O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


LEGRACE NA PLACE - BRNO JE ZLATÁ LOĎ ...
Téma
Čtvrtek, 14 září 2017
Macek v botáchPoslouchal jsem předevčírem na Radiožurnálu rozhovor s Mikulášem Bekem z Masarykovy Univerzity Brno a jeho projev a názory mi velmi připomínaly moje rozhovory s řediteli nemocnic, když jsem pracoval na ministerstvu zdravotnictví: dejte nám víc peněz, abychom měli předpoklady být světoví (a též více ukájeli svoje medicinské libido - to pochopitelně neřekli, ale bylo to tak), a kde je vezmete, to je politická záležitost vás politiků.
 
ZELŇÁKY, ZELNÍKY A ZELENÉ PLACKY
Nejen duše
Středa, 13 září 2017
Taky patříte mezi tu větší skupinu lidí, kteří milují zelné placky, zelňáky a zelníky ve všech podobách? Ani mé city nebyly této náklonnosti ušetřeny. Co se dá dělat; takovému nutkání je třeba občas podlehnout, stoupnout si do kuchyně a příslušnou vášeň náležitě zkonzumovat. Možná si říkáte, proč píšu o zelí už teď, když je na krouhání a nakládání ještě čas. Inu, jak se to vezme.
 
VŠETEČNICE - A CO VÁŠ PEJSEK?
Fauna a flora
Středa, 13 září 2017
Náš pes je Pan pes. Určil si svoje povinnosti, odměny a pravidla, a přísně je dodržuje. Denně absolvuje pečlivou a časově náročnou prohlídku celého perimetru zahrady, s podrobným ohledáním všech možných pachových stop. Denně vykonává náročnou detailní kontrolu celého domu, a to pouze za naší nepřítomnosti, neb lidské osazenstvo nehodlá nijak negativně svou činností vyrušovat.
 
MÁTE ŠŤASTNÝ DEN?
Diskuze
Úterý, 12 září 2017
Související obrázekNěkdo se narodí pod šťastnou hvězdou, někdo je smolař celý život. Ale když chcete, můžete to změnit. Mít štěstí nemusí mít jen ten, kdo prostě “má” štěstí. Představte si, že na ulici najdete peníze. Co si pomyslíte? Napadne vás “mám dnes ale šťastný den”?
 
BABIŠ A DEMOKRACIE
Téma
Úterý, 12 září 2017
Dnes se projevuje vyčichlost obou hlavních ideálů Západu – marxismu a liberalismu. Proto je možné, aby se uplatnily nihilistické programy, které už žádný ideál neobsahují a reagují pouze na momentální lidská přání, mnohdy protichůdná a bez zřetelné jednotící myšlenky.
 
NAŠE SLUNÍČKA - XIV.
Naše dětičky
Úterý, 12 září 2017
Je mezi námi jedna fajn holka JIŘINA, a ta má holčičku… Uběhlo pár let – a ta pěkná první „holka“ je najednou babičkou a její holčička maminkou. Obě jsou milé a hodné, mladé a krásné. Teď navíc i nesmírně šťastné a spokojené. Když jsem se Jiřiny zeptala na Simonku, tedy novopečenou maminku, tak napsala: "Ohromně dospěla, je z ní prima mamka a bezva kámoška pro mě; je to balzám na duši. Máme se báječně!"
 
CHTĚL AUTOBAZAR - A TAK HO MÁ...
Téma
Úterý, 12 září 2017
logo
Vydání stavebního povolení na stavbu autobazaru na Praze 15 předcházelo vydání územního rozhodnutí. To je tak hrubé porušení stavebního zákona, že se mu odborníci zdráhají uvěřit. Stavebníkem však byl syn starosty a tak mu radnice samozřejmě pomohla dát „dodatečně“ všechno do pořádku a z původně dočasné stavby se stává stavba trvalá...
 
