O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


PÁNI DOKTOŘI ...
:-)))
Čtvrtek, 19 říjen 2017
Výsledek obrázku pro horror joker pngGynekolog je u soudu pro brutální ublížení na zdraví a vypovídá: "Víte, já jsem měl na středisku 40 pacientek, pak jsem jel do nemocnice a měl jsem dalších 20, pak jsem jel do dívčího učiliště na pravidelnou roční prohlídku, těch bylo 25, pak jsem měl ještě 35 pacientek ve své privátní praxi a když jsem šel večer unavenej parkem domů, oslovila mě poškozená a řekla mi, že mi ji za kilo ukáže."
 
NENÍ CESTOVÁNÍ, JAKO CESTOVÁNÍ
Diskuze
Středa, 18 říjen 2017

Výsledek obrázku pro vymoly.cz png

Jsou takhle dva dřevorubci. Jeden v Kanadě, druhý v Jižních Čechách. Jestlipak víte, jak dlouho musej pracovat, aby si vydělali na cestu do Prahy? (Nojo, starej vtip, stará hádanka...) Ale dnes to nebude ani tak o Praze, jako spíš o tom cestování. A navíc ne letadlem, kterým pocestuje Kanaďan, ale silnicí, kterou by se měl do Prahy dostat Jihočech. Jo, a ilustrace nejsou české, anobrž slovenské :-)))
 
CSIKÓS TOKÁNY
Nejen duše
Středa, 18 říjen 2017

Výsledek obrázku pro Michal Málek KUDLANKAMoje maminka měla doma maďarskou kuchařku a vařívala podle ní. Nikdy jsme ovšem v Maďarsku nebyli a vůbec netuším, kde se u ní vzala tahle chuť experimentovat. Jak se říká, každého mužského poznamená maminčina kuchyně na celý život, a celý život bude srovnávat s tím, jak vařila jeho maminka.

 
VOLBY A BOJ PROTI KORUPCI
Téma
Středa, 18 říjen 2017
Nadační fond proti korupci podrobně zhodnotil volební programy 10 politických stran a hnutí s nejvyššími preferencemi. Stanovil 16 klíčových protikorupčních opatření. Politické strany tak mohly v této analýze získat 16 bodů. Některé strany ve svých programech zcela rezignovaly na boj proti korupci. Z volebních programů je patrné, že se nejčastěji věnují více imigrační krizi než krokům, které by omezily rozkrádání veřejných peněz.
 
NÁPADY A NÁVODY SE ZELENINOU
Nejen duše
Úterý, 17 říjen 2017
Ideálna teplota pre hlavný chladiaci priestor v chladničke je 5 – 7 °C.
Je mnoho jídel – polévek, omáček – do kterých potřebujeme zeleninový bujón. Máme dvě možnosti – buď koupit kostky, nebo si ho doma sami udělat. Na bujón nám skvěle poslouží slupky a odřezky z kořenové zeleniny, brambor, cibule, pórku a česneku. Stačí je zamrazit a až jich budeme mít dostatečné množství, cca půl hodinky povaříme a buď vzniklý vývar použijeme, nebo zamrazíme ve formě kostek.
 
DĚLÁTE SI RADOST?
Téma
Pondělí, 16 říjen 2017
Související obrázekPodle několika vědeckých studií potěší lidí víc zážitky, než nakupování. Což zní jistě zajímavě, ale je to opravdu pravda? Když si něco hezkého koupíte, zůstane to doma, máte to na očích, je to hmatatelný důkaz. A naopak - jestliže půjdete na koncert, stojí to hromadu peněz a zbyde vám jen útržek lístku.
 
UKRADENÉ NÁPADY
Úkol pro vás
Pondělí, 16 říjen 2017
 Mám kamarádku Věru. Obě bydlíme v paneláku, obě máme pejsky, obě jsme v důchodu a žijeme samy. No, a přibližně od minulé zimy si planuju, že si k letošním Vánocům pořídím novou kuchyň. Šetřím a plánuju celý rok. Vymýšlím, dělám nákresy (bourám stěny, stavím stěny), prostě je to moje celoroční radost. Někdy v létě jsem měla konečný plán už hotový, ale z finančních důvodů jsem musela přestavbu posunout až na konec roku.
 
