA KARBID!
Téma
Středa, 27 březen 2019
Výsledek obrázku pro krtkové na zahraděSlyšeli jste to někdy? Kapalo vám někdy? A víte, proč se vlastně tato zvláštní věta některým lidem, co nám zrovna nepřipadají, že spolkli moudrost světa, říká? Tak nejprve, co to ten karbid je: například vápenatý je předurčený k odpuzování krtků z nežádoucích míst – protože při styku s vlhkostí (např. v půdě) se uvolňuje ohavně zapáchající plyn, který má silné odpudivé účinky na krtky a jiné hlodavce.
 
ZKLAMANÁ
Úkol pro vás
Úterý, 26 březen 2019
 Jsem vdaná třináct let a máme dvě děti školou povinné. Manželství je poklidné, nehádáme se, ale vášeň z mojí strany bohužel vyprchala. To byl asi i důvod toho, co se přihodilo. Před dvěma roky jsem nastoupila do nového zaměstnání. A po velmi krátké době se stalo to, co se stat nemělo, zamilovali jsme se do sebe s jedním kolegou.
 
JE TO MOŽNÝ???
Zážitky
Úterý, 26 březen 2019
Související obrázekUrčitě se vám stalo, že jste nestačili včas sníst nakoupené banány, a některý - některé - opravdu takhle zhnědly... A teď si představte, že se dají velmi jednoduchým trikem přivést zpět do stavu "zdravého", zase jak čerstvě z obchodu přinešeného... A co na to potřebujete? Stačí jeden igelitový sáček, obyčejná rýže a fén. Ano, fén na vlasy...  A začneme čarovat: rýži vložíme do igeliťáku, do ní banán (banány), a necháme zavřené cca jednu hodinu.
 
BEZ SEBEVĚDOMÍ, BEZ VLASTNÍ VŮLE
Téma
Pondělí, 25 březen 2019
Výsledek obrázku pro SAD LADYNěkteré ženy si nechají hodně líbit, okolí říkají různé výmluvy, proč neodejdou, a většinou se doopravdy bojí, zdali to po odchodu nebude ještě horší, a pokud jsou finančně závislé na svém muži (např. jsou na mateřské, nemocné, delší dobu nezaměstnané), pak se o finance hodně bojí a to i z toho důvodu, že když nebudou mít dostatečně peněz, mohou přijít o dítě. Někdy však to, že žijí s človkem, který jimi manipuluje, ani nevědí... Nepoznají. A pak už je pozdě...
 
TEN NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ
Zážitky
Pondělí, 25 březen 2019
Související obrázekMoje nejvíc nejlepší kamarádka, v podstatě spíš jediná, kterou mám, vždycky říká o každém novém chlapovi, že je ten nejlepší na světě. Vzhledem k tomu, že jí táhne na 40 a je pořád svobodná, asi zatím nebyl žádný opravdu nejvíc nejlepší. Já už přes 20 let stereotypně tvrdím, že nejvíc nejlepšího chlapa mám doma, takže se mnou na tomto poli není taková zábava jako s Káťou, ale zas jsem docela ochotná posluchačka. Kdybych měla říct, kdo byl v mém životě nejvíc nejlepší, tak by tedy z chlapů nebylo dost dobře možné vybírat, protože mi tak nějak chybí srovnání.
 
DOPIS PSANÝ DO NEZNÁMA
Téma
Pátek, 22 březen 2019
Výsledek obrázku pro letter pngOff topic: malé zamyšlení nad slovem "nepřizpůsobiví". Je úplně jedno, jakým slovem označíme skupinu lidí, kteří žijí na úkor společnosti, společnosti škodí a přesto se nesmí pojmenovat obvyklým způsobem. Tomuto stylu vyjadřování se říká politická korektnost, ale nakonec sebelépe vymyšlené slovo se stejně stane nadávkou. Jen s tím rozdílem, že není žalovatelné.Nebo když partnerka či milenka jsou ozančovány slovem přítelkyně. Nebo totéž přítel. S přáteli normální člověk neprovozuje sex - v žádné podobě. A pak tedy slovní spojení - "přítel ji zmlátil". Jak může přítel někomu ublížit? Když mě někdo mlátí, tak to přítel asi nebude :-))) - Ale teď už si přečtěte dopis, napsaný před jedenácti léty...
 
