O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MANŽELKA V OHROŽENÍ ŽRALOKEM PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 srpen 2019
Výsledek obrázku pro žralok chorvatsko
Jsem ženatý chlap, ale to všichni víte. Manželku, tedy tehdy mou krásnou vílu, jsem poznal v zaměstnání, a to ještě po telefonu. Neskutečně mile vyslovovala písmeno „ř“. Uslyšel jsem její hlasek a bylo vymalováno. Zamiloval jsem se a o jiné už slyšet nechtěl. Zaplacený zájezd do Nice (s úmyslem se již nevrátit) jsem z té lásky zrušil a zajistil zájezd pro dva do Bulharska. Do tehdy nově otevřeného letoviska Družba.
 
 
 

 

 Za pár měsíců, v červnu, jsme si řekli „ANO“ a v červenci již letěli TU-104 do Varny, a pak jen autobusem do hotelu na Družbě, který se na čtrnáct dní proměnil v naše hnízdečka lásky. Vše bylo krásné, nádherné, úžasné - prostě nové. Společně, ruku v ruce, jsme obdivovali krásy Černého moře, tamější neskutečně krásné západy slunce, úžasnou kuchyni, ale koupání? Koupáním jsme byli absolutně unešeni.

 

 

Výsledek obrázku pro bulharsko letovisko družba

 

 

První ponoření do mořských vln byl neopakovatelný a slastný zážitek. Ovšem jen do chvíle, než se mé milované víle o nohu neotřela dost velká ryba. Drželi jsme se za ruce a ona mi najednou ztuhla. A v další vteřině ječela, máchala rukama - úplně mimo ukazovala někam před sebe. Jediné, co z ní vypadlo bylo …. ŽŽŽRAAALOOOKKK!

 

Ten den bylo s koupáním v mořských vlnách utrum. Ovšem večer s kouzelným západem slunce, s bezva večeří a lahvinkou červeného, pak navíc s tancem, se mi podařilo mé lásce vysvětlit, že v Černém moři žraloci neplavou, že to byla pouze nějaká větší rybka, co se ke břehu zatoulala.

Výsledek obrázku pro shark png

 

 

Pod vlivem kouzelné noci byla nakonec ochotna připustit, že zdejší ryby lidi nežerou.

 

A tak jsme hned ráno jsme svá sluncem ožahlá těla ponořili do osvěžujících vln, a vychutnávali si masáž, kterou nám zdarma přichystaly měkké hubičky drobných rybiček.

 

Totiž, jak se vstoupilo do moře, v hejnech se k nám sesypaly,  a hebkýma tlamičkama nám něžně masírovaly lýtka i stehna. Bylo to až slastné, a neskutečně příjemné.

 

 

 

Všechno jednou končí, a tak jsme se vrátili opáleni a nadšeni do reality našich všedních dnů. Kouzelné okamžiky v našem soužití naplnilo narození dcerky a o šest let později syna. Jenže - radost a hrdost  z narození dcerky - narodila se 20. 5. 1968 – nám o pár měsíců později pokazil černý mrak, který na dlouhá léta zahalil naši zem a tak moc ovlivnil životy lidí.

 

Občas sedáváme nad albem fotografií

a vzpomínáme na dobu,

kterou nelze vrátit.

 

-doktor-


                                                                                  
Komentáře (2)add feed
... : Dáša B
Sice si z článku vyhmátnu to nejmíň podstatné, ale protože od dětství vím, že v Černém moři žraloci žijí, musím se tím pochlubit ;-) Jde o ostrouna obecného (též žralok ostroun), dorůstá cca 1,5 m, pro lidi je neškodný a má velice chutné maso :-)
srpen 28, 2019 00:57
... : mia I
nedávno opakovaly Čelisti, ve své době kultovní film a dnes? V r. 77 jsme byly jako studentky ve Valticích na zámeckém nádvoří, film promítaly na plátno, nikdo nedutal napětím. Dnes se člověk nad filmem pousměje.

Zdravím doktore.
srpen 28, 2019 15:39
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]