KDYŽ ČURBES, TAK SPRÁVNĚ POLITICKY
Zážitky
Pondělí, 16 říjen 2017
Výsledek obrázku pro FRANTA BOUŠKAZe zpravodajství mě zaujaly dvě zprávy. Obě se týkají vandalismu, ničení cizích věcí, zkráceně dělání čurbesu. Určitě si to pamatujete: skupina aktivistů vylila v Praze do Vltavy barvivo. Přitom ovšem polili barvou i fasádu Výstavní síně Mánes. Tenhle čurbes – neboli nalití barvy do řeky, si vyžádal zásah hasičů, kteří následně došli ke zjištění, že barva je neškodná...
 
OD ŠÍPKOVÉ RŮŽENKY
Nejen duše
Neděle, 15 říjen 2017
Výsledek obrázku pro ŠÍPKYŠípky – plody šípkové růže - právě dozrávají a je jich všude plno. Obsahují velké množství vitamínů; ve 100 g dužiny najdeme 200 až 500 mg vitamínu C, což je skoro 10x větší množství vitamínu C než u citronů. Dále v nich najdeme vitamíny A, K, B1, B2 a B3, vápník, hořčík, fosfor, draslík a další látky. a působí preventivně proti infekcím a nachlazení, což se v podzimním období skvěle hodí.
 
PRŮŠVIH S PŮJČENÝM AUTEM
Úkol pro vás
Neděle, 15 říjen 2017

Nalezený obrázek pro AUTÍČKO PNGAhoj Dani, vlastně bych měl napsat Kudlí právní poradno, případně drazí a milení spolunávštěvníci kudlankoví: Přihodilo se mi, že mně trochu „ponatrafil“ někdo na parkovišti a já sice policajty hned zavolal, ale on mezitím ujel. Bylo to s půjčeným autem, když naše bylo v servisu. Teď se písemná konverzace začala odvíjet. Pojištění mají, ale spoluúčast je 10 000 Kč. I napsali mi toto:

 
NEVDĚK SVĚTEM VLÁDNE
Téma
Neděle, 15 říjen 2017
Výsledek obrázku pro FRANTA BOUŠKAMoje dobrá známá má známou a ta má babičku. Babičce je něco okolo 80 let a známá mé známé ji skoro každou neděli chodí navštěvovat. Na tom by zatím nebylo nic tak divného. Ovšem známá mé známé měla tu jistou neděli jakýsi zástoj (není mi příslušno hodnotit jaký) a volala babičku, že přijde v sobotu.
 
DOMÁCÍ MÁSLO KROK ZA KROKEM
Nejen duše
Čtvrtek, 12 říjen 2017

Domácí máslo se vzhledem k cenám másla a jeho nedostatku v obchodech stalo poslední dobou velkým tématem. Pokud si chcete na výrobu másla udělat vlastní názor a případně si ho vyzkoušet, mám pro vás kompletní návod se všemi výhodami a nevýhodami, které ho doprovázejí.

 
JSME CHUDÍ PŘÍBUZNÍ?
Téma
Středa, 11 říjen 2017
Vznik a důvod přetrvávání naší relativní chudoby oproti západním sousedům je důležité pochopit, abychom se správně rozhodovali v dalším vztahu k EU, k přijetí eura či vstupu do „tvrdého jádra“. Naše ekonomické relace k bohatým zůstávají nezměněné při jakémkoliv hospodářském pokroku. Možná, že neodhadnu dobře všechny souvislosti, nicméně alespoň by tento článek mohl vést k diskusi.
 
ŽEMLOVKA NA NEJRŮZNĚJŠÍ ZPŮSOBY
Nejen duše
Středa, 11 říjen 2017
Tohle je vlastně vzpomínání; víc vzpomínání, než že bych vám chtěla jen nabídnout recept na jedno z nejjednodušších jídel. Nevím jak vy, ale mne "zemlbába" provázela dětstvím i mládím, stejně jako jsem ji pak v nejrůznějších variacích předkládala svým dětem.
 
