O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


BACHA NA ŽÁBY!!!
Diskuze
Neděle, 15 duben 2018
Ještě nedávno jsem měla na nohou běžky, uplynulo pár dní a je to na triko a na kraťasy. Krásné mne počasí inspirovalo k tomu, vyrazit do lesa a zjistit, co všechno už kvete. A kvete všechno, a naráz. Jsou pryč už sněženky a talovíny, nastoupily bledule, ladoňky a dymnivky. Modrou barvou až do fialova se chlubí podléšky s fialkami, které ostatním kytkám konkurují vůní, která se rozlévá po celém lese.
 
POTKAL POTKAN POTKANA - V ČECHÁCH
Diskuze
Neděle, 15 duben 2018
Výsledek obrázku pro potkan pngVětšina lidí od sebe krysu a potkana nerozezná. Potkan je větší, silnější a krysu u nás už v podstatě z přírody vytlačil. Krysám se lépe dařilo v dřevěných stavbách, kterým už u nás odzvonilo. Potkani jsou inteligentní, odolní a děsivě rychle se množí. Protáhnou se každým otvorem, jsou žraví a nepřímo způsobili smrt milionů lidí.
 
DENISA - VYTRVAT SE VYPLATÍ!
Diskuze
Neděle, 15 duben 2018
Nejprve chodila do rodinné školy s ekonomickým zaměřením, pak pracovala jako švadlena, vdala se, narodil se jí syn, rozvedla se. Dlouhodobě se jí ale nedařilo najít práci. V té době dálkově získala maturitu. V r. 2006, když bylo jí dvaadvacet, se proto rozhodla odejít za bratrem do Británie, do Leicesteru. Záhy si našla práci jako uklízečka v restauraci, pomáhala tam také s mytím nádobí a později přípravou pro kuchaře.
 
VENI VIDI VICI – ZEJTRA VÍC!
Zážitky
Čtvrtek, 12 duben 2018
Ano, stejně jako řekl Caesar v roce 47 před naším letopočtem, když velmi rychle vyhrál bitvu proti králi Farnakovi, tak i já jsem přišla, viděla, zvítězila. No, zas tak úplně stejný to není, já přiletěla, přišla a podepsala.
 
MÁM OBRANÁŘE, NEBO AGRESORA?
Úkol pro vás
Středa, 11 duben 2018
 S Martinem chodíme devět měsíců a plánujeme společnou budoucnost. Je pro mne vše, co si může dívka přát. Alespoň to jsem si myslela, než se stalo to, co se stalo. Bydlím zatím na koleji a v poslednich měsících tam bylo pár lidí vykradeno. Jeden večer jsme se s Martinem vraceli po večeři a kině zpátky ke mě, a našli zloděje přímo u mě doma.
 
TCHÁNOVA "NOVÁ DCERA"
Úkol pro vás
Středa, 11 duben 2018
 Mám takový dotaz, snad se vám nebudu zdát paranoidní. Moje máma se cca před deseti lety podruhé vdala za “Pavla” a přestěhovala se k němu. Ve vedlejším vchodě od nich bydlí naši rodinní známí, kteří mají mentálně postiženou dospělou dceru “Lucku”. Fyzicky vypadá velice atraktivně, ale i když jí je 32, je na úrovni dítěte. No a Pavel se v poslední době chová velice zvláštně. 
 
ZTRACENÝ SPIS
Zážitky
Úterý, 10 duben 2018
Čau, Kudlí. Po tom, co´s nevotiskla mý předchozí, zcela úžasný, pojednání o slově "reforma", posílám ještě jeden postřeh ze života. Naposledy! Slibuju, na mou duši, na psí uši, že to je naposled, co se se svejma blábolama pokouším vtírat do zdejších, neuvěřitelně vzrušenejch úvah o množství cukru do beránka, nebo o postupu štupování fuseklí.
 
