O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


VŠETEČNICE - POVÍDÁNÍ O KAFÍČKU KE KAFÍČKU
Zážitky
Čtvrtek, 21 říjen 2021
Sebekriticky přiznávám, že jsem hrozný prase. Teda co se pití kávy týče. (Nejspíš jsem prase i v jiných věcech, ale o tom bude nejspíš článek nambr dva). Opravdu doufám, že mě potěšíte, a v komentářích napíšete, že se k vaší kávě chováte ještě hůř než já, i když si myslím, že to asi není možný… Moc ráda piju kafe, a ještě radši ho čuchám. Někdo miluje specialitky, kafe s vaječným koňakem, s amarettem, se šlehačkou, s čokoládou – tak já tohle opravdu nemusím. Neříkám, že studená káva s karamelem a šlehačkou mi nic neříká, ale úplně obyčejný horký kafe s mlíkem, to je moje.
 
GOLD V NÁZVU KÁVY = OBCHODNÍ TRIK
Téma
Čtvrtek, 21 říjen 2021
How to drink coffee without it affecting your sleep - Healthy Food GuideAsi v sedmnácti jsem vypila první hrnek kafíčka. Bylo to na brigádě, v kanceláři mezi "babami" (vše je relativní, bylo jim cca kolem padesátky). A od té doby kávě holduji. Dtest, který testuje absolutně všechno, hodnotil i kávu. 67 milovníků kávy ve slepém testu hodnotilo tak 10 instantních káv Gold z běžné prodejní sítě, včetně značek Nescafé a Douwe Egberts. Pouze jeden produkt získal doporučení ke koupi Best Buy díky silné chuti a příjemnému aromatu.
 
KOKOSOVÝ OLEJ - CO O NĚM MOŽNÁ NEVÍTE
Téma
Středa, 20 říjen 2021
Kokos | AWA shop, Zdravá výživa, superpotraviny, šungit, masáže, kosmetikaPravda o kokosovém oleji je zřejmá každému, kdo studoval zdravotní stav obyvatel tradičních tropických kultur, ve kterých je kokosový olej základem výživy již po tisíce let. Má opravdu všestranné využití. Použít ho můžete nejen v kuchyni ke smažení, vaření a pečení, ale velké využití má i v kosmetice.  Má protizánětlivé účinky, takže se hodí i v boji s akné. Díky svému složení si poradí s vyrážkami i ekzémy a napomáhá hojení jizev.
 
NEJEN POLITIKOU ŽIV JEST ČLOVĚK ...
:-)))
Středa, 20 říjen 2021
starý muž, portrét, mužský, šťastný, usmívající se | PikistBezdomovec. Zazvoní u dveří jednoho domu. Otevře mu elegantní muž. Smradlavý chlápek se ptá: "Můžu dál?" Muž neodpovídá. Tak si myslí, že to znamená souhlas. Vejde dovnitř, vidí v kuchyni celou rodinu. Ptá se: "Víte, já už se dva roky nekoupal, nemohl bych k vám do vany?" Opět bez odpovědi, tak si vleze do koupelny, vykoupe se, potom přijde do kuchyně, kde pořád všichni sedí a koukají na sebe. "Prosím vás, já už týden nic nejedl, nemohl bych si vzít trochu jídla z vaší večeře?" Zase ticho. Tak se nají, potom se zadívá na mužovu krásnou dcerku: "Prosím vás, já už dva roky neměl sex, nemohl bych si "zatento" s vaší dcerou?"
 
VŠETEČNICE O SAMÉM DOBRÉM JÍDLE
Úkol pro vás
Středa, 20 říjen 2021
S příchodem podzimu a stale větší zimy nastává perfektní čas pro pravou českou kuchyni. Tradiční česká jídla se ale zdají ve své oblibě poslední dobou poněkud upadat. Česká klasika není v současné moderní gastronomii vůbec “in”.Většina českých jídel je prý příliš těžká a tučná. Smetanové omáčky, bůček, knedliky…versus různorodé saláty, plody moře, nebo italská pizza,či obyčejná čína?
 