MANŽELKY A MILENKY - I.
Téma
Pátek, 22 březen 2019
Výsledek obrázku pro jane shore the white queen Na vztah a zradu jsou potřeba vždycky dva, takže bych nedával hned vinu jen milence, že bourá rodinu, tu si bourá ten šikula, co s ním spí. Milenka má podle mě jiskru a tu neztratí ani ve vztahu, od té chlap jednou určitě k milence utíkat nebude. Takže shrnuto a podtrženo, není důležité, jestli jsi milenka nebo manželka. Aby sis muže připoutala na celý život, musíš mu také umět něco nabídnout, něco víc než jen rození dětí a full servis. Nebo se mnou nesouhlasíš?" (Názor nevěrníka)
 
O ŽENÁCH, JEŽÍŠI A POLITICE
:-)))
Čtvrtek, 21 březen 2019
Sděluje paní Lenka své zažitky kamarádce Janě: "Ty, Jano, u nás na sídlišti otevřeli nový masážní salón - a je tam jeden prima mladý masér. Ten mě vždycky chytne jednou rukou za zápěstí, druhou pod ňadrem a masíruje, masíruje; pak se vždycky cítím jako znovuzrozená." Jana se diví: "To je nějaké divné, ukažeš mi jak?" Lenka předvádí a říká: "Máš pravdu, když mě chytne jednou rukou za zápěstí a druhou pod ňadrem, čím mě pak vlastně masíruje?"
 
BUNGEEEEE!!!!
Zážitky
Čtvrtek, 21 březen 2019
Související obrázekPodle jedné legendy z ostrova Pentecost v Jižním Pacifiku žila žena, která se rozhodla uniknout před svým zlým manželem. Vyšplhala na vysoký strom, uvázala si kolem kotníků liánu a těsně před tím, než ji manžel polapil, skočila dolů. Její muž skočil za ní, ale neuvědomil si, že on žádnou liánu nemá, a zabil se. Můžeme se jen domýšlet, jestli byl tak hloupý, nebo byly tamní domorodkyně feministky. Každopádně se díky této legendě vyvinula tradice, jíž se pak už účastnili výhradně muži, ať už aby se pojistili, že podruhé je žena neoklame, nebo v obdivu k její odvaze.
 
ŽE BY TU UŽ BYLA VÁLKA?
Téma
Čtvrtek, 21 březen 2019
Uvažují experti, jako např. bývalý náčelník štábu NATO generál Petr Pavel, marketérka Alexandra Alvarová, analytik Petr Havlík a další.  Pomalu to začínáme chápat i my ostatní, píše ve následujícím zamyšlení o současné situaci Lubomír Bombík ve svém blogu.  A pokud by tu tedy už byla, tak jaká?
 
PŘÍSNĚ TAJNÉ? (PRO OBČANY)
Diskuze
Středa, 20 březen 2019
Výsledek obrázku pro peníze png,Víte, co je “VLASTA”? Nemyslím časopis, ani žádnou ženu – jedná se o politický slepenec – konkrétně z KDU-ČSL, STAN, Desítky pro domácí a Nezávislých. Takže tato VLASTA spolu s Odéesáky a Piráty, vládne na radnici Prahy 10. A teď se podržte: lokální politici, kteří neuspěli, respektive které nikdo nikam nevybral, získali lukrativní místa přímo na radnici. Hezky v teple, v nejrůznějších komisích… Komise zřizuje Rada Městské části jako své iniciativní a poradní orgány, členové komisí pak svá stanoviska a náměty předkládají radě.
 
