O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NEBEZPEČNÉ CHEMIKÁLIE V KONDENZAČNÍ STOPĚ PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 srpen 2019
Českou republiku během víkendu zasáhly na většině jejím území silné bouřky. Podle ověřených zdrojů jde o další vlnu uměle vytvořených bouřek. Za jejich vznikem má opět stát tajné spiknutí. Není to zdaleka první případ, kdy toto spiknutí za pomocí chemtrails vytvořilo umělou bouřku, aby následně vydělalo miliony korun na odstraňování škod.

 

 

 

 

 

 

De facto každá bouřka je vytvořena uměle. V přírodě se totiž bouřky přirozeně nevyskytují – není to normální přírodní jev. S tímto tvrzením přišel ruský vědec Alexij Orgonet. „Bouřky v přírodě nikdy neexistovaly. Objevovat se začaly až před přibližně 150 lety. Mám pro to důkaz – první fotografie, která zachycuje bouřku je asi 150 let stará. Do té doby bouřku nikdy nikdo nevyfotil. Podle mě je to jasný důkaz, že předtím žádné bouřky neexistovaly,“ řekl profesor Orgonet.

 

Kromě toho jsou podle něj všechny změny v počasí uměle vytvořené. Za celou historii Země totiž bylo každý den jasno s konstantní teplotou 25 stupňů Celsia. Až s nástupem chemtrails nastaly změny v počasí. Jednou prší, podruhé je bouřka, potřetí zase sněhová vánice. Vždy to má ale jeden účel – napáchat co největší škody, které pak ono nadnárodní spiknutí za peníze daňových poplatníků odklidí.

 

 

Související obrázek

 

 

A jak mohla vegetace bez deště fungovat? Rostliny podle Orgoneta nikdy nepotřebovaly déšť k tomu, aby přežily. Dříve totiž byla vlhkost vzduchu podstatně vyšší. Rostliny si tak braly vodu přímo ze vzduchu a déšť nepotřebovaly. Stejně tak se obnovovaly podzemní zásoby vody. Nemluvě o tom, že před stovkami let byly oceány sladké, než je ono spiknutí a židozednářské elity osolili, aby voda z oceánů byla nepoužitelná (na to bylo potřeba tolik soli, že to vyvolalo tzv. Velkou slanou krizi v roce 1287, pozn. redakce). Lidstvo tak přišlo o obří zásobu pitné vody a bylo odkázáno na déšť.

 

„Všechna má tvrzení jsou logická a mám spoustu důkazů, které je potvrzují. Bohužel v massmédiích tohle neuvidíte, ty mají ještě tu drzost, že mě dokonce označí za blázna. Já se ale nedám, budu proti onomu lobby bojovat celý život!“ píše profesor Orgonet.

 

 

FRAU MÍCA

zaručené zprávy převzaté

z dobře informovaného webu

 

 

 

 

Komentáře (11)add feed
... : *deeres*
Že by nás někdo tímto způsobem trávil záměrně, tak tomu se mně nechce věřit. Muselo by do toho být zapojeno hodně lidí a hned by se to profláklo.
Letecká doprava ve škodách na životním prostředí samozřejmě není nevinná. Vysoká hluková zátěž,emise ze spalovacích motorů. Vím o čem mluvím, bydlím pár kiláku od Ruzyně a tady lítá jedno éro za druhým a při přistávání pěkně nízko.
Kdo má zájem, tak si tady může přečíst článek meteorologa J.Hollana
http://amper.ped.muni.cz/noc/vyber_textu/kraj_neb.pdf
srpen 05, 2019 08:31
... : andrea
krásnej fór, díky :-)))
koukla jsem se na ten zaručenej web smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
srpen 05, 2019 08:57
... : toulavejV
No konečně!
Jsem rád, že začíná pravda vylézat na povrch, jak se ve skutečnosti věci mají. A mám radost, že se i Kudlanka přidala k seriozním médiím, která chtějí čtenáře informovat objektivně. Ovšem chápu, že dobrat se pravdy není snadná věc a především to chce čas. Hodně času, než to všechno člověk začne chápat v širších souvislostech. Jak říká klasik, je to proces, to není jednoduchý pro každýho to pochopit. Není. To je proces, bych řekl, v kterým se ne každý dost vyzná a proces, do kterýho mohou vstoupit nepřátelé a vypadají přitom jako přátelé, určitou dobu. Tak, tak to přesně řekl a tak to přesně je . . .