OPSÁNO Z OPSANÉHO
Diskuze
Úterý, 10 duben 2018
Související obrázekJako jedna z mnoha občas nakouknu na stránky Miroslava Macka, na jeho web "macekvbotach.cz". Tentokrát mne tam zaujalo něco, co věřím (a doufám), že zaujalo či zaujme i mnoho dalších. A dalo by se to komentovat jednou proklatě profláklou větou ze Shakespeara: "Je něco shnilého ve státě dánském..." A oč že se jedná? Čtěte, zamyslete se a ...
 
PRAŽSKÉ DÁVNÉ ZAJÍMAVOSTI - 5.
Tady a tam
Pondělí, 09 duben 2018

Když mne jako malou vodívala babička po Praze a vyprávěla mi nejrozličnější zajímavosti, stávala jsem se v době, kdy - jako jedináček velmi zaměstnaných rodičů - byla dlouhé hodiny sama, dívkou, dámou, šlechtičnou. Podle doby, ve které jsem se zrovna s babičkou toulala. Vzpomínám na záchvěv hrůzy, když jsem zírala na černý pařát, visící na řetězu v jednom kostele....

 
VYPATLANŠTINA
Diskuze
Pondělí, 09 duben 2018
Kolikrát si říkám: “Co ještě náš rodný jazyk dokáže unést?“ Obrozenci během devatenáctého století na obrodu českého jazyka použili lidovou mluvu, ale také výrazy z polštiny, ruštiny i srbštiny.
 
IDEOLOGIE GENDER - ANEB ČÍM CHCEŠ BÝT?
Téma
Pondělí, 09 duben 2018
Propagandu za generovou vyrovnanost organizuje hnutí LGBT. Podporují ho některé specifické neziskovky a politické strany, v Itálii především levicové. Významným podporovatelem hybridní a bezpohlavní (de)generace je i politické Hnutí 5 hvězd.
 
PŘELET NAD VELKOU LOUŽÍ, KAPUT PC
Tady a tam
Pátek, 06 duben 2018
A plno dalšího, co se na mne vždy nabalí. Já jsem prostě magnet na průůůůsery, to se jinak nedá napsat! Ale - musím přiznat, že jsem byla z toho, že nemůžu kudlit, psát na kudlu, být s vámi - musím přiznat, že mne to děsně štvalo. Jo, tak začnu: v první řadě počasím. Je tu hezky, ale tak, jako v Čechách tak před týdnem. Počasí se vybičuje na pozitivních pět a padla...
 
HALO, KAMARÁDKY A KAMARÁDI,
Úkol pro vás
Středa, 04 duben 2018

Výsledek obrázku pro bulharsko pláže 1970Mám prosbu. Chtěly bychom si s kamarádkou vyrazit do Bulharska. A to konkrétně do Sozopolu. Oslavujeme 45 let od našeho seznámení právě tam.Tenkrát jsme byly dvě mladé rodiny, teď jsme dvě vdovy. Hledám na netu, ale vyskakují na mě jen samé hotely, bungalovy, nebo nóbl ubytování. My chceme klasické do soukromí. A tak se ptám, nemá někdo nějakou starou adresu na někoho, kdo ještě funkuje? Díky vám všem - Alka

 
PRAŽSKÉ DÁVNÉ ZAJÍMAVOSTI - 5.
Tady a tam
Úterý, 03 duben 2018
Výsledek obrázku pro kryt pod hotelem JaltaJestlipak víte, že pod celou plochou luxusního hotelu Jalta na pražském Václavském náměstí se rozkládá protiatomový čtyřpodlažní kryt... Tři patra pro pohlaváry, ve čtvrtém nemocnice. Nechybějí ani nádrž na pitnou vodu a mohutné agregáty pro zásobování energií. Ochranu proti biologickým a radioaktivním látkám mělo zajišťovat na svou dobu neobyčejně výkonné filtrační a ventilační zařízení.
 
