O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


HŘIB NECHUTNÝ, ZVANÝ HOŘČÁK
Zážitky
Pondělí, 17 srpen 2020
Přimíchá se vám mezi ostatní houby a smaženice nebo polévka je rázem zkažená. Víte, jak hřib žlučník, kterému se lidově říká hořčák, odlišit od jedlého hřibu? Hořčák má lehce narůžovělé póry rourek. Tuto barvu ale získává až v dospělosti. Mladé houby mají rourky bílé.  Má světle hnědý klobouk a stejnou barvu má i noha, kterou pokrývá výrazná hnědá síťka. Pokud do něj říznete, je bílý a barvu nemění. Nejvíc roste v jehličnatých lesích pod smrky a borovicemi. Vzácně ho můžete najít také pod buky. A věděli jste, že i hořčák může být užitečný a pomoci, až vám bude špatně?
 
SLAVNÁ VÝROČÍ - ANTONIO SALIERI
Téma
Pondělí, 17 srpen 2020
Antonio Salieri - BiographyItalský hudební skladatel, pedagog a dirigent, ve své době jeden z nejslavnějších a nejvšestrannějších hudebníků v Evropě, Antonio Salieri, se narodil 18. 8.1750 v italském Legnanu . Salieri se ve Vídni seznámil jak s císařem Josefem II. (synem Marie Terezie), tak s vídeňskou smetánkou a inteligencí. Svou první operu s názvem „Le donne letterate“ zkomponoval v roce 1770 ve dvaceti letech, ta byla o tři roky později dokonce uvedena v Praze.
 
DOBROU CHUŤ, POKUD ZROVNA NAKUPUJETE
Diskuze
Čtvrtek, 13 srpen 2020
Oteklý obličej? Možná máte nemocnou šťítnou žlázu či ledviny ...Státní zemědělská a potravinářská inspekce uzavřela po ukončení nouzového stavu 14 prodejen potravin kvůli nepřípustným hygienickým podmínkám. Inspektoři se v době hromadných koronavirových opatření soustředili hlavně na dodržování hygienických požadavků a bezpečnost v souvislosti s pandemií, ale jejich kontroly byly pro provozovatele méně časově či administrativně náročné, aby nebylo narušeno plynulé zásobování populace.
 
VERONIKA UKECÁVÁ KOCOURA
Zážitky
Čtvrtek, 13 srpen 2020
Po dlouhodobé anabázi s léčbou Mikyho herpesu v oku, přišel konečně čas jeho ročního očkování. Protože byl termín brzy ráno, prozíravě jsem nakoupila to nejlepší hovězí a nachystala přepravku ke dveřím, abychom všechno včas stihli. Zapomněla jsem, že Miky je chytrý po mně a dá si do souvislosti, že přepravka u dveří zákonitě představuje cestu na veterinu...
 
ZA ROMANTIKOU NA YUKON - 16.
Zážitky
Čtvrtek, 13 srpen 2020
Chtěla jsem se mu vyškubnout, ale byl na mně příliš silný a než jsem stačila zavolat o pomoc, zacpal mi rukou pusu a druhou škubnul za halenku ... Zakousla jsem se mu do ruky vší silou, vykřikl bolestí, já využila momentu jeho překvapení a vytrhla se mu, a začala utíkat a křičet. Podařilo se mi doběhnout na volné prostranství, kde byly osvětlené dveře vrátnice, ve které se objevilo několik postav. "Co se děje?" zeptal se starší muž, patrně vrátný.
 
OCHRANA PROTI POŠKOZENÝM?
Diskuze
Středa, 12 srpen 2020
Tato zpráva by vás měla přimět k přemýšlení a alarmovat. Vysoký představitel druhé největší britské farmaceutické společnosti AstraZeneca řekl tiskové agentuře Reuters, že ochrana před soudem byla právě poskytnuta, pokud bude mít koronavirové očkování škodlivé vedlejší účinky. Což je obzvláště znepokojivé vzhledem k tomu, že v klinických testech jsou vynechány důležité klinické studie, aby se vakcína mohla dostat na trh rychleji, píše von Freeman na blogu Schall und Rauch.
 
KDO BY CHTĚL VLÁDU POPULISTY?
Diskuze
Středa, 12 srpen 2020

Tak mi  ráno rádio řeklo, že Lukašenko drtivě vyhrál volby jenom tím, že je sprostej populista. Že populisticky trvale zajišťuje zvyšování životní úrovně obyvatel, zvyšování platů, zaměstnanost, důchody, zdravotní péči, atd.  Voliči v Bělorusku jsou ovšem vesměs hloupí a zmanipulovaní, protože vůbec neberou v potaz, že on vůbec nedbá rad a názorů nejmoudřejších mozků, politiků EU.