Na upozornění Andrei jsem taky mrknul na dobře informovanej web. Pomohl mi objasnit, proč se občas některé ženy chovají jako krávy. Díky, teď mám jasno, není to jejich vina . . .
srpen 05, 2019 10:12
... : d@niela
Hahahaaaa,
Nojo, to nebezpečné popíjení mléka...
Asi tedy budu pít kafe jen černé smilies/grin.gif
srpen 05, 2019 10:19
... : Josef Kouba


O řízení počasí jsem se dočetl v knize Michaela Morrise. Zkopíroval jsem malou ukázku. Zdali je v knize vše pravda, nemohu zaručit.
https://www.databazeknih.cz/knihy/co-nesmite-vedet-117233

Co nesmíte vědět! - Michael Morris
Peníze vládnou světu! Kdo však vládne penězům? Malá skupinka privátních bankéřů vládne ze zákulisí světu. Ovládají nejen FED nebo ECB ale i nadstát...

Manipulace s počasím. K manipulacím s počasím dochází prokazatelně od padesátých let dvacátého století a i dnes jsou v rozsáhlých částech USA na denním pořádku. Obzvláště v zemědělských oblastech s nedostatkem srážek se s pomocí malých letadel „očkují oblaka“. V atmosféře rozprašují v určitých výškách jodid stříbrný, jehož částice slouží jako zárodky pro krystalizaci. Jsou to nejmenší části, ke kterým může voda přilnout a zmrznout. Jodid stříbrný urychluje tvorbu ledových krystalků a spouští jistý druh řetězové reakce. Díky ní se vytvářejí kapky, jež padají k zemi v podobě deště nebo sněhu. Umělé ovlivňování počasí se nazývá „geoinženýrství“ (=Geo Engineering). Již v roce 1952 měly tajné experimenty s počasím, které provádělo britské vojenské letectvo Royal Air Force, v britském přímořském městě Lynmouth na svědomí ničivou přívalovou vlnu. „Projekt Cumulus“ měl prokázat, zda by bylo v případě války možné uměle vyvolaný déšť využít k zaplavení zákopů nepřátel a nepřátelská bojiště tak proměnit v blátivé pustiny. Proto byla oblaka naočkována jodidem stříbrným. Město Lynmouth (North Devon), které se leží na jižním pobřeží Anglie, se nacházelo ve vzdálenosti pouhých 300 kilometrů od jádra akce. Dne 16. srpna 1952 čtyřiadvacetihodinový přívalový déšť proměnil říčky v dravé proudy. Město Lynmouth zpustošila přívalová vlna. Množství srážek vystoupalo na 250tinásobek obvyklého průměru. Třebaže vojenská operace byla nanejvýš přesně zaprotokolována, spisy byly ve státním archivu celá desetiletí pod zámkem,.
srpen 05, 2019 20:38
... : d@niela
Nesmírně zajímavé...
Myslím, že se to používá dodnes.
srpen 06, 2019 00:03
... : Sidon
Já jsem měl pořád dojem, že je to v rubrice HUMOR.

smilies/cheesy.gif
srpen 06, 2019 07:56
... : d@niela
Sidone, pochopitelně, že článek je nádherná ptákovina...
smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
srpen 06, 2019 10:42
... : *deeres*
Nevím, jak v Americe, ale v Praze už v 63.roce inženýr F. Pustina poručil dešti.
https://www.stoplusjednicka.cz/muz-ktery-porucil-desti-prvni-umely-dest-v-praze
Během druhé světové války se letadla snažila zmást radary vypouštěním kousků aluminiové fólie. Druhotným efektem prý byla i změna počasí.
srpen 06, 2019 10:43
... : *deeres*
Tedy, ono to nebylo přímo v Praze, tam to vymýšlel a připravoval, ale ten déšť spadl na Křivoklátsku do Klíčavy.
srpen 06, 2019 10:45
... : Mikin4
Chemtrail jsou svetove kapitalisticke spiknuti. Lze se proti nim branit jen nasazenim alobalove cepicky. Pamatuji si, jak o nich psal Krakonos. Vylezl z letadla nekde na Sibiri a kam se podival - cary na obloze. Jak tehdy spravne poznamenal, dukaz ze v tom jede i Vladimir Vladimirovic. smilies/grin.gif
srpen 08, 2019 23:02
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]