JO, ONO JE TO FŠUDE STEJNÝ (TA POLITIKA)
Diskuze
Úterý, 19 říjen 2021
Jedno pekné ráno si takto kráčajú Edo, Boris, Veronika a Richard po ulici, keď tu zrazu sa potknú a spadnú. Ukázalo sa, že to bola porážka. A pretože podľa hesla „Zdravie nie je biznis“ nemala blízka nemocnica dostatok personálu, tak všetci zomreli. Onedlho stáli pred nebeskou bránou a Svätý Peter ich privítal: „Vitajte na nebesiach Edo, Boris, Richard aj ty Veronika, no skôr, než sa tu usadíte, tak sa zdá, že tu máme malý problém. Málokedy tu máme slovenských politikov a tak si nie sme tak úplne istí, čo s vami.“
 
PAN PREZIDENT UŽ NEBUDE PREZIDENTOVAT?
Diskuze
Pondělí, 18 říjen 2021
Všichni mu drží palce, aby se co nejdříve uzdravil - i ti, co ho posílali pěkně dlouho bůhvíkam a přáli mu i to nejošklivější bůhvíco. Alespoň tím všechny proslovy (snad každý náš chytrolín musel několikrát denně být slyšen) začínají. Kdyby to nebylo myšleno vážně, kdyby se to neustále neomílalo, tak si myslím, že je to jen absurdní divadlo; konkrétně, že sleduji kocourkovské městské radní, kde není jen jeden příšerný Nácíček, ale kde jich je víc než přehršel.
Vivat náš český Kocourkov!
 
ŠVÝCARSKÉ ZAJÍMAVOSTI - 2.
Zážitky
Pondělí, 18 říjen 2021
Zdravím vás, jak se dnes máte? Koncem července jsem vám psala o švýcarských tradicích a o přístupu Švýcarů k oslavám. Tak dnes nabízím pokračování.. Jinak - můj život nabírá grády. Za pár dnů nastupuji na relativně lukrativní místo, které jsem si tvrdě vydřela, do toho škola, tak to asi bude ještě zajímavé. Mj. ráda bych se zeptala na váš názor: Kočka prý umí vyhledat postižené či nemocné místo, na které ulehne a tak začne uzdravovací proces. Znamená to tedy, že jsem nemocná na hlavu?
 
VŠETEČNICE - JÁ A ZUB ČASU
Zážitky
Pondělí, 18 říjen 2021
Stárnu. Strašně a rychle a vůbec nic s tím neudělám. Tělo se mi rozpadá a odmítá spolupracovat. Prostě hnusně stárnu. Ne že bych na to vypadala. To naštěstí ne. Zcela sebekriticky, čestně a bez jakéhokoli pokrytectví, můžu veřejně prohlásit, že vypadám minimálně o deset let mladší. Jen to moje tělo to pořád nechce pochopit a tvrdě mi dává najevo, že ono se ale cítí o deset let starší. Je to strašný. Určitě znáte větu: „Hlava by chtěla, tělo se brání“. To jsem celá já. Ne že bych po sobě požadovala nějaký super atletický výkony.
 
BÁJEČNÝ PAN DOKTOR
Téma
Neděle, 17 říjen 2021
Rozpomínání - Radim Uzel | Knihy DobrovskýObrovský sympaťák. RADIM UZEL, gynekolog, který proslul především jako popularizátor sexuologie. Publikoval mnoho populárních článků v tisku, rozhovorů, je autorem publicistických pořadů v rozhlase a v televizi. Zúčastňuje se mnoha přednášek a besed v oblasti sexuální výchovy. Na jaře v roce 2020 oslavil osmdesáté narozeniny, úspěšně zvládl těžký průběh covidu-19, a neustále hýří dobrou náladou a vtipem.
 