CHUTNÁ MI, NEBEZPEČNĚ MI CHUTNÁ
Zážitky
Středa, 20 březen 2019
Ráno mi bylo blbě. Tak blbě, že jsem si mezi jednotlivými záchvaty paralyzující bolesti v podžebří, během kterých jsem používala porodní dýchání co znám z filmů, sbalila taštičku do nemocnice. Za hodinu to přešlo, jako obvykle, a já se zamyslela nad svým vztahem k jídlu a nad kvalitou mého trávicího systému. Kvalita systému totiž již od dětství dost výrazně pokulhává. Chutná mi bohužel ale kromě pendreku, snad úplně všechno.
 
STATISTIKA NUDA JE
Próza a poezie
Středa, 20 březen 2019
Naopak. Člověk by ani neřekl, jak je statistika zábavná disciplína. Věděli jste například, že nejčastěji mají intimní styk se svými pacientkami zubaři, po nich ortopedi a teprve na třetím místě jsou gynekologové? Jako manželka lékaře doufám, že obor krční, nosní, ušní odpuzuje atraktivní pacientky přímo odstředivou silou. Prvenství stomatologů mě ale opravdu překvapuje. Můj zubař je sice zachovalý švihák, ale plastový rozvěrač čelisti ve spojení s odsávačkou slin prakticky vylučuje intimně laděnou konverzaci.
 
PAPALÁŠ?
Diskuze
Středa, 20 březen 2019
Výsledek obrázku pro KAREL RANDÁKDo minulého týdne jsem se domníval, že překonat bohorovné chování hradního kancléře Mynáře může jen on sám nějakým svým dalším faux pas. Jak to tak bývá, mýlil jsem se. Pan Jaroslav Faltýnek, první místopředseda hnutí ANO, má za to, že si ze své pozice poslance (byť předsedy poslaneckého klubu) může dovolit na sebe atrahovat právo rozhodovat o věcech absolutně nespadajících do jeho kompetence.
 
KLAUS BOJUJÍCÍ
Diskuze
Úterý, 19 březen 2019
Máme nového hrdinu. Za reformní názory vyhazovali naposledy komunisté. Vím, že se vracíme, ale u ODS mne to mrzí - historie se může opakovat důsledně. Co vlastně řekl Klaus? Klaus měl dlouhodobě názory odlišné od programu ODS, ačkoliv se nedomnívám, že by to byly názory z jiné části politického spektra. Hlavní odlišností bylo prosazování výstupu z EU a zpochybňování naší vojenské mise v Afganistánu. Vystoupení z EU není zase tak velkou odchylkou u euroskeptické strany a vojenskou misi v Afganistánu zpochybňuje i prezident Trump a mnoho dalších lidí.
 
CO VÍTE ČI NEVÍTE O SVÉ ŽLÁZE ŠTÍTNÉ
Téma
Úterý, 19 březen 2019
Výsledek obrázku pro štítná žláza pngÚnava, obtížná koncentrace, neklid i problémy se spánkem mohou souviset s onemocněním štítné žlázy. Její správná funkce je důležitá od nitroděložního vývoje až po pozdní věk, v určitých životních etapách je její význam zcela klíčový. Před 50 lety bylo lékaři zjištěno, že tělesná teplota je skvělým ukazatelem funkce štítné žlázy, zejména teplota, která je naměřena ráno čerstvě po probuzení. Domácí metoda, stará již 50 let, dokáže určit funkci vaší štítné žlázy. Jediné, co budete potřebovat je teploměr.
 
I LOVE YOU, MY WC
Zážitky
Úterý, 19 březen 2019
No, není to zrovna láska nebeská, ale poslední dobou se mi po něm dost často zasteskne, a to fest, hlavně není-li poblíž. Je to navíc závislost jednostranná, protože je mi absolutně a doslovně "u ...", tedy on, u tý mý. Naštěstí mi věrně slouží, rozhodně nedělá to, co občas prováděl jeho předchůdce, který mi mé dary vrátil párkrát zpět, někdy i s haldou fuj vody vůkol. Však toho jsem striktně poslala ke všem čertům, tedy do sběrného dvora, kam se podobní nezvedenci odvážejí.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 106 - 126 z 8831
[CNW:Counter]