HÁDANKY A HNED I ODPOVĚDI - 2
:-)))
Pondělí, 11 září 2017
Výsledek obrázku pro WOW PNGKaždoročně obletí svět fotografie umírajících velryb, které moře vyplavilo na pláž. Je to velmi smutné a v podstatě záhadné: co vede tyhle velké ryby k hromadné sebevraždě? Stalo se to i letos v prvních dnech února - dobrovolníci v zátoce Golden Bay na Novém Zélandu se pak snažili zachránit alespoň některé ze stovek kytovců, kteří uvázli na pláži.
 
KDO PODVÁDÍ VE VOLEBNÍ KAMPANI?
Téma
Pondělí, 11 září 2017
Pamatuji si na svůj rozhovor s relativně populárním zpěvákem, který ve volební kampani pro parlamentní volby 2010 zpíval na volebních mítincích známé parlamentní strany. Sdělil mi tehdy, že dostal násobně větší honorář, než obvykle a zkrátka si solidně touto volební kampaní vydělal. Ceník služeb v politické kampani je často úplně jiný a celkové náklady enormní.
 
TAJEMNÝ SVĚT HORMONŮ
Téma
Neděle, 10 září 2017
Většinou ani nevíme, že je máme. Ale neomylně na ně svádíme kde co. Špatnou náladu, milostné avantýry plešatících pánů. Pevně v hrsti nás hormony drží v pubertě a pokračují v tom po zbytek života. Poruší-li se jejich křehká rovnováha, obrátí nám to život vzhůru nohama.
 
SEGEDÍN NEBO KOPROVKU?
Téma
Neděle, 10 září 2017
Zrovna s nechutí, téměř s odporem, dojídám Segedínskej guláš a přichází kantýnská s jídelníčkem na zítra, abych si vybral. Na výběr je přes dvacet jídel a ona říká "vyberte si mezi segedínem a koprovkou". Já na to, že segedín byl hnusnej a koprovku nesnášim. Že bych třeba španěláka nebo pečený koleno, podle jídelníčku. Ona odpovídá, abych to ani nezkoušel, stejně bude jen buď segedín nebo koprovka, lidi to tak chtějí a kuchař se zařídí podle většiny.
 
AFRICKÝ GANG NÁSILNÍKŮ Z RIMINI
Téma
Čtvrtek, 07 září 2017

Byl polapen africký multikulti gang násilníků z Rimini. Bratři 15 a 17 let z Maroka, Nigerijec 16 let a 20 letý šéf gangu z Konga. Většina občanů by chtěla, aby byli vydáni do Polska. Italské justici skoro nikdo nevěří, má dvojí metr. Následující text odpovídá textu, který je svobodně publikován v italském oficiálním tisku. Podrobné vyprávění znásilněné polské dívky a jejího přítele je jak z hororu. Nevídaná brutalita je naprosto otřesná.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - CARPE DIEM!
U nás doma
Čtvrtek, 07 září 2017
Včera ráno jsem zažila - viděla - fotila - takovou smutnou věc... šla jsem sepesem a to vždy i nesu do kontejneru smetí... a tam, ke kontejneru, asi někdo z vedlejšího vchodu vyhodil pytle s oblečením. Už to tam leželo rozhrabané, jak si bezdomovci vybírali. Kus dál ležely i nějaké papíry, jak jsem viděla, byly z nemocnice. Bylo tam rozházeno těch různých dokladů víc...
 
CO SI ČLOVĚK SÁM NEUDĚLÁ ...
Téma
Čtvrtek, 07 září 2017
Image resultV současné době je velice moderní si dělat všechno doma sám. Někdy je to báječná zábava, jindy bohužel, je to i nutnost. Nebudu se zmiňovat o současné ceně másla, ale určitě nějaká spojitost s tím, že se najednou všude vynořily recepty, jak si doma udělat opravdové máslo, tu je. Ty naše zlaté české ručičky dokážou někdy neuvěřitelné věci...
 
