O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


HÁDANKA - JSOU NEBO NEJSOU TOHLE PRAŠIVKY?
:-)))
Pondělí, 26 říjen 2020
Auta většinou rozeznávám na osobní, nákladní, červená a vraky. Podobně jsem na tom i s houbama. Vzpomínám si, jak jsem kdysi, v minulém století, byla s dětmi někde na Vysočině na prázdninách, a při takovém delším couru lesem jsme našli plnou košili hub. No, znáte to, to se z košile udělá batoh... Sbírali jsme poctivně všechno, protože jsem, jako moudrá maminka, dětem pravila, že se pak zeptáme nějakých znalců, a to by v tom byl čert, abychom neměli večeři...
 
VERONIČČIN WELLNES DEN
Zážitky
Pondělí, 26 říjen 2020
Některým kočkám prostě nevysvětlíte, že mají požírat tu měkoučkou a zelenou travičku, která roste všude kolem. Jenže mému Mikymu nejvíce chutná ta tvrdá, okrasná, která taky hnusně chutná. Ve finále ji stejně vyzvrací sousedům na schody. Můj kocour je také velice aktivní v lovu a úspěšně zbavuje mě i sousedy škodlivých hlodavců. Občas bohužel zardousí i nějakého toho ptáčka. Ale že si ten čtyřkilový bumbrlíček troufne i na veverku, to mě dost překvapilo.
 
ŠKATULE, ŠKATULE, HEJBEJTE SE!
Diskuze
Neděle, 25 říjen 2020
ANO de facto prohrává volby, preference Babiše silně klesají, jeho důvěryhodnost je nejnižší ze všech institucí, pandemie vrcholí. Přichází Prymula na místo ministra zdravotnictví a zavádí drastická opatření. Lidem se to nelíbí, přesto ho poslouchají, uznávají a jeho obliba stoupá. Stává se tím, kdo pandemii - na rozdíl od Babiše - zvládá. Na veřejnosti vystupuje hlavně on a Babiš vedle něj stojí jak chudý příbuzný.
 
KDYŽ ŽIJEME JEN JEDNOU?
Úkol pro vás
Neděle, 25 říjen 2020
Manželka se kamarádí s Annou už od první třídy, znají se tedy přes třicet let. Anna je vdaná, a její i naše manželství je spokojené. Problém je, že cca před rokem, Anna a její manžel začali chodit na swingers party. A od té doby je to to jediné, o čem s mou ženou mluví. Noví muži, nová místa, nový styl, nové obzory… a to vše má i s fotkama. A pořád jen říká, že žít se může jen jednou, užívej, dokud můžeš, a takové ty podobné kecy.
 
NA SANÍCH DO ZÁHUBY?
Zážitky
Neděle, 25 říjen 2020
13. ledna 2021 to budou přesně 3 roky, kdy po roce poustevničení mě kamarádka vytáhla na hory - na sáňkování. Pokud si někdo myslí, že takové sáňkování v Alpách je obrovská zábava, tak vás musím upozornit, že sáňkování v Andermatt se pro člověka s malými nebo žádnými zkušenostmi stává extrémně adrenalinovým sportem. Přesto - půjčily jsme si sáňky a vyrazily na svah.
 
A TEĎ VŠICHNI HODÍ SVŮJ KÁMEN ...
Diskuze
Pátek, 23 říjen 2020
Nikdy jsem nebyla s představiteli naší vlády nějak extra spokojená. Jenže - když si vzpomenu na všechny ty "možnosti", ze kterých se vláda nakonec vybírá, tak si jen tak lehce povzdechnu a jdu si po nějakém svém zájmu, rozhodně jiném. Ono je to těžké - kde sehnat lidi, andělsky čisté, inteligentní, schopné komunikace na veřejnosti, a hlavně - s perfektní potřebnou specializaci ... To je jako hledat jedinou perlu v moři...
 
ÚNAVA MATERIÁLU?
Úkol pro vás
Čtvrtek, 22 říjen 2020
Milá Kudlanko, milí přátelé, potřebuju poradit. Respektive, potřebuju pomoct s rodiči. Jsou oba nesmírně fajn, znám už je fakt hodně dlouho (hahá), ale teprve tak posledních deset let to s nimi jde s kopce. Máma je více dominantní, ale současně dovede být setsakra ublížená a vyčítavá. Táta je zas takový altruista, že raději drží, neodporuje, ale já vidím, že je čím dál smutnější.
 
S ROZUMEM TO ZVLÁDNEME
Téma
Čtvrtek, 22 říjen 2020
Občas se objevují nápady, zda nenechat covid-19 jednoduše projít populací a nevsadit na "přirozenou imunitu". Čistě teoreticky to může znít lákavě, prakticky je to ale dost hazard s řadou neznámých a etických problémů. Velmi jednoduše, většina lidí sice covid-19 "nějak dá", ale spoléhat se na to nedá. Do kategorie mírný průběh spadá i zápal plic, což fakt nechcete zažít.
 