LEGRACE NA PLACE - KATALÁNCI, DRŽÍM VÁM PALCE!
Téma
Úterý, 10 říjen 2017
Výsledek obrázku pro katalánská vlajka"Někteří evropští představitelé dokonce varovali katalánské činitele, že by v případě nezávislosti bylo Katalánsko automaticky vyloučeno z Evropské unie." Vždyť to je jasný nátlak Bruselu, který by měl v této situaci vystupovat neutrálně. Takovými kroky vlastně schvaluje silové řešení situace..
 
BLBŠŮLE TŘETÍHO VĚKU
Zážitky
Úterý, 10 říjen 2017
Zase jsem se jednou nechala nachytat, ztráta tří stovek a minimálně dvě promarněné hodiny. Tak jsem o tom alespoň napsala. pro Kudlu. Povahově jsem spíše individualista, družit se v kolektivu mne nikdy moc nebralo. A tak, když za mnou přišli s tím, že u nás bude probíhat Univerzita třetího věku, tak jsem váhala, váhala, ale nakonec jsem se nechala ukecat.
 
LEGRACE NA PLACE - SAMÉ LEPŠÍ ZPRÁVY
Téma
Pondělí, 09 říjen 2017

Macek v botáchŠpanělský ústavní soud zakázal schůzovat v pondělí katalánskému parlamentu. Správně, vždyť je to jen taková „žvanírna“ zvolená nevzdělaným plebsem, to už přece věděl Vladimír Iljič, ba dokonce jeden náš velkostatkář. Parlamenty k ničemu nejsou, pokud tedy nemají pravomoci jen jako ten evropský přitakávací. Zatrhnout jim tipec třeba! A komu se to nebude líbit, do basy s ním, třeba za nenávistné projevy!

 
PODZIM JE TU, ZIMA ZA DVEŘMI
Téma
Neděle, 08 říjen 2017
Image resultMyslím, že mám velmi ráda podzim. S přibývajícím věkem mi čas ubíhá tak nějak rychlejim a proto se snažím užívat i to, co jsem dříve ráda vůbec neměla – třeba takový deštivý, zimomřivý, chladno-vlezlý podzimní den.
 
RŮŽE ROZKVETLÉ V RUKÁCH
Zážitky
Neděle, 08 říjen 2017
Padají a padají, najednou jsou jejich barevné záplavy z výšin kolem nás na zemi… Ano, jedná se o malebné listy javorů. Některý  je ještě vytrvale zelený, ale mnohé z nich už svou nádheru poslaly po větru. Nemusí však zmizet v nenávratnu, některé mohou zůstat u nás doma a těšit nás ještě hodně dlouho...
 
FTIPY ČERNÉ, BA I NEJČERNĚJŠÍ :-)))
:-)))
Čtvrtek, 05 říjen 2017
Výsledek obrázku pro horror joker pngStarší muž přijde k doktorovi a stěžuje si na bolesti. Doktor ho vyšetří a pak praví: "Bohužel, je to nádor, měl byste se nechat okamžitě operovat." A pak, během vysvětlování všech možných rizik sdělí muži, že je také dost možné, že při operaci přijde o penis a varlata. To muže značně znepokojí a vysvětlí doktorovi, že stále ještě žije aktivním sexuálním životem a požádá ho, aby se pokusil jeho pohlavní orgán zachránit".
 
DO KAUFLANDU UŽ NIKDY!!!
Zážitky
Čtvrtek, 05 říjen 2017
Konečně mám fáro. Takovej prťavec - Ford Fiesta, ale zdá se ve slušný kondici. Tak ji v sobotu pořádně potrápim... Jo, k tomu autu: Všim semsi totiž velmi zajímavý věci, že von nikdo nenapíče inzerát "prodám rozvrzanej bouranej šrot se stočenym tachometrem a padělanejma papírama". Divný, ale je to tak. No, tak ho mám, a hned sem se vodvezl do oblíbenýho Kauflandu, kam jezdim leta. Jen teď, pár měsíců, co jsem byl bez auta, jsem nejezdil.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 21 z 7928
[CNW:Counter]