JAK TOHLE DOPADNE ...
Diskuze
Středa, 06 září 2017
Povinné kvóty na přijímání uprchlíků jsou platné a země Evropské unie se jimi musí řídit, rozhodl nejvyšší soud v Evropské unii. Odmítl tak žalobu Slovenska a Maďarska proti kvótám. A nyní máme prý měsíc na to, aby se kvóty začaly naplňovat. Na Česko připadá zhruba 2600 migrantů.
 
LEGRACE NA PLACE - ŠKATULATA, HEJBEJTE SE
Téma
Středa, 06 září 2017
Poslanci vydali Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka (oba ANO) k trestnímu stíhání v kauze možného dotačního podvodu s farmou Čapí hnízdo. Se zbavením imunity obou zákonodárců souhlasila drtivá většina jejich kolegů. Poslanecký klub ANO se hlasování zdržel, přestože Babiš své kolegy vyzval, ať ho vydají. Samotnému hlasování předcházelo sedmihodinové rokování.
 
TRAMPOTY S BRÁCHOU
Úkol pro vás
Středa, 06 září 2017
 Můj mladší bratr byl na začátku léta propuštěn z vězení. Téměř celá rodina se proti němu obrátila, já byla jedna z mála, kdo za ním chodil na návštěvy a kdo se mu po propuštění snažil pomoct. Našla jsem mu ubytování, pomohla s vybavením, doporučuju ho známým k různým pracím atd. No a taky jsem mu půjčila auto. Měl ho vrátit v pondělí, ale neozval se.
 
UTAJENÁ ADOPCE
Úkol pro vás
Úterý, 05 září 2017
 Mám mladšího bratra, kterému je už přes čtyřicet let. Bratr byl adoptovvaný jako miminko a celá adopce byla rodiči úspěšně celý jeho život "tutlána" - prostě takové rodinné, pečlivě skryté tajemství. Otec nedávno zemřel a maminka je sice starší dáma, ale stále ještě velice bystrá. Tak mne napadlo, že by si bratr zasloužil vědět, že je adoptovaný. Jenže - matka o tom nechce za žádnou cenu ani slyšet.
 
BUDE V ANGLII NOVÁ KRÁLOVNA?!? MATILDA!
Zážitky
Úterý, 05 září 2017
I když nejsme Angličané, přesto věřím, že následující legendu téměř všichni znáte - O mocném válečníku Artušovi a jeho kouzelném meči. Tedy legendu, podle níž dostal král Artuš kouzelný meč od Paní Jezera. Poté, co byl pak smrtelně zraněn, nařídil, aby byl meč navrácen zpět. Meč byl proto vhozen do jezera, načež se uprostřed vod zjevila ruka, co ho zachytila, a následně vše ve vlnách zmizelo.
 
SAMOMLUVA MIROSLAVA MACKA
Próza a poezie
Úterý, 05 září 2017
Použít pro titul svojí knihy slovo „SAMOMLUVA“ je hodné právě a jen Miroslava Macka. Stomatologa, překladatele sonetů Shakespeara, zakladatele ODS, bývalého politika, etc. etc. Páč slovo „SAMOMLUVA“ e u nás neodvolatelně spojeno do sousloví "samomluva je příznakem měknutí mozku". Po přečtení knihy vzpomínek M. M. bych chtěl upozornit čtenáře, že autor měknutím mozku rozhodně netrpí. Domnívám se, že by značná část našich spoluobčanů vydělala, kdyby měla tak kvalitní mozek jako on.
 
ABY NEBYLA BLBÁ NÁLADA ...
:-)))
Pondělí, 04 září 2017
Výsledek obrázku pro horror joker pngTři psi se potkají na veterině: pitbul, rotvajler a doga. Doga s pitbulem se ptají rotvajlera, s čím tam je: "To bylo tak, sousedovic kluk, takovej malej hajzlík, pořád mě tahal za ocas, za uši, tak jsem mu jednou prostě ukousl nohu." "Strašný! A co s tebou teď bude?" ptají se oba psi. "No jo, holt injekce a smrt..." Pak se zeptá doga pitbula, proč on je u doktora?
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 106 - 126 z 7981
[CNW:Counter]