 
TOLERANCE - ANEB CO VŠECHNO SNESU?
Diskuze
Středa, 12 srpen 2020
Dva. Mají se rádi, milují se, vše je nádherné. Nezáleží ani tak na tom, jsou-li manželé, milenci, či „přítel a přítelkyně“ jak se dnes říká manželství „na psí knížku“. Jak pověstný blesk z čirého nebe pak mezi ně vrazí kdosi třetí… Jistě jste četli už mnoho osudů na toto téma. Od okamžiku, kdy ten (či ta) zrazený zjistí co se stalo, do doby, než je schopen nějak rozumně zareagovat – uplyne určitá doba. I když – rozumné jednání – to je asi to nejtěžší, co v dané situaci připadá v úvahu…
 
VOLNÁ POSTEL, DOBRÁ POSTEL...
Úkol pro vás
Pondělí, 10 srpen 2020
Naše sousedka je 79 letá paní. Známe se už dlouhá léta, bydlí tu stejně jako my, už třicet let. Protože už špatně chodí a je málo pohyblivá, chodí k ní každý den pečovatelka. Nakupuje jí, pomáhá jí i s ostatními věcmi – praní, uklízení domácnosti, něco uvaří, pomůže jí při mytí a podobně. Platí ji sousedčiny děti. Alespoň tak to vím, co mi řekla, když se občas spolu setkáme. Také nám dala klíč od bytu, kdyby se náhodou něco stalo.
 
PÁNOVÉ, TOHLE RADĚJI NEČTĚTE
Téma
Pondělí, 10 srpen 2020
sklerotik on Twitter: "@tomcuprcz @madciapka @dspinar @josefslerka ...Ztráta paměti je omezující i frustrující a přímo ovlivňuje všechny další aspekty života. Občasné zapomínání je však přirozené a setkává se s ním každý. Pokud se však ztráta paměti stává každodenním problémem, je třeba situaci řešit. U mužů je jedním z nejčastějších důvodů andropauza, která způsobuje hormonální výkyvy. V důsledku toho se muži s přibývajícím věkem potýkají se zhoršenou koncentrací a ztrátou paměti.
 
HÁDANKY PRO PŘIPEČENÉ MOZKY
:-)))
Neděle, 09 srpen 2020

Představte si, že zemřete a vaše duše putuje přímo do nebe. Najdete tam tisíce jiných lidí, všichni vypadají, že právě dovršili 21 let (věk ale v hádance není podstatný). Porozhlédnete se, avšak nikoho nepoznáte. Najednou vám však do oka udeří jistý pár. Okamžitě zjistíte, že se jedná o biblického Adama a Evu. Jak jste na to přišli? (ale jo, lehký, já vim...)

 

 
PRÝ JE NĚKDO ZCELA JINÝ
Úkol pro vás
Neděle, 09 srpen 2020
Je to k neuvěření, ale naše 16 letá dcera se před pár dny rozhodla, že nám řekne, „kdo je“, a prohlásila, že je pansexuální a polyamorní…  a že není ani žena, ani muž. A teď chce, abychom o ní a s ní mluvili v neutrálním způsobu;  našla si i jiné jméno, neurčité, a oslovovali ji tak. Ne, je příčetná, zato my už pomalu ne. Prostě si to někde načetla, a říká teď, že je úplně jiná. Dřív měla spoustu kamarádek a kamarádů, ale všechno to hodila za hlavu. Chce, abychom ji v tom podporovali, aby prý byla to, co ona chce, že jen tak by byla šťastná.
 
KYNUTÉ BUCHTY KROK ZA KROKEM
Nejen duše
Čtvrtek, 06 srpen 2020
Kdyby se skládala domácí kuchařská maturita, kynuté buchty by do ní určitě patřily. Tyhle plněné kynuté buchty jsou známé též jako Honzovy buchty, neboť je naše česká pohádková postava měla v ranečku na počátku své cesty do světa. Pro mnoho domácích kuchařek maličkost, ale pro spoustu dalších panika, nejistota a obavy. Pokud též občas toužíte po nadýchaném, vanilkou vonícím, křehkém a měkkém pekáči buchet, jen jste ještě nenašli odvahu se do pečení pustit, v dnešním článku vám ukážu, jak kynuté buchty zvládnout napoprvé a bez zbytečných otázek co, jak a proč.
 