JAK JE VÁM?
Zážitky
Středa, 21 říjen 2020
Osobně se, po fyzické stránce, cítím docela dobře. Protože jediné dvě povinnosti - jít ven s Kayoukem a večer vymyslet něco zajímavého pro vás do Kudlanky, zvládám celkem pohodově. I když jsou dny a chvíle, kdy se mi ani do jednoho nechce. Když je venku nějak superošklivo, nebo když mám pocit, že už Kudlu nikdo nečte, a že to, co dělám, je vlastně úplně zbytečný a na nic. Jo, kolikrát jsem si tohle říkala, ale pak tyhle myšlenky odhodila a řekla si, že když nic, tak ji dělám alespoň pro sebe.
 
ZA ROMANTIKOU NA YUKON - 23.
Zážitky
Středa, 21 říjen 2020
Musela jsem mu připomenout, že klíč v písku ztratil on a já teda přemýšlím, jestli s takovým nezodpovědným člověkem mám vůbec pokračovat v cestě. No, ale pro tentokrát mu to patrně odpustím. Alain se zeptal, jestli to odpuštění je opravdu nutné. Zamyslela jsem se a odpověděla, že ano, protože odmítám odsud jet stopem nebo na velbloudu. Prostě - přes všechny ty problémy jsme měli všichni výbornou náladu, i když nám bylo jasné, že dneska půjdeme spát o hladu.
 
SNAD TO SPOČÍTÁTE, NEBO SE ASPOŇ ZASMĚJETE
:-)))
Středa, 21 říjen 2020
Jeden bankéř potkal svého přítele, osmdesátiletého farmáře Toma. Seděli nad pivem a vyprávěli. Tomovi před rokem zemřela žena a říkalo se, že si bude brát někoho na inzerát. Bankéř se tedy zeptal a Tom mu to potvrdil. Řekl, že jí za pár měsíců bude jedenadvacet. Bankéř, zkušený a vzdělaný to muž, věděl, že sexuální chutě jedenadvacetileté ženy těžko takový stařík uspokojí. Proto Tomovi poradil, aby najal někoho na výpomoc na ranči, neboť bylo jasné, že nevěsta se podle toho zařídí a tělesným záležitostem bude učiněno zadost.
 
TVAROH A KNEDLÍKY
Nejen duše
Úterý, 20 říjen 2020
Ne nadarmo se tvarohu říká bílé zlato. Je tradiční mléčný výrobek s velmi dlouhou historií. Má mléčně smetanovou chuť, bílou barvu a jemně krémovitou chuť anebo naopak hrudkovitou konzistenci. Vzniká vysrážením bílkoviny mléka pomocí kulturních mikroorganismů, popř. enzymů. Už z tohoto popisu je zřejmé, že se jedná o zcela přírodní potravinu. Jednou z plnohodnotných bílkovin obsažených v tvarohu je kasein, který pozitivně působí na ochranu jaterních buněk, ovlivňuje růst člověka a podporuje i mozkovou činnost.
 
VERONIKA A HAVRANI
Zážitky
Pondělí, 19 říjen 2020
Už je to docela dlouho, co si můžete číst milé a vtipné fejetonky či zážitky od VERONIKY. Veronika je dívka, která žije v současné době ve Švýcarsku - není tam úplně sama, má  na bytě velkého ochránce - kocoura Mikyho. Jsem moc ráda, že jsem ji pro Kudlanku - a nejen pro ni - objevila, protože má prima styl vyjadřování a hlavně dovede i mnohdy nepříjemné věci popsat s milým humorem. A to se v dnešní době přeci velmi cení! Její následující článek je sice prvoplánově veselý, ale ...
 
"TECHTLE-MECHTLE" NA STAROMÁKU
Diskuze
Pondělí, 19 říjen 2020
demonstrant - Aktuálně.cz
Prestižní Vysoká škola života v neděli uspořádala sraz svých absolventů. Na Staroměstské náměstí dorazilo více než 2500 absolventů, kteří společně prodiskutovali aktuální pandemii onemocnění Covid-19 a nakonec se hromadně shodli, že krizi je možné ukončit házením dlažebních kostek na policajty, ničením cizího majetku a zapalováním dýmovnic. Hned od začátku srazem zněly teorie o původu koronaviru a jeho případném řešení, jako např. „Prymula do plynu“.
 
