O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


POKUTU! POKUTU!! PDF Tisk E-mail
Středa, 07 srpen 2019
Po té, co památkáři tvrdě zkritizovali Miloslava Černého za to, že za dvě hodiny udělal něco, co by památkářům trvalo čtvrt roku, se pustili do dalšího neodborného čističe Karlova mostu. Tentokrát se terčem kritiky stala řeka Vltava, která podle památkářů při svém protékání Prahou zároveň neodborně omývá Karlův most.

 

 

 

Památkáři trvají na tom, že ze všech vlivů, které na Karlův most působí, je to právě Vltvava, která mostu svým nedoborným omýváním nejvíce škodí. Razantně tak zkracuje životnost nejslavnějšího českého mostu.

„Vltava most omývá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Karlův most ale takovou péči rozhodně nepotřebuje, a už vůbec ne od nekvalifikované a neodborné řeky. A všichni máme v živé paměti, co se stane, když to řeka přežene, jako se tak stalo v roce 2002. Vltava tím razantně zkracuje životnost mostu, a měla by za to být sankciována,“ tvrdí památkář Josef.

Související obrázek

 

Vltava je jedním z největších českých vrahů

Památkáři navíc druhým dechem dodávají, že pokud někoho pohoršilo, že před pár dny odstranil graffiti z pilíře Karlova mostu dvojnásobný vrah, pak každodenní omývání mostu provádí jeden z největších vrahů v České republice, což si prý zaslouží větší pozornost.

„Ani nejde spočítat, kolik lidí se kdy ve Vltavě utopilo a kolik životů si tak tato řeka za dobu své existence beztrestně vzala. Stovky? Tisíce? Desetitisíce? To s jistotou neřeknu. Jasné je ale to, že jde o jednoho z největších vrahů v historii naší země!“ dodává Josef.

Karlův most v dubnu 1911 a bedna s nápisem: "Prostředky k záchraně tonoucím. Klíč má strážný před mostem."

 

duben 1911: Jeden z kamenů v hrazení Karlova mostu nahradila

plechová skříň se záchrannými pomůckami pro sebevrahy,

kteří se odtud často vrhají do Vltavy.

 

Podle Josefa chystají pražští památkáři hromadnou žalobu. Po řece budou chtít zaplatit ušlý zisk a odškodné za poškození mostu.

„Zatím nemáme finální kalkulaci. Je ale jisté, že škody na Karlově mostu půjdou do miliard korun. Po Vltavě budeme navíc chtít zaplatit ušlý zisk, o který jsme přišli, protože řeka myje most za nás,“ dodávají dále památkáři.

Celá věc by měla jít k soudu podobným tempem, jako odstranění graffiti odborníkem.

Minimálně do roku 2022 tak bude mít Vltava klid.
 
 
 

 

Komentáře (4)add feed
... : *deeres*
Zažalujou Vltavu, ta se namíchne, vykašle se na Karlův most a zdlouhavé vykreslování oblouků kolem Holešovic. Vezme to už z Komořan leteckou cestou, hezky přes všechna sídliště na Praze-západ až do Kralup.
srpen 08, 2019 10:09
... : Milene
Okolo graffiti na Karlově mostě se rozjela velká a nesmyslná komedie. Místo toho, aby byl každý rád, že je malůvka pryč, budou se v tom památkáři šťourat a šťourat. V Radiožurnálu byl Janek Rubeš, který tam říkal, že kdyby si památkáři prohlídli Karlův most celý, tak tam najdou i jiné čmáranice, ale ty je nezajímají, protože jsou malé. Ale odstraňovat by mohli, kdyby chtěli.
srpen 08, 2019 11:49
... : Mikin4
Jako recese dobry... smilies/smiley.gif
K celemu pripadu bych rekl, ze bych pamatkare ani tak moc nevinil. Maji sve postupy a uz to nejspis zachranilo spoustu artifaktu. Tomu samozvanemu cistici ovsem fandim.
U nas v praci jsme meli jednu zasadu. Mit v kazdem vozidle spray na odstranovani graffiti a odstranit OKAMZITE. Nic takoveho umelce neznechuti vic, nez kdyz se celou noc "vytvarne vyjadruje", utrati par stovek za spraye a kdyz jede rano okolo, je jeho dilo pryc. smilies/wink.gif
srpen 08, 2019 22:57
... : NČ.
Ta voda je fakt agresívní. I s hercem Třískou pěkně pod mostem zatočila.
srpen 10, 2019 16:20
Napsat nový komentář

    Upozornění: Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky nevhodné, vulgární a obsahující neplacenou reklamu

quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley


Tyto znaky opište


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]