TELEVIZE SAMSUNG
Úkol pro vás
Čtvrtek, 06 srpen 2020
Tak nevím. Tedy, vlastně už vím. Já za to fakt nemůžu!!! Za co? Za to, že se mi zbláznila televize. Včera večer jsem seděla u počítače, a ona se mi najednou sama zapnula… Já si toho napřed ani nevšimla, tedy jen po následujících pár vteřin, než se zase sama vypnula. A zase zapnula… A vypnula…
 
CO K JÍDLU V HORKU?
Nejen duše
Středa, 05 srpen 2020
Výsledek obrázku pro Děložní myom

Taky nemáte v horku chuť na žádné těžké jídlo, natož večer? Přesto bychom se neměli odbývat, nebo jen stále chroustat listy zeleného salátu. Mezi námi děvčaty, ale snad i mezi pány, já osobně jsem na vaření už děsně líná.

 
NÁDHERNÝ OKAMŽIK ŠTĚSTÍ - 5.
Zážitky
Středa, 05 srpen 2020
„Nádherný okamžik štěstí“... - takový okamžik v dnešním uspěchaném moderním životě spíše jen zabliká - takové to: "halo, tady jsem, copak mne nevidíš?" a protože je to jen moment a my si ho nevšímáme, je zase rychle pryč. Zamyslela jsem se, ale ono najít takový ten pocit nádherného štěstí je sice zdánlivě jednoduchý úkol, ale opravdu jen zdánlivě. Ale přece jen, našla jsem jeden, takový, kdy se mi napřed srdce zastavilo...
 
KDYŽ NĚKDO KÝCHNE
Diskuze
Středa, 05 srpen 2020
Why Do Bright Lights Make Me Sneeze? | Live ScienceZAMYSLEME SE, PROSÍM!  Když někdo kýchne, rouška může zachytit část chrchlů. Klidně i všechny. To je ale zcela nepodstatné. Virus o velikosti 120 nanometrů (0,12 mikrometru), tedy 120 miliardtin metru projde při výdechu otvory v hadře na hubě jako komár oky kari-sítě. Omlouvám se, nic chytřejšího mě nenapadlo, právě jsem byl ve stavebninách.
 
TREFA DO ČERNÉHO?
Diskuze
Úterý, 04 srpen 2020
Pozvánka na turnaj O bleskového krále Vlčnova. - ŠACHY - Veselí ...Nad tímhle článkem "sedím" už tři dny. Nevím, jak to napsat, abych neutržila nějakou bouli. Stále mi nějak nedochází, že se jedná o vážnou věc, že to není všechno nějaká bláznivá legrace, že si to všechno nevymysleli nějací rozverní junioři pro pobavení... Řekla jsem o tom svému úhlavnímu kamarádovi. Jéje, ten mi dal plno dalších námětů, ani jsem je všechny nepobrala. A určitě byste sami přišli na plno dalších!
 
MUŽ A PES
Zážitky
Úterý, 04 srpen 2020

Muž a jeho pes  - nevím, jestli jste tento film viděli - je záměrně staromilecký. Film o důchodci, který žije společně se svým střapatým psiskem v takové chudobě, že se nakonec pokusí spáchat sebevraždu. Sledujeme jeho pomalé pohyby, smutný pohled, odevzdanost v každé pozici, kterou mu tělo dovolí zaujmout. To vše působí na diváka jako čisté bytí k smrti...

 
TENTOKRÁTE O MILOVÁNÍ
Zážitky
Pondělí, 03 srpen 2020
Love in the Time of Corona | UK FundraisingDnes něco zajímavého - tentokráte o milování. Asi víte, že během sexu se uvolňuje hormon oxytocin, někdy nazýván jako hormon mazlení. Ten vytváří pocity empatie a citové pouto. Když tělo ženy vylučuje víc tohoto hormonu, snadno se do svého milence zamiluje. U mužů se však vylučuje dopamin, tedy jde u nich čistě o slast, nikoliv citové pouto. A další zajímavost: Jestli si ještě užíváte pohlavní styk klasickým způsobem, jste dávno za zenitem, přátelé...
 
ŃA DVA ROKY NA TVRDO
Téma
Pondělí, 03 srpen 2020
Seek Probation Instead of Jail or Prison Time in PennsylvaniaVŠECHNO JE RELATIVNÍ. To, co projde jednomu, nemusí projít druhému. O tom se přesvědčilo minimálně třináct set pětašedesát provinilců...  Kradli v nepravou dobu. V březnu tr. za to, že byl provinilec přistižen bez masky na obličeji, zaplatil čistých deset tisíc korun čs. Někteří skončili i před přestupkovou komisí, která měla možnost pokutu stanovit v řádu několika desítek tisíc.  Později to bylo slevněno na pětikilo...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 106 - 126 z 9563
[CNW:Counter]