O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


DON´T FORGET TO SHINE!
Zážitky
Úterý, 20 srpen 2019
Potrpím si na kvalitní prádlo. Prádlo je totiž něco jako podpatky. Instantní booster sebevědomí. A narozdíl od podpatků - prádlo nebolí. Jsem ochotná a schopná za něj utratit značnou sumu a to tedy i v případě, nebo snad zejména v případě, že jsem v životní etapě, kdy má možnost ho vidět jen můj pes a lékař. Kupovat si prádlo kvůli chlapovi je plýtvání kapitálem. Muži si prádla stejně nikdy nevšimou.
 
VŠECHNO SE MI ZBOŘILO
Úkol pro vás
Pondělí, 19 srpen 2019
Kudlanku čtu už opravdu hodně dlouho, ale jsem spíš jen čtenář, komentářů jsem napsala jen pár. Dnes bych vás všechny chtěla poprosit o radu, protože se mi stala strašlivá věc, a já si vůbec nevím rady, co bych měla dělat…Je mi osmatřicet, jsem třetí rok vdaná, do minulého týdne bych řekla, že šťastná a spokojená. Žijeme na okraji jednoho menšího města, v rodinném domku spolu s rodiči, my nahoře, oni dole.
 
ODEŠLI PŘEDČASNĚ ...
Téma
Neděle, 18 srpen 2019
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRWAm9WBg1RV59pwwR3CHDpsQddmK7x7rMg4BfMqxoobIVsu8voAč je v nadpisu odešli, příhodnější by bylo odešly. Proč? Protože řeč bude o ženách. O českých herečkách, které byly nadějné, talentované, mladé a krásné. Bohužel život nejsou jen výhry a osud těmto herečkám nakloněn nebyl. Jistě by v opačném případě dokázaly na divadelních prknech a ve filmu rozvinout naplno svůj talent a schopnosti.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? CO BY TO MOHLO BÝT?
:-)))
Neděle, 18 srpen 2019
Výsledek obrázku pro ČESKÝ JAZYK PNGTak zase něco pro zbystření a zostření naší mysli. Našla jsem pár zajímavostí - a mj., jestli i vy nějaké máte, tak sem s nimi! První takové zajímavé slovíčko, které má nejspíš i jiný, než původní význam, je slovo CAPOUCH. "Spadla moucha do capoucha, zlámala si koleno, tři neděle naříkala, tuze ji to bolelo." Sama znám významy dva, jeden odlišný od druhého. Znáte je?
 
SRPEN 1969 – KONEC NADĚJÍ 2.
Téma
Neděle, 18 srpen 2019
Tak, a teď tu o normalizaci… Musíme si uvědomit podstatu celého paradigmatu, systémovou situaci totalitního režimu. Vše bylo v rukou vládnoucí kliky, tedy předsednictva Ústředního výboru strany. Nebyla žádná jiná alternativní moc a tlak vykonávali jen příkazy z Moskvy. Nikdo jiný. Hokejové události, když lidé oslavovali vítězství československé reprezentace nad SSSR v hokejovém zápase příliš okatě a dokonce ještě i sdělovací prostředky o tom referovaly s neskrývanou radostí, bylo dáváno za vinu Dubčekovi.
 
MEZINÁRODNÍ DEN RUMU
Téma
Pátek, 16 srpen 2019
Výsledek obrázku pro rum pngDnes je Svátek rumu, přátelé, tak na zdraví! Věděli jste, že tento alkoholický nápoj v sobě nese dlouhou a barvitou historii? Než se k nám dostal v podobě, ve které ho známe, prošel rukama pirátů, námořníků, ale i vojáků, kteří jej pili jako tišící prostředek. Název „rum” je považován za zkratku anglického slova „rumbellion”, což znamená „velký ruch”. Celosvětově se vypije více než 1,4 bilionu litrů rumu ročně!
 
