O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


HOUBY SE ZELÍM A PÓRKEM
Nejen duše
Středa, 14 březen 2007

Před pár dny jsem rovnala věci v mrazáku a našla tam poslední zbytek úlovků z našeho podzimního houbaření. Většinou houby mrazím tak, že je podusím v mikrovlnce, rozdělím do hranatých mističek od rostlinného másla, které jsou na to ideální tvarem i obsahem, zchladím a zamrazím.

 
KAREL PLÍHAL
Próza a poezie
Neděle, 18 únor 2007

Karel Plíhal tvoří neopakovatelné texty plné poetiky, hledá a nachází zajímavé rýmy a slovní spojení. Poté je s lehkostí doplňuje příjemnými melodiemi, a tak vznikají jeho písně, které spíš pohladí než nakopnou. Při poslechu jeho studiových alb je zřetelně cítit postup směrem k jednoduchosti.

 
V*Y*L*U*Š*T*Ě*N*Í .... H*Á*D*A*N*E*K
:-)))
Pátek, 02 únor 2007

Jen abyste se  mohli ubezpečit, jak jste chytří - samozřejmě, že vím, že jste to všichni uhodli :-))) - vám budu přidávat jedno po druhém všechna rozluštění... JO - A KDYBYSTE SAMI NAŠLI NĚJAKÝ HEZKÝ OBRÁZEK - PŘÍPADNĚ HÁDANKY -  pošlete, buď jen návrh, případně pokud byste si sami pohráli s obrázkem....

 

 

 
JAK JSME NAKUPOVALI ZA HUMNY - I I.
Zážitky
Úterý, 02 leden 2007
 Ano, jsem také pamětník "nakupovacích zájezdů", ale maje matku Němku, tzn. půl příbuzenstva v NDR (bohužel), ani nákupní cesty se u nás doma nepořádaly. Boty, záclony, ložní prádlo, modely vláčků, čočku, pudinky a jemný sypký cukr, to vše bylo dodáváno přímo do domu. Možná i proto mě vůbec nelákaly a nelákají cesty do Polska či jinam.
 
KRAJ HRANIČNÍCH KAMENŮ ...
Tady a tam
Středa, 16 červenec 2003

Poznáte kraj, o kterém vám teď budu psát? Do Polesí jezdila má kamarádka na každé prázdniny. V patnácti jsem tam s ní byla také, ale nic mne nenadchlo: vůkol jen lesy a skály. Proč? Co má být? Až o mnoho a mnoho let později jsem tam s ní jela znovu, a tehdy mi zdejší krajina učarovala. Malá, kdysi převážně pašerácká osada, utopená mezi hlubokými vonnými lesy a pohádkovými skalami.. Nepotkáte v nich živáčka a na houby můžete jít s kosou ...

 
JMÉNA A JEJICH VÝZNAM
:-)))
Čtvrtek, 22 červen 2000

Rok se s rokem sešel a celý kalendář se nám naplnil. Pokud chcete vědět, jak vaše či někoho vám blízkého jméno vzniklo, jací zajímaví lidé se jmenují stejně, případně byste rádi nějakou zajímavost se k onomu jménu vážící poznali - klikněte si na patřičné datum. A - pokud tu hledané jméno není - připište, napravíme :-)))

 
ZAREGISTROVÁNÍ NA KUDLANKU
Manuály
Úterý, 13 červen 2000

 Pro jistotu a také pro ty, kterým to z nějakých důvodů nejde - nabízím víceméně komiksový návod (obrázkový) jak na to. Doufám, že je návodný a ukončí trampoty dopisovatelů, čtenářů, komentátorů - tedy všech, kdož jsou tak hodní a milí, že přidají svých pár řádek ke článkům a nechtějí pokaždé opisovat čísílka.

 
JAK VKLÁDAT TEXT DO KUDLANKY
Manuály
Středa, 05 duben 2000

PEVNĚ DOUFÁM, ŽE TO, CO TU NAPÍŠU, vám pomůže. Ale i kdyby se to napoprvé nebo napodruhé nepovedlo, vůbec nic se neděje, klidně to zkuste znovu. Zkazit se nic nedá, nebojte... (V nejhorším případě pošlete článek e-mailem a napište, pomohu vám). Takže: nejprve si klikněte na "vytvořit článek"... (po kliknutí si vždy obrázek otevřete na celé okno, prosím).

 
RUBRIKY A PODRUBRIKY
Manuály
Pátek, 28 leden 2000

Seznam rubrik a stálých obrázků:

 

 

 

 

 

 

 

 

 
<< Začátek < Předchozí 491 492 493 494 495 496 497 Následující > Konec >>

Výsledky 10417 - 10425 z 10425
[CNW:Counter]