O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


TAKOVÝ NORMÁLNÍ VÍKENDOVÝ DEN
Zážitky
Pondělí, 04 červen 2018
Mám novofundlanďáka Loena; kožich má jak do mrazů a začíná červen. Asi už čtvrtým rokem na jaře ho nechávám stříhat. Letos jsem to nějak prokaučovala, začíná červen a jemu je hic, mě ostatně taky, ale to je jiná kapitola... Dnes ráno jsem byla na nohou už v půl čtvrté a tak jsem šla vzbudit slepice a kohouta, ten se tedy divil. Když bylo 8 ráno, měla jsem už hotové:
 
VZPOMÍNKY KAPITÁNA HONZÍKA - 1.
Próza a poezie
Pondělí, 04 červen 2018
Jsem na chalupě, horní louka je jeden květ. Ke „Kulaté bábě“ na kus řeči i stopečku jeřabinkové se dá jít i lesní cestou. A tak tam klábosíme, vedem řeči, usrkáváme jeřabinku, když jednou Álojs z protější stráně zvedne ruku a zabručí:
 
ADOPTUJTE HOT DOG!
Nejen duše
Pondělí, 04 červen 2018

Ano, když píšu hot dog, skutečně mám na mysli opravdový americký hot dog, nikoli český párek zasunutý do rohlíku, který vám ochotně prodají z každého druhého stánku s rychlým občerstvením a doprovodí otázkou, zda do něj chcete raději kečup, anebo hořčici.

 

 
BUCHTY OD BUCHET
Diskuze
Pondělí, 04 červen 2018
Co to mohlo zavinit? Velká tlaková níže, přemíra temperamentu, absolutní dodržení nejistých pravidel? Nebo snad málo tuku na správném místě? Taky spěch, spěch přeci zaviní hodně karambolů... Určitě vy všichni tady přijdete na plno dalších důvodů, jak se tenhle průšvih mohl stát. Tohle je přeci přímo nesmírné neštěstí - tedy - v danou chvíli.... A pak že prý na kráse nezáleží... Ostatně, dost řečí: tady jsou fotky!
 
ČESKÝ STONEHENGE?
Zážitky
Pondělí, 04 červen 2018
Výsledek obrázku pro kounovské kamenné řadyJe počasí, že by soudný člověk psy z chladných dlaždiček v koupelně nevyhnal. Vedro k padnutí a já místo toho, abych seděla doma za staženými roletami a háčkovala, vyrážím do toho vedra ven. Nemám totiž sicflajš a tak místo luštění křížovek, nebo bourání a znovu stavění bytu, jako naše šéfová, nekonečného uklízení a tisíce jiných nezbytných činností, šmejdím krajinou.
 
SOUČASNÁ CELEBRITA MEZI DIETAMI: KETODIETA
Téma
Neděle, 03 červen 2018

Všude možně se nyní dočtete o ketodietě. Jenže - tahle dieta vám může vážně ohrozit zdraví, díky ní vám mohou selhat ledviny. Ty navíc patří k orgánům, které se nehlásí bolestí, bolí, až když je opravdu problém. Může se totiž stát, že člověk už má vadu ledvin, o níž neví, a tato dieta mu je odrovná úplně.


 
ZA HORY ZA LESY, KDE SE PASOU....?
Úkol pro vás
Čtvrtek, 31 květen 2018
Nebo jinak: Kdyby tu byla má zlatá, milá, nejmilejší, BB, jistě by mi poradila. Nepotřebuju radu přímo pro sebe, ale pro mýho kamaráda souseda. Jak je to s exekucemi na plat a na další výdělky.  Zadlužil se, blbec, v podstatě ze svý blbosti, kdy všechno tohle úřadování ponechával na svý družce. Ta teď zemřela, a on s hrůzou, se mnou a s kozlem, zjišťuje, že ho v průběhu času šíleně zadlužila.
 
