O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

LOVE YOU ALL PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 červen 2019
Říkáte si doma "miláčku"? Já tím vždycky strašně pohrdala a dávala jsem to patřičně najevo, takže mi tak nikdy nikdo neříkal. Přišlo mi to trapný, zprofanovaný a k uzoufání neoriginální. Takový nějaký upatlaný prostě. Jak bych jí tak nejlíp říkal? No tak co třeba stejně, jako tý minulý. Žejo.

 

 

 


Miláčku si dneska řiká kde kdo. Včetně buzen. (Sorry, miluju tě Ivo, dyť to víš.) A kromě toho, mockrát jsem slyšela miláčka s brutálním ironickým podtextem, a to je fakt hnusný, to vám povim. Fuj.

 

Prostě já mám na čele napsaný, NEŘÍKEJ MI MILÁČKU a NEŽÁDEJ MĚ O RUKU, NEBO UTEČU. A to jsem dycky taky každýmu chlapovi včas řekla, aby pak nedošlo k nějakým trapným situacím. Vždycky jsem se nejvíc bála takových těch veřejných žádostí o ruku někde mezi lidma. Z toho mám úplně schízu. Protože bych přede všema musela říct NE a byla za příšernou krávu, a video s tím by na youtube by pod názvem "The idiotic woman said NO" obletělo svět a trhlo rekord.

 

 

Related image

 

 

No, naštěstí si mě nikdy nikdo vzít nechtěl, ale je dobrý bejt připravená na nejhorší, kdyby náhodou. :-))))

 

Zpátky k miláčkovi. Nikdo mi tak nikdy neříkal, neříká a říkat nebude, protože. jak už jsem napsala výše, je to na mně vidět. Takže když mi tak někdo řekne, vím, že není úplně při smyslech. Je to dobrej lakmusovej papírek. Například když mi Slávka řekne na úvod telefonátu "miláčku", tak vim, že je nadraná a můžu jí tím pádem říct: Ty už to nepij, máš děti, vzpamatuj se voe, vílo.

 

A pak si vzpomínám ještě na jeden případ, který se stal v nejmenovaném hotelu v nejmenovaném městě s nejmenovaným Mamutem. Vstávala jsem brzo na letadlo a Mamut, totálně nevítací a neloučící typ s problematickým uvolňováním emocí, se asi uvolnil a tím pádem také uvolil, že mě vyprovodí.

 

Takže já jsem vstávala dřív a potichu jsem se dávala do pořádku po divoký noci, balila si lahvičky, kartáčky a pěchovala hadříky do kufru, když v tom se z ložnice ozvalo tiché "miláčku"…

 

Zpanikařila jsem.

 

Přemýšlela jsem, jestli třeba nemá infarkt, protože už není nejmladší a ta nečekaná zátěž... znáte to. Jestli nevypil moc tvrdýho. Jestli nezapomněl, že neni... doma.

Opatrně jsem se přikradla do ložnice a dávala pozor na vnější tělesné znaky a projevy. Ležel na břiše, ruka mu visela z postele a spal jako dudek.

Ulevilo se mi. Blouznil. Chudáček. Sedla jsem ji na kraj postele a pohladila ho po vlasech. Otevřel oko a řekl: "Jé, tobě to zas sluší. "

 

Bez miláčka. Všechno bylo dobrý. Svět se otáčel správným směrem. Mohla jsem klidně odletět.

 

LOVE YOU ALL

a hlavně tebe, miláčku (a teď s jakým je to podtextem, že jo?)

 

 

 

Komentáře (2)add feed
... : *deeres*
Podobně je na tom drahoušek a jakákoliv přiblblá zdrobnělina mého křestního jména.
Drahouškem se netitulují jenom partneři, ale i kamarádky.
Tak tedy Drahoušku také "I love you" a hlavně tě ráda čtu. smilies/wink.gif
červen 24, 2019 08:51
... : doktor
Když vás drahé dívky nebere miláček,drahoušek zlatíčko apd. ,tak s prominutím AHOJ ŽENSKÉ !
červen 24, 2019 12:26
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]