MILUJTE SE A MNOŽTE SE?
Téma
Neděle, 18 říjen 2020
Zeměkoule Země Svět - Vektorová grafika zdarma na PixabayV historii Země neexistuje žádný jiný velký obratlovec, jehož populace by se rozšířila tak rychle a s devastujícími následky pro další obyvatele planety. Jen v letech 1800 – 1930 vzrostl počet lidí z jedné miliardy na dvě, a za dalších 90 let pak dokonce na dnešních víc než sedm miliard. To s sebou samozřejmě nese spoustu problémů. Přečerpáváním zdrojů počínaje a ekologickou devastací konče.
 
SLONÍ FOTBAL
Zážitky
Neděle, 18 říjen 2020
Krotitelé katastrof | 15/2013 | 100+1 zz | 100+1 KiosekMaringotka v rohu zahrady u omšelého domku sloužila jako výminek. S cirkusem kdysi zcestovala všechny země Evropy. Na stěně visí zarámovány tři vybledlé černobílé fotografie. Zprava: bělovlasý principál s knírkem a dětskýma očima, zakladatel cirkusu Karel Kludský. Rodem polský šlechtic. Měl dvacet dětí.
 
MEA CULPA, MEA MAXIMA CULPA
Téma
Čtvrtek, 15 říjen 2020
Nojo, lenost se nevyplácí. Jak tak sedím u počítače, koukám, je zrovna za 8 minut zítra, tak jsem neustále v pokušení tohle a tamto nějak ošulit. Například u těch příšerně těžkejch hádanek dát na jinou stránku všechna rozluštění, pak ještě překopírovat tu správnou stránku vyluštění na tu stránku právě vyšlou... Jednodušší je napsat, že vy se stejně nepoperete, že vy to stejně nějak zmršíte. Pardóóón, stejně nějak vypočítáte...
 
DIGITÁLNÍ MANŽELSTVÍ
Zážitky
Čtvrtek, 15 říjen 2020

This romantic bralette commands attention, so don’t even think about covering it up.Celý ženský svět tvrdí: chlapi nejsou, došli. Ve vnímání mnoha dam je ideální manžel čistě pohádkovou bytostí. Potvrzují to i statistiky - vždyť se u nás rozvádí polovina manželství! Ideální manžel (IM) je kategorie značně individuální. Zatímco v historii figurovaly pojmy jako blonďák, vysoký, lyžař, tanečník, případně jména slavných předobrazů, postupem času řada žen netrvá ani na tom, že by měl mít vítaný exemplář vůbec nějaké vlasy, natož pak smysl pro rytmus. A - ještě je poruchovej...

 
CHIMICHURRI - LAHODA S LEGRAČNÍM NÁZVEM
Nejen duše
Čtvrtek, 15 říjen 2020
Pravé chimichurri pochází z Argentiny, takže v našich zeměpisných šířkách může žít spousta takových, kdo vůbec netuší, s čím mají tu čest. Čest je slovo, které bych podtrhla. Mít v kuchyni chimichurri by skutečně mělo být předmětem opravdového vděku, protože kdo ho jednou ochutná, nemůže přestat, a sklání se mu v podstatě neustále. Pravé argentinské chimichurri je obyčejné ochucovadlo z petrželové nati, česneku a chilli papriček, smíchaných s olejem a trochou octa. Na první pohled se jedná o zcela tuctové suroviny, nikoli o dalekou exotiku.
 
LOGICKÉ UVAŽOVÁNÍ? TAK O TOM MOC NEVÍM ...
:-)))
Středa, 14 říjen 2020
Nesmírně mne baví dávat vám hádanky. Protože jen díky vám se většinou dozvím výsledek. No, tedy, pokud si ho raději rovnou ještě předem nepřečtu. Začnu rovnou jednou, přímo "životu nebezpečnou": Vězeň odsouzený k smrti, dostane šanci ovlivnit způsob vykonání trestu, když mu král řekne: „Budeš-li mít zítra řeč, která bude pravdivá, setneme ti hlavu, budeš-li mít lživou řeč, utopíme tě v řece.“ Vězeň si svou řečí zachránil život, uhodnete, co řekl?(Trochu logiky...)

 
ANO, NEBE JE ZELENÝ, TRÁVA MODRÁ ...
Diskuze
Středa, 14 říjen 2020
Nikdy jsem nepochopila, že lidé vždy raději věří bludům, lžím, všem nesmyslům, které se jen trošku zabalí do "rádobypravdy". Proč by jedinec používal tu hmotu, co má za čelem, když "to všichni přeci říkají, tak to tedy určitě bude pravda!" Co jsem se v posledních dnech načetla těch nejrůznějších blábolů... Každý druhý mudrlant VÍ VŠECHNO LÍP. A hlavně umí odsoudit to, co je. Nikdo z nás není absolutně obeznámen s tím, co bude.  Ale každý ví, co se udělalo blbě. Oni by to určitě dělali líp..
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 106 - 126 z 9670
[CNW:Counter]