BUDU KRÁSNÁ, I KDYŽ K SMRTI HLADOVÁ
Zážitky
Pátek, 16 srpen 2019
Nepamatuju se, kolikrát za život jsem se už skálopevně, rozhodně, definitivně (a zbytečně) rozhodla, že tentokrát už ale opravdu zhubnu. To spíš věřím na lesní víly, bezhlavého jezdce a chytré policajty, než že se mi to jednou nejen povede, ale navíc ještě případnou sníženou váhu i udržím... Jaká je to nespravedlnost: když je člověk chudej a nemá na jídlo, vypadá (a je) štíhle. Sotva se trošku finančně postaví na nohy, tak aby jídlo odstrkoval, nevnímal, případně jen jedl semotamo nějaký ten zelenec s kousíčkem ovařené flákoty....
 
SRPEN 1969 – KONEC NADĚJÍ 1.
Téma
Pátek, 16 srpen 2019

Potlačením demonstrací 21. srpna 1969 skončily veškeré naděje na reformu komunistického režimu v jakékoliv, byť omezené formě. Toto potlačení jen demonstrovalo obrovský tlak Sovětů, kteří se nesmířili s žádným kompromisem a požadovali absolutní korektnost ke svým požadavkům.

 
NENÍ MOST, JAKO MOST
Diskuze
Středa, 14 srpen 2019
Včera, ve středu 14. 8., bylo první výročí pádu mostu (viaduktu) v Janově. Délka mostu přes 1 km, šířka 4 jízdní pruhy (zřítilo se cca 200 m, zbytek byl zbourán, včetně pilířů). Ohromná tragédie, 43 mrtvých a stovky evakuovaných lidí. Zjara 2020, tedy asi rok a půl po tragédii, bude uveden do provozu most zcela nový. Tolik pár faktů.
 
JE NUTNO SE UČIT CIZÍM JAZYKŮM ...
:-)))
Úterý, 13 srpen 2019
Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem. Takže: jazyk vepřový na česneku, staročeský hovězí jazyk, telecí jazyk naložený s omáčkou gribiche, jelení jazyk Windsor, mořský jazyk s krevetami ...
 
SVĚTLO JAKO VE DNE, RÁNY K OHLUCHNUTÍ
Zážitky
Úterý, 13 srpen 2019
Výsledek obrázku pro blesky pngTaké u vás bouřilo? V neděli byla obloha jak vymalovaná, bez jediného mráčku, s „teplotou“, která se (ve stínu) vyšplhala na 38,2 stupňů Celsia. Krásný večer, začala noc, a ani se moc neochladilo. A pak, po půlnoci, kolem jedné, to začalo! Nebe nad Prahou rozčísly blesky. Burácení hromu a rány byly slyšet rychle za sebou a některé byly tak intenzivní, že přímo ohlušovaly, blesky třaskaly jeden za druhým, oblohu rozzářily, jako by byl den.
 
JE LIBO BRIZIL? A VÍTE VŮBEC, CO TO JE?
Tady a tam
Úterý, 13 srpen 2019
Za svitu měsíce kráčí temnou šumavskou nocí pomalu, ale sebejistě, postava. Její obrysy dávají tušit mužské pohlaví, na hlavě typický klobouk s krempou, na ohnutém těle ranec. Před několika minutami muž utekl celníkům. Jak by ne, vždyť zná každou cestičku, každý kámen, hvozd, ví jak celníky přelstít. Vyrůstal v lese, od táty se naučil znát kdejaký strom, však jeho otec převáděl přes hranice i dobytek.
 
CO ZVYŠUJE LIDSKOU INTELIGENCI? ALKOHOL A CIGARETY!
Zážitky
Úterý, 13 srpen 2019
Vážení, již dlouhá desetiletí panuje názor, že alkohol zabíjí mozkové buňky a snižuje lidskou inteligenci. Podle nové studie je však skutečnost úplně jiná. Studie, jejíž zdroj bohužel nelze dohledat, naprosto vyvrací zajeté názory o alkoholu a cigaretách!!!
 