NECHCI SLEVU ZADARMO
Diskuze
Neděle, 17 říjen 2021
Ta věta od Š plus G mě teď napadla, když došlo k prudkýmu zdražení energií a ke krachu dodavatelů pro víc, než milion domácností. Vévodí Bohemia Energy, ale je jich daleko víc. Tak si vybavuju, jak se sem do baráku drze dobejvali a někteří se i dostali, takoví hošíci se smlouvama na přechod dodávek energií právě jedině k jejich podniku. Takoví podomní šmíráčci, jen místo hrnců a vysavačů vnucovali nesmírně výhodný smlouvy na nesmírně lacinou elektriku i plyn.
 
UPALME COVIDOVÉ ČARODĚJNICE!
Téma
Pátek, 15 říjen 2021
Síť 5G již i nás: Pět českých pokusných měst – první už se vzbouřilo.  “Všechny nás to tu zabije!” děsí se občané Jeseníku. V okolních zemích  přibývá útoků žhářů na věže |Světové spiknutí, zbraň z tajné laboratoře i neexistence mrtvých.  Mrtví ani nakažení neexistují, statistiky jsou kompletně vyfabrikované a  je to celé globální hoax. Objevuje se celá řada teorií, že covid-19 byl uměle vytvořen, cíleně rozšířen a že pandemie je kontrolovaná Světovou zdravotnickou organizací.
 
SMOLÍČKU PACHOLÍČKU, OTEVŘI NÁM
Téma
Čtvrtek, 14 říjen 2021
Ano, trochu mi to připomíná tuhle známou pohádku. Jeskyňky prosily, že jen dva prstíčky si ohřejí... Nojo, no. Smolíček se nechával ukecat, otevíral - až na to jednou div těžce nedoplatil. Následující situace mi taky trochu toho nepoučitelného Smolíčka připomíná... Co všechno jsme měli, kam všude jsme jeskyňky vpustili... Víc než polovina nemovitostí v Karlových Varech patří jeskyňkám z postsovětských států, navíc především se to týká historického centra města. Stejně jako Lázně Teplice v Čechách vlastní zhruba z poloviny nizozemská firma Spanet. Kdo je za ní, nelze zjistit. Stejně tak u Lázní Libverda figuruje společnost usídlená v Lichtenštejnsku.


 
VŽDYŤ TO NENÍ NEVĚRA, MÁ MILÁ ...
Úkol pro vás
Úterý, 12 říjen 2021

Má milá Kudlí, tohle ti nejspíš ještě žádná nepsala. Tedy, když jsem zjistila, že můj manžel, se kterým jsem 24 let vdaná, se vyspal s několika muži, tak mě to totálně zničilo. Skončila jsem na práškách, tedy na antidepresivech od psychiatra, protože z toho mám opravdu velkou depresi. On chodí k psychologovi, a představ si, že oba nám radí, že se nemáme rozvést!


 
DNESKA JE VŠECHNO JINAK…
Téma
Úterý, 12 říjen 2021

Čára Plaz Pozadí - Obrázek zdarma na PixabayProfesor Jaroslav Max Kašparů, český řeckokatolický kněz, psychiatr, pedagog atd. – mj. oficiální držitel rekordu za největší počet vysokoškolských titulů v České republice – jednou podotkl, že jsme u nás negativa vymýtili tak, že jsme je přejmenovali. „Bojím se toho, až někdo hada pojmenuje jako kočku a bude se domnívat, že nedostane hadí kousnutí.“

 
FLORENTÝNA - PŘÍRODNÍ KUŘECÍ PLÁTKY Z PRSOU I ZE STEHEN
Nejen duše
Úterý, 12 říjen 2021
Přírodní kuřecí plátky jsou takový malý pilíř domácího vaření. Vynikají malou pracností, příjemnou chutí, rychle dosažitelnou měkkostí a možností dochutit je na všechny myslitelné způsoby. No a taky se na nich dá poznat, jak vládce kuchyně vládne základním kuchařským technikám. Ne těm pokročilým. Docela a dočista základním. Přejme si tedy pro tentokrát zlatavé (nikoli bledé) kuřecí plátky s příjemně výraznou (nikoli mdlou) chutí, měkké a šťavnaté (nikoli tuhé a suché), doprovázené sympaticky zhoustlou šťávou (nikoli vodnatou a nikoli klihovatou), to vše v příjemném množství a bez použití jakýchkoli dochucovadel.
 
