O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NEZVLÁDNUTÉ PSYCHICKÉ PROBLÉMY PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 duben 2019
Italia,Torino: 27letý Said Machaouat, původem Maročan, zcela bezdůvodně na ulici podřízl 23. 2. 2019 Itala jménem Stefano Leo (34let), a nyní se sám přihlásil na questuře. Po 37 dnech od vraždy. Vypověděl, že jediným důvodem jeho činu bylo, že jeho oběť vypadala příliš šťastně… Jen proto Stefana zavraždil. A že kdyby prý zůstal ještě déle na svobodě, tak by určitě zabil někoho znovu. Proto se sám vydal.

 

 

 

 


Jsou lidé, kteří snášejí příkoří a utrpení, jsou lidé, kteří ho pak dokonce šíří. Jsou to ti “ublížení”.

 

 

Said Machaud se do Itálie dostal jako malý chlapec. Otce nepoznal, matka se brzy vrátila do Casablanky. Said zůstal sám. V Itálii neměl žádné příbuzné. Tak začaly už v raném mládí jeho problémy. Vyučil se na číšníka, ale loni na podzim přišel o práci. Měl sice ženu, měl dítě, ale ta ho opustila, protože už to s ním nezvládala. Byl posedlý strachem a nezvladatelnými výbuchy hněvu.

 

 

 

Výsledek obrázku pro Said Machaouat

 

 

 

 

Tak žil pár měsíců u kamaráda.  Ve svém přiznání zdůvodňoval, že tohle všechno ho hluboce změnilo, že proto se stal jinou osobou. Od letošního ledna byl bezdomovcem. Tak jen chodil ulicemi. Neměl často kde spat, co jíst, nezvládal vidět “normální a spokojené” lidi. Cítil k nim obrovskou nenávist. 

 

Takhle tedy přišel o život Stefano Leo. Zcela nešťastnou náhodou  - jen proto, že se na ulici zrovna smál, že vypadal tak spokojený… Byl v nesprávnou chvíli na nasprávném místě.

 

Je to hrozné. Ale děje se to všude. Uvědomíme-li si, že pokud by všichni, kteří mají nějaké problémy, měli vzít zbraň do rukou a udělat „něco“, počet obyvatel na světě by klesl velmi rychle.  Ano, můžeme to pochopit, ale v žádném případě omluvit, natož nějak tolerovat.

 

Jak se říká: “Každý je svého štěstí strůjcem”.

Bohužel, svět je plný podobných lidí, kteří jen říkají – já to nezvládnu, já to nepřežiju, já něco provedu… svět je plný slabochů.

Vysoce nebezpečných slabochů.

 

 

d@niela

 

 

Komentáře (8)add feed
... : Sidon
Pusťte si video, říkají to velice jasně, co jsme pro ně my "nevěřící" -

https://www.facebook.com/OPMultikulti/videos/1994799290744746/
duben 02, 2019 22:35
... : NČ
Jednim slovem - sirotek. Šojdrovce by se hodil do sbírky.
duben 03, 2019 06:06
... : *deeres*
Washington - Většina muslimů ve světě si podle nového průzkumu přeje, aby tradiční islámské právo šaría bylo součástí oficiální legislativy v jejich zemích. Vyplývá to z nejnovější ankety americké organizace Pew Research Center, o které informovala agentura Reuters.
Tak tohle uveřejnila agentura Reuters 1. května 2013, tedy před pěti lety.
Ráno jsem měla puštěné zprávy na ČRo2 a tam mimo jiné uvedly, že v Bruneji bylo uzákoněno právo šária a nyní vešlo v platnost.
Ukamenování homosexuálů a nevěrnic, sekání rukou i nohou a podobné lidumilné způsoby se v Bruneji staly legální podle zákona. Ateistů, nebo stoupenců jiných náboženství se to prý netýká, uvedl předseda vlády. Tak to mne uklidnilo.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/brunej-trest-homosexualita-kradez.A190403_061426_zahranicni_bur?recommendationId=00000001-0036-0000-0000-000000000000
duben 03, 2019 08:13
... : doktor
Sidone díky.Není třeba více slov.Ahoj.
duben 03, 2019 11:54
... : NČ
Jak je vidět, v Bruteji ještě vědí, jak je nutno věci řešit. Rychle, efektivně, definitivně!
duben 03, 2019 12:10
... : *deeres*
To by bylo u nás politiků bez rukou smilies/grin.gif
duben 03, 2019 16:26
... : ta_darina
Ono by se zas až tak moc nestalo, oni potřebují hlavně "silný hlas" - těm stačí jen mluvit, mluvit, mluvit (píšu slušně).
duben 03, 2019 17:51
... : *deeres*
Jenže mezi nimi je i spousta nevěrníků i těch jiné orientace. To už by potom toho moc nenažvanili.
duben 03, 2019 18:06
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]