BEZ REFOREM BY NEBYLO ŽIVOTA
Diskuze
Úterý, 03 duben 2018
Jak tak po léta sleduju všemožný projevy politiků, slyšim furt dokola to jediný: Nejdůležitějším úkolem posledních 30 let jsou reformy. To platí i pro léta následující. Bez reforem nebylo by života. Ne snad, že bych nepamatoval Novou soustavu plánovitého řízení, nebo Pěrestrójku, Chozrazčot (ten, mimochodem, vůbec nebyl blbej), ale měl jsem zato, že to skončilo v r. 89.
 
ZÁKEŘNÁ ZBRAŇ - JED 3.
Téma
Úterý, 03 duben 2018
Výsledek obrázku pro jedyV pamětech se praví, že Řím byl drsný a renesance pestrá. Nezbývá nám nic jiného než se přesunout v čase, ale v Itálii zůstaneme – přesouváme se do slunné italské renesance. Zjistíme, že se antikou inspirovala i v jedech. Přesvědčíme se, že jejich popularita neklesala, ale dosahuje dokonalosti i vrcholu.
 
ACH TA MAMINKA, TA MÁ VŽDYCKY PRAVDU!!!
Diskuze
Pondělí, 02 duben 2018
Výsledek obrázku pro MAMINKAKdo je autorem následujících životních pouček, to netuším, ale jejich záznam už delší dobu volně běhá ve virtuální realitě. Takže je dost možné, že jste to nekteří z vás už četli, ale - někteří třeba ještě ne... Ovšem, když se o tom tak zamyslím, zamyslíte, musím, musíte uznat, že skoro každý z nás měl takovou maminku...
 
VÁLKA S RUSKEM?
Téma
Pondělí, 02 duben 2018
Chemický útok na britské občany v Salisbury měl sice daleko k nějakému teroristickému útoku s desítkami mrtvých, ale byl znepokojující především otázkou: co všechno se může stát, když někdo má chemické zbraně? Je otázkou, zda Putin opravdu za to může. Britská premiérka Theresa May musela nějak reagovat, protože bránit občany je určitě prvořadou povinností státníka. Jak bránit? Británii viditelně přetekl pohár.
 
APRÍL - ANEB MEZINÁRODNÍ DEN PTACTVA
Téma
Neděle, 01 duben 2018
Výsledek obrázku pro papoušek pngMÁTE DOMA ŽIVÉHO PTÁČKA? Nějakou andulku, papoucha či cokoliv jiného, opeřeného?  Na první aprílový den, kdy je v plném proudu pohyb tažných ptáků, byla roku 1906 podepsána Mezinárodní Konvence o ochraně užitečného ptactva. V naší zemi je však tradice těchto oslav ještě o něco delší. Nejdříve byl „Den ptáků“ vyhlášen jako akce pro školy v tehdejším Rakousko-Uhersku 1. dubna 1900 a spolu s opeřenci se „oslavovaly“ i stromy.
 
DILEMA JAKO HROM
Úkol pro vás
Středa, 28 březen 2018
 Moje otázka se týká morálního pohledu na věc. Nevím, totiž, co mám dělat, abych se zachoval čestně. Čestně k firmě, nebo čestně k lidem? Co z toho si mám vybrat? Pracuji jako IT ve firmě, která má cca třicet zaměstnanců. Nedávno jsem pomáhal nejvyššímu šéfovi “něco” s jeho emaily (není to zrovna odborník na práci s počítačem) a viděl jsem “něco”, co jsem zjevně vidět neměl.
 
PRAŽSKÉ DÁVNÉ ZAJÍMAVOSTI - 4.
Tady a tam
Středa, 28 březen 2018
Výsledek obrázku pro La clemenza di Tito„Už tvůj hněv mě rozpaluje a Řím je v plamenech“ - takto zní název libreta, jehož autorem je Caterino Mazzolà. A právě toto téma si vybral Wolfgang Amadeus Mozart pro operu La clemenza di Tito (česky: Velkorysost Titova). Tato opera opera o dvou dějstvích měla v Praze svou premiéru v roce 1791. Vznikla za pouhých osmnáct dní se záměrem oslavné opery ke ke korunovaci Leopolda II. českým králem, na objednávku českých stavů.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 106 - 126 z 8301
[CNW:Counter]