O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DRUHY LÁSKY ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 duben 2019
Výsledek obrázku pro lovingJe jich strašně moc, ani je tu vypisovat nebudu, určitě byste sami hned z fleku aspoň deset "lásek" vyjmenovali. Ale ta, kterou vám dnes představím, je jedna z nejběžnějších, vlastně - bude řeč o dvou... Takže: rozdíl mezi sexuálními potřebami muže a přáním ženy mě vždycky ohromoval. Dnes v noci, v posteli se svou ženou, mi teplota rychle stoupala. Když jsem se pokusil tento stav zužitkovat, žena mně zastavila a řekla: „Ne, lásko, já se dnes zrovna necítím dobře ...“ Pak dodala:


 

 

„Víš, já opravdu chci, abys byl u mě a držel mě v náručí. Ale moje současné citové potřeby nejsou zrovna  v melodickém souladu s citovým rozpoložením muže, který chce uspokojit svou sexuální potřebu!“ Když viděla můj zmatený výraz, pokračovala: „Chci, abys mě miloval proto jaká jsem, a ne pro to, co děláme v posteli.“ Uvědomil si, že noc už je ztracená, proto jsem dále nenaléhal a usnul.

 

O pár dní později, když jsem se vzpamatoval, rozhodl jsem se strávit se svou ženou příjemný den. Po obědě v pěkné malé restauraci jsem ji vzal do velkého módního obchodu, kde jsem ji požádal, aby si vyzkoušela za mé přítomnosti různé pěkné oblečení. Dlouhou chvíli se zkoušela různé šaty a pochodovala v nich přede mnou jako hvězda.


A konečně, když dvoje šaty ji zaujaly a nemohla se mezi nimi rozhodnout, tak jsem jí řekl, aby si vzala oboje. V dalším patře bylo oddělení obuvi. K šatům bylo nevyhnutelné mít také dvojí obuv. Jak pochopitelné… Pak ji padly do očí pěkné náušnice a hop, už byly v nákupním košíku! Věřte mi, že její oči zářily víc a víc!!! Viděl jsem, že je v jakémsi nepopsatelném vzrušení.

 

Chtěla mě vyzkoušet, jak daleko by mohla jít, a projevila zájem o pěkný náramek. Podívala se na mne a já kývnul. Pak přibylo několik párů punčoch, spodní prádlo, šála, parfémy, make-up a pár dalších drobnosti. Konečně se na mě podívala s očima rozzářenýma jako číše šampaňského a řekla: „Tak, už jsem hotová, to bude všechno, tak můžeme jít k pokladně?“

 

 

Řekl jsem: „Ne, lásko, necítím se dobře, nemusíme teď přece utrácet peníze...“  

Na její tváři se objevil podivný údiv a zůstala stát s pusou dokořán.

A pokračuji: „Já jsem opravdu nechtěl nakupovat, jen jsem chtěl vidět, jak to vypadá, když tvé citové potřeby nejsou zcela v melodickém souladu s finančními možnostmi tvého muže tak, aby mohl uspokojit tvoji touhu po nakupování.“
A jak se tak na mě dívala s oním vražedným výrazem, dodal jsem: „Chci, abys mě milovala, proto jaký jsem, a ne pro to, co bych ti koupil! A tak, i teď při absenci orgasmu, mám pocit, že se cítím přímo skvěle!”

 

Výsledek obrázku pro woman killed man png

 

 
PS: Tělo onoho pána

bude vystaveno v sobotu od 12 hodin v pohřební síni.

SLÁVEK

 

 

 

 

 

 

Komentáře (2)add feed
... : Josef Kouba
Příroda dala muži během dlouhého vývoje nepřestávající touhu oplodnit co nejvíce žen a ženám dala do vínku mít s více muži děti, ale jen občasnou sexuální touhu. Ženy rády koketují a chtějí se stále líbit, to jim jeden muž během života nemůže splnit. V dalším stupni vývoje nastoupili faráři a nařídili manželství. Jedna žena jeden muž a tím to podělali.

To co ve vyprávěni ženě Slávek provedl, tak se dlouho a dlouho netulil.

Dívka mého kamaráda sadisticky natahovala na skřipec. Přísné tělesné prohlídce se nebránila, ale šach mat se nekonal. Jednoho dne večer se kamarád vrátil z rande s úsměvem na rtech a vyprávěl.
"Dnes byla jiná, nepoznával jsem jí, pomáhala mě vybalit jí z prádla a bylo jasné, že domu půjdu vesele. Mě se ale vybavily zpětně všechny plané pokusy a utrpení co mě způsobila. Podle předpisu jsem prováděl beze spěchu řádnou přípravu a když byla více než připravena, vstal jsem a sdělil jí že dnes ne, že je to v našem vztahu ještě brzy a počal jsem se oblékat.
Vyletěla, mydlila do mne pěstičkami a já jsem se rád, se zadostiučiněním vrátil k tomu co jsme začali."byl tam? Zavrtěl hlavou a nadšeně líčil.duben 17, 2019 07:08
... : doktor
Paráda,moc jsem se pobavil.Díky Slávku.
duben 18, 2019 13:02
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]