TOLUEN A MARIHUANA NA NAŠICH ZÉDÉEŠKÁCH
Diskuze
Čtvrtek, 31 květen 2018
Zatímco soustředěná pomoc pro drogově závislé dospělé se začala budovat už v devadesátých letech, v případě dětí koncentrovaná pomoc zatím není. Přitom jsou kategorie závislých, které zatím nefigurují ani ve statistikách. Česko například neví, kolik má malých narkomanů, kteří konzumují nejlevnější formu návykových látek – například toluen.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - ČESKÁ PŘÍSLOVÍ - 1.
:-)))
Čtvrtek, 31 květen 2018
Lidová moudrost je oblíbeným výrazovým prostředkem pro svou stručnost, srozumitelnost, jednoduchost a v některých případech také vtipnost. přísloví je produktem lidové filozofie, životní empirie a moudrosti. Jeho účelem má být názorné ponaučení, varování nebo eventuálně pokárání. U letošních maturit neznalost českého přísloví málem připravila stovku studentů o klid.
 
CO VÍTE A NEVÍTE O VITAMÍNECH - 1.
Téma
Středa, 30 květen 2018
Витамин Е в продуктахO vlivu výživy na zdraví se toho napsalo už tolik, že dávno byla překročena mez podle ustáleného rčení o nošení dříví do lesa. Medicína první poloviny 20. století vkládala do vitamínů velké naděje. V průběhu dalších desetiletí přehnaný optimismus částečně vyprchal a v některých směrech se dostavilo rozčarování. Příčina tkví hlavně v tom, že se „hospodaření“ s bioaktivními látkami řídilo chybnou taktikou podle zásady „čím více, tím lépe“ namísto tolikrát osvědčeného „všeho s mírou“.
 
JE TI TEPLO, NASTĚNKO? (VEDRO, ŠÍLENÝ VEDRO, DĚDEČKU...)
Téma
Úterý, 29 květen 2018

Výsledek obrázku pro SLUNCE PNG"Teplo, dědečku Mrazíčku," třese se Nastěnce hlas. "Dobrá." Nastěnka: "Opravdu teplo!" Mrazíkovi to nedá a obíhá veliký strom, aby viděl Nastěnku i z druhé strany. "Teď už je ti teplo, děvče?" "Teplo, Mrazíčku, teplo dědečku." Jenže Nastěnka tenkrát mrzla a my naopak nevíme, kam se vedrem podít…Teploměr kmitá kolem třicítky...  Víte jak se tomu ubránit? Tady máte pár nápadů:

 
NEŠŤASTNÁ MÁMA
Úkol pro vás
Úterý, 29 květen 2018
 Dobrý den, kamarádky a kamarádi. Chtěla bych se poradit, jak správně reagovat. Osobně uvnitř zuřím, ale vím, že nemůžu jít, a křičet… nebo můžu :-)))? O co se jedná: moje tchyně (Marta) onemocněla rakovinou, je to už bohužel terminální stádium a lékaři ji nedávají víc jak rok života. Marta bydlí kousek od nás, a já a manžel (její starší syn) s ní máme výborný vztah.
 
TAKY MÁME "IMIGRANTY" - VZNIKAJÍ GHETA
Diskuze
Úterý, 29 květen 2018
Ústí nad Labem přitvrdí v boji proti masivnímu přílivu sociálně slabých, kteří do města přicházejí za levným bydlením zejména ze Slovenska, což městu přináší problémy v soužití i vyšší náklady. Opatření, jež od března upírá nově příchozím ve 22 lokalitách doplatky na bydlení, chce nyní magistrát rozšířit na celé město.
 