ŠUMAVSKÝ OBR
Zážitky
Neděle, 11 srpen 2019
Související obrázekPři cestách Šumavou jsem u silnice v Horské Kvildě (Horská Kvilda není od obecného pojmu hory, ale protože spadala pod město Kašperské Hory, tím se odlišila od blízké jednoslovné Kvildy) uviděla dřevěnou sochu obrovských rozměrů. Socha znázorňuje mužskou postavu v životní velikosti a tím obrovitým člověkem byl Sepp Rankl, známý šumavský silák, o kterém píše spisovatel Karel Klostermann ve svém díle „V ráji šumavském“.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - RADOST I TRÁPENÍ
U nás doma
Neděle, 11 srpen 2019
Jak málo stačí pro radost, pro rozzáření celého dne, pro prima náladu, pro velkou potěchu... Měla jsem velkou radost, když se mi podařilo, abyste se lépe a jednodušeji dostali ke psaní komentářů. Věřte mi... Hlavně těch milých komentářů a šťastných vět, když se vám to povedlo. A věřím, že už je to naše kudlí společenství natolik sžité, že rozmíšky nebudou. Každý má přeci právo na svůj názor, a je bláhové vnucovat svůj druhým...
 
PODÍVEJTE A POTĚŠTE SE ...
Zážitky
Čtvrtek, 08 srpen 2019
Výsledek obrázku pro noty pngVíte, co je to „flash mob“? Podle wikipedie se tak nazývá blesková zábavná akce, při níž se náhle vyskytne vícero lidí v předem určený čas na předem určeném místě, udělají něco bizarního a zmizí. Já to bohužel zatím nezažila, ale ráda bych  – musí to být fantastické… Ráda se na videa, zachycující tyto chvilky, dívám. Mám ráda tváře překvapených lidí kolem, jejich rozjasňující se a potěšené obličeje. Všichni vypadají, jakoby dostali najednou nádherný a nečekaný dárek…
 
JAK SE STÁT BETTAHOLIKEM – II.
Fauna a flora
Čtvrtek, 08 srpen 2019
A jsem tu s pokračováním mé velké zábavy, záliby, mého „rybičkového snažení“. Kříženci měděno-žlutého samce a bílé samičky narostli úchvatně. A já začala koketovat s myšlenkou, zúčastnit se svojí první výstavy.
 
POZOR - NEMUSÍTE SE PŘIHLAŠOVAT
Diskuze
Čtvrtek, 08 srpen 2019
Vážení, protože mi hodně z vás napsalo, řeklo, případně kouřovými signály dalo najevo, že přidávat komentáře je poslední dobou víc než těžké, tak jsme registraci a přihlašování zrušili. Co bude následovat, to moc netuším... Jestli to bude znamenat příšernou haldu spamů, nebo naopak zjednodušení komunikace, to uvidíme. Tak to musíme zkusit :-))) 
 
POKUTU! POKUTU!!
Zážitky
Středa, 07 srpen 2019
Po té, co památkáři tvrdě zkritizovali Miloslava Černého za to, že za dvě hodiny udělal něco, co by památkářům trvalo čtvrt roku, se pustili do dalšího neodborného čističe Karlova mostu. Tentokrát se terčem kritiky stala řeka Vltava, která podle památkářů při svém protékání Prahou zároveň neodborně omývá Karlův most.
 
NECHCI, ABY BYLA KAMARÁDKA NEŠŤASTNÁ
Úkol pro vás
Středa, 07 srpen 2019
Moje nejlepší kamarádka, kterou znám od dětství, je už na první pohled superžena, ale ve skutečnosti je velmi citlivá. Vypadá báječně, má čtyři roztomilé malé kluky, a je velice úspěšná v zaměstnání. Bohužel její manžel před dvěma léty zemřel. Před půlrokem si našla nového partnera. Ten ji zbožňuje a výborně se stará o ni i o celou rodinu. Jenže.
 
ONI DVA - NEBO ON A JÁ?
Úkol pro vás
Středa, 07 srpen 2019
Je mi 43 a moji dva kluci z prvního manželství mají už vlastní život. Tak jsem se rozhodla ještě nebýt sama. Nedávno jsem se seznámila s Mirkem. Jemu je o dva víc, tedy 45, vypadá výborně, v práci je na dost významné pozici, zajištěný. Je moc fajn a je mi s ním velmi dobře. Postupně se sbližujeme, jestli víte, co tím myslím.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 106 - 126 z 9034
[CNW:Counter]