VČEREJŠÍ GLOSY VIDITELNÉHO MACKA
Diskuze
Pondělí, 11 říjen 2021
Bartoš označil distribuci roušek seniorům za nesmysl a pětitisícový  příspěvek za volební dárek | Domov | Lidovky.czNezapomeňte na to, že volby, které nejvíce ovlivní náš budoucí život, již proběhly, a to v Německu. Ty naše jen způsobí, že se budeme jen o něco rychleji ubírat do rudozelené německé (pardon, oficiálně bruselské) pr.ele. Takže hlavním vítězem voleb je Green Deal. Nejhorší jsou zklamané naděje. A nyní už jen drobné postřehy:
 
VEMTE SI TO ZADARMO, SNAD I PŘIPLATÍM
Fauna a flora
Pondělí, 11 říjen 2021
Pothos - Scindapsus aureum - Piante da interno - Scindapso, Potos,  epipremnum - Scindapsus aureum - AppartamentoDostala jsem před rokem ocásek. Takový malý, zelený, na vršku lísteček, po stranách ještě dva. Šoupla jsem ho do skleničky, pustil kořínky - a tím to všechno začalo. Přesně jako v té staré známé Erbenově pohádce o hrnečku, který uměl vařit nekonečnou kaši.  Během velmi velmi krátké doby se tahle úžasná, nekvetoucí, ale překrásná rostlinka u mne uvelebila, uhnízdila a všechno všude zazelenila. Je překrásná, ale už je jí moc....
 
VOLEBNÍ ZEMĚTŘESENÍ
Diskuze
Neděle, 10 říjen 2021
Kamarádi-vztahy-chováníNebudu se vás ptát, jak jste volili, komu jste to hodili a případně, zda jste kroužkovali. Já taky, jako vždy, byla volit, a ten svůj hlásek jsem také předala. A pak už jsem jen s nesmírným zájmem, jako ostatně všechny předešlé dny, sledovala to volební hemžení. Určitě jste se někdy zadívali na mravence u mraveniště - všichni někam běží; ten tam, druhý opačně, ale kupodivu, mraveniště roste  a prosperuje. Asi to bude tím, že všichni jsou jednoho druhu a "jedou" podle předem určeného plánu... Tak teď uvidíme, jak to u nás půjde - když se spojilo pět odlišných stran...
 
NEMYSLETE JEN NA VOLBY ...
:-)))
Čtvrtek, 07 říjen 2021
starý muž, portrét, mužský, šťastný, usmívající se | PikistMuž a žena se srazí v autech. Obě jejich auta jsou na maděru, ale ani jednomu z nich se nic nestalo. Když se vysoukali ze svých vraků, povídá žena muži: " Hmm, podívejte na naše auta! Nic z nich nezbylo, ale my jsme zraněni nebyli. To musí být znamení od Boha. Měli jsme se setkat, stát se přáteli a žít spolu až do smrti." Muž přitakal: "To jo, to muselo být určitě znamení od Boha!" Žena pokračovala: "A podívejte se na tohle, další zázrak. Moje auto je totálně na mraky, ale tahle láhev vína je naprosto v pořádku! Bůh si určitě přeje, abychom toto víno spolu vypili a oslavili tím naše štěstí."
 
JAK DOBŘE TOHLE ZNÁM ...
Zážitky
Čtvrtek, 07 říjen 2021
Sedím si v jedenáct na snídani a pozoruju cvrkot. Ke kavárně se přiblíží pár s kočárem. Paní si chce jít sednout, pán ne. Nakonec hádku vyhraje paní a usadí se u stolku naproti. Pán dělá děsný rypáky, paní dělá, že to nevidí. Paní si dává omeletu a pán kritizuje, že proč si dává omeletu před obědem. Sedět tam já, už tam nesedím. Paní mlčí. Vypadá unaveně, asi kvůli dítěti v noci moc nespala a do toho ještě naproti dřepí rypák, kterej od božího rána kritizuje a komentuje.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 21 z 9961
[CNW:Counter]