DOČASKÁŘKA OLINKA
Fauna a flora
Pondělí, 28 květen 2018
OLGA je psí andělíček. Tedy, ona není pejsek, ona je krásná mladá holčina, nesmírně hodná a empatická, která věnuje velkou část svého volna (i svého srdce) nešťastným a mnohdy i nemocným pejskům. Jednoduše takového malého zoufalce "vyfasuje" a teprve když ho zdravotně i psychicky dá dohromady, tak pak teprve ho "pošle dál", do jeho nového báječného domova... A - mimo to Olinka umí skvostně psát.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - MALUJU A UKLÍZÍM
U nás doma
Pondělí, 28 květen 2018
Potřebovala jsem vymalovat. Vzhledem k tomu, že to je činnost, kterou už nezvládám, rozhodla jsem se najít přičinlivého muže, který za jistý obnos nabídku přijme a práci rychle a dobře odvede. No, malířů je všude hafo, jak jsem zjistila. Jsem už delší dobu spokojená s poptávkovou službou, kam zdarma zadáte požadavek a pak se vám ozvou zájemci - z blízka i okolí. První část vyšla dobře, chvilku po zveřejnění mi začal drnčet mobil...
 
PTAKOBIJEC
Zážitky
Pondělí, 28 květen 2018
Už 12. dubna přiletěly vlaštovky, dlouho se ale nezdržely, byly to Polandy a brzy odtáhly dál na sever. Za tři dny přiletěly naše a pustily se do díla. Začaly lepit hnízda na baráku a náš pes Frigo si mohl hlavu vykroutit. Brzy na to si začali v okapech dělat svoje nepořádná hnízda i vrabci.
 
VÝŠE PODPORY V NEZAMĚSTNANOSTI
Právní
Pondělí, 28 květen 2018
Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně zaměstnání, tedy spíš ohledně podpory v nezaměstnanosti. Aktuálně jsem zaměstnána v novém zaměstnání dva měsíce a chtěla bych pracovní poměr zrušit. Předtím jsem byla zaměstnána 4 roky u jiného zaměstnavatele. Mezi těmito dvěma pracovními poměry nebylo přerušení.
 
PSYCHOSOMATICKÝ INSTITUT AKTIP
Diskuze
Čtvrtek, 24 květen 2018
Jak funguje jedno z alternativních zařízení v Česku, mapuje nový dokument Obchod se zdravím. Pro lékaře je tento snímek jen smutným potvrzením toho, co dávno vědí. „Chodí k nám pak pacienti, kteří si něčím takovým alternativním prošli, ale my už je nemůžeme vyléčit, protože se na nás obrátili pozdě. Přitom kdyby přišli rovnou za námi, šanci by určitě měli větší,“ říká onkoložka.
 
NECHCI SE S MÁMOU POHÁDAT
Úkol pro vás
Čtvrtek, 24 květen 2018
 Žijeme s mými rodiči v RD již 3 roky. Co se týče hlídání, všichni říkají, jak jsme na tom dobře a jak se máme, že žijí s námi a pohlídají. Jenže - malej má 1,5 roku, a zatím s ním byla babička jednou venku a jinak nic. Jinak doma pohlídá jen chvilku, a to nesmí plakat. Takže většinou jen na takovou dobu, než se vysprchuju. Takže spíš jen takový minutový hlídání.
 
E. T. SETON A BEZVA RECEPT NA VÍKEND
Nejen duše
Středa, 23 květen 2018

Výsledek obrázku pro SETON DVA DIVOŠI

Kuře v jámě je recept, který popisuje E. T. Seton ve své dobrodružné knize Dva divoši - o zážitcích dvou chlapců, o jejich touze po poznání přírodního života.  Setonův hrnec, jak se receptu také říká, je nejen chutné jídlo, ale především zábava pro celou rodinu. Počítejte s tím, že to tak za hodinku připravíte, pak cca tři hodiny budete přikládat na ohniště, abyste získali dost popela a nahřáli potřebné kameny. Sama doba pečení trvá dvě hodiny.
 
KDO NEKRADE KAŽDOU HODINU ...
Téma
Středa, 23 květen 2018
„Šikovná“ advokátka, která podle obžaloby připravila umírajícího seniora o majetek v hodnotě desítek milionů korun, půjde do vězení na 6,5 roku. Podle rozsudku pak nesmí deset let působit v advokacii. Její spolupachatelka bude zavřená na pět let.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 106 - 126 z 